Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Żydowskie roszczenia względem Polski

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7866
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1431
x 414
Podziękował: 14370 razy
Otrzymał podziękowanie: 13894 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 08 sie 2019, 00:07

ZA TO POWINNIŚMY PŁACIĆ NARODOWI WYBRANEMU

https://youtu.be/eiLd29zLm0k

Bądź Na Bieżąco
Opublikowany 7 sie 2019

Krótka historia naszych relacji Polska - Izrael
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

cedric
Posty: 7190
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 181
Podziękował: 4022 razy
Otrzymał podziękowanie: 11141 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 22 sie 2019, 10:16

Dla ocalałych z Holocaustu Żydów będą dodatkowe niemieckie wypłaty. Ocaleni Polacy mogą o tym zapomnieć

środa, 21.08.2019 r.

http://niewygodne.info.pl/artykul9/Dla- ... ow-nie.htm
0 xAwatar użytkownika
św.anna
Posty: 1452
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2625 razy
Otrzymał podziękowanie: 3257 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: św.anna » piątek 23 sie 2019, 21:49

Tak Żydzi odzyskują mienie. W Lublinie przejęli budynek, za który wcześniej dostali odszkodowanie

Obrazek

W ostatnich miesiącach głośno jest o ustawie 447 JUST, w ramach której Żydzi domagają się od Polski zwrotu mienia bezspadkowego. Sprawa nie jest jednak nowa, bo już w 2001 roku państwo polskie oddało Gminie Żydowskiej wartościową nieruchomość w Lublinie.

Sprawa jest o tyle bulwersująca, że wcześniej, bo w 1964 roku Polska za ów nieruchomość zapłaciła odszkodowanie. Tak wynika z archiwalnych dokumentów.

W 1960 roku Polska – oczywiście jako PRL – podpisała układ odszkodowawczy z rządem USA. Chodziło o majątki polskich Żydów, którzy wyemigrowali z kraju po II wojnie światowej.

W ramach porozumienia Polska przekazała Amerykanom na ten cel 40 mln dolarów. Z puli przeznaczone zostało 177 tys. dolarów odszkodowania za lubelską jesziwę, budynek mieszczący się przy ul. Lubartowskiej 57 (obecnie nr 85) w Lublinie.

Pieniądze trafiły do The Theological Seminary Yeshivath Chachmey (Lubelskie Seminarium Teologiczne Yeshivath Chachmey Lublin) z Michigan.

Zgodnie z umową, wszelkie prawa do ubiegania się o zwrot bądź o odszkodowanie w związku z utratą wymienionej nieruchomości zostały utracone.

Tymczasem po 1989 roku i zachodzących w Polsce zmianach ustrojowych, żydowskie środowiska upomniały o pozostawiony na polskich ziemiach majątek. W tym także o budynek, za który zostało wypłacone odszkodowanie w 1964 roku.

Powstała specjalnie do takich przypadków Komisja Regulacyjna do Spraw Gmin Wyznaniowych Żydowskich zwróciła mienie Żydom.

Od 2001 roku jesziwa ponownie należy do środowisk żydowskich, a konkretnie do Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie.

Wychodzi zatem na to, że jesziwę zwrócono Żydom dwukrotnie. Najpierw w 1964 roku, gdy wypłacono sowite odszkodowanie, a następnie w 2001 roku, gdy teoretycznie nie posiadający praw do nieruchomości, otrzymali ją na własność. Początkowo funkcjonowała tam filia Gminy Wyznaniowej Żydowskiej, a w 2013 roku budynek został przekształcony w hotel.

Źródło: dziennikwschodni.pl/nczas.com
Chyba od 2003 r.
0 xAwatar użytkownika
Basia7
Posty: 991
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2251 razy
Otrzymał podziękowanie: 2206 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » wtorek 22 paź 2019, 21:16

Ukryta prawda o “Ustawie 447”, czyli co żydzi uzgodnili z żydami udającymi chrześcijan i Polaków

16/10/201916/10/2019 Znalezione w sieci Polska, Popularne, USA, Wydarzenia1 komentarz

Żydzi zrezygnują ze swoich żądań w zamian za ogłoszenie „Rzeczypospolitej Przyjaciół”, za prawne usankcjonowanie ich współgospodarowania krajem nad Wisłą.

