Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

PiS - dokąd zmierzacie?!

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 19 mar 2018, 12:01

Wprowadzenie niedziel bez handlu nie ma nic wspólnego z zawiścią czy zazdrością...
Nie jest też sprawą polityczną, ale są tacy, którzy i tak to widzą :shock:
Niedziela powinna być dniem wolnym od pracy w karju niewolników, choćby z tego powodu, aby wrócić do innych formy spędzania wolnego czasu.
Szwendanie się po galeriach handlowych z dzieciakami uwieszonymi wózka, przekrzykujacymi głośną muzykę, to koszmarny styl życia...
Rodzice są od tego aby nauczyć swoje dzieci, że taki wybór, to najgorszy wybór.
Więcej zdrowego rozsądku.
Państwo ma znacznie mocniejsze formy zniewalania, których nie dostrzegamy albo już nie mamy siły aby dostrzec ;)
Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 19 mar 2018, 12:48

Szwendanie się po galeriach handlowych z dzieciakami uwieszonymi wózka, przekrzykujacymi głośną muzykę, to koszmarny styl życia...
Tak, ale dlaczego nie dać ludziom wolnego wyboru ?
Chcą, niech chodzą.

Wczoraj było ciekawie ;)
Wyszedłem szybko bez czapki, niedaleko do ''nocnego'', po jakiś ibum dla M, patrzę, nieczynne.. Hmm.
Wiatr jak szpileczki, -8, następny zamknięty, aż tak zalazłem do apteki dyżurnej.
Dopiero w domu córka powiedziała, że jest niehandlowa niedziela1
Nie zajarzyłem, 45 minut żwawego marszu, dla zdrowia.. ;)
Już będę pamiętał :D

Niech wybiorą wycieczkę rowerową, kościół lub market, albo gapienie się kompa czy tv, ogród.
To ich sprawa.

Z tatuażami, fakt :)
Ogólnoświatowa moda...
Państwo ma znacznie mocniejsze formy zniewalania, których nie dostrzegamy albo już nie mamy siły aby dostrzec ;)
Ma i korzysta z tego.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 19 mar 2018, 17:29

grzegorzadam pisze:
poniedziałek 19 mar 2018, 12:48
Tak, ale dlaczego nie dać ludziom wolnego wyboru ?
Wolny wybór powiadasz ?
Wcale nie jestem pewna, ze to taki wolny wybór.
Bardzo szybko mozna uwarunkować człowieka, sam wiesz jak szybko. To proste.
Wybitni spece od warunkowania pracowali nad tym abyś tam wracał i wracał i uważał, że to twój wybór ;)
Wyprawa do galerii to atrakcje...za darmo mozna sie pogapić, za grosze zjeść przepyszny junk food nafaszerowany atraktantami.
To one tak bardzo uzalezniają, że juz pod koniec tygodnia z nadzieją myslisz o kolejnej niedzieli gdy z całą familią odwiedzisz to sanktuarium.
To pewien substytut nagrody, która się nalezy po cięzkim tygodniu harówy :lol:
To wybór nie wymagający żadnego wysiłku...i myślenia.
Edukowanie młodych to nasz psi obowiązek. Powołalismy je do życia to dajmy im szansę na zdrowsze życie.
W wielu krajach europejskich galerie są zamknięte na głucho i naród nie protestuje...
0 x



Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: Jancio » poniedziałek 19 mar 2018, 17:36

sandra pisze:
poniedziałek 19 mar 2018, 12:01
Wprowadzenie niedziel bez handlu nie ma nic wspólnego z zawiścią czy zazdrością...
Nie jest też sprawą polityczną, ale są tacy, którzy i tak to widzą :shock:
Niedziela powinna być dniem wolnym od pracy w karju niewolników, choćby z tego powodu, aby wrócić do innych formy spędzania wolnego czasu.
Szwendanie się po galeriach handlowych z dzieciakami uwieszonymi wózka, przekrzykujacymi głośną muzykę, to koszmarny styl życia...
Rodzice są od tego aby nauczyć swoje dzieci, że taki wybór, to najgorszy wybór.
Więcej zdrowego rozsądku.
Państwo ma znacznie mocniejsze formy zniewalania, których nie dostrzegamy albo już nie mamy siły aby dostrzec ;)
Alez ma. Jednym z powodów była walka ze znienawidzonymi marketami zachodnich kapitalistów, jest jak najbardziej polityka.To że niedziela powinna być dniem wolnym dla wszystkich to zwykła demagogia, a na dowód niech będą te wszystkie odstępstwa od reguły bo czym się różni pani sprzedawczyni z Biedronki czy Lidla od pani właścicielki, która może sprzedawać. Czym się rożni pani sprzedawczyni ze sklepu na dworcu z panią sprzedawczynią z Tesco, czy z jakiejś innej sieciówki. Kraj niewolników to kolejna demagogia. Żyjemy w wolnym kraju i nikt nikogo do pracy nie zmusza. Dlatego też nikt nie powinien nikomu organizować życia rodzinnego, podobnie jak nie powinien interesować się czyimś wyglądem. Guzik mnie interesuje czy Kowalski jest podziargany czy nie, jak jemu jest z tym dobrze to jest dobrze i mi. Jeśli mi się to nie podoba to ja i moje dzieci tego nie mamy. Nie wiem czy szwendanie się w niedziele to koszmarny styl życia , ale na pewno może to być jedyny dzień w tygodniu kiedy małżeństwo ma wolny dzień i chcą to robić razem . I w sumie to też mnie to nie interesuje kiedy kto ma ochotę szwendać się po sklepach. Mam takich znajomych co robili zakupy w nocy w Tesco, bo mówili, ze jest luz i super sprawa.
Także droga Sandro wrzuć na luzik i nie próbuj na sile nikogo uszczęśliwiać, a zobaczysz jakie będziesz mieć dobre samopoczucie :D ( to nie pouczanie tylko rada :lol: )
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 19 mar 2018, 17:40

Edukowanie młodych to nasz psi obowiązek
wolność obywatelska to nasze psie prawo..

