Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Ktoś miał podobne zdarzenie?

sfora1987
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 14 sie 2018, 20:41
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: sfora1987 » wtorek 14 sie 2018, 21:10

31 lat, latam, lotnictwo to hobby i pasja, sceptyk na 'szokujace nagrania' i teorie... To dla wyjaśnienia że jestem chyba ostatnim człowiekiem który chętnie przystaje na 'wiare'. Do 28.07.2018. rejs Karlskrona Gdynia, godzina 19. Po godzinie rejsu zaczęła się impreza na rufie i wszyscy tam się bawili. Ja z kolegą mamy tryb chillu w innej wersji. Pokład dla śmigłowca i małe piwko było lepsza opcja. Od razu mówię że nawet nie zdążyliśmy umoczyć mordy. Po 15 minutach zapytałem czy widzi zabawny żółty kolor gwiazd, może planety. Okazało się że od kilku minut obserwuje. Zaczęliśmy się przyglądać, wtedy zaczęło się poruszac, nie szybko, tylko drgajaco, w tym samym miejscu na prawej burcie. Usiadłem tak że światło turbiny wiatrowej niedaleko zgrało się z relingiem i wykluczylem kołysanie na fali. Kilwatera też prosty za nami...to światło zaczęło zmieniać kształty. Z kolegą, żeby sobie nie sugerować, ustaliliśmy że jeden informuje że coś się dzieje drugi mówi co widzi. Tak wykluczyliśmy jakieś ubzduranie jednego. To coś z kuli robiło się owalne a potem trójkątne z jakby okręgami na wierzchołkach. W postaci kuli i owalu od spodu wypuszczało szybko jakby blyski, wyglądały jak szybko wysuwające się szpilki w różnych stronach, ale do dołu. Od góry jakby dwa łuki elektryczne nie łączące się ze sobą. Mało tego. Dokładnie za rufa wielki wóz który był niesamowicie widoczny zaczął zmieniać kolory. Niebieski i czerwony, na zmianę... Też to weryfikowalismy nie mówiąc co się dzieje, drugi to robił... Tak oglądaliśmy to wszystko 5h. Rano kupiliśmy testy na narkotyki, bo już naprawdę wszystko chcieliśmy wykluczyć. Jakby mało tego to samo oglądałem wczoraj w jonkoping w Szwecji gdzie teraz przebywam... Obserwował ktoś coś podobnego?
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7767
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1423
x 407
Podziękował: 14215 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 14 sie 2018, 21:40

Witaj na forum :)

Klasyczny przypadek obserwacji Niezidentyfikowanego Obiektu Latającego .Pozostaje tylko kwestia ,ziemskiego czy pozaziemskiego ?
ps; czy obiekt się zbliżał czy raczej pozostawał w tej samej odległości ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

sfora1987
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 14 sie 2018, 20:41
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: sfora1987 » wtorek 14 sie 2018, 21:57

Ta sama odległość od statku, pozycje pomiedzy sobą rowniez. Nie pisałem wcześniej ale prócz najbardziej aktywnego zmiennokształtnego obiektu i tych w układnie wielkiego wozu były zgrupowania trójek nad nami, najmniejsze i prawie nie do odróżnienia od gwiazd. Te trójki jakby co jakiś czas obracały się zamieniając pozycję. Nie jestem w stanie określić wielkości bo na morzu nie było odnośnika. Mam jedno wrażenie, ale nie jestem jego pewny. Przepływający obok podobnej wielkości statek znalazł się pomiędzy nami. Około 1000-1500 metrów. Jeżeli to miałbym brać za odnośnik to ten obiekt z wyładowaniami miał około kilkunastu metrów i na wysokości około 80-100m. Złożyłem w armii. I pierwsze dziwne uczucie jakby te wszystkie obiekty były w kooperacji ze sobą. Nie potrafię tego wytłumaczyć, ale to wyglądało jak rozstawienie jednostek różnej wagi i zastosowania.

============================================================================================================
Co do ziemskiego czy pozaziemskiego...ziemskiego to ja jako naprawde zimny kalkulator, nie jestem w stanie obronić. Nie idzie opisać zmieniania kształtu, drgań góra dół i na boki, jakby potwierdzając albo zaprzeczając moim pytaniom w głowie. I te wyładowania. Wszyscy, dosłownie wszyscy byli dwa pokłady niżej w sali bankietowej.

