Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1710 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 23 lip 2014, 12:29

Temat ten jest niezmiernie ciekawy , wyjaśnia nam historię przeszłości naszych terenów ale również całej ziemi i kosmosu.
Zagadnienie naszej ewolucji jako wcielających się Energii oraz przemiany ciał materialnych z których korzysta wcielająca się energia w różnych przestrzeniach kosmosu.
Kombinezon doświadczalny "CIAŁO MATERIALNE CZŁOWIEK" W OBECNYM WYGLĄDZIE ZEWNĘTRZNYM I BUDOWIE WEWNĘTRZNEJ .... JEST WYNIKIEM MILIONÓW LAT EWOLUCJI MATERII DOCHODZĄCEJ DO TAKIEJ PERFEKCJI.
Nie jest ono wynikiem projektu inżynierii genetycznej zastosowanej na szeroką skalę.
Inżynieria genetyczna w oparciu o istniejące ciało skopiowała jego budowę , tworząc kombinezony doświadczalne dla biorobotów/szaraków/ syntetyków. Ale to inna opowieść dla innego wątku.

Żeby zrozumieć całokształt tej dyskusji należy doprowadzić do wyjaśnienia znaczeń używanych pojęć, a następnie stosować je ze zrozumieniem użycia.
Taką sugestię przekazała Lady... uważam ją za właściwa i słuszną.

Zacznijmy może od określenia co, to jest Cywilizacja......

CYWILIZACJE mogą być ziemskie i poza ziemskie.

Cywilizacja
Ujednoznacznienie Ten artykuł dotyczy rozwoju społeczeństwa. Zobacz też: seria gier komputerowych "Civilization", serial animowany "Cywilizacja".

Cywilizacja – poziom rozwoju społeczeństwa w danym okresie historycznym, który charakteryzuje się określonym poziomem kultury materialnej, stopniem opanowania środowiska naturalnego i nagromadzeniem instytucji społecznych. Stanowi ona najwyższy poziom organizacji społeczeństw, z którymi jednostki identyfikują się. W skład cywilizacji wchodzą mniejsze jednostki np.: narody, wspólnoty pierwotne czy inne zbiorowości.

Za przejawy cywilizacji uznaje się:

zorganizowane życie miejskie
monumentalne obiekty sakralne
pismo
rozwinięty handel
jakiś rodzaj organizacji zajmowanego terytorium

Definicja samej cywilizacji, czy też określenie liczby cywilizacji, które istniały, bądź istnieją obecnie, jest sporna. Wymienione poniżej są tylko propozycją:

cywilizacja afrykańska
cywilizacja andyjska
cywilizacja arabska
cywilizacja bizantyjska
cywilizacja chińska
cywilizacja egipska
cywilizacja helleńska
cywilizacja indyjska
cywilizacja łacińska - rozprzestrzeniła się poza Europę i przekształciła w cywilizację zachodnią
cywilizacja Majów
cywilizacja Mezopotamii
cywilizacja rzymska
cywilizacja środkowoamerykańska
cywilizacja słowiańska

Według Feliksa Konecznego cywilizacja jest to "metoda ustroju życia zbiorowego". Nie łączy on jej zatem z poziomem rozwoju, ale z zasadami określającymi całokształt współżycia społecznego i pojęciami abstrakcyjnymi, do jakich odwołuje się społeczność, uzasadniając te zasady. W obrębie tak określonych cywilizacji mogą powstawać różne kultury, będące odmianami cywilizacji. Profesor ten określa też prawa cywilizacyjne. Podobnie jak później Samuel Huntington uważa on, że naturalnym stanem między cywilizacjami jest walka lub rywalizacja[1], jednak jej przyczyny widzi nie tylko w różnicach religijnych, ale w innym podejściu do wszystkich dziedzin życia. Koneczny wyróżnia 22 cywilizacje historyczne; współcześnie (czyli w pierwszej połowie XX wieku, bo wtedy Koneczny pisał swoje dzieła) istnieje według niego siedem[2] z nich:


http://pl.wikipedia.org/wiki/Cywilizacja


Jak dla mnie definicja profesora Feliksa Konecznego jest niezmiernie trafna zarówno dla cywilizacji ziemskiej jak i poza ziemskiej.

W skrócie ... CYWILIZACJA, to metoda życia, ukazująca poziom rozwoju przejawiony przez priorytety wartości tej grupy.

