Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

POLITYKA POLSKA

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 18 lut 2018, 21:21

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 18 lut 2018, 23:10

Atak na polski konsulat. Żydzi zamazali ściany czymś strasznym
Lut 18, 2018

Zatrważające wieści z Tel-Avivu. Polski konsulat w tym izraelskim mieście został zaatakowany przez nieznanych wandali. Sprawcy pomazali ściany konsulatu obraźliwymi napisami. Izraelska policja już zajęła się tą sprawą. Doniesienia o tym, co zrobili Żydzi zszokowały cały świat.

Nieznani sprawcy, którzy są autorami obraźliwych napisów, najprawdopodobniej zaatakowali w nocy z soboty na niedzielę. Na wjeździe do konsulatu umieszczono napisy takie jak „mordercy”, „polskie gówno”.

Nie poprzestano jednak tylko na słowach. Oprócz tych znalazły się też symbole III Rzeszy – zwłaszcza swastyki. Jak podają izraelskie media, pierwsi świadkowie, którzy zauważyli napisy i swastyki mieli być w ciężkim szoku.

Żydzi nie mają wątpliwości, kto to zrobił

Jak podaje izraelski portal informacyjny Haaretz.com, sprawcami mają być Żydzi wzburzeni słowami premiera Polski, Mateusza Morawieckiego. Chodzi o to, co Morawiecki powiedział podczas konferencji w Monachium.

To tam został zapytany przez izraelskiego dziennikarza o to, czy mówienie o polskich zbrodniarzach będzie karane. Polityk odpowiedział, że nie będzie karania za mówienie o tych zbrodniarzach, tak jak nie będzie karane mówienie o zbrodniarzach żydowskich.

Odpowiedź ta wywołała jeszcze większe załamanie na linii Polska – Izrael i pogłębiła tylko kryzys, który zaczął się na końcu stycznia. Słowa te wzburzyły cały świat, ale Izrael szczególnie.

Sprawie z uwagą przygląda się cały świat, który jest w ciężkim szoku. Dotąd żaden z krajów, który zaliczany jest do grupy zachodnich państw nie był w tak napiętych i trudnych stosunkach jak Polska.

źródło: gazeta.pl
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 19 lut 2018, 13:02

janusz pisze:
niedziela 18 lut 2018, 23:10
...... cały świat, ale Izrael szczególnie.

Sprawie z uwagą przygląda się cały świat, który jest w ciężkim szoku. Dotąd żaden z krajów, który zaliczany jest do grupy zachodnich państw nie był w tak napiętych i trudnych stosunkach jak Polska.
Co za bzdety :lol: , a kto to jest ten "cały świat", to jakiś Kraj ???...i kolejne zdanie...cały świat, który jest w ciężkim szoku....itd....itp...
To jak nic musi być pan redaktor Terlecki i Pikio. Nie myliłam się ;)
Powielanie takich bzdur jest uznane za hejt.
A te dotyczące Polski (wg mnie) za szczególny rodzaj antypolonizmu...w którym Pikio przoduje.
0 x



jolus
Posty: 107
Rejestracja: czwartek 14 sty 2016, 17:42
x 2
x 6
Podziękował: 78 razy
Otrzymał podziękowanie: 135 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: jolus » poniedziałek 19 lut 2018, 15:02

Dziennikarz z Izraela - Ronen Bergman:
Moi rodzice urodzili się w Polsce. Moja matka otrzymała przed wojną nagrodę od ministra edukacji narodowej. Później zaczęła się wojna i część rodziny zginęła. Ich polscy sąsiedzi wydali ich gestapowcom, a moja matka uratowała niektórych, bo podsłuchała nocną rozmowę, podczas której Polacy donosili na Żydów do gestapo. Po wojnie moja matka przyrzekła, że nigdy nie wypowie ani słowa po polsku.
Wszystko mogłoby się zgadzać, gdyby ta historia dotyczyła dorosłej kobiety albo chociaż dorastającej dziewczyny, ale w innym miejscu Ronen Bergman, tak pisze o swojej matce:
Jutro Izrael obchodzi Dzień Pamięci o Holokauście, aby upamiętnić ludobójstwo narodu żydowskiego, w którym zamordowano większość członków mojej rodziny. Moja matka, niech jej pamięć będzie błogosławieństwem, musiała pogrzebać ojca na śniegu, cicho, żeby hitlerowcy ich nie znaleźli. Miała wtedy pięć lat.
http://kontrowersje.net/ronen_bergman_y ... propagandy
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 19 lut 2018, 15:08

