Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

JEDNOŚĆ NARODU

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: JEDNOŚĆ NARODU

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 28 wrz 2017, 18:02

PILNE! 19-letni Sebastian Marionow udaremnił próbę ataku terrorystycznego


Kędzierżyn. Oczy świata są zwrócone w kierunku Polski z powodu 19-letniego mężczyzny, który sam obezwładnił dwóch uzbrojonych napastników i tym samym najprawdopodobniej zapobiegł dokonaniu przez nich zamachu terrorystycznego.

Wczoraj w godzinach wieczornych obok sklepu wielkopowierzchniowego zatrzymał się samochód, z którego wysiadło dwóch uzbrojonych mężczyzn w kominiarkach. Szybkim krokiem udali się do środka zostawiając auto na chodzie.

Sebastian, który był świadkiem tego zajścia nie zastanawiając się długo podbiegł do auta, wyjął kluczyki i wyrzucił je jak najdalej potrafił. Następnie podniósł obluzowany kawałek płyty betonowej i wbiegł za napastnikami do środka.

- Wybrałem tego większego, który trzymał karabin i z całych sił rozbiłem mu tą płytę na głowie. Padł na ziemię od razu - mówi z dumą bohater. - Nawet nie zauważyłem kiedy ten drugi uciekł. Moje szczęście, bo także był uzbrojony, tylko w krótszą broń.

Mężczyzna rzucił się w pogoń i dopadł drugiego napastnika kiedy ten próbował uruchomić auto. - Rozbił łokciem okno i wyszarpał go przez nie na zewnątrz - relacjonują świadkowie zajścia - Potem okładał go tak mocno, że tamtem próbował wczołgać się pod koła. Nic mu to nie pomogło, bo Sebastian wyciągnął go za nogi. Dobrze, że nadjechała policja, bo nie wiem jak to by się skończyło.


http://dziennikbulwarowy.pl/142/udaremn ... 3AU2F3cm9u




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: JEDNOŚĆ NARODU

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 03 paź 2017, 23:35

Obrazek

Politycy totalnej opozycji nie rozumieją Polaków i chcą, aby pracowali oni kilka lat dłużej. Lepiej, by nigdy nie rządzili. Podajcie dalej! 8-)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: JEDNOŚĆ NARODU

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 23 kwie 2018, 23:17

Kto sprzedał Polskę

https://www.youtube.com/watch?v=tfKLWO7up_Y

Opublikowany 23 kwi 2018

Jak władza w socjalistycznej Polsce łagodnie przejęła dobra narodu. Specjalne kasty mają jedną cechę - zdradzą każdego w imię mamony.
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: JEDNOŚĆ NARODU

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 26 kwie 2018, 06:52

Winnicki..

https://www.youtube.com/watch?v=kdfB9CRRt_g

Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: JEDNOŚĆ NARODU

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 09 maja 2018, 19:14

zbudujemy nową solidarność...


https://www.facebook.com/KRtelewizja/vi ... 907412785/




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7784
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1426
x 407
Podziękował: 14246 razy
Otrzymał podziękowanie: 13845 razy

Re: JEDNOŚĆ NARODU

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 10 maja 2018, 10:51

Komentarz Tygodnia: Spokojnie, Polska Siła istnieje!

https://youtu.be/WOHdHo8AesE

GadowskiTV
Opublikowany 9 maj 2018



O grupie polityków-komediantów, o batalii o pomnik katyński w Jersey City, o sytuacji na Bliskim Wschodzie po wyborach w Libanie, a także dobre wieści o kolejnej udanej inicjatywie.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: JEDNOŚĆ NARODU

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » poniedziałek 04 cze 2018, 18:18

0 x



feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: JEDNOŚĆ NARODU

Nieprzeczytany post autor: feniks » środa 06 cze 2018, 13:12

Chanel nie może być jedności narodu jeśli Ty propagujesz propagandystę pisdzielców .Gadowskiego
Człowieka ( o tyle mu się chwali że deklaruje swoją przychylność tylko pisdzielcom) ukierunkowanego na podział nieobiektywnego . Wszystko od PO złe a o przekrętach pisdzielców ani słowa . Pluje cały czas jadem propagandy jak swojego czasu Urban .
A już kretyństwem uważam za napuszczanie tych którzy słuchają bądź patrzą na te pożal się Boże komentarze na wyjście z UE.
Podczas gdy Polska i Włochy to najbardziej zintegrowane kraje z UE . Odcięcie nas od UE zrodzi znacznie większe konsekwencje niż Wlk .Bryt.