Zatem , jaki jest rozwój duchowy/ uczuciowy wcielonych Energii , taki jest przejaw życia danej Cywilizacji. Może ona być bardzo rozwinięta technicznie i technologicznie , mieć dużą silę kreacji, ale posiadać niski system wartości, poziom duchowy, co powoduje walki o dominację i wszelakie podboje odmienności.

Cywilizacje o wysokim rozwoju duchowym nie przejawiają agresji w stosunku do Cywilizacji na niższym poziomie rozwoju duchowego, ni niższym poziomie rozwoju technicznego. Wspierają je akceptując ich rytm rozwojowy, nie są pod żadnym względem agresywne.
Dzielą się swoją wiedza , ale możliwość korzystania z niej jest uzależniona od systemu wartości obdarowanej cywilizacji , który umożliwia korzystanie ze wszelakich osiągnięć ,miast nadużywanie ich w celu podboju innych i władzy.

W kosmosie istnieją TYLKO DWIE LINIE RODOWE , które są protoplastami WSZYSTKICH istniejących Cywilizacji, których wcale nie ma aż tak dużo.... jak by się wydawało.... ;) :D

Myślę iż te informacje są wystarczające wstępnie do zdefiniowania określenia "CYWILIZACJA"... jeżeli ktoś chciał by coś dodać serdecznie zapraszam, bowiem mamy łączyć naszą wiedzę.

ps. Zapewne będziemy się ocierali o informacje P. Zosi, zawsze zaznaczymy iż jest to Jej wiedza , oparta o długoletnie badania. Ja nie mam zamiaru pozbawiać ją niczego ni pomniejszać Jej wkład w całokształt rozwiązania tej pasjonującej zagadki dotyczącej naszej przeszłości.


Obrazek


Po uzgodnieniu z Kiarą ,zmieniłam nieco tytuł wątku ....wiadomo dlaczego ;) - chanell
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 23 lip 2014, 16:05

Hmmm...

Uczciwie powiem, ze temat nienajlepszy, sorry Kiara, ale zbyt mocno "pachnie" tym juz zamknietym. To tak jakby wkraczac na scene w coraz to w innych kostiumach, ale w tej samej sztuce. Po co wsadzac kij w mrowisko, albo rozdmuchowac na nowo ogien.

Co do tych cywilizacji to pominieto w definicjach chyba najwazniejszy aspekt - WYGLAD zewnetrzny ich czlonkow. Jest to niezwykle wazne, bo ciekawym trafem (bez zadnego logicznego wytlumaczenia) na terenach roznych kontynentow mozna znalezsc plemiona, ktore zupelnie nie pasuja do otaczajacej ich przytlaczajacej wiekszosci. Skad sie tam wziely? Czyzby bylo to wylacznie wynikiem wedrowki ludow? A moze wlasnie ROZPROSZENIEM pewnych pierwotnych kolonizatorow...
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1710 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 23 lip 2014, 19:11

Szczerze mówiąc Lady..., mnie interesuje rozwiązanie tej ciekawej przedwiecznej zagadki do końca, a nie to, co ktoś o tym myśli i mówi... ;) :)

Ciała materialne/ kombinezony doświadczalne , używane przez różne cywilizacje , to kolejny watek tego tematu, jednak nie będę robiła z tego naukowego wywodu , bo nie mam takiej wiedzy. Postaram się zaakcentować główny rys dlaczego takie , a nie inne , oraz co powoduje iż na drodze ewolucji następuje ich przemiana.
Zatem w następnym poście skupię się na wyglądzie zewnętrznym przedstawicieli różnych cywilizacji,tych z ktorymi miałam kontakt.
Naprawdę nie jest ich aż tak wiele.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Lucifer
x 129

PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Lucifer » piątek 25 lip 2014, 13:03

Fair Lady pisze:Lucifer -

Kiedy słyszycie nazwę Plejadianie, czujecie z nami
łączność, ponieważ pomagamy przybliżyć wam waszą własną informację, waszą własną wiedzę.
Współdziałając z wami mamy zamiar przypomnieć wam o tym, kim jesteście, abyście mogli
odnaleźć największe źródło własnej inspiracji.


