Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

UJAWNIENIE

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14323
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 991
x 402
Podziękował: 15153 razy
Otrzymał podziękowanie: 22096 razy

UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 26 sty 2013, 07:35

26 JAN Miedwiediew chce zaprosić Pozaziemskie Istoty ....25.01.2013.


"Jeśli USA nie ujawniają pozaziemskiej rzeczywistości do świata, Rosja będzie to robić - mówi premier ..." (?)
Drodzy przyjaciele, nie wiem, czy to prawda o tym tekście, SaLuSa, Ashtar i inni duchowi przyjaciele nie mówią mi nic o tym, więc pozostawiam jednak ocenę do Ciebie, "osąd".

Przytulam wszystkich

Gabriel

Obrazek


Raport zaczepiając Ministra Spraw Zagranicznych (MSZ) o porządku obrad na Światowym Forum Ekonomicznym premier Miedwiediew (WEF) powiedział w tym tygodniu, że Rosja pragnie ostrzec prezydenta Obamę, że "nadszedł czas" niech świat wie, Prawdę o obcych i że jeżeli Stany Zjednoczone nie będą uczestniczyć w ogłoszeniu, Kreml będzie to zrobić na własną rękę.
WEF (Forum) to szwajcarska fundacja non-profit z siedzibą w Cologny, w Genewie i jest zdefiniowana jako niezależna międzynarodowa organizacja, której zobowiązaniem jest do poprawa sytuacji na świecie poprzez angażowanie liderów biznesu, polityków, naukowców i innych społeczeństw w kształtowaniu programów globalnych, regionalnych i przemysłu.
Forum jest najlepiej znane z corocznego spotkania w Davos, ośrodek w górach Graubünden, w regionie Alp wschodniej Szwajcarii.
Spotkanie zrzesza około 2500 liderów biznesu, międzynarodowych przywódców politycznych, wybranych intelektualistów i dziennikarzy w celu omówienia najpilniejszych problemów, przed którymi stoi świat w tym na zdrowie i środowisko. otwarcie planowane jest na tym forum przez Miedwiediewa, gdzie około 50 głów rząd, w tym Angela Merkel i brytyjskiego David Cameron weźmie udział w pięciu dni spotkanie, które rozpoczyna się 23 stycznia. krytyka, aby pamiętać o tym forum jest to, że WEF w streszczeniu 2013 odbyły się debaty i dyskusje wielu elementów w ich kategorii X czynników natury, w tym także "odkrycie życia pozaziemskiego" deklarują: "Dowód życia gdzieś we wszechświecie może mieć poważne konsekwencje dla systemów psychologicznych ludzkich przekonań. "Równie krytyczny był fakt, że Miedwiediew, po ukończeniu 07 grudnia 2012 Wywiadu telewizyjego z dziennikarzami w Moskwie nadal reagowa na dziennikarzy i uczynił kilka uwag off w powietrzu, nie zdając sobie sprawy, że ich Mikrofon był włączony. Następnie nagranie zostało przesłuchane przez reportera, czy "prezydent był w posiadaniu tajnych informacji o cudzoziemcach, kiedy otrzymał żądany folder, aby aktywować arsenał nuklearny Rosji", Miedwiediew powiedział:"Wraz z walizką z kodami jądrowych, Prezes kraj jest podany folder 'top secret' specjalnego. Ten folder w całości zawiera informacje o kosmici odwiedzili naszą planetę ... Wraz z tym, otrzymuje raport z Secret Service Special absolutnie, że kontrola wywierana jest przez Ets nad terytorium naszego kraju ... Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na ten temat można uzyskać je ze znanego filmu o nazwie Men in Black ... Nie powiem, jak wielu z nich jest wśród nas, może to spowodować panikę. " zachodnie źródła określiły wiadomości zgłaszane na temat szokującej odpowiedzi na temat cudzoziemców – to była "gra" Miedwiediewa - jak wspominał mężczyzna z filmu w kolorze czarnym, który błędnie przyjęty był jako odniesienie do amerykańskiej komedii przygodowej z 1997 science fiction o dwóch tajnych agentach, którzy walczą z cudzoziemcami w USA .
Miedwiediew, jednak nie odnosi się do amerykańskiego filmu, ale, natomiast mówił o słynnym rosyjskim filmie dokumentalnym czarnych mężczyzn, z wieloma szczegółami anomalii w UFO i kosmitach.