A może właśnie dlatego, że psie jesteśmy traktowani jak one? ;)
smycz, buda , gwizdek?

JKM powiedział ostatnio, że zrównywanie praw zwierząt z prawami ludzi jest bardzo eleganckie.. Och.

Ale... Może to działać i działa oczywiście odwrotnie- będziemy traktowani jak psy.

Skoro jesteśmy równi :)
Na każdym kroku to widać.

Byłem ostatnio w szpitalu na zachodzie RFN... Jako kierowca.

Poszedłem bufnąć, a w całym szpitalu zapalenie to zbrodnia..
Wyszedłem przed wejście, przypaliłem, mróz 15 stopni, wiatr przenika i czytam z boku na płotku:
- palenie w tym miejscu może być szkodliwe, bo dym z papierosa może wniknąć przez okna sal pacjentów
i powodować poważne choroby !
Do okien 30 metrów :lol:

Rauchen hier! - w takim mini ''przystanku autobusowym''.
Jakieś takie skojarzenie z generalną gubernią mnie naszło...

Jak sprzedawca ma ochotę zarobić 2 stówki w niedzielĘ- jego prawo. PRAWO !
W wielu krajach europejskich galerie są zamknięte na głucho i naród nie protestuje...
To nie jest argument.
To, że Gienek ma otwarte okno na mrozie przez noc, muszę robić to samo?

Już nie wiem czy bronisz zdrowego rozsądku czy pist-u? :D

Pist-u celowo.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 19 mar 2018, 17:48

@GA ...z tym psem to zamieszałeś....co ma piernik do ...
Przecież mój wywód dotyczył warunkowania i tzw. niby "wolnego wyboru" ;)
A luzik mam od zawsze, może dlatego mam łatwość mówienia tego co sama myslę.... nie licząc się z tym czy mnie ktos za to lubi czy nie lubi.
Wyrażanie swej opini nie oznacza, że zmuszam kogokolwiek do czegokolwiek....
Uprasza się nie imputować.... zamiast pouczania ;)

dopisałem wyżej -ga ;)
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 19 mar 2018, 17:52

A luzik mam od zawsze, może dlatego mam łatwość mówienia tego co sama myslę.... nie licząc się z tym czy mnie ktos za to lubi czy nie lubi.
To mam podobnie :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: Jancio » poniedziałek 19 mar 2018, 18:06

sandra pisze:
poniedziałek 19 mar 2018, 17:29

Bardzo szybko mozna uwarunkować człowieka, sam wiesz jak szybko. To proste.
Wybacz ale to bajki. Świadomego człowiek nie da się tak łatwo uwarunkować, a mówienie, że chęć bywania w sklepie to efekt uwarunkowania jest gruba przesadą. Bo to nie tyle chęć co potrzeba, wyprawa do galerii to większy wybór. Co najmniej raz w tygodniu jestem w markecie bo do życia potrzebuje pożywienia i nie jest to ani uwarunkowanie ani przyjemność. Fakt wybieram takie w których czuje się przyjemnie, ale nadal jest to konieczność
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: Jancio » poniedziałek 19 mar 2018, 18:11

grzegorzadam pisze:
poniedziałek 19 mar 2018, 17:40

Poszedłem bufnąć, a w całym szpitalu zapalenie to zbrodnia..
Wyszedłem przed wejście, przypaliłem, mróz 15 stopni, wiatr przenika i czytam z boku na płotku:
- palenie w tym miejscu może być szkodliwe, bo dym z papierosa może wniknąć przez okna sal pacjentów
i powodować poważne choroby !
Do okien 30 metrów :lol:

Widzisz ze smogiem można walczyć na różne sposoby :lol: , a krótki przewód wędzarniczy to oznaka fachowości ;)
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 19 mar 2018, 18:20

Pamiętam czasy ,gdzie we wszystkie niedziele sklepy były zamknięte a w soboty czynne do 14.00 .Jakoś dało się żyć bez zakupów . Naprawdę nie da się jednej niedzieli bez zakupów przeżyć ? Zamiast tego można pójść do kina ,do teatru ,na spacer lub posiedziec z rodziną przed telewizorem na kanapie.

Jancio ,ty myslisz że pracownicy sieci handlowych ,mają płacone eksta za niedziele :shock: Prawda jest taka ,że nikt nie chce pracowac w handlu i niedługo klienci sami będą wybierac towar prosto z samochodu dostawczego .,
Tak na przyszłość dla zainteresowanych i dla tych co nie mogą życ bez niedzielnych zakupów .W kółeczkach na czerwono zaznaczono niedziele w których sklepy, (zwłaszcza sieciowe )będą zamknięte .

Obrazek

Obrazek
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16986
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24273 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 19 mar 2018, 18:25

;) hej, a zakupy u sąsiadów :D
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: Jancio » poniedziałek 19 mar 2018, 19:08

chanell pisze:
poniedziałek 19 mar 2018, 18:20
Pamiętam czasy ,gdzie we wszystkie niedziele sklepy były zamknięte a w soboty czynne do 14.00 .Jakoś dało się żyć bez zakupów . Naprawdę nie da się jednej niedzieli bez zakupów przeżyć ? Zamiast tego można pójść do kina ,do teatru ,na spacer lub posiedziec z rodziną przed telewizorem na kanapie.