..z perspektywy UK ten temat prawie nie istnieje, są igrzyska i festiwal filmowy w Belfascie. "Polskie" media jak żwykle kreują własny świat, ale to też żadna nowość.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 19 lut 2018, 15:20

jolus pisze:
poniedziałek 19 lut 2018, 15:02
ale w innym miejscu Ronen Bergman, tak pisze o swojej matce:
Kłamcy, perfidni kłamcy.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 19 lut 2018, 17:52

..nasz publicysta o nieprzecenionej historycznej wiedzy pan Jankowski tak komentuje opowieści Bergmanowskie;
Jak to było z matką Ronena Bergmana i jego rodziną zamordowaną podczas Holokaustu?
oto wybrane cytaty:
Ważne jest to, że matka Ronena Bergmana ocalała, więc w okupowanej Polsce ktoś musiał jej pomóc, najprawdopodobniej Polacy, bo przecież nie Niemcy. A sami Żydzi bez wsparcia Polaków nie daliby rady jej ukryć i ocalić.
Zanim po wojnie matka Bergmana dotarła do Izraela, do końca wojny zapewne musiała używać polskiego, bo gdzieś i dzięki komuś przetrwała. To zresztą dość typowe, że ci ocaleni z Holokaustu, którzy mieli negatywne doświadczenia z Polakami, jednocześnie innym Polakom zawdzięczali życie. Nic tu nie jest czarno-białe.
A jeśli nie zgadzają się podstawowe fakty przywołane przez Ronena Bergmana, uzasadnione są pytania o jakieś drugie dno jego wystąpienia. Nie po to, by szukać sensacji czy podważać to, co powiedział, lecz po to, aby się zastanowić nad intencjami i szerszym kontekstem.
czytaj więcej; https://wpolityce.pl/polityka/382198-ja ... holokaustu
0 x



Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: Jancio » poniedziałek 19 lut 2018, 19:47

sandra pisze:
poniedziałek 19 lut 2018, 13:02

Powielanie takich bzdur jest uznane za hejt.
Ale tylko przez myślących inaczej. Ciężko zdefiniować coś co jest subiektywnym odczuciem. Polityka polega na subtelnościach i nie ma w niej miejsca dla słoni. Tak samo jak na podwórku jak sienie potrafisz bawić to dzieciarnia cie wyśmieje i wykpi, a na świecie nie przestrasza się że masz Ziobrę za prokuratora.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 19 lut 2018, 20:09 przez Jancio, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: Jancio » poniedziałek 19 lut 2018, 20:07

sandra pisze:
poniedziałek 19 lut 2018, 17:52
..nasz publicysta o nieprzecenionej historycznej wiedzy pan Jankowski tak komentuje opowieści Bergmanowskie;
Wasz historyk o nieprzecenionej wiedzy dał się tak samo wpuścić w kanał jak i nasz premier. Facet zadał takie pytanie bo chciał na nia dostać własnie taka odpowiedź jaka dostał. NA całym świecie nie lubią żydów szczególnie tych syjonistycznych, ale żaden polityk nie powie ze nielubi żydów a nasze wykształcone słońca zachowują sie jakby spadły z księżyca. No chyba ze chcą pokazać "ciemnemu ludowi " jak to oni się nie zginają i na kolanach nie chodzą do Uni, a jak ich sprowokują to nawet potrafią środkowy palec pokazać. A co niech lud wie jacy z nich wielcy patrioci. Dobrze że głupota nie potrafi latać.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 19 lut 2018, 23:28

Jancio pisze:
poniedziałek 19 lut 2018, 19:47
........ Polityka polega na subtelnościach i nie ma w niej miejsca dla słoni....
Aż prosi się aby zacytować wirtuoza dyplomacji, naszego ex prezydenta Komorowskiego, który tak pouczał na spotkaniu w Białymstoku ;
Myślę, że pan premier Morawiecki zachował się jak słoń w sklepie z porcelaną. W delikatnych kwestiach natury dyplomatycznej nie można być nosorożcem............Wolałbym, żeby ster spraw rządowych był w rękach człowieka, który ma choć blade pojęcie o dyplomacji.
Najpierw myślałam, żeś tak z pustej głowy, siadł i wymyślił, sam od siebie, a tu.... siurpryza, mistrza znalazłeś ;)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 20 lut 2018, 00:21

