Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17177 razy
Otrzymał podziękowanie: 24259 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 19 lis 2017, 16:28

..jest podatek maslany I teraz jajeczny :x

PS. czytalem juz lata temu o podatku od deszczu, w sumie jak placi sie klimatyczne,-
to tez podatek. :o :oops:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 24 lis 2017, 15:51

liche za KUPY...


http://niewygodne.info.pl/artykul8/0413 ... siebie.htm




Pozdrawiam - Thotal :)
1 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7774
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14228 razy
Otrzymał podziękowanie: 13837 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 24 lis 2017, 20:13

Potwierdzam ! Mam znajomych mieszkających w Niemczech i od nich wiem że to prawda. To tak jak z proszkami do prania ,niby ta sama marka ,ale sprowadzone z Niemiec są o wiele lepsze.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 16 gru 2017, 00:40

0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 17 gru 2017, 23:31

a co na to pambuk...?

https://www.youtube.com/watch?v=GpYvHR3ZMIk&feature=share

Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17177 razy
Otrzymał podziękowanie: 24259 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 27 gru 2017, 18:04

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: Jancio » środa 27 gru 2017, 19:38

Obrazek
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7774
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14228 razy
Otrzymał podziękowanie: 13837 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 29 gru 2017, 15:09

Czyli jednak zrobią nas w konia :evil:

https://youtu.be/Zk8SQy4Bq-c
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17177 razy
Otrzymał podziękowanie: 24259 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 29 gru 2017, 20:10

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 02 sty 2018, 20:53

Polacy wściekli! Słowa Morawieckiego o “uchodźcach” wstrząsnęły nawet lewicą!

Obrazek

Ojciec premiera Mateusza Morawieckiego, Kornel Morawiecki, w ostatnim czasie dosyć często zaskakuje. Kilka dni temu stwierdził, że jest przeciwny zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
Teraz wyznał, że Polska powinna wywiązać się ze zobowiązania premier Ewy Kopacz i przyjąć 7 tysięcy uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu. Jakiś czas temu w podobnym tonie wypowiedział się ojciec prezydenta Andrzeja Dudy.
– Te 7 tysięcy na 40-milionowy kraj, na które zgodził się poprzedni rząd, nie powinno być problemem. Zaproponujmy im naszą kulturę. nie powinno być problemem Tylko powinniśmy przybyszom postawić wymagania, zmusić ich do wysiłku, sami podjąć działania, które „ich” przerobią na „nas” – oświadczył legendarny przywódca “Solidarności Walczącej” w wywiadzie dla “Rzeczpospolitej”.
Takie słowa z ust polityka, który w jawny sposób sympatyzuje z obozem partii rządzącej są niezwykle zaskakujące. To jednak nie koniec. Kornel Morawiecki radzi też synowi, co powinien uczynić w sprawie uchodźców. – Rząd Morawieckiego powinien uruchomić korytarze humanitarne. Nie ma powodów do zwlekania – tłumaczy Kornel Morawiecki.
Sprawa relokacji uchodźców jest bardzo drażliwą kwestią. Ostatnio Komisja Europejska skierowała do Trybunału Sprawiedliwości UE sprawy przeciwko Polsce, Węgrom i Czechom w związku z niewykonaniem przez te kraje decyzji o relokacji uchodźców z września 2015 r
.

https://wrealu24.pl/polacy-wsciekli-slo ... et-lewica/

Niech sobie otworzy korytarz w swojej piwnicy, bardzo głęboki, pajac.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 07 sty 2018, 17:38

kolonizacja...


http://blogmedia24.pl/node/79221




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 12 sty 2018, 23:13

Obrazek

Etam cicho bydź... 8-)
0 x



Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: św.anna » piątek 12 sty 2018, 23:42

:D Janusz, a tak ów plan wygląda w wersji graficznej:

Obrazek
1 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 27 sty 2018, 19:11

Obrazek

Obrazek
:D

Obrazek
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 31 sty 2018, 19:17

Obrazek
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 02 lut 2018, 18:33

Obrazek
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 14 lut 2018, 22:39

osiem lat temu, a jakby dziś....



https://miziaforum.wordpress.com/2018/0 ... -lat-temu/
CO TAK NA SERIO POLSCE I POLAKOM DOLEGA ! przepowiedziane 8 lat temu !!

