Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

BOLEK

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 23 maja 2018, 16:09

Skupianie swojej niechęci na "kurduplu" jest bezcelowe, bo to jest tylko jedna strona tej samej fałszywej monety...
Polska od 44 roku jest okupowana przez zgraję pasożytów, która zmienia czasami zewnętrzne oblicze by uwiarygodnić zasady demokracji.
Z demokracją nie ma to nic wspólnego, zwykły teatr dla gawiedzi której się wydaje że rozumie politykę... :)

Po 89 znowu zmieniła się fasada, dzieci sowieckich okupantów wyzwoliły nas spod buciorów radzieckiej armii, jesteśmy wolni, wolno nam wyjechać z kraju, wolno nam płacić podatki, zarabiać najmniejsze pensje w Europie, wszystko nam wolno, a skoro jest tak wspaniale, to dlaczego jest tak źle?
Już wiem, uwierzyliśmy mediom że jako naród nadajemy się tylko na zmywak we wspaniałej W. Brytanii, do podcierania niemieckich stetryczałych zadów i bardzo dobrze że miłosierna Unia wyjaśniła nam że niemieckie stocznie są ważniejsze od naszych, że francuskie rolnictwo powinno być lepiej dofinansowane, a żydowskie firmy lepiej zarządzą Polską wodą...
Końca nie ma tym wyliczankom, rządzą nami idioci i szubrawcy, którym nie zależy na Polsce, mają swoich mocodawców i rodzinne powiązania w innych rejonach, tutaj wykonują tylko zadania udając Polaków.

"Kurdupel" jest jednym z nich, on sam nie jest wszystkiemu winien...




Pozdrawiam - Thotal :)
3 x



feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: feniks » środa 23 maja 2018, 19:06

Thotal w 180 % się zgadzam z Tobą
Te 10 % minus za Kanalię który tak przejaskrawił idiotyzm i głupotę rządzących .
Nie zgadzam się w sprawach gospodarczych , zmywaków , i podcierania .przede wszystkim pensji - to drugie 10 % in minus .
------------------------------------------------------------
Uzasadnienie
Nie jesteśmy jeszcze potęgą gospodarczą żebyśmy mogli do podcierania wzywać Niemców , trochę nam jeszcze daleko do tego .
Moim zdaniem powinniśmy zachować się jak Chińczycy do czasu aż się dostatecznie nie wzmocnimy . To zostało już zniszczone przez pisdzielców dojście do do takiego oczekiwanego przeze mnie stanu na dziesięciolecia.
Nie jesteśmy jeszcze potęgą naukową żeby nadal nie czerpać z dorobku bardziej produktywnych społeczeństw .
Nie mamy wystarczającego kapitału żeby podjąć super opłacalne inwestycje .
Jeszcze jest dużo do podpatrywania i transferowania rozwiązań ze wszelkich dziedzin które są lepsze niż u nas i są w zgodzie z naszą mentalnością .
/akurat słucham w Tok FM audycji o Jaworznie-mieście w którym tak przebudowano ulice {podpatrując zagranicę} że był tylko 1 wypadek/
----------------------------------------------------------
Dalej to tylko mogę się tylko z Tobą zgadzać i przytakiwać ..
Pewnie już i tu napisałem wszystkiemu winny jest USTRÓJ . w którym partie polityczne mają wpływ na rządzenie i tak od 1945 po dzień dzisiejszy.Chodzi o to że rządzą nami cały czas niewłaściwi ludzie , nie wiadomo na jakich prawach zostali osadzeni na swoich co gorsze działają bez żadnej odpowiedzialności za swoje wyczyny jeśli tylko nie zostanie im udowodnione poważne przestępstwo / ale i to jest problematyczne /.
Gdyby ktokolwiek pokładał nadzieję w Trybunale stanu to informuję że jedyną maksymalną karą jest odsunięcie od piastowania stanowisk rządowych w przyszłości . .
---------------------------------------------------------------------------
Zamiast "poprawiać" historię zastanówmy się co możemy zrobić żeby to zmienić .Żeby nigdy więcej wybrańcy nie sprzeniewierzali się swoim wyborcom
Pozdrawiam

