Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Ramzes3
Posty: 705
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 93
Podziękował: 4935 razy
Otrzymał podziękowanie: 1583 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » wtorek 03 lut 2015, 21:47

Zofia Piepiórka - PIRAMIDA PRAWDY przy Akademii Morskiej w Gdyni

Osoby występujące w tym filmie nie wyrażają zgody na jego umieszczanie na forum. Pani Zofia Piepiórka mimo wyraźnej umowy o jego niepublikowaniu naruszyła w ten sposób w/w porozumienie. Proszę o nie wstawianie dalszych jego odcinków. Administrator Janusz.

Opublikowany 1 lut 2015

Film powstał w czasie sesji plenerowej w Gdyni z członkami Niezależnego Forum Cheops w dniach 11-16 lipca 2014 r. Wyjaśniam, iż nigdy nie byłam członkiem Niezależnego Forum Cheops.....
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 03 lut 2015, 22:30

Pani Zofia Piepiorka zadała pytanie Bytowi Enki o kręgi kamienne na Kaszubach...

Enki odpowiada

Małgorzata: Kręgi kamienne na Kaszubach odzwierciedlają Gwiazdozbiór Byka. Czy te kręgi miały przetrwać do obecnych czasów? To w jakim celu? Czy jest to pamiątka po poprzedniej cywilizacji? Pytam dlatego, bo osoba badająca od wielu lat różne kręgi kamienne w owych kamiennych wybadała po
Autorkę musimy poprosić


Głos z sali podpowiada.

Małgorzata: Ale choć odczytaj to, bo nie będę stękała.

EN-KI lub Pani Lucyna: Koleżanko – grafolog.

Głos z sali:
W owych kamiennych wybadała po punkcie, w których coś przyciąga magnes. Ona wnioskuje, że prawdopodobnie są to implanty oraz to, że w jednej z wizji, z wielu wizji ujrzała w tym miejscu czynne podziemne bazy kosmiczne.

EN-KI: Ani jedno, ani drugie. Natomiast czakramów Ziemi i tunelów czasoprzestrzennych jest tego bardzo dużo usiane, więc w tych kręgach, i żeby to było widoczne gdzie jest czakram, czakram Ziemi.Nie rozumiem dlaczego ludzie jeszcze wyolbrzymiają lub dopisują swoje teorie.

http://misjafaraon.com/sesje/



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 03 lut 2015, 22:43

Ramzes3 pisze:Zofia Piepiórka - PIRAMIDA PRAWDY przy Akademii Morskiej w Gdyni



Opublikowany 1 lut 2015

Film powstał w czasie sesji plenerowej w Gdyni z członkami Niezależnego Forum Cheops w dniach 11-16 lipca 2014 r. Wyjaśniam, iż nigdy nie byłam członkiem Niezależnego Forum Cheops.....

Jak wnioskuję z treści tematów, postów dotyczących tej pani, czyli Ziofii P. (a w ciągu mojego pobytu na tej zacnej stronie - chyba pół roku), to wszelkie problemy, rozterki rozgrywają się pomiędzy paniami Z.P. i Kiarą. Cała sytuacja, która doprowadziła do rozdźwięku pomiędzy wymienionymi paniami miała miejsce nie na tym forum, a na terenie ... pani Z.P., więc i ewentualne niejasności, roztrzygnięcia powinny ogniskować się nie na tym forum, a na stronach pani od piramidy z królem jahve/lahve, bądź tych, które popierają ją, a w których to forum szkaluje do granic możliwości.
Nie chcę posługiwać się przymiotnikami, ale ta sytuacja zaczyna być chora... :lol:
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 03 lut 2015, 23:32

Godność osobista człowieka wymaga respektowania wspólnej umowy o nie publikowaniu żadnych materiałów z tego spotkania, ja bynajmniej jej dotrzymuję.
Odmienność zrozumienia zagadnienia, inny punkt widzenia i odczytu zjawisk jak dla mnie nie dyskwalifikują nikogo, pokazują TYLKO różne możliwości odczytu tego samego.
Natomiast niemożliwość akceptacji innej wiedzy, innych odkodowań i innego zrozumienia tematu świadczy o ograniczeniu możliwości zrozumienia jego wieloaspektowości.
Nie kompletne, albo częściowe rozumienie nie jest żadną ujma dla nikogo, ale poniżanie, oczernianie , ośmieszanie innych i publiczne ubliżanie im z powodu własnego ograniczonego rozumienia jest zawsze ujmą dla tego , kto tak robi.