Jak na razie to widze, ze to uswiadamianie nas polega na wpychaniu sie do tematow, o ktorych tu nie rozmawiamy. Temat "channellingi" jest na forum samodzielnie wydzielony.

Tutaj dociekamy roli akustycznych wibracji w odniesieniu do miejsc mocy.


OK , przepraszam że pomylenie "pokoi" i proszę moderatora o przeniesienie wypowiedzi do odpowiedniego działu.
Co do informacji które posiadam do Północ Polski odegra bardzo wielką rolę dla Świata Łącznie z Gdyńską piramidą przy której widniej symbol dziurki od Klucza :-)
Obrazek
Może ktoś skojarzy pewne fakty i zrozumie dlaczego Polska Na Mapie Obecnie ma Kształt Serca Oraz Dlaczego Postać Jezusa(Zeusa) O Której Zosia Pisała wskazywała Lewą Ręką na Serce ;-) To tyle mogę udzielić obecnie informacji na tym forum odnośnie 432Hz.
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1710 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 25 lip 2014, 13:14

Post Lucifer jest ciekawy jako informacja, można go przenieść do właściwego miejsca bo w tym akurat ciutkę zmienia meritum tematu.
Ale..... wszystko co ułatwia zrozumienie jest dobre.

Skupmy się bardziej na miejscach mocy ich roli w połączeniu z naszą obecną i dawną historią.

Jakoś tak się składało i składa iż bardzo wiele osób chciała przejąc Gdańsk i Pomorze, nawet Napoleon "usiłował kręcić tam swoje lody...." ;) :lol: Niemcy nie odpuszczali przez wieki, o Rusi nie wspomnę bo to całokształt ingerencji.
Ten analfabeta Władek z Litwy też wiedział co jest grane , chociaż biegał całe życie w kożuszku i nie pisaty ni czytaty był..... :lol:
Jednak na Wawelu bał się mieszkać i pomimo dożycia słusznego wieku zawsze mieszkał po za nim.
Wibracja Wawelu, energia , którą on emanował nie harmonizowała z Władkiem z Litwy.


ps. Jest jedno ale.....
Postać Jezusa(Zeusa)
Jezus to nie Zeus... nigdy nie "grał" tej roli , nie zabawiał się podbojami ni gromieniem swoją zawiścią i przemocą innych. Ale...... facio , którego spotkała Zosia z cała pewnością mógł być tym dawnym Zeusem, to tak , z tym się zgadzam.

Obrazek

========================================================================

Obrazek

Jak dla mnie to jest ta 1/8 z koła wyciętej wiedzy ( moc męskiego aspektu odebrany kobiecie) , która musi powrócić na swoje miejsce , by cały proces rozwojowy mógł zaistnieć dla nas wszystkich w pełni.

Bardzo ciekawe spostrzeżenie Lucifer .

Obrazek

Scaliłem posty -
Darek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Lucifer
x 129

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Lucifer » piątek 25 lip 2014, 13:43

To co pisze Pani Zofia o terenach północy jest prawdą i w Gdyńskiej piramidzie znajduje się Biały Sarkofag w którym znajduje się zamordowana Kobieta, miejsce to miało od czasu morderstwa przydzielonych strażników duchowych którzy strzegli tego miejsca aż czas się dopełni i postać z piramidy zostanie przywrócona do Życia. Proszę aby nikt nie pisał że piramidy nie trzeba odkopywać gdy doskonale wiem jak bolesna prawda znajduje się pod Ziemią w Tej Budowli.
0 xLucifer
x 129

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Lucifer » piątek 25 lip 2014, 14:19

To co pisze Pani Zofia o terenach północy Polski jest prawdą i w Gdyńskiej piramidzie w Białym Sarkofagu spoczywa zamordowana Kobieta, miejsce to miało od czasu morderstwa przydzielonych strażników duchowych którzy strzegli tego miejsca aż czas się dopełni i postać z piramidy zostanie przywrócona do Życia. Proszę aby nikt nie pisał że piramidy nie trzeba odkopywać gdy doskonale wiem jak bolesna prawda znajduje się pod Ziemią w Tej Budowli.
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1710 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 25 lip 2014, 15:37

Ja już na ten temat pisałam że tak jest KOBIETA, chodziło o uwięzienie jej męskiego aspekt, a raczej mocy kreacji męskiego aspektu w całokształcie kobiety.
Dlatego niektórzy mogą ją widzieć jako kobietę a inni jako mężczyznę. Nie zupełnie została zamordowana, ja to widzę jako swojego rodzaju blokadę energetyczną , hibernację uwięzienie niejako materialnego aspektu ale z jej pełnią świadomości.

