Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

UFO - NOL - ET

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24250 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 05 maja 2017, 11:52

..dokładnie, wiele tych obrazów jest prezentowanych na filmach kanału "H2".
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: pawelz » poniedziałek 08 maja 2017, 15:35

Jeśli dobrze pamiętam czytałem w proroctwach pewnego rosyjskiego chłopca Sławika że "obcy" to demony którzy hodują ludzką skórę i się w nią przyoblekają, że ujawnią się oni ludziom jako kosmici ale ludzie ostatecznie się na nich poznają. Tu są jego proroctwa warte poczytania:

http://www.smkp.pl/proroctwa-sławika-o-naszych-czasach/
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14218 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 09 maja 2017, 15:44

pawelz pisze:Jeśli dobrze pamiętam czytałem w proroctwach pewnego rosyjskiego chłopca Sławika że "obcy" to demony którzy hodują ludzką skórę i się w nią przyoblekają, że ujawnią się oni ludziom jako kosmici ale ludzie ostatecznie się na nich poznają. Tu są jego proroctwa warte poczytania:

http://www.smkp.pl/proroctwa-sławika-o-naszych-czasach/

Z całym szacunkiem ale chyba niewiele wiesz o rasach obcych .Demony o których mowa ,to Reptilianie .

Polecam przeglądnąć ten temat viewtopic.php?f=21&t=744
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 09 maja 2017, 15:50

Nie wierzę w obce cywilizacje. Jestem co najwyżej skłonny uwierzyć że obcy to demony lub statki ufo to tajny wytwór człowieka.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24250 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 09 maja 2017, 17:05

Demony to właśnie archaiczna nazwa na ET-s, które tak interpretowano,-
w dawnych czasach, głównie przez przedstawicieli KRK.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14218 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 09 maja 2017, 17:45

pawelz pisze:Nie wierzę w obce cywilizacje. Jestem co najwyżej skłonny uwierzyć że obcy to demony lub statki ufo to tajny wytwór człowieka.

To już nie jest kwestia wiary ,ale wiedzy . Owszem ,część Niezidentyfikowanych Obiektów Latających pochodzi z Ziemi .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 09 maja 2017, 19:21

Jak się ujawnią to może uwierzę choć i wtedy nie będzie pewności że to nie demony. Po prostu wiara w ufo trochę się kłóci z moją wiarą katolicką. Skoro Jezus żył na ziemi jeśli istnieją obce cywilizacje musiałby/powinien i u nich przyjąć ciało i żyć wśród nich. Poza tym dla mnie to nadal wiara nie wiedza. Dziwne że jak narazie nikt nie nagrał ufo w rozdzielczości HD tylko zdjęcia i filmy zawsze są jakieś niewyraźne w słabej jakości. Inna sprawa że wiara w Boga zawsze będzie dla mnie ponad wiarę w ufo bo jeśli obcy istnieją to ich też musiał stworzyć Bóg a są chyba nawet teorie że ludziom dali początek obcy. Kiedyś wierzyłem w ufo, potem chyba przestałem. Obecnie istnienie obcych mnie po prostu tak bardzo nie interesuje bo interesują mnie inne rzeczy np. współczesne proroctwa. Obecnie musieliby chyba się ujawnić abym uwierzył bo przy obecnych komputerach każdy film/obraz można spreparować.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14218 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 09 maja 2017, 19:53

0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24250 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 09 maja 2017, 21:14

pawelz pisze:Jak się ujawnią to może uwierzę choć i wtedy nie będzie pewności że to nie demony. Po prostu wiara w ufo trochę się kłóci z moją wiarą katolicką. Skoro Jezus żył na ziemi jeśli istnieją obce cywilizacje musiałby/powinien i u nich przyjąć ciało i żyć wśród nich. Poza tym dla mnie to nadal wiara nie wiedza. Dziwne że jak narazie nikt nie nagrał ufo w rozdzielczości HD tylko zdjęcia i filmy zawsze są jakieś niewyraźne w słabej jakości. Inna sprawa że wiara w Boga zawsze będzie dla mnie ponad wiarę w ufo bo jeśli obcy istnieją to ich też musiał stworzyć Bóg a są chyba nawet teorie że ludziom dali początek obcy. Kiedyś wierzyłem w ufo, potem chyba przestałem. Obecnie istnienie obcych mnie po prostu tak bardzo nie interesuje bo interesują mnie inne rzeczy np. współczesne proroctwa. Obecnie musieliby chyba się ujawnić abym uwierzył bo przy obecnych komputerach każdy film/obraz można spreparować.