Dla mnie człowiek który nie sznuje swojego ni cudzego słowa JEST W KAŻDYM TEMACIE NIEWIARYGODNY!

Możemy dyskutować o temacie pomijając tamte nieprzyjemne wydarzenia.

Ps. Było to ostatnie wyjaśnienie w kontekście nieporozumień , wracajmy do ciekawego tematu.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 04 lut 2015, 00:07

Używanie słowa "bynajmniej" w odwrotnej formie w stosunku do jego znaczenia, sytuuje narratora w pozycji, w której nie wiadomo co chce nam przekazać.
Jeśli takie słowo wyklucza sens przedstawianego zdania, to może nie warto go używać. Tym bardziej, że nie jest to słowo podnoszące prestiż piszącego, ani też nie dodaje większej wartości do lepszego zrozumienia co autor miał na myśli.
Szacunek należy się wszystkim, czytającym również...



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
belfanior
Posty: 392
Rejestracja: niedziela 28 wrz 2014, 19:58
x 11
x 24
Podziękował: 1359 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: belfanior » środa 04 lut 2015, 06:55

Thotal pisze:Używanie słowa "bynajmniej" w odwrotnej formie w stosunku do jego znaczenia, sytuuje narratora w pozycji, w której nie wiadomo co chce nam przekazać.
Jeśli takie słowo wyklucza sens przedstawianego zdania, to może nie warto go używać. Tym bardziej, że nie jest to słowo podnoszące prestiż piszącego, ani też nie dodaje większej wartości do lepszego zrozumienia co autor miał na myśli.
Szacunek należy się wszystkim, czytającym również...



Pozdrawiam - Thotal :)


Drogi Thotalu...az tak bardzo sie nie czepiaj! :D Pewnie powinno byc"Przynajmniej"...
Ale prawdopodobnie to zwylke przepalcowanie-wszystkim nam sie zdarza...
...Bo nastepnym razem jak ktos krzyknie :"Krol jest nagi!"...wytkna mu ze slowo Krol,pisze sie z duzej litery...
Pozdrowil. :D
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 04 lut 2015, 13:19

Gora św. Mikołaja w Gdyni Chylonia .... chyba już pora... ;) :D

http://fotopano.net/panoramy/gdynia/swi ... w-mikolaja

Jest to małe zalesione wzniesienie wzniesienie około 200 stóp nad poziomem morza o powierzchni około 11h.

Naziemna baza kosmiczna ...... jak dla mnie ( może ktoś poda inna definicję) obiekt militarny , lub cywilny w obrębie którego MUSI być przynajmniej jedno lądowisko, zabudowania techniczne i teren dla obsługi technicznej statków kosmicznych, oraz obiekty cywilne dla obsługi całości bazy.Ile może mieć powierzchni taka baza? Kilkanaście hektarów, kilkadziesiąt... kilkaset.... nie wiem.

Wedle relacji P. Piepiórka na Górze św. Mikołaja i mniejszych górkach takich baz jest co najmniej kilkanaście !!! :o :shock: 8-) na dodatek wrogich sobie , nie niewspółpracujących , a walczących ze sobą!
Jakim cudem one się tam pomieściły i jak mogą realizować swoje zadania?

No chyba że są to miniaturki .... albo cywilizacja mrówek w przebraniu... budzi się uśmiech

Fantazje P. Piepiórka to jedno , a real to drugie..... czy COŚ ... nieznanego jest w rejonie GDYNI/ GDAŃSKA i SOPOTU.... tak jest. Czy COŚ jest tajemniczego i nieznanego pod powierzchnią Góry Św. Mikołaja .. tak jest.
Są bardzo istotne dla nas artefakty dostępu do których nieświadomie broni P. Piepiórka od wielu lat.

Rola P. Zofii ( z której ona nie zdaje sobie zupełnie sprawy, w gruncie rzeczy to dobry, życzliwy, serdeczny CZŁOWIEK, jednak mentalnie przejęty i totalnie zmanipulowany, wykonuje wszystkie polecenia głosów w głowie) polega JEDYNIE na utrzymywaniu w obiegu informacji o Gorze Mikołaja i artefaktach na terenie Pomorza , wabienie nimi osób w jakiś sposób istotnych dla tematu. Grupa bytów stojąca za nią identyfikuje te osoby , używając P. Zofii jako swojego czytnika.