Powiedziała bym iż kopanie nie będzie koniecznością , bo te zwały ziemi same się zsuną z tego miejsca, i to całkiem niespodziewanie.
Prawda wyjdzie na powierzchnię , ujawni się sama, ja to odbieram jako proces , który JUŻ JEST W TOKU.
Dobrze Lucifer iż piszesz co wiesz i co odbierasz, że dzielisz się swoją wiedzą ze wszystkimi.

Ten sarkofag też widziałam jako biały alabaster i wokół niego kilku mężczyzn w głębokim skupieniu utrzymujących blokadę energetyczną , tak żeby kobieta nie mogła się poruszać. Wolną miała tylko głowę , teraz ona jest już wolna, nic i nikt jej nie blokuje , to kwestia niezbyt długiego czasu na wyjście na powierzchnię.

W tym miejscu pozostała jeszcze maleńka grupka , kilku osób z dawnej świty i strażników , która chce być do końca, ale bardziej dba o swoje zabezpieczenie niż o to, co dzieje się poza ich kontrolą w tym miejscu.

Proces ruszył i nie można go powstrzymać , wszystkie zablokowane dawno temu energetyczne elementy ponownie się połączyły, energia płynie zwiększając swoją moc.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Lucifer
x 129

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Lucifer » piątek 25 lip 2014, 17:36

Tak prawda niedługo wyjdzie na jaw, dokopiemy się do niej bez względu na wszystko. A żeby było ciekawiej, dzisiaj odwiedzili mnie świadkowie Yehowi i trochę Ich wtajemniczyłem jak sprawy wyglądają z Kosmicznym Królestwem Niebieskim w Którym Bogini Astarte jest oczkiem w głowie Kosmicznego Byka. http://odkrywcy.pl/kat,111412,title,Aszera-zona-Boga,wid,13243650,wiadomosc.html?smg4sticaid=613258
Obrazek
Dla osób mieszkających w Paryżu polecam odwiedzenie muzeum w Luwr'e gdzie mamy bardzo fajną figurkę Bogini Astarte z bardzo fajnymi Księżycowym Rogami oraz równie fajną piramidę dla wtajemniczonych :D
Obrazek
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17049
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1091
x 553
Podziękował: 17179 razy
Otrzymał podziękowanie: 24273 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 25 lip 2014, 17:45

..zabawny zbieg okoliczności, przed chwilą znalazłem taki obrazek,-
i gdzie są rogi
:?: ;)
Obrazek :D
1 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1710 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 26 lip 2014, 08:31

Myślą świat dzieje otwiera , myślą wszystkie strony tworzy
Chociaż ludzi myśl zamknięta MYŚL WSZECHŚWIATA ją otworzy
Trzeba spojrzeć w głębię życia
To co martwym się wydaje ......
Cudnie żyje i pulsuje głębi życia sens nadaje
Muzealne rekwizyty , rytualne wciąż działania
Niech zostaną w pustosłowiu dla naiwnych oglądania
Świat pulsuje uczuć barwą, która obraz NOWY TWORZY
A figurki z alabastru niech ktoś sobie w buty włoży

Dawno temu przeminęły imion brzmienia w rytuałach
Dzisiaj życie sens zmieniło, obnażając stary balach
Zatem miast biadolić ciągle , płaszczyć się przed starym w bólu
Zmień CZŁOWIEKU myśl na NOWĄ , zobacz w życiu jest jak w ulu
Możesz pracą swą zachwycić siebie oraz wszystkie strony
Ale możesz wszystko oddać OSOM , a sam ciągle być wkurzonym


Zatem załóż NOWE BUTY idź przez życie DROGĄ NOWĄ
Miast skulonym siedzieć w kącie i w zmartwieniu kiwać głową
Co wylało się już wsiąkło, co minęło już nie wróci
Możesz w SERCU czas zatrzymać
Możesz wolą go obrócić i przeżywać go na nowo....
Zatem dawne informacje oraz dawnych zdarzeń trwanie
Niechaj będzie inspiracją i obudzi twe działanie
Ono niechaj odkopuje szczyt mądrości w SERCU Twoim
Bowiem KAŻDA PIRAMIDA właśnie na nim ciągle stoi