jest wiele nagrań HD szczególnie z ISS, ok- pokaż jakieś nagranie Demonów HD/SD,-
w obu przypadkach ich wiarygodność zawsze można podważać, Demony- czyli byty,-
spirytualne/duchowe lub z innej gęstości z pewnością istnieją i ich ulubionym,-
zajęciem jest wprowadzanie ludzi w błąd, ale gwiezdne rodzeństwo,-
to inna sprawa. W tym materiale jest mowa o obydwóch zjawiskach,-
duchowym i pozaziemskim:


https://www.youtube.com/watch?v=bqj4-DE1EIQ
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 11 maja 2017, 23:55

Z OSTATNIEJ CHWILI...
NA PODSTAWIE LICZNYCH ZDJĘĆ SATELITARNYCH, MASYWNE OBCE FLOTY LECĄ W „TAKTYCZNEJ” FORMACJI KOŁO ZIEMI W KIERUNKU SŁOŃCA. NIEKTÓRZY BADACZE NAWET TWIERDZĄ, ŻE NASZE SŁOŃCE MOŻE DZIAŁAĆ JAKO COŚ W RODZAJU GWIEZNYCH WRÓT, KTÓRE WYKORZYSTYWANE SĄ PRZEZ SUPER ZAAWANSOWANĄ CYWILIZACJE OBCYCH DO PODRÓŻY W KOSMOSIE...
Za małego przyszło mi kiedyś do głowy czy na słońcu nie są obcy, którzy nas stworzyli bądź ingerowali w nas a samo gorąco to tylko osłona żebyśmy ich nie widzieli...
:idea:

https://www.youtube.com/watch?v=GaZ82SNHK0g

http://magazineclick.com/index.php/mass ... ting-sun/#

Ciekawe, czy przybywają, aby podnieść nas odrobinkę w rozwoju...

Obrazek

...a może powodem ich przybycia, jest oczyszczenie Ziemi z tych złych i wywiezienie ich na piekielną planetę o nazwie Erydian...jak mówi mi osobisty jasnowidz. :roll:
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14218 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 14 maja 2017, 14:40

0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24250 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 22 maja 2017, 14:07

to samo wczoraj było i znikło!:
https://www.youtube.com/watch?v=NDfa-QpxXdI
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14218 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Podwodne UFO ( USO )

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 11 cze 2017, 22:12

Otchłań Oceanów

https://youtu.be/cyZ-tDMstzc

Opublikowany 11 cze 2017
Równoległe istnienie różnych cywilizacji na ziemi? Czy incydenty z nieznanymi objektami podwodnymi mogą być dowodem na taki stan rzeczy? Oceńcie sami.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 25 cze 2017, 23:15

Wiara i Obcy

https://www.youtube.com/watch?v=ZFTQ0Ipx6lU

Opublikowany 25 cze 2017

W co wierzą obcy? Kim jest ich Bóg? Wyznają jakąś religie?
Czy istnieje szansa odpowiedzi na te pytania?
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 237
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 29 cze 2017, 00:29

Barbara Florek-Nygård pisze:28 czerwca 2017 o 22:09

No dobra, dotarła wreszcie nowoczesna burza nad Warszawę. Było jakby ufo, okrągłe nadymające się i przechodzące od zimnobiałego przez zimnoniebieski, zimnoróżowy do zimnoliliowego - trwało jakieś 20-30 sekund. I była kwadratowa, zimnobiała chmura też nadymająca się - ok. 15 sekund. Są gulgoczące rozświetlenia nieba na całe niebo; w ogóle niebo gulgocze cały czas. Normalna, starodawna błyskawica była tylko raz, zaraz jak to ufo zgasło. Światło się rozświeca po całości kopuły z chmur, nad nią - jest w paru miejscach niedorobiona i cieńsza więc widać je jak za brudną szybą - na dziesięć/piętnaście rozbłysków zimnobiałych nad całą kopułą odbywa się jeden brudnożółty na dawnym płn.-wschodzie, ostatnio to prawie wschód się zrobił w tym kierunku. Błyskawica natomiast była pod kopułą, a ufo było wewnątrz. Tej kwadratowej chmury.
Powtórzyła się ta akcja, jak dotąd 3 razy (dzisiaj 28.06.17) i za każdym razem poszła dzika ulewa, ale krótka. Pomiędzy zdarzeniami był 2 razy dzionek z niebieskim niebem i barankami na nim.
Nie robię filmiku, ani fotek, bo jest tego fchuj, ale odnotowuję, bo zobaczyłam swoimi oczami.
W domu schroniła się jedna mucha, upierdliwa jak to mucha w burzę, ale ją znoszę ze względu na jej liczbę. Ostatnio była tu mucha jakoś przed rokiem czy dwoma.
Zjawisko schłodziło duszne powietrze i przywróciło co nieco tlenu, ale bez tego starodawnego ozonowego zapachu. Słowa; 'rześkie' o tym powietrzu absolutnie nie da się użyć.
https://www.facebook.com/Barbara.Florek ... 6667405997
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24250 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 04 sie 2017, 11:04