Jancio ,ty myslisz że pracownicy sieci handlowych ,mają płacone eksta za niedziele :shock: Prawda jest taka ,że nikt nie chce pracowac w handlu i niedługo klienci sami będą wybierac towar prosto z samochodu dostawczego .,
Drogie panie nie gadajcie ze mną językiem trolli PR-owych. Staramy się z Grzegorzem wyjaśnić, że to jest wszystko jedna wielka ściema, a Wy za wszelka cenę językiem Bielana chcecie nas przekonać że pani z Biedronki należy się wolna niedziela a pani która prowadzi sklepik osiedlowy to już nie bo ona jest burżujka i może sobie popracować w niedziele. Robią Wam moje panie wodę z mózgu,a Wy sie dajecie. Bo czym się różni sprzedawczyni ze sklepu na dworcu kolejowym od pani sprzedawczyni w galerii czy na stacji benzynowej. Są w końcu samoobsługowe e stacje benzynowe żadna pani nie jest potrzebna
Ech lata młodości Ci się przypominaj jak prosto z samochodu towar rozdrapywali :lol:
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 19 mar 2018, 19:52

:( uczestniczę w dyskusji w której bierze udział @Jancio, a jak widać nie potrafi się obyć bez przytyków i osobistych wycieczek...oraz imputowania przekłamań wynikających z braku zrozumienia.
...nie gadajcie ze mną językiem trolli PR-owych.
... językiem Bielana...
Robią Wam moje panie wodę z mózgu,a Wy sie dajecie..
droga Sandro wrzuć na luzik i nie próbuj na sile nikogo uszczęśliwiać, a zobaczysz jakie będziesz mieć dobre samopoczucie
Bardzo proszę @Jancio abyś na przyszłość nie odnosił się do moich postów.....i nie jestem dla ciebie drogą Sandrą.. ;)
Zakończyłam.
Chyba faktycznie lepiej stosować zasadę kopiuj-wklej.
0 x



Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: Jancio » poniedziałek 19 mar 2018, 20:52

I znowu wiesz lepiej kim dla mnie jesteś. Droga sandro to jedynie zwrot grzecznościowy stosowany w cywilizowanym świecie. I nie pouczaj mnie jak mam pisać. Zwroty Bielana bo to on wymyśla takie trudne do wyjaśnienia sformułowania. Jak nie pracujemy to wszyscy,a nie pani może pracować bo jest z Polskiej sieci . a pani nie bo pani to od krwiopijcy. To jest chore
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 19 mar 2018, 22:02

Dokładnie tak ! kompletny brak zrozumienia :(
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 241
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 28 mar 2018, 12:39

"Dobra zmiana":

Obrazek
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: sandra » środa 28 mar 2018, 13:18

Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 29 mar 2018, 23:47

''Srebna'' powraca... :shock:

Tak powstało finansowe imperium PiS. To dzieło Jarosława Kaczyńskiego
oprac. Jakub Ceglarz 29.05.2017

"Żadna inna partia w Polsce nie obrosła tak spółkami, biznesami i fundacjami" - pisze o PiS "Gazeta Wyborcza". I opisuje finansowe imperium partii rządzącej, za którego budową stoi Jarosław Kaczyński. Na taki pomysł wpadł w autobusie na Żoliborz, a w tle znajdziemy m. in. kacyków PZPR, "panią Basię" z "Ucha Prezesa" i Ludwika Dorna, którego nie stać na fryzjera.

Początek budowy dzisiejszego imperium sięga początku lat 90. Tuż po transformacji ustrojowej Kaczyński szefował Porozumieniu Centrum, ale to nie partia miała w tym czasie największe znaczenie. Dużo większą rolę miała odegrać Fundacja Prasowa Solidarności. Jej założycielami - oprócz Kaczyńskiego - byli również Sławomir Siwek, Krzysztof Czabański i Maciej Zalewski.

Jak pisze "Wyborcza", zaczęło się od przejęcia popularnej gazety popołudniowej - "Expressu Wieczornego". Dzięki dobrym kontaktom ze świeżo upieczonym prezydentem Lechem Wałęsą, Kaczyńskiemu i spółce udaje się zdobyć ten tytuł, o czym zresztą sam prezes PiS wspomniał w swojej autobiografii.

Przejęcie "Expressu" nie doszłoby do skutku, gdyby nie udało się uzyskać 1,6 mln zł. A do tego konieczny był fortel. Fundacja zdecydowała się bowiem wynająć pomieszczenia redakcyjne. Najemcą został Bank Przemysłowo-Handlowy, założony jeszcze w poprzednim ustroju przez I sekretarza PZPR Mieczysława Rakowskiego.

BPH zapłacił czynsz z góry za 13 lat, więc Fundacja zdobyła pieniądze na przejęcie gazety i dawne zakłady graficzne przy Nowogrodzkiej. Naczelnym "Expressu Wieczornego" został Krzysztof Czabański.

Później zaczynają się chudsze lata, bo Fundacja przeżywa kłopoty finansowe. Wszystko za sprawą przegranych przez Porozumienie Centrum wyborów. Co więcej, Fundacja pożyczyła partii na kampanię 800 tys. zł - sprawa otarła się nawet o prokuraturę. W efekcie członkowie Fundacji "klepali biedę". Do tego stopnia - jak pisze "GW" - że np. Ludwika Dorna musiała strzyc żona, bo nie było go stać na fryzjera.

Nie było więc wyboru - trzeba było sprzedać gazetę. W ten sposób "Express" trafił w ręce Szwajcarów.

