Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Technologia ''Obcych''

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17597
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32096 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 02 sie 2016, 00:45

https://www.youtube.com/watch?v=pm0tAI0NSZY

Opublikowany 25.12.2015
W ocenie badaczy latających spodków zagadka pochodzenia UFO jest ciężka do ustalenia. Wszyscy interesujący się tym fenomenem na poważnie, znają postać doktor Jacques Vallee, podejrzewa on, że ufonauci przybywają z innego wymiaru, do takiego podejścia skłania się coraz więcej ufologów. Częste zmiany kształtu, jakie obserwują świadkowie widzianych dziwnych obiektów, tłumaczyć można na różne sposoby. Mówi się o zaawansowanym kamuflażu mającym zmylić nas co do ich prawdziwej natury, o nadzwyczajnych możliwościach ich technologii, o rodzaju komunikacji, a także o efektach ubocznych przemieszczania się 'pojazdów UFO' przez wymiar Ziemi (materię). Ufologowie przypisują zwykle zjawiska paranormalne związane z UFO wysokiej technice kosmitów, co jest efektem ubocznym świadomości zatopionej na danym etapie rozwoju techologii cywilizacji oraz kultury duchowej, a może przede wszystkim. Czy istnieje jeszcze inne wytłumaczenie dostosowywania się kształtem do oczekiwań ludzi, niż wcześniej podane ? Prawdopodobne jest, że oni egzystują 'tuż obok nas', nawet jeśli są oddaleni o niebotyczne odległości miliardów lat świetlnych, jeżeli mamy się upierać przy istnieniu jednego Wszechświata. Bytowanie w innym wymiarze, a co za tym idzie odległość i czas mogą nie odgrywać takiej roli jak w rzeczywistości 'materialnej'. Większość uczonych sceptycznie odnosi się do hipotezy sztucznych obiektów UFO. Uważają, że najpierw trzeba udowodnić, że cywilizacje pozaziemskie istnieją, a dopiero później można badać czy UFO są statkami kosmicznymi. Jeżeli istoty z UFO są tymi, o których wspomina Księga Rodzaju, to sprawa staje się bardziej poważna. Spora grupa ludzi zainteresowanych tym zjawiskiem woli jednak unikać tematu starożytności w ujęciu Boga YHWH.
Istnieje całkiem spora ilość dowodów potwierdzająca informacje zapisane po hebrajsku. Największą ich ilością dysponuje chrześcijański poszukiwacz odpowiedzi L.A. Marzulli. Gdyby okazały się prawdziwe, a coraz więcej wskazuje, że tak właśnie jest, to teorię ewolucji można by z pewnością wyrzucić na śmietnik. Cały artykuł jest tutaj: http://popotopie.blogspot.com/2015/12...
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17597
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32096 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 05 sie 2016, 22:58

Warto przypomnieć...... 8-)

https://www.youtube.com/watch?v=2KX3D7wL_rE

Opublikowany 10.12.2013

Pierwsze wiadomości o pozostałościach zdumiewającej kultury na obszarze południowej Afryki pochodzą już od Portugalczyków z początku XVI wieku. Byli to potomkowie więźniów, którym dawano alternatywę: więzień albo eksplorator, gdzie eksplorator oznaczało udział w kolonialnych wyprawach do Afryki, z których nielicznym udawało się powrócić. Jednak część tych "eksploratorów" osiedliła się na terenach swojej "eksploracji" i pozostał z tamtych czasów zapis autorstwa Antonio Fernandeza (1512 rok), który jako pierwszy opisał ogromne obszary pozostałości architektonicznych zabudowań starej i nieznanej cywilizacji. Nieznanej do tego stopnia, że ludność miejscowa zamieszkująca tamte tereny po dziś dzień nie zna swojego pochodzenia, zaś o pozostałościach kamiennych budowli rozciągających się na obszarze tysięcy kilometrów kwadratowych mówi, że "stworzył to diabeł, albowiem człowiek nie jest zdolny do takiego stworzenia". Co ciekawe, część plemion zamieszkująca tamte tereny jest określana słowami Caranga (Macaranga), co oznacza Dzieci Słońca. Afryka Południowa nie jest miejscem, gdzie praktykowano kult słońca. Pojawił się on dużo bardziej na północ - w Egipcie. Skąd więc ta nazwa w południowej części Afryki?