Dla dobra P. Zofii i nas wszystkich wmanewrowanych podstępnie w ta pułapkę , ośmieszonych ,poniżanych i de wartościowanych jestem zmuszona opowiedzieć pewne bardzo istotne wydarzenie z życia P. Zofii , które może być pomocne dla innych w zrozumieniu podobnych sposobów przejęć ludzkiej świadomości i pogrywania nimi.

Dawno temu.. na samym pocżatku jak P. Zofia zaczęła interesować się tym tematem w tunelu podziemnym pod stacją Gdynia doszło do zdarzenia bardzo dziwnego dla niej, ale i negatywnego w skutkach zdrowotnych.

Ktoś .. coś... strzelił do niej energetycznym promieniem, który przeszedł przez jej głowę na poziomi przegrody nosowej pod oczami... zobaczyła zielony promień fluorescencyjny , świeciła przez chyba dzień w tym miejscu na zielono. Odczula smród topiącego się plastiku w tunelu, odczuwała jakiś rodzaj zaburzeń.
W konsekwencji ma zdiagnozowane medycznie zaburzenie wzroku, nie może patrzeć na światło słoneczne , które jej szkodzi zdrowotnie, musi chronić się przed nim okularami i kapeluszem, nie może przebywać bezpośrednio na słońcu tylko cieniu.Po tym incydencie pozostały jej w miejscu przejścia promienia dwie ciemne plamy ( skutki poparzenia promieniami????) na bokach twarzy, które ma cały czas.

Ja już wiem co to znaczy , wiem iż ktoś zamontował wiązkę energetyczną w jej głowie w tym miejscu, która jest niejako skanerem ale również blokadą wibracyjną dla przepływających do jej świadomości i mózgu informacji.

Zwyczajnie P. Zofia została zaczipowana energetycznie nieznaną na ziemi technologią. Należy zrozumieć jej niemoc oraz ograniczone możliwości analizy faktów , została perfidnie skrzywdzona przez kogoś wrogiego LUDZKOŚCI.

Ponieważ zdaje sobie sprawę i zdawałam od początku kontaktu z Zosią co się dzieje traktowałam ze zrozumieniem jej zmienność nastrojów i zachowań i reakcji na wszystkie zachodzące sytuacje.Pewnych rzeczy przejęty technologicznie CZŁOWIEK nie jest w stanie zrozumieć.

Doceniam całokształt pracy P. Zofii Piepiórka, mam dla niej cały czas wiele sympatii, wdzięczności i zrozumienia. Ale wiem doskonale iż nie są możliwe dla niej relacje z LUDŹMI , którzy temat Góra św. Mikołaja widzą szerzej, bardziej perspektywicznie w odniesieniu do całej Polski, Europy i świata.
Wszystko się ze sobą łączy ... Gdynia i jej okolice nie są wyizolowanym tematem wyjętym z całokształtu, to TYLKO jeden element, bardzo ważny na teraz , ku zrozumieniu obecnej roli Polski i Europy. Tak należy na temat traktować , miast upierać się że.... i ograniczać siebie i LUDZI.

Tyle wyjaśnień związanych z tematem w kolejnych postach przedstawię całokształt mojej wiedzy i odkryć z nim związanych. Jest to przeolbrzymie zagadnienie ma mnóstwo wątków , które stają się oddzielnymi tematami.
Praca wieloletnia Pani Zosi jest ważnym elementem, którego nie należy lekceważyć, a dobrze zrozumieć.

ps. Wrogość do mnie i podobnych mi LUDZI nie jest wrogością P. Zofii , a wyłącznie tych którzy mogą przez nią przemawiać, boją się panicznie ujawnienia całej prawdy o temacie i wszelakimi sposobami usiłują odpychać od niego LUDZI szerzej otwierających to zagadnienie.

Kiara.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Ramzes3
Posty: 705
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 93
Podziękował: 4935 razy
Otrzymał podziękowanie: 1583 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » sobota 07 lut 2015, 19:05

Ramzes3 pisze:Zofia Piepiórka - PIRAMIDA PRAWDY przy Akademii Morskiej w Gdyni

Osoby występujące w tym filmie nie wyrażają zgody na jego umieszczanie na forum. Pani Zofia Piepiórka mimo wyraźnej umowy o jego niepublikowaniu naruszyła w ten sposób w/w porozumienie. Proszę o nie wstawianie dalszych jego odcinków. Administrator Janusz.