============================================================================================================
Mało tego. Szwed zbierający leżaki zapytany przeze mnie czy widzi to światło obok nas nie podniósł tam wzroku tylko z opuszczona głową prawie uciekł...po tym już naprawdę rece mi opadły. Szukalem czy może były jakieś relacje z tego rejsu, ale nic nie znalazłem. Dodam że radary na okręcie musiały to mieć w zasiegu.


połączyłam posty -chanell
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 14 sie 2018, 22:20

..w zasadzie wszystkie obserwacje NOL/UFO są niepowtarzalne, te obiekty nie robią bezprzyczynowych przedstawień,-
warto sprawdzić możliwe powiązane wydarzenia w pobliżu w tym czasie.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

sfora1987
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 14 sie 2018, 20:41
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: sfora1987 » wtorek 14 sie 2018, 22:40

Szukalem z tego dnia. To nie było zdarzenie. To był spektakl. Tego nie idzie opisać. Nie jakaś migawka. My to oglądaliśmy kilka godzin... Był moment że kolega zapytał się czy ta konstelacja wielkiego wozu coś zrobiła. Jak powiedziałem że mruga czerwono niebiesko, to złapał się za głowę i stwierdził że nie patrzy bo musi sobie poukładać w głowie. Szukam podobnych zdarzeń, bo teraz wiem jak można zrobić z kogoś idiotę... Pod wariografem to opowiem, a wiem jak to brzmi.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7767
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1423
x 407
Podziękował: 14215 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 14 sie 2018, 23:42

Zazdroszczę ;) Czy kontaktowałeś się w tej sprawie z jakimś ufologiem ? Może mają podobne zgłoszenia .
Co do radaru ,to nie zawsze te obiekty są na nim widoczne. Mam jeszcze podejrzenie ,że "spektakl" ten był tylko dla was niedowiarków ;) bo często tak jes,t że osoby które stoją tuż obok obserwatora ,nie widzą tego co obserwator albo w ogóle nic nie widzą. Istotny tu jeszcze jest czas .Piszesz że obserwacja trwała około 5 godzin ,czy sprawdzałeś zegarek ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

sfora1987
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 14 sie 2018, 20:41
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: sfora1987 » wtorek 14 sie 2018, 23:49

W trakcie nie. Żaden z nas nie miał ani zegarka ani telefonu. Nic elektronicznego. Wiem że zaczęło się ok 21 bo zaczela łupalać muzyka dwa pokłady niżej. Po wszystkim zjechaliśmy do kajuty i tam sprawdziłem czas. 2 minut nie pamietam.

=========================================================================================================

I nie mam pojęcia z kim się kontaktować. Najgorsze jest to że w życiu się nie wypre tego co widzieliśmy. A wiem że nie mam jak udowodnić.

============================================================================================================

Uwierzysz jak powiem że ten żółty z wyładowaniami drgał góra dół i na boki jakby potwierdzając albo zaprzeczając moim pytaniom w głowie? Wiem że to dziwne że żaden z nas nie pobiegł po coś do nagrywania, ale żaden z nas o tym nie myślał. I gdyby nie to że we dwójkę widzieliśmy wszystko to samo, to nie wiem co by mi z głową to zrobiło... My sobie podziękowaliśmy za to, naprawde.


scaliłam posty - chanell
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7767
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1423
x 407
Podziękował: 14215 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 15 sie 2018, 00:45

Wiem ,że są tu na forum ludzie którzy widzieli podobne spektakle i nikt cię tu nie wysmieje i oczywiście jestem w stanie uwierzyć że było tak jak mówisz. Czy opowiadaliscie komuś z kolegą o tym zdarzeniu ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

sfora1987
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 14 sie 2018, 20:41
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: sfora1987 » środa 15 sie 2018, 00:49

Ja mojej dziewczynie. Zanim zacząłem powiedziałem że możliwe że weźmie mnie za świra, ale muszę jej coś powiedzieć. Wysłuchała mnie i powiedziała że zna mnie i że mi wierzy. Zgodziła się z argumentem że jakbym jej kiedyś o tym opowiedział byłaby zła że to ukrywalem
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 15 sie 2018, 06:43

Czy miałeś wrażenie telepatycznej łączności z obiektem?
Czy odczuwałeś jakieś intencje ze strony obiektu?




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 15 sie 2018, 08:05

relacje z obserwacji tego typu zjawisk pojawiają się z opóźnieniem, warto przejrzeć Szwedzką prasę,-
albo nawet napisać do nich:
http://www.afu.se/afu2/
to chyba oficjalna Szwedzka org. od tych spraw. ;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7767
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1423
x 407
Podziękował: 14215 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 15 sie 2018, 09:26

Proponuję przejrzeć wszystkie tematy o UFO ,które mamy tu na forum.Może natrafisz na podobną relację .Przypominam sobie o obserwacji dziwnych obiektów nad Bałtykiem i chyba zamieszczałam na forum ,jednak nie mam czasu teraz tego szukać.Było to moze ze dwa lata temu . Mogę ci powiedzieć iż mój syn podczas wakacji obserwował coś podobnego.Było to w górach a dokładnie w miejscowości Piwniczna przy granicy Polsko-Słowackiej . Podczas nocnej wspinaczki na pobliską górę (nie pamiętam nazwy ) w celu obserwacji nieba ,przy bezchmurnej pogodzie ,obserwowali kołyszący się obiekt który kołysał się i znikał by pojawić się w innym miejscu .
Mam jeszcze pytanie : szukałeś informacji w necie ?
co cię skłoniło do wejścia na to forum i dlaczego akurat tu ?
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

sfora1987
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 14 sie 2018, 20:41
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: sfora1987 » środa 15 sie 2018, 09:33

Chyba gdzieś źle odpowiadam. Bo nie wyświetla moich odpowiedzi.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 15 sie 2018, 09:36

