Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

UJAWNIENIE

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 23 lut 2017, 22:19

Czytałeś "DEIR"?
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16970
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17181 razy
Otrzymał podziękowanie: 24259 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 24 lut 2017, 08:14

nie, mam czasu na wszystko, post @ex-east też pasuje:
viewtopic.php?f=21&t=1113&p=64581#p64581
i jeszcze to:
https://vimeo.com/147176221
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować


Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16970
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17181 razy
Otrzymał podziękowanie: 24259 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 03 mar 2017, 18:32

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7775
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14228 razy
Otrzymał podziękowanie: 13839 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 04 mar 2017, 12:45

Dzięki songo :) fajna i ciekawa rozmowa ! Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie zajrzała na polecany przez Alexa wywiad przeprowadzony przez Projekt Camelot .Na razie obejrzałam ( przeczytałam) część 1 i muszę przyznać że, wywiad zawiera szokujące informacje ! Wieczorem zabiorę się za drugą część a tym czasem wstawiam pierwszą i polecam ,bo na prawdę warto. Puzle zaczynają do siebie pasować ;)


Wybrany przez obcych, część 1 William Tompkins(Napisy)

https://www.cda.pl/video/1244052ec



edit: cholercia ,chyba nie ma drugiej części wywiadu w j.polskim :( albo ja nie widzę
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16970
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17181 razy
Otrzymał podziękowanie: 24259 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 04 mar 2017, 16:20

..no jest, ale tłumacz "G" jest fatalny, powiem tylko, że wszyscy astronauci z prog. Apollo wg. Tompkinsa,-
byli Masonami wysokiego stopnia, wcześniej oglądałem filmik o współpracy Rosjan i Amerykanów w programach,-
i że to Rosjanie byli pierwsi na księżycu, ale się dogadali i wersja oficjalna jest znana.
Jak to znajdę znowu to wstawię.

https://www.youtube.com/watch?v=qzNSX3ftKiw

PS. R. kręcą nawet film o swojej wersji podboju księżyca w "tajemnicy" ;)
http://www.rmf24.pl/fakty/news-rosjanie ... nId,102203

https://www.youtube.com/user/secureteam10
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » niedziela 05 mar 2017, 00:11

Zainteresował mnie wywiad z William Tompkins ;)
znalazłam 2 część (są tu oba wywiady)

http://porozmawiajmy.tv/wybrany-przez-o ... -tompkins/

https://youtu.be/i-nNM9rS-04

wstawiłam video - chanell
1 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7775
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14228 razy
Otrzymał podziękowanie: 13839 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 05 mar 2017, 12:13

Basia7 dziekuję ,ja nie mogłam tego znaleźć ,ale też nie miałam za bardzo czasu żeby dokładnie poszukać . Już się zabieram za czytanie ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7775
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14228 razy
Otrzymał podziękowanie: 13839 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 05 mar 2017, 16:07

Dla niektórych to, co mówi ten człowiek to bzdury ,ale ja uważam inaczej . Jestem wdzięczna osobom które udostępniły te materiały. Dla mnie to są szokujące informacje ,choć uważam że wiem dużo na temat obcych ,kosmosu ,Księżyca i innych planet. Rewelacja !
Niesamowicie ciekawy wywiad . Interesuje się tym tematami od dawna i ciągle dowiaduję się czegoś nowego. Bardzo,bardzo dziękuję za ten dwuczęściowy wywiad .Dziękuję również osobom które tłumaczyły a Alexsowi za udostępnienie wywiadów.Z niecierpliwością czekam na następne.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16970
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17181 razy
Otrzymał podziękowanie: 24259 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 05 mar 2017, 16:32

..jak to wszystko czytam/oglądam- to pewne rzeczy się powtarzają w innych przekazach,-
jak to o kwarantannie Ziemi i całego US., co znowu potwierdza @cobra w swoich relacjach.
Tak czy owak, wczoraj obejrzałem jeszcze materiał o ewakuacji z Antarktydy załogi cywilnej,-
a to po to, aby klika Cabal mogła spokojnie usunąć niewygodne artefakty z ruin przedpotopowej,-
cywilizacji i podrzucić co zastępczego.
:twisted:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 05 mar 2017, 17:44

Czy ty naprawdę wierzysz w tą mega manipulację z Kalifornii z kobrą w roli głównej?