Kaczyński i spółka do gry wrócili w 1994 roku, gdy jako Fundacja przejęli 20 tys. m kw. w warszawskich biurowcach i tyle samo gruntów. Siwek i Kaczyński trafili natomiast do władz spółek - jeden do Air Link i Celsy, a drugi - do spółki Srebrna. Wszystkie trzy zarządzały atrakcyjnymi nieruchomościami w centrum.

Wtedy też dochodzi do przekształceń. Fundacja przekształca się w dwie nowe. Kaczyński i Czabański rejestrują Fundację Nowe Państwo, a Siwek - Solidarną Wieś. Ta druga zresztą ma bardzo dobre kontakty z episkopatem. W dużej mierze za sprawą samego Siwka. Obie otrzymują od Fundacji Prasowej Solidarności cały majątek.

Choć Porozumienie Centrum było wtedy w opozycji, to za pośrednictwem fundacji zarabiało mnóstwo pieniędzy na czynszach czy obsadach rad nadzorczych. W spółce Srebrna miejsce znaleźli dla siebie m. in. Przemysław Gosiewski, Adam Lipiński, Wojciech Jasiński, Marek Suski czy Krzysztof Wyszkowski.

W 2001 roku powstaje Prawo i Sprawiedliwość i większość z nich niedługo później wchodzi do Sejmu. Właśnie z list PiS.

Zresztą spółka Srebrna to odrębna historia. Powiązana z nią była inna, mniejsza spółka - Srebrna Media. Tam, jak pisze "GW", miał rządzić Krzysztof Czabański - dziś szef Rady Mediów Narodowych. Później za jej sterami zasiadała również żona i syn. Spółka dysponuje sporym majątkiem - głównie nieruchomościami.

Obie spółki poszły w "deweloperkę". Poza mniejszymi projektami, jak zagospodarowanie skweru przy siedzibie PiS, Srebrna szykuje prawdziwą bombę. U zbiegu ulic Srebrnej i Towarowej spółka chce wybudować wieżowiec, o którym pisaliśmy niedawno na naszych łamach. "Kaczyński Tower" ma, według różnych doniesień, mierzyć od 140 do 190 metrów wysokości. Teraz poszukiwany jest partner, który pomoże niedoświadczonym deweloperom postawić drapacz chmur.

Kilka lat temu Srebrna toczyła również wojny o siedzibę PiS z izraelskim Metropolem, który przejął budynek przy Nowogrodzkiej. To efekt wolty Sławomira Siwka, który sprzedał nieruchomość w 2007 roku za ok. 34 mln zł. Czy Kaczyński na to zezwolił? To tajemnica, a wersje są sprzeczne - pisze "Gazeta Wyborcza".

Właśnie ta transakcja była źródłem napięć i konfliktów. Okazało się bowiem, że Metropol chciał od PiS pieniędzy za korzystanie z podziemnego garażu pod siedzibą partii przy Nowogrodzkiej. Z tym nie zgadzała się spółka Srebrna, która uważała, że pieniądze należą się jej. Walkę ze strony tej spółki prowadziła przyjaciółka Jarosława Kaczyńskiego - Janina Goss.

Doszło nawet do tego, że Metropol i Srebrna blokowały wjazd i wyjazd do parkingu. Wojna podjazdowa skończyła się na wyraźne polecenie szefa PiS i pieniądze pobierają właściciele z Izraela. Ale to ich nie zadowala, bo najchętniej zburzyliby oni siedzibę partii i wybudowali tam biurowiec. Na to jednak nie ma zgody Srebrnej i dlatego Metropol szuka kupca na nieruchomość. Chętnych na razie nie ma.

Po katastrofie smoleńskiej Fundacja Nowe Państwo zmienia nazwę na instytut im. Lecha Kaczyńskiego. Ma również propagować myśli społecznej byłego prezydenta. Instytut ma jednak również udziały w spółce Srebrna. Tej samej, która ma wybudować wieżowiec przy ul. Towarowej.

Pozostali udziałowcy? Jak twierdzi "Wyborcza", w 2015 r. Kaczyński dopuścił do spółki również Barbarę Skrzypek. To nazwisko niewiele mówi, ale może powiedzieć więcej, gdy okaże się, że to "pani Basia" z popularnego "Ucha Prezesa".

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 26492.html

Wieżowiec ludzi Jarosława Kaczyńskiego. Inwestycja spółki Srebrna ma kosztować 150 mln euro

Obrazek
Budynek biurowy dawnej wytwórni kotłów Bormann, Szwede i S-ka i parking w miejscu fabryki, gdzie spółka Srebrna 26 chce zbudować 190-metrowy wieżowiec (FOT. FRANCISZEK MAZUR / AGENCJA GAZETA)

Ponad pół miliarda złotych ma kosztować wieżowiec spółki Srebrna, ktąrą rządzą zaufani ludzie Jarosława Kaczyńskiego. Roszczenia do części działki pod budowę zgłaszają spadkobiercy przedwojennych właścicieli.

W zeszłym tygodniu spółka złożyła wniosek o decyzję środowiskową. Dzieli ją tylko krok od pozwolenia na budowę.

Zapowiada się spektakularnie: 190 metrów, restauracja na dachu, taras widokowy, 70 tys. m kw. biur, kilka tysięcy pod usługi i handel. W podziemiach garaż na kilkaset aut.

Architekci mówią o inwestycji za 150 mln euro. Ale warto. Drapacz chmur na warszawskiej Woli to doskonały interes. Na samych czynszach można zarobić milion euro miesięcznie.