Istnieje wiele prac opisujących pojawienie się na Ziemi Annunakich - przybyszów z innej planety, którzy nie tylko eksploatowali ziemskie zasoby złota, ale i stworzyli w drodze genetycznych manipulacji rasę swoich robotników i niewolników zarazem - Homo Sapiens. Najbardziej znane są prace Zacharii Sitchina, jednak grono autorów opisujących te wydarzenia jest szersze. Rzecz w tym, że jak dotąd poza próbami przekładu dawnych zapisów (jak np. sumeryjskie tabliczki glinianie) nie było fizycznych dowodów potwierdzających te hipotezy. To, co odkrył Michael Tellinger takich dowodów dostarcza.

W przedstawionym wykładzie prezentujemy:
- kim jest Michael Tellinger
- kamienie grające jak dzwon (video Michaela z prezentacją gry na kamieniach: http://youtu.be/uX2P8utjk3A - jako dzwon, http://youtu.be/6aG-e7zGq3Y - jako ksylofon)
- skalne stożki i torusach jako niezwykłe narzędzia budowlane
- lewitację przedmiotów przy pomocy dźwięku i starożytnych narzędzi
- wrzenie wody poprzez rezonans akustyczny
- ogrom ilości ruin kamiennych w południowej Afryce (http://goo.gl/maps/spvJS - link do przykładowego skupiska zabytków)
- sieci połączeń pomiędzy tymi budowlami
- kto to wszystko zbudował
- kiedy zostało to zbudowane
- książki Zecharii Sitchina przedstawiające historię tego regionu
- kamienne listy królów
- zarys historii stworzeniu Homo Sapiens jako niewolników
- sposób zniewolenia umysłu Homo Sapiens

https://www.youtube.com/watch?v=N4To33dziDs

Opublikowany 04.01.2014


http://porozmawiajmy.tv/starozytna-te...
http://porozmawiajmy.tv/starozytna-te...

W 2-giej części dyskusji rozszerzamy zakres tematów:
- akustyczne generatory energii
- przypuszczalne zastosowanie systemu sieci starożytnych budowli w południowej Afryce
- do czego przeznacza się większość złota wydobywanego w Afryce
- dlaczego założono FED w 1913
- dlaczego „oni" zniewalają świat, zamiast pozwolić na jego rozwój
- zniewolenie ludzkości poprzez zastosowanie Systemu Umysłu Ludzkiego -- HMS (Human Mind System)
- wpływ ilości tlenu w atmosferze na długość życia
- układ podwójny Słońca i Syriusza (http://www.viewzone.com/sirius.html)
- czym jest precesja
- cykl „Wielkiego Roku" (http://www.viewzone.com/kali.html)
- jak wyglądały piramidy egipskie gdy zostały zbudowane
- Kalendarz Adama
- położenie piramid egipskich w relacji do Kalendarza Adama i Wielkiego Zimbabwe
- znaczenie odkryć Michaela Tellingera
- czym jest pieniądz i jaka była intencja jego stworzenia
- do czego służy oficjalna nauka
- podstawowe założenia Ruchu Wyzwolenia Ubuntu i Partii Ubuntu
- utajnianie wykopalisk olbrzymich szkieletów
- wyśmiewanie osób, które ujawniają ukryte plany „rządzących" (np. publicznie nazywa się to „teoriami spiskowymi")
- w jaki sposób manipulowany jest świat nauki
- doświadczenia medyczne Wima Hofa -- koniecznie zobacz:
http://porozmawiajmy.tv/czlowiek-lodu...
http://porozmawiajmy.tv/w-krotkich-sp...

Strony Michaela Tellingera:
http://MichaelTellinger.com
http://SlaveSpecies.com
http://UbuntuParty.org.za
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6833
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1256
x 350
Podziękował: 12571 razy
Otrzymał podziękowanie: 12877 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 11 sie 2016, 11:58

Czy starożytne vimany były zasilane naturalną energią Ziemi ?