Przecież to zabawa LUDŹMI przez rezyserów z Hollywood.
Uffff jak naiwni głupi są ludzie, wierzą we wszystko co ktoś bąknie i zamieści jako prawda, prawda i jedyna prawda.
Czym więcej jest potwierdzeń z podobnych żródel , tym bardziej inna jest prawda, którą oni chcą ukryć za wszelką cenę!
Ufaj sobie.

Czym więcej jest negatywnych plotek na mój temat, tym większą ja mam pewność co do pozytywnych skutków mojej pracy... nie walczy się kimś , kto nie jest kijem w szprychach systemu.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7775
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14228 razy
Otrzymał podziękowanie: 13839 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 05 mar 2017, 18:14

Kiaro każdy rezonuje z tym co w danym momencie do niego trafia ,przecież kto jak kto ,ale ty o tym najlepiej wiesz ;) Każdy ma jakąś lekcję do przerobienia. Jeden ma lekcję z Enki , inny z Cobrą a jeszcze inny z Projektem Camelot i Williamem Tompkinsem :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 05 mar 2017, 19:54

No wiem to, ale wiesz ... po tylu latach wspólnego bycia i dyskutowania, eliminowania tych wszystkich bzdur .... którymi chcą odwrócić naszą uwagę od siebie , zachwyt nad laniem wody .. dziwi mnie.
ja też czytam ich info. ale w celu weryfikacji tego co, chcą osiągnąć, bo można wyciągnąć takie wnioski, uważnie czytając zapis miedzy wierszami.

Wniosek jest jeden przegrali z kretesem, szerząc fałszywą informację oczekują aplauzu i energii z niej płynącej , już nic więcej im nie pozostało jak przypisywać sobie sukcesy.
Ale i to padnie , bo nastąpi ujawnienie PRAWDY.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » niedziela 05 mar 2017, 23:29

Kiara, a ty wiesz jaka to będzie PRAWDA?
0 x



ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: ex-east » poniedziałek 06 mar 2017, 07:03

W linku ponizej zdjecia z satelity NASA tego, co znajduje sie pod 2,3km warstwa lodu na Antarktydzie
http://righthoughts.com/news-stories/an ... km-of-ice/

Naukowcow niezmiernie intryguja te "formacje geologiczne" . Niektorzy wprost mowia, ze to dzielo istot inteligentnych. Kiedy to ostatnio Antarktyda byla wolna od lodu ?
Czy to jest dowod na istnienie wyoko rozwinietej cywilizacji na Ziemi ?
Coz, nie dowiemy sie, poki sie nie dokopia, choc szanse na to sa raczej znikome. Wiecej nadziei na wyjasnienie zagadki tych tajemiczych formacji naukowcy wiaza z dzialalnoscia nowego satelity ICESat-2, ktorego wystrzelenie na orbite planuje sie w maju 2017 r. Satelita ten jest wyposazony w najnowoczesniejsze urzadzenia do badania lodu na duzych glebokosciach.

Swoja droga, intrygujace jest juz samo to, ze oficjalnie takie zdjecia wyplywaja do opinii publicznej. Cos sie dzieje ... Czy jestesmy przygotowywani powoli do tego, aby dowiedziec sie prawdy ?
Wezmy pod uwage ostatnie doniesienia o ewakutacji personelu cywilnego z Antarktydy ... o ruchach administracji USA oraz Rosji zwiazanych z tym kontynentem, teraz te zdjecia ... cos sie dzieje.

A moze jeszcze inaczej ... cos nam szykuja ?
Gdybys chcial odwrocic uwage od szwindli na masowa skale, czy nie byloby zrobic to latwiej zwracajac uwage ludzkosci na przyklad .. na UFO ? - albo jakas cywilizacje ziemska sprzed setek tysiecy lat .. jakies artefakty, cos , co jest sprawdzalne, a nawet wiarygodne. Rzucic to masom, a po cichu robic swoje.
0 x



Ramzes3
Posty: 705
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 93
Podziękował: 4935 razy
Otrzymał podziękowanie: 1583 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » poniedziałek 06 mar 2017, 08:52

Kiara pisze:
Czym więcej jest negatywnych plotek na mój temat, tym większą ja mam pewność co do pozytywnych skutków mojej pracy... nie walczy się kimś , kto nie jest kijem w szprychach systemu.