Prezydent Duda już kilka miesięcy temu ogłosił, że Polska jest Rzeczpospolitą Przyjaciół. Poniższy artykuł Krzysztofa Zagozdy wyjaśnia jego motywacje.

https://wrealu24.pl/krzysztof-zagozda-u ... tawie-447/
Każdy, kto choć trochę interesował się historią ruchu syjonistycznego i jego zdywersyfikowanej aktywności ukierunkowanej na budowę żydowskiego państwa w Palestynie, musi docenić jego niezwykłą skuteczność. Wielu mówi wręcz o wirtuozerii radzenia sobie z sytuacjami na pozór beznadziejnymi. Wśród nich za prawdziwy majstersztyk uważam namówienie Turcji do przyłączenia się do I wojny światowej po stronie – przegranych już – państw centralnych. Skutkiem tego była utrata osmańskiego panowania nad Palestyną i objęcie brytyjskiego nad nią zwierzchnictwa. Tak, to była koronkowa robota.

Dlaczego teraz o tym piszę? Ano dlatego, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że ta historia może się powtórzyć z Polską, zamiast Palestyny, w roli głównej. Właśnie wchodzimy w etap najważniejszy: usankcjonowania żydowskiego statusu w kraju nad Wisłą.

Oczywiście Żydzi nie muszą martwić się o akceptację swoich “praw” przez Wielkich Tego Świata i tzw. międzynarodową opinię publiczną. To mają zagwarantowane zawsze i wszędzie.

Jedynym twardym orzechem do zgryzienia jest uzyskanie takiej akceptacji od… Polaków. To zadanie karkołomne, ale – jak wykazałem wyżej – do udźwignięcia przez sprytną i bezwzględną strategię żydowską. Powiem więcej: oni przeszli właśnie do ostatniego etapu realizacji tego zadania. Nie ma tu miejsca na analizę wszystkich działań podejmowanych przez nich na przestrzeni setek lat. Zatrzymam się tylko na krótko przy słynnej amerykańskiej “Ustawie 447”.

W Polsce wokół tej ustawy dominuje narracja o przysłowiowej żydowskiej pazerności. Jestem przekonany, że jest to narracja bardzo korzystna dla Żydów i być może nawet przez nich samych generowana jako swoista zasłona dymna.

Co mnie skłania do takich podejrzeń? Nie byłoby powodu do wielkiego niepokoju, gdyby roszczenia dotyczące tzw. mienia bezspadkowego formułowane były z pozycji osób prywatnych (nawet wspartych całą machiną żydowskiej propagandy). W takim przypadku sam dołączyłbym do tej “pazernej” narracji.

Jest jednak zgoła inaczej. Te roszczenia mają wymiar polityczno-cywilizacyjny i są tylko jednym z wielu elementów spektakularnej obecności żywiołu żydowskiego w Polsce, jego denerwującego rozpychania się w naszych włościach. Bez wątpienia jest to proces centralnie sterowany przez całą potęgę Izraela i żydowskiej diaspory, a ta nie potrzebuje naszych miliardów posiadając przecież monopol na swobodne drukowanie banknotów z podobizną prezydentów USA.

O co więc naprawdę chodzi w “Ustawie 447”?

Rąbka tajemnicy uchyliło niedawne oświadczenie tzw. Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów. Jego sygnatariusze w pełni zgadzają się z postanowieniami “Ustawy 447”. Są jednak wspaniałomyślni i wyrozumiali. Wiedzą, “że pełne rekompensaty byłyby zbytnim obciążeniem dla Polski”. Po chwili jednak powoli wyłazi szydło z worka.

“Niemniej jednak jakieś rozwiązanie powinno zostać wypracowane przez wszystkie zainteresowane strony. Wyobrażalne są rozstrzygnięcia kompromisowe, np. rekompensata symboliczna. Wymaga to dobrej woli obu stron”.

A więc nie chodzi tu o pieniądze? A o co?

“Jako polscy chrześcijanie i Żydzi wierzymy we wspólnotę, która wynika i ze wspólnych korzeni biblijnych i ze wspólnego życia w naszym kraju”.

I teraz już wszystko jasne. Roszczenia to tylko finansowa marchewka na kiju, bat na ogłupionych Polaków. Żydzi zrezygnują ze swoich żądań w zamian za ogłoszenie “Rzeczypospolitej Przyjaciół”, za prawne usankcjonowanie ich współgospodarowania krajem nad Wisłą.

Polska Rada Chrześcijan i Żydów została delegowana, by jako pierwsza skonfrontować Polaków z brutalną dla nich rzeczywistością. Teraz bez wątpienia w jej ślady pójdą tzw. moralne autorytety z kościelnymi włącznie (wybór momentu wybuchu afery pedofilskiej w Kościele nie był przypadkowy), a po nich jednym głosem przemówi elita polityczna.