Obrazek
Źródło: Internet

Według starożytnych indyjskich wed nieco ponad 6000 lat temu, nasza planeta została odwiedzona przez "Bogów" którzy przylecieli na niesamowitych latających statkach zwanych Vimanami. Tymczasem okazuje się, że źródło zasilania Viman, może być czymś o wiele bardziej przełomowym niż zdaje się większości ludzi.Chociaż wiele osób, nie wierzy w istnienie Viman, miliony ludzi na całym świecie jest przekonane, że tysiące lat temu, ludzkość została odwiedzona przez niesamowite maszyny latające, pilotowane przez starożytnych "Bogów". Z pomocą Viman, starożytni astronauci odwiedzili różne miejsca na planecie i z łatwością, szerzyli wiedzę i dobrobyt wśród starożytnych, prymitywnych kultur.

Obrazek
Odniesienia do starożytnych Viman można znaleźć nawet w jednym z tekstów Mahabharaty, który jest jednym z dwóch najważniejszych eposów zawartych w sanskrycie starożytnych Indii:

"Na rozkaz Ramy, wspaniały rydwan wzrósł do góry obłoku z ogromnym hałasem."
Inny fragment brzmi:

"Bhima przyleciał ze swoją Vimaną na ogromnym promieniu, który był tak jasny jak słońce i wydał dźwięk podobny do grzmotu burzy."
Natomiast w starożytnym tekście Vymanka-Shastra (nauka o aeronautyce), znajduje się nawet opis Vimany, który definiuje ją jako: "Urządzenie, które dzięki własnej sile może przemieszczać się, z jednego miejsca w drugie miejsce lub z jednego globu na drugi".

Obrazek

Dr. Raghavan Ramankutty, badacz sanskrytu dodaje do tego kilka swoich własnych refleksji. Zgodnie z jego opinią:

"Rewelacje zawarte w tekście stają się jeszcze bardziej zdumiewające. W tekście opisano trzydzieści jeden części, z których składa się urządzenie, włączając w to lustro fotograficzne pod spodem pojazdu. Tekst wymienia również 16 rodzajów metali, które są potrzebne do skonstruowania latającego pojazdu, ale tylko trzy z nich są znane nam dzisiaj. Reszta pozostaje nieprzetłumaczalna ".

W tym samym czasie inny badacz, Dr Krishna Murty, profesor aeronautyki w Indian Institute of Science w Bangalore twierdzi, że :

"To prawda, że starożytne indyjskie Wedy i inne teksty odnoszą się do aeronautyki, statków kosmicznych, maszyn latających, starożytnych astronautów." "Badanie tekstów sanskryckich przekonały mnie, że starożytni mieszkańcy Indii znali tajemnicę budowy maszyn latających i że urządzenia te były wzorowane na pojazdach kosmicznych pochodzących z innych planet."

Warto wspomnieć, że kilka lat temu chińscy naukowcy odkryli starożytne dokumenty sanskryckie w Lhasie, w Tybecie. Starożytne teksty były wysyłane do Uniwersytetu w Chandigarh do tłumaczenia jednakże ich wyniki były szokujące. Dr Ruth Reyny twierdziła, że przetłumaczone teksty są rzekomo "planami" dla budowy międzygwiezdnych statków kosmicznych.
Obrazek

Według przetłumaczonych manuskryptów, układ napędowy przeznaczony dla statków kosmicznych oparto na technologii antygrawitacyjnej oraz zagadkowej sile określanej jako "laghima". Miała to być nieznana energia ego, która istnieje w fizjologii człowieka i która "wystarczy, aby przeciwdziałać wszystkim siłom grawitacyjnym". Według hinduskich joginów, tajemnicza "laghima" jest dokładnie tym, co pozwala niektórym ludziom lewitować.
Dr Reyna wyjaśnia, że zgodnie z jej badaniami:

"Maszyny te, były nazywane 'Astras' a dzięki nim, budowniczowie tych pojazdów mogli wysłać oddział na każdą planetę. Rękopisy, nie wspominają, czy istniał jakiś rodzaj międzyplanetarnej formy komunikacji, ale opisują podróż z Ziemi na Księżyc, choć nie jest jasne, czy była ona po prostu planowana czy faktycznie przeprowadzona.