Zachodnie źródła informacji podają wypowiedź Miedwiediewa jako powiedzenie "bardziej szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać w znanym filmie o nazwie" Faceci w czerni ",
jego rzeczywista odpowiedź była:" Możesz otrzymać bardziej szczegółowe informacje, pomocny w tym jest dokumentalny filmo tej samej nazwie. " powód (y) dla zachodnich agencji prasowych celowo zniekształcających słowa Miedwiediewa stały się oczywiste po jego szokującym oświadczeniu, a jako przykład jego sprawozdania tzw. powiedział ujawnienie Alien żyją już na naszej planecie, widzimy, tytuł artykułu: "Premier Rosji Dmitrij Miedwiediew robi objawienie o kosmitach, konspiracji i szybko stracił głowę."
Jeśli ktoś jest "tracąc głowę" z powodu cudzoziemców, należy podkreślić, na pewno nie Rosja, ale Watykan, który w listopadzie 2009 roku ogłosił, że "przygotowują się do pozaziemskiego ujawnienia."
Również i najwyraźniej ci którzy "tracą rozum" są sami urzędnicy USA, tacy jak były doradca Pentagonu Tymoteusz Dobry, i autor Above Top Secret: Worldwide UFO Cover-Up, który w lutym 2012 roku stwierdził, że były prezydent Dwight Eisenhower miał trzy tajne spotkania z obcymi, które miały wygląd "Nordic", i że "Pakt" został podpisany, aby ich plany były tajne, na ziemi.
Z ostatnich odkryć w rosyjskim mieście Władywostok na obiekcie-zębów koła zidentyfikowano ,że są sprzed 300 milionów lat temu, a naukowcy, Astronauci i użytkownicy YouTube sprawozdają coraz częściej dziwne wydarzenia na Księżycu, Europejska Agencja Kosmiczna w sprawozdaniu podaje odkrycie 1000 starożytnych rzek na Marsie, a naukowcy z Wielkiej Brytanii i na Sri Lance, mówią, że teraz "przekonujących dowodów życia pozaziemskiego "po znalezieniu skamieniałych glonów wewnątrz meteorytu, są jedynymi, którzy wydają się mieć naprawdę ,że" postradali zmysły "są na Zachodzie, zwłaszcza Amerykanie, propagandyści, którzy przez dziesięciolecia, których jedną z najważniejszych opowieści o historii ludzkości było , że" jesteśmy sami ".
Jeśli Miedwiediew będzie w stanie przekonać reżim Obamy, aby powiedzieli prawdę o UFO i istotach pozaziemskich na WEF w tym tygodniu nie mamy o tym naszej wiedzy.
Co jest w naszej wiedzy, jest jednak to, że nawet bez USA, Kreml z pewnością chce rozpocząć proces mówienia prawdy o tym, co już wiemy,że jest prawdą.


22 stycznia 2012 © UE i USA wszelkie prawa zastrzeżone. Uprawnienie do korzystania z tego raportu w całości jest udzielane pod warunkiem, o którym mowa w pierwotnym źródle WhatDoesItMean.Com . Freebase treści na licencji CC- BY i GFDL.

Ed . Note Zachodnie rządy i ich służby wywiadowcze bronią się przed aktywnym rozpowszechnianiem informacji znalezionych w tych raportach , by nie zaalarmować obywateli o wielu zmianach na ziemi i zdarzeń katastroficznych , które nadejdą , stanowisko , że Siostry Sorcha Faal zgadzam się wierzyć, że wszystkie istoty ludzie mają prawo znać prawdę. Ze względu na konflikty naszych misji z tych rządów , odpowiedzi ich agentów wobec nas są kampanią dezinformacji /zmyłki w dłuższym okresie miały na celu zdyskredytowanie i które jest uwzględnione w raporcie "Kto IsSorcha Faal ? "
Oficjalne źródło: http://www.eutimes.net/2013/01/russia-o ... r-we-will/
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 26 sty 2013, 10:18

Oj ciężko się tego wujka tłumacza czyta.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14323
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 991
x 402
Podziękował: 15153 razy
Otrzymał podziękowanie: 22096 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 26 sty 2013, 11:39

to jest b.czytelne- co potraktowano jak żart, teraz okazuje się, że tylko forma była żartobliwa..
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1207
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 790 razy
Otrzymał podziękowanie: 1322 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » sobota 26 sty 2013, 17:03

Dodam tylko, że wcale mnie by nie zdziwił fakt, że jedynym oficjalnym źródłem informacji na temat kontaktów i innymi cywilizacjami są Rosjanie.
Co by o nich nie mówił Słowianie no w każdym razie potomkowie Słowian zresztą tak jak większość Polaków i jako tacy może odnaleźli ten mały skrawek cząstki siebie, którą oficjalnie nazywa się przyzwoitością, a może zwyczajnie wypieli żyć na resztę rządzących :lol:
Nie będę tego nazywał zagraniem na nosie watykanowi, masonerii i bohemie ale może na to też wyglądać :D
Zobaczcie jeszcze asekurował się śmiechem ale co powiedział to powiedział, będzie pewnie obserwował reakcje i od tego będzie zależał jego krok następny no chyba, że car mu nakaże co innego :D
to pa :D
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 26 sty 2013, 17:09

Dobrze, że ujawniają ale musimy zdać sobie sprawę, że do tej pory kontakty z rządzącymi nawiązują tylko ci, którzy chcą nas omotać.
Więc niech będą ostrożni, bo nawet nie zdają sobie sprawy, w jakie bagno wdepnęli i topią w nim również nas.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 26 sty 2013, 18:26

Przebisniegu, w takich sprawach przypadków nie ma, zbyt długo z carem współpracuje, żeby się wychylać.
Uważam to za sondę "opinii publicznej" i oczywiście tych organizacji, które wymieniliście.