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24250 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 14 wrz 2017, 08:39

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14218 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 18 lis 2017, 22:43

https://youtu.be/HwEsnK9PDtY


Fundacja Nautilus
Opublikowany 18 lis 2017

O sprawie dowiedzieliśmy się od znajomego świadka obserwacji, któremu ten kiedyś opowiedział o swoim nieprawdopodobnym incydencie z potężnym Niezidentyfikowanym Obiektem Latającym, który trzykrotnie przeleciał mu – jak opisywał – „prawie nad głową”.
Oto treść e-maila, który przyszedł do redakcji FN 4 listopada:

From: [dane do wiad. FN]
Sent: Saturday, November 4, 2017 10:32 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Obserwacja UFO

Witam,
Prawdopodobnie mój kolega z pracy miał kontakt z UFO. Podejrzewam, że został wzięty na pokład i tam został mu wszczepiony implant. Pracujemy razem w firmie remontowej i nasza praca odbywa się często w delegacjach w różnych miastach. Dowiedziałem się o tym miesiąc temu podczas rozmowy z kolegą. Nasza rozmowa z neutralnego tematu skierowała się na temat UFO. Po wymienieniu paru zdań na ten temat mój kolega oświadczył wprost, że był trzykrotnie świadkiem obserwacji przelatującego nad nim wielkiego obiektu. Pierwszy raz odbyło to w roku 2004 niedaleko Opola w miejscowości Czarnowąsy. Kolega po południu wybrał się na spacer drogą biegnącą wzdłuż lasu. Było jeszcze jasno. Nad lasem zobaczył pomarańczową kulę wiszącą nad drzewami. Początkowo myślał, że to wschodzi księżyc, ale po krótkiej obserwacji kula zaczęła nieznacznie wznosić się i opadać. Po jakimś czasie owa kula zaczęła się przybliżać do niego zmieniając się w wielki latający obiekt. Obiekt ten przeleciał powoli nad nim na wysokości około 100m. Był w kształcie wielkiego trójkąta o długości około 60 metrów! Od spodu emitował różnokolorowe światła. Przelatując idealnie nad nim wydawał dźwięk podobny do klepania drewnianych klepek po czym oddalił się w kierunku południowym. Według kolegi obserwacja ta trwała kilka może kilkanaście minut. Na moją uwagę, że mógł być wzięty na pokład zdecydowanie zaprzeczył. Nie przypominał sobie tego. Wtedy wytłumaczyłem mu, że podczas takich obserwacji ludzie mają poczucie brakującego czasu. A on do mnie, "wiesz, wtedy wydawało mi się wtedy, że do hotelu wróciłem późno, bo na dworze było już ciemno".
Dwie następne obserwacje miały już miejsce w Austrii gdzie był także w delegacji. Druga obserwacja miała taki sam przebieg.
Kolega także był sam na spacerze i wszystko odbyło się tak samo. Widział najpierw świecącą kulę a później przelatujący nad nim wielki trójkątny obiekt. Podczas trzeciej obserwacji nie był już sam. Świadkami było dwóch innych kolegów, jednego z nich znam. Wszystko odbyło się tak samo jak dwie poprzednie obserwacje. Podczas obserwacji kuli wymieniali poglądy a gdy obiekt zaczął przelatywać nad nimi jeden z nich powiedział "nie, to nie może być samolot!".
Kolega jest pewny, ze te dwa ostatnie spotkania nie były przypadkowe. Zasugerowałem że być może podczas pierwszej obserwacji miało miejsce jego wzięcie na pokład gdzie wszczepili mu implant poprzez który można było go namierzyć. Opowiedziałem mu dobrze znaną historię spotkania załogi kutra rybackiego z UFO i wszczepionym implantem jednemu z członków załogi. Wtedy on popatrzył na mnie i stwierdził "A wiesz, mam takie coś na udzie już od paru lat i nie wiem skąd to się wzięło". Mówiąc to wskazał na wewnętrzną stronę prawego uda około 15 cm poniżej pachwiny. W dotyku mogłem wyczuć małe wybrzuszenie pod skórą wielkości ziarenka pieprzu. Wspomniał mi jeszcze, że kiedyś chciał porozmawiać na ten temat z kolegami, świadkami trzeciej obserwacji, ale oni nic nie pamiętają.
Jeżeli ktoś chciałby bliżej się przyjrzeć temu przypadkowi i go zbadać to mogę udostępnić kontakt do kolegi. Wyraził na to zgodę.
Pozdrawiam
[dane do wiad. FN]
Opole

