Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

UFO - NOL - ET

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16985
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24272 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 30 mar 2014, 16:25

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 30 mar 2014, 17:44

A napisał byś co w tym filmiku namazali. Bo poza zdjęciami nic więcej nie kumam.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16985
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24272 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 30 mar 2014, 17:56

Dariusz pisze:A napisał byś co w tym filmiku namazali. Bo poza zdjęciami nic więcej nie kumam.

zdjęcia z ze stacji ISS zaprezentowane w 2013 w planetarium w Brazylii,-
średnica około 3000 do 5000 mil, oficjalnie nie wiadomo czym jest ta "anomalia".
aha, po lewej na dole dysku widać jak chmury przepływają nad nim, więc nie jest to raczej projekcja..
:?:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 30 mar 2014, 20:46

Widać też cień ISS rzucany na "anomalię" jak i jej własny cień na chmurach poniżej, więc nie jest to hologram.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7779
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14243 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 02 kwie 2014, 22:03

chyba was rozczaruję tym artykułem......

Dziwaczny krąg na oceanie widziany z kosmosu, lub internetowa sensacja bez pokrycia

Obrazek
http://www.correiobraziliense.com.br

Dzisiaj przedstawiamy bardzo dziwaczne zdjęcie, które robi wielką karierę w sieciach społecznościowych. Przedstawia ono widok z orbity zawierający coś, co wygląda jak ogromna kopuła rozciągająca się na monstrualne rozmiary.
Zwykle taka obserwacja mogłaby prowadzić najwyżej do wzruszenia ramionami, bo zrobienie czegoś takiego w Photoshopie nie powinno nastręczać wielkich problemów, ale temat żyje własnym życiem i coraz więcej portali donosi o tej dziwnej anomalii, więc może warto się temu przyjrzeć.

W licznych przekazach dominują sugestie, że oto wyciekło zdjęcie czegoś niezwykłego. Wygląda to na ogromną kopułę, która jednak znajduje się na otwartym oceanie. Jej średnica byłaby ogromna i sięgałaby 8 tysięcy kilometrów.
Nie wiadomo w jaki sposób miałaby powstać tak ogromna kopuła, ale padają sugestie, że coś takiego można było stworzyć dzięki technologii Nicola Tesli a owa kopuła jest w istocie polem siłowym. Zdjęcie miało pokazać urządzenie w akcji.

Wygląda jednak na to, że są to tylko życzenia nielicznych zapaleńców, ponieważ rozwiązanie pochodzenia niezwykłego zdjęcia może być bardziej prozaiczne. Sceptycy się ucieszą, bo okazało się, że zdjęcie, które wywołało tyle emocji jest elementem ekspozycji nowego planetarium w Brazylii. Wzmianka o otwarciu nowoczesnego centrum Planetario de Brasilia pojawiła się już w połowie grudnia zeszłego roku i wtedy zdjęcie to po raz pierwszy znalazło się w Internecie.


Obrazek

edit:
przepraszam ,dopiero teraz odkryłam że brakuje końcówki artykułu ,oczywiście doklejam - chanell



http://innemedium.pl/wiadomosc/dziwaczn ... z-pokrycia
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 02 kwie 2014, 22:46

Oczywiście, można Photoshopem wiele zmontować. mnie tylko zastanawia cień samego "statku" na chmurach. On jest powyginany i postrzępiony w zależności o d wysokości, na której chmury się znajdują.
Nie używam, ale nie sądzę, że Photoshop jest aż tak inteligentny, a o zrobieniu tego ręcznie raczej nie ma mowy.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7779
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14243 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 02 kwie 2014, 23:04

Blu ,teraz zauważyłam że brakowało końcówki artykułu ,oczywiście dokleiłam - przepraszam :)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7779
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14243 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 21 kwie 2014, 17:57

Sekrety kosmitów Odcinek 2 Światła nad Stephenville



Wierzę w życie w innych galaktykach ,na innych planetach ,tylko ludzie bardzo ograniczeni ,wierzą że jesteśmy sami we wszechświecie :)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 26 kwie 2014, 19:30

Bob Dean

Robert Dean jest jednym z najbardziej szanowanych ufologów, który od kilkudziesięciu lat stara się uświadomić ludziom ogrom fałszu, którym karmią nas elity. Dotyczy to każdej sfery naszego życia: naukowej, kosmologicznej, wojskowej, historycznej, filozoficznej, religijnej, politycznej, komercyjnej i społecznej. W wielu wywiadach ujawnia ukrywane dokumenty, relacjonuje własne bezpośrednie spotkania z ludźmi z kosmosu, przekazuje informacje od licznych informatorów o tajnych technologiach, projektach i agendach, dzieli się informacjami o innych cywilizacjach i naszych odwiecznych związkach z nimi.

—————————————

Mimo że niektóre ujawnione w prezentowanym materiale fakty sprawiają wrażenie ocierających się o science-fiction, uznaliśmy, że drukowany w dwóch częściach wywiad należy udostępnić naszym czytelnikom, choćby ze względu na osobę Roberta Deana, którego życiorys i wojskowa kariera zdają się wykluczać, by postradał on zmysły. Skoro zaś tak – jest się nad czym zastanawiać.

