Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

BOLEK

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 12 lut 2018, 13:01

Kornel Morawiecki chce obniżenia emerytury dla Wałęsy. "Byłoby to sprawiedliwe rozwiązanie"
Marszałek senior Kornel Morawiecki domaga się obniżenia emerytury Lechowi Wałęsie.
W jego ocenie były prezydent powinien pobierać takie samo świadczenie jak byli funkcjonariusze SB i UB, zgodnie z obowiązującą ustawą dezubekizacyjną - informuje „Super Express”.
Marszałek senior przyznał, że to byłoby najbardziej sprawiedliwe rozwiązanie.
Obecnie Lech Wałęsa co miesiąc może liczyć na prezydencką emeryturę wynoszącą ponad 9 tys. zł.
Niższa emerytura również dla współpracowników SB, a takim był Wałęsa, to byłaby dziejowa sprawiedliwość.
Wielu opozycjonistów, którzy walczyli z komunistycznym aparatem, wtedy gdy on poszedł na współpracę, dziś dostaje śmiesznie małe emerytury. Wałęsa już swoje pieniądze dostał - właśnie za donoszenie.
Teraz należałaby mu się maksymalnie średnia emerytura, czyli ok. 2 tysięcy złotych

— podkreślił Kornel Morawiecki.
„Super Express” przypomniał, że w latach 70. były prezydent własnoręcznie sporządził zobowiązanie do współpracy ze Służbą Bezpieczeństwa, a za przekazywanie informacji pobierał pieniądze – w sumie 11, 7 tys. zł.
Sam Wałęsa odniósł się do wyników ekspertyzy grafologicznej przedstawionej przez IPN stwierdzając, że jego podpis ktoś mógł zrobić lepiej, niż on sam.
Przysięgam, że nigdy nie przysięgałem po tamtej stronie
— mówił Wałęsa i zapowiedział, że jego prawnicy wystąpią prawdopodobnie o nową opinię grafologiczną w sprawie teczki TW „Bolka”.
wkt/se.pl
https://wpolityce.pl/polityka/380985-ko ... ozwiazanie
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 12 lut 2018, 14:52

Dla Wałęsy parę tys. to tylko strata wizerunkowa, no chyba że to co mu zabiorą dostanie ktoś potrzebujący, w co wątpie. :P
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 12 lut 2018, 16:13

....od przybytku głowa nie boli...,
W tym wypadku bardziej chodzi o pokazanie p.Wałęsie gdzie jest jego miejsce i potraktowanie go tak jak ustawowych UBeków...taka sobie malutka zemsta....
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 14 mar 2018, 17:24

Obrazek
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: sandra » piątek 16 mar 2018, 15:58

Trochę historii...
Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 16 mar 2018, 16:35

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 16 mar 2018, 16:39

A co to, nie można się w kółko pokręcić ? :D

Obrazek
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: św.anna » sobota 19 maja 2018, 10:35

Obrazek
0 x



feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: feniks » poniedziałek 21 maja 2018, 20:06

wydawało mi się że napisałem posta w sprawie Lecha Wałęsy właśnie w tym miejscu gdzie akurat piszę to roszczenie .
Mój wpis miał odwrotny wydźwięk niż wszystkie jakie widzę na tej stronie.
Nie zgadzam się z takim ujęciem historii którą ja jeszcze pamiętam .