Edit: Myślę, że zagrania USA i NATO na bliskim wschodzie to radykalnie przyspieszyły.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

kobra8
Posty: 452
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 10:45
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 172 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: kobra8 » sobota 26 sty 2013, 19:21

...mówta, co chceta, ale tego gościa zawsze darzyłam niewyjaśnioną wprost, sympatią. Przypadków nie ma, że ujawnił to akurat Niedźwiadek. :lol: a nie inna persona z innych jeszcze regionów...
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 26 sty 2013, 22:17

Tia.. tia... tia.... to po co Pan Putin latem był z wizytą w Israelu? A co myślicie że bez ich zapewnień i informacji nie dojdzie do ujawnienia pozaziemskich cywilizacji? To Tylko chodzi o przygrywkę zwrócenia na siebie uwagi.. a my pierwsi wam powiedzieliśmy... ha, ha ha... przecież oni ( Rosjanie od dawna bywali na statkach innych cywilizacji, to dla nich żadna nowość.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14323
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 991
x 402
Podziękował: 15153 razy
Otrzymał podziękowanie: 22096 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 27 sty 2013, 05:44

Dariusz pisze:Dobrze, że ujawniają ale musimy zdać sobie sprawę, że do tej pory kontakty z rządzącymi nawiązują tylko ci, którzy chcą nas omotać.
Więc niech będą ostrożni, bo nawet nie zdają sobie sprawy, w jakie bagno wdepnęli i topią w nim również nas.


no tak, masz racje w swej interpretacji- ci co współpracują z nadzorcami systemu wspierają system na ziemi,-
teraz pytanie idąc dalej tym tropem, czy ujawnienie jest zaplanowane albo wręcz zlecone od "szaraków"(nie mylić z zającami)
;)
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6836
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12584 razy
Otrzymał podziękowanie: 12883 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 27 sty 2013, 10:18

Ojciec Pio mówił o UFO!

ObrazekWarto przyponnieć, że słynny włoski zakonnik i stygmatyk - Ojciec Pio - został ogłoszony przez Jana Pawła II świętym. Zasłynął nie tylko ze swego życia pełnego cierpień i poświęceń, lecz także niezwykłych umiejętności (jasnowidzenie, uzdrawianie, a nawet zdolność do bilokacji, tj. przebywania w kilku miejscach naraz). We Włoszech jest to postać legendarna, której poświęcono setki książek.

Na tle tej przebogatej literatury stosunkowo mało spopularyzowane wydają się wypowiedzi Ojca Pio dotyczące istnienia rozumnego życia poza Ziemią.

Jeden z największych w historii kościoła katolickiego duchownych tak mówił na ten temat:Pytanie: - Ojcze, słyszy się, że na innych planetach istnieją inne stworzone przez Boga istoty.

Odpowiedź: - A jakże. Chciałbyś, aby ich nie było, aby wszechmoc Boga ograniczyła się wyłącznie do planety Ziemi? Czy chciałbyś, aby nie istniały inne istoty kochające Boga?

- Pomyślałem - to rozmówca ojca Pio - że Ziemia jest niczym w porównaniu z gwiazdami i wszystkimi innymi planetami.

Odpowiedź: - Tak! My, którzy wychodzimy z Ziemi, również jesteśmy niczym. Pan nie ograniczył z pewnością swej chwały do tej jednej, małej planety. Na innych znajdują się byty, Które nie zgrzeszyły jak my.Zdania te zaczerpnięte zostały z wydanej we Włoszech książki "Cosi' parlo' Padre Pio"(,.Tak mówi Ojciec Pio"), którą przygotował i opracował ksiądz Nello Castello.Z innych objawień św. Ojca Pio (nieżyjącego od 1968r) dowiadujemy się, że na jednym z księżyców Jowisza - tam gdzie jest woda (nie mówi konkretnie, który to księżyc), istnieje Życie i Cywilizacja. Wskazuje, że to jedyne miejsce w Układzie Słonecznym, poza Ziemią, gdzie jeszcze znajduje się Cywilizacja Techniczna. Kiedyś kontakty ziemian z nimi były częstsze. Dysponują bardzo wysokimi zdobyczami technologicznymi. Posiadają szybkie statki kosmiczne itd. Życie ich jest jednak zdecydowanie inne od naszego.

Wiedzą o tym, że Chrystus przebywał na Ziemi, pozostawiając naukę miłości. Ich gorącym pragnieniem jest rodzić się tutaj wśród nas. Oczywiście mają taką możliwość, ale nie wszyscy. Niektórzy z nich są już ludźmi i nawet chodzą do kościoła.