Obrazek

Robert Dean – urodzony w 1920 r., odebrał wykształcenie w zakresie historii starożytnej, psychologii oraz filozofii na Indiana University. Emerytowany starszy sierżant sztabowy Armii Amerykańskiej, związany z organizacją MUFON.

Stał się znany w kręgach ufologicznych, gdy oświadczył, że zapoznał się z dokumentami Cosmic Top Secret potwierdzającymi aktywność Obcych na Ziemi. Obecnie wygłasza wykłady z ufologii na całym świecie. Wiele razy występował w radiu, telewizyjnych filmach dokumentalnych oraz na konferencjach poświęconych zagadnieniu UFO życia pozaziemskiego. Jest również znany z faktu, że wygrał sprawę sądową ze swym pracodawcą na podstawie prawa chroniącego przed dyskryminacją – chodziło o niesprawiedliwe traktowanie z powodu jego przekonań dotyczących UFO.
Dean służył w armii 27 lat. Walczył w wojnie koreańskiej. W roku 1963 został przydzielony do organizacji SHAPE (Supremo Headquarters Allied Powers Europe). W 1964 od płk. USAF Franka Collinsa otrzymał kopię dokumentu zatytułowanego Oszacowanie. Dean stwierdził, że istnieje tylko 15 kopii tego pisma, z których jedna jest przechowywana w sejfie. Powiedział, że czytał to, gdy tylko nadarzała się okazja, ponieważ miał zezwolenie tzw. Cosmic Top Secret Ciearance. Jak to zwykle bywa w przypadku dokumentu o tak wysokim stopniu tajności, Dean nie był w stanie dostarczyć dowodów potwierdzających jego oświadczenie.

Według Deana dokument o pełnym tytule Oszacowanie: Ocena możliwego zagrożenia dla sił aliantów w Europie (An Assessment: An Evaluation of a Possible Threaf to Allied Forces in Europe), wydany w roku 1964, miał grubość półtora cala i był tajnym raportem NATO na temat aktywności UFO. Dołączono do niego osiem i pół cala aneksów i dodatków.

Raport opracowano na zlecenie brytyjskiego marszałka sił powietrznych, sir Thomasa Geoffreya Pike’a w związku z wydarzeniem zaklasyfikowanym jako czerwony alarm (ang. Red Alert), które miało miejsce 2 lutego 1961 r. o godz. 2:00. Formacja około 50 obiektów, wyraźnie sterowana przez jakąś inteligentną siłę, przemieściła się wówczas nad Europą na znaczne wysokości i z dużą prędkością. Nadleciały ze wschodu, przeleciały nad Niemcami, Francją i Anglią, a następnie udały się na północ, znikając nad Morzem Norweskim.

Po odejściu ze służby Dean pracował dla Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego (Federal Emergency Management Agency) aż do przejścia na emeryturę w roku 1996. W swoich licznych oświadczeniach utrzymuje, że rząd USA zataja informacje na temat kontaktów z obcymi cywilizacjami, w tym fakt wejścia w posiadanie pozaziemskiej technologii. Wielokrotnie występował do Kongresu, aby obowiązujące wojskowych rozkazy dotyczące tajności poluzowano tak, by większa ich grupa mogła bez ryzyka wypowiadać się na tematy związane z UFO. Poza tym często wyraża się z sympatią o Obcych, którzy – według niego – są źle traktowani przez utajniających wszystko rządowych oficjeli.

—————————————————————————————————-


Project Camelot – Konwersacja z Bobem Deanem 2011 (1-2) PL


Project Camelot – Konwersacja z Bobem Deanem 2011 (2-2) PL


—————————————————————————————————-

Bob Dean – Nadejście Nibiru PL (playlista całość)

Film do pobrania z chomika:

POBIERZ

——————————————————————-


Robert Dean X-Con 2009 Barcelona PL(playlista)

——————————————————————-

Clifford Stone & Robert Dean – The Truth about UFO (napisy PL)

——————————————————————-
http://treborok.wordpress.com/filmy/ufo/bob-dean/
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 29 kwie 2014, 11:52

To, co najbardziej interesuje tamtą cywilizację to nasza genetyka, unikalna i niepowtarzalna, której oni nie potrafią skopiować i odtworzyć pomimo wielu ciągłych badań i eksperymentów na ludziach.

Kiara.

fragment wywiadu z Robertem Dean

BD: Tak, to jest coś, co naprawdę się do mnie, bo to stało się dla mnie jasne, po pewnym czasie, że są jak zainteresowany mnie jak był nimi zainteresowany. I zapytał ich, dlaczego. Byłem z około pięciu z nich regularnie. To było prawie jak oni mieli zespół przypisany do mnie. Były trzy mężczyźni i dwie kobiety w tej grupie, a oni do tej samej grupy, zostali ze mną mniej więcej cały czas. Wiesz, że wsadzili mnie do łóżka w nocy, a ja spać jak dziecko dla sześciu, ośmiu godzin. Ale okazało się, że były one tak zafascynowany mnie jak był nimi zainteresowany. I poprosiłem ich, jeden dzień, dlaczego.