-
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 23 maja 2018, 22:35

Niemcy jako kolonizatorzy wystawiają dupy do podcierania, a płacą tyle ile chcą...
Mają tutaj swoich wynajętych prostytuantów, a niemieckie media wmawiają, że to mężowie stanu z europejskimi korzeniami.
Można tak bez końca, bo potęgą gospodarczą w takiej sytuacji nie będziemy nigdy, rolą niewolnika jest marzenie o dobrobycie, a rolą pana żeby niewolnik nie zdechł.
Historii nie zmienimy, możemy co najwyżej mówić głośno prawdę i drążyć za jej pomocą skałę, my Polacy nie ciemiężyliśmy narodów, nie wywoływaliśmy wojen, to nas osaczano, zmuszano do obrony.




Pozdrawiam - Thotal :)
3 x



feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: feniks » czwartek 24 maja 2018, 00:25

Thotal to nigdy się nie wyrwiemy !.
Jeśli Niemcy płacą nam tyle ile chcą to znaczy że my jesteśmy idiotami, żebrakami, nic nie znaczącymi.
Ja myślałem że to rynek kształtuje ceny . Nie wiem czy pamiętasz początki pracy naszych rodaków u Niemców. Wzajemne podłe podejścia polaków między sobą .A może mamy w naturze wzajemne niszczenie siebie .
Jeśli niewolnik jest mało rozgarnięty to takim zostanie .
Ja mam wiarę w następne pokolenia pod warunkami że szkolnictwo będzie normalne i nie zostaną zdeprawowani takim nihilizmem jaki Ty reprezentujesz w swoim wpisie.
O ciemiężeniu narodów to powiedz Litwinom i Ukraińcom

Więcej optymizmu Thotal jeśli naprawdę chcesz silnej Polski to weź się do roboty . W czasach pozytywizmu nie było internetu, byli analfabeci a jednak garstki ludzi potrafiły wlać ducha zdrowego patriotyzmu w znaczną część społeczeństwa i to pod obcymi zaborami . Teraz można przyjąć że mamy jednego zaborcę - pisdzielcy .
Wszystkim polecałbym wykłady /pogadanki Mentzena na YT
Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 24 maja 2018, 07:58

Nie tyle "pisdzielcy", co WSZYSCY, jedna frakcja bez pomocy "opozycji" nie dałaby rady w okradaniu naszej ojczyzny, pod tym względem podnoszą w sejmie pazury w zgodnym chórze.
Jeśli chodzi o optymizm, to mam go duże pokłady, bez tego moje wypowiedzi straciłyby sens.



Pozdrawiam - Thotal :)
1 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: sandra » czwartek 24 maja 2018, 19:24

Używanie wulgarnych inwektyw pod adresem znienawidzonej frakcji politycznej i ich przedstawicieli, świadczy wyłącznie o słabości i niemocy...ogólnie pojętej....autorów tychże.
Nic osobistego panowie....

Gdyby wielokrotność i różnorodność użycia obelg, miała moc, to na scenie politycznej już dawno nie byłoby PIS-u oraz paru innych partii ;)
1 x



feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: feniks » czwartek 24 maja 2018, 19:31