Z tych samych objawień wiemy, że Wszechświat materialny wypełniony jest różnorodnymi cywilizacjami, które wszystkie dążą do wyzwolenia i zjednoczenia się z Bogiem. Ziemianie stanowią jedną z miliardów Cywilizacji. Ojciec Pio mówi, że prawie przy każdej gwieździe (Słońcu) istnieją układy planetarne a na nich życie. Wspomina też o satelicie Ziemi - księżycu, który... kiedyś został przesunięty ludzką ręką!Św. Ojciec Pio podaje nam jeszcze jedną ważną i przełomową informację, jakże zbieżną z odkryciami archeologicznymi i teoriami naukowców. Mianowicie, że w minionej, dalekiej przeszłości na Ziemi kwitły wspaniałe Cywilizacje. Stały one na znacznie wyższym poziomie intelektualnym i technicznym niż nam współczesna. Dlaczego więc znikły i jakby ślad po nich zaginął? Ojciec Pio mówi, że to wskutek pychy wybuchały ogromne konflikty z użyciem przerażającej broni. Dokonano takich zniszczeń, że człowiek powrócił do kamienia łupanego. Minęło setki tysięcy lat. Ewolucja, filozofia, religia i nauka dokonała tego w czym obecnie żyjemy.

http://www.nautilus.org.pl/index.php?p=artykul&id=2615

Nie wiem czy artykuł ten pasuje w tym temacie ,czy w temacie o UFO ,jest bardzo ciekawy( moim zdaniem )i pobudza do myślenia i wyciągania własnych wniosków . ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 27 sty 2013, 10:42

Jak widać Watykan też nie próżnuje ostatnio w branży ujawniania, spieszą się.
A gdzie byli od 1968, a właściwie jeszcze wcześniej blokując publikacje wypowiedzi Pio?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

kobra8
Posty: 452
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 10:45
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 172 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: kobra8 » niedziela 27 sty 2013, 14:16

Parę długich lat temu czytałam wyznanie jednego z biskupów, albo arcybiskupów niemieckich, który ujawnił, iż Watykan nie tylko zdaje sobie sprawę z istnienia innych cywilizacji we Wszechświecie, ale dochodzi do bezpośrednich spotkań z kosmitami i współpracy. Autor tej wypowiedzi był w swoim czasie znaczącym hierarchą w Watykanie.
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14323
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 991
x 402
Podziękował: 15153 razy
Otrzymał podziękowanie: 22096 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 27 sty 2013, 14:41

..pozostaje pytanie, która rasa kosmiczna się z nimi kontaktuje?,-
bo jak wiemy istnieje ich wiele
- http://czasprzebudzenia.wordpress.com/o ... cji-i-ras/
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 27 sty 2013, 14:55

Do tej pory w bezpośredni kontakt z rządzącymi (również z Watykanem) wchodzą rasy Drokos i Zeta - te które nie przyłączyły się do popierania pokojowej ewolucji ludzi na Ziemi, tzw. Ruch Oporu Drakos-Zeta.
Oczywiście jest wiele więcej ras, które nie chcą widzieć naszego wzrostu, jak np. Ruch Oporu Anunnaki, ale ci nie wchodzą w bezpośrednie kontakty z rządcami.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 03 lut 2013, 09:53

Tym razem europejska ESA wrzuca kość niezgody do ogródka NASA. Rzecz dotyczy Fobosa, satelity Marsa. Jeśli ktoś ma ochotę może poczytać czym podparte są te twierdzenia. Na razie po polsku nie widziałem, ale za kilka dni pewnie pojawi się kompletne tłumaczenie.

Nie jesteśmy sami - Europejska Agencja Kosmiczna

Fobos, księżyc Marsa jest sztuczny, twierdzi Europejska Agencja Kosmiczna

Michael Tellinger, Unbuntu, 1 lutego 2013
http://www.ubuntuparty.org.za/2013/02/w ... gency.html

Prestiżowa Europejska Agencja Kosmiczna (ESA) ogłosiła, że Fobos, tajemniczy księżyc Marsa jest sztuczny. W co najmniej jednej trzeciej jej jest wydrążony i jego pochodzenie nie jest naturalne, ale obce z charakteru.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ex-east
Posty: 1145
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 91
Podziękował: 392 razy
Otrzymał podziękowanie: 1520 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: ex-east » niedziela 03 lut 2013, 10:38

Świetne odkrycie. Stąd już niedaleko do zaprzeczenia jednemu z największych kłamstw jakie ludzie przyjęli za oczywiste - temu, że nasz Księżyc jest solidną , naturalną bryłą .
Ogólnie to cały Mars wygląda trochę jak niedokończona Ziemia. Jakby ktoś rozpoczął budowę "raju" - próbował ustabilizować ruch precesyjny Marsa za pomocą sztucznego satelity, Phobosa - ale mu się nie udało. Lub też z jakichś innych powodów porzucono ideę zabudowy Marsa.
Wybrano Ziemie ?
Tak czy inaczej Mars - nasza "Siostrzana" planeta, teraz sama wskazuje na inteligentną geoinżynierię planetarną. Nieuchronnie doprowadzi to do wyprawy załogowej na Phobosa . Ludzie będą chcieli się dostać do jego wnętrza, aby sprawdzić hipotezę jego sztucznego pochodzenia lub ją odrzucić.
Akurat teraz byłby to wygodny pretekst dla mocarstw, aby rozpocząć kolejny wyścig o hegemonię w kosmosie. Przede wszystkim jednak teraz to nie jest tylko kwestia dominacji, ale odpowiedzi na pytanie "Kim Jesteśmy?"