Moim zdaniem taka postawa to nic innego jak błędne utwierdzanie się w przekonaniu o własnej wyjątkowości i nieomylności.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 06 mar 2017, 11:01

Każdy jest wyjątkowy i nie powtarzalny.. a nieomylność..... wszyscy uczymy się na błędach,naszą drogą do doskonałości są ich korekty i to przez całe życie.

Ale, Twoje zdanie nie jest dla mnie najistotniejsze, tylko moje, zatem niech każdy zostanie przy swoim zdaniu.... :D
Każdy będzie się rozliczał z tego co, dla niego jego zdaniem było istotne i nie istotne, co zrobił, a, czego nie zrobił chociaż mógł.
Po za tym każdy powinien opierać się na swoich nie cudzych odczuciach.. bo jesteśmy inni.. i to wszystko.

A, plotki.... są i były oraz będą dopóki w ludziach będzie zazdrość i zawiść,, dopóki nie nauczą się cenić siebie i oceniać siebie nie innych.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Ramzes3
Posty: 705
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 93
Podziękował: 4935 razy
Otrzymał podziękowanie: 1583 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » poniedziałek 06 mar 2017, 18:52

Kiara pisze: zatem niech każdy zostanie przy swoim zdaniu.... :D


Zgodnie z Twoją wolą :D
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7775
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14228 razy
Otrzymał podziękowanie: 13839 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 10 mar 2017, 11:24

Dla mnie ,zdanie każdego jest cenne ,pozwala spojrzeć na "problem" z innej strony ,choć nie zawsze słusznej. ;) :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7775
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14228 razy
Otrzymał podziękowanie: 13839 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 11 mar 2017, 07:44

DeLonge ujawnia, że w ciągu 60 dni dowiemy się prawdy o UFO.

Obrazek

Tom DeLonge twierdzi, że obcy ujawnią się w ciągu najbliższych 60 dni. Takie oświadczenie padło na Międzynarodowym Kongresie UFO w trakcie panelu Naukowiec roku. W swoim przemówieniu Tom DeLonge twierdzi, że to będzie duży krok w poszukiwaniu prawdy o obcych.

Miał brać udział w tajemniczym projekcie, którego szczegóły pojawiły się w e-mailu wysłanym przez menadżera kampanii prezydenckiej Hillary Clinton Johna Pedesta. Zostały one ujawnione przez WikiLeaks w trakcie kampanii.

DeLonge już wcześniej opowiadał o tym jak spotkał kosmitów w pobliżu tajnej bazy wojskowej Area 51. Mówił również, że jego misja jest zagrożona przez ukryte źródła, że jego telefon jest na podsłuchu. W swoim przemówieniu powiedział "Jest wiele rzeczy, których nie mogę powiedzieć, ale w jednej sprawie mogę Was zapewnić, coś będzie ogłoszone w ciągu najbliższych 60 dni. Jestem bardzo wdzięczny, że zostałem doceniony za te rzeczy, ale to jeszcze nie koniec. Jestem taki sam jak wy. Spędziłem 20 lat czytając o Roswell, Dulce, Serpo, Churchill, tutejszych wypadkach, Nazistowskich statkach, Antarktydzie, o Marsie i różnych konstrukcjach na Księżycu. Czytałem wszystkich tych samych autorów jak wy, setki książek. Patrzę na wszystkie te same miejsca jak wy. Jestem taki sam.

Postanowiłem wykorzystać mój rozgłos, by zrobić coś ambitnego i to zadziałało. Dziś wyszedłem i powiedziałem Wam o książce którą napisałem pt. Sekret Machines i powiedziałem kilka rzeczy, że pracuję z jakimiś ludźmi. Myślę, że wiele osób wątpi, ale Wikileaks ujawniło pewne sprawy, że jestem zaangażowany w poważnych sprawach i są duże postępy."