Thotal dziękuję tym bardziej że mam z Tobą w tym aspekcie pełną zgodność.
Gdzie tylko mogę i jak katarynka powtarzam że od 1945 wszystkiemu są winne partie polityczne .(może idę też w ślady Goebbelsa ale zależy mi na
w przeforsowaniu tej myśli do świadomości wielu z tych którzy wierzą jeszcze przyszłą niewinność jakiejkolwiek partii . łącznie z tą która posiada ludzi światłych do których się odwołuję jako do autorytetów ekonomiczno- politycznych .
Nie jestem erudytą ,krasomówcą i nie mam charyzmy toteż muszę się opierać na wypowiedziach ludzi którzy moim zdaniem logicznie argumentują .
Dlatego min chciałem tu w jakiejś mierze wciągnąć myśli i ciekawe obserwacje Wincentego Lutosławskiego ale robota to nużąca i uciążliwa .
-----------
Zastanawiałem się nad tym skąd jak i dlaczego powstały te opowieści o Wałęsie . Kto mógł to sponsorować .
Przypomniałem sobie że KAŻDA PARTIA MAJĄCA SWOICH POSŁÓW W SEJMIE OTRZYMUJE DOTACJE , oprócz dotacji zapobiegliwi partyjniacy specjalizujący się w pozyskiwaniu finansów robią grube przekręty ; pisdzielców obwinia się o SKOK'I , Srebrna, i GetBack . A tych co rządzili o łapówki ze sprzedaży i zakupów za i dla państwowego mienia .
Czyli pisdzielcy mieli propagandowo ogromne pole do popisu żeby spełnić zachciankę odwetu kanalii na Wałęsie .
W Stanach była afera podsłuchowa Watergate to kosztowała ona utraty stanowiska jej inicjatora (Nixona) . W Polsce niejaki Falenta na dobro pisdzielców ujawnił "taśmy prawdy" jakoś nikogo powyżej czyli tych co zyskali nie "poleciał"

-----------------------------------------------------
Wszystko o czym tu wszyscy piszemy to przekręty , oszustwa , korupcja uczestników gry politycznej czyli partii .
Dlaczego ?
Dlatego że organizacje pozbawione permanentnej wielopłaszczyznowej kontroli degenerują się .
Jak odwrócić ten układ kiedy ludzie których zatrudniliśmy do rządzenia zrobili z nas {za nasze pieniądze} niewolników ? Rewolucja ?
Jak doprowadzić do sytuacji kiedy urzędnik państwowy będzie ponosił odpowiedzialność karną za przestępstwa ?
Kiedy obywatele naszego kraju będą traktowani jednakowo ?

Nie wszystko mi się jeszcze może ułożyć w całość .
Czy ma ktoś pomysł na zdrowe na solidnych podstawach prawnych państwo ?

Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 24 maja 2018, 22:42

Dochodzimy do dna...
Jeśli ludzie z dna moralnego rządzą tym krajem, to gdzie jesteśmy MY, zwykli obywatele?
Od dna łatwiej się odbić, musimy jako społeczeństwo doświadczyć tej pogardy która wyzwoli w nas chęć odmiany, to dzieje się już teraz, świadomość rośnie wprost proporcjonalnie do pychy i głupoty zaczadziałych "władzą" prostaków.
Czego nam trzeba? NOWEJ SOLIDARNOŚCI... rolników z pielęgniarkami, górników z niepełnosprawnymi bez tworzenia jakichkolwiek struktur. Strukturą NOWEJ SOLIDARNOŚCI są WICI, nowoczesna forma powiadamiania pobratymców za pomocą internetu o potrzebie wsparcia...
Inicjatywy do tworzenia alternatywnego społeczeństwa już są, bez bolków, bez "związków", bez służb.




Pozdrawiam - Thotal :)
2 x



feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: feniks » czwartek 24 maja 2018, 22:56

Thotal to co napisałeś jest do przetrawienia i do poukładania
tyle że ja b. wolno myślę . Jak na wolnomyśliciela przystało ;-o)) .

Sandra pisdzielcy , kanalia , kurdupel nie są wulgaryzmami ,Albo wulgarnymi inwektywami .
Nawet gdyby były to obroniłbym jako: środki artystycznego wyrazu emocji .
Słów kanalia i kurdupel użył nie kto inny jak sam zainteresowany i to w sejmie .
A więc możemy je uznać za słowa parlamentarne .
i nie do Ciebie będzie poniższe porzekadło:
Kto czym wojuje od tego ginie
Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: sandra » piątek 25 maja 2018, 07:26