Co ciekawe, inny z indyjskich eposów, Ramajana, zawiera bardzo szczegółową historię o podróży na Księżyc w Vimannie (lub "Astra"), a w zasadzie bitwie o Księżyc ze statkiem powietrznym należącym do tak zwanych "Asvin" (lub Atlantów). Indyjscy naukowcy podchodzili do tego znaleziska z bardzo dużą rezerwą. Przynajmniej do czasu gdy Chińczycy ogłosili, że pewne części informacji z tekstu były badane w celu włączenia ich do chińskiego programu kosmicznego.
Obrazek

Ale czy oznacza to, że dzisiejsi naukowcy byliby w stanie odtworzyć też zagubione zdobycze starożytnej techniki? Cóż ... zależy od tego jak potraktujemy to co zapisano w sanskrycie Samarangana Sutradhara:

"Korpus Vimany musi być mocny i trwały, jak wielki ptak latający z lekkiego materiału. Wewnątrz należy umieścić silnik rtęciowy z urządzeniem grzewczym z żelaza pod spodem. Poprzez moc zawartą w rtęci, która umożliwia ruch pojazdu, człowiek siedzący wewnątrz może podróżować na duże odległości na niebie. Ruchy Vimany pozwalają jej wznosić się pionowo, opadać pionowo przesuwać się ukośnie do przodu i do tyłu. Z pomocą maszyn, ludzie mogą latać w powietrzu, a istoty niebiańskie mogą zejść na ziemię. "
Nie ważne jak na to patrzymy, ale perspektywa tego że, że starożytne vimany zostały zbudowane tylko w oparciu o bliżej nieokreśloną parapsychiczną zdolność wydaje się mocno naciągana? O wiele bardziej prawdopodobnym jest fakt, że twórcy tych pojazdów mogli uzyskać dostęp do zbiornika naturalnej energii naszej planety! Tej samej energii o której przedkilkudziesięcoma laty opowiadał Nikola Tesla! Czy to możliwe, że zabytki, takie jak piramidy były w istocie olbrzymimi przetwornikami energii, która napędzała starożytne vimany?
Obrazek
Co jeśli starożytne budowle na Ziemi zostały specjalnie umieszczone na miejscu tzw wirów magnetycznych lub "Linii geomantycznych"? Czy oznaczałoby to, że Piramidy, monolity, megalityczne posągi, obeliski , totemy oraz wszystkie tego typu struktury, nie tylko ze starożytnych Indii, ale należące do różnych cywilizacji na całym świecie, miały specjalne przeznaczenie naukowe i służyły do przesyłania olbrzymich ilości energii? Tej samej energii, której to potencjał dostrzegł Tesla.
Obrazek
Jeśli spojrzymy na historię starożytnych cywilizacji z innej perspektywy, to nie da się ukryć, że były one w rzeczywistości, bardzo wyrafinowane i korzystały z zaawansowanych technologii na tysiące lat zanim główny nurt nauki odkrył je na nowo. Te zaawansowane technologie obecne były w starożytnym Egipcie, starożytnym Sumerze, w Ameryce Północnej, Środkowej i Południowej a nawet w Europie. Elektryczność, elektrochemia, technologii elektromagnetyczna, hutnictwo, zaawansowana inżynieria, w tym hydrogeologia, chemia, fizyka i zaawansowane formy matematyki i astronomii były używane już tysiące lat temu. Pytanie brzmi, dlaczego zostały one utracone ?

http://innemedium.pl/node

to zdjęcie zrobione przez moją znajomą, w Krakowie podczas burzy .Nie wiem jak wy ale ja widzę wyraźnie latającą wimanę ;)

Obrazek
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17597
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32096 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 01 paź 2016, 23:28

0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17597
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32096 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 03 paź 2016, 22:46