WITAM JAK W TYTULE WARTO PRZECZYTAĆ I PRZEANALIZOWAĆ OSTATNIE 8 LAT AŻ DO DNIA DZISIEJSZEGO ….

przypominam stary wpis z bloga tak tak 8 LAT TEMU !! taki wpis na blogu był

„Jak co roku podczas zimy, gdy pada śnieg, wyjeżdżam do ciepłych krajów. Tym razem pojechałem do kraju arabskiego. Zdziwienie moje nie miało granic, gdy wjeżdżając do Arabii, ubrany w strój arabski i specjalny czepek na głowie, zostałem rozpoznany jako Polak.
Krzyknęli do mnie: Szalom mulanda! – pokazując ruchami paluszków pod brodą, co oznacza: jak się masz Żydku z Polski!.
Tam jest mój znajomy, Mohamed Ibn Karnab, którego pojechałem odwiedzić. Okazuje się, że oni wiedzą więcej, co się dzieje w Polsce niż my.
Mahomet powiedział mi: „Do was w ciągu 2 lat przyjechało ponad 80 tysięcy Żydów, pod przybranymi nazwiskami i ciągle jest u was to samo. Będą się upominali o swoje domy”. „Skąd ty to wiesz Mahomet?” – zapytałem.
Życie w rejonie Morza Martwego już im obrzydło. W związku z tym, uciekną z tego miejsca. Wiele razy przyjeżdżają do Polski po cichu, tak, żeby nikt nie wiedział. Na waszym cmentarzu Żydowskim w Warszawie, nie ma takiego dnia, żeby nie było Żydów, którzy się modlą. Zobacz ile Żydów przyjeżdża na Kierkut w okolicach Cmentarza Bródnowskiego.
Czy ty tam byłeś kiedykolwiek? Nie.
To skąd wiesz, że istnieje jakikolwiek Cmentarz Bródnowski i jakiś Kierkut koło cmentarza?
Ja ci nie będę mówił, skąd wiem, ale powiem ci, że wielu Żydów przyjeżdża do was. My patrzymy krytycznie na to, że wasze społeczeństwo ich toleruje. Przyczyną wszystkiego jest król Kazimierz.
Skąd ty to wszystko wiesz, skąd masz taką olbrzymią wiedzę na temat Polski. Szokujesz mnie Mahomet do tego stopnia, ze nie wiem, co powiedzieć.
Co ty możesz powiedzieć, skoro we własnym kraju siedzisz i nie wiesz, co tam się dzieje. Zobacz ilu Żydów jest w rządzie. Mam ci ich wymienić? To by zabrało trochę czasu, wiele czasu. Ponad 120 Żydów tańczy dookoła waszego Sejmu i robi z was durniów. Spotykają się zazwyczaj w Teatrze Żydowskim. Czy oni przychodzą na spektakle teatralne? Pomyśl, a na jakiej zasadzie figuruje wszędzie Gwiazda Dawida?
Nie rozumiem cię. Może byś mi powiedział bardziej szczegółowo coś na ten temat.
W Stanach Zjednoczonych istnieje organizacja żydowska. Spotykają się na specjalnych, tajnych masońskich naradach. W waszym kraju i w krajach ościennych podejmują decyzje, kto gdzie i co ma robić. To jest tajna organizacja, której nikt do tej pory nie rozpoznał, a ona decyduje o chwytach masońskich w poszczególnych krajach.
A co ma wspólnego z tym Gwiazda Dawida – mówię?
To jest wytyczna dla Żydów w tym kraju. 6 najważniejszych ośrodków w państwie powinno być obsadzonych przez Żydów. Jeżeli jest możliwe to: prezydent, Minister Skarbu, wszystkie najważniejsze organy państwowe, sądownictwo, podlegają nadzorowi żydowskiemu. Teraz to ty pojedziesz do Polski, a ja tu zastaje w Arabii. Tu oglądasz piękne rybki w jeziorze Dahab, a w kraju czekają na ciebie rekiny, barakudy, które rozszarpują na kawałki. Wiesz, że jesteś, ale nie istniejesz. Oni za ciebie podejmują decyzje, ile masz zjeść, ile masz wydać pieniędzy. Oni decydują o twoim istnieniu.
Rany boskie , co ty wygadujesz Mahomet!
Ty myślisz, że u nas jest inaczej? Zobacz jak religia odcisnęła piętno w umysłach naszych ludzi. Codziennie rano jak się budzisz, to jest 5 czy 6 zwariowanych idiotów, którzy drą się na szczytach; Allah akbar Bismillach Hamdu Lach! Śpiewają swoje pieśni i spać nie można. Cały dzień tak. Oni nic nie robią. Nie sieją, nie orzą, tylko handlują słowem Bożym. To nie jest Słowo Boże, to jest ich wymysł. Oni ogłupiają cały naród. Czy u ciebie jest inaczej?