Odpowiedzi uzyskane na Phobosie mogą znacznie przybliżyć nam wiedzę o nas samych i naszej Planecie.

Dla wielu ludzi już samo przyznanie, że Phobos jest sztucznym satelitą zmienia całkowicie postrzeganie całego Układu Słonecznego.
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 03 lut 2013, 11:09

Myślę, że wnioski z tego mogą i powinny pójść znacznie dalej.
Czy nie jest to logiczne w tym, że na marsie żyła bardzo zaawansowana cywilizacja co starają się nam przekazać wszelkie "nie naukowe" źródła.
To tłumaczyłoby natychmiast wszystkie anomalie i inne dziwne znaleziska na tej planecie.
Dlaczego tak obecnie wygląda powierzchnia planety, jak ta cywilizacja zniknęła (czy aby na pewno) - przypomina się teoria gwiezdnych, czy międzyplanetarnych wojen, choćby pisanina Stichina.
Dla mnie nie jest od dawna kwestią, czy jesteśmy sami w kosmosie, bo logika i prawdopodobieństwo wykluczają taką możliwość, ale jakie są nasze relacje.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ex-east
Posty: 1145
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 91
Podziękował: 392 razy
Otrzymał podziękowanie: 1520 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: ex-east » niedziela 03 lut 2013, 12:25

Jasne , blue, wnioski się same nasuwają, jak słusznie prawisz.

Niemniej jednak żyjemy w świecie wielkiej ściemy w której ludzie wierzą (WIERZĄ ,a nie wiedzą) tylko temu, co się oficjalnie mówi , a nie temu co wynika z logicznych przesłanek.

I teraz żyjemy w takich czasach, kiedy już oficjalnie mówi się o sztucznym pochodzeniu satelity Marsa- na razie o Marsie. Oni chcą sprawdzić jakie wrażenie to wywrze na ludziach i czy w ogóle wywrze. No bo "co mi taki Mars, jak mam tu rachunki do zapłacenia" .. ludzka mentalność została okrojona do czubka własnego nosa, a to dlatego, że u podstaw systemu kształcenia nic się nie zmienia. Jesteśmy tresowani do takiego myślenia nastawionego na czubek własnego nosa. Teoria Darwina dalej jest podstawą wszystkich nauk przyrodniczych, a przecież naukowcy już to powszechnie mówią, że jest dziurawa jak szwajcarski ser.

Nic nie jest takie jak o tym nas nauczają. Nauczają, ponieważ jest do zrealizowania program społeczny trzymania ludzi za mordę. Ten mur jednak już się chwieje i niestety, ale lekarstwo na ignorancję też należy dozować powoli, bo zbyt duże dawki na raz mogłyby zabić.

Przede wszystkim , jak dla mnie , nieśmiałe ujawnienia w oficjalnych czynnikach , są czytelnym sygnałem, że siły ,które tworzą realcje ( o których wspomniałeś ) zmieniły się lub zmieniły front. Teraz ujawnienie jest w czyimś interesie. No cóż - po efektach ich poznamy.
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 05 lut 2013, 10:20

Tu mamy następny kawałek puzzli pod nazwą Ujawnienie.
tekst pochodzi ze strony Steve Beckov'a, a film jest dość popularny już.

Ujawnienie UFO w Rosji

http://documentary.darkgovernment.com/u ... in-russia/

Laureat EBE - Film ten stanowi ważny rozdział w historii Ufologii i Ujawnienia i jest uważany przez wielu za podziemny klasyk.

Dołącz do badaczy UFO w tym historycznym momencie, ponieważ spotykają się po raz pierwszy z rosyjskimi wysokiej rangi urzędnikami wojskowymi i przedstawicielami z byłego KGB, w rosyjskiej Przeciwlotniczej Akademii Obrony w Twerze, w Rosji, w celu zbadania dowodów UFO zebranych przez rosyjski Rząd w wolnym i otwartym odprężeniu, gdy Rosja oficjalnie dołącza do ruchu ujawnienia UFO. Program ten obejmuje filmowe dowody rosyjskich wojskowych i rosyjskiego programu kosmicznego, który udowadnia, że jest niewytłumaczalna obecność UFO na naszym niebie. Zawiera zdjęcia i filmy obcych statków kosmicznych.
Narrator mówi bardzo czystym akcentowanym, angielskim, bardzo wyraźnie i relatywnie wolno, więc ci, co znają podstawy tego języka nie będą mieli problemów.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6836
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12584 razy
Otrzymał podziękowanie: 12883 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 05 lut 2013, 11:45

Blu niestety nic nie rozumiem :cry: a zżera mnie ciekawość. Nie da sie właczyc polskich ani ruskich napisów.Moze jest jakies tłumaczenie rosyjskie ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 05 lut 2013, 12:23