I powiedzieli, że dobrze, jak widać, ludzie mają niepowtarzalną genom. Wydaje się, że genetyka gatunku ludzkiego jest dość rzadkie i dość specyficzne. I to jest rzeczywiście dość wyjątkowa, i starali się wyjaśnić to do mnie. I wydaje się, że ludzki genom składa się z co najmniej kilkunastu części chromosomów i genów z innych gatunków w całej galaktyce, że jesteśmy nie tylko połączenie jednego lub dwóch, ale widocznie to mieszanka całą masę z różnych gatunków i ras i cywilizacji tam. I tak, ludzki genom jest najwyraźniej dość wyjątkowa.

I są zafascynowani tym, że i oni studiować. Wzięli próbki mnie, zabrali próbki tkanek, gdy byłem z nimi, na badania. I najwyraźniej mój genom było fascynujące do nich, że ludzie na Ziemi są dość wyjątkowe i dość specyficzne.

Rzeczywistości, jeden z mężczyzn powiedział mi raz, jak mówi, "jeśli ludzie nie mieli pojęcia, jak rzadkie i specjalne byłeś, że traktujesz siebie o wiele lepiej." I uczynił jego punkt. I musiałem się z nim zgodzić.



http://goldenageofgaia.com/disclosure/e ... -bob-dean/

http://translate.google.pl/translate?hl ... 6bih%3D575

to jest aktualny wywiad z tego roku , może ktoś obejrzy i skomentuje ?




ps. okazuje się iz film jest stary z 2009

http://translate.google.pl/translate?hl ... 6bih%3D575



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7779
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14243 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 02 maja 2014, 11:36

UFO wróciło do Emilcina? Szokująca relacja z 2013 roku! (wideo)

Ekipa Projektu NPN dotarła do niezwykłej relacji kobiety (imię i nazwisko do wiadomości redakcji), która 16 listopada 2013 roku jadąc samochodem z Lublina do Chodla przez pół godziny obserwowała zagadkowy obiekt w kształcie dysku. UFO przez cały ten czas znajdowało się w bardzo bliskiej odległości. Zdaniem świadka mogło to być ok. 20 metrów.

Obiekt przemieszczał się, a właściwie jak opisuje świadek „płynął” na niskiej wysokości przed samochodem


Warto dodać, iż do zdarzenia doszło kilkanaście kilometrów od Emilcina, gdzie 10 maja 1978 roku miało miejsce jedno z najsłynniejszych polskich spotkań z UFO.

Zachęcamy do obejrzenia naszego zrealizowanego dzisiaj w miejscu obserwacji materiału i czekamy na Wasze opinie.




http://npn.org.pl/?p=8939

szkoda że ten facet który robił zdjęcia ,nie chce się ujawnić,choć mógłby przecież udostępnić zdjęcia tej kobiecie ,skoro boi się wystąpić przed kamerami
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

baba
x 129

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: baba » piątek 02 maja 2014, 21:50

Bob Dean jest rewelacyjny, wielkie dzięki Dariuszu, obejrzałam dzisiaj sześć filmów z tych co zapodałeś i, hm nie wiem jak to powiedzieć delikatnie, żeby nikogo nie wystraszyć po tym co tam dzisiaj do Easta wypisywałam. :D

W cudzysłowu dużym powiem, że moi lekarze pewnie mają rację, muszę być niezłym "czubkiem" skoro im bardziej "niewiarygodne i odleciane" tematy tym ja się czuję spokojniejsza, bardziej zrównoważona, pogodniejsza i co najdziwniejsze bliżej ziemi czyli świata jak najbardziej realnego. Zwyczajnie przywraca mnie to do szarej codziennej rzeczywistości. Pewnie podwójny minus tak działa bo świetnie Bena rozumiem w tym jego stwierdzeniu "teraz mam tak, że wiem iż to ja jestem normalny a świat zwariował". :lol:

Teoretycznie powinno być odwrotnie, prawda? Lęk, choćby niepokój albo wkręty jakieś, w końcu o obcych, katastrofach, Nibiru, a u mnie taka cisza i spokojna radość jak u człowieka, który po latach ciężkiej wędrówki i tułaczki wraca do domu i zauważa pierwsze "znajome" okolice. Tak spokojnie i bezpiecznie dawno się nie czułam o ile w ogóle. Chyba wreszcie zacznę i ja medytować bo te linearne przekazy za pośrednictwem innych ludzi zabierają masę czasu a ja naprawdę leniwa jestem i szkoda mi tyle przed kompem siedzieć. :D
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16985
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24272 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 16 cze 2014, 21:54

Plejadianie już tu są: :shock: :D
Obrazek
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7779
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14243 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 09 lip 2014, 11:15

Oni są już wśród nas :D :D

Obrazek
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7779
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14243 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 03 sie 2014, 22:13

Polskie wojenne relacje o UFO


II Wojna Światowa była okresem wielu niezwykle intrygujących spotkań z obiektami UFO, które widywali zarówno żołnierze obydwu stron. Kilka z tych niezwykle ciekawych incydentów miało miejsce na ziemiach polskich. Nasi piloci widywali też słynne i nieuchwytne „Foo-Fighters”, choć najciekawsze obserwacje NOL-i miały miejsce w stolicy podczas pacyfikacji getta i Powstania Warszawskiego