Hmmm m.in. z tego powodu nie został wstawiony pierwszy odcinek filmu i nie widzę też powodu aby wstawiać kolejny. W filmie poruszono kilka ciekawych faktów jak np. ten w którym jest mowa, że "piramida ma silne oddziaływanie na ludzki mózg" natomiast większość postów dotyczy skutków ubocznych fanatyzmu religijnego Pani Z. P. W zamkniętym wcześniej temacie w jednym z fragmentów wizji szacownej Z. P. jest pewna wzmianka gdzie byt podający się za króla Jahwe używa zwrotów "mój sługa" czy też "moje sługi". Wynika z tego, że nie był to oświecony czy też pełny miłosierdzia król lecz feudalny władca traktujący podwładnych jak swoją prywatną własność. Pani Z. P. najwyraźniej też stała się jego własnością chociaż być może nie zdaje sobie z tego sprawy i po 20 -stu latach wodzenia za nos utknęła w miejscu. Temat gdyńskich piramid może okazać się w przyszłości przełomowym odkryciem i mimo niepodważalnego wkładu Pani Z. P. piramidy te nigdy nie staną się jej prywatną własnością.
Dlatego też uważam, że temat wart jest kontynuowania ale o piramidach a nie o samej Z. P.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 07 lut 2015, 20:42

Nie koniecznie osoba która przedstawia się P. Z. jest autentyczną osobą , której cześć ciała eterycznego została uwieziona w tamtej piramidzie.
Musisz wziąć pod uwagę iż toczy się zawzięta walka o przejecie wszystkich punktów ( portali/ bram miedzy wymiarowych ziem.

Powrót , aktywacja dawnych zablokowanych portali/ czakramów zmienia nasze parametry kosmiczne i częstotliwość , oraz moc energetyczną planety.

Władcy III wymiaru doskonale o tym wiedzieli dlatego przygotowali plan awaryjny ,nadanie dźwięku do radioźródła lansowanego przez Zosię, usiłowali nie dopuścić do aktywowania dawnych , zablokowanych punktów energetycznych, które Zosia nazywa "bazami kosmicznymi".
Ona nie wie , nie zna całokształtu wiedzy, nie wie jak to się łączy na całej ziemi, dlatego ta walka o wycinek.

No widzisz teraz zrozumiałeś ze nie chodzi o dyskusję o człowieku zajmującym się tematem ( również mnie ) a o skompletowanie i zrozumienie całokształtu tematu.

Masz rację jest niezmiernie ważny dla Polski ale i całej ziemi.

ps. jest juz drugi film? możesz mi na pw. go przesłać , odniosę się do prawdziwego info.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Ramzes3
Posty: 705
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 93
Podziękował: 4935 razy
Otrzymał podziękowanie: 1583 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » sobota 07 lut 2015, 23:52

Osobiście wolałbym używać skrótu Z.P. W naszej poprzedniej epoce zwanej socjalizmem skrót P.Z. oznaczał "Stan Poważnego Zagrożenia". Oj a może to nie przypadek, że takiego skrótu użyłaś? :o
W sumie sama święta wojna jaką toczy Z.P. z wszystkimi religiami świata jest już zagrożeniem samym w sobie i chyba niepotrzebnie szuka na siłę zagrożeń czy też kolejnych wrogów ze strony kosmosu :lol:

"No widzisz teraz zrozumiałeś ze nie chodzi o dyskusję o człowieku zajmującym się tematem ( również mnie ) a o skompletowanie i zrozumienie całokształtu tematu."

Jeżeli dobrze mi się wydaje to chyba wyraźnie w jednym z postów zasugerowałem w jaki sposób zakończy się misja Z.P. przy jej dotychczasowym postępowaniu: "odnoszę wrażenie, że jeżeli ktoś na poważnie zajmie się sprawą Świętej Góry to raczej zrobi to bez udziału Pani Z."
W temacie zamkniętym z powodu obrażania członków forum (również Ciebie) ataki Pani Z. skwitowałem co prawda żartem "nie ma co czepiać się detali, przecież nie wszyscy jesteśmy doskonali" a odnosiło się to również a właściwie głównie do samej Z.P.
Myślę, że z tego dość jasno wynika, że nie chodzi o względy ambicjonalne lecz o istotę tematu.