Niestety nie, To jest film emitowany przez UFO TV, dawno i dotyczy lat 90-tych, kiedy te spotkania odbywały się. Już wtedy za Gorbaczowa dostali pozwolenie, żeby coś powiedzieć, ocena była taka, że generał wie dużo więcej niż mógł powiedzieć, a przedstawiciel KGB wił się jak piskorz, przyznając, że "rząd" wie wszystko, ale nie chciał wykrztusić dlaczego nie upublicznia, choćby części tej wiedzy. Oczywiście interpretacja filmowców była taka, że dla kontroli i władzy i zachowania kontroli przez religie, co powiedziano wprost, ale nie było komentarza ze strony rosyjskiej.
Niestety jest kilka wersji tego na YT, ale nie spotkałem z naszym tłumaczeniem, więc pozostaje ci tylko pooglądać zdjęcia i ujęcia filmowe.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14323
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 991
x 402
Podziękował: 15153 razy
Otrzymał podziękowanie: 22096 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 06 lut 2013, 13:42

Istoty Hiperwersalne – nowa kategoria Istot Pozaziemskich?
http://ujawnienie.wordpress.com/
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 23 lut 2013, 09:57

A tutaj mamy ciekawostkę. Dokumentalny film w temacie ujawnienia pozaziemskiego życia produkcji Disney'a! Wyprodukowany w 1995 roku został jeden raz "puszczony" w eter tylko w 5 stanach w USA. Potem został "pułkownikiem" - zaległ głęboko na półkach - widać nie był po myśli kontrolerów. Jest to nagranie VHS z emisji, obecnie przekonwertowane, ale jakość powalająca nie jest. Ciekawostka.

0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6836
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12584 razy
Otrzymał podziękowanie: 12883 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 03 mar 2013, 13:44

Tajne statki kosmiczne zdolne do podróży międzyplanetarnych istnieją od dawna?

Obrazek

Źródło: Youtube

Jak nam oficjalnie powiedziano wraz z momentem przyziemienia promu kosmicznego Atlantis skończyła się era ziemskich załogowych samolotów kosmicznych. Od tego momentu wszystkie misje załogowe są wykonywane z wykorzystaniem możliwości rosyjskich Sojuzów. Być może jest to kłamstwo a USA posiada kilka samolotów zdolnych do lotów na bardzo dużych odległościach i to nawet w dalszym kosmosie.
Szkocki hacker, Gary McKinnon został aresztowany w marcu 2002 roku. Pracował pod pseudonimem SOLO i jak sam twierdzi szukał informacji o ukrywanych dowodach na istnienie darmowej energii oraz UFO. To, co odkrył doprowadziło do tego, że w USA ciąży na nim wyrok 70 lat pozbawienia wolności. Amerykanie już 10 lat próbują dokonać jego ekstradycji, ale brytyjski rząd odmawia. Co takiego odkrył McKinnon, że USA ściga go tak zajadle?