____________________

ObrazekPiotr Cielebiaś & Michał Kuśnierz

Według powszechnego mniemania „współczesna era UFO” rozpoczęła się w 1947 r. wraz z obserwacją grupy metalicznych obiektów nad stanem Waszyngton. Choć niewątpliwie od tego czasu zaczęto mówić o UFO otwarcie, utożsamiając je z przybyszami z obcych planet, pogląd jakoby zjawisko to było tajemnicą ograniczającą się do ostatnich kilku dekad był wielokrotnie podważany. Chris Aubeck i Jacques Vallée w swej książce poświęconej „archaicznym” spotkaniom z „latającymi spodkami” wymieniają ok. 1200 przypadków obserwacji zjawisk, które nosiły cechy pozwalające porównać je do współczesnych obserwacji UFO, a które miały miejsce do połowy XIX w.1 Z kolei pod koniec stulecia w Rosji (głównie na terenach zachodnich, w tym w Polsce) oraz w USA miała miejsce fala obserwacji niezidentyfikowanych statków powietrznych, opisywanych często jako „nietypowe” sterowce i balony.2

Z obserwacji, które miały miejsce już w wieku XX najbardziej ciekawie brzmi historia z Warszawy, do której doszło latem 1922 r. Świadkami przedziwnego incydentu na Targówku były trzy osoby. Jak twierdziła jedna z nich, „coś ze świstem zleciało z nieba”, ale nie rozbiło się o ziemię, jak sądzili, lecz zawisło 2-3 m. nad nią. Okazało się, że była to metaliczna, silnie spłaszczona kula, przypominająca bardziej „złożone wewnętrzną stroną do siebie spodki”. Po chwili znajdujący się w odległości zaledwie 100 m. świadkowie usłyszeli huk, po czym obiekt oddalił się na północny - zachód.3

Serię polskich drugowojennych spotkań z UFO rozpoczął dość nietypowy incydent z 17 września 1939 r., którego świadkiem był Z. Gibasiewicz, mieszkaniec Kórnika. Do wydarzenia doszło w pobliżu Miedniewic (mazowieckie), między Sochaczewem a Żyrardowem, gdzie postanowili schronić się uciekinierzy z ziem zajętych przez Niemców. Wśród świadków znajdowało się ponadto dwóch wykładowców akademickich, lekarz oraz dwie nauczycielki. Wspomnianego dnia ok. 17:00, wszyscy z nich mieli możliwość zaobserwowania dziwnego zjawiska, które porównane zostało do widoku nieruchomych i „zawieszonych na niebie bombowców”. Jak pisał Gibasiewicz, „po upływie kilku sekund kontury maszyn zaczęły się zacierać, w ciągu około pół minuty zamieniły się w kuliste obłoczki burego dymu i powoli zaczęły z wiatrem płynąć w kierunku wschodnim, aż się zupełnie rozpłynęły w powietrzu.”

Świadek, który rozmawiał następnie z mieszkańcami Woli Szydłowieckiej (u których wcześniej się ukrywał) dowiedział się, że i oni obserwowali jak eskadra kilku niemieckich bombowców została „spalona” przez przelatujący powyżej obiekt. Szczegóły tego wydarzenia pasowały do tego, co obserwował Gibasiewicz i jego towarzysze. Co się wówczas stało, wyjaśnić jednak niesposób.4

„Polskie Foo – Fighters”
ObrazekFoo-Fighters w otoczeniu eskadry samolotów sfotografowane w 1945 r. we Włoszech. Coś niezwykle podobnego widział rok wcześniej w Warszawie Zenon Sergisz.

Najbardziej znanym aspektem spotkań z UFO w okresie II Wojny Światowej jest sprawa tzw. Foo - Fighters, czyli latających obiektów o bliżej nieokreślonym pochodzeniu, które dokonywały w locie manewrów przewyższających możliwości ówczesnych samolotów. Foo-Fighters miały zwykle formę kolorowych świetlnych kul, które pojawiały się w pobliżu maszyn należących do obu stron konfliktu. Jedna z pierwszych relacji o obserwacji Foo-Fighters pochodzi od marynarzy SS Pułaski - polskiego statku pasażerskiego, który w czasie wojny wykorzystywany był jako brytyjski transportowiec na Oceanie Indyjskim. We wrześniu 1941 r. dwaj świadkowie zaobserwowali „dziwną kulę świecącą zielonkawym światłem, wielkości połowy księżyca w pełni”. O zdarzeniu poinformowali brytyjskiego oficera, który przez kolejne pół godziny obserwował z nimi manewry obiektu.5

