Witam wszystkich użytkowników tego forum

16.11.22
Jutro w nocy z 18 na 18 .11 będą prowadzone prace konserwacyjne na hostingu - forum może nie działać lub działac z przerwami.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Przyszedł chyba czas, aby przywrócić pełną funkcjonalność forum, w końcu istnieje ono po to, aby każdy mógł prezentować, czy konfrontować swoje poglądy. Jak jest na Ukrainie, każdy kto ma oczy, to widzi. Przywracam wszystkie tematy wojenno - ukraińskie , czy rosyjskie. Nie jest ważne kto z dyskutantów po której stronie będzie stał, jest ważne, aby prezentował jak najbardziej prawdziwe informacje. Dlatego proszę: absolutnie nie kopiować mediów, ani polskich "ekspertów", to można sobie czytać i oglądać poza forum, szkoda miejsca i czasu. W miarę możliwości będziemy się starali prostować i wyjaśniać znaczenie zdarzeń i ich okoliczności.
Poglądy absolutnie nie są powodem do blokowania, czy banowania kogokolwiek, ale proszę je wyrażać w kulturalny sposób. Proszę też sprawdzać cytowane materiały i filmy, aby nie zawierały nieregulaminowych treści.
Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

UJAWNIENIE

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7366
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1344
x 382
Podziękował: 13506 razy
Otrzymał podziękowanie: 13545 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 30 lip 2022, 16:04

Aktualizacja Coreya Goodiego –Wstępny raport Sojuszu Ziemskiego

https://youtu.be/sqcM2YGWEKM

Zapraszamy Was na kolejne aktualizacje od Corey Goodea, który tym razem przekazuje nam prawdziwą bombę informacyjną. Rozłam w społeczności ufologicznej na pewno Was nie dziwi, ale na pewno zdziwi Was zakres tego zjawiska. Poniższy tekst jest tłumaczeniem niemalże słowo w słowo wypowiedzi Coreya, która została umieszczona na YT w formie filmu. Na końcu artykułu jest podany odnośnik do filmu dla tych, którzy woleliby posłuchać jego doniesień w oryginale.

Niecierpliwie czekamy na raport właściwy od Coreya i Sojuszu Ziemskiego, a tymczasem zapoznajcie się z ostatnimi doniesieniami.Aktualizacja Corey Godde - "Galaktyczne procesy"

https://youtu.be/bW4xJEAsrbk

Witajcie w kolejnej dawce doniesień wywiadowczych od Coreya Goodiego.

W tym odcinku dowiecie się nieco więcej o galaktycznych procesach oraz o sytuacjach, z którymi Corey boryka się na codzień. Ci wszyscy, którzy zechcieliby wesprzeć finansowo Coreya, zapraszamy na jego stronę internetową, do której link zamieszczamy w artykule.Aktualizacje Corey Goode .

https://youtu.be/v7UK9Z8uiUw

Eksponowanie Korupcji i Nadużyć Seksualnych w Społecznościach Duchowych, Ruchach Ujawnienia i Wspólnotach Ezoterycznych.

Kosmiczne Ujawnienie
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7366
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1344
x 382
Podziękował: 13506 razy
Otrzymał podziękowanie: 13545 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 03 sie 2022, 15:15

Aktualizacje z Tajnego Programu Kosmicznego – Syndykat Andromedański


https://youtu.be/9F7EuUbkYGw


Kosmiczne Ujawnienie
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7366
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1344
x 382
Podziękował: 13506 razy
Otrzymał podziękowanie: 13545 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 11 sie 2022, 13:34

Aktualizacje z Tajnego Programu Kosmicznego – Syndykat Andromedański, Cz. 2


https://youtu.be/oXHVYCWO510

Kosmiczne Ujawnienie
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 20465
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 934
Podziękował: 33887 razy
Otrzymał podziękowanie: 25964 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 19 wrz 2022, 16:24

Starożytny sumeryjski statek kosmiczny: międzygwiezdne statki kosmiczne w Sumerii 5000 lat temu!
By Redakcja Zdrow…, 02 Wrzesień, 2022

Sensacyjne oświadczenie ministra Iraku! Dlaczego świat dopiero teraz się o tym dowiaduje? Minister transportu Iraku twierdzi, że pierwsze lotnisko zostało zbudowane 7000 lat temu w Iraku przez starożytnych Sumerów. Ale to dopiero początek sensacyjnych wieści!