Nie jestem katolikiem więc się nie orientuję.
Orientujesz się świetnie, tylko nie chcesz poruszać tego tematu. U mnie w kraju jest grupa ludzi zajmująca się konkordatem.
Co to jest konkordat?
Umowa między państwem a grupą księży. Więc widzisz, między państwem rządzonym przez Żydów a grupą księży. Czy Ty wiesz, ilu biskupów w Polsce jest pochodzenia żydowskiego? 63 osoby z episkopatu w Polsce to Żydzi.
O rany Boskie!
Dlaczego ty mówisz „o rany Boskie”? Czy ty jesteś zdrowy na umyśle? Czy wiesz że religia chrześcijańska i mahometańska pochodzą z tego samego pnia judaizmu?. Jesteśmy odszczepieni przez Mahometa jako sekta od judaizmu.
Sekta?
Tak, wyobraź sobie, że w Iraku niejaki Isu Ibm Marian stworzył sektę chrześcijańską, a potem Mahomet uczynił to samo parę lat później. Czy zdajesz sobie sprawę, że jest to jedna i ta sama religia, tylko inaczej nazwana. Czy nie święcą cię przymusowo wodą, robiąc z ciebie wariata już na początku twojego życia?
Skąd ty to wiesz? Mówisz jakbyś siedział w Polsce całe życie!
Wiele rzeczy wiem, o których wam się nie śniło! Wasz kraj będzie przechodził upadek. Będziecie pomiotem gospodarczym. O, to ja już wiem. Popatrz ilu Żydów jest w Niemczech, w Holandii, w Belgii, ilu w Instytucjach Unii Europejskiej!
O rany Boskie, co ty mówisz!
Znowu powtarzasz „rany boskie”, tym samym wspominając Żyda, który przeżył ukrzyżowanie. Nie ukrywaj, że nie wiesz, iż twój Żyd umarł w Kaszmirze.
To taki odruch z tym, o rany Boskie!
Jutro wybieramy się na wycieczkę do Beduinów. (…)
Tylko nie poruszaj tematów religijnych, bo oni są tak samo tępi, jak twoi rodacy. Mają wyprane mózgi. Staraj sie skonsumować to co dostaniesz, ale nie zaczynaj poruszać tematów religijnych. Czy ty nie wiesz, ze wiek XVI-ty, to wiek emigracji Żydów do Polski? Przez 4 wieki Żydzi zrobili z Polski Ziemię Obiecaną. Zagospodarowali wasze umysły i kieszenie. Zrobili z was „osiłków” do tego stopnia, że nie wiedzieliście czy to są wasze ulice, kamienice. To jest stare powiedzenie Żydów „wasze ulice, nasze kamienice”. (…)
Wędrując po plaży zastanawiałem się, skąd on ma takie informacje. Przecież w Warszawie nie wiemy tylu rzeczy, o których on mi opowiadał. Więc musi mieć jakieś źródła informacji. W Polsce muszą być jacyś mahometanie. To oni zbierają informacje i je przekazują. Zastanawiałem się jak nisko upadła nasza kultura, że my nic nie wiemy o tym, co się dzieje w naszym własnym kraju. (…)
Wstydziłem się zapytać Mahameta o dalsze informacje, co dzieje się w Polsce. Nie zaczynałem tematu, dopóki nie nadarzyła się kolejna okazja. (…)
Powiedz mi co czeka te kraje ościenne,jak Polska?
To ty nie wiesz? – zapytał zdziwiony. Będziecie pomiotem gospodarczym – odpowiedział. To jest szajka Żydów międzynarodowych. Oni będą wami pomiatali. Nie będą rozwijali u was żadnego przemysłu, bo stanowiłoby to dla nich poważną konkurencję. Do tego stopnia, że mogą wykupywać całe fabryki i je zamykać, tak by swoje produkty przysyłać do Polski. W ten sposób następuje degradacja polskiej gospodarki. Sam widzisz. Polacy nie mają pracy, słabo zarabiają, a to powoduje stagnację gospodarczą. Stopa bezrobocia ciągle wzrasta, a tam gdzie jest wzrost bezrobocia, istnieje zagrożenie kryminalne. Ludzie imają się wszystkich możliwych sposobów, żeby zdobyć pieniądze. Telewizja informuje o jednej milionowej części, tego co dzieje się w Polsce. Opowiadają o historii, o tradycji, o zabytkach. Nie mówią oczywistej prawdy, że w waszym kraju znajdują się organy sądownicze najbardziej skorumpowane na całym świecie. Normalna sprawa sądowa toczy się niejednokrotnie 12- 14 lat. Czasami zdarza sie, że ludzie, którzy założyli sprawę, umierają, a sprawa nadal pozostaje nie załatwiona.