O incydencie związanym z polskimi pilotami w służbie RAF-u wspominał także Michael Bentine - brytyjski aktor, który w czasie wojny pełnił służbę w lotnictwie. Pisarce i badaczce UFO Jenny Randles wyznał, iż jako oficer nadzorujący polskie siły powietrzne przeprowadził pod koniec 1944 r. „przesłuchanie załogi samolotu, która widziała te światła w czasie misji nad sekretny poligon w Pennemunde”. Obserwacjami tymi intensywnie miał w jego opinii interesować się amerykański wywiad. Jak dodał Bentine, „choć lotnicy odnosili wrażenie, że to niebezpieczne zjawisko, nigdy żaden z nich nie wspominał o jakimkolwiek szkodliwym oddziaływaniu z jego strony.”6

Prawdopodobnie obiekty tego typu w sierpniu 1944 r., w ogarniętej powstaniem stolicy, z ul. Kruczej obserwował Zenon Sergisz. Jak mówił, patrząc na przelatujący po bezchmurnym niebie niemiecki bombowiec, ujrzał na niebie trzy bardzo jasne punkty. Znajdowały się one dość wysoko i tkwiły w powietrzu nieruchomo, aby po kilku sekundach szybko opaść w dół. Znalazły się na tyle nisko, iż według świadka, schowały się za pobliskimi domami. Po chwili obiekty wzniosły się ukośnie do góry, przez co mężczyzna dostrzegł ich kulisty kształt. Leciały w odwróconym szyku (dwa z przodu, jeden z tyłu), przelatując jakieś 50 m. pod wspomnianym bombowcem. Jak mówił świadek: „Były silnie spłaszczone, coś pośredniego między soczewką a monetą, znacznie mniejsze od samolotu. I jeszcze jedno: leciały prostopadle do ziemi, to znaczy posuwając się swoją największą powierzchnią.”7

Kulami w kule


Najsłynniejszej wojennej obserwacji UFO dokonał Kazimierz Bzowski, kontrowersyjny badacz zjawiska NOL, pisarz i uczestnik Powstania Warszawskiego, który w książce „UFO nad nami” opisał scenę, kiedy jako 18-letni „zwiadowca AK” obserwował z dwoma towarzyszami pacyfikację powstania w warszawskim getcie. Obserwacji dokonano 9 kwietnia 1943 r. przy północnych murach getta, gdzie 18-letni Bzowski z grupą zbierał informacje o rozlokowaniu niemieckich jednostek. Przebywając incognito obok grupy niemieckich kolejarzy, jeden ze zwiadowców, który biegle posługiwał się językiem niemieckim, pożyczył od nich lornetkę, dzięki której udało się zaobserwować szczegóły obiektu UFO, który ok. godziny 17 zaczął nadlatywać nad płonącą dzielnicę.

Bzowski opisuje to tak: „Była to kula o ostrych konturach, wewnątrz której widać było wyraźnie mieszające się ze sobą i przeplatające się palczasto-zaokrąglone pasy dwóch ostro widocznych barw: malinowej i ciemno – zielono - niebieskiej, tak zwanej ‘pawiej’. Kula poruszała się ruchem falistym, podwyższając lekko i obniżając swój lot. Mając już wyrobione, rutynowe nawyki obserwacyjne określiliśmy obaj jej prędkość na porównywalną z niemieckim samolotem zwiadowczym typu Fieseler Storch, to jest około 80 do 100 km w powolnym locie nisko nad ziemią. Przez lornetkę widać było pojedyncze okna górnych pięter płonących domów. Kula miała średnicę ‘czterech okien w starym budownictwie’, zaś wysokość lotu kuli nad domami określiliśmy jako ‘trzy kamienice nad kamienicą’. Przeciętna wysokość tych starych domów to cztery piętra plus parter, daje to około 20 m., a zatem kula była nie wyżej niż 60 m.w nad domami i miała około 8 m. średnicy. Tu przydała się podziałka kątowa w wypożyczonej niemieckiej lornetce; biorąc pod uwagę te parametry lotu, nieco później obliczyliśmy, iż ‘obiekt’ był od nas oddalony w poziomie o około tysiąc sześćset metrów.

Niemcy i szaulisi [członkowie formacji Związku Strzelców Litewskich, kolaborujący z Niemcami – przyp. red.] strzelający ku oknom budynków, w których czasami się ktoś pojawiał, przeważnie nie żaden obrońca a tylko ktoś usiłujący się ratować z ognia, prawie jednocześnie na chwilę przerwali ogień – gdy kula wynurzyła się zza ściany dymów i nadleciała nad ich stanowiska u wylotu ul. Bonifraterskiej, w pobliże dolnej południowej części wiaduktu nad torami kolejowymi, nad miejsce dobrze widziane zarówno przez nas jak i przez tych przygodnych widzów z ‘rasy panów’, którzy zresztą w tym momencie przypomnieli sobie o lornetce i zabrali ją ‘Brunowi’ [jednemu z towarzyszących Bzowskiemu partyzantów – przyp.red.]. Ale my już zdążyliśmy za pomocą tego niemieckiego sprzętu wykonać pracę zwiadowczą przeciwko im samym.