Machina ruszyła całkiem na serio. Czym my możemy się jej przeciwstawić

Krzysztof Zagozda

Za: Stowarzyszenie Klub Inteligencji Polskiej , 12 .10.2019 / Patriotyczny Ruch Polski, 14 października 2019.
https://www.polishclub.org/2019/10/16/u ... LqpXuqYMw0
0 xAwatar użytkownika
janusz
Posty: 19020
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 900
Podziękował: 33016 razy
Otrzymał podziękowanie: 23982 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 11 lis 2019, 23:36

Wraca temat nieruchomości żydowskich. Gazeta Prawna: błąd w konstrukcji sporu - Agnieszka Zell

https://www.youtube.com/watch?v=k9R4Ykr2LKQ

niezaleznatelewizja
11 lis 2019

Pojawiła się strona Internetowa do wyszukiwania dawnych nieruchomości żydowskich na terenie Warszawy. Budzi to pytania różnych osób. Roszczenia są przedstawiane przez Claims Conference i Claims Org, które formalnie zajmowały się roszczeniami wobec Niemiec. W Gazecie Prawnej podkreśla się, że nieruchomości odebrano nie żydom i Polakom, ale właścicielom. Polska spłacała już swoje zobowiązania w latach 60-tych na bazie tzw. umów indemnizacyjnych, zawartych z 14 krajami, w tym ze Szwajcarią. Ponadto, RFN spłacał zobowiązania wobec Izraela. W Gazecie Prawnej pada m.in. propozycja powołania specjalnego funduszu, który mógłby ogarnąć całość zagadnienia. Należy stwierdzić, że nieruchomości zyskały na wartości już po wojnie, poprzez m.in. remonty, inwestycje w nie, etc. Według byłego Ministra polskiego, właściwym adresatem problemów są władze Amerykańskie i nie ma podstaw by Polska dwa razy płaciła odszkodowania. Problem wynika m.in. z ciagłej wiktymizacji Polski po wojnie, w efekcie nowoczesnej psychologii, która skłania się do interpretacji, że ofiara sama jest sobie winna. W efekcie Polska, jako ofiiara wojny jest postrzegana za granicą jako niewiarygodna, bo "pozwoliła sobie na wojnę i komunizm".

Jeden z cytatów dot. nieruchomości z Tygodnika "Przegląd":
"Jan Bogutyn, prezes Interrisk Towarzystwa Ubezpieczeń SA, b. wiceminister finansów:

- Jako obywatel jestem zbulwersowany ostatnio podnoszonymi roszczeniami. Uważam, że nie powinniśmy mieć już żadnych zobowiązań, bo w świetle porozumień z okresu mojej pracy w Ministerstwie Finansów ten problem został uregulowany za czasów PRL. Jeszcze na początku lat 60. w sposób prawie idealny rząd polski wynegocjował rozliczenie za majątek, który został znacjonalizowany, a należał do obywateli innych krajów, w tym Amerykanów. Pamiętam pewnego adwokata, który przyjechał do ministerstwa w imieniu klienta z Nowego Jorku i właśnie jemu pokazaliśmy dokument poświadczający, że Polska rozliczyła się z USA w tej sprawie. Dokument ze strony amerykańskiej podpisał prezydent John F. Kennedy, a ze strony polskiej premier Józef Cyrankiewicz. Wynikało z niego, że Polska przekazała Amerykanom 40 mln dol. na pokrycie roszczeń obywateli amerykańskich. To porozumienie było ratyfikowane przez Kongres USA i polski Sejm. Rząd USA przejął tym samym wszelkie zobowiązania, jakie mogły jeszcze się pojawić ze strony jego obywateli. Adwokatowi, który nawet nie wiedział o tym porozumieniu, wskazałem właściwy adres składania roszczeń – Departament Stanu w Waszyngtonie. Dziwię się, że o tym nie pamiętają ani w USA, ani w Polsce, pewnie sprawiła to wymiana kadr w resortach, jednak dokumenty, choć zakurzone, powinny być dostępne."(...)

Strona do wyszukiwania nieruchomości w Warszawie organizacji World Jewish Restitution Org:
http://warsawproperty.org/

Artykuł z Pax Christiana 24 - "Czego Polscy politycy nie mówią nam o aferze polsko-żydowskiej"?
https://www.pch24.pl/czego-polscy-pol...