Sandra pisze...
Co za bzdety :lol: , a kto to jest ten "cały świat", to jakiś Kraj ???...i kolejne zdanie...cały świat, który jest w ciężkim szoku....itd....itp...
To jak nic musi być pan redaktor Terlecki i Pikio. Nie myliłam się ;)
Powielanie takich bzdur jest uznane za hejt.
Należy mieć oczy szeroko otwarte... bo Pan Terlecki jak zawsze ''powiela bzdury'', które rozpowszechnia i TVP1 i TVP2...oraz Polsat i TVN, a także tytuły pierwszych stron gazet. :idea:
0 x



Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: Jancio » wtorek 20 lut 2018, 10:15

sandra pisze:
poniedziałek 19 lut 2018, 23:28
Jancio pisze:
poniedziałek 19 lut 2018, 19:47
........ Polityka polega na subtelnościach i nie ma w niej miejsca dla słoni....
Aż prosi się aby zacytować wirtuoza dyplomacji, naszego ex prezydenta Komorowskiego, który tak pouczał na spotkaniu w Białymstoku ;
Myślę, że pan premier Morawiecki zachował się jak słoń w sklepie z porcelaną. W delikatnych kwestiach natury dyplomatycznej nie można być nosorożcem............Wolałbym, żeby ster spraw rządowych był w rękach człowieka, który ma choć blade pojęcie o dyplomacji.
Najpierw myślałam, żeś tak z pustej głowy, siadł i wymyślił, sam od siebie, a tu.... siurpryza, mistrza znalazłeś ;)
Czasem jak głowa przepełniona to i zmyśleniem kiepsko. To co dziś mówi Komorowski jest n-tym rzędem tego co mówi Morawiecki, bo to ten ostatni kształtuje politykę w naszym kraju. Powiedzenia ludowe sa mądrościami narodów a powiedzenie o słoniu w składzie porcelany jest jednym z nich. Nie zakładam złej woli w wypowiedzi Morawieckiego ,ale myślenia bym nie musiał się wstydzić badać za granica za wypowiedzi i działania władców mojego kraju. A tu gdzie sie nieruszę to wtopa o proszę http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/po ... orszczyznyhttp://www.wirtualnemedia.pl/artykul/po ... orszczyzny
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 20 lut 2018, 12:23

Każdy ma takiego mistrza na jakiego zasługuje... ;) ...że nie wspomne o szogunie...
Kończę tę "przepełnioną" mądrościami wymianę zdań, juz wolę czytać "bzdury" Terleckiego...
0 x



Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: św.anna » wtorek 20 lut 2018, 16:53

Subtelny jak Komorowski :lol: czyli wspomnień czar "wirtuoza dyplomacji", cyt. Sandrę 8-)

https://www.youtube.com/watch?v=yc-aL-gBrU0
0 x



Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: Jancio » wtorek 20 lut 2018, 18:59

Wole być subtelny jak Komorowski niż elegancja przypominać Kaczyńskiego :D
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 20 lut 2018, 19:13

@Jancio, rzeczywiście się czepiasz. Na oko widać, że to "inteligent", tacy zdecydowanie nie zważają na "drobiazgi", a trafiają się nam na każdym szczeblu, każdego rodzaju kariery. Widywałem profesorów w swetrach, na dodatek założonych na lewą stronę i parę innych rzeczy.
W normalnym układzie o wygląd chłopa dba kobieta, a tutaj kot, niestety nie daje sobie rady. Ale i tak chwała mu za tego kota w domu.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: św.anna » wtorek 20 lut 2018, 20:06

Jancio, nie wiedziałam, żeś taki powierzchowny :D

No dobrze, to mam dla Ciebie takie kombo: subtelny jak Komorowski + elegancki jak Nowak.
W końcu elegancki zegarek to ważna rzecz dla eleganta - inteligenta.

Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
devi
Posty: 1562
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 73
Podziękował: 711 razy
Otrzymał podziękowanie: 2662 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: devi » środa 21 lut 2018, 01:28

Cichocki: Nowela ustawy o IPN będzie działać, ale nie będą stawiane zarzuty :lol:

Nowela ustawy o IPN będzie obowiązywała, ale nie będą - te sprawy doprecyzuje w swojej opinii Prokurator Generalny i minister sprawiedliwości - stawiane w związku z jej przepisami zarzuty

Więcej: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/cichock ... ty/cnfsjn7

Będzie działać, ale działać nie będzie, majstersztyk logiki :lol:
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: Jancio » środa 21 lut 2018, 12:18

św.anna pisze:
wtorek 20 lut 2018, 20:06
Jancio, nie wiedziałam, żeś taki powierzchowny :D