Według Wikiliks DeLonge wysłał kilka e-mailów do Pedesty. Maile dotyczyły proponowanych spotkań i informacji o informatorach z którymi pracował.


http://paranormalzone.pl/niewyjasnione/ ... awdy-o-ufo

Pozostaje nam tylko czekać. Pożyjemy zobaczymy ,bo takich zapewnień było już kilka ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: ex-east » piątek 17 mar 2017, 06:35

Nie wiem czy to fake, czy prawda, ale w tym artykule : http://reflectionofmind.org/nasa-admits ... n/?t=tesla
..pisza, ze NASA OFICJALNIE, ustami swojej rzeczniczki, Trish Chamberson , przyznalo, ze utrzymuje kontakty z CZTEREMA rasami pozaziemskimi. NASA twierdzi, ze te rasy sa pokojowo nastawione, ale czesto odwiedzaja Ziemie poniewaz bardzo interesuja sie ziemskim ekosystemem i natura ziemska. Jedna z tych ras, jak potwierdzono, zajmuje sie wydobyciem surowcow na planetach roznych galaktyk. Po niewidocznej stronie naszego Ksiezyca rowniez znajduje sie jedna z ich kopalni, a ostatnio rasa ta wziela sie za eksploatacje Jowisza ( stad pojawienie sie wokol niego tajemniczych pierscieni jako efekt technologii wydobycia ).

hmmm ... wierzyc, nie wierzyc, ale moze gdzies w sieci da sie znalezc potwierdzenie z innego zrodla, iz rzeczywiscie ujawnienie zostalo oficjalnie przez NASA ogloszone ..
A i to jest ciekawe :
cytat "Trish Chamberson, an official spokesperson from NASA, also made various sensational allegations in the course of the interview, claiming that the alien species known as the Greys have been visiting Earth for thousands of years and that they may have had a hand in the construction of megastructures such as the ancient pyramids of Giza and various other buildings dotted around the world."

NASA przyznalo, ze wiedza, iz Szaraki odwiedzaja Zieie od tysiecy lat i ze maja wiele wspolnego z megastrukturami antycznymi takimi, jak piramidy w Gizie oraz inne budowle rozsiane po swiecie.

Wedlug NASA pozaziemskie rasy nie ingeruja juz w rozwoj ludzkosci, ale niezmiernie martwi ich nasze eksperymentowanie z bronia nuklearna. Za kazdym razem, kiedy zdetonowany jest ladunek nuklearny ponoc wprowadza to zmiany na rownoleglych liniach rzeczywistosci Wszechswiata :shock:
1 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: barneyos » piątek 17 mar 2017, 09:37

Piszą, że podają o za

http://www.disclose.tv/news/nasa_admits_it_is_in_contact_with_alien_species_and_just_forgot_to_mention_it/135389

a na stronie disclose.tv w komentarzach ludzie piszą też, że nie mogą nigdzie potwierdzić tej wiadomości. Poza tym info jest sprzed pół roku, a w tym czasie żadnej "rewolucji" nie było, więc chyba jednak fejk.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 22 mar 2017, 23:43

OFICJALNY KONTAKT Z UFO? Live stream Fundacji Nautilus 19 marca 2017

https://www.youtube.com/watch?v=u_wuyNOBLIE

Opublikowany 21 mar 2017
Czy kiedyś dojdzie do pierwszego i oficjalnego kontaktu z UFO? Dlaczego dzisiaj oznaczałoby to śmiertelne zagrożenie dla pokoju na Ziemi? Co mówi na ten temat najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski? Zapraszamy do wysłuchania kolejnego "LIVE STREAM" z pokładu okrętu Nautilus. Połączenie z naszym kapitanem miało miejsce 19 marca 2017.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16970
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17181 razy
Otrzymał podziękowanie: 24259 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 26 mar 2017, 11:33

pojawił się taki oto "news", warto przynajmniej to wiedzieć:

Zgodnie z doniesieniami informatora pochodzącego z Tajnego Programu Kosmicznego Corey Goode, Prezydent Donald Trump zaraz po swojej inauguracji 20 stycznia tego roku wydał ściśle tajne memorandum. W nim rozkazał, aby ujawniono pakiet patentów z technologiami przeciwdziałającymi starzeniu oraz z technologiami wytwarzającymi darmową energię. Memorandum to zostało wysłane do Amerykańskiego Wydziału Obrony Narodowej oraz do agencji wywiadowczych i ze względu na swoją tajność nie zostanie podane do opinii publicznej.


Obrazek
https://kosmiczneujawnienie.com/2017/03 ... mowa-ener/
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16970
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17181 razy
Otrzymał podziękowanie: 24259 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 27 mar 2017, 22:36

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