Ogień życia w niej w ciąż płonie, co nadaje sens istnieniu
Sama MĄDROŚĆ drogowskazem jest każdemu pokoleniu
Łącz miast dzielić swą mądrościom , klej miłości wciąż zaprawą
Taka wiedza przetrwa wieki , będzie LUDZI dobrą sprawą
Kiedy dzień się stanie nocą, a noc świtu przebudzeniem
Wówczas LUDZI SERCA MĄDROŚĆ będzie ich już prowadzeniem

Już JUTRZENKA TWARZ obmyła przepasała MOCY stronę
Dzisiaj uśmiech swój ubierze i ujawni się ukłonem
Zatem w dłonie weź iskierkę , rozpal ją w swój ogień życia
Żebyś więcej MYŚLI swoich nie oglądał wciąż z ukrycia
Bo zabrana TOBIE była MOC ich w czyny obracania
Teraz MĄDROŚĆ SERCA TWEGO JEST ICH WOLĄ PRZEBUDZENIA !

Wiatr historii rozwiał smutki i przemienił je w radości
Niechaj WIEDZA , MOC I MĄDROŚĆ JUŻ NA ZAWSZE w TOBIE gości.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1710 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 26 lip 2014, 10:33

Dzisiaj miałam "wizję" ( a, co jak inni mogą to ja tyż.... ;) :lol: )

Widzę scenę w jakimś ogromnym teatrze, na niej jakiś świąteczno noworoczny spektakl w którym jest kilku na czerwono ubranych Mikołajów.
Jeden z nich fajny puszysty blondyn schodzi ze sceny i idzie do garderoby , słyszę iż to Mikołaj z Polski. Pindrzy się przed lustrem jak babeczka i uśmiecha bo widzi że na niego patrzę, pokazuje mi język w uśmiechu , robi z dłoni uszy i macha nimi śmiejąc się do mnie pełnią buzi, ja dziecko ... obserwuję go z wielkim przejęciem.
Powstała zabawa dzieci pełna radości, za chwilkę wstaje i idzie na scenę wysokimi wąskimi schodkami , wychodzi z całkowicie ciemnego pomieszczenia.
W tym czasie z samej góry spadają po schodkach dwa mikołaje, które okazują się być tylko choinkowymi zabawkami. Usiłuję je złapać na dole w obawie żeby się nie zepsuły.
Mikołaj z Polski stoi już przed kurtyną i radośnie się uśmiecha... ;) :D

To była pełna radości , humoru i zabawy wizja ( miewam takie często) ale bardzo symboliczna.

Bowiem ta tajemnicza góra w Gdyni jest Górą Św. Mikołaja....
"Nie trzeba się przejmać, trzeba się obejmać...." niech radość będzie z nami .... :lol: :lol: :lol: :lol:


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 26 lip 2014, 11:52

Kiara -

Bowiem ta tajemnicza góra w Gdyni jest Górą Św. Mikołaja....


Oj, Kiara nie dajesz za wygrana ;) To napisz w koncu co bylo na tej sw. Gorze, wg Ciebie. Co jest tam takiego niezwyklego, czego gdzie indziej nie ma. Co uwazasz w tych opowiesciach i wizjach za niezaprzeczalne, a co jest wg Ciebie naciagane.

Co to sa za tajemne sily, ktore z tym miejscem sa zwiazane.

Mnie interesuja Twoje odczucia, bez przywolywania niepotrzebnych nazwisk ;)
0 xLucifer
x 129

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Lucifer » sobota 26 lip 2014, 14:21

Oj chyba dziewczyny z forum nie zdają sobie jeszcze sprawy że gramy w tej samej bajce i w całym przedstawieniu brakuje kosmicznego przebierańca w ludzkiej skórze, który reprezentuje kolor Niebieski :lol: Nie wiem jak Panie ale ja się tu świetnie bawię . A co do wizji Kiary to mogę tylko napisać że noszę lusterko zawsze przy sobie ;)
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=_HzIvj6-5wg
0 xFair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 26 lip 2014, 21:18

Lucifer

Oj chyba dziewczyny z forum nie zdają sobie jeszcze sprawy że gramy w tej samej bajce i w całym przedstawieniu brakuje kosmicznego przebierańca w ludzkiej skórze,


... hmm. wiec pokaz droge. I raz wyslanych postow do mnie nie kasuj pozniej, bo pekne z ciekawosci.