Nie rozumiem po co pisdzielcy to robią? podzielili naród Polski i chcą dzielić Europę ? w imię czego ?.
Korzyści dla kleru ? żeby móc bezkarnie ogłupiać i wyniszczać naród polski?

Chanell to co napisałem dotyczy tylko pisdzielców . Do Ciebie mam tylko pretensje za propagację moim zdaniem złych idei jakie głosi ten gadacz .
Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: JEDNOŚĆ NARODU

Nieprzeczytany post autor: św.anna » środa 06 cze 2018, 14:34

Feniks, a czy może być jedność narodu, gdy Ty "wynosisz" np. gadacza Wałęsę?
Poza tym, skoro twierdzisz, że Gadowski notorycznie kryje Pis, to oznacza, że mało go oglądasz, i tak pewnie jest.

I jak, samemu propagując np. "obywateli RP", można mieć pretensje do kogoś, że propaguje coś/kogoś innego?
0 x



feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: JEDNOŚĆ NARODU

Nieprzeczytany post autor: feniks » środa 06 cze 2018, 18:37

św.anna
Nienawidzę tych którzy nienawidzą własnego narodu .
Nie porównuj Wałęsy z Gadowskim Bo temu pierwszemu zawdzięczasz wolność .
A od drugiego dostajesz papkę polityczną i zawiść do innej formacji . Nie wiedząc co to jest jedność narodowa , braterstwo ludzi mających ten sam cel ROZWÓJ WŁASNEGO KRAJU I POWODOWANIE TEGO ABY JAK NAJSZYBCIEJ MÓGŁ DORÓWNAĆ INNYM ZAMOŻNYM PAŃSTWOM .
Podaj przykłady kiedy to Gadowski pokazywał przekręty , pisdzielców .Nieudolność to może pokazywał w sensie zbyt małej agresji wobec PO.

Jedną z gorszych rzeczy jaką doczekałem to jest doprowadzenie do tego że uważam że komuchy są lepsi od pisdzielców . To jest niebywałe i nie mieści mi się w głowie .
Pomijam ten fakt że mnie wyzywają od komuchów i lewaków . Podczas gdy pisdzielcy swoimi wyczynami wracają do czasów socjalizmu w Polsce .
Katolicki socjalizm ?. A pamiętam kiedy księża mówili że każda rzecz musi mieć swojego właściciela .Bo gdy jest własnością wszystkich to jest traktowana jako niczyja .
Nie mogę darować pisdzielcom że tak zubożyli nasz kraj i cofnęli w rozwoju gospodarczym pomimo dobrej koniunktury (która niebawem się skończy niemieckie PMI o tym świadczą + to co wyprawia "przyjaciel" Tramp z cłami) . Nie daruję im tych 500+ dla każdego (od tego jest Pomoc Społeczna)
My Polacy straciliśmy atut niskich kosztów produkcji, montażu itd) Przyjrzyj się Chinom mają w kieszeni USA . Jeśli myślisz tylko o sobie i to tylko dziś a nie o przyszłych pokoleniach to mogę zrozumieć .Ale gdzie tu patriotyzm ?. Chyba że masz partyjny patriotyzm . Więc zwalczaj mnie jak tylko możesz; bo ja Ci szkodzę .
Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: JEDNOŚĆ NARODU

Nieprzeczytany post autor: św.anna » środa 06 cze 2018, 22:29

Feniksie, nie dramatyzuj, nie idź tą drogą (nienawiści).