Mówię ci Mahomet, ty masz dar, o którym nawet nie wiesz. Ty na odległość potrafisz rozpoznać nie tylko, co się dzieje w Polsce, ale także w każdym Polaku. Czy wiesz ile pieniędzy wyszło z Polski? Grube miliardy lokowane w różnych częściach świata, krajach ościennych i krajach daleko położonych. Izraelskie służby wywiadowcze dobrze wiedzą, gdzie Polacy rozprzestrzenili pieniądze. Mają świetnie zorganizowaną informację odnośnie przelewu tych pieniędzy. A wy patrzycie w telewizję i nic nie rozumiecie. Rabują was i oddziaływają na wasze umysły.
A u was to tak się nie dzieje?
U nas jest jeszcze gorzej! Zapytaj Muzułmanina, czy należy do grupy Szeitów czy Sunnitów.
Gdy byliśmy na posiedzeniu u Beduinów jeden z nich mówił bardzo dobrze po angielsku więc go zapytałem: „ Czy twoje plemię należy do grupy Szeitów czy do Sunnitów?”.
On zrobił wielkie oczy i powiedział: „…nie wiem o czy pan mówi!” Kręcił głową i nie wiedział co odpowiedzieć.
A czy wiesz kto to była Fatima?
Żona Mahometa.
A kto to Mahomet?
Nasz prorok.
Więc jak nazywa się plemię, które wywodzi się od Mahometa.
Cisza Parę sekund gapił się na mnie i nie umiał odpowiedzieć na podstawowe pytania. U nich mahometanizm tak wycisnął piętno na mózgach, jak u nas katolicyzm. Mahomet spojrzał na mnie porozumiewawczo i przyglądał się dalej. (…)
Widzisz, u nas jest tak samo jak i u was. Religia stanowi nieodłączny ton społeczeństwa, które nie myśli. Przez tyle wieków wpajano im bzdury, które nie mają racji bytu. U was jest inaczej?
Tak samo. Wasz Kościół robi to samo i stwarza takie same historie. (…)
Wszyscy patrzą na to wszystko przez XXI wieków, a mózgi ich są w XVI wieku.
Ty jesteś proroczy człowiek. Jeżeli wiesz tak wiele, to powiedz proszę co powinniśmy zrobić, żeby pozbyć się tego niechcianego, cuchnącego towaru.
Tak łatwo się go nie pozbędziesz. Patrz, co się dzieje. Konkordat zabiera wam kupę pieniędzy do Watykanu. Zobacz, ilu u was jest księży w kraju i porównaj to z krajami ościennymi. Powiedz, co należałoby zrobić.
Popatrzył na mnie skośnym okiem i powiedział: wy się tego tak szybko nie pozbędziecie! Czego?
Po pierwsze: zażydzenia kraju – jest tak duże, że musicie mieć mocnego przywódcę. Hitlera?
Hitler też był Żydem. Pozbycie się Żydów to bardzo trudne zadanie. W pierwszej kolejności powinniście zająć się klerem. Kler łatwiej opanować. Gdyby który z waszych przywódców dostał się do władzy powinien zawiesić Konstytucję, rządzić dekretami, odłączyć się od Unii Gospodarczej – to wam nic nie daje! Najpierw wpłacacie wiele pieniędzy, a potem oni decydują, co z nimi zrobić. To jest paranoja! Oni kontrolują, ile macie produkować, a w ten sposób nie zlikwidujecie bezrobocia.
Polacy powinni handlować ze wszystkimi, gdzie się da i jak się da, tak jak to robi nasza Arabia, pozwolić na otwarcie nowych zakładów pracy. Między produktem wyprodukowany do sprzedaży a produktem gotowym dla klienta, jest duża grupa ludzi żerujących na tym. Należy zlikwidować to! U was to tak jest z węglem. Ile u was kosztuje węgiel? Według mojego rozeznania wydobycie kosztuje 90zł za tonę, a w sprzedaży 450-500zł. Gdzie te pozostałe złotówki? Za tym stoją pośrednicy – należałoby ich zlikwidować; wszystkich cwaniaków – dyrektorów, którzy zarabiają więcej niż przeciętny obywatel. W drugiej kolejności należałoby się zając klerem. Jak my obliczamy to 1/5 budżetu idzie do Watykanu. Kler jest waszą zarazą.