Oczywiscie, ze gramy w tej samej bajce, tylko, ze niektorzy w sztuce odgrywanej maja rozne funkcje, jedni sa statystami, inni aktorami, a jeszcze inni to wszystko rezyseruja :lol:

Sa rowniez klakierzy, jesli uda sie przedstawienie, czyli kuszenie, i dadza nabrac sie na tandete i na dokladke ZAPLACA za bilety wstepu do ... tych swiatow "kosmicznych". :lol:

----------------------

Moja propozycja. Otworz sie. Pisz UCZCIWIE. Wtedy masz wieksza szanse na zlapanie tych frekwncji... ;)
0 xRamzes3
Posty: 709
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 94
Podziękował: 4965 razy
Otrzymał podziękowanie: 1589 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » sobota 26 lip 2014, 23:15

Fair Lady pisze:Kiara -

Bowiem ta tajemnicza góra w Gdyni jest Górą Św. Mikołaja....


Oj, Kiara nie dajesz za wygrana ;) To napisz w koncu co bylo na tej sw. Gorze, wg Ciebie. Co jest tam takiego niezwyklego, czego gdzie indziej nie ma. Co uwazasz w tych opowiesciach i wizjach za niezaprzeczalne, a co jest wg Ciebie naciagane.

Co to sa za tajemne sily, ktore z tym miejscem sa zwiazane.

Mnie interesuja Twoje odczucia, bez przywolywania niepotrzebnych nazwisk ;)


O tym co znajduje się we wnętrzu Św. Góry pisaliśmy na poprzednim forum w temacie "Kamienne kręgi - kamienny testament". Warto przy okazji rzucić okiem na zdjęcia ze strony http://www.kamienne.org.pl/index.php/ar ... trojmiasta szczególnie te gdzie widać czerwoną i złotą energię.
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1710 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 27 lip 2014, 09:27

Ale ja już pisałam... ziemia ma energetyczną budowę ( czakramy mniejsze i większe, główne 7 i pomocnicze) na zasadzie energetycznej budowy CZŁOWIEKA.

Półkula północna i południowa mają je zlokalizowane w określonych stałych miejscach, ich aktywowanie na określonym poziomie mocy wirowania i praca jest zależna od poziomu zgrania się z wzorcami kosmicznymi ( ustawienia pod idealnym kątem prostym ziemi w momentach możliwości poboru energii przez 100% okrąg nadania i okrąg odbioru mocy światła.

Takie ustawienia jak również przenoszenie kosmicznej energii przez CZŁOWIEKA, bo musi w tym procesie uczestniczyć CZŁOWIEK i zawsze uczestniczył jako połączenie "nieba i ziemi" w przekazie energetycznym, uruchamia proces aktywacji na określonym poziomie działania.

Obecny czas aktywuje procesy transformacji między III a IV wymiarem nie tylko w LUDZIACH ale i na naszej planecie i całym kosmosie .
Siłom ciemności nigdy się to nie podobał zatem zniknęły z powierzchni ziemi trzy cywilizacje, jesteśmy czwarta , która mając kolejną szanse mogła z niej skorzystać lub nie. Jednak żeby się to mogło wydarzyć należało dostroić, otworzyć aktywować dawno temu ukryte i zapomniane punkty energetyczne na ziemi. Pomorze reprezentuje układ energetyczny z I cywilizacji , który otwiera nam drogę do całego procesu , obecny czas jest odpowiednikiem właściwego zestrojenia kosmosu z punktami na ziemi, trzeba było je odnaleźć i po kolei połączyć je we właściwym momencie i to tyle technicznych wyjaśnień.

Najpierw pracuje się ze sobą żeby uzyskać właściwą moc i harmonię , następnie można stać się "łączem przesyłowym", bo zrobić to może tylko CZŁOWIEK...

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 27 lip 2014, 11:02

Kiara -

Półkula północna i południowa mają je zlokalizowane w określonych stałych miejscach, ich aktywowanie na określonym poziomie mocy wirowania i praca jest zależna od poziomu zgrania się z wzorcami kosmicznymi ( ustawienia pod idealnym kątem prostym ziemi w momentach możliwości poboru energii przez 100% okrąg nadania i okrąg odbioru mocy światła.