Co do filmu to natrafiłem na niego na youtube ale drugiej części nie widziałem. Tak sobie myślę, że najlepszym wariantem by było przedstawienie Twojej relacji z odczuć i doznań (pozostałych uczestniczek również) w miejscach wskazanych przez Z.P. bo tak prawdę mówiąc od słuchania nieustannie tych samych wypowiedzi zaczyna boleć głowa :lol:
0 x



Etznab
Posty: 112
Rejestracja: piątek 21 lis 2014, 13:32
Podziękował: 657 razy
Otrzymał podziękowanie: 187 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Etznab » niedziela 08 lut 2015, 00:56

Ramzes pisze
Tak sobie myślę, że najlepszym wariantem by było przedstawienie Twojej relacji z odczuć i doznań (pozostałych uczestniczek również) w miejscach wskazanych przez Z.P. bo tak prawdę mówiąc od słuchania nieustannie tych samych wypowiedzi zaczyna boleć głowa :lol:

Jestem za :), tym bardziej, że jak napisałaś Kiaro
Gdynia i jej okolice nie są wyizolowanym tematem wyjętym z całokształtu, to TYLKO jeden element, bardzo ważny na teraz , ku zrozumieniu obecnej roli Polski i Europy.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14219 razy
Otrzymał podziękowanie: 13835 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 08 lut 2015, 10:01

Jeszcze nie ma drugiej części filmu .Ponieważ Z.P.zechciała nadmienić o mnie w tym filmie ,mam to pod kontrolą,ale też ze względu na forum .Myślałam że w końcu odpuściła temat gadziego forum ,ale niestety nie :(
Jeszcze raz sprostuje to co mówiła o mnie Z.P. Wszystkie artykuły które udostępniałam ,są na jej profilu na FB i nie prosiłam jej o zgodę .Spytałam tylko o to czy mogę wstawić film Cała reszta to były jej prośby a właściwie rozkazy. Temat byl kontynuacją wątku ze starego forum ,ale wtedy Z.P. nie była zainteresowana .
To tyle ,teraz wracamy już do tematu Gdyńskich piramid. Skoro Z.P. nie chce udzielać się na naszym forum i o nich pisać to wszyscy mamy pole do popisu. Kiaro ,Ramzesie ................................ :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Ramzes3
Posty: 705
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 93
Podziękował: 4935 razy
Otrzymał podziękowanie: 1583 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » niedziela 08 lut 2015, 18:16

Chanell rzuciłem okiem na profil Z.P. na FB i z tego co widzę do jej grona dołączył dość ciekawy oryginał:

Mieczysław Jacek Skiba
1 lutego o 17:35 ·

"wszystkie koncerny zachodnie - grabieżcy - wypierdalać z Polski ! Mówię to ja inkarnacja Henocha - Mojżesza - św. Józefa !" :lol: :lol: :lol:
(fragment tekstu z jego strony na FB https://www.facebook.com/mieczyslawjace ... nref=story)

Nie wiem czy będzie sens zajmować się piramidami bo przecież jak takie siły zaczęły się jednoczyć to normalnie ci "ciemni" nie mają już czego szukać na Ziemi a z całą pewnością w Polsce :lol: :lol: :lol:
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 08 lut 2015, 20:04

Ciekawa dyskusja.
A p. Z.P. idzie dalej jak strzala. Bo ma PLAN.

Ile by nie pisac, czy mowic, niech kazdy zaangazuje sie w swoja pasje, a wtedy podczas pracy mozna dostrajac sie, albo przechodzic do wspolnych zainteresowan.
Niespecjalnie widze polaczenie tego Forum z wieczna reklama FB.
Czyzbysmy wszyscy mieli tam skonczyc...?

Dla p. Z.P. powtarzam jeszcze raz. Prosze sprawdzic wg wlasnej metody i sektora 123c tereny dawnego Krolewca.

To moja wskazowka, i to zupelnie za friko.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 08 lut 2015, 20:34

Nie bardzo rozumiem Twoje myślenie.
Po co niby łączyć to forum z jej stroną lub umieszczać je na FB?
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 08 lut 2015, 20:39

abcd -

Nie bardzo rozumiem Twoje myślenie.
Po co niby łączyć to forum z jej stroną lub umieszczać je na FB?