Gazeta Prawna: "Nie Żydzi i Polacy byli wywłaszczani lecz właściciele. Jak finansowy spór o mienie żydowskie wpływa na relacje polsko-żydowskie?":

https://prawo.gazetaprawna.pl/artykul...
0 xAwatar użytkownika
janusz
Posty: 19020
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 900
Podziękował: 33016 razy
Otrzymał podziękowanie: 23982 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 18 lis 2019, 22:41

Najnowsza afera Polska-Izrael. "To fikcyjny obóz w W-wie" - pisze autor Izraelski - Agnieszka Zell

https://www.youtube.com/watch?v=85i1VkLTV0E

Opublikowany 18 lis 2019
Autor z Izraela, Omer Benjakob opublikował teskt. Pt. "Fałszywy nazistowski obóz zagłady: Najdłuższe oszustwo Wikipedii, ujawnione".
Pisze on: "Przez ponad 15 lat fałszywe twierdzenia, że tysiące Polaków zostało zagazowanych na śmierć w Warszawie, były przedstawiane jako fakt. Haaretz ujawnia, że są one tylko wierzchołkiem góry lodowej szeroko zakrojonej operacji deformacji Holokaustu prowadzonej przez polskich nacjonalistów".

Inny tekst w Haaretz ma tytuł: "Czas skończyć polowanie na Polskę":
"(...) czym jest dzisiaj Polska - cieplarnią antysemityzmu czy rajem dla izraelskich turystów? To nas skłania do zachowania proporcji". (...)
Treść: "(...) Najnowszy "sensacyjny" raport o polskim antysemityzmie został opublikowany na początku tego miesiąca na tych stronach przez Omera Benjakoba ("Fałszywy nazistowski obóz zagłady: najdłuższe oszustwo Wikipedii, ujawnione", 4 października). Artykuł opowiada historię o warszawskim obozie zagłady, który nigdy nie istniał, a którego opowieść od 15 lat znajduje się w internetowej encyklopedii. Benjakob łączy to oszustwo z tym, co uważa za szeroko zakrojoną kampanię prowadzoną w Polsce, mającą na celu zaciemnienie roli Polaków w Holokauście i uczynienie z nich głównych ofiar nazistowskiej zagłady. (...)
Po pierwsze, fakty: Obóz pracy przymusowej powstał w Warszawie na gruzach getta kilka miesięcy po jego likwidacji w 1943 r.; kilka innych takich małych obozów działało również w innych częściach miasta. '(...) Celem obozu warszawskiego był demontaż i ponowne wykorzystanie wszystkiego, co pozostało w zdziesiątkowanym getcie. Praca miała być wykonana przez więźniów żydowskich (...)
Świadectwa ocalałych Żydów wskazują, że przez cały okres ich pracy w obozie, gdzie warunki bytowe były obrzydliwe, jedyna pomoc zewnętrzna, jaką otrzymali w zakresie żywności i odzieży, pochodziła z polskiego podziemia lub od znanej polsko-żydowskiej organizacji podziemnej Żegota. Niewielka grupa więźniów żydowskich, którzy nie zostali ewakuowani, została wyzwolona w sierpniu 1944 r. przez polskie podziemie; część z nich uczestniczyła w powstaniu jako bojownicy.
To jest (w skrócie) historyczna relacja z tego obozu w czasie II wojny światowej. A teraz historia zaprzeczenia. Nonsens o komorach gazowych i 200.000 Polaków zamordowanych w warszawskim obozie koncentracyjnym jest jednak jedną z niezliczonych historii, które zaprzeczający Holocaustowi na całym świecie publikują w Internecie. Byłoby wskazane, aby historycy, z którymi Benjakob przeprowadzał rozmowy, powiedzieli to, co jest niemal trywialne do wspomnienia: że jest to kolejny przypadek zaprzeczenia Holokaustu i powinien być traktowany jako taki. Zamiast tego zdecydowali się połączyć dziesięciolecia kłamstw na temat komór gazowych, które nigdy nie istniały w Warszawie, z tym, co uważają za dzisiejszy trend w Polsce, aby bagatelizować znaczenie udziału Polaków w mordowaniu Żydów i przekształcić Polaków w główne ofiary nazistów. (...)
To wielki błąd Benjakoba. (...) jak w przypadku każdej historii, którą przedstawili negacjoniści Holocaustu, w tej również jest ziarno prawdy, które negacjoniści wykorzystują do generowania fałszywych wiadomości. Rzeczywiście, 200.000 Polaków (przynajmniej) zginęło w Warszawie podczas tłumienia polskiego powstania w 1944 roku. Ale nie w nieistniejących komorach gazowych. Tak więc połączenie tutaj jest szybkie i łatwe do wykonania. (...)
Historia ta istnieje na Wikipedii od 15 lat, jak pisze Benjakob. Haaretz nazwał ją największym oszustwem w historii encyklopedii online. Ale nie można zapominać, że w tym okresie Polska miała kilka rządów. Ponadto przez część tego czasu władzę sprawowali politycy lewicy i liberalnego centrum, w tym Aleksander Kwaniewski, który uznał polską odpowiedzialność za niesprawiedliwość wobec Żydów i ich zabijanie, w tym także Donald Tusk, obecny przewodniczący Rady Europejskiej. Czy oni również są winni historycznego wypaczenia i polskich starań, by przeredagować ten rozdział historii narodu? (...)