Obrazek
0 xAwatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » poniedziałek 28 lip 2014, 08:50

Kiara pisze:Ale ja już pisałam... ziemia ma energetyczną budowę ( czakramy mniejsze i większe, główne 7 i pomocnicze) na zasadzie energetycznej budowy CZŁOWIEKA.


Szacowna bardzo przepraszam ale ja te pięć antymaterialnych nie nazwał bym pomocniczymi :D
Czy nad zmysły są pomocnicze ?
Znaczy może źle zrozumiałem bo mi pomocnicze kojarzy się z miej ważnymi :D
Jeżeli nie chodzi szacownej o zamach w sensie zamach tylko zamach w sensie wymach to ja oczywiście serdecznie przepraszam i w pas się kłaniam :D
No więc uzupełnię czy też dodam, że Ziemia ma nie tylko siedem czakramów ale dwanaście.
No i cała ta piątka (pomocnicza) na ziemiach które obecnie wchodzą w skład ziem Polskich.
Zasadność tego pisanka jest taka, że Człowiek porusza się w obrębie dwunastu źródeł energii tak jak nasza planeta.
Przypomnę, że praw też jest dwanaście.
Oczywiście nie w sposób zgodzić się z szacowną Kiarą, że są ludzie poruszający się w obrębie siedmiu praw.
Koło
Oczywiście z całym szacunkiem i z za przeproszeniem nie którzy nazywają je błędnym.
No więc poruszanie się w obrębie siedmiu tych praw skutkuje namnażaniem materii.
Gdyż gościu tzw z całym szacunkiem i z za przeproszeniem ,,siódemka" ,,rozwijał się" z pominięciem świata energii i jego przejawu.
To co w budowie Człowieka odpowiada za kontakt ze światem energii a więc i pośrednio ze sobą samym karłowaciało - jak to zwykle nie używane.
No i odnosząc sukces na jednym polu ponosił porażkę na drugim.
Brak równowagi - tak najprościej mówiąc.
najbardziej jaskrawo widać to u przedstawicieli tzw ,,wierchuszki" :D
Proszę spróbować nawiązać z takim kontakt :lol: :lol: :lol:
to może pozdrawiam :D
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1710 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 28 lip 2014, 09:50

Nie żeby te czakramy poza materialne były nie ważne.... co to, to nie! Są bardzo ważne , pomocnicze w określonym procesie, ale DECYDUJĄCE o możliwości jego zaistnienia.
Oczywiście że mają ziemską lokalizację bywają tylko mniej lub bardziej aktywne w określonym czasie, co powoduje blokadę albo uruchomienie procesu ewolucji. Te kosmiczne odpowiedniki , pozamaterialne MUSZĄ SIĘ ZSYNCHRONIZOWAĆ ZE SWOIMI BLIŹNIAKAMI na ziemi , wówczas rozpoczyna się proces zestrajania energetycznego i wchodzenia ziemi oraz LUDZI w wyższy wymiar. Bez tego procesu nic się nie zadzieje , to prawda ta piątka ma lokalizację u nas w Polsce.

Nasze prawo jest stworzone na zasadzie nakazu i zakazu w obrębie materialnym, nie uwzględnia kosmicznego systemu wartości , nie przekazuje się wiedzy o nim. Co powoduje zamknięcie duchowo/ mentalne i energetyczne CZŁOWIEKA, oraz przyzwolenie dominacji materii nad Energią wcieloną / CZŁOWIEKIEM.To zaś prowadzi na dłuższą metę do unicestwiania każdej cywilizacji , która zbliża się do przekroczenia swoim rozwojem RAM... tej wyznaczonej przestrzeni/ wymiaru.

Otworzenie dostępu do wiedzy iż TO ENERGIA WŁADA MATERIĄ, od JEJ uczuć, myśli i woli jest materia uzależniona, bowiem to MY jako projektor rzeczywistości tworzymy ją / materię zagęszczając energię mocą swoich myśli opartych na osobistym systemie wartości i uczuciach.
Otaczająca nas energetyczna przestrzeń ( pole orgonowe ) , jest przestrzennym ekranem , kartką papieru na której "malujemy" trójwymiarowo wszystkie zaistniałe zdarzenia naszego życia. MY sami jesteśmy twórcami scenariuszy, reżyserami i aktorami osobistych doświadczeń , które tworzą styl i prawa epok.
Ale ciągle nie chcemy tego faktu zaakceptować i odpowiedzialność za wszystko co zaistniało usiłujemy scedować na innych ludzi, kosmos oraz smoki i węże.... :lol:

Prawo karmy... to prawo przyczyny i skutku...