Zakazana technologia, Igor Witkowski i Napęd UFO

https://www.youtube.com/watch?v=9WYBtowbgDg

Opublikowany 12.09.2016

Doskonały wykład zdradzający wiele ważnych szczegółów technicznych napędu ufo, dużo fascynujących informacji,
wcześniej nieznanych. Po za tym zawierający wiele ważnych i jak się wydaje prawdziwie sensacyjnych faktów. Doskonałym uzupełnieniem twórczości Igora Witkowskiego jest nasz stary znajomy, Szwajcar, Erich Von Daniken. Książki pana Igora i Danikena to świetna lektura - https://youtu.be/nWCORmKfofM?list=PLH...
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17597
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32096 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 15 lis 2016, 13:38

Nasze ziemskie doczesne skafandry są produktem wysokozaawansowanej kosmicznej technologii. Przybyliśmy tu z gwiazd


Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=j30K8YLTNTs
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17597
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32096 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 10 lut 2017, 01:03

Minister transportu Iraku twierdzi, że 7000 lat temu Sumerowie latali w kosmos

https://www.youtube.com/watch?v=imNxLLeG4TQ&list=PLtRF1QQvR02EouhOMaL4Z_6OKcb1izEEs&index=4
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17597
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32096 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 02 mar 2017, 23:42

Starożytni kosmici -- Tajemnica Puma Punku

https://www.youtube.com/watch?v=3vfrIEbgE_4
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17597
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32096 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 29 mar 2017, 15:31

Dziwne obiekty widywane w okolicy Słońca, mogą wysysać z niego plazmę

https://www.youtube.com/watch?v=bnVe7fJYp4Q

Opublikowany 24 mar 2017

Solarne obserwatoria kosmiczne, co jakiś czas nadsyłają zdjęcia przedstawiające niezwykłe rzeczy. W pobliżu tarczy słonecznej regularnie pojawiają się anomalie uważane za dowody na to, że jest tam sporo obiektów, których pochodzenia nie sposób wyjaśnić. Regularnie dochodzi też do zjawisk, które są opisywane jako "tankowania ze Słońca", których rzekomo dokonują te hipotetyczne pojazdy.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17597
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32096 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 22 maja 2017, 22:29

Tajemnica metalicznych kotłów z syberyjskiej Doliny Śmierci

https://www.youtube.com/watch?v=MABULOcCEoU

Opublikowany 12 kwi 2017

Kosmiczne Opowieści: Czy starożytni kosmici dawno temu odwiedzili Syberię? Wg lokalnych mieszkańców w Dolinie Śmierci znajdują się tajemnicze struktury w kształcie metalicznych kotłów oraz podziemnych pomieszczeń. Osoby które przebywały blisko tych dziwnych konstrukcji skarżyły się na dziwne choroby po których wypadały im włosy. Wg jakuckich legend w zamierzchłych czasach tajemnicze struktury wystrzeliwały z Ziemi kule ognia w kierunku obiektów poruszających się po niebie. Ewenkowie i Jakuci od wieków przekazują też historie dotyczące obserwacji dziwnych kul światła oraz latających pojazdów na niebie. Kto wie, być może metaliczne kotły zostały wzniesione dawno temu przez przybyszów z kosmosu, chroniących naszą cywilizację.

Facebook: https://www.facebook.com/kosmiczneopo...

Źródła: Valery Uvarov 'Tajemnica syberyjskiej Doliny Śmierci' artykuł dla magazynu Nexus

Bep Kororoti - przybysz z kosmosu który odwiedził Indian Kayapo?

https://www.youtube.com/watch?v=rR2-nje19kY

Opublikowany 3 kwi 2017

YouTube: Czy kosmici mogli kiedyś zawitać do Amazonii? Być może obcy zawędrowali do Indian Kayapo, na co mogą wskazywać ich intrygujące kosmiczne opowieści na temat przybysza z nieba zwanego Bep Kororoti. Wg relacji dawno temu istota ta przybyła z nieba w dziwnym stroju przypominającym współczesny skafander astronauty. Wg Indian pewnego razu w górach Poukato-Ti rozległ się ogromny huk gdy kamienny dom (pojazd UFO) zstąpił na ziemię. Mieszkańcy okolicznej wioski zbiegli się do tego miejsca i obserwowali jak z błyszczącego domu wynurzyła się tajemnicza istota. Bep-Kororoti był bardzo mądry i sprawiedliwy, nauczył ludzi budować domy, leczyć się oraz pokazał nowe sposoby polowania. Nigdy nic nie jadł ani nie pił, a całą zdobycz oddawał Kayapom. Spędził dużo czasu wśród Indian, po czym pewnego dnia wszedł do ogromnego błyszczącego domu i przy akompaniamencie straszliwego huku poleciał do nieba. Czy Bep-Kororoti to tylko mit, przyjazna opowiastka, którą Indianie wymyślili pewnej deszczowej nocy, czy też faktycznie dawno temu Indian nawiedziła istota pozaziemska? Ciężko o jednoznaczną odpowiedź, choć analizując opowieści oraz strój nietrudno pokusić się o stwierdzenie, że faktycznie Bep-Kororoti mógł być przybyszem z kosmosu.