Nie podoba mi się takie podejście -usunięcie bez wyjaśnienia . A jestem pewien że ten wpis widziałem jako aktywny i zatwierdzony . Było to dzisiaj rano w przedziale pomiędzy 10 a 11 godziną,
Czy może ktoś wyjaśnić co się stało ?.
feniks
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 21 maja 2018, 22:15

Nikt z administracji tutaj postów nie usuwa i nikt nie jest w stanie czegokolwiek ci wyjaśnić, skoro ty jesteś jedynym, który ten post widział.
Zachodzą tu czasem różne dziwne zjawiska, niemożliwe do wyjaśnienia - patrz temat znikające posty, ale nikt z nas ich nie usuwa, nawet jeśli uważasz Bolka za bohatera.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: feniks » poniedziałek 21 maja 2018, 23:06

Blueray 21 Dziękuję
Ok przyjmuję do wiadomości . Siła wyższa , Może Bozia pokarała mnie za próbę obrony Wałęsy.
--------------------------------------------
Tu pominę negatywy tylko przypomnę co ja uważam za wkład Wałęsy w dzisiejszą rzeczywistość.
Obalenie w Polsce socjalizmu i zmianę ustroju
Zerwanie więzów podległości z ZSRR /Rosją wyjście RWPG
Wyprowadzenie obcych (ruskich) wojsk
Wydźwignięcie się z zapaści gospodarczej łącznie ze spłatą Gierkowskich długów.
Zbliżenie z Zachodem ( w konsekwencji później wejście do struktur EWG i NATO .
Wypromieniowanie idei wolności na wszystkie kraje RWPG (i kilka z byłego ZSRR)
Możliwe że Wałęsa był Bolkiem . Ale w tamtych czasach każdy opozycjonista musiał być za cenę własnego życia ,lub swojej rodziny casus Marian Jurczyk . A złamać każdego człowieka to nie problem dla psychologów (np pigułka gwałtu) i oprawców .

Większym sukinsyństwem jest podzielenie tak zharmonizowanego w znacznej części narodu . Owszem wtedy były dwie nacje
komuniści i pro solidarnościowcy . U większości komunistów otwierały się oczy jakiemu Panu służyli . W tej części ruchu Solidarność była wiara że teraz już tylko rozwój i doganianie Zachodu . To były niedoścignione wzorce demokracji .
Po drodze coś się coraz bardziej psuło . Aż końcu mamy degrengoladę i bagno jakie nam zaaplikowali pisdzielcy .

W sumie wg mnie Wałęsa zrobił znacznie więcej dobrego ( nie wyobrażam sobie innej alternatywy .
feniks
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 21 maja 2018, 23:30

Bolek stał się symbolem zdrady i zaprzaństwa...
Dzięki niemu i całej reszcie zdrajców udało się zdemolować Polskę, okraść i wypędzić Polaków.
Nowi kolonizatorzy zainstalowali tutaj własny przemysł i handel pozbawiając miejscową ludność możliwości funkcjonowania.
Jedyną korzyścią, jaką było "zjednoczenie europy" jest fakt posiadania paszportu, który umożliwia ucieczkę z tego "nieszczęśliwego kraju".


Polacy mieli wielkie nadzieje, Bolek zaprzepaścił dążenia następnego pokolenia i nikt mu już tego nie odbierze, zostanie zdrajcą po wsze czasy...




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: feniks » wtorek 22 maja 2018, 01:48

Thotal jeżeli przemiany z niewydolnej gospodarki na mogącą miejscami ( zwłaszcza gdy firmy są w prywatnych rękach ) współpracować z przodującymi na świecie koncernami , w niektórych przypadkach rywalizować z innymi nazywasz zdemolowaniem to się z Tobą zgodzę.
Nowi kolonizatorzy przynieśli ze sobą nowe technologie i wydajniejszą organizację pracy To o co Ci chodzi ? Czyżbyś chciał mieszkać w zapyziałym zaściankowym kraju w którym wstyd mieszkać a wyjazd za granicę demonstrował kolosalną przepaść poziomów życia . Z bajecznego kolorowego Zachodu gdy wracało się do tej szarej rzeczywistości to naprawdę przygnębiające uczucie .
Nasza nowoczesność opierała się na tym co ukradliśmy innym , co wyszpiegowaliśmy z zachodu ( czym zresztą musieliśmy dzielić się z ruskimi( w odwrotną stronę to nie działało)
Owi kolonizatorzy uważam są potrzebni podobnie jak imigranci czy uchodźcy nawet choćby po to by nabrać dystansu do siebie i własnych (wy)czynów.