Srebrna nie jest rekinem

Srebrna nie jest deweloperskim rekinem, za co zbuduje wieżowiec? Na pytanie o model biznesowy przedsięwzięcia nie dostaliśmy odpowiedzi.

Prezesem spółki jest Małgorzata Kujda, posadę objęła po mężu Kazimierzu, który po ostatnich wyborach awansował na szefa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska.

Panią prezes wspomaga Janina Goss, która za rządów PiS weszła do rad nadzorczych PGE i BOŚ i której Jarosław Kaczyński wciąż spłaca 200 tys. pożyczki. We władzach spółki są też Barbara Wojnarska, żona ministra Adama Lipińskiego, kierowcy prezesa PiS – Jacek Rudziński i Jacek Cieślikowski oraz jego kuzyn Grzegorz Jacek Tomaszewski, szef spółki wydającej „Gazetę Polską Codziennie”. A także europoseł Ryszard Czarnecki i asystentka Kaczyńskiego Barbara Skrzypek, nazywana w partii „panią Basią”.

Właścicielami spółki są Instytut im. Lecha Kaczyńskiego oraz „pani Basia” (ma dwa z 5886 udziałów) i jej syn Marcin (jeden udział).

Jak spółka zaufanych prezesa PiS stała się właścicielem działki przy Srebrnej? To spadek po majątku komunistycznego imperium wydawniczego RSW„Prasa-Książka-Ruch”. W III RP pierwsza partia Kaczyńskiego – Porozumienie Centrum – dostała 20 tys. m kw. gruntów, 20 tys. m kw. biur i kupiła popołudniówkę „Express Wieczorny” w ramach dzielenia medialnego tortu RSW między środowiska byłej opozycji solidarnościowej.

Projekt PC – Fundacja Prasowa Solidarności – skończył się klapą. W połowie lat 90. Fundacja była wydmuszką, ale obdarowała nieruchomościami kilka spółek założonych przez ludzi Kaczyńskiego. Wśród nich Srebrną, która była przechowalnią środowiska PC w chudych latach poza Sejmem.

Warszawski ratusz chciał odebrać nieruchomości po byłej Fundacji, zawiadomił prokuraturę, podważał akty notarialne, ale sąd umorzył postępowanie.

Srebrna - spadkobiercy idą do sądu

Do sądu poszli też spadkobiercy przedwojennych właścicieli części działki, na której Srebrna chce stawiać drapacz chmur. – Przed wojną nasz ojciec wraz ze wspólnikiem wykupił udziały w gruncie. Należało do niego ok. 480 m kw. w rejonie Srebrnej – opowiadają nasi rozmówcy. Nie są jedynymi, którzy walczą o prawa do tej nieruchomości, znacjonalizowanej w 1945 roku dekretem Bieruta.

W urzędowej odpowiedzi z 1946 r. właściciele przeczytali, że przy Srebrnej ma być zakład poligraficzny, a zakład poligraficzny nie może być prywatny. Wrócili do sprawy po kilkudziesięciu latach, gdy w Warszawie rozpoczęła się reprywatyzacja.

Argumentów rodziny nie uznało Ministerstwo Infrastruktury, ale w 2010 r. sąd administracyjny nakazał ministerialnym urzędnikom wrócić do sprawy. Spadkobiercy zatrudnili adwokata. Został nim rekin warszawskiej reprywatyzacji Robert N.

– Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, co to za człowiek. Sprawiał wrażenie bardzo kompetentnego, zapewniał, że widzi możliwość wygrania sprawy – opowiada nam spadkobierca.

Ale gdy przyszło do starań o nieruchomość kontrolowaną przez spółkę ludzi Kaczyńskiego, zapał mecenasa N. osłabł. Zaczął unikać klientów, nie odbierał telefonów. Półtora roku temu nie przyszedł na ostatnią rozprawę w sądzie administracyjnym, wymawiając się innymi obowiązkami. Zeznawać musiał więc zaskoczony spadkobierca, przypominając sobie argumenty mecenasa.

Sprawę przegrał. Spadkobiercy odwołali się do Naczelnego Sądu Administracyjnego. Zmienili adwokata, bo rekin reprywatyzacji Robert N. siedzi w areszcie.

http://wyborcza.pl/7,75398,21365398,wie ... towac.html
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 30 mar 2018, 10:07

zdrajcy na widelcu...


http://gazetawarszawska.com/index.php/p ... rokuratury
Obrazek

Minister J. Gowin, zdrada stanu - zawiadomienie do Prokuratury
ADMINISTRATOR PUGNAE 29 MARCH 2018 HITS: 120

Niniejszym publikujemy treść zawiadomienia do Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry o przestępstwie zdrady stanu, którego dopuścił się wicepremier minister Jarosław Gowin - treść poniżej.

Jest to świadome – dokładnie wyartykułowane - przestępstwo nadania żydom Polski jako ich „ojczyzny”.

Faktycznie o podobne zbrodnie można oskarżyć większość chyba ministrów w rządzie PIS. Ministrowie i drobniejsze politruki partyjne robią dokładnie to samo co Gowin: Nadają żydom coraz to nowe dary i przywileje: Muzea, środki na renowacje „obiektów historycznych”, zwroty mienia tytułem „reprywatyzacji!” etc.

Przypuszczalnie obecnie zakupiony system rakietowy Patriot, który jeszcze nawet nie istnieje, a który jest najdroższy w historii jest ukrytą formą finasowania obrony Izraela. Czyli jest to kolejne gigantyczne nadanie żydom naszego polskiego majątku.

To wszystko jest niestety wynikiem przerażające bierności społecznej w Polsce.