No dobrze, poruszasz tu sporo wątków, ale jeśli uważasz, że kogoś tu swoimi uwagami na temat pisu zaskakujesz, czy oświecasz - to się mylisz, bo sporo się tu, na forum, obecnie rządzącym wytyka - i dobrze.
Widzisz, ja nie jestem miłośnikiem Pisu, ni opozycji, ale nie przepełnia mnie też nienawiść, choć cholera czasem bierze.
Do Gadowskiego nic nie mam i lubię go posłuchać, więc jeśli będę czuła potrzebę zamieszczenia czegoś jego autorstwa, to to zrobię, bo - przypominam, że nie jest Twoja witryna.
I, z całym szacunkiem, nie przysiądę teraz do oglądania kilkudziesięciu komentarzy Gadowskiego albo jego programów w radio, czy gdzie tam jeszcze, by wyłapać krytykę miłościwie nam panujących.

Ps. Tak z ciekawości, kogo polecasz do poczytania, chodzi mi o żyjących autorów.
1 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7784
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1426
x 407
Podziękował: 14246 razy
Otrzymał podziękowanie: 13845 razy

Re: JEDNOŚĆ NARODU

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 06 cze 2018, 23:46

Chanel nie może być jedności narodu jeśli Ty propagujesz propagandystę pisdzielców .Gadowskiego
Przede wszystkim nic nie propaguję .Widać że nie słuchasz Gadowskiego ,bo wiedziałbyś ,że krytykuje nie tylko opozycję ,ale i pisiorów.
Chanell to co napisałem dotyczy tylko pisdzielców . Do Ciebie mam tylko pretensje za propagację moim zdaniem złych idei jakie głosi ten gadacz .
Nie obchodzą mnie Twoje pretensje ,będę słuchać i wstawiać to co uważam za ciekawe i to zarówno z prawej jak i lewej strony polityki.
Tak na marginesie ,nienawiść to nie jest dobre uczucie , źle wpływa na człowieka a nawet powoduje wiele chorób. Jesli jest w Tobie taki ogrom nienawiści ,to chyba wybrałeś nieodpowiednie forum. Hm... może jednak odpowiednie ,ale jeszcze mało nas znasz a to oznacza że masz zaległości w czytaniu ;)
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: JEDNOŚĆ NARODU

Nieprzeczytany post autor: feniks » czwartek 07 cze 2018, 08:51

św.anna Niewątpliwie masz b. dużo racji . Prowokacja i przejaskrawienie jest moim drugim ja ( a może pierwszym).Zapewne liczę na to że taką formą intensywniej i skuteczniej dotrę ze swoimi poglądami (które wcale nie muszą być słuszne).
Niby jestem liberalny a jednak usiłuję narzucić swoje zadanie . To typowe dla starych ;WYMAGAĆ OD INNYCH DUŻO PODCZAS GDY OD SIEBIE NIEWIELE. Tak jak by pozjadało się wszystkie rozumy. :oops:
A kłótliwe to to .... :mrgreen:
Książka ? Oczywiście Tomasz Piątek "Maciarewicz i jego tajemnice"
Leszek Balcerowicz "Trzeba się bić "
Leszek Balcerowicz "Odkrywając wolność "
Pozdrawiam
0 x



feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: JEDNOŚĆ NARODU

Nieprzeczytany post autor: feniks » czwartek 07 cze 2018, 09:02

chanell .Tyle słucham Gadowskiego ile zajmuje mi czas napisania tam i przejrzenie komentarzy . Jest to tylko forma walki ze zdaniami z którymi się nie zgadzam .
Nienawiść jest motorem do bardziej zdecydowanych działań .
Prawdą jest to że nie czytam forum od deski do deski ale odnoszę się do aktualnych wpisów .
A na dodatek piszę emocjami .
Pozdrawiam .
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7784
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1426
x 407
Podziękował: 14246 razy
Otrzymał podziękowanie: 13845 razy

Re: JEDNOŚĆ NARODU

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 07 cze 2018, 10:07

Zacytuję naszego forumowicza Thotala ,który dzisiaj rono wstawił KIN DNIA
Fala ZWIERCIADŁA

