Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

UJAWNIENIE

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 14 sty 2022, 08:27

https://unitednetwork.nunchee.tv/conten ... rly-Goguen

OBOWIĄZKOWY DO OBEJRZENIA RAPORT SPECJALNY Z KIMBERLY GOGUEN - January 13th, 2022.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » piątek 14 sty 2022, 21:39

0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 21 sty 2022, 15:38

Tajemnicze znaleziska znalezione w lodzie Antarktydy
20 sty 2022

https://www.youtube.com/watch?v=kjvdMn8fjZk

Ayhan Infire

Ukryte sekrety Antarktydy, które słyszał bardzo mały procent? Piramidy na Antarktydzie? Ślady UFO? Dowód dla cudzoziemców? Ciało obcego? Jakie sekrety i tajemnice kryje Antarktyda? Obcy sfilmowani kamerą? Uwierzyłbyś w to? Przerażające i przerażające ujęcia zrobione przez naocznych świadków lub Mapy Google, które przyprawią Cię o gęsią skórkę?
Być może Antarktyda jest jednym z najbardziej odizolowanych i odległych kontynentów na naszej planecie, jest prawie w całości pokryta lodem i śniegiem, więc nikt nie może tam zostać na zawsze, ale mimo wszystko Antarktyda skrywa wiele tajemnic, o których wie niewiele osób, w moim nowym filmie , opowiem Ci o 9 tajemniczych rzeczach, które znaleziono na tym tajemniczym kontynencie.

=====================================
Tajemnicze znaleziska znalezione w lodzie Antarktydy
=====================================
🕒CZAS - KODY 🕒

00:00 Dom
0:59 Antarktyda to jedno z najbardziej tajemniczych miejsc na naszej planecie
1:24 Krwawy wodospad
Prostokątne góry lodowe
3:51 Piramidy na Antarktydzie
5:04 Tajna baza III Rzeszy
6:10 Dziwne dźwięki
7:11 Ślady UFO
8:05 Ekosystem ekosystem
8:57 Hotspot
9:52 Kratery
10:54 Czy wiedziałeś o tych znaleziskach na Antarktydzie?
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 22 sty 2022, 18:22

Dlaczego nikomu nie wolno badać Antarktydy!
22 sty 2022

https://www.youtube.com/watch?v=FJbBSeGx-9Y

Nieznana Lista

Antarktyda to lodowa i śnieżna pustynia, która u wielu budzi ciekawość i podziw. Zdumienie wynika częściowo z tego, że praktycznie nikomu nie wolno podróżować na Antarktydę. Dziś omówimy wszystkie powody, dla których Antarktyda jest zakazanym kontynentem i nikomu nie wolno tam podróżować.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 24 sty 2022, 03:02

https://bakomkulisserna.biz/2022/01/23/ ... ensk-text/
https://rumble.com/vsxvhc-den-stora-hem ... -text.html
Teraz zaczynają wychodzić na jaw prawdy o UFO, kosmitach i gadach. Wiele z tego, o czym od dawna mówił między innymi David Icke , teraz okazuje się być prawdą.

Projekt Vaken Published January 20, 2022

Jaka jest siła napędowa, która chce stworzyć dystopijną przyszłość ludzkości? Dlaczego świat jest taki, jaki jest? Dlaczego jest tyle cierpienia?

Według świadków i osób znajdujących się w środku, które są objęte tajemnicą, światem rządzi obca rasa, która przybiera postać gada. Według nich istnieje manipulacja ludzkością, która sięga tysięcy lat wstecz, a która nadal istnieje.
Świadkowie twierdzą, że mają zdolność ukrywania się za ludzką postacią i zajmują najwyższe stanowiska władzy w społeczeństwie…

W tym filmie zobaczysz ludzi w środku opowiadających o tym, co wiedzą io swoich doświadczeniach – co tak naprawdę wydarzyło się na Księżycu, technologia, która istnieje w ukryciu, dlaczego tak wiele dzieci znika na całym świecie, UFO i inne rasy poza Ziemią…

Jakkolwiek niepojęta może być prawda, nie zmienia się ona tylko dlatego, że nie chcemy jej słyszeć. Aby problem zniknął, należy podkreślić źródło problemu…

Czy chcesz zobaczyć mroczną prawdę?

……………………………………………………………..

Śledź Project Awake: https://projectawake.net/folj/

Dołącz do mojego telegramu: https://t.me/projektvaken

Strona internetowa: https://projectawake.net/projekt-vaken/

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 25 sty 2022, 09:06

Zajawki do tego co się dzieje obecnie i to co nastąpi w najbliższym czasie...
https://www.youtube.com/watch?v=eFutwgbcTUk&t=416s

i jeszcze to;
https://www.youtube.com/watch?v=c988vIoMAqs

polecam całą stronę...
https://www.youtube.com/c/Wgl%C4%85dyDuchowe



Pozdrawiam - THotal :D
1 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 13 lut 2022, 07:13

STRONA GŁÓWNA › ZDROWIE › SIMON PARKES INFORMUJE 2022.02

Simon Parkes informuje 2022-02-11
Z TYŁU wiadomości to 12 LUTEGO 2022 • ( 0 )


Dzisiaj w Internecie nastąpiły poważne zakłócenia, więc prawie cały dzień zajęło mi wydrukowanie tego. Również zilustrowanie tekstu było całkowicie niemożliwe.