I to dlatego piszemy te zawiadomienia do PG, aby tym pobudzać społeczeństwo do czynu, do samoorganizowania się, do budowy struktur społecznych w tym struktur bojówkarskich, bo drogą pokojową już nic się nie wskóra. Poza tym każde zawiadomienie jest dokumentem zapisu zbrodni, a to nawet gdy jego meritum jest odrzucone jako bezzasadne, a autor zawiadomienia jest wciągnięty na listy.

Nic nas nie powstrzyma! A prokuratorzy odrzucający zawiadomienie są automatycznie stygmatyzowani.

Red. Gazeta Warszawska.


+++

Laudetur Iesus Christus.



Niniejszym zawiadamiamy o popełnieniu przestępstwa oraz podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Jarosława Gowina wicepremiera RP, ministra - szefa Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki.

+

Jaroslaw Gowin w dniu 8 marca 2018 roku, publicznie w Warszawie jako przedstawiciel najwyższych władz Państwa dopuścił się przestępstwa zdrady stanu, poświadczenia nieprawdy w skutkach uderzających w podstawowe interesy Państwa i Narodu Polskiego.
Jaroslaw Gowin przemawiając na terenie Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie, publicznie wobec licznych zebranych przed tablicą pamiątkową dot. rozruchów marcowych 1968 roku, z premedytacją w zaplanowanym wystąpieniu oficjalnym stwierdził:

„Polska jest ojczyzną dwóch narodów. Jest ojczyzną narodu polskiego i jest ojczyzną narodu żydowskiego. Nikt nigdy tej prawdy z polskiej historii nie wymaże”.

Słowa powyższe są ciężkim przestępstwem wymierzonym w ustrój Państwa, stwarzają warunki do żydowskiego ludobójstwa na Polakach.

Zachodzi podejrzenie przestępstwa: przynależności wicepremiera, ministra Jarosława Gowina do żydowskiej organizacji przestępczości zorganizowanej o licznych koneksjach międzynarodowego żydostwa oraz będącego w powiązaniu ze służbami Izraela. Organizacje te mają za cel zniszczenie Polski - jej rozbiory – i na gruzach zniszczonego Państwa żydzi chcą zbudować enklawy własnej państwowości żydowskiej oraz przenieść do Polski może nawet trzy miliony żydów z Izraela.
Okoliczności związane z tym wystąpieniem Gowina i zawartymi tam deklaracjami wskazują na to, że wypowiedź ta nie była przypadkowa, ale zaplanowana, a jako taka została zlecona Gowinowi do publicznego zadeklarowania przez żydowską przestępczość zorganizowaną, do której Gowin należy i jest jej podporządkowany.

+

W przemówieniu Gowin zapewniał również, że np. będzie zrobione wszytko, aby żydowskie organizacje w Polsce mogły się rozwijać bez przeszkód etc.

Czyli dodatkowo dokonał nielegalnej deklaracji nadania żydom praw oraz mienia w Polsce. Jest to akt wymierzony przeciwko podstawowym interesom Polskiego Państwa i Narodu. Jest to zbrodnia zdrady stanu o poważnych konsekwencjach tego przestępstwa, w postaci utraty integralności terytorialnej Polski na rzecz żydów w połączeniu z ludobójstwem na Polakach - przyjmując tu za wykładnię definicję ludobójstwa wg. „KONWENCJA W SPRAWIE ZAPOBIEGANIA I KARANIA ZBRODNI LUDOBÓJSTWA” z 1948 roku.

http://libr.sejm.gov.pl/tek01/txt/onz/1948a.html



Konwencja zawiera między innymi:

"Artykuł I.

Umawiające się Strony potwierdzają, że ludobójstwo, popełnione zarówno w czasie pokoju jak podczas wojny, stanowi zbrodnię w obliczu prawa międzynarodowego, oraz zobowiązują się zapobiegać tej zbrodni i karać ją.

Artykuł II.

W rozumieniu Konwencji niniejszej ludobójstwem jest którykolwiek z następujących czynów, dokonany w zamiarze zniszczenia w całości lub części grup narodowych, etnicznych, rasowych lub religijnych, jako takich:

a) zabójstwo członków grupy,
b) spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia psychicznego członków grupy,
c) rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego,
d) stosowanie środków, które mają na celu wstrzymanie urodzin w obrębie grupy,
e) przymusowe przekazywanie dzieci członków grupy do innej grupy."
Oraz

„Artykuł IV.

Winni ludobójstwa lub któregokolwiek z czynów, wymienionych w Artykule III, będą karani bez względu na to, czy są konstytucyjnie odpowiedzialnymi członkami rządu, funkcjonariuszami publicznymi czy też osobami prywatnymi.”

+

W tej tak stworzonej atmosferze, Gowin zadeklarował, że żydzi są narodem i jako tacy są współwłaścicielami Polski – i to na zasadzie zbliżonej do pojęcia żydów jako rdzennej ludności na danym terytorium - a co – jako takim, daje im formalne podstawy do roszczeń wobec Polski i Polaków.

Rozpoznając prosto charakter obecnej sytuacji, w jakiej znajduje się Polska, nie ulega żadnym wątpliwościom to, że żydzi z takim roszczeniami wkrótce wystąpią i będą się powoływać na to oświadczenie. A natychmiast po przemówieniu Gowina, wśród środowisk żydowskich - już teraz - zauważa się głębokie zadowolenie z takiej deklaracji, a nawet i jakiś amok euforii. I typowo dla żydowskiej mentalności czy psychiki oświadczenie to jest dodatkowym wielkim kołem zamachowym żydowskiej agresji wobec Polski.