https://www.haaretz.com/israel-news/....

https://www.haaretz.com/life/.premium...

https://en.wikipedia.org/wiki/Warsaw_...

https://wiadomosci.dziennik.pl/histor...

https://www.haaretz.com/israel-news/....

https://www.haaretz.com/world-news/.p...
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7341
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5970 razy
Otrzymał podziękowanie: 11554 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 25 lis 2019, 22:16

Sumlińskiego zablokowano po raz czwarty!!!

https://www.youtube.com/watch?v=kpRHETd-SLU

Pozdrawiam - THoTal :)
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7866
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1431
x 414
Podziękował: 14370 razy
Otrzymał podziękowanie: 13894 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 26 lis 2019, 20:39

Ktoś się boi prawdy ! Sprawę zbrodni w Jedwabnem trzeba koniecznie wyjasnić raz na zawsze.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1483
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 154
Podziękował: 4395 razy
Otrzymał podziękowanie: 2802 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: azo » piątek 29 lis 2019, 23:25

Izrael planuje doprowadzić do bankructwa Polski i jej wrogiego przejęcia. To nie teoria spiskowa a czysta i długofalowa geostrategia.

,,Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa (…) Znając historię łatwiej zrozumieć teraźniejszość i można lepiej przygotować się na przyszłość.’’

Frederic Joliot-Curie. Francuski fizyk, laureat Nagrody Nobla.


Istnieje kilka scenariuszy upadku USA i przejęcia globalnej władzy przez żydowski Izrael. To przyszłość, którą opisuje coraz więcej osób, w tym także Jan w Apokalipsie. W najgorszym scenariuszu, żydowskie państwo przejmie całkowitą kontrolę nad Polską i zbuduje mocną koalicję z: Niemcami, Francją, Rosją, Chinami i innymi państwami.

Wspólne działanie tych państw, doprowadzi do całkowitego zniszczenia największego bandyty świata, czyli żydowskiego bankiera. Żydowskie państwo i żydowski bankier, to dwa odmienne twory. W miejsce konglomeratu bankowego powstanie imperium żydowskie.

Na grupach zajmujących się Geopolityką już jest mowa o tym, że Izrael będzie chciał uczestniczyć, jako podmiot decydujący w nowym ładzie światowym. Jest bardzo prawdopodobne, że mały róg z Objawienia Jana, będzie oznaczał właśnie to państwo. Izrael zamierza przejąć Polskę i stworzyć we współpracy z Niemcami i Rosją własne państwo w środku Europy. Żydzi zbudują nowe imperium, które będzie potężniejsze niż USA i Chiny.,,Izrael realizuje zupełnie odmienny plan, porzuca słabnącego, nieperspektywicznego sponsora-żywiciela, na rzecz uczestnictwa w swoim projekcie i to jako rdzeń usadowiony w Polsce.

Elementem nacisku są nieustanne ponaglenia w kwestii wypłaty ponad trzystu miliardów złotych. Co w dalszej perspektywie doprowadzi do bankructwa Polski i jej wrogiego przejęcia.

Czyli Izrael zajmując kluczowy styk i bufor przesmyku bałtycko-karpackiego – zwany obecnie Polską, zdecyduje o ustanowieniu najsilniejszego globalnie, nowego supermocarstwa od Lizbony do Władywostoku. Izrael w dalszej kolejności doprowadzi do upadku USA jako hegemona i jako pierwszej gospodarki globu.