:shock:

Przeczytaj powyzsze odnosniki chanell i Ramzes3 ... chocby tyle...

nawoluja do FB, a nie kazdemu tam po drodze... ;)
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 08 lut 2015, 21:08

:shock:
Nie nawołują, a jedynie wskazują odniesienia do tej strony, ot zwykłe odniesienia, zamieszczanie linków do różnych stron jest tym samym więc dalej nie rozumiem Twoich sugestii.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 496
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14666 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 08 lut 2015, 21:26

Ponieważ mają tam konta, po prostu informują tych, którzy ich nie mają , co jest grane w temacie piramid, baz kosmicznych i ruchów p. Z.P. Żadnej propagandy, ani zachęt w tym nie widzę, a nawet jeśli byłyby, to forum jest dla ludzi dorosłych, którzy sami powinni wiedzieć, co jest dla nich dobre, a co nie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 08 lut 2015, 22:08

No nieźle... jak tam zacznie rządzić TAKA inkarnacja..... :shock: 8-) :lol: ".... ja inkarnacja Henocha - Mojżesza - św. Józefa !" :lol: :lol: :lol:
to faktycznie piramida się zawali..... a 'Król" jeszcze się nie pojawił?

Opowiem wam jeszcze coś, co mnie zastanowiło i zastanawia, co powiedziała nam ZP... tamtego lata ,były wówczas jej urodziny, przywiozłyśmy jej jakieś drobiazgi symboliczne, była w środ nich spora miniaturka Wieży Eiffel, która zrobiła na niej niesamowite wrażenie, później nosiła ją ze sobą prawie wszędzie.

Opowiedziała nam że kiedyś.. kilka lat temu , jej głosy zaprowadziły ją przed witrynę sklepową w której stała taka wieża i kazały jej stać z pół godziny i się wpatrywać.Powiedziano jej że jak dostanie takie COŚ..... to jej rola w temacie którym się zajmuje zakończy się definitywnie, nastąpią radykalne zmiany we wszystkim, nie wiem czy powiedziała nam wszystko. Bo mówiła o końcu swojej roli i nie jasno o dalszym ciągu bez siebie. Na resztę pytań odpowiedziano jej wymijająco... będziesz wiedziała jak się stanie.
Zatem ZP pomimo usiłowań nie może już nic , a nic zdziałać o czym doskonale wie.

A teraz pora na rozkodowanie tego połączenia z W. E. bo nie ulega wątpliwości że jest skoro kilka lat temu jej to przekazano jako finalną informację w związku z Królewcem... :)

viewtopic.php?f=7&t=525

Co tam jest najważniejsze..... ona jest zastępczą budowlą w stosunku do Wieży Babel, istnieje jej czyste połączenie energetyczne z polem morfogenetycznym i jądrem ziemi. W. E. jest anteną DNA dla jądra ziemi i dla nas. Teraz ( znaczy się od jesieni 2005) uzupełnia zablokowany dopływ właśnie różowej energii! do jądra ziemi!
Dzięki tej energii następuje całkowita harmonia w przestrzeni i w naszym DNA , bo my dzięki niej również jesteśmy połączeni w tym zespole z jądrem ziemi i polem morfogenetycznym. Ale na tym "statku kosmicznym Ziemia" odcięto nam kontakt z kosmosem , zablokowano nawigacyjną antenę , zmieniono kurs.

Znaczy się (jak dla mnie), że moment otrzymania tego drobiazgu przez ZP, jest niejako zakończeniem jej głównej roli w tej 'grze".... o dalszą władzę nad ziemią ciemnej strony bo , nie wykonała tego co było dla niej możliwe do zeszłorocznych urodzin!

Jednym słowem ciemna strona nie ma już żadnych ale to żadnych możliwości działania nie tylko na Pomorzu i w Polsce, oraz Europie, ale i na całej Ziemi! Co dobrze relacjonuje Joe.. tu viewtopic.php?f=7&t=40&start=150

Teraz zostało nam TYLKO połączyć te informacje i stworzyć logiczne wyjaśnienie całej tej skomplikowanej histor, uzupełniając o naszą osobistą wiedzę.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 09 lut 2015, 13:36

W koncu obejrzalam czesc filmi Z.P. Piramida Prawdy przy Akademii Morskiej w Gdyni.
Dziwne, ze nie mozna wstawic tu tego filmu, choc w YT kazdy moze go sobie dowolnie ogladac, a nawet Kiara w tamtejszych komentarzach odsyla do tego watku, na tym Forum, ze temat bedzie wlasnie w tym miejscu dalej kontynuowany.

Nie zaglebiam sie w szczegoly, ale odnosze wrazenie, ze drogi Z.P. i Kiary rozdzielily sie wlasnie w tym momencie. Choc jedna i druga nawiazuja w wypowiedziach do spotkania, to wyczuwam jakas niezdrowa rywalizacje.

