Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

PRAWO czyli sprawiedliwość w Polsce

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 175
Podziękował: 1388 razy
Otrzymał podziękowanie: 4901 razy

Re: PRAWO czyli sprawiedliwość w Polsce

Nieprzeczytany post autor: sandra » środa 07 sie 2019, 12:00

0 xRamzes3
Posty: 524
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 49
Podziękował: 2063 razy
Otrzymał podziękowanie: 1091 razy

Re: PRAWO czyli sprawiedliwość w Polsce

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » niedziela 11 sie 2019, 00:10

713 lotów w ciągu 6 lat i tylko za kwotę 400 tyś. :o
Ten człowiek to chyba jakiś wyjątkowo poczciwy parlamentarzysta latający najtańszymi liniami lotniczymi :D
Ale w przeciwieństwie do niego były już Marszałek Sejmu w przeciągu 1,5 roku co prawda natłukł tych lotów znacznie mniej ale za to na kwotę około 4 mln zł :oops:
No cóż jak szaleć to szaleć :evil:
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 10746
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 782
x 237
Podziękował: 10133 razy
Otrzymał podziękowanie: 16208 razy

Re: PRAWO czyli sprawiedliwość w Polsce

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 18 lis 2019, 07:22

Bandycka napaść policji na Andrzeja Stępkowskiego, czyli zemsta banksterów
:twisted:
https://youtu.be/o88_rQp94Cg
0 x


panta rhei

cedric
Posty: 4138
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 71
x 91
Podziękował: 2400 razy
Otrzymał podziękowanie: 6036 razy

Re: PRAWO czyli sprawiedliwość w Polsce

Nieprzeczytany post autor: cedric » poniedziałek 18 lis 2019, 20:01

Ciekawy komentarz

https://marucha.wordpress.com/2019/11/1 ... y-60-2019/

Koniczyna said
2019-11-17 (Niedziela) @ 19:34:49
Kogo z wpływowych piłsudczyków znał Eligiusz Niewiadomski?

Wymienię dwa nazwiska – gen. Kazimierz Sosnkowski, który załatwił Niewiadomskiemu pracę w kontrwywiadzie i gen. Michał Karaszewicz Tokarzewski. Można do tego dorzucić zorientowanych pro-piłudsko kolegów pana Eligiusza z ministerstwa kultury, na przykład Jana Skotnickiego. Dlaczego oni nie są i nie byli oskarżani o moralne sprawstwo śmierci Narutowicza? Wszak znali zabójcę?

Józef Haller zaś nie miał nawet świadomości, że święta ziemia nosi kogoś takiego jak Niewiadomski. A jednak to jego oskarża się o moralne sprawstwo zbrodni i ludzie – nie rozumiejąc mechanizmu pułapki – godzą się na to. Niektórzy w dobrej wierze, bo wydaje im się, że oskarżenie generała o to sprawstwo moralne, podnosi go w oczach prawdziwych patriotów. Przyczynił się wszak do usunięcia groźby poważnej – zawłaszczenia kraju przez żydów.

Przypomnę – gen. Józef Haller, jako jeden z pierwszych uznał Narutowicza za legalnie wybranego prezydenta. Gromada prowokatorów, która pojawiła się w jego mieszkaniu i próbowała go namówić, by został przywódcą antyprezydenckiej demonstracji, została odprawiona. Za to właśnie, lewicowa prasa, okrzyknęła generała, faszystą, który podburzał tłum przemawiając z balkonu własnego mieszkania.

http://gabriel-maciejewski.szkolanawiga ... go-sprawcy

dorzeczy.pl/29856/polacy-pod-monte-cassino-nie-gineli-na-darmo.html
Ginąc pod Monte Cassino nie wiedzieli, że kilka miesięcy wcześniej na konferencji w Teheranie zachodni alianci oddali ich rodzinne domy Sowietom. Co więcej, rok po wojnie tylko 30 proc. Brytyjczyków chciało, aby polscy żołnierze mieli prawo do osiedlania się w ich kraju.

Polska

Kraj w Europie

Polska to wschodnio-europejski kraj nad Morzem Bałtyckim znany ze średniowiecznej architektury i żydowskiego dziedzictwa.

– w ten sposób Google charakteryzuje kraj dumnych Polaków.