Przedtem historycznie już raz tak było. Decydenci żywiołu żydowskiego, stawiali na Brytów, ale gdy UK wyczerpało swój resurs przydatności dla ich celów i nie chciało zrealizować deklaracji Balfourea z końca I Wojny Światowej, wtedy przez okres międzywojenny i II Wojnę Światową aktywa i pełen wysiłek przesunięto na USA, jako nowego hegemona i protektora sprawy żydowskiej.’’

David Spangler.


To Rotschildowie i Rockefellerowie na bazie paktu z Hitlerem, stworzyli III Rzeszę, by ta wymusiła masową emigrację Żydów do Palestyny i by ta niejako siłowo założyła bazę dla państwa Izrael. Zbrojenia Niemiec miały zburzyć stary porządek wersalski i zrobiły to. Wielka Brytania straciła status hegemona na rzecz USA. Stąd działania Izraela są całkowicie racjonalne, otóż sami aktywnie i świadomie wejdą w budowę nowego supermocarstwa od Lizbony do Władywostoku.

Działanie elit żydowskich jest w pełni racjonalne, oczywiście przykryte religijną otoczką satanistycznej sekty Chabadu, która zwyciężyła wewnętrznie w świecie ideologii Nowego Porządku Świata (New World Order), ponieważ jest najbardziej radykalna i agresywna oraz wypracowała sobie najlepszą pozycję wpływów w USA i w Rosji. To nie jest jakaś teoria spiskowa, wręcz przeciwnie, to czysta, podręcznikowa, na zimno skalkulowana, długofalowa geostrategia.

Powstanie takiego supermocarstwa musi być zsynchronizowane z przerzutem aktywów żydowskich, zwłaszcza finansowych z Wall Street do nowego ośrodka. Co wraz z utratą statusu hegemona położy dolara i wpędzi USA w bankructwo. Plan jest prosty, w kolejnym etapie, zbankrutowane USA, będą zmuszone dołączyć jako poddany nowego supermocarstwa. Także Wielka Brytania nie będzie miało innego wyjścia, jak po upadku USA, dołączyć do silniejszego.
http://globalne-archiwum.pl/izrael-plan ... strategia/
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17238
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17248 razy
Otrzymał podziękowanie: 24352 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 06 gru 2019, 17:22

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17238
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17248 razy
Otrzymał podziękowanie: 24352 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 15 gru 2019, 22:42

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1483
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 154
Podziękował: 4395 razy
Otrzymał podziękowanie: 2802 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: azo » czwartek 19 gru 2019, 17:19

Najsilniejszą dźwignią siły woli i dążenia do określonego celu jest wiara w jego osiągnięcie. Dlaczego Żydzi mają (jak dotąd) taką skuteczność? Bo wierzą w obietnicę, którą dał Im jakiś "bóg". Osobiście uważam, że ten "bóg" nie powiedział Im wszystkiego. A szczególnie tego, że jest tylko bardzo malutkim i upadłym bożkiem, który nie jest w stanie dotrzymać Swojej obietnicy. Bo ona jest niezgodna z prawami wszystkich Nas jednakowo obowiązującymi. Od praw Absolutu nie ma odstępstw i te prawa to jest prawdziwa obietnica dana wszystkim Istotom jednakowo. Nie tylko jakimś tam "wybrańcom". A zwłaszcza przebierańcom. :D :lol:
0 x


Ascezo minD

cedric
Posty: 7190
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 181
Podziękował: 4022 razy
Otrzymał podziękowanie: 11141 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 26 gru 2019, 00:44

http://www.bibula.com/?p=106772

Jesli ktoś ma wgląd w umowy niemieckieto warto sprawdzić

"Izrael i organizacje żydowskie już w 1952 r. otrzymały od RFN pieniądze za mienie bezspadkowe!
Aktualizacja: 2019-02-20 12:30 pm
W dobie wezwań o uregulowanie sprawy mienia „pożydowskiego” należy wskazywać nie tylko umowę między Polską a USA z 1960 roku (na mocy której roszczenia obywateli USA przejął rząd w Waszyngtonie), ale przede wszystkim umowę zawartą między RFN i Izraelem z 1952 roku.Zgodnie z jej treścią Niemcy zobowiązali się do wypłaty odszkodowań za mienie (również bezspadkowe) z terenów, które podczas II wojny znajdowały się „pod niemiecką władzą”. Tak się złożyło, że współczesna Polska zajmuje obszar, który albo do Niemców należał, albo był przez nich okupowany.