Nie rozumiem dlaczego polską głupotą obarczasz inne nacje że nas skolonizowała . Co nie poczuwasz się do winy ?
Czy można się dziwić komuś że garnie do siebie po to działa żeby zarabiać . Nazywasz to neokolonializmem .
Zamiast biadolić i w sercu mieć tylko zawiść bo innym jest lepiej czy nie można pomyśleć dlaczego tak się dzieje i co mogę zrobić żeby nie dać się rolować i jak być lepszym bądź na lepszej pozycji niż konkurent .
Ludność się sama na własne życzenie pozbawiła możliwości funkcjonowania .
Czy był przymus jakiejś podległości, współpracy , kooperacji ? Więc o co masz tu pretensje ?
Zastanawiasz nad tym co jesz ? co kupujesz i kto to produkował . Zaraz po przełomie 1989 walczyłem z tym ucząc dzieci czy co najmniej rodzinę tego by kupować tylko Polskie . Później przyszedł nieco większy dobrobyt w końcu i ja uległem zobojętnieniu kto i gdzie to wyprodukował .
Ta ucieczka z tego "nieszczęsnego kraju" to wolność o której wcześniej mogliśmy tylko pomarzyć . Tego nie zrozumiesz .

Gdybyś zamienił Bolek na Kaczyńskiego w swoim ostatnim zdaniu to mógłbym się zgodzić .
Czy umiesz docenić to że Wałęsa ryzykował swoim i rodziny życiem a my ta cała masa tylko mu kibicowaliśmy,.
Różnica między nami taka że ja potrafię zrozumieć ówczesną sytuację bo miałem rzeczywisty punkt odniesienia , Tobie łatwo jak papuga powielać najgorsze oceny, oszczerstwa , pomówienia .
Czy zastanowiło Cię to że z Lecha Kaczyńskiego czyni się półboga i najświetniejszego prezydenta i w ogóle historia opozycji zaczyna się od niego ?
Są dzisiaj tacy którzy w to wierzą . Gdyby nie zachłanność polityczna i przesada to wiara w nadczłowieczeństwo Kaczyńskiego była by powszechna .
Wniosek; historią na użytek polityki można manipulować jak się chce. Uważam że ty jesteś tego produktem (sorry nie obrażaj się ) .
Nie po wsze czasy tylko aż przyjdą uczciwi bezstronni historycy .
Nadzieje to zaprzepaściła już PO w drugiej kadencji nie mówiąc o pisdzielcach

Pozdrawiam
feniks
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 22 maja 2018, 09:56

Wałęsa jest b.symbolem i wykonawcą planu wiadomo kogo niż winowajcą,
tj Gorbaczow- czy jedna os. może zmienić, rozmontować CCCP?
tylko w bajkach.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: feniks » wtorek 22 maja 2018, 10:49

Songo tak jak byś nie wiedział i był nieobecny
To ja zapytam
Czy jedna kanalia nie jest w stanie rozwalić kraj gospodarczo, mentalnie ,i tak popsuć wszelkie stosunki z innymi narodami nie mówiąć o partnerach dzięki którym mieliśmy szansę się wydźwignąć ?
A Hitler ?
A Stalin ?
Kogo wykonawcą jest Wałęsa bo ja nie wiem ? Oświeć mnie ! Masz dowody ?
Czy jak ja napiszę cokolwiek to Twojej rodzinie coś niepochlebnego to też tak od razu uwierzysz .?
Wierząc we wszystko wierzysz Goebbelsowi . 1000 ludzi powtarzających to samo . Albo 100 ludzi powtarzających po 10 razy albo 1 powtarzający 1000 razy . I mamy efekt . Gdzie ta cała " prawda " o Wałęsie była dotychczas ? Czy nie u kilku skłóconych z nim ,którzy do woli mogą teraz wypuszczać jad?
tak bajki są i były zawsze dla maluczkich
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 22 maja 2018, 10:54