Wypowiedzi Gowina, jak i jego udział w określonych działaniach, są pomocne żydom w ich bardzo szeroko rozumianej agresji przeciw Polsce. Gdzie na tym obecnym etapie tej agresji mamy do czynienia z głęboko zaawansowanym procesem kradzieży naszej polskiej tożsamości przez żydów – a w czym Jarosław Gowin idzie żydom z pomocą i to w nadzwyczajnej formie gorliwości.

Jarosław Gowin jest bardzo wysoko wykształcony i dobrze wie, że żydzi nie są narodem, bo nie spełniają definicji narodu. A jest wysoce prawdopodobne, że Gowin powinien znać różne inne wersje ich historii, a nie tylko te oficjalne.

Dla Gowina jako sprawcy czynu zabronionego wg. p1. - musi być oczywiste, że żydzi nie tylko nie są narodem, a nawet musi wiedzieć, że oni sami nie mają żadnego rozpoznania na temat własnej tożsamości – poza tym jedynie, że posiadają w sobie fizyczną cząstkę boga – a co jest uniwersalnym kluczem napędzającym ich ludożerstwo wśród narodów. Jest faktem historycznym, konsekwentnie skrywanym, ale niemożliwym do ukrycia, że żydzi są bardzo mocno powiązani z Hyksosami, z którymi się zetknęli w Starożytnym Egipcie. A którzy bez wątpienia przeniknęli do tych plemion hebrajaskich i tam zakamuflowani żyją pasożytniczo na obecnych żydach, tak samo jak żydzi w następnej kolejności pasożytują na naszych narodach chrześcijańskich, czyli mamy do czynienie z niezwykle groźnym społecznie zjawiskiem pasożyta w pasożycie.

Polacy mają być nie tylko przedmiotem kradzieży tożsamości przez żydów, ale mają zostać nawróceni, mają być „żydami - podżydami”, czyli koszernym nawozem z powierzchownymi atrybutami społeczności czy narodu, a więc mają być trzecim stopniem żydowskiego pasożyta w pasożycie.

Jako tacy „żydzi – podżydzi” będą deklarować swoją własną niegodność, nikczemność i poczucie winy wobec żyda. Polak „podżyd” będzie podcierał żyda w szabas, stręczył mu podległość seksualną własnych córek i synów, a kiedy zajdzie potrzeba, będzie składał życie swoich dzieci w ofierze żydom. Polak jako „żyd podżyd” będzie poniżał inne narody europejskie, będzie na nie donosił, nazywał je kolaborantami i prześladował za antysemityzm. Taki Polak pasożyt żydowski będzie awangardą żydostwa na zapleczu narodów europejskich.

W ramach tej kradzieży tożsamości oraz „nawracania Polaka na żyda” są w Polsce propagowane przestępcze kłamstwa o rodzinie Ulmów, Jedwabnem, Kielcach i podobne. Aby kradzież tożsamości miała charakter koszerny, sakralny – ofiarny, wspólnotowy dla żydów i Polaków, zorganizowano katastrofę samolotu PL LOT o numerze lotu LO016 /Boeing B-767-300 – lądującego w Warszawie w dniu 1.XI.2011 roku - podczas zjazdu „Konferencji Rabinów Europejskich”. Miał to być „znak”, a wspólne modły żałobne miały swym podniosłym charakterem przybliżyć koszerne braterstwo Polaków z żydami. To dość podobnie do wspólnych modlitw na pogrzebach zabitych powstańców w XIX.w czy tzw. katastrofy smoleńskiej, która nie była żadną katastrofą, ale zamachem warszawskim. Członkowie Delegacji zostali wyłapani i wymordowani w większości w Warszawie – przed dotarciem na lotnisko Okęcie. Zamach miał wiele wątków, ale jednym z głównych była żydowska sakralność wymagająca krwawych ofiar u progu każdego przedsięwzięcia. A jest oczywiste, że żadnej prawdy o Smoleńsku nie będzie, a najlepszym dowodem na ostateczne zamknięcie sprawy jest kabalistyczna wymowa pomnika smoleńskiego w postaci schodów. Dowodu na odlot nie ma, bo weryfikacja losów 96 ofiar z osobna obnażyłaby farsę kłamstw, są zatem schody do nieba, które są drabiną Jakuba jako „prawda prawdziwa”, a więc nikt szemrał nie będzie, bo popada w ryzyko antysemityzmu. Czyli żydzi są żyrantami nieodwracalności i zakończenia śledztwa bez podania innych przyczyn niż to mówi wersja oficjalna, a co również jest naturalne, bo to żydzi porwali i zamordowali delegatów.

Ta ww. staroegipska patogeneza żydostwa łatwo tłumaczy większość zjawisk żydowskiej agresji, zbrodniczości, braku zdolności podporządkowania się prawdzie, a nawet brak cech ludzkich w ich społecznościach. A które to zagrożenie dla ludzkości – społeczeństw z którymi stykają się żydzi - najłatwiej rozpoznać w deklaracjach ideowych nowoczesnych syjonistów, takich jak np. Żabotyński czy Dajan. Ich wypowiedzi – o stosunku do nieżydów - mrożą normalnym ludziom krew w żyłach. Deklaracje konieczności masowych mordów na gojach na terytoriach przejmowanych przez żydów są prostymi dowodami – tak historycznymi jak prawnymi - w każdym sądzie i dotyczą nie tylko żydów „syjonistów”, ale i dobrych żydów, którzy jako „dobrzy” należą do dużo bardziej niebezpiecznych niż „źli żydzi”. A co Gowin i wie, i rozumie, że to oznacza przeniesienie masowych żydowskich mordów z Palestyny do np. Krakowa lub Warszawy. A nadmienione powyżej katastrofa smoleńska czy zamach na samolot kapitana Wrony, są jedynie sakralną, symboliczną emanacją, masowości żydowskich zbrodni, które są dla nich duchową niezbywalną koniecznością. Zaś słowa afirmacji żydostwa, przepraszania ich, proszenia o wybaczenie, deklarowanie nadań - etc. są żydom absolutnym niezbędnikiem ich patologicznej umysłowości, jako warunku usprawiedliwienia czy legalności ich zachowań. A to nawet w perspektywie dziesiątków lat.