Światowy Kongres Żydów co jakiś czas wypomina Polsce, że do dziś nie zapłaciła za mienie bezspadkowe, które pozostało na terytorium Polski, po tym jak Niemcy przeprowadzili Holocaust. Wydaje się, że w ostatnich miesiącach temat ten przywoływany był znacznie częściej niż zwykle i zyskał poparcie sporej części amerykańskich elit politycznych (np. ustawa 447 – „Justice for Uncompensated Survivors Today”). Powyższe nie powinno nas dziwić. Wszak wycena wspomnianego mienia może być kosmiczna i liczona w miliardach dolarów.

Jakich argumentów prawnych strona polska powinna używać, aby rozbijać roszczenia żydowskich organizacji w pył?

Po pierwsze: należy każdorazowo wskazywać, iż kwestia odpowiedzialności za roszczenia ofiar Holocaustu (oraz ich spadkobierców), które po wojnie uzyskały obywatelstwo USA, została uregulowana umową międzynarodową między PRL a USA z 1960 r. Zgodnie z jej treścią USA otrzymały od PRL kwotę 40 milionów ówczesnych dolarów (dziś równowartość ok. 1 mld dolarów). W zamian władze USA przejęły na siebie wszelkie zobowiązania z roszczeń odszkodowawczych ofiar Holocaustu, które pozostawiły majątek w Polsce, a po wojnie otrzymały obywatelstwo USA i zobowiązały się, że nie będą wysuwały, ani popierały żadnych nowych roszczeń.

Po drugie: w zakresie pozostałych (nieamerykańskich) ofiar Holocaustu (i ich spadkobierców) należy wskazywać na możliwość wszczęcia postępowania reprywatyzacyjnego przed polskimi sądami. O ile mi wiadomo w ciągu ostatnich 30 lat polskie sądy zdecydowały o reprywatyzacji mienia o wartości wielu miliardów złotych. Czasem ten proces przebiegał patologicznie (vide: afera reprywatyzacyjna w Warszawie, gdzie na podstawie lewych dokumentów i oświadczeń odszkodowania za mienie przejęte przez Skarb Państwa były wyłudzane w przestępczym procederze), ale co do zasady, jeśli jakiś spadkobierca ofiar Holocaustu chciałby odzyskać majątek, który należał przed wojną do jego rodziny, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawnioskował o to przed polskim sądem.

Po trzecie: w zakresie pozostawionego w Polsce tzw. mienia bezspadkowego należy podkreślić, że zgodnie z prawem przeszło ono na własność Skarbu Państwa i ani Izraelowi, ani organizacjom żydowskim, ani nikomu innemu nie przysługuje w tym przypadku jakakolwiek rekompensata czy odszkodowanie. Istotny w tym przypadku jest również fakt, iż kwestia odszkodowań za mienie pozostawione przez Żydów (w tym także za mienie bezspadkowe) na terytoriach, które znajdowały się pod jurysdykcją III Rzeszy, została regulowana umową z 10 września 1952 roku podpisaną między państwem Izrael a Republiką Federalną Niemiec.

Zgodnie z treścią tej umowy Izrael (oraz szereg organizacji żydowskich) otrzymał od RFN kwotę o równowartości 822 mln dolarów (dziś to ok. 22 – 24 mld dolarów) w ramach rekompensat za mienie utracone przez Żydów w wyniku Holocaustu. Istotne w tym porozumieniu było to, że regulowało ono kwestie rekompensat za mienie pozostawione na obszarach, na których w czasie II wojny światowej rozciągała się jurysdykcja III Rzeszy. Nie trzeba być wyjątkowym bystrzakiem, aby stwierdzić, że terytorium dzisiejszej Polski stanowi obszar, który albo do Niemców należał (Dolny Śląsk, Pomorze Zachodnie, Prusy Wschodnie), albo był przez nich okupowany (Kraj Warty, Generalne Gubernatorstwo).

Nawet gdyby czysto hipotetycznie uznać, że żydowskie roszczenia o mienie bezspadkowe są legalne, to dlaczego Polska miałaby płacić za coś, co już raz zostało uregulowane przez głównego sprawcę Holocaustu, czyli Niemcy?