Bez tych inwektyw będziesz bardziej wiarygodny...i strawny... ;)
Emocje są ok, bo cóż byśmy byli warci bez nich, ale panuj nad nimi, bo bez tego "para idzie w gwizdek".
Twierdzenie, że inwektywy stały się "parlamentarne" , bo użyto ich w parlamencie/sejmie jest co najmniej nie uprawnione i to już od dawna.
Nie dostrzegłeś ?
Więć jesli używasz argumentów, to proszę ...poważnych.
A....zasady manipulacji większość z nas ma w jednym palcu więc nie czyń tego, bo polegniesz .
Pamiętaj, że kij ma dwa końce ;)
1 x



feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: feniks » piątek 25 maja 2018, 12:24

Sandro ależ oczywiście nienawiść do tej formacji powoduje to że że jestem nieobiektywny i tak ich nazywając manifestuję jednocześnie to żeby każdy nie miał złudzeń . Kiedyś wyrzucono mnie za to min z forum Michalkiwicza
Używanie słów : pisdzielcy, kanalia , kurdupel postawiłem sobie za punkt honoru by powtarzać to min. po to aby wszyscy pamiętali o źródłosłowiu /genezie .
Wiarygodnością się nie bardzo przejmuję. ubolewam natomiast za strawność . Alem prostak i cham więc trudno ...
Z tym określeniem "parlamentarnych " to była celowa gra słów.
Ja pamiętam o tym kiju niech pisdzielcy też pamiętają i się opamiętają
Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: Jancio » piątek 25 maja 2018, 12:26

Thotal pisze:
czwartek 24 maja 2018, 22:42
Dochodzimy do dna...
Jeśli ludzie z dna moralnego rządzą tym krajem, to gdzie jesteśmy MY, zwykli obywatele?
Od dna łatwiej się odbić, musimy jako społeczeństwo doświadczyć tej pogardy która wyzwoli w nas chęć odmiany, to dzieje się już teraz, świadomość rośnie wprost proporcjonalnie do pychy i głupoty zaczadziałych "władzą" prostaków.
Czego nam trzeba? NOWEJ SOLIDARNOŚCI... rolników z pielęgniarkami, górników z niepełnosprawnymi bez tworzenia jakichkolwiek struktur. Strukturą NOWEJ SOLIDARNOŚCI są WICI, nowoczesna forma powiadamiania pobratymców za pomocą internetu o potrzebie wsparcia...
Inicjatywy do tworzenia alternatywnego społeczeństwa już są, bez bolków, bez "związków", bez służb.
Pozwolę się nie zgodzić na powstanie jakiejś nowej solidarności. Wole by powstała normalność. Każda nowa solidarność górników rolników i pielęgniarek będzie mi się kojarzyła z epoką dano minioną. Nie ma szans by istniało coś bez struktur, a struktury się tworzy by coś z tego mieć. Najlepiej to wdać na starej solidarności i czymś co po niej pozostało. My zwykli obywatele mamy to w większości w głębokim poważaniu, a część z tych co udają ze się tym głęboko interesują dają się otumanić prostacka demagogia. Inna cześć liczy na załatwienie swoich interesów i taka jest obecna rzeczywistość.
1 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: feniks » piątek 25 maja 2018, 14:15