A co byś zrobił?
Bardzo prosto bym to zrobił. Jeżeli jest przedstawicielem Watykanu, to powinien mieć paszport watykańskie. Należy zamknąć wszystkie ich imprezy rozrywkowe w państwie. Niech Watykan taką armię wyżywi. Ale wówczas społeczeństwo się obrazi. Należy zrobić tak jak kraje zachodnie. Tamtejsi księża są na pensyjce. Muszą objechać parę świątyń i dać lekcję religii. Wszystkie ewentualne opłaty załatwia gmina.
Tak, jak byś po mnie powtarzał!
Tak, jak byśmy byli jednego pochodzenia, nasze umysły są jednakie! Jest tylko jedna rzecz inna: my myślimy i realizujemy, a wy tylko myślicie i gadacie, a nic nie robicie.
W tym momencie masz rację. Trudno zrozumieć ludzi, którzy myślą jak w XVI w. Ci ludzie chodzą do Kościoła i słuchają tego wszystkiego, co ksiądz mówi z ambony. I pieniążki lecę do Kościoła. Kler za te pieniądze robi interesy w Polsce. Własny aparat propagandowy mają rozbudowany do tego stopnia, ze mają własną telewizję, własne radio oraz ośrodki szkoleniowe. Należy jak najszybciej odsunąć tych ludzi od żerowania na „polskim ciele”. Polacy są biedni, nie maja pieniędzy na leki, a mimo wszystko zanoszą ostatnie pieniądze do księdza, który pławi sie w dobrobycie i w zachciankach seksualnych.
Następnego dnia miałem pojechać do Dahab. Mahomet dał mi duże pudło w prezencie. Pytam: co to jest?
Otworzysz – zobaczysz.
Patrzę, w środku jest długi miecz. Ładnie rzeźbiony, owinięty w piękny dywanik.
Teraz masz oręż! – powiedział. Idź do swego kraju i wytnij te wszystkie wściekłe łby i złodziejskie świnie, które rządzą twoim krajem. Zarówno żydowskie jak i kościelne. Oczyść twój kraj z ludzi, którzy tworzą was pomiotem gospodarczym.
Łzy zakręciły mi się w oczach. Może to jest dobra myśl – pomyślałem. Może powinienem tak zrobić
Pojechałem łodzią do Dahab. Sprawdzono mi dokumenty – to już strona egipska. Był akurat autobus na Synaj, do katedry Św. Katarzyny. Pojechałem tam, zrobiłem wiele zdjęć. Widziałem ludzi, którzy żerują na głupocie katolików – mahometan stojących przy wejściu do świątyni, handlujących biuletynami i folderami na jej temat, mimo że są wyznawcami zupełnie innej wiary. W tym samym czasie Muazin wzywa kobiety i mężczyzn do zanoszenia modłów do Allacha. Jedno obok drugiego. Nie mieści mi się to w głowie.
Akurat szła wycieczka z Polski. Posłuchałem, co przewodniczka wycieczki mówiła na temat krzaka ognistego, który tam się znajdował.
Wtrąciłem więc: „Proszę pani, takich krzaków, jak tutaj, jest w Kenii parę miliardów. One wydzielają olejki eteryczne i sprawiają wrażenie, ze cała sawanna płonie wieczorami. To samo dzieje się z bożą manną. Tu są glony, które wytwarzają mannę, a tam manowce, które produkują ziarno, które może służyć jako manna.” (…)
Ten rodzaj krzewów znajduje się nie tylko tu, ale także w wielu dziesiątkach innych krajów, szczególnie w okolicach równika. Państwo mogą przywieźć kawałek takiego krzaczka i posadzić sobie w domu. Wszyscy rozumieją zapewne, ze większość tych zagadnień jest związana z wiarą i poziomem intelektualnym tych ludzi. Ludzie na odpowiednim poziomie intelektualnym wiedzą, że są to bajki historyczne, …”