Według informacji, jakie można znaleźć w rozmaitych artykułach na ten temat hacker włamał się do sieci intranetowych NASA i Pentagonu. W agencji kosmicznej udało mu się wykraść zdjęcie w wysokiej rozdzielczości przedstawiające cylindryczny obiekt w kosmosie gdzieś nad półkulą północną. Jak sam twierdzi 1 października 2002 roku włamał się do U.S. Space Command i odkrył tam listę oficerów z nagłówkiem 'Pozaziemscy Oficerowie". Zaczynało się robić jasne, że może istnieć coś takiego jak U.S Space Navy.Słowo klucz to projekt "Solar Warden". Jest to tajny program kosmiczny, którego istnienie zostało ujawnione właśnie dzięki McKinnonowi. To zadziwiające w mediach wspominało się w tej sprawie wyłącznie w kontekście szkód, jakie rzekomo miał wyrządzić hacker w amerykańskich sieciach wydzielonych. Pomija się kluczową informacje, czyli to, co odkrył szkocki programista. Zwykle w przypadku takich wycieków informacji z osoby ją przekazującej stara się zrobić w zależności od opcji nieszkodliwego lub wręcz przeciwnie, wariata. Tym razem od razu dodano mu etykietkę chorego na Zespół Aspergera.
Konkluzja McKinnona jest taka, że istnieje jakaś flota pojazdów zdolnych do latania w przestrzeni kosmicznej. Cała zabawa z promami kosmicznymi była tylko przykrywką do znacznie bardziej zaawansowanego programu kosmicznego Solar Warden, którego celem było stworzenie pojazdu zdolnego do patrolowania najbliższego nam kosmosu. Flota kosmiczna jest ukrywana i nieznana opinii publicznej. Operuje w ramach US Naval Network and Space Operations Command (NNSOC) wcześniej zwaną Naval Space Command. W projekt jest zaangażowanych przynajmmniej kilkaset osób w bazie Dahlgren, w stanie Virginia.
Pojazdy budowane w ramach "Solar Warden" od lat osiemdziesiątych, były wykonywane przez podwykonawców z USA, Wielkiej Brytanii, Włoch, Austrii, Rosji i Australii. Wydaje się trochę dziwne, że projekt wykonywany takim nakładem sił i realizowany przez wiele krajów pozostał niezauważony. Według ustaleń jedna z baz, w których trzymane są statki kosmiczne znajduje się w Nevadzie na terenie słynnej Strefy 51. Nie wiadomo czy pojazdy to w pełni konstrukcja ziemska czy też przejęta technologia obcych. Być może jest to nawet wersja rozwojowa nazistowskich pojazdów z projektu Vrill i Haunebue. Skoro Amerykanie kontynuowali nazistowskie eksperymenty rakietowe to dlaczego mieli nie zrobić tego samego z techniką kosmiczną opartą o starożytne przekazy o Vimanach lub jak kto wolo powstałą na bazie skopiowania technologii w rozbitym spodku. W przypadku projektów niemieckich sa doniesienia o latajacym spodku, który w 1936 roku rozbił się w okolicy dzisiejszej miejscowości Czernica pod Jelenią Górą.Bardzo prawdopodobne wydaje się, że tajnych baz kosmicznych może być w USA nawet kilka. Niedawno na jednej z pustyń w stanie Utah widziano dziwny ogromny obiekt o trójkątnym kształcie. Świadek sugerował, że miał około 200 metrów długości. Zresztą takich przekazów jest więcej i tajemnicze latające trójkąty są widywane praktycznie na całym świecie. Być może zdecydowana większość UFO to właśnie obserwacje floty tajnych statków kosmicznych i promów zdolnych do wykonywania operacji kosmicznych. Padają sugestie, że USA ma przynajmniej 8 dużych pojazdów kosmicznych i kilkadziesiąt mniejszych.Gdyby się okazało, że jest to prawdą nagle wszystko nabrałoby nowej optyki a idea, że na Księżycu a nawet na Marsie już od dawna są ludzie nie brzmiałaby tak niedorzecznie. Oczywiście w Internecie można również wyczytać, że Amerykanie w kosmosie chronią nas i patrolują tą część przestrzeni kosmicznej starając się nie dopuścić do przestępczego wykorzystania przestrzeni kosmicznej. Niektórzy przekonują, wprost, że czynią to na podstawie jakichś ustaleń z innymi rasami. Wszystko to są jednak tylko domysły na które na razie nie ma mocnych dowodów.

Źródła:

http://www.drboylan.com/usspacefleet.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Gary_McKinnon

http://pl.wikipedia.org/wiki/Czernica_( ... %C3%B3rski)

http://innemedium.pl/wiadomosc/tajne-statki-kosmiczne-zdolne-podrozy-miedzyplanetarnych-istnieja-dawna
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6836
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12584 razy
Otrzymał podziękowanie: 12883 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 03 kwie 2013, 18:58

Tak Ziemianie budowali latający spodek

Zimna wojna to czas, w którym wszystkie kraje świata czekały z zapartym tchem, aby zobaczyć, co wyniknie z wielkich zawodów zbrojeniowych pomiędzy USA a Związkiem Radzieckim. Wyścig zbrojeń przynosił niekiedy absurdalne rozwiązania, które później nie znalazły naśladowców. Jednym z nich był... latający spodek.

Obrazek
W ten sposób Amerykanie wyobrażali sobie współdziałanie latających spodków z klasycznym lotnictwem
/materiały prasowe


Przez lata, od zakończenia II wojny światowej do upadku muru berlińskiego, toczył się wielki wyścig o dominację nad światem. Wydawano ogromne kwoty na zbrojenia i działalność szpiegowską.

Większość działań agentów, zwłaszcza w początkowym okresie, opierała się na zbieraniu plotek czy podsłuchiwaniu rozmów na oficjalnych spotkaniach, stąd też czasem pojawiały się opowieści o niesamowitej broni, jaką miał jakoby posiadać przeciwnik. I tu też było pole do popisu dla wynalazców i poważnych naukowców, którzy prowadzili nie do końca poważne badania.

Zielone ludki

Przed wynalezieniem skutecznych rakiet balistycznych zagłada atomowa nie zaprzątała głów mieszkańcom Stanów Zjednoczonych. Faktycznie, Rosjanie aż do połowy lat 50. XX wieku nie byli w stanie zagrozić Ameryce Północnej atakiem jądrowym.

W latach 50. na topie, oprócz rock’n’rolla, byli kosmici. Zielone ludki zawładnęły umysłami zwykłych ludzi od czasu wypadku w okolicach małego miasta Rosewell. Oficjalnie rozbił się tam prototyp nowego samolotu sił powietrznych USA, jednak wiele osób wierzyło i nadal wierzy, że wciąż można tam znaleźć wrak kosmicznego statku.

Histeria dotycząca zielonych ludków czy Marsjan była ogromna - pojawiały się na stronach komiksów, grały czarne charaktery w filmach i w serialach telewizyjnych. Psychoza z nimi związana doszła do takiego stopnia, że siły amerykańskie powietrzne zaczęły brać ją na poważnie.