Jancio
Wypowiedź Thotala ja zrozumiałem jako wezwanie do zrywu Żeby zburzyć ten bałagan (użycie słowa porządek jak i burdel ) mogło by być nie na miejscu )
W tym masz rację że zrobienie dużej silnej grupy lobbingowej za chwilę doprowadziło by znowu do tej samej sytuacji jak dzisiaj .
Jestem za rozdrobnieniem podobnym na kształt koncepcji kukizowców .Sprowadzenie do poziomu lokalnego zarządzania .
Jednakże żeby to nastąpiło musi być jakaś koordynacja ; bo rozmiękczanie systemu pojedynczymi kroplami działającymi na ten monolit niewiele pomoże . Natomiast te krople ujęte w strugę /strumień mogą obalić tę ciemną masę .
Szukam tej dźwigni i punktu podparcia aby przestawić ten głaz niedoskonałości poza naszą normalność.
Już pisałem tu chyba że na YT była koncepcja skrzyknięcia się ludzi dobrej woli aby zmienić ten ustrój . ponad 35 tys ludzi zadeklarowało się .
Patrz kanał YT podziemna TV np https://www.youtube.com/watch?v=jXqyMiiJAmc&t=132s i kilka innych odcinków poświęconych tej sprawie np #169 , #167 zresztą jest z czego wybierać https://www.youtube.com/user/podziemnaTV/videos .na zdjęciach widać dużą liczbę >> 1<< np #99
Istotne są również zamieszczane tam komentarze oglądających Do tego jest strona 1polska.pl .
Na razie nie widzę koncepcji ani ruchu mającego jakieś szansę na realizację czyli następne 4-5 lat straconych; a straty te pogłębia obecna władza.
-------------------------------------------------------------
Wniosek z Waszych wypowiedzi Panowie Thotal i Jancio i moja skromna koncepcja
Potrzebny krótki zryw na miarę solidarności po to by zabrać władzę od niewłaściwych i oddać tę władzę temu komu trzeba ; Nielicznej kadrze menedżerów specjalistów w zarządzaniu tymi dziedzinami którymi mieli by zarządzać. -.
Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7775
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14228 razy
Otrzymał podziękowanie: 13837 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 25 maja 2018, 22:54

Bolek pokazał ..:D

Obrazek
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7775
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14228 razy
Otrzymał podziękowanie: 13837 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 07 cze 2018, 10:50

feniks pisze:
piątek 25 maja 2018, 12:24
Sandro ależ oczywiście nienawiść do tej formacji powoduje to że że jestem nieobiektywny i tak ich nazywając manifestuję jednocześnie to żeby każdy nie miał złudzeń . Kiedyś wyrzucono mnie za to min z forum Michalkiwicza
Używanie słów : pisdzielcy, kanalia , kurdupel postawiłem sobie za punkt honoru by powtarzać to min. po to aby wszyscy pamiętali o źródłosłowiu /genezie .
Wiarygodnością się nie bardzo przejmuję. ubolewam natomiast za strawność . Alem prostak i cham więc trudno ...
Z tym określeniem "parlamentarnych " to była celowa gra słów.
Ja pamiętam o tym kiju niech pisdzielcy też pamiętają i się opamiętają
Pozdrawiam
No i znowu ta nienawiść ,ona Cię kiedyś zabije ( w sensie zdrowotnym ) czego oczywiście Ci nie życzę . Napiszę szczerze , mi też nie podoba się bardzo słowo "pisdzielcy" ja używam " pisiory " jakoś tak łagodniej brzmi . :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: feniks » czwartek 07 cze 2018, 14:44

chanell jedna literka a jaką robi różnicę żeby nie było wątpliwości
pis-dzielcy członkowie partii która obecnie rządzi i dzieli nasz naród ( II sort , ZOMO ) Jak ten bydlak śmiał tak zwrócić się ludzi pałowanych przez ZOMO ?!
pisor , pisiorek to nazwa narządu u chłopców i mężczyzn

Jak to zważyć co jest gorsze ? ( to tylko pytanie retoryczne )

Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: sandra » czwartek 07 cze 2018, 15:37

Obrazek
0 x



feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: feniks » czwartek 07 cze 2018, 21:31

Niejednokrotnie w życiu okazywał się że coś co wygląda tak naprawę było inaczej . I działa to w dwie strony
Nie wiem dlaczego ale nadal nie zmieniam zdania że zrobił Wałęsa więcej dobrego niż złego dla Polski oczywiście .
Czy koś się z tym nie zgadza ?
To proszę o jakieś argumenty przykłady etc .
Warunkiem jest tylko to abyśmy nie rozważali ; >>co by było gdyby <<
Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
Robin
Posty: 78
Rejestracja: piątek 25 sty 2013, 18:02
Lokalizacja: Kraków
x 8
x 8
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 171 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: Robin » piątek 08 cze 2018, 16:57