Ze świadkiem zamierzamy się spotkać i dopiero wtedy dokładnie udokumentować wszystkie trzy incydenty, ale już teraz warto posłuchać krótką rozmowę ze świadkiem nagraną 15 listopada 2017 roku nagraną przez telefon z Bazy FN.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14218 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 17 gru 2017, 14:12

OBIEKT UFO ZAREJESTROWANY Z KAMERY DRONA - FN 2017

https://youtu.be/LCDVv2gTdJA


Fundacja Nautilus
Opublikowany 17 gru 2017

Poniżej opis do filmu, który dostaliśmy od naszej czytelniczki:

[...] Dzień dobry chciałam wysłac Państwu filmik przedstawiający ciekawy obiekt, sami nie mamy pojęcia co to może być, jako ze nasza firma zajmuje się filmami , czesto używamy drona do filmowania, i udało nam się uchwycić coś ciekawego , sam obiekt widoczny jest na 1:10 sekundzie, film powstał na 250 m wysokości

[...] Witam, tak oczywiscie mogą państwo robić z materiałem co chcą, jescze moge wspomniec ze nie bylo zadnych wiatrów, dronem nie moznaby bylo wtedy latac, była idealna pogoda, i nie bylo wietrznie na tej wysokości [...]
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 10 lut 2018, 23:51

UFO NAD UNISŁAWEM (woj. Kuj.-Pom.) - 6 lutego 2018 - zapis rozmowy ze świadkiem obserwacji

https://www.youtube.com/watch?v=bbVyxQTYu6s

Opublikowany 9 lut 2018
6 i 7 lutego w godzinach wieczornych doszło do niezwykle ciekawej manifestacji obiektów UFO nad miejscowościami Unisław i Gniezno (woj. Kujawsko-Pomorskie). Były to jasne pomarańczowe kule światła, które wykonywały dziwne ewolucje na niebie, a nawet „wlatywały jedna w drugą”.

/opis/
Wszystko zaczęło się od wiadomości, która została wysłana do redakcji Fundacji Nautilus późnym wieczorem 6 lutego 2018. Wiadomość pojawiła się w naszym okienku UFO24 (w serwisie nautilus.org.pl), a dotyczyła bardzo ciekawej obserwacji nad miejscowością Unisław. To duża wieś gminna w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie chełmińskim, w gminie Unisław.
=======
[...] witam dzisiaj o godzinie 18;45 gdy wyszedłem z domu zauważyłem przelot kilku kul pomaranczowych. Poruszały się w kierunku południowo-wschodnim Podczas przelotu podlatywały do siebie gasły a nawet odniosłem wrażenie ze wlatuja jedna w druga by po chwili pojawic się w innym miejscu Obserwacja trwała ok minuty Po około 10 minutach gdy wracałem do domu znowu je widziałem w tym samym kierunku ale byly juz dalej Mieszkam w Unisławiu woj. Kujawsko pomorskie [...]
[dane świadka do wiad. FN]
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 15 lut 2018, 19:06

0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 10 kwie 2018, 23:45

UFO - KUALA LUMPUR - MALEZJA !!! LUTY (2018)

https://youtu.be/v6pmTxAIgAY



SECTION 51 2.0
Opublikowany 8 mar 2018
Malaysia, Kuala Lumpur. UFO in the sky (CGI)
0 x




Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14218 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 22 maja 2018, 22:39

UFO POLSKA ZAKOPANE

https://youtu.be/052_f4Zxtas
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14218 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 21 cze 2018, 10:18

Eeee taaam ,Janusz co tam Wielki Kanion ,jak my tu mamy swoje katastrofy UFO :D :D

UFO rozbiło się o kościół pod Ząbkowicami - Retro TVP Wrocław

https://youtu.be/gh_5jlAwPO8


Retro TVP3 Wrocław
Opublikowany 6 sie 2014
Relacja Juliusza Słupskiego z 31 lipca 1998:

Niezwykłą seledynową kulę światła widzieli wczoraj w nocy mieszkańcy kilku wsi między Ząbkowicami a Złotym Stokiem w województwie wałbrzyskim. Według relacji świadków, kula rozbiła się o wieżę kościoła w Bobolicach i odleciała na wschód. Widziało ją kilkadziesiąt osób. Sołtys zrobił zdjęcia, ale na kliszy nic nie wyszło.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