2018.06.07



KIN 120 - Żółte Elektryczne Słońce

Dziś ALFA i OMEGA oświeca moje zmysły. Dziś Świadomość Chrystusowa wychodzi naprzeciw emocjom. Dziś uzdrowię wszystkie słabe punkty. Dziś nie czekam na przeprosiny, lecz pierwszy wyciągam rękę na zgodę. Przestaję być pamiętliwy. Pielęgnowanie uraz, duma i upór nie idą w parze z miłością.


http://www.maya.net.pl/





Miłego dnia - Thotal :)
;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7784
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1426
x 407
Podziękował: 14246 razy
Otrzymał podziękowanie: 13845 razy

Re: JEDNOŚĆ NARODU

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 17 sty 2019, 20:59

Narodzie Polski odrzuć nienawiść, to już ostatnia szansa. Potężne siły dążą do zagłady Rzeczpospolitej.
Jak wielu bohaterów oddało swoje życie za pomyślność Polski i narodu Polskiego? Tego nie wiemy i nigdy się nie dowiemy, ponieważ ilość krwi, jaka została przelana za naszą wolność i suwerenność jest niemożliwa do ogarnięcia rozumem i wyobraźnią. Ci ludzie, bezimienni bohaterowie i mężowie stanu bez kamer i fleszy kładli swoje życie na szali, nie potrzebowali oklasków, pochwał, nominacji do pokojowej nagrody Nobla czy wreszcie odpowiedniej ilości polubień na Facebook. Przetrwanie Polski stanowiło jedyny i najważniejszy cel sam w sobie.
Jeżeli dziś spojrzymy na Polskę i przeszłość naznaczoną heroizmem, wówczas przed naszymi oczyma ukaże się potworny i przerażający obraz Polaków, dzieci tego samego narodu, które to dzieci stają naprzeciwko siebie i są gotowe dosłownie na wszystko. Ta postawa zaprzecza przeszłości, zaprzecza zdrowemu rozsądkowi, zaprzecza wszystkiemu, co prowadzi do świetności Rzeczpospolitej. Drogi Polaku, Droga Polko, tak Ty, Ty i Ty, nie walczcie ze swoim bratem i siostrą, ponieważ prawdziwym wrogiem Ojczyzny nie jest Wasz rodak, lecz siły zewnętrzne, dążące do wywołania dosłownego trzęsienia ziemi w Polsce.

Mamy obecnie do czynienia z potężnym lobby, którego źródło nie ma narodowości, nie ma imienia i adresu zamieszkania. Drodzy Czytelnicy, Drodzy Polacy, obecnie nasz Naród mierzy się z odwiecznym wrogiem, który przez wieki dokonywał rozbiorów Rzeczpospolitej, lokował na terenie naszego państwa jednostki, których zadaniem było szerzenie nienawiści, manipulacji i zniszczeni a wszystko w jednym celu. Polska nigdy nie może powstać z kolan, między Berlinem a Moskwą nie może być żadnej stolicy i wreszcie, silna Polska to upadek potęgi duopolu Niemcy i Francja.
Jest rzeczą niewiarygodną to jak media zagraniczne, głównie media niemieckie, posiadające ogromne wpływy na terenie Polski, doprowadziły do podziału narodu Polskiego. Z ekranów telewizora leje się nienawiść, przy jednoczesnym potępieniu nienawiści, z prawdy czyni się kłamstwo, naród Polski na arenie międzynarodowej przedstawia się jako społeczność niebezpieczną i podzieloną. A czy ktoś zastanawiał się, dlaczego tak jest? Czy ktoś zastanawiał się nad destrukcyjną działalnością propagandową niektórych mediów?