str 33 „Nasze państwo jest zwariowane. Mówię panu – piszę książkę „Upiory Świrolandu”, więc niech mi pan podpowie, może coś wpiszę do książki.
Niech pan sobie wyobrazi, że Bogu jest potrzebne 162000 hektarów na potrzeby Kościoła. Niemożliwe. A czy panu przyszło do głowy, że nasz budżet wydaje 560 milionów złotych na religię? Ponad miliard kosztuje dofinansowanie wszystkich obiektów sakralnych w Polsce.
Skąd pan to wie?
Posiadam te wiadomości z zagranicy. W innych krajach wiedzą więcej, co dzieje się w Polsce. Czy pan wie, że księża uzyskują ponad 7 miliardów złotych z działalności handlowej i nie płacą od tego żadnego podatku.
Ależ to niemożliwe, mówię.
Możliwe – wówczas pokazuje mi karteczkę z jakiegoś pisma z Anglii, czy ze Stanów Zjednoczonych.
Jak to jest możliwe, że my w Polsce tak mało wiemy, a na zachodzie wszystko wiedzą. Jak to jest, w Wolnej Europie. Wolna Europa wiedziała, co dzieje się w Polsce, a myśmy nic nie wiedzieli. Nie chciało mi się w to wierzyć, ale gdy zobaczyłem ten artykuł po angielsku, pomyślałem: gdzie ja żyję? To nie jest Polska, to jest kraj wielkiego świra. (…)