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7767
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1423
x 407
Podziękował: 14215 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 15 sie 2018, 09:39

to nie o to chodziło @songo70 ,ale to też ciekawe ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7767
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1423
x 407
Podziękował: 14215 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 15 sie 2018, 10:03

sfora1987 pisze:
środa 15 sie 2018, 09:33
Chyba gdzieś źle odpowiadam. Bo nie wyświetla moich odpowiedzi.
pewnie klikasz na podgląd zamiast na wyslij .Spróbuj raz jeszcze ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

sfora1987
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 14 sie 2018, 20:41
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: sfora1987 » środa 15 sie 2018, 12:40

Szukalem w necie i na szwedzkich stronach. Nic nie znalazłem. Ani o kilku różnych w tym samym czasie ani tym bardziej o dziwnym reagowaniu, jakby odpowiadaniu.
0 x



sfora1987
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 14 sie 2018, 20:41
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: sfora1987 » środa 15 sie 2018, 12:43

Co mnie skłoniło? Bo nie chce z owczym pędem stwierdzić że nic się nie stało. A dlaczego tu? Nie tylko tu. Od wczoraj kopałem do wszystkich forów itp, ale tylko tutaj mi ktoś odpowiedział.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7767
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1423
x 407
Podziękował: 14215 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 15 sie 2018, 13:06

sfora1987 pisze:
środa 15 sie 2018, 12:40
Szukalem w necie i na szwedzkich stronach. Nic nie znalazłem. Ani o kilku różnych w tym samym czasie ani tym bardziej o dziwnym reagowaniu, jakby odpowiadaniu.
No to posłuchaj tego a potem jak możesz to napisz jakie zadawałeś pytania;)

https://youtu.be/2B15Dj6xX6w

edit: podaję ci jeszcze link z tekstem dotyczącym tego wydarzenia

http://www.paranormalne.pl/topic/22762- ... a-sw-anny/
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

sfora1987
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 14 sie 2018, 20:41
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: sfora1987 » środa 15 sie 2018, 13:07

I wczoraj w nocy miałem powtórkę. Dlatego to przyklepalo moje chaotyczne szukanie i dobijanie się po wszystkich
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7767
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1423
x 407
Podziękował: 14215 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 15 sie 2018, 13:14

sfora1987 pisze:
środa 15 sie 2018, 13:07
I wczoraj w nocy miałem powtórkę. Dlatego to przyklepalo moje chaotyczne szukanie i dobijanie się po wszystkich
powtórkę czego ? :shock:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

sfora1987
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 14 sie 2018, 20:41
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: sfora1987 » środa 15 sie 2018, 13:15

Obejrzę po pracy, a pytania? Najpierw jak ochłonąłem to czy ja naprawdę to wszystko widzę, czy mam się bac, czy to dla nas, czy jeszcze ktoś to widzi, czy mogę pójść po kogoś jeszcze, czy mogę iść po aparat i nagrywać, czy jeszcze zobaczę, czy ja mam coś czego chcą. No to tylko kilka...

=========================================================================================================

Żółty iskrzący i wielki wóz. Nie jest mi do śmiechu. I mówię śmiertelnie poważnie. Jonkoping Szwecja.

========================================================================================================

Iskrzący się przemieszczal, wóz był nieruchomy tak że pomyślałem że to tylko iskrzący znowu. Paliłem papierosa i stwierdziłem że pójdę w stronę żółtego. On znikł za drzewami, bo ścieżka była mocno zadrzewiona. Ale zrozumcie to. Ten układ wielkiego wozu miałem za plecami jak ruszyłem w kierunku żółtego. Po 20 minutach jak szedłem za pojawiającym się dalej żółtym, ta konstelacja nie wiem kiedy była po mojej prawej i lekko przede mną. A szedłem idealnie w linii prostej.


połączyłam posty -chanell
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7767
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1423
x 407
Podziękował: 14215 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 15 sie 2018, 13:30

Rozumiem Twoje emocje ale mam prośbę @sfora1987 za nim wyslesz post postaraj się napisać wszystko .Forum nie jest czatem . Będzie to bardziej zrozumiałe dla wszystkich,bo teraz jest trochę chaotycznie . Jesli jesteś teraz w pracy ,to czekamy na twoją relację jak wrócisz do domu ,zjesz jakiś posiłek ,zapalisz papierosa ;) Robi się ciekawie ,więc na spokojnie przemyśl i pisz .
Miłej pracy ;)

edit: wnioskuję że to są dwa zdarzenia ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

sfora1987
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 14 sie 2018, 20:41
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: sfora1987 » środa 15 sie 2018, 17:28

Przepraszam za nieład, ale jedyne forum na którym byłem to jak stukała mi panewka w motocyklu. Ja już opisałem dokładnie co się wydarzyło, ktoś wcześniej ładnie połączył to w całość.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7767
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1423
x 407
Podziękował: 14215 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Ktoś miał podobne zdarzenie?

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 15 sie 2018, 17:36

Ok. ale nie odpowiedziałeś na pytanie : czy to były dwa osobne wydarzenia ( obserwacje ) ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