Nie mam zamiaru mieszac sie w te sprawe, ale przyznam uczciwie, ze forma przekazu Z.P. jest bardziej przejrzysta i wymowniejsza, stad moze trafic do liczniejszego grona odbiorcow.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 09 lut 2015, 14:47

Nie zaglebiam sie w szczegoly, ale odnosze wrazenie, ze drogi Z.P. i Kiary rozdzielily sie wlasnie w tym momencie. Choc jedna i druga nawiazuja w wypowiedziach do spotkania, to wyczuwam jakas niezdrowa rywalizacje.


Niestety dla Ciebie, ale Twoje wrażenia bardzo często są nie trafione, w tej kwestii rownież albo jest w Tobie złośliwość , którą usilujesz przemycać pod rożnymi pozorami.

Nasze drogi rozjechały się już pierwszego dnia spotkania, zawsze się rozjadą z nowo poznanymi, których było mnóstwo, jeżeli ktoś będzie miał inne refleksje niż zdanie ZP. Wabienie ludzi tylko tematem jest oczywistością w tym wypadku, skoro po dwudziestu kilku latach drążenia go przez ZP i nie znalazła ani jednej osoby współpracującej ze sobą!
Bo to nie jest tak naprawdę jej cel, a tylko pretekst , podstęp do wyławiania pewnych ludzi w celu jej nieznanym.
Ponieważ ten film jest spreparowany , nie jest autentyczną dyskusją, nie pokazuje prawdy. Umowa była taka że nie publikujemy NIC, a jeżeli już coś to z wcześniejszym obejrzeniem i zatwierdzeniem przez nas wszystkie.

Na razie nic więcej w temacie publikacja filmu.... ta historia wymaga już innego potraktowania.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 09 lut 2015, 15:25

Kiara -

Niestety dla Ciebie, ale Twoje wrażenia bardzo często są nie trafione, w tej kwestii rownież albo jest w Tobie złośliwość , którą usilujesz przemycać pod rożnymi pozorami.


Odpowiem tak. Mam swoje wyrobione zdanie na wiele tematow, nie agituje nikogo do jakichs projektow, czy spotkan sesyjnych etc., uczciwie dyskutuje, gdy mnie temat zainteresuje, i czesto i glosno pisze to co mysle bez owijania w bawelne.
Ale jak sama wielokrotnie podkreslasz, koncentrujmy sie na temacie, a nie na osobie, to dalej nie rozumiem o co w gruncie rzeczy chodzi, gdyz temat jest rozmyty i toczy sie rozmowa w wielu watkach, tu w tym i juz zamknietym, na fejsie, w YT i w komentarzach do tego wszystkiego.
To to mnie troche zadziwia. Bo faktycznie nie widze ani jednego pozytywnego glosu w kierunku Z.P. tu na tym Forum, a ze z natury nie lubie kopac lezacego, wiec zaczynam zastanawiac sie co sie takiego nagle stalo.

Wiadomosci, w temacie sa polslowkami, wyrywanymi myslami z roznych kontekstow, mieszanka przyslowiowego grochu z kapusta.
I jak na poczatku tego kontrowersyjnego materialu filmowego Z.P. cytuje Kiare, w kwestii gadow (weza i smoka). Pozniej sama to przyznaje. Jaka role w tym pelnia te piramidy i bazy kosmiczne.
Moze ktos rozgryzl, to niech podzieli sie z laski swojej, bo sama chyba nie dam rady zrozumiec sedna.

I szkoda, ze taki ciekawy temat topi sie w falach bardzo niziutkich wibracji.
0 x



filiżanka
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2013, 13:29
x 2
x 7
Podziękował: 646 razy
Otrzymał podziękowanie: 582 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » poniedziałek 09 lut 2015, 16:19

Fair Lady pisze:
I jak na poczatku tego kontrowersyjnego materialu filmowego Z.P. cytuje Kiare, w kwestii gadow (weza i smoka). Pozniej sama to przyznaje. Jaka role w tym pelnia te piramidy i bazy kosmiczne.
Moze ktos rozgryzl, to niech podzieli sie z laski swojej, bo sama chyba nie dam rady zrozumiec sedna.

a proszę bardzo:
w takich punktach jak kamienne kręgi, "miesca mocy " itp znajduja sie portale swobodnego (o ile wie sie jak) przemieszxczania w czasoprzestzeni, (zauważ pisane razem).
W związku z tym z takich miejsc powiedzmy "wylatują" min pojazdy szaraków i inne kosmiczogestościowe tałatajstwo pchajace sie na Ziemie w celu eksploatacji. Stąd wrażenie, że pod górą w Gdyni jest baza-ona jest ale w innej przestrzeni pod tą górą.
Troche jak w filmie "gwiezdne wrota" ;)
A jak Kira napisała
Nie koniecznie osoba która przedstawia się P. Z. jest autentyczną osobą , której cześć ciała eterycznego została uwieziona w tamtej piramidzie.
Musisz wziąć pod uwagę iż toczy się zawzięta walka o przejecie wszystkich punktów ( portali/ bram miedzy wymiarowych ziem.