Czy pani wie ile rząd wydaje na Kościół? Pieniądze, które zarabia Kościół w ciągu roku stanowią 1/5 budżetu państwa. Są to pieniądze bez podatku. Większość z nich pochodzi z kieszeni starszych babinek. (…)

Chodzicie do księdza, całujecie go po rękach, dajecie mu pieniądze i traktujecie go jak Boga. Tak rodzice robili, więc i ja tak robię. A Pani nie przyszło do głowy, żeby tego nie robić? Czy chce Pani nadal znosić te szczury w Polsce?
Jakie szczury?
Wszędzie tam gdzie jest kupa szczurów i w rządzie i pośród kleru są puste spichlerze. Czy Pani dali ostatnio podwyżkę?
Tak dostałam 4 zł.
A czy wie Pani, że oni wzięli 7 miliardów złotych? Gdyby te pieniądze przeznaczyć dla emerytów i rencistów nie byłaby Pani zadowolona?
No tak, ale to kler.
Więc czy im wszystko wolno?
Zapadła cisza. Kobieta zaczęła sie zastanawiać
Może i pan ma rację, ale wyraża pan to tak drastycznie.
A czy oni zachowują się nie drastycznie? – zapytał.
Ale u nas jest tak tradycja. Tradycja dziesięciny?
Jakiej dziesięciny?
Czy Pani nie wie, że w poprzednich wiekach płaciło się na rzecz Kościoła dziesięcinę? Chłop był głodny, nie miał za co wyżywić rodziny, ale musiał co dziesiąty snopek oddać księdzu.
Tak? (…)

Inna z pacjentek mówi: „Będziemy mieli Panią prezydentową. Ona tyle fundacji założyła”. A skąd ona miała pieniądze na założenie tych fundacji? Czy pani się coś nie pomyliło?
Nie, dlaczego, przecież ona rozdaje różne rzeczy potrzebującym.
Czy ona rozdaje z własnej kieszeni? Ona pełni tylko rolę przekaźnika. Ona z własnej kieszeni złamanego grosza nie dała, a zbiera pochwały i ja wynoszą na szczyty. Biedni ludzie przekazują pieniądze na domy sierot i domy starców. Czy pani wie, że 60% tych pieniędzy idzie do kieszeni wszystkich fundacji, a tylko 40% idzie na rzecz dzieci. Widzę, że pani nie wie, jakie były afery z fundacjami i co tak naprawdę się dzieje. Każdy kto zbiera na fundację, czerpie z tego zyski. Połowa zebranych środków idzie do jego kieszeni, a połowa dla fundacji. To jest świetny interes. Nikt tego nie kontroluje. A powinno sie kontrolować? Owszem, powinno. (…)

Jeden z pacjentów powiedział: „Słyszałem w telewizji, że na posiedzeniach księży
i prałatów poważnie zastanawiają sie jak wpływać na ludzkie umysły i jakie techniki stosować aby ogłupić wszystkich ludzi do tego stopnia, żeby im służyli”. Wówczas wywiązała się dyskusja na temat technik wpływania na psychikę ludzka osób prymitywnych, biednych, którzy nie chcą, bądź też nie umieją czytać. Zastanawiano się, jak manipulować tymi ludźmi. Te techniki nie zdają już egzaminu. Ludzie zaczynają odchodzić od Kościoła. Zaczynają zastanawiać się, czy jest sens dawania czegoś na rzecz Kościoła, który w ich oczach jest drapieżny i chciwy. Poszukują nowych technik wpływania na psychikę …(…)

Jedna z pań zapytała: „Jakby rozwiązałby pan tę kwestię?”.
Gdybym dostał się na szczyt władzy, błyskawicznie bym rozwiązał ten problem. Ci ludzie podlegają Watykanowi, a więc nic prostszego jak nakazać im zrzeczenia się obywatelstwa polskiego i staliby się obywatelami Watykanu. Każdy z nich powinien mieć paszport watykański. Każdym najmniejszym wykroczeniem z ich strony powinien zajmować się Watykan. (…)