2022-02-12
Szymon Parkes

Witam wszystkich i bardzo dziękuję za cierpliwość! Nie jestem z tobą tak często, jak powinienem, ale chcę powiedzieć kilka rzeczy. Wiem, że wielu było bardzo zdenerwowanych, gdy powiedziałem, że pojawiły się dość głośne głosy z Białych Kapeluszy, które chciały zmiany w prostszy sposób, w bardziej konstytucyjny sposób. Wiele osób było, jak rozumiem, dość nim rozczarowanych.

Nie powiedziałem, że może to zrobić, ale powiedziałem, że trzeba spróbować coraz wyższego poziomu głosu. Jeśli spojrzysz na to, co dzieje się w obecnych „protestach ciężarówek”, zobaczysz, że Białe Kapelusze próbują zastosować metody w ramach konstytucji. Nie oznacza to, że wojsko nie jest aktywne, oznacza to po prostu, że na ulicach nie ma czołgów. Aby było jasne dla wszystkich, jeśli Białe Kapelusze próbują wszystkich tych możliwości poprzez Konstytucję i nie działają, muszą użyć EBS (system awaryjny). Muszą wykorzystać wszystkie te rzeczy, o których wiesz io których wspominaliśmy dawno temu.

Jeśli nie można tego osiągnąć za pomocą tych łagodniejszych metod, które znamy i musimy osiągnąć. Potem ci faceci, których nazywamy Białymi Kapeluszami, nie przebyłem całej tej drogi tylko po to, by powiedzieć „nie, to nie zadziałało”. Nieważne!

Chcą powiedzieć, że wypróbowaliśmy każdą opcję. Każda opcja i próbowaliśmy wszystkiego. I dlatego uważam, że są ludzie, którzy są bardziej zadowoleni z przyjęcia o wiele bardziej praktycznego podejścia. Widzimy, że dzieje się metoda pozwalająca na zmianę konstytucji w sposób, w którym 3/4 lub 75% nieprzytomnych lub nieprzytomnych ludzi na planecie mogłoby to uznać za demonstrację.

Widzisz, ci z nas, którzy nie śpią i są świadomi, zdają sobie sprawę, że ci kierowcy ciężarówek nie wyszli nagle z kościoła, obudzili się pewnego ranka, rzucili się do ciężarówek i odjechali. Nie, wszystko jest dobrze zaplanowane i dobrze zorganizowana operacja. Potrzeba do tego wielu osób z doświadczeniem. Ale mimo to to ludzie są na pierwszym planie, jeśli chcesz tak to ująć. Wojsko musi być tam, aby wspierać i pomagać, ale oczywiście nie chcą tam być, aby to zrobić. Każdy kierowca stracił w tym czasie około 60 000 $.

Myślę, że trudność polega na tym, że nie budzą się, a nieświadomość tego nie akceptuje. Widzieliśmy wyciekające wideo z policją, niektórzy byli uzbrojeni w Kanadzie, gdy otoczyli stacje benzynowe i zabrali te pojemniki z propanem do gotowania z zamiarem zatrzymania tych kierowców, aby następnego dnia spotkał się z kanadyjskim sędzią, który napisał nakazać, aby policja zwróciła im wszystko. Było dużo żucia i rzucania. Widzisz, powiedziałem kilku osobom tutaj, że jeśli teraz patrzą na Wielką Brytanię i Londyn, gdzie policja została poproszona o usunięcie demonstracji z Trafalgar Square, usunęli każdego z nich tylko dlatego, że sędzia następny dzień powiedział, że mogą wrócić. To było tak demoralizujące dla policji i dlatego, jeśli spojrzysz na zdjęcia z telefonów komórkowych, więc widzisz tych gliniarzy, którzy wyglądają na kompletnie zdesperowanych i nie sądzisz, że to dlatego, że jest zimno, myślę, że to dlatego, że nie mają wsparcia. Wreszcie, jeśli kiedykolwiek będziemy musieli ponownie państwu przypominać, kanadyjskie wojsko niedawno wydało oświadczenie, że nie ma zamiaru używać go przeciwko ludziom.Trudeau zrozumiał, że niechętnie wygłosił przemówienie. Myślę, że jeden z przywódców prowincji oświadczył, że zaangażowanie wojska to wielka sprawa. Nie muszą prosić o zaangażowanie wojska, ponieważ wojsko może, lub w dużym stopniu, może kategorycznie odmówić.