No i jak zwykle o te miesca toczy się walka zainteresowanych- a to przesatwiaja parametry osi w "swoja stronę" a to coś tam montują jak w piramidzie cheopsa o czym pewnie założyciele tego forum wiedzą więcej niż inni itp.
W ramach ciekawostek- drzewniej aby przywołać takie byty przywabiano je tym co lubiły najbardziej np starchem człowieka i w np. kręgu nr 1 w Grzybnicy składano ofiary z ludzi a kości wrzucano do dołka obok (jak po kurczaku za przeproszeniem)
To co przylatuje z takich portali dobre dla Ziemian nie jest tak czy owak.
Walka o te miesca trawa. Obie strony są dość otwarte co do intencji .
0 x



Etznab
Posty: 112
Rejestracja: piątek 21 lis 2014, 13:32
Podziękował: 657 razy
Otrzymał podziękowanie: 187 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Etznab » poniedziałek 09 lut 2015, 18:31

Takie sobie luźne dywagacje , a może ta Góra Św. Mikołaja w Gdyni, ma połączenie energetyczne z Wyspą Sobieszewską? wyspa podobno ma swoje znaczenie, jest ważnym punktem w tych przemianach. Serce Ziemi znajduje się na północy Polski, może o ten teren/o to miejsce/miejsca chodzi? Może chodziło o zablokowanie serca ziemi :?: Skoro iskra przebudzenia na cały świat ma wyjść z Polski, to może te punkty teraz odgrywają ważną rolę :?: Nie mam pojęcia czy tak jest, takie luźne myśli przyszły, nie wiem czy to w ogóle ma sens, ale postanowiłam podzielić się nimi, niezależnie co kto sobie o tym pomyśli ;) :?
Dużo znaków zapytania ;)
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 09 lut 2015, 21:17

Dzieki filizanka -

A nie mozna tak otwarciej i w skrocie i konkretniej przekazac co i jak? Teraz juz powoli "zaskakuje". Tylko, ze z tych kamiennych kregow etc. wcale nie cale talatajstwo wylatuje, ale wszystko, co ma nad nami materialna MOC. I tu te wibracje moga im na pukiel naskoczyc. Zawsze bedzie chodzic o CZYSCIEC.

Gdy dusza jest bez obciazen pojdzie dalej i wtedy ONI nie maja juz tej mocy, albo innymi slowy dusza przechodzi do wyzszego wymiaru. O tych nizsszych wymiarach, od ktorych az roi sie tu i wszedzie wogole nie pisze.

I to od tej DUSZY (absolutnie WOLNEJ) zalezec bedzie jak dalej potocza sie losy. Tak mniej wiecej dziala prawo Logosa, alu tu trzeba wlaczyc wiele matematyki i fizyki etc. aby zrozumiec. Jeden bedzie uczyl sie i sam zrozumie, a inny potrzebuje pomocy, ktorej nie zawsze dostapi, bo wlasnie "konie trojanskie" blokuja dostep do WIEDZY!

Te kregi sa odwiecznym procesem napedzania energetycznego. Czy ja pobiore Energie, czy ktos inny, to bedzie sprawa rozrachunku na wadze Horusa. Jestesmy jak tryby w jednej ogromnej maszynie.

Problem polega na tym, ze ci wcielajacy sie w nasza (nazwijmy to tak) czasoprzestrzen nie wiedza o tym i Ida jak na sciecie. Tu nie ma ICH i NAS. To wszystko jest JEDNO.

Kregi kamienne etc. sa miejscami CZYSCCA wlasnie. Gdyz sa to tzw. krego sedziowskie. I Rada Najwyzsza osadza co i jak.

A za czym nowe wcielenie bedzie sie rozgladac na poczatku? Na kontynuacji wlasnej woli, czyli na rozmnazaniu, stad uprowadzenia i wybieranie ze smiertelnych genomow.
0 x



ODPOWIEDZ