Ostatni bunt anty-żydowski, albo pogrom, w Europie wydarzył się w Anglii w 1947, nie w Polsce, i wywołała go nie jakaś patologiczna, nielogiczna, nieracjonalna nienawiść Anglii, a ohydny czyn Żydów: zamordowali dwóch angielskich żołnierzy, ich ciała powiesili na drzewie i zainstalowali w nich minę-pułapkę. Ale Żydzi nie chcą wspominać tych brytyjskich buntów, a zawsze mówią o problemach w Polsce. [in England in 1947]

„Polacy, przemyślcie swoją sytuację” – Israel Shamir
http://www.justice4poland.com/2018/06/0 ... el-shamir/

Wykrwawili Polaków pod Monte Cassino. Zachód pchnął Polaków do powstania przeciwko Niemcom w 1944, mając nadzieję na ponowne ustanowienie antyrosyjskiej Polski, ale nic nie zrobili gdy powstańcy wykrwawiali się na śmierć. (No, nie do końca nic: narzekali dlaczego rosyjscy żołnierze nie chcą za nich umierać).

Najważniejszy i najgorszy element tego planu (czy oszustwa?) nie jest finansowy. Jest to przywrócenie porządku feudalnego, kiedy Żydzi byli poddanymi żydostwa, quasi-państwa w wielu krajach. Tak o tym napisałem:

“Samo istnienie korporacyjnej jednostki znanej jako “naród żydowski” (lub żydostwo czy Żydzi) jest często negowane. Około 200 lat temu żydostwo istniało tak jednoznacznie, jak Francja czy Kościół.

Nasi przodkowie byli poddanymi tego ekstra-terytorialnego państwa, autorytarnego pół-kryminalnego porządku, rządzonego przez bogatych ludzi i rabinów.

Jej przywództwo, zwane Kahałem (hebr: wspólnota), podejmowało ważne decyzje, a zwykli Żydzi wykonywali ich wskazówki. Przywództwo mogło rozporządzać życiem i własnością Żydów, tak jak każdy feudalny władca.

W murach getta nie było wolności słowa.

Zbuntowany Żyd mógł zostać ukarany śmiercią.

Nastała emancypacja, i siła Kahału została przerwana od wewnątrz i od zewnątrz. Żydzi zostali uwolnieni i stali się obywatelami krajów zamieszkania”.

Ta wolność Żydów nie trwała zbyt długo: teraz Żydzi są na drodze do stawania się poddanymi żydostwa, rządzonymi przez żydowsko-amerykańskie organizacje.

Chcą z mocą wsteczną ze wszystkich Żydów zrobić członkami Światowego Żydostwa, żeby ich własność pozostała w rękach żydowskich, jeśli umrą bez testamentu. Jest to prawo państwa, a nie kościoła ani wspólnoty, ani diaspory.

Tak więc, ponad dwoma żydowskimi państwami, Izraelem i USA , powstaje trzecie, żydostwo, quasi-państwo, którego istnienie często się neguje, ale gdy chodzi o pieniądze, zaciemnianie jest nie na miejscu.

Stany Zjednoczone zdecydowały, ogłaszając Akt 447, że polski Żyd nigdy nie był obywatelem Polski; był członkiem żydostwa, i jego własność powinna wrócić do żydostwa, a nie do gojowskiego państwa polskiego.

Jest to dość niezwykłe roszczenie; być może zrozumiałe w średniowieczu, kiedy żydostwo tworzyło odrębne państwo, ale teraz jest znakiem rozpoznawczym żydowskiej epoki mesjanistycznej.

„Wielu polskich żołnierzy wysłano pod Monte Cassino na pewną śmierć, bez
rozpoznania terenu, bez przygotowania. Myśmy tę bitwę absolutnie przegrali –
płk Edward Głowacki uczestnik Bitwy o Monte Cassino, żołnierz Armii Andersa.

Inne Oblicza Historii :: Zobacz temat – Powstanie Warszawskie …
http://www.forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=481

Wojna jest sztuką i opiera się na konkretach a nie na moralności.

Historia zna pojęcie wojny sprawiedliwej (obronnej) i niesprawiedliwej (agresji). Ale to nie wnosi niczego do sztuki wojennej.

Moim zdaniem słuszne jest powiedzenie Stefana Batorego, że żeby wygrać, to trzeba w zależności od potrzeby być raz lwem a raz lisem.

Na nasze nieszczęście w ważnych momentach historii Polski więcej było wśród Polaków szlachetnych kretynów, jak ludzi praktycznych.

W 1939 roku przewaga moralna była po naszej stronie i co z tego wyszło ? Ktoś kiedyś powiedział że lepszy żywy pies jak zdechły lew.