Dlaczego my wszyscy mamy płacić na Kościoły?
Jest trudno to zmienić, bo oni są wszędzie. W sądownictwie, w Sejmie i w Senacie. Upadają wszystkie kliniki i szpitale, a czy kler jest tam potrzebny? Czy kapelani są niezbędni w armii? To są dodatkowe wydatki, to wszystko kosztuje. Czy modląc się do Boga Jahwe coś zyskujemy? Codziennie wielu niewinnych i bezdomnych ludzi ginie, a on nawet nie kiwnie palcem. (…)

A za tą własną głupotę musicie ciężko płacić!
Owszem, płacimy, ale to jest pewien element tradycji polskiej.
Niech pani się uwolni od tradycji, a będzie pani normalnym człowiekiem. Korzystacie z internetu, macie samochody prowadzicie interesy a wasze mózgi sa w XVI wieku. Kler oddziałuje na wasze mózgi i wyciska ostatnie soki. Jestem wrogiem Kościoła ze względu na to, że on ogłupia ludzi!
Ludzie kiwają głowami i mówią: „… to nasz kraj, to kraj naszych dziadów i naszych rodziców. Do czego to doszło. Patrzymy na to wszystko i nic nie robimy”.
Przyglądam się tym ludziom, którzy się biją w piersi i wiem, że nikt inny nie spowodował tego wszystkiego, tylko oni sami. Ich głupota, ich niechęć do interwencji, ich brak zaufania do innych. To doprowadziło do upadku naszego kraju. To jest piąty rozbiór Polski. Wykupują nasze ziemie, robią, co chcą z naszym krajem. Holendrom i Niemcom wszystko się opłaca, a Polakom na niczym nie zależy. To tylko nasza wina! Nikogo więcej.”


Dodam jeszcze od siebie: moim zdaniem ci, których w powyższym tekście nazywa się Żydami wcale nimi nie są – są oni po prostu przebierańcami opętanymi na przestrzeni dziejów przez zło (są ucieleśnieniem zła) – i tak należy ich traktować.

Ich rodakami nie są ani Żydzi, ani Polacy, ani Niemcy czy Brytyjczycy… – oni po prostu nie mają ani rodaków ani swojej Ojczyzny. W razie takiej potrzeby są zdolni sprzedać ojca i matkę i nie ma dla nich żadnych świętości – co udowadnia wielokrotnie historia.


Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17177 razy
Otrzymał podziękowanie: 24259 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 15 lut 2018, 12:23

pobrane.jpg
pobrane.jpg (6.72 KiB) Przejrzano 7099 razy
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 15 lut 2018, 15:03

0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17177 razy
Otrzymał podziękowanie: 24259 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 15 lut 2018, 16:34

z9451291V,Wedlug-redaktora-naczelnego--Angory--na-okladce-ty.jpg
z9451291V,Wedlug-redaktora-naczelnego--Angory--na-okladce-ty.jpg (70.33 KiB) Przejrzano 7072 razy
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 17 lut 2018, 10:31

Obrazek
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7774
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14228 razy
Otrzymał podziękowanie: 13837 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 17 lut 2018, 10:48

Gdzie to znalazłeś ? To jest właśnie polityka :(
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 17 lut 2018, 11:05

Obrazek

Obrazek

Obrazek
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 21 lut 2018, 20:28

Obrazek
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Polska polityka -czyli jak robią nas w konia !

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 25 lut 2018, 20:25

"Bieńkowska i Tusk na żołdzie"...


http://niezalezna.pl/217452-quotbienkow ... nice-tuska
- Bieńkowska, tak jak i Tusk są na żołdzie de facto niemieckim i są w stanie zrobić wszystko i sprzedać wszystko, by ten żołd co miesiąc otrzymywać. Te słowa potwierdzają, że godność, duma narodowa, szacunek dla człowieka, nie ma dla niej żadnego znaczenia. Mają dla niej znaczenie euro, które wpływają co miesiąc za stołek, który dostała, który w praktyce załatwił jej Tusk



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



ODPOWIEDZ