Źródło:
Bundesgesetzblatt Teil – 1953 – Nr. 5 vom 21.03.1953 (BGBL.de)
West Germany Signs 822 Million Dollar Reparations Pacts with Israel Govt. and Jewish Material Claims (JTA.org)

http://niewygodne.info.pl/

Gajowy nie może zrozumieć, jak to właściwie jest. Jedne źródła wskazują na ogromną dyskryminację i wielką biedę mniejszości żydowskiej przed wojną. A inne źródła twierdzą, iż ta żałosna chałaciarska biedota uskładała sobie jednakowoż majątek wartości ponad 300 miliardów dolarów… W prostocie swego umysłu gajowy nijak nie może pogodzić jednego z drugim.
Admin"
2 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7866
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1431
x 414
Podziękował: 14370 razy
Otrzymał podziękowanie: 13894 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 09 sty 2020, 16:33

Ambasador Izraela nalega na oddanie mienia bezspadkowego. Bąkiewicz: “Nie dostaniecie ani złotówki!”

Ambasador Izraela nie zostawia złudzeń ws. ustawy 447. W rozmowie z Robertem Mazurkiem z RMF FM wprost powiedział, że Polska musi spłacić roszczenia żydowskie.
Dyplomata odniósł się do roszczeń żydowskich i spłaty żądań, które wysuwają wobec Polaków Żydzi.

– Polska podpisała deklarację, że sprawę mienia bezspadkowego trzeba rozwiązać – podkreślił Alexander Ben Zvi.
Słowa dyplomaty nie spodobały się internautom, którzy zarzucili ambasadorowi kłamstwo: „Datę, dokument, kto, co i kiedy podpisał? Że też wstydu taki człowiek nie ma” – ostro komentują użytkownicy Twittera i podkreślają, że PiS nie powinien ulegać słowom izraelskich polityków.

Robert Bąkiewicz – prezes Rot Niepodległości i Stowarzyszenia Marsz Niepodległości skomentował to prosto.

– Nie dostaniecie ani złotówki! – napisał na Twitterze.

https://youtu.be/8MajZKLFzhU

https://dzienniknarodowy.pl/ambasador-i ... ZHSclLye6c
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7341
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5970 razy
Otrzymał podziękowanie: 11554 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 02 lut 2020, 20:50

0 xcedric
Posty: 7190
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 181
Podziękował: 4022 razy
Otrzymał podziękowanie: 11141 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 19 lut 2020, 09:53

Analiza deklaracji terezińskiej-polecam

https://youtu.be/8bym3SYFx1I
https://youtu.be/8bym3SYFx1I
0 xcedric
Posty: 7190
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 181
Podziękował: 4022 razy
Otrzymał podziękowanie: 11141 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 17 maja 2020, 09:56

Jak po wojnie zniknęły pieniądze z NBP
https://nczas.com/2019/04/26/megaskanda ... -niemcach/
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17238
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17248 razy
Otrzymał podziękowanie: 24352 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 05 cze 2020, 15:00

Media Narodowe: "D.Trump nie wiedział o roszczeniach wobec Polski?" Wywiad z ex ambasadorem- A. Zell

https://youtu.be/GVZZWQTj6Iw
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19020
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 900
Podziękował: 33016 razy
Otrzymał podziękowanie: 23982 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 01 sie 2020, 13:22

The Jerusalem Post: Wielki powrót 447. Brytyjscy lordowie naciskają || Tomasz Sommer NCzasTV
Data premiery: 29 lip 2020

https://www.youtube.com/watch?v=8Y9LVTietbg

Tomasz Sommer
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17238
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17248 razy
Otrzymał podziękowanie: 24352 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 01 sie 2020, 13:27

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17238
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17248 razy
Otrzymał podziękowanie: 24352 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 25 sie 2020, 02:32

Pilne! Polska zacznie spłacać roszczenia. Pompeo wzywa Polske do zmian przepisów i spłaty pieniędzy

https://youtu.be/_XzvDOwXKyw
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17238
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17248 razy
Otrzymał podziękowanie: 24352 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 07 lut 2021, 15:29

Odnaleziona zaginiona, sensacyjna umowa Nr 5518 z 1960r. Dotyczy ustawy Senatu USA S.447.

https://youtu.be/PzbOzsT6Q-s
https://drive.google.com/file/d/1-RXfC- ... QtNVG/view
Sensacyjna umowa cz. 2 oraz James Lord i połamane nogi w Panamie. 7 luty 2021 r.

https://youtu.be/sk4nvUGj_XM
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17238
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17248 razy
Otrzymał podziękowanie: 24352 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 24 maja 2023, 17:44

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować


Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17238
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17248 razy
Otrzymał podziękowanie: 24352 razy

Re: Żydowskie roszczenia względem Polski

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 10 maja 2024, 17:50

..no, czyli knesejm :P :oops:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