Polaku, nigdy nie podnoś ręki na swojego rodaka, ONI tego chcą. Polaku, nigdy nie obrażaj narodu Polskiego i Polskiej ziemi, wykupionej krwią męczenników, ONI tego chcą. Polaku, nigdy nie odwracaj się plecami od spraw związanych z twoją ojczyzną, ponieważ wówczas odwracasz się od samego siebie i przyszłych pokoleń a ONI tego chcą. Polska jest jedna, stanowi połączenie ziemi i narodu, to połączenie przetrwało tysiąclecia, jednak, aby mogło trwać nadal, potrzebne jest nasze zaangażowanie, zdrowy rozsądek i spryt, nie jest nam potrzebna nienawiść, żadna forma nienawiści. Nienawiść jest jak trucizna i zabija od środka.
Kim są ONI? To ludzie, którzy wyparli się własnej narodowości, własnych korzeni. Wreszcie wyparli się samych siebie by w pełni oddać się idei nowego globalnego porządku. ONI są potężną siłą, na wielu płaszczyznach opierającą się na tajemniczych rytuałach. ONI korzystają z mrocznego mistycyzmu a wszystko w jednym celu. Przy pomocy globalnego systemu bankowego przejąć kontrolę nad współczesną cywilizacją. ONI mówią nie dla wolności, nie dla samostanowienia narodów, nie dla inteligencji, nie dla samodzielnego myślenia. ONI mówią nie Polsce.

Wrogowie naszej Ojczyzny są diabelsko wyrafinowani, przybrali różne maski, a ich słowa niosą śmieć. Wrogowie Rzeczpospolitej pragną upadku Narodu Polskiego po przez wewnętrzny rozłam, który odpowiednio podsycany doprowadzić może nawet do wojny domowej. Sądzisz, że świat i nasi sąsiedzi przyklaskują Polsce i życzą jej wszystkiego, co najlepsze? Nie bądź naiwny i spójrz w przeszłość a dostrzeżesz ogrom kłamstwa i nienawiści, jaka od setek lat była zwrócona przeciwko tej ziemi i jej mieszkańcom.

Drogi Polaku i droga Polko, w naszych żyłach płynie Polska krew, posiadamy DNA Wielkiego Królestwa Słowian, nie ulegajmy przekazowi podprogowemu sugerującemu, iż odpowiedzą na wszystko powinna być przemoc i nienawiść. Musisz wreszcie zrozumieć, że jest nas kilkadziesiąt milionów i to właśnie od nas zależy przyszłość Europy i w dalszej kolejności także świata. Europa pozbawiona Polski w przeszłości nie była by dziś tą Europą, którą jest, lecz terenem z pod znaku półksiężyca. W przeszłości obroniliśmy Stary Kontynent przed agresorem z Azji, zrobimy to ponownie. Tym razem jednak agresorem jest siła wywodzącą się z wewnątrz naszego kontynentu.

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. Kadr pochodzący z filmu ,,The Unconquered” opublikowanego przez IPN.
http://globalne-archiwum.pl/narodzie-po ... Mpz2cUg-w4
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: JEDNOŚĆ NARODU

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 18 sty 2019, 06:45

w jednym jesteśmy wspaniale zjednoczeni... :)

https://youtu.be/1aO_e8s71os
https://www.youtube.com/watch?v=1aO_e8s71os




Pozdrawiam - Thotal :)
1 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: JEDNOŚĆ NARODU

Nieprzeczytany post autor: sandra » piątek 18 sty 2019, 12:07

Obrazek

...bardzo wymowna treść "Trwogi" ....pasuje do tego ten obraz ...są podobieństwa, bo i jedno i drugie wywołuje smutek...
1 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7784
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1426
x 407
Podziękował: 14246 razy
Otrzymał podziękowanie: 13845 razy

Re: JEDNOŚĆ NARODU

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 24 sty 2019, 18:17

Jest takie miejsce...

https://youtu.be/JPKS8_nGUWg


Gornaj PL
Opublikowany 24 sty 2019
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: JEDNOŚĆ NARODU

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 01 lip 2019, 22:33

Dyskusja - Janusz Zagórski Dom Dźwięków w Poznaniu

https://www.youtube.com/watch?v=IPpTuSWq_gc

niezaleznatelewizja
Opublikowany 1 lip 2019
0 x



ODPOWIEDZ