:geek: @feniks, poczytaj najpierw trochę na forum o rewolucjach i kto je organizował. Chcesz wierzyć w sprawstwo pojedyńczych ludzi,
twój wybór.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: św.anna » wtorek 22 maja 2018, 11:37

Obrazek

Obrazek
0 x



feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: feniks » wtorek 22 maja 2018, 11:49

Songo70 masz rację jeśli chodzi początki przemian Hitler miał początkowe wsparcie w bogatych klanach bodajże żydowskich ,,Gorbaczow początkowo w ich komitecie centralnym partii . Nie wiem kto wyhodował kanalię .. Kościół ? Jakaś niejasna historia ze spółką " Telegraf"?, Wałęsa ?
W każdym razie scenariusz jest wszędzie podobny .
Te indywidua rosną w siłę wyzwalają się i bezkarnie czynią swoją zbrodniczą działalność wobec własnych narodów.
Oczywiste jest że nikt nie zostaje od razu tak z niczego takim wybrykiem natury .
Zagarnąwszy pełnię władzy "pokazuje pazurki"
0 x



feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: feniks » wtorek 22 maja 2018, 19:19

św.anna wystąpię tu jako adwokat diabła .Rzecz dotyczy tych niby wygranych w Totolotka przez Wałęsę , Czy dopuszczasz taki scenariusz że w tych czasach była dość dobrze rozwinięta instytucja "samopomocy " a nawet wspierania szykanowanych wyrzuceniem z pracy robotników . To działało od 1976 Radom (czy Radomsko nie pamiętam) .Chodzi o KOR Komitet Obrony Robotników . Ponadto NSZZ "Solidarność " zasilana była gotówką w różnoraki sposób przez państwa Zachodu poprzez pracowników dyplomatycznych , czy dziennikarzy . Jak pamiętam dolar dochodził do 150 złotych. Wystarczyło kilkadziesiąt dolarów by spokojnie przeżyć miesiąc.
Naświetliłem od tej strony inne możliwości .
Tłumaczenie Wałęsy o Totolotku mogło być chronieniem dostarczyciela gotówki choćby dlatego by samemu się nie odciąć od źródła .
Czy święta.anna jesteś w stanie dopuścić taka ewentualność ?
/ Czy Twoja świętość na o nie pozwala ;-o))) /
Ja np. już wiem że życie pisze takie scenariusze, których byśmy nie byli w stanie sobie wyobrazić .. A nie mając wszystkich informacji tym bardziej.
0 x



Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: Jancio » wtorek 22 maja 2018, 19:48

W 1976 roku w czerwcu był Radom i Ursus szybko zgaszone bo naturalne wywołane wysokimi podwyżkami wszystkiego Po tym nieudanym incydencie wprowadzono pierwsze kartki na cukier. Wtedy też powstał KOR i tam jakoś Macierewiczowi Michnik nie przeszkadzał z Kuroniem ;) Dziś dla mnie wszyscy którzy zaczęli krytykować Wałęsę że przyszedł do protestujących są zwyczajnie żałośni bo można mieć rózna zastrzeżenia do niego , ale kiedy Totalna Władza odmawia dostępu obywatelom do Sejmu to jemu nic innego nie pozostało jak do nich przyjechać. Na szczęście Kuchciński włączył myślenie i nie zablokował jego wstępu do Sejmu, a końcu mógł. Poczciwe chłopisko.
1 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: feniks » wtorek 22 maja 2018, 23:46

Jancio żeby było śmieszniej Wałęsa wyhodował na własnej piersi i krwawicy żmiję kanalię . To jest dopiero chichot historii . O Maciarewiczu mam jak najgorsze zdanie może się okazać szpiclem .
Nieszczęścia lubią chodzić parami - kanalia-szpicel .
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 23 maja 2018, 07:01