Przez kilka minut ze wszystkich luf broni ręcznej i maszynowej strugi pocisków świecących kolorowymi punktami leciały w stronę nadlatującej kuli. Widać było, że przechodzą one całymi wiązkami na wylot przez nią, a ona jakby sobie nic z tego nie robiła... leciała całkiem wolno nad nimi, później w stronę Starego Miasta. Tam na sekundę zatrzymała się nieruchomo, po czym wzbiła się prawie pionowo wzwyż, niknąc na wysokościach z niewiarygodną prędkością. Tu nasze wprawione do obserwacji oczy zauważyły szczegół tego lotu, który przez dziesiątki lat nie miał nie tylko żadnego znaczenia ale i był niewyjaśniony... pozornie nawet nielogiczny. Otóż kula nadleciała od zachodu ale po sekundowym zatrzymaniu się, ulatując wzwyż odchyliła tor swojego lotu o kilka- kilkanaście stopni kątowych ku zachodowi, jakby z powrotem w stronę skąd przybyła...”8

Podobne zjawisko zaobserwowano latem 1944 r. w okolicach podkarpackiego Czudca, kiedy troje świadków (ojciec-weteran i dwaj synowie), obserwowało ze wzgórza ostrzał artyleryjski pobliskiej miejscowości. Jeden ze świadków przedstawił to zdarzenie następująco: „Mieliśmy już wracać do domów, robiło się późno, gdy zza południowego pasma wzgórz w kierunku zachodnim (a więc w kierunku miasteczka, mniej więcej w połowie drogi do niego) wytoczyła się ceglasto-czerwona tarcza o średnicy księżyca w pełni. Wytoczyła, gdyż przemieszczała się z południa na północ mniej więcej na wysokości wierzchołków wzgórz (tj. około 200-250 m. nad dnem doliny) z jednostajną prędkością, torem poziomym przy czym tarcza obracała się zgodnie z kierunkiem przemieszczania się, właśnie tak jakby toczyła się. Pełny jej obrót dokonywał się w ciągu ok. 2 sekund. Tarcza miała intensywny kolor, ale była matowa (nie lśniła i nie emitowała wokół siebie poświaty). Szerokość doliny w partii wierzchołkowej, obserwowalnego horyzontu oceniam – nadal tu mieszkam – na około 8 km. Obiekt przemieszczając się prostolinijnie ruchem jednostajnym, pokonał tę odległość w ciągu 15-20 sekund. Gdy ze starszym o dwa lata bratem, zapytaliśmy tatę cóż to może być, ten doświadczony bombardier z czasów I wojny i ogniomistrz z czasów wojny polsko-rosyjskiej, był wyraźnie zakłopotany. Oświadczył że być może jest to jakaś ‘raca artyleryjska’. No tak, ale ta przecież nie przemieszczała by się torem poziomym.”9

Wysoki stopień dziwności


ObrazekKolejne zdjęcie domniemnego Foo-Fightera z czasów II Wojny Światowej.

Wśród polskich wojennych raportów o UFO znajdziemy także te wyróżniające się na tle pozostałych szczególną „egzotyką”. Na pierwszym miejscu wymienić tu należy bliskie spotkania trzeciego stopnia, tj. te z udziałem pasażerów obiektów UFO, do których należy incydent z Nowin (lubelskie) z 1943 lub 1944 r. Zdarzenie zostało zarejestrowane dopiero w 1987 r., kiedy żył jeszcze ostatni jego świadek (z pięciu, w tym trojga dzieci i dwóch dorosłych), mający w momencie tych wydarzeń ok. 16 lat. Nie do końca wiadomo, w jaki sposób latający obiekt pojawił się w pobliżu domu, z którego obserwowały to trzy osoby. Dwaj pozostali świadkowie znajdowali się znacznie bliżej UFO, przy którym stało 8 lub 9 niskich istot, ubranych w seledynowe dwuczęściowe stroje i „hełmy”, które zapraszały ich gestami do środka. Po jakimś czasie, generując spory hałas, obiekt oddalił się.10

Oprócz tego przypadku, „ufonautkę” w pobliżu wbitego w wydmę pojazdu w okolicach Gdyni spotkać miał w lipcu 1943 r. francuski jeniec wojenny. Niewielki obiekt przypominał srebrzysty dysk, w czasie gdy jego pasażerka, która nie mówiła w żadnym znanym świadkowi języku, była wysoką blondynką o skośnych oczach. Kiedy Francuz pomógł odkopać z piachu pojazd, kobieta wsiadła do niego i odleciała. Przypadek ten opisano we francuskiej literaturze ufologicznej i wygląda on bardzo nietypowo, nawet na tle innych bliskich spotkań z humanoidami, które miały miejsce w Polsce w następnych dziesięcioleciach.11

Incydent o nieco odmiennym charakterze, lecz równie wysokim wskaźniku niezwykłości miał ponoć miejsce w pobliżu wsi Kuźnica w Wielkopolsce. Jesienią 1944 r. mieszkańcy zaobserwowali problemowe lądowanie kulistego obiektu UFO, który spadł w pobliżu wsi, tworząc ogromny krater. Na miejscu zjawili się żołnierze niemieccy, którzy uprzątnęli szczątki. Inny podobny incydent miał wydarzyć się w wielkopolskiej Czernicy w 1938 r., choć podobnie jak poprzedni, odnosił się on raczej do nieudanego eksperymentu wojskowego.