Facebook: https://www.facebook.com/kosmiczneopo...

Źródła: artykuł Giseli Ermel z "Jager Verloreren Wissen" - 'Bep-Kororoti - przybysz z gwiazd? Podania i wyplatane z łyka stroje pierwotnych ludów Brazylii potwierdzają treść mitów Indian Kayapo' oraz relacja Felicitasa Barreto z "Native Dances of Brazil".
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17597
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32096 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 30 maja 2017, 16:53

Jak bardzo zaawansowani technologicznie są kosmici ?

https://www.youtube.com/watch?v=jsOqzx8-Gts
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17597
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32096 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 17 kwie 2018, 21:24

Dysk Genetyczny Obcych - prawda czy fikcja?

https://www.youtube.com/watch?v=elovMINxRKQ

Opublikowany 16 kwi 2018
Na całym świecie znajdujemy niezwykłe artefakty o nieznanym pochodzeniu. Jednym z takich obiektów pozostaje tajemniczy dysk genetyczny obcych. Ten znaleziony w Kolumbii przedmiot budzi wiele kontrowersji, dlatego warto się zastanowić ile w jego historii jest prawdy a ile fikcji.
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6833
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1256
x 350
Podziękował: 12571 razy
Otrzymał podziękowanie: 12877 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 03 maja 2018, 17:13

Obrazek

Foto classificata del programma Space Space Aircraft, per gentile concessione di Edward Snowden. Queste navi sono state create con la tecnologia prelevata dalla navicella aliena che è stata confiscata dall'amministrazione Truman e invertita l'ingegneria in Area 51, Los Alamos, e nella base militare sotterranea profonda di The Dulce. Sono lanciati nello spazio dalla Base Segreta su Diego Garcia Island nelle Filippine. Aspettatevi la divulgazione completa nelle prossime settimane.

tłumaczenie FB
Tajne zdjęcie samolotów kosmicznych, dzięki uprzejmości Edwarda Snowden. Te statki zostały stworzone z technologią podjęte z obcego statku, który został skonfiskowany przez administrację Trumana i odwrócić inżynierię w obszarze 51, Los Alamos, i w podziemnej podziemnej bazie w Dulce. Są wyrzucane w kosmos z tajnej bazy na wyspie Diego Garcia na Filipinach. Oczekuję pełnego ujawnienia w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Ufoglobal Italia
https://www.facebook.com/ufoglobal.ital ... =3&theater
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17597
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32096 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 08 maja 2018, 23:44

Czym był Monolit z Odysei Kosmicznej?

https://www.youtube.com/watch?v=bMLjmL-W1eE

Opublikowany 5 gru 2017

Kosmiczne Megastruktury - Statki Międzygwiezdne

https://www.youtube.com/watch?v=PWQ-shM52_Y

Opublikowany 7 maj 2018
Statki międzygwiezdne od lat rozpalają naszą wyobraźnię w kwestii eksploracji kosmosu. Jako ludzkość marzymy o dotarciu do odległych egzoplanet. Aby tego dokonać, niezbędna jest budowa statków międzygwiezdnych. Warto się zatem zastanowić nad możliwym wyglądem oraz różnymi typami takich pojazdów. Czy kiedyś uda się nam stworzyć takie megastruktury?
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6833
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1256
x 350
Podziękował: 12571 razy
Otrzymał podziękowanie: 12877 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 21 maja 2018, 00:40