Przejrzyj facet na oczy ,bo wróbelki ćwierkają o Bolku już od dawna :lol:
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7775
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14228 razy
Otrzymał podziękowanie: 13837 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 08 cze 2018, 17:08

feniks pisze:
czwartek 07 cze 2018, 14:44
chanell jedna literka a jaką robi różnicę żeby nie było wątpliwości
pis-dzielcy członkowie partii która obecnie rządzi i dzieli nasz naród
pisor , pisiorek to nazwa narządu u chłopców i mężczyzn

Acha ! To juz wiem dlaczego mi się podoba 😛😁
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: feniks » niedziela 10 cze 2018, 13:08

Robin a te wróbelki przypadkiem nie są z politycznego nadania pisdzielców ?. Od kilku lat obowiązuje "nowa historia Polski"

Robin a ty jesteś pewien tego że widzisz , czytasz , słuchasz to co jest prawdą ?
W tej chwili mamy tych prawd w tym temacie kilka .
I co z tego wynika?
Nie będę zaprzeczał temu że Wałęsa mógł być TW .
Bo nawet ja z Ciebie mogę zrobić TW żaden problem ; są tortury są środki farmakologiczne . Zrobisz wszystko co Ci każę .

Ale niech nikt nie waży się odbierać zasług Lechowi Wałęsie jakich dokonał w tych przełomowych latach .

Czy macie alternatywnego człowieka ? No to pokażcie takiego !
I każdy kto usiłuje to podważyć zachowuje się jak sukinsyn
--------------------------------------------
Robin zapytaj swoich bliskich w w wieku 60 + dlaczego to oni nie przyczynili się do wyzwolenia Polski spod wpływu( w właściwie okupacji) ruskich i zmiany ustroju tak jak Wałęsa ?
Dam Ci odpowiedź na swoim przykładzie :
Bo byliśmy tchórzami , bo nie wierzyliśmy że się to może udać . Chcieliśmy tych zmian ale żeby były zrobione przez innych .
Ale dobrze że znalazła się garstka opozycjonistów ( na których ty dzisiaj plujesz) , którzy za cenę zdrowia życia ,która dokonała tego .

Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 10 cze 2018, 17:40

Panie feniks, jeszcze jedno obraźliwe słowo i posty je zawierające zostaną usunięte.
Prawda jest taka, że to robotnicy (TYMI RĘKAMI) doprowadzili do przemian w Polsce a nie jeden człowiek. Więc proszę nie zakłamywać historii i robić z tych szarych, poświęcających życie ''roboli'' tchórzy. Na swojej skórze przeżyłem 13 grudnia, atak tzw. ''ludzi z lasu'', mundurowych w towarzystwie pracowników SB i wiem jak było w praktyce.

Po wprowadzeniu dzikiego kapitalizmu, szefowie ''zakładowej solidarności'' (opozycjoniści), bez mrugnięcia okiem sprzedawali i prowadzili zwykłych pracowników, na drogę powolnych zwolnień z zakładów pracy. Sami wchodzili do rad zakładowych (większe wynagrodzenie) decydujących o ilości zwolnień i likwidacji stanowisk pracy. Nie było zmiłuj się. Psychicznie doprowadzali do tzw. ''dobrowolnych zwolnień'', bo masówki im się nie opłacały (to były niesamowite tortury). Proszę więc nie wciskać kitu, o garstce opozycjonistów stwarzających nam raj, bo tak nie było i nie jest.
Robociarzy zrobiono w przysłowiowego konia, a ''inteligenci'' zajęli odpowiednie stanowiska, aby posiąść władzę nad zwykłym ludem.
1 x



feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: feniks » niedziela 10 cze 2018, 19:05