W pewnym momencie wśród generalicji pojawiła się sugestia, że latające spodki mogą posiadać nie tylko kosmici, ale także... Rosjanie. A co będzie, zastanawiano się, jeśli oni naprawdę mają taki spodek? Może dobrze by było, żeby i Amerykanie taki mieli? - rozumowano.
Latający spodek

Choć pierwsze próby z latającym spodkiem były już podejmowane i w III Rzeszy, i w USA podczas II wojny światowej (Vought-Zimmerman V-173 oblatany przez słynnego Charlesa Lindbergha i Vought XF5U-1 Skimmer - oba projekty szybko zostały zamknięte), to amerykańskie lotnictwo na poważnie zainteresowało się spodkami dopiero w obliczu nacisków opinii publicznej, która wywierała presję w tej sprawie na senatorów.

Powstał wówczas "Projekt sił powietrznych numer 1794", który został opisany w oficjalnym dokumencie z 1956 roku i był próbą stworzenia statku latającego pionowego startu i lądowania, podobnego do latającego spodka. W przeciwieństwie do poprzednich prób z latającymi spodkami ta konstrukcja miała mieć napęd odrzutowy.

Obrazek
Pierwsza wersja latającego spodka Projektu 1794
/materiały prasowe

Lotnictwo Stanów Zjednoczonych zgłosiło się do kanadyjskiej filii brytyjskiej firmy Avro, aby wybudowała prototyp takiego statku powietrznego. W tym czasie do prac nad projektem włączyły się wojska lądowe, widząc w tym szanse utrzymania własnego lotnictwa.

W drugiej połowie 1956 roku amerykański Sztab Generalny przedstawił Avro Aircraft Limited wymagania, jakie miał spełniać projekt. Były one bardzo wyśrubowane jak na tamte czasy: pułap lotu do 100 tys. stóp (30 tys. metrów), prędkość lotu - ok. 4800 km/h, zasięg operacyjny 1000 mil (ok. 1600 km), no i przede wszystkim obiekt miał być spodkiem.

Obrazek

Jeden z projektów fabryki Avro
/materiały prasowe

Głównym konstruktorem został John Frost, a jednym z konstruktorów płatowca polski inżynier Wacław Czerwiński. Nadali oni pojazdowi kształt, jaki znamy. Wywodził się on bezpośrednio z zawieszonego "Projektu Y", który miał pomóc w "wypłoszeniu" Rosjan z północnej części Kanady. Armia USA chętnie przejęła projekt i przeznaczyła na prace rozwojowe 750 tys. dolarów. Projekt zmienił też nazwę. Od tej chwili miał się nazywać "606A Weapons System".

Po 3 latach prac koncepcyjnych i pięciu odrzuconych próbach 7 października 1959 roku z fabryki wyjechał prototyp Avro Canada VZ-9 AV "Avrocar" - uboższa wersja planowanego i zamówionego Projektu 1794. Został wywieziony w nocy po opuszczonych ulicach Malton, małego miasteczka na obrzeżach Toronto, silnie strzeżony przez policję i wojsko. Do miejsca przeznaczenia trafił na pokładzie holownika, a następnie, przewożony ponownie tylko nocami, do tajnego ośrodka badań w Rosewell. Tam rozpoczęły się próby cudownego dziecka Kanadyjczyków.

Obrazek
Avrocar 59-4975 w czasie testów
/materiały prasowe

Upadek

W czasie pierwszego lotu testowego spodek zaczął się trząść niekontrolowanie tuż nad ziemią i nigdy nie poleciał szybciej niż 100 km/h, choć niektórzy twierdzą, że widzieli go lecącego nad pasem startowym z prędkością 160 km/h. Prawdopodobnie tylko żartowali, ponieważ w oficjalnych raportach NASA pisze, że w czasie badań w tunelu aerodynamicznym okazało się, że jest całkowicie niestabilny w locie przy prędkości większej niż 130 km/h.Do tego okazało się, że z wymarzonych 30 kilometrów lotu nad ziemią niewiele zostało. W czasie prób spodek wzniósł się raptem na wysokość 3 stóp, to jest trochę ponad 90 centymetrów. Projekt został bardzo szybko zamknięty, a prototyp trafił do magazynu. Dziś można go oglądać w National Museum Of The United States Air Force w Dayton.

Armia USA wydała na niego ponad 3,5 miliona ówczesnych dolarów. Obecnie kosztowałby ponad 24 miliony dolarów. Taki był koszt budowy ledwie jednego latającego prototypu...

Obrazek

Avrocar jako eksponat w muzeum
/Jason McDonell /materiały prasowe

Sławek Zagórski

http://facet.interia.pl/obyczaje/histor ... nId,949781

hm.......................czyżby projekt ujawnienie ? :D artykuł na pierwszej stronie interii :shock: właściwie to dlaczego ja się dziwię ? Od czegoś trzeba zacząć :D : 8-)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