Władze kanadyjskie są teraz w bardzo trudnej sytuacji. Dwie prowincje zdecydowały się teraz opuścić wiele mandatów dotyczących Covid-19. Więc odchodzą, a Trudeau jest ignorowany.Teraz rozumiemy, że oprócz tego, co już ogłoszono, ogłoszono sytuację nadzwyczajną. Deep State próbuje teraz powiedzieć, że uwięzią kierowców lub nałoży na nich grzywnę w wysokości 100 000 dolarów kanadyjskich i pozbawi ich praw jazdy. Powszechna sztuczka.

To jest teraz ważne. Jeśli ludzie, którzy zorganizowali protesty, wyrzucają wszystkich i wyrzucają wszystkich kierowców ciężarówek, i że w Kanadzie nie ma fundamentalnej zmiany, to wracasz do ramki 1. Jeśli tak nie jest, jakie jest to niezdarne podejście myślę, że z tym mamy do czynienia. To administracja cywilna jest zmuszona do podjęcia decyzji. Teraz dwie prowincje w Kanadzie zdecydowały się zrezygnować z mandatu, więc wybrały inną drogę, ale Trudeau prawdopodobnie tego nie zrobi. Jeśli odmówi lub nawet nie spotka się z kierowcami, aby z nimi porozmawiać, to tylko pokazuje, jak arogancki jest ten człowiek. Zamiast czuć tych przyzwoitych mężczyzn i kobiet, bo nie tylko mężczyźni jeżdżą tymi ciężarówkami, więc jeśli ci porządni mężczyźni i kobiety wyglądają, jakby zostali wtrąceni do więzienia na rok, albo ukarani grzywną w wysokości 100 000 dolarów kanadyjskich, albo cofnięto im licencje, bo dobrzy faceci nie tego chcą. Ci dobrzy ludzie prawdopodobnie przerwą strajk i powiedzą kierowcom:Cześć, zabierz się na Super Bowl lub do Waszyngtonu. Potem doszli do porozumienia w sprawie, że nie została rozwiązana. Nie traćcie ducha, ponieważ jeśli ci ludzie w rządzie są na tyle głupi, by zaakceptować to, co im zaoferowano, albo jeśli są zbyt aroganccy, by nie przyjąć tego, co im zaoferowano, to wojsko lub jakkolwiek ich nazwiecie, Vita kapelusze, wtedy mają tylko jeden wybór na stole.

OK, przejdźmy teraz do sytuacji na Ukrainie. Muszę obalić, że na Ukrainie nie ma wojsk amerykańskich. Nikt inny niż ci, którzy są tam jako technicy, i mam na myśli w prawdziwym tego słowa znaczeniu, że nie chcemy rosyjskich techników ani specjalistów, którzy służyli tylko jako przykrywka dla tego, dlaczego rozmieszczasz tysiące żołnierzy z czasów sowieckich, to nie jest o co w tym wszystkim chodzi. Większość wojsk amerykańskich została przeniesiona do Polski lub krajów bałtyckich. Nikt nie zamierza walczyć z Rosjanami na Ukrainie. Dzisiaj Departament Ojczyzny i kilka innych departamentów w Stanach Zjednoczonych wydały pilne ostrzeżenie dla wszystkich obywateli USA na Ukrainie i poprosiły ich o natychmiastowe i wszelkimi możliwymi sposobami wyjazd. Mój dziadek był starszym brytyjskim dyplomatą, a używając tego rodzaju języka, to zwykle oznacza 24-godzinne ostrzeżenie. Dla rządu USA, kimkolwiek on jest, który każe Amerykanom w jakikolwiek sposób natychmiast się stamtąd wydostać, wskoczyć do autobusu, wsiąść do samochodu lub do samolotu, mówi mi, że spodziewają się czegoś w ciągu 24 godzin. O co w tym wszystkim chodzi?

Wiesz, że wojska brytyjskie nie będą walczyć z wojskami rosyjsko-amerykańskimi i nie zaatakują Rosjan. Niemcy nie będą ingerować w nic, co ma związek z Rosją. Absolutnie nie! Z wielu rzekomych powodów większość krajów NATO, które właśnie opuściły Francję, również tego nie zrobi. Nikt nie będzie walczył z Ukrainą. A więc o prezydencie Putiniewydaje rozkaz, aby mała kolumna wjechała do stolicy Ukrainy, jestem pewien, że burmistrz wyjdzie i poda rękę głównodowodzącemu rosyjskiej kolumny i wszystko załatwi uprzejmie i przyjemnie z przekazaniem zejścia. Bo jeśli ma być bitwa, a ty jesteś w pełni zmysłów, chcesz walczyć z Rosjanami? To nie brzmi naprawdę sensownie. I w kółko prezydent Ukrainy prosi Joe Bidena o złagodzenie retoryki, widzicie, tylko to pogarszacie. Naprawdę jesteś tym podekscytowany. Wiele tak zwanych alternatywnych mediów twierdzi, że Biden próbuje to zrobić w imieniu państw głębokich, a to po to, by rozpocząć wojnę.