Ciężka praca przed nami...
Praca nad sobą, indywidualny proces wychodzenia z kompleksów i wychowanie w duchu tożsamości nowego pokolenia.
Katastrofalny wpływ medialnego zakłamania, wpychanie Polaków w poczucie wstydu i zacofania dokonało wielkie spustoszenie w głowach wielu z nas, ale wyjdziemy z tego, proces już się rozpoczął, świadomość rośnie... :)


@feniks,
protest w Ursusie i Radomiu był zainicjowany przez "służby", finansjerze światowej przestał podobać się Gierek, potrzebna była zmiana...
KOR, siedlisko międzynarodowej grupy przestępczej powstało na zamówienie... światowej finansjery.
Solidarność od początku zawiadywana była przez KOR.
Pieniędzmi z "dotacji zagranicznych" obracali zaufani ludzie, między innymi znany kodomita pokładający się na bruku, by inwestować w prywatne przedsięwzięcia.
Bolek jest tylko małym fragmentem, soczewką całej tej maskarady, potencjał ludzkiej solidarności został przekierowany i posłużył do okradania i pasożytnictwa.



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: sandra » środa 23 maja 2018, 10:58

Thotal pisze:
środa 23 maja 2018, 07:01
....., ale wyjdziemy z tego, proces już się rozpoczął, świadomość rośnie... :)
Pięknie to podsumowałeś....wybacz, że cytuje jeno mały kawałek ale w nim jest zawarte samo ONO.
Ja bym dodała od siebie, ze świadomość rośnie u każdego w innym tempie co jest oczywista oczywistość i jest naturalnym zjawiskiem ;)
0 x



feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: feniks » środa 23 maja 2018, 11:21

Thotal to piękny świat jaki tu przedstawiłeś .
Czy to już Matrix ?
A gdyby tak nie wnikać w pochodzenie skąd to się wzięło i kto za tym stoi ?
A wziąć tylko teraźniejszość czyli efekt końcowy czyli obecny .
To czy jest lepiej teraz czy gorzej powiedzmy od lat 70- tych?

Swoją drogą jak przeczytałem to tak jak bym kanalię (wiesz o kogo chodzi !) studiował .
Nie spodziewałem się że ten świat jest taki skomplikowany . ...
Ok Zacznijmy od roku 1970 grudzień
Bodajże Jaroszewicz(?) ogłosił w TV podwyżki kilkudziesięcio procentowe na żywność /reszta nas nie obchodzi np obniżka cen parowozów ;-o)) /
I gdzie tu były jakieś obce siły jak one zdążyły zadziałać że od razu następnego dnia były już strajki
Wówczas słowo strajk nie było w obiegu to było coś niemożliwego w socjalizmie . Strajki były tylko na Zachodzie .
A jednak ! Później były wydarzenia grudniowe , palenie komitetów KW PZPR , strzelanie do ludzi itd .
Proszę ułóż do tego zdarzenia alternatywny scenariusz . Byłem wtedy młody i nie wszystko rozumiałem a Wolna Europa i BBC nie tego uświadomiła . tym bardziej oficjalna propaganda
Ciekawą rzeczą jest że informacje te zaczęły się tworzyć z jednego źródła w którym działał kurdupel - PC i w tym czasie.
( Najbardziej martwię się że pamięć mnie zawodzi kto to (podwyżki) ogłosił ,i wycofał się z tego )
Pozdrawiam
0 x



feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: feniks » środa 23 maja 2018, 12:30

Sandra i Thotal stajecie naprzeciwko małemu człowieczkowi który opisuje co widział i tylko z tego punktu widzenia .
Już o Wałęsie czytałem że to ruski agent przysłany do Polski żeby rozwalić ZSRR .
Pracujcie więc nad nową alternatywną historią dla mnie to wielka niewiadoma .
Pozdrawiam
0 x



ODPOWIEDZ