Oprócz wspomnianych przypadków, obserwacji UFO w okresie II Wojny Światowej dokonano w: Warszawie (lato 1942, typ: DD), Częstochowie (lipiec 1944, typ: DD), Cieślach (październik 1944) i Ostrzeszowie (marzec 1945). Przypadków tych było zapewne wiele więcej, choć o wielu nigdy nie doniesiono, ale być może przetrwały one w rodzinnych opowieściach.

Analizując opisane powyżej wydarzenia, jak i inne przypadki spotkań z UFO z okresu II Wojny Światowej, już na samym początku należy zadać sobie pytanie czy były to jedynie nierozpoznane zjawiska atmosferyczne (jak m.in. pioruny kuliste, którymi często tłumaczono obserwacje Foo-Fighterów) czy może czy może artefakty - obiekty latające będące wytworem technologii (o różnym stopniu zaawansowania), nienależącej do żadnej ze stron konfliktu.

Większość z zacytowanych przypadków obejmowała obserwacje świetlistych, jednolitych, niemetalicznych i zwykle kulistych obiektów, które widywano przez następne dziesięciolecia i które spotyka się także we współczesnych relacjach. Choć niemożliwe jest wysunięcie jednoznacznych wyjaśnień odnośnie wojennych spotkań z UFO, często z braku dostatecznej ilości szczegółów, w wielu przypadkach wydawały się one zachowywać w sposób inteligentny lub co najmniej nietypowy dla zjawisk pogodowych (jak w przypadku obserwacji w Warszawie i Czudcu) i zwykle nie angażowały się w działania wojenne. Wskazuje to, że nie były raczej ani tajną ani skuteczną bronią.

Foo-Fightery i inne wojenne UFO porównać można do dziesiątków relacji które napływały po wojnie od pilotów i cywili. Co ciekawe, niewiele jest wśród nich relacji o machinach latających (wyglądających jak twory egzotycznej techniki, nie zaś świetlne kule), które pojawiły się pod koniec lat 40-tych. Niemniej jednak wiele z nich przypomina obserwacje zjawisk, które dziś łączone są ze sferą UFO. Czy zatem współczesną jego erę należy wywodzić od czasów II Wojny Światowej? Wydaje się, że jak najbardziej, choćby z tego względu, że zdano sobie wówczas sprawę z istnienia w powietrzu zjawisk, które do dziś (wbrew temu, że próbuje się temu zaprzeczyć) stanowią nie tylko nadal pozbawioną wyjaśnień, ale wciąż rozrastającą się łamigłówkę.

Zobacz także:
► Skomentuj na INFRA FORUM
► Polska: CE-3 po dawnemu
► Dawne spotkania z UFO
► Fala UFO w carskiej Rosji
_____________________
Autor: Piotr Cielebiaś & Michał Kuśnierz

Źródła:
1) C. Aubeck, J. Valee, Wonders in the Sky, Nowy Jork 2009.
2) UFO Sweden, link
3) K.Piechota, B.Rzepecki, UFO nad Polską, Białystok 1996, s. 25-26.
4) Ibidem, s. 29-30.
5) J.Clark, The UFO Book: Encyclopedia of the Extraterrestrial, Detroit 1998, s. 230.
6) N. Redfern, A.Roberts, Strange Secrets. Real Government Files on the Unknown, Nowy Jork 2003, s. 49.
7) K.Piechota, B.Rzepecki, op. cit., s. 28-29.
8) K. Bzowski, „UFO nad nami”, wersja elektroniczna, s. 2-4.
9) Przypadek z archiwum A.Miazgi.
10) K.Piechota, B.Rzepecki, UFO nad Polską, Białystok 1996, s. 27-28.
11) B.Rzepecki, Bliskie spotkania z UFO w Polsce, Tarnów 1996, s. 112-115.

Zdjęcie w nagłówku: Foo Fighter, za: ufocasebook.com.

http://infra.org.pl/fenomen-ufo/ufo-pol ... tkania-ufo
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16985
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24272 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 06 sie 2014, 06:50

NASA wyłącza przekaz z kamery po pojawieniu się UFO
admin, wt., 2014-08-05 22:38
Kategorie: ciekawostki ISS Międzynarodowa Stacja Kosmiczna nasa UFO
Obrazek

Źródło: YouTube
Liczni entuzjaści w trybie ciągłym obserwują wszystkie przekazy z pokładu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, które są dostępne publicznie. Niekiedy dochodzi do sytuacji, gdy w obiektywach kamer widać coś interesującego i nagle transmisja zostaje przerwana. Z czymś takim mieliśmy właśnie do czynienia.