Ale tutaj mamy problem, bo jeśli na ziemi nie ma żołnierzy, to przeskakuje się z konwencjonalnej wojny do czegoś jeszcze gorszego i bardzo szybko. Kiedy obie strony otrzymały fizyczne zasoby, aby skonfrontować się ze sobą, zawsze jest czas, w którym fizyczne zasoby są w konflikcie, zanim zdecydują się przejść do czegoś poważniejszego lub bardziej niszczycielskiego. Ale w sytuacji, gdy NATO nie ma obecności wojskowej na Ukrainie i gdyby doszło do wtargnięcia w jakiejkolwiek formie, widzicie, nie ma czasu, by NATO odpowiedziało militarnie, nawet gdyby tego chciało czołgami i tradycyjną bronią. Istnieje obawa o reakcję pocisku, która może prowadzić do poważnych zakłóceń. Ludzie, którzy pasjonują się wojną, muszą być bardzo ostrożni, nie dostają tego, czego chcą. Jestem absolutnie pewien, że Rosjanie w ogóle nie mają zamiaru się wycofywać. Zakładam, że NATO nie jest krajem, ale NATO składa się z wielu różnych przywódców, z których każdy ma swój własny program wewnętrzny i żaden z nich nie chce wrócić do swojego kraju i powiedzieć: „Przypadkowo podpisałem się teraz pod wojną”. . To się nie zdarzy, ale Deep State chce, żeby tak się stało. Głębokie państwo wolałoby to, ponieważ odwraca uwagę od demonstracji przeciwko tym zamknięciom. Jeśli wszystkie te BBC lub CNN skoncentrują się na wojnie z Ukrainą, to nie zajmą się niczym lub niewielką częścią tego, co zajmują się dzisiaj, ale nie zajmą się wszystkimi tymi demonstracjami. ale NATO składa się z wielu różnych przywódców, z których każdy ma swoje własne programy wewnętrzne i żaden z nich nie chce wrócić do swojego kraju i powiedzieć: „Przypadkowo podpisałem się teraz pod wojną”. To się nie zdarzy, ale Deep State chce, żeby tak się stało. Głębokie państwo wolałoby to, ponieważ odwraca uwagę od demonstracji przeciwko tym zamknięciom. Jeśli wszystkie te BBC lub CNN skoncentrują się na wojnie z Ukrainą, to nie zajmą się niczym lub niewielką częścią tego, co zajmują się dzisiaj, ale nie zajmą się wszystkimi tymi demonstracjami. ale NATO składa się z wielu różnych przywódców, z których każdy ma swoje własne programy wewnętrzne i żaden z nich nie chce wrócić do swojego kraju i powiedzieć: „Przypadkowo podpisałem się teraz pod wojną”. To się nie zdarzy, ale Deep State chce, żeby tak się stało. Głębokie państwo wolałoby to, ponieważ odwraca uwagę od demonstracji przeciwko tym zamknięciom. Jeśli wszystkie te BBC lub CNN skoncentrują się na wojnie z Ukrainą, to nie zajmą się niczym lub niewielką częścią tego, co zajmują się dzisiaj, ale nie zajmą się wszystkimi tymi demonstracjami. z dala od demonstracji przeciwko tym zamknięciom. Jeśli wszystkie te BBC lub CNN skoncentrują się na wojnie z Ukrainą, to nie zajmą się niczym lub niewielką częścią tego, co zajmują się dzisiaj, ale nie zajmą się wszystkimi tymi demonstracjami. z dala od demonstracji przeciwko tym zamknięciom. Jeśli wszystkie te BBC lub CNN skoncentrują się na wojnie z Ukrainą, to nie zajmą się niczym lub niewielką częścią tego, co zajmują się dzisiaj, ale nie zajmą się wszystkimi tymi demonstracjami.

Jest to interesujące z Łączenie świadomości(CC) punktu widzenia i chciałbym podziękować wszystkim z CC Ireland za wyjątkowe wsparcie dla Mike'a i Kima na farmie. Widzisz, Deep State zamknęło ich, ponieważ nie chcą małych farm, nie chcą małych rodzinnych firm, ale chcą dużych spółdzielni, które kierują wszystkim. Wspaniałą wiadomością jest to, że to jest cios, odbije się na tym, co robią, innym przyjaciołom i sojusznikom, którym chcę podziękować, a także wszystkim innym CC w Irlandii, a także innym oczywiście poza Irlandią, za całe wsparcie daliście pewność, że Deep State nie zniszczy tego, co jest w zasadzie wspaniałym zasobem i udogodnieniami i mam zamiar wyjść na letnie przesilenie, trzymać kciuki i spotkać się z wami i po prostu uczcić fakt, że nie wrzuciliście ręcznik i zostały zmiażdżone przez Kabałę. Dobra robota!