Robotnik Lech Wałęsa przyjął na siebie odpowiedzialność i reprezentowanie woli pracowników stoczni . Później oficjalnie komitet strajkowy zasilony został doradcami najczęściej z KOR i robotnicy zeszli na plan dalszy w kwestiach politycznych
Czy to jest kłamstwo ?
Nie wmówisz mi że to robotnicy a nie doradcy Wałęsy w końcu doprowadzili do negocjacji z partyjnymi i doprowadzenia do wyborów 4 czerwca.
Ja tu nie widzę robotników
Może mi wskażesz

Ten jeden człowiek Lech Wałęsa swoimi decyzjami posunięciami typu >> Zmuszamy ruskich do zapłacenia nam za prąd wodę (media) w ich koszarach podczas gdy wiemy że nie zapłacą << Bark tych mediów w koszarach groził buntem i zupełną kompromitacją potęgi kraju Rad .
Ten jeden człowiek pojechał do Jelcyna pertraktować przy wódce wyprowadzenie wojsk ruskich .
Gdzie tu występują robotnicy czy nie jest uzasadniona gloryfikacja Wałęsy w tym przypadku ?

--------------------------------------------------
Czy nasz siermiężny przemysł mógł konkurować z analogicznymi firmami na Zachodzie ?
Czy nie było przerostu zatrudnienia w naszych zakładach ?
Jak wytłumaczyć to że w socjalizmie w godzinach pracy na ulicach miast przemieszczały się tłumy ludzi ? . ( Zatrudnienie było prawie 100%)
Mieliśmy przedsiębiorstwa w których produkcja nie dość że przestarzała to jeszcze energochłonna . I po co nam to ?

Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 10 cze 2018, 19:38

Panie feniks.... :shock:

Może i był przedstawicielem, ale...Gdyby nie miliony robotników, pan Wałęsa zwiedzałby Syberię razem ze swoją rodziną. Otoczył się doradcami wśród, których było dużo ''przyjemniaczków'', którzy w sumie dążyli do zagarnięcia naszego majątku narodowego, przez obcy kapitał i w ten sposób do zubożenia Polaków.
Czy nasz siermiężny przemysł mógł konkurować z analogicznymi firmami na Zachodzie ?
Czy nie było przerostu zatrudnienia w naszych zakładach ?
A kto do tego doprowadził i doprowadzał ?....i sowieci i kapitaliści. Manipulowali naszą gospodarką i okradali jak chcieli, dlatego byliśmy tak opóźnieni.

W wyborach 4 czerwca, to właśnie robotnicy i nikt inny, zadecydowali o wyborze dalszej drogii.
W sumie, jak to w życiu bywa, zostali wyrolowani i opuszczeni, nawet prze pana Wałęsę.
0 x



feniks
Posty: 160
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
x 69
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy

Re: BOLEK

Nieprzeczytany post autor: feniks » niedziela 10 cze 2018, 20:22

janusz
proszę oddaj trochę sprawiedliwości i inteligencji
W 1956 wystąpili głównie robotnicy przeciw władzy bez inteligencji . W zasadzie poza lekką odwilżą przegrali
1 1968 inteligencja wystąpiła tu niespodzianka dobrze zmanipulowani robotnicy zwłaszcza spod znaku ORMO spałowali studentów
W 1970 roku w większości robotnicy ale też przy poparciu kierowników w zakładach
Dopiero wówczas i jedni i drudzy doszli do porozumienia że osobno nie da rady bo władza rozgrywa jednych przeciw drugim .
Od 1976 zaczęła się praca nad tym żeby wzajemnie sobie pomagać i wspierać się KOR , jakieś uniwersytety latające , ROBCIO .
w 1980 Robotnicy otrzymali wsparcie od inteligencji i od całego narodu ( to skutek pracy i jednych i drugich nad świadomością wszystkich) zaangażowanego po tej stronie .
-----------------------------------------------------------------
A kto do tego doprowadził i doprowadzał ?....i sowieci i kapitaliści.
W tym momencie nie ważne kto doprowadził że nasz przemysł był nie wydolny . Najważniejsze było gruntowne przebudowanie przemysłu tak by był on nowoczesny i konkurencyjny .
Pozdrawiam
0 x



ODPOWIEDZ