Kiedy pod koniec wojny Niemcy ewakuowali się z Wysp Egackich na morzu Śródziemnym, to ich bezbronne barki przepływały obok angielskich okrętów wojennych. Anglicy udawali że tego nie widzą. Chodziło o wzmocnienie obrony niemieckiej aby Rosjanie nie zaszli za daleko na południe. taka to angielska moralność.

A Churchil pozwolił na zbombardowanie angielskiego miasta, nie zezwolił na wczesniejszą ewakuację bo to by Niemcom mogło zasygnalizować że odczytują szyfrogramy Enigmy itd. Dla Polaków Warszawa to ważne miasto, dla Rosjan najważniejsza jest Moskwa a nie Warszawa, to normalne. Pod koniec wojny dla rosyjskich dowódców ważny był kierunek Berlin. Liczył się czas i utrzymanie inicjatywy w swoich rękach. Jednostki pierwszorzutowe parły szybko do przodu. Pomiędzy nimi a odzdziałami drugiego rzutu wytworzyła sie wolna przestrzeń w której przemieszczały się niemieckie „wedrujące kotły”, wypełnione wojskiem i ludnością cywilna.

Niemcy chcieli osłabić rosyjskie uderzenie, angażując ich w walki „oblężnicze” wokół miast-twierdz. Rosjanie nie dali się na to nabrać.

Dla nich wykrwawianie swoich oddziałów, przy wyzwoleniu Warszawy, gdy były potrzebne na głównym kierunku uderzenia było bezsensowne. Patrzymy na Powstanie Warszawskie z polskiego punktu widzenia, subiektywnie. Popatrzmy na to z rosyjskiego punktu widzenia bez emocji.
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 10746
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 782
x 237
Podziękował: 10133 razy
Otrzymał podziękowanie: 16208 razy

Re: PRAWO czyli sprawiedliwość w Polsce

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 17 sty 2020, 09:41

PRAWO BOSKIE CZY/I ZIEMSKIE...?


https://youtu.be/5C9WevjAR6Q
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 10746
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 782
x 237
Podziękował: 10133 razy
Otrzymał podziękowanie: 16208 razy

Re: PRAWO czyli sprawiedliwość w Polsce

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 23 sty 2020, 09:19

https://wiadomosci.wp.pl/afera-srebrnej ... 999204993a
Afera "Srebrnej" i dwóch wież Kaczyńskiego. Tak prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa
Wirtualna Polska dotarła do postanowienia o odmowie wszczęcia śledztwa ws. afery dotyczącej spółki "Srebrna" i budowy dwóch wież. Wniosek dotyczył podejrzenia popełnienia przestępstwa przez Jarosława Kaczyńskiego, a złożył go poseł Ryszard Petru. Decyzja zapadła tuż przed ubiegłorocznymi wyborami do Sejmu.
no
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 10746
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 782
x 237
Podziękował: 10133 razy
Otrzymał podziękowanie: 16208 razy

Re: PRAWO czyli sprawiedliwość w Polsce

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 06 lut 2020, 13:52

https://go.squidapp.co/n/pst4Rwb
. Emeryt ze Szczecina skazany za kradzież śliwki w czekoladzie. Absurdalny wyrok
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 13059
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 698
Podziękował: 25125 razy
Otrzymał podziękowanie: 20685 razy

Re: PRAWO czyli sprawiedliwość w Polsce

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 14 lut 2020, 23:13

Koziński: Gest Lichockiej kompromituje PiS. Bo partia władzy może mniej [OPINIA]

Wystarczył środkowy palec Joanny Lichockiej, aby PiS znalazł się w politycznej defensywie. Bo w polityce nic nie jest dane raz na zawsze. Największe poparcie można stracić – dosłownie – jednym gestem.

Obrazek

To, co zrobiła Małgorzata Kidawa-Błońska w Pucku, właściwie zagwarantowało PiS-owi ustawienie całego politycznego tygodnia pod siebie. Wystarczyło dalej nic nie robić. Można było po prostu siedzieć i patrzeć, jak Platforma krwawi, bo ich kandydatka w wyborach prezydenckich dała się połączyć z grupą hejterów gwiżdżącą i obrażającą prezydenta.