Kilka flag zostało zauważonych podczas sobotniego wiecu liczącego około 15 000 osób, gdy maszerowały przez Canberrę do Parlamentu

Chciałbym również podziękować australijskim członkom, otrzymałem trzech australijskich koordynatorów, którzy biorą udział w tych dużych demonstracjach w Canberze, tamtejszym budynku rządowym, i prosiłem o przesłanie mi kilku nagrań wideo dla mediów MSM, które ich nie obejmują i Mogę je zamieścić na mojej stronie internetowej. Możemy to zorganizować i pokazać ogromną liczbę osób demonstrujących przeciwko tym blokadom, które były bardzo poważne w Australii, a także w Nowej Zelandii, ale tutaj mówimy o Australii. Otrzymałem zdjęcia z drona z kempingów, na których wiele osób się sprzeciwiło. Kiedy zapytałem ich, czy są tam setki tysięcy, to byłoby wspaniale, nigdy nie powiedziałem, że gdybyśmy mogli być milionem, bylibyśmy za to bardzo wdzięczni. Dzięki Bogu, gdybyśmy mogli sprowadzić pół miliona ludzi lub ćwierć miliona ludzi do Canberry, to byłoby to absolutnie wystarczające, aby ją zamknąć. W ten sam sposób, w jaki zamknęli nasze społeczeństwo, dlaczego nie moglibyśmy zamknąć rządu? Niech ludzie usuną te szalone nakazy i prawa, więc jestem bardzo wdzięczny, że CC w wielu krajach jest teraz zaangażowane i że członkostwo mobilizuje, że stajecie w obronie swoich rodzin, przyjaciół i robicie to, co trzeba. Odbiera twoją suwerenność, to dobrze, i to właśnie dzieje się teraz również w wielu amerykańskich stanach. Wiem, że kiedy te konwoje ciężarówek przywożą ze sobą członków CC w określone miejsca, a ich koordynatorzy są tam, aby pokazać im swoje wsparcie. To bardzo ważne, abyśmy mogli zająć to stanowisko. Nie chodzi tylko o rozmowę, zrobiliśmy coś, aby coś osiągnąć. Zwłaszcza, gdy demonstracje dotrą do parlamentu w Londynie, wtedy też osobiście zademonstruję. Widzisz, łatwo mi się tam dostać i to jest stolica kraju, więc muszę się pojawić.

Rzeczy się zmieniają. Rzeczy wreszcie się dzieją po wielu miesiącach, naprawdę wyraźnie czujemy, że coś się dzieje. Jestem tak zmęczony mówieniem ludziom, że dużo się dzieje, ale nie możesz tego zobaczyć. Przeszliśmy już ten etap. Musimy zobaczyć coś konkretnego.

Mówię tutaj, spójrz tutaj, jeśli ten konstytucyjny środek nie zadziała, a Kabała i Deep State wtrącą się, to dobrzy ludzie pozostaną tylko z zagrożeniem, które znamy. Nie trzeba nas zniechęcać ani przytłaczać, ale zdecydowali się na zmiany w dużo bardziej zrozumiały sposób. Pamiętajcie, że wy, publiczność, rozumiecie prawdę, ale te 75% innych nie rozumie prawdy. I też tego nie zrozumieją. Ramka 1, nie zaakceptowaliby tego. Ilu nie powiedziano, że prezydent Trump dokonał zamachu stanu, by przejąć rząd. Nie zamach stanu, który mu się sprzeciwił. Wcale nie musimy się martwić, że zostanie zastosowany ten bardziej wyrafinowany środek. Zapewniam, że jeśli Deep State nie zareaguje na tę dość oczywistą operację, to pozostaje tylko jedna droga.

Myślę, że teraz szukamy jakiejś rozsądnej odpowiedzi ze strony władz regionalnych, prowincji, rządów, premierów, prezydentów czy czegokolwiek, kto mówi, skorzystajmy z tej okazji, póki jeszcze możemy. Więc nie daj się poniżyć. Kolejną wspaniałą rzeczą jest to, że ludzie mają okazję się za czymś zaangażować. Innymi słowy, gdyby wszystko odbywało się w tajemnicy, a potem nagle publicznie, ludzie zastanawialiby się, skąd to się wzięło. Mówię tu o tych 75%, które nie znają prawdy. Nie czuliby się częścią tego, nie czuliby się zaangażowani, w ten sposób nawet najbardziej zaspana osoba zorientowałaby się, że jest bardzo silna mniejszość głosowa, my jesteśmy w mniejszości, tylko dlatego, że MSM- media zataiły prawdę od ludzi, dlatego jesteśmy w mniejszości. Ale mimo to ten, który nie jest przygotowany i popychany lub szturchnięty laską i mówi, że chcemy być suwerenni. Chcemy odzyskać naszą suwerenność. I coś z tym zrobimy. Widzisz, chodzi o to, żeby ludzie mogli wybierać, czy ci truckerzy są najgorszymi ludźmi na świecie, czy też mają rację. To znowu tylko kwestia wyboru.