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Lucifer
x 129

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Lucifer » środa 30 lip 2014, 20:31

Pojawił się kolejny wywiad Pani Zosi na temat zasypanych piramid w Gdyni, według mnie dużo ciekawsze od wywiadu są symbole który Zosia ma na swojej sukience, w których ja widzę ukryte znaczenie :D
http://https://www.youtube.com/watch?v=yJ86tNr3SkA
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1710 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 30 lip 2014, 22:41

Ach... co za metamorfoza .... :lol: :lol: biblijny Jahwe przebrał :o :shock: się za Słowianina Lahwe i to jak szybko w ciągu zaledwie kilku dni !
No cóż cała historia zmienia sens bo Jezus też nie z tej bajki, to nie jego król ojciec , nie ma to związku z ukrzyżowaniem ni ze zmartwychwstanie ani wieczerzą z winem, ani z powrotem króla i przejazdem jak w biblii pod bramą , a i kapłan , który ściga sprzymierzeńców króla i ojca traci sens.

To już naprawdę nie ta historia, nie te czasy i nie te strony i nie te wierzenia..... :lol: :lol: uf coś gorące to lato, gorące bardzo. Pod kopułą niektórym paruje....

Wszystko się poprzewracało, pozmieniało, jako że powstała wielka moda na powrót wartości Słowian trzeba było zmienić kostium głównemu aktorowi 8-) :lol: biblijny Król Jahwe stał się słowiańskim królem Lahwe.
Czyżby jakaś opozycja judaistyczna zadziałał, a może znowu ktoś chce wykorzystać słowiański nurt do odkopania górki i przejęcia artefaktów by zatrzeć po nich wszelkie ślady..... : i zrobić nas w balona?

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1710 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 30 lip 2014, 23:25

Ach... co za metamorfoza .... :lol: :lol: biblijny Jahwe przebrał :o :shock: się za Słowianina Lahwe i to jak szybko w ciągu zaledwie kilku dni !
No cóż cała historia zmienia sens bo Jezus też nie z tej bajki, to nie jego król ojciec , nie ma to związku z ukrzyżowaniem ni ze zmartwychwstanie ani wieczerzą z winem, ani z powrotem króla i przejazdem jak w biblii pod bramą , a i kapłan , który ściga sprzymierzeńców króla i ojca traci sens.

To już naprawdę nie ta historia, nie te czasy i nie te strony i nie te wierzenia..... :lol: :lol: uf coś gorące to lato, gorące bardzo. Pod kopułą niektórym paruje....
Ta nowa bajka nie może mieć już żadnego związku z Arką Przymierza , jej mocami Mojżeszem i Tablicami Przymierza.
Jedna tylko zmiana imienia , a wszystko przewróciło się do góry nogami..... :lol: :lol: .... nie ma łączy, to gorzej niż było!

Wszystko się poprzewracało, pozmieniało, jako że powstała wielka moda na powrót wartości Słowian trzeba było zmienić kostium głównemu aktorowi 8-) :lol: biblijny Król Jahwe stał się słowiańskim królem Lahwe.
Czyżby jakaś opozycja judaistyczna zadziałał, a może znowu ktoś chce wykorzystać słowiański nurt do odkopania górki i przejęcia artefaktów by zatrzeć po nich wszelkie ślady..... : i zrobić nas w balona?
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7818
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1431
x 410
Podziękował: 14280 razy
Otrzymał podziękowanie: 13850 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 31 lip 2014, 00:39

Ale Jaja :D to teraz Lahwe ?
te jaja chyba przeszły tu z tematu Thotala o jajach.
TERAZ MAMY KOSMICZNE JAJA :D
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7356
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5972 razy
Otrzymał podziękowanie: 11574 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 31 lip 2014, 00:48

JAJA wsparte LAHONEM :D


Pozdrawiam - Thotal :D
1 xODPOWIEDZ