Gwiezdne Wrota Starożytnych Kosmitów Odnalezione w Iraku

https://youtu.be/IwnUrpmHAgM
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17597
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32096 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 15 lip 2018, 23:58

Grupa krwi Rh minus może stanowić ślad po obcej inżynierii

https://www.youtube.com/watch?v=sqq7WyP3kWs

Opublikowany 22 lip 2017
Zgodnie z dość interesującą teorią, ludzie posiadający grupę krwi Rh minus, mogą być spokrewnieni z istotami pozaziemskimi. Ten niesamowity zarzut nie ma oczywiście poparcia środowiska naukowego, ale jest wystarczająco ciekawy by na chwilę przyjrzeć się istniejącym dowodom za jego poprawnością.
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6833
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1256
x 350
Podziękował: 12571 razy
Otrzymał podziękowanie: 12877 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 30 lip 2018, 00:12

NEWS TVP INFO - Rządy Walczą o Technologię UFO

https://youtu.be/WGjb0ckkKIU


wideoprezentacje
Opublikowany 29 lip 2018
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17597
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32096 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 21 sie 2018, 23:21

https://www.facebook.com/alienstar.org/videos/vb.122058571801329/200828560590996/

Artefakt z Aiud - znaleziony głęboko pod ziemią kawałek aluminium. Według niektórych fragment pojazdu Obcych, według innych fragment łyżki koparki...

Obrazek

A może do tego służyło Stonehenge? ;)
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17597
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32096 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 22 paź 2018, 23:58

Robert Kwiatek, część 2 - Nowoczesne technologie i kosmici

https://www.youtube.com/watch?v=2Eyea28VRHM

Opublikowany 21 paź 2018
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17597
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32096 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 03 gru 2018, 23:58

Technologia kosmitów z gwiezdnej federacji Cas 9 coraz bardziej zaawansowana - Hoggard

https://www.youtube.com/watch?v=uRKqCRmwm7U

Opublikowany 2 gru 2018
"Prace nad nową ludzkością trwają, są zaawansowane. Widać to coraz bardziej. Z każdego zaułka nauki wyłania się plan na przyszłość. Wszystko zostanie zmienione. Ma powstać "nowy człowiek", stary odejdzie do lamusa, zostanie odrzucony przez "nowoczesność". Ciemnogód jak chrześcijańska "rodzina", dzieci powstałe z miłości kochających rodziców to zacofanie, według ufonautycznych planistów mają powstawać w probówkach, in vitro. Molekularnie zaprogramowane mają być mądrzejsze od tzw. kochających rodziców ery chrześcijaństwa, ale przede wszystkim "nowoczesne", z wielką inteligrencją (z wielkimi czaszkami ?)...., wielu badaczy bardzo mocno wierzy w nadrzędny charakter ufonautów. W ich ocenie sterują rządami, zawładnęli słabymi politykami, a część globalistów wprost i publicznie odwołuje się do UFO jako konstruktorów NWO ! Co ma swoje silne potwierdzenie w raportach ufologów (proszę zapoznać się z pracami doktora Wiliama Alnora, opracowaniami doktora Jacobsa, lub doktora Jacquesa Vallee), jest ich (badaczy-ufologów) oczywiście więcej, znacznie więcej (wspomnijmy choćby o jednym z dyrektorów MUFON-u Joe Jordanie, albo doktor Karli Turner). Wniosek jaki się wyłania z poważnych badań można w skrócie opisać jako "nieznaną obcą inteligentną siłę, narzucającą ludzkości swoje plany, kontrolującą Ziemię, chcącą zawładnąć nami w pełni, używać/wykorzystywać Ziemian do swoich celów" - „Już nie będę z wami wiele mówił, nadchodzi bowiem władca tego świata. Nie ma on jednak nic swego we Mnie” J.14,30 Cały tekst tu: http://popotopie.blogspot.com/2017/08...
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17597
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32096 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 15 gru 2018, 23:21

Starożytna Rakieta z Urartu - prawda czy fikcja?