Ci, którzy budzą się i wydają się robić coś dobrego, mają teraz coś w stylu flagi, za którą mogą stać i wspierać, co jest fizycznym aktem tych truckerów. Gdyby tak się nie stało i media MSM w zasadzie upadłyby i byłby EBS, to te 75% populacji nie miałoby niczego, co mogłoby doprowadzić je do stopniowego poziomu zrozumienia. Patrioci nie mieliby za co stać. Tutaj mamy operację, która obejmuje całą planetę i dotrze do Parlamentu Europejskiego. Miejmy nadzieję, że całkowicie się rozsypał. Londyn, miejmy nadzieję, że także Waszyngton i Super Bowl. Dlaczego Super Bowl? Ponieważ jest znany z tego, że coraz więcej dzieciaków znika z Super Bowl,a także inne miejsca, z których dzieci znikają, takie jak Disneyland. Ważne jest, abyście znali te wyjątkowe miejsca, które mają trudną historię i aby wyszła na jaw. Oczywiście 75%, 80, 90% świata nie miałoby pojęcia. Ale ty, który znasz prawdę, wiesz dokładnie, dlaczego ci truckerzy jadą na Super Bowl. Jest to okazja dla ludzi, aby się zebrać, zaprezentować, przez tygodnie, a nawet miesiące siedziałem i nie mogłem zrobić nic czysto fizycznego, aby pokazać, jak się czujemy. Jest teraz okazja, aby stanąć za tym i naprawdę wyrazić fakt, że jesteśmy przeciwko, i nie powinniśmy już dłużej tkwić w tym miejscu.

Nie chodzi o to, jak ktoś to ujął, przeczytałem kilka komentarzy, które brzmią: Drogi Szymonie, nie ma teraz Nasary/Gesary. Nigdy tego nie powiedziałem. Kochany, mówię coś, a ktoś kompletnie mnie źle interpretuje i myśli coś innego. Na pewno będzie to globalna i krajowa rekonstrukcja dobrych ludzi pod względem ekonomicznym, ale dotyczy to także sądownictwa. To, czego teraz doświadczamy, to początek tego. To ludzie, my ludzie, naprawdę mamy okazję coś zrobić. Widzisz, tak wielu czuło się bezsilne. Teraz jest szansa, żeby naprawdę coś zrobić i nie dać się sparaliżować.

Wspaniale jest wziąć udział w konferencji, wysłuchać przemówienia lub wziąć udział w wiecu. Ale otwarcie budynku rządowego jest o wiele większe, ponieważ zostaliśmy zamknięci. Chcę tylko polecić kanadyjskiego burmistrza, który wyszedł i zrobił podcast, w którym powiedział głównie, że kanadyjskie wojsko musi bardzo dokładnie przemyśleć, komu Pomoc. Powiedział, jak wiecie, podobnie jak Amerykanie, złożyliście przysięgę, że będziecie służyć ludziom, i bardzo uważał, aby jego lojalność wobec ludu została zachowana. To byli dosłownie ludzie, a nie rząd. Ostatecznie wymagało to wsparcia wojska. Burmistrz to był bardzo odważny człowiek. Nie mógł tego zrobić, gdyby nie wiedział, że kręgosłup kanadyjskiego wojska również podziela jego poglądy.

Dlatego wszystko się zmienia. Ludzie nie są przygotowani do ukrywania się za swoją pensją, emeryturą, za dobrem, ale mówią, że muszę dokonać wyboru. Czy to moja rodzina, czy ja, moje przyszłe dzieci, czy powinienem robić to, co ci biurokraci mi mówią. Tutaj jesteśmy teraz. Tu zaczyna się zmiana.

Jak tylko dotrzemy do połowy marca, prawdopodobnie zobaczymy niesamowite rzeczy. Kiedy wejdziemy w kwiecień, maj, czerwiec i kiedy dojdziemy do tego, co nazywamy wczesnym latem, świat, który znamy dzisiaj, będzie o wiele lepszym miejscem.

Dzięki, zrobię kolejny film innym razem, gdy będę miał więcej wiadomości.

https://bakomkulisserna.biz/2022/02/12/ ... 022-02-11/
1 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 13 lut 2022, 22:57

Raport Einsteina i Oppenheimera - EBE są już na Ziemi.
10 lut 2022

https://www.youtube.com/watch?v=XgIA-966mCI

Tajemity

Raport Einsteina i Oppenheimera mówi jedno. Ujawnienie prawdy o UFO może spowodować nieodwracalne skutki w religii, sektorze politycznym i finansowym całego świata. Zdecydowanie wskazuje na to, że wojsko wie o UFO i dopuszcza je do wspólnego gospodarowania przestrzenią powietrzną. Czy dojdzie do ujawnienia tak długo oczekiwanej prawdy o UFO? Jeżeli tak to kiedy to nastąpi?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 14 lut 2022, 20:38