Ale to chyba byłoby za łatwe, więc Joanna Lichocka postanowiła pomóc PO wyjść z opresji. W czwartek w Sejmie zachowała się w stylu memów internetowych pod hasłem: „Co, ja nie dam rady? Potrzymaj mi piwo”. Nie wiadomo, kto jej piwo trzymał, ale swoim gestem przyćmiła Kidawę-Błońską w sposób pełny, absolutny. W efekcie wszystkie problemy, które miała Platforma, przeszły na PiS.

Więcej...https://opinie.wp.pl/kozinski-gest-lich ... 045503617a

Mowa ciała...

https://www.facebook.com/MaciekStuhr/videos/486239492285759/UzpfSTE0MTY1MjgyNjE6MTAyMTU2MjkwMTgxMDQ2Mjg/
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 10746
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 782
x 237
Podziękował: 10133 razy
Otrzymał podziękowanie: 16208 razy

Re: PRAWO czyli sprawiedliwość w Polsce

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 15 lut 2020, 08:26

Musisz to wiedzieć! (707) Gest Lichockiej był do Polaków, a Polacy w zamian - podpowiadamy

https://youtu.be/iv5SFiL6vrc
0 x


panta rhei

Devana
Posty: 98
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 45
x 17
Podziękował: 717 razy
Otrzymał podziękowanie: 231 razy

Re: PRAWO czyli sprawiedliwość w Polsce

Nieprzeczytany post autor: Devana » piątek 06 mar 2020, 17:28

Nie wiem, gdzie to umieścić... Jeśli to prawda, to... zresztą są konkretne komentarze pod filmem...
Uprowadzenie noworodka ze szpitala w białych rękawiczkach w asyście Policji!

https://www.youtube.com/watch?v=jqq7w0C4HKE


Jeden z komentarzy spod filmu:
,,Oni są urzędnikami,, ....jeśli są urzędnikami to czyimi ?/jakimi? .... to powinni pokazać legitymację ! ....wówczas wszystko się wyjaśni !!! ,,Oni,, mogą się tylko legitymować legitymacją partyjną ! nigdy państwową , ponieważ w tym tworze okupacyjnym jakim jest 3rp prl bis ....nikt nie posiada legitymacji państwowej jako urzędnik państwowy .... włącznie z całym rzadem i yudąpolindudą !!! .....wszelkie decyzje ,wyroki ,postanowienia są nieważne ponieważ wyimaginowana konstytucja obecnego okupanta Polski 3 rp prl bis - jest NIEWAŻNA !!! tu jest podstawa prawna honorowana przez ponad 190 państw sygnatariuszy ONZ - http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDe ... 9391021006 ( ten rządowy link może być aktywny lub nieaktywny ,zależy od humoru okupanta czyli 3 rp prl bis , zatem następny jest link i dziennik ustaw nr 102 - https://argonnaute.parisnanterre.fr/med ... 5_1939.pdf jasno stwierdza zasadność prawa narodowego i międzynarodowego ,o nieważności wszelkich aktów prawnych wydanych przez okupanta Polski ! 3 rp prl bis )
Obecny status Polski na arenie międzynarodowej wraz z historią powstania 3 prl i przekształceniem się w 3 prl bis jako okupanta Polski jest poniżej
1. Bierut 5 lutego 1947 r tworzy bolszewicki twór 3 prl składa przysięgę na nieważną konstytucję zdrajcy piłsudskiego vel selman ) z 17 marca 1921 ! ....a powinien na konstytucję z 1935 !

2. W kwietniu 1935 r , konstytucja RP zostaje uchwalona - http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/downl ... 350227.pdf która unieważnia konstytucję z marca 1921 !

3. W 1945 Polska jest sygnatariuszem ONZ ...zatem 2 lata wcześniej niż powstał 3 prl - http://www.unic.un.org.pl/70-rocznica-o ... i-onz/2823

4. Dokument filmowy śp. Andrzeja Kępińskiego w ktorym Wałęsa z kaczyńskim kłamią https://www.youtube.com/watch?v=-p7n5_JBVXs ,o prezydenturze na uchodźstwie II RP https://www.youtube.com/watch?v=IlHh26nmJ7o oraz

https://tysol.pl/a44173-Prof-W-Julian-K ... olnickiego

5. Dekret Prezydenta Raczkiewicza II RP z grudnia 1939 r., o unieważnieniu wszelkich aktów prawnych okupanta Polski -

http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDe ... 9391021006

(serwer raz jest aktywny ? raz nie aktywny ? dlaczego - wiadomo kto nim steruje) w tym linku jest również ten dekret zawarty - dziennik ustaw nr 102 - https://argonnaute.parisnanterre.fr/med ... 5_1939.pdf