https://www.youtube.com/watch?v=cBChZMBZKOM

Opublikowany 15 gru 2018
Subskrybuj Kosmiczne Opowieści! Na całym świecie znajdujemy niezwykłe artefakty o nieznanym pochodzeniu. Tzw. starożytna Rakieta z Urartu to nazwa obiektu, który został odnaleziony na terenie współczesnej Turcji. Sprawdźmy zatem, czy artefakt ten faktycznie był przedstawieniem starożytnej rakiety, czy też może wyłącznie fałszerstwem archeologicznym.
1 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17597
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32096 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 30 gru 2018, 23:56

Technologia bogów "Czwartego Królestwa" - Hoggard

https://www.youtube.com/watch?v=Td7Uk-0NDz4

Opublikowany 22 sty 2018
"Ufologia jest pełna relacji, które przypominają jakiś rodzaj bąśniowych technologii, tak bardzo "zaawansowanych", że można je śmiało uznać za magię lub coś co tylko przypomina technologię. Najbliżej tego co znajdujemy w raportach ufologów, opisujących możliwości ufonautów, jest termin "Osobliwości Technologicznej", z jęz. ang. singularity. Uznając za realne połączenie wszystkich osiągnięć przyszłej bioniki, cybernetycznych systemów sztucznej inteligencji oraz zhakowanej materii otrzymujemy coś co może przypominać "byt ufonautyczny", jakąś inteligentną cybernetyczną i energetyczną chmurę, zdolną do przemieszczania się pomiędzy wymiarami, matrerializującą na zamówienie wszelką wymyśloną przez siebie rzecz -"ciało bioniczne", każde urządzenie i wszelaką technologię.... cały artykuł tutaj: http://argonauta.pl/nasladowanie-bosk...
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17597
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32096 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 26 sty 2019, 23:36

Arka Gabriela Odnaleziona - tajna ekspedycja ukrywa ją na Antarktydzie

https://www.youtube.com/watch?v=GIvgr41uCh4

Opublikowany 26 sty 2019
Legenda głosi, że Archanioł Gabriel, który podyktował Prorokowi Mahometowi świętą księgę „Koran” – powierzył mu też świętą arkę, skrzynię pełną ogromnej i niespotykanej mocy. Archanioł Gabriel nakazał Mahometowi ukryć arkę, w miejscu, które określił jako "miejsce kultu aniołów działającym przed stworzeniem człowieka". Podczas prac nad masową przebudową Wielkiego Meczetu, 11 września 2015 roku doszło do niebywałego odkrycia, które pociągnęło za sobą setki ofiar. Co odkryto w jednym z tuneli po świętym Meczetem? Jakie siły zaangażowano aby całą sprawę wyciszyć i ukryć znalezisko? Na te pytania postaramy się opowiedzieć w dzisiejszym filmie. Zapraszamy do oglądania.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17597
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32096 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 27 sty 2019, 23:31

Odkrycie Vimany - starożytny pojazd kosmiczny odnaleziony w Afganistanie

https://www.youtube.com/watch?v=NkiF2iuCMog

Opublikowany 27 sty 2019
Raport donosi, że kanclerz Niemiec Angela Merkel stała się ostatnią osobą, która w linii zachodnich przywódców, odbyła „nagłą i niespodziewaną” wizytę w Afganistanie. Dalej raport wskazuje na zwiększony ruch informacyjny i podniecenie wśród naukowców wojskowych. Śledzone są też wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych Obamy, brytyjskiego premiera Davida Camerona i prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego. Wszyscy przerywają swoje wizyty i zmierzają do Afganistanu. Tylko podróż Sarkozy'ego, była ukryta, ponieważ znajdował się on już w tym samym czasie w Indiach podczas wizyty państwowej, i został przewieziony przez amerykański samolot wojskowy do afgańskiej strefy wojennej. Co odkryto w Afganistanie i jak ważne jest to odkrycie dla ludzkości? O tym dowiecie się w dzisiejszym filmie. Zapraszamy do oglądania.
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14294
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 990
x 399
Podziękował: 15120 razy
Otrzymał podziękowanie: 22054 razy

Re: Technologia ''Obcych''

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 08 mar 2019, 19:11

Kosmiczne Megastruktury - Pierścień Bishopa i Nivena

https://youtu.be/pJFgZuc2dJc
1 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

ODPOWIEDZ