Przekaz na żywo pokazał przelatujący obiekt i po mniej więcej 45 sekundach NASA podjęła decyzję o czasowym zawieszeniu transmisji. W tym czasie na ekranie pojawił się komunikat w języku angielskim.
'The High Definition Earth Viewing (HDEV) experiment is either switching cameras, or we are experiencing a temporary loss of signal with the International Space Station'
Wygląda na to, że to zwyczajowe zachowanie NASA, iż jakiekolwiek anomalie oznaczają koniec transmisji. Zwykle jest to tłumaczone jako "problemy techniczne".



http://innemedium.pl/wiadomosc/nasa-wyl ... iu-sie-ufo
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Podwodne UFO ( USO )

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 10 sie 2014, 21:57

:D

Nie wiem czy ten filmik jest jak jest to proszę usunąć ten post jak nie to niech szacowny blu zamieni link :D

https://www.youtube.com/watch?v=-yOZvKh_ERU

to może pozdrawiam :D

W zastępstwie Blu wstawiłam video - chanell ;)
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7779
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14243 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 21 sie 2014, 19:04

Masowa obserwacja UFO nad Houston w Teksasie

Obrazek
Źródło: Internet

Tysiące mieszkańców największego miasta Teksasu, Houston, widziało na nocnym niebie coś, co przypominało UFO. Sieci społecznościowe zapełniły się zdjęciami niezwykłego fenomenu.Zdjęcia wyraźnie pokazują owalny kształt otoczony burtowymi światłami. Obiekt unosi się na niebie. Według świadków pozostawał chwilę w jednym miejscu, a potem nagle zniknął.

Obrazek

Do obserwacji doszło 11 sierpnia, ale do teraz sieci społecznościowe pełne są gwaru na temat tego incydentu. Zdarzenie odnotowały również światowe agencje informacyjne.

Obrazek

Obiekt przypomina słynne biblijne Koło Ezechiela. Jest to zdecydowanie coś wielkogabarytowego. Co ciekawe bardzo podobne światła widziano również za pomocą kamer umieszczonych na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Obrazek

Sugeruje to, że obserwowano duży obiekt, który był zdolny do pozostawania na ziemskim niebie i do podróżowania w przestrzeni kosmicznej.









http://innemedium.pl/wiadomosc/masowa-o ... w-teksasie
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7779
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14243 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 16 wrz 2014, 10:40

Dla ludzi którzy interesują się tym zjawiskiem ,to już klasyka. Z racji wieku ,należę do osób które pamiętają doniesienia prasy ( dodam komunistycznej )na temat kontaktów Billy Meiera z Plejadianami o raz jego kontrowersyjnych zdjęć. Osobiście uważam że człowiek ten mówił prawdę i jego zdjęcia są autentyczne.Co do treści przekazów i samych Plejadian nie będę się wypowiadać.
Film z polskim lektorem; wywiad z Eduardem Billy Meierem przeprowadzony przez telewizję japońską ilustrowany filmami nakręconymi przez Meiera 8 mm kamerą i szeregiem zdjęć.



https://www.youtube.com/watch?v=BjGnG1r7SV8
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 16 wrz 2014, 11:57

Niestety Billy, oprócz prawdziwych zdjęć pokazywał również fotografie modeli, o czym kiedyś zresztą sam powiedział.
To niestety zraziło wielu "badaczy" UFO do niego, ale i tak oryginalnego materiału fotograficznego, nie do podważenia, miał mnóstwo.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » wtorek 16 wrz 2014, 18:34

Jeżeli, ktos ze szacownych zamieni na film dziękuje z góry :D


UFO Sightings Military Helicopter Abducted By UFO in Mid Air? Watch Now!
autor: thirdphaseofmoon

https://www.youtube.com/watch?v=6vs5ifnEtQk


to może pozdrawiam :D

widziałam to kilka dni temu chyba właśnie tu na forum ,ale nic to ! filmik jest super ! wstawiłam video -chanell
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 30 wrz 2014, 22:35

Obrazek

Obrazek

Czyżby ? :D
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 01 paź 2014, 21:41

UFO POJAZDY SPOZA CZASU - znakomity wykład Marc`a Davenport'a



Opublikowany 27 lip 2014
To jeden z naszych ulubionych wykładów na temat UFO. Jego autorem jest Marc Davenport, autor tak znanych książek o UFO jak "Visitors From Time" czy "The Secret of the UFOs". Jego śmierć w 2008 roku była ogromną stratą dla wszystkich ludzi zajmujących się UFO na całym świecie. Mało osób wiedziało o tym, że Marc miał osobiste przeżycie CEIII, które na zawsze zmieniło jego wizję rzeczywistości. Jego wykład "UFO POJAZDY SPOZA CZASU" powinien być obowiązkowy dla każdego, kto chciałby zrozumieć istotę zjawiska UFO. Gdyby była możliwość nadawania gwiazdek w pięciopunktowej skali, to wykład ten natychmiast od Fundacji Nautilus dostaje pięć gwiazdek. Do dziś bardzo przeżywamy jego odejście i tylko szkoda, że Marc Davenport nie nagra już żadnego nowego wykładu.

https://www.youtube.com/watch?v=2RI-HQhAsiA
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7779
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14243 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 03 paź 2014, 23:25

Amerykańska tajna Aurora ,czy trójkątne UFO ?

Obrazek

A co myslicie o tym ? Prawdziwe czy nie ,ale jest wspaniałe ! Dałam sobie jako tapetę :)

Obrazek
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 05 paź 2014, 11:43

Poproszę o zamianę :D


https://www.youtube.com/watch?v=PpltZUlFYW8

to może pozdrawiam :D
0 x



ODPOWIEDZ