Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Raporty- Benjamin Fulford


Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 10302
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 526
Podziękował: 19570 razy
Otrzymał podziękowanie: 16836 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 06 mar 2019, 22:38

Bractwo Białego Smoka i obecna sytuacja na świecie - Benjamin Fulford

https://www.youtube.com/watch?v=nkWHVM5rzNM

Opublikowany 5 mar 2019
W filmie są polskie napisy od minuty 10:42, proszę je u siebie włączyć jeśli nie są widoczne.
Opis i komentarze na:
https://porozmawiajmy.tv/bractwo-bial...
1 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 8447
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 595
x 148
Podziękował: 7061 razy
Otrzymał podziękowanie: 12161 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 15 mar 2019, 02:10

Źródła rodziny królewskiej i Pentagonu potwierdziły, że izraelski arsenał nuklearny – „jego opcja Samsona” – został zneutralizowany, dlatego też to zbójeckie państwo może być teraz zmuszone do zaprzestania mesjanistycznych antyspołecznych zachowań. Jeśli sądzą, że Bóg chciał aby zabili ponad 100 milionów ludzi, aby mogli odbudować starożytną świątynię, wyraźnie nie rozumieją Boga.
Przemysł farmaceutyczny jest również „atakowany podczas gdy Eli Lilly zostało zmuszone do wprowadzenia generycznej insuliny za połowę ceny podczas gdy dyrektor FDA i naganiacz Big Pharmy Scott Gottlieb został zwolniony za naciskanie państw na anulowanie odstąpienia od szczepionek”, podają źródła Pentagonu. Ten krok by wprowadzić obowiązkowe szczepionki był ostatnią desperacką próbą chazarskiej mafii, by użyć toksycznych szczepionek do zamordowania dużego odsetka ludności w próbie ocalenia siebie przed sprawiedliwością, podają źródła CIA.

0 x


panta rhei


ODPOWIEDZ