No dobrze, to mam dla Ciebie takie kombo: subtelny jak Komorowski + elegancki jak Nowak.
W końcu elegancki zegarek to ważna rzecz dla eleganta - inteligenta.
Droga Aniu Nowak na swój zegarek miał paragon. Ludzie lubią różne gadżety. Absolutnie mi to nie przeszkadza. Gdybyś nie wiedziała to drogie zegarki sa też w posiadaniu posłów obecnej większości, a pewnie i samego premiera bo w środowisko bankierów to normalny gadzet Nowak zaś był niechlujny i dał ciała z oświadczeniem majątkowym. Wartość tego zegarka nie przekraczała wartości nagród jakie pani premier rozdała na odchodne a musisz wiedzieć że podobne nagrody były i za innych premierów. Nie zarzucam że Kaczyński nie ma takiego zegarka nie czepiam się nawet do jego kostropatych butów, ale tych sznurówek nie mogę mu darować, bo to jest tyko jego niechlujstwo. On mnie reprezentuje bo to zanim, są przeprowadzane wywiady, które idą w świat, a nie ze mną. Mnie bardziej razi darowizna od bezdomnego który obdarował ojca dyrektora, czy te wszystkie darowizny z różnych resortów
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: Jancio » środa 21 lut 2018, 12:27

blueray21 pisze:
wtorek 20 lut 2018, 19:13
W normalnym układzie o wygląd chłopa dba kobieta, a tutaj kot, niestety nie daje sobie rady. Ale i tak chwała mu za tego kota w domu.
Normalny facet potrafi zadbać o siebie sam,mnie zona nic nie kupuje. On w tym czasie miał jeszcze mamę, która o niego dbała, nawet konto dla niego trzymała :lol: Nie czepiam się jego garnituru tylko sznurówek.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: św.anna » środa 21 lut 2018, 15:51

Drogi Janciu :D

Jancio:
Nowak zaś był niechlujny i dał ciała z oświadczeniem majątkowym.
ale tych sznurówek nie mogę mu darować, bo to jest tyko jego niechlujstwo.
Wiesz, to ja już wolę ten drugi przejaw niechlujstwa :D

Ps. A Nowak, to na pewno był roztargniony :lol:
Ludzie bywają roztargnieni.
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: sandra » czwartek 22 lut 2018, 09:49

Jakiś czas temu pojawił się w mediach pomysł, a raczej wezwanie aby ci, którzy zostali uhonorowani medalami Jad Waszem, zaczęli je zwracać..
Moim zdaniem pomysł wart rozważenia.

JAD WASZEM ??? Jad Wasz !!! IP 2 lutego 2018, 13:02
Mój wuj posadził Drzewko Sprawiedliwych w Izraelu !
Myślę, że jako jego spadkobierca powinienem rozważyć zwrot medalu i podróży aby wykopać lub ściąć to drzewko w Jerozolimie. Wujo się w grobie przewraca. Nigdy zapewne nie myślał, że w nagrodę potomkowie tych których ocalił kopać będą jego potomków !
~akcja- 12 min temu
POLACY POWINNI ZROBIĆ AKCJĘ ZWRACANIA MEDALI z tego Jad Waszem!!!!! Jakby WSZYSCY oddali medale to by może poszedł w Świat przekaz co nam zrobili!
0 x



Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: Jancio » piątek 23 lut 2018, 12:20

św.anna pisze:
środa 21 lut 2018, 15:51
Drogi Janciu :D

Jancio:
Nowak zaś był niechlujny i dał ciała z oświadczeniem majątkowym.
ale tych sznurówek nie mogę mu darować, bo to jest tyko jego niechlujstwo.
Wiesz, to ja już wolę ten drugi przejaw niechlujstwa :D

Ps. A Nowak, to na pewno był roztargniony :lol:
Ludzie bywają roztargnieni.
No jasne ostatnio nawet SN uznał pewnego sędziego z Żyrardowa za roztargnionego jak rabnoł 50zł kobicie na stacji benzynowej ;)
Co do Nowaka to poczytaj inne oświadczenia majątkowe, a on stał się tylko ofiarą swojego niechlujstwa W przypadku KAczyńskiego z jego niechlujstwa śmieją się i ze mnie i z ciebie ;)
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 23 lut 2018, 21:05

Tadeusz Isakowicz-Zalewski...


http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/isako ... Id,2549400




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: POLITYKA POLSKA

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 23 lut 2018, 22:44

eskimosi....

https://www.youtube.com/watch?v=zsCDOEjHIsw

Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



ODPOWIEDZ