Przykładem tego jest obecna dramatyczna sytuacja w Oświęcimiu - gdzie Polska traci suwerenną kontrolę nad tym terytorium na rzecz Izraela - która rozpoczęła się 13 kwietnia 1986 roku wizytą Jana Pawła II w synagodze rzymskiej. Tam papież zaparł się nauczania papieży wobec żydów (exkomunikował samego siebie!), czym sprowokował zbrojne napaści żydowskich terrorystów na zakonnice karmelitańskie na Żwirowisku. Skutkiem tego zakonnice zostały wypędzone z ich klasztoru, bo tak chcieli żydzi, którzy później w ogniu antysemityzmu odpowiedzieli, że oni karmelitanek nie wypędzali, bo to zrobił papież. Żydzi powiedzieli dosłownie: „myśmy nie wypędzali żadnych zakonnic, myśmy tylko prosili, a to papież je usunął”. Jednym z tych, który „prosił” był terrorysta Szewach Weiss.

Gowin to wszystko wie i pamięta!

Wypowiedzi zatem oraz deklaracje czy nadanie, którego dokonał Jarosław Gowin na rzecz żydów, a na koszt Polski i Polaków, muszą podlegać karze, gdyż nie są przypadkowe, ale systemowe i deklaratywne. Tymi wypowiedziami Gowina wprowadzono Polskę i Polaków w stan dodatkowego wielkiego zagrożenie bezpieczeństwa Państwa ze strony żydostwa, a co lawinowo wzrasta na naszych oczach z każdym dniem.

Domagamy się oddania osoby wicepremiera, ministra Jarosława Gowina do sądu karnego celem orzeczenia o jego winie zbrodni stanu, zbrodni wprowadzenia dodatkowego wzrostu ludobójstwa żydowskiego na Polakach oraz przynależności do żydowskich organizacji przestępczych w Polsce i wymierzania mu surowej kary.

+

Znając antypolski charakter wymiaru sprawiedliwości i aparatu ścigania w Polsce, który jest przeżarty żydowską korupcją, czujemy się w obowiązku nadmienić, że aparat państwowy w RP ze swoim sądownictwem, prawami, etc. nie ma monopolu na sprawowanie sądów i nie ma monopolu na przemoc wobec zbrodniarzy.

W obliczu braku władzy lub obliczu celowego zaniechania poprzez władze obowiązku ścigania zbrodniarzy i ich karania, Naród jako Suweren ma Boży obowiązek podejmować inne kroki niż administracyjnie przypisane sądom powszechnym, a to łącznie z takimi, gdzie obowiązki sądownicze są podjęte trybem sądów polowych sprawowanych przez Naród. Sądy polowe mają pełnię legitymizmu i ich wyroki są prawnie ważne.

W Polsce i Europie nie ma ani jednego precedensu, gdzie jakikolwiek sąd polowy, byłby orzeczony przez sądy powszechne jako nielegalny.



In Christo

Krzysztof Cierpisz

19-III-2018.

Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 30 mar 2018, 10:11

Gowin, agent po Cambridge...
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: Jancio » piątek 30 mar 2018, 10:50

Znaczy ma układy MI6 :D no bo chyba nie z Mosadem
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 30 mar 2018, 11:02

chyba nie można być ministrem i nie mieć takich układów, jak jest okupacja to rządzą folksdojcze... ;)


Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 30 mar 2018, 13:12

Jancio pisze:
piątek 30 mar 2018, 10:50
Znaczy ma układy MI6 :D no bo chyba nie z Mosadem
Przecież to bracia syjamscy .
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 14 kwie 2018, 21:40

Piątka Morawieckiego.
Oto 5 zmian, które zapowiedział szef rządu.
Oto krótkie podsumowanie ambitnego planu szefa rządu:
1. Obniżka od początku przyszłego roku podatku CIT dla małych firm z 15 do 9 proc., czyli najniższego poziomu w UE.
2. Wprowadzenie małego ZUS-u naliczanego proporcjonalnie do przychodów dla firm osiągających miesięczne obroty do wysokości 2,5 minimalnych pensji w Polsce. Im mniejszy zarobek, tym mniejszy ZUS.
3. Wyprawka – 300 złotych na początku roku szkolnego dla każdego ucznia rozpoczynającego naukę w szkole podstawowej i średniej.
4. Nowy fundusz budowy dróg lokalnych o wartości co najmniej 5 miliardów złotych. Oznacza to tysiące kilometrów odnowionych dróg we wsiach, małych miastach, gminach i powiatach.
5. Program Dostępność+ - likwidacja barier dla osób niepełnosprawnych – ponad 20 mld złotych w ciągu 8 lat.
https://wpolityce.pl/polityka/390213-pi ... ym-skrocie
Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: PiS - dokąd zmierzacie?!

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 14 kwie 2018, 22:37

Będziemy się przyglądać czy dotrzymają słowa . Obiecywać każda partia potrafi ,gorzej z wykonaniem obietnic.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