6. Korenspondencja z ONZ w/s uczestnictwa Polski jako sygnatariusza ONZ - http://rzeczypospolita-polska-na-uchodz ... ONZ-en.pdf tłumaczenie w języku polskim - http://rzeczypospolita-polska-na-uchodz ... ja/ONZ.pdf

7. Dokumenty , nominacje Prezydenta II RP - http://rzeczypospolita-polska-na-uchodzstwie.com/

https://www.youtube.com/results?search_query=info2rp

8. Polska jako spółka handlowa 3 rp prl bis , wpisana do rejestru w Waszyngtonie - https://www.upik.de/upik_datensatz.cgi? ... den=Weiter

Zatem , wszyscy byli , obecni i przyszli poslowie ,senatorowie , prezydenci składający przysięgę na okupacyjne i wyimaginowane prawo 3 rp prl bis popełniają przestępstwo krajowe i międzynarodowe !

Obecny status prawny Polski to , niepełnoprawne państwo od 1945 bez prawa głosu w RB ONZ, zarejstrowane jako spólka za oceanem.... ,zatem jest podległe , niesuwerenne , w ,,zamrożonym ,,stanie wojny z niemcami (traktat pokojowy nadal nie istnieje)

zarządzane przez okupacyjny twór 3 rp prl bis , w którym okupant i administracja nie legitymuje się legitymacjami państwowymi tylko partyjnymi ! ..... jak wiadomo - żadna partia nie ponosi odpowiedzialności za okradanie rdzennch Polakow i ich dzieci oraz zasobów naturalnych ..... w związku z tym należy się zjednoczyć , powiedzieć stanowcze NIE ! na podstawie nadal ważnego dekretu z grudnia 1939 który unieważnia wszelkie roszczenia wobec Polski , unieważnia ust 1066,447 ,GMO, przymus szczepień, sprzedaż wodociągow polskich , zasobów mineralnych , lasów , ziem ! etc...... ponadto to konstytucja z 23 kwietnia 1935 zakazała masoństwa w Polsce ! jednak okupant Polski (kaczynski) reaktywował to masoństwo w 2007 r poprzez lożę https://forumemjot.wordpress.com/2014/0 ... 2007-roku/ ZACZNIJMY OD PODSTAW .... nadal ważną konstytucję z 1935 (której nikt nie unieważnił ,nawet komuniści ) należy odświeżyć i przystosować do obecnego czasu , jednak wiedzieć nalezy iż obecny Prezydent II RP ,musi w ciągu 3 miesięcy rozpisać nowe wybory i podać się do dymisji ! .... dopiero wówczas , odbędą się pierwsze , wolne , wybory w powojennej Polsce ..... to SUWEREN zdecyduje o dalszej przyszłości i poparciu ...... i jeszcze jedno..... nie obchodzi nikogo prywatne życie kandydatów ....obchodzi Nas prawda która od pokoleń jest zakłamywana ! konstytucja z marca 1921 żyda litewskiego zdrajcy selmana vel piłsudskiego (zmarł w 1935) nie jest konstytucją II RP ! bo tak podają bolszewickie źródła ....każdy umie liczyć od 1 do 3 i od 3 do 1 .............. nawet nie wiecie że nadal żyjemy w masońskiej sanacyjnej epoce I RP bo tak się spodobało khazarskim bolszewikom i ich następcom .
Na podstawie powyższych przepisów , każde pierwsze najbliższe bezpieczne państwo , winno udzielić azylu ,pomocy humanitarnej ,pomocy prawnej wlącznie z powiadomieniem wysokiego komisarza ONZ i innych ..... http://www.unic.un.org.pl/mechanizmy_oc ... cedura.php
W naszej ocenie , obecny reportaż pokazuje jednoznacznie ,stosowanie tortur psychicznych na prawnym opiekunie dziecka przez nieuprawnione instytucje tworu 3 rp prl bis - okupanta Polski i Rdzennych Polaków .
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 10746
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 782
x 237
Podziękował: 10133 razy
Otrzymał podziękowanie: 16208 razy

Re: PRAWO czyli sprawiedliwość w Polsce

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 31 mar 2020, 13:40

Sąd wypuścił twórcę metody "na wnuczka"!


https://youtu.be/rHYR5c2MOyc
0 x


panta rhei

ODPOWIEDZ