W/g mnie pełne ujawnienie się obcych cywilizacji, może na początek z tymi bardziej podobnymi do nas, nastąpi tuż przed rokiem 2030-tym. Jesteśmy na początku tzw. miękkiego ujawnienia, gdzie agencje rządowe zaczynają potwierdzać różne zdarzenia z UFO, obserwacje, wojskowe pościgi itp. Zarówno to, jak i ilość rzeczywistych obserwacji NOL będą coraz bardziej wzrastały, a i papież Franciszek da też katolikom do myślenia.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 15 lut 2022, 07:08

dla mnie ten proces będzie znacznie szybszy w czasie linearnym, ale stopniowany przez stan zbiorowej ludzkiej świadomości.
Jak łyżwiarz na lodzie może w piruecie zmieniać prędkość wirowania. ;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 15 lut 2022, 14:21

Zgadzam się z songo70 .Też uważam ,że nastąpi to szybciej ,zwłaszcza że ostatnio aż roi się od obserwacji niezidentyfikowanych obiektów i to zarówno w powietrzu jak i we wodzie. Jednak ciągle nasuwa się pytanie : czy są one ziemskie czy pozaziemskie ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 21 lut 2022, 19:13


Intel: Oczyszczanie Ukrainy z mafii
21
LU
2022
Możliwość komentowania Intel: Oczyszczanie Ukrainy z mafiizostała wyłączona
by krystal28 in Inne kategorie

.

Simon Parkes, 21 lutego 2022

Powiedziano mi, że prezydent Putin właśnie otrzymał Zielone Światło od Białych Kapeluszy, aby udać się na Ukrainę i zgarnąć mafię, która się tam zaszyła, dzięki układom Obamy i Bidena. Rosyjskie siły specjalne już przeprowadzają ataki na bazy mafijne na Ukrainie. Wszystkie rekordy dotyczące Bidena itp. są prawdopodobnie zniszczone, ale siły specjalne mają lokalizacje pobytu kluczowych członków kabalistycznych

https://www.simonparkes.org/post/russia ... afia-bases

https://krystal28.wordpress.com/2022/02 ... y-z-mafii/
1 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 22 lut 2022, 20:18

Coś niewyjaśnionego dzieje się na Antarktydzie
22 lut 2022

https://www.youtube.com/watch?v=ddJqOWBfdoY

Ayhan Infire

Ukryte sekrety Antarktydy, które słyszał bardzo mały procent? Ślady UFO? Dowód dla cudzoziemców? Tajemniczy balin? Jakie sekrety i tajemnice kryje Antarktyda? Czy Antarktyda może być przejściem do starożytnej cywilizacji, która żyje pod lodami tego tajemniczego kontynentu i dlaczego w środku Antarktydy powstają ogólnokrajowe dziury, spróbujemy dziś rozwiązać te pytania.
Być może Antarktyda jest jednym z najbardziej odizolowanych i odległych kontynentów na naszej planecie, jest prawie w całości pokryta lodem i śniegiem, więc nikt nie może tam zostać na zawsze, ale mimo wszystko Antarktyda skrywa wiele tajemnic, o których wie niewiele osób.

W tym filmie opowiem o wielu dziwnych znaleziskach znalezionych na Antarktydzie, które wstrząsnęły światem w ostatnich latach. Dziwna tajemnicza kula odkryta niedawno, brat bliźniak egipskiej piramidy, niezwykłe artefakty kosmiczne i wiele więcej. Zostań ze mną do końca filmu.

=====================================
Coś niewyjaśnionego dzieje się na Antarktydzie
=====================================
🕒CZAS - KODY 🕒

00:00 Tajemnicza Antarktyda
Tajemniczy bal na Antarktydzie
Tajemniczy balon na Antarktydzie
3:58 Piramidy Antarktydy
5:37 UFO na Antarktydzie
6:52 Spłonął las na Antarktydzie
8:10 Meteoryty na Antarktydzie
9:40 Jezioro pod lodem na Antarktydzie
11:34 Ostatnie słowa na coś niewytłumaczalnego dzieje się na Antarktydzie
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 02 mar 2022, 06:52

27.2.2022 – Ukraina, Putin i Sojusz Ludzi

by krystal28 in Inne kategorie

.

Nareszcie mamy wyczekiwany wywiad z Michelle Fielding. Omawia ona w szczegółach otrzymany wcześniej przekaz o ostatnich wydarzeniach na Ukrainie i o następnych krokach Białych Kapeluszy

Włącz tłumaczenie tekstu na polski. Najpierw kliknij na cc, a następnie na settings -> subtitles/cc -> auto-translate i tam wybierz język. Zwolnij szybkość do .75 jeśli chcesz. Tłumaczenie jest dobre
https://youtu.be/SfKPoXD2D48
https://krystal28.wordpress.com/2022/03 ... usz-ludzi/
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 03 mar 2022, 09:19

:twisted:
Obrazek

Kochani, dzieje się… Watykan rozpoczął projekt Ujawnienia Podziemnych Tajnych Baz (DUMBS). Watykańska masoneria zaczyna przygotowywać owieczki do informacji o tym, o czym do tej pory nie chciały wiedzieć: mój przyjaciel ksiądz jeszcze kilka dni temu nie chciał słyszeć o tajnych podziemnych laboratoriach na Ukrainie oraz o podziemnych tajnych wojskowych tunelach DUMBS na całym świecie. Owieczki nie chcą o tym wiedzieć, choć informacji w necie pełno.

Owieczki nie chcą o tym wiedzieć, dopóki nie powie im o tym papcio. A papcio, jak widzę, już zaczyna powoli wprowadzać w temat. Na razie niby niewinne info o podziemnych „schronach”, ale najzupełniej przypadkowym przypadkiem powtórzone dwa razy (a więc świadome programowanie umysłu słuchaczy).
https://youtu.be/QtZTO4e2YwU

Ostatecznym Ujawnieniem będzie najtajniejsze na tej planecie info o tym, co znajduje się pod Kaplicą Sykstyńską… Kto nie wie, niech zapyta swojego biskupa.

~ Taw


https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... mnych-baz/
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » czwartek 03 mar 2022, 14:40

Co sie znajduje pod Kaplica Sekstynska?


Napisze mi ktos?
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » czwartek 03 mar 2022, 22:49

0 x



mecz
Posty: 238
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2018, 20:54
x 3
x 12
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 254 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: mecz » piątek 04 mar 2022, 09:46

beadnorsi pisze:
czwartek 03 mar 2022, 14:40
Co sie znajduje pod Kaplica Sekstynska?


Napisze mi ktos?
Ja słyszałem, że pod Watykanem są jedne z Gwiezdnych Wrót tudzież Winda, ale nie wiem czy akurat pod tą kaplicą.

Miałem też propozycję zwiedzenia podziemi watykańskich, ale byłem za młody i nie wiedziałem ocb. Odmówiłem.

Z tego co czytałem kiedyś w necie to pod Watykanem jest o wiele więcej niż widać "na wierzchu" terenu i zabudowań.


Temat o bramach, windach, portalach, gwiezdnych wrotach.

viewtopic.php?f=69&t=1828
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 15 mar 2022, 17:36

Nazino, "wyspa kanibali", czyli jak Stalin kolonizował Syberię
12 lut 2022

https://www.youtube.com/watch?v=gM55Vb3-NdE

Marcin Strzyżewski

Tragiczny epizod na wyspie Nazino to jedna z lepiej udokumentowanych tragedii narodów ZSRR w latach 30. XX wieku.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 20 mar 2022, 19:39

Kosmiczne Ujawnienie (retransmisja) .Co dzieje się w przestrzeni?

https://youtu.be/XtwFc-W6F50
1 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 20 mar 2022, 22:13

W nawiązaniu do rozmowy Sławka i Zigiego ,to powinniśmy uważać na to co wstawiamy na forum . Nie chciałabym żeby nasze forum zostało zamknięte lub podane do sądu . Mam tu na myśli nie tylko C19 ale sytuację na Ukrainie :(
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 21 mar 2022, 08:18

z nieznanego powodu większość woli czytać złe wieści, a te dobre woli w bajki włożyć,-
ale chociaż dla równowagi:
NIC LEPSZEGO niż to PRZECZYTAJ!!
OGÓLNY CHRISTOPHER MILLER * CHRISTOPHER MILLER!
Sekretarz Wojskowy i Szef Tymczasowego Rządu Wojskowego
Stanów Zjednoczonych!
Do moich kolegów z Bułgarii:
Z Waszych komentarzy rozumiem, że w Bułgarii panuje
wielka gorączka i zamieszanie
związane z wizytą Sekretarza Wojskowego USA. ,
obawia się, że ten człowiek zmusi Bułgarię do wojny z Rosją.
Założę się, że wielu z was przyłączyło się później
i nadal wierzy mediom, że Stany Zjednoczone
mają nowy rząd kierowany przez
ZMARŁEGO 3 LATA TEMU JOE BIDENA.


https://kochanezdrowie.blogspot.com/202 ... e-sie.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 23 mar 2022, 17:13

PRZEKAZ PLEJADIAN Z DN 16.03.2022 dotyczący aktualnej sytuacji na Ziemi.
19 mar 2022

https://www.youtube.com/watch?v=3OCgL3SPOoE

Wyzwól Się

Jest to przekaz otrzymany przez Pavlinę Klemm dn. 16.03.2022 roku.
Przekaz był w języku niemieckim, ja przetłumaczyłam go na język polski.
1 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 26 mar 2022, 18:13

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 29 mar 2022, 00:22

CZY SPOTKALIŚMY KOSMITÓW NA ANTARKTYDZIE? (Teoria Antarktydy)
28 mar 2022

https://www.youtube.com/watch?v=K42SCfiqr28

Hardcore Teaching

Na całym świecie niewiele miejsc jest bardziej odległych i tajemniczych niż kontynent Antarktyda.
Dzisiaj opowiem wam o teorii Antarktydy!
0 x



ODPOWIEDZ