Starożytni Sumerowie to fascynująca cywilizacja, która dominowała w południowej Mezopotamii (dzisiejszy Irak) w czwartym i trzecim tysiącleciu p.n.e. Charakteryzowała się wysokim poziomem rozwoju i jako pierwsza stworzyła język pisany.

O istnieniu Sumerów naukowcy dowiedzieli się podczas wykopalisk - dopiero w dwudziestym wieku.

Sumerowie słyną po dziś dzień nie tylko z zachwycającej wiedzy matematycznej i astronomicznej jak na tamte czasy, ale także z imponujących budowli i największych miast ówczesnego świata z monumentalnymi świątyniami i wielkimi pałacami.

Obrazek
Czy Sumerowie podróżowali w kosmosie?

Cywilizacja sumeryjska była niezwykle zaawansowana pod każdym kątem. Pozostałości po Sumerach, takie jak różnego rodzaju inskrypcje, jasno wskazują na ich nieprzeciętną wiedzę, szczególnie w dziedzinie nauk ścisłych.

Sumerowie czcili wielu Bogów. Modlili się do najważniejszego dla nich boga - Anu (boga nieba), Enki (boga wody, wiedzy, psot, rzemiosła i stworzenia), Enlila (Pana Wiatru), Inanny (Królowej Niebios), Utu (boga słońca) i Sina (bóg księżyca).

Sumeryjskie Zigguraty – Co to takiego?
Ziggurat to charakterystyczna dla architektury sakralnej Mezopotamii wieża świątynna o zmniejszających się schodkowo kolejnych poziomach. Pod względem architektonicznego splendoru, zigguraty sumeryjskie niczym nie ustępują ich egipskim odpowiednikom - piramidom.

Naukowcy snują rozmaite teorie odnośnie charakterystyki i przeznaczenia wielopoziomowych świątyń. Jedno z przypuszczeń odnosi się do konieczności utrzymywania całej struktury w dobrym stanie przez jak najdłuższy czas, być może dlatego, że została ona zbudowana dla bogów i musi być wieczna. W rzeczywistości większość badaczy podejrzewa, iż powodem do wznoszenia tego rodzaju konstrukcji była silna wiara, że bogowie zamieszkują szczyty gór, a zigguraty miały je właśnie symbolizować. Zdaniem niektórych, zigguraty stanowiły pierwowzór biblijnej wieży Babel. Każdy ziggurat był siedzibą innego boga. Ale, czy te potężne budowle pełniły jakąś dodatkową funkcję? Otóż, są też tacy, zdaniem których niektóre zigguraty były portami kosmicznymi. Czy to prawda? Tego niestety nie wiemy.

Zaskakujące oświadczenie irackiego ministra transportu!

Choć przedstawiono kilka możliwych wyjaśnień dotyczących funkcji sumeryjskich zigguratów, w tym także odważnych teorii związanych z podróżami kosmicznymi, nikt nie spodziewał się, że urzędnik potwierdzi najśmielsze przypuszczenia zwolenników teorii starożytnych kosmitów!

W w 2016 r. iracki minister transportu Kazim Finjan wydał dość osobliwe publiczne oświadczenie (źródło 1). Jego zdaniem starożytni Sumerowie posiadali własny port kosmiczny i aktywnie przemieszczali się w całym Układzie Słonecznym. Czy obejmujący publiczny urząd Kazim Finjan ośmielił by się publicznie mówić nieprawdę? Jesteśmy skłonni wierzyć słowom pana ministra, choć o kosmicznych podróżach Sumerów raczej nie poczytamy w szkolnych podręcznikach.

Nie wiadomo w jaki sposób Sumerowie mieliby zdobyć niezwykle zaawansowaną technologię, umożliwiającą im podróżowanie w kosmosie, ani czemu nie posiadamy niezbitych dowodów na jej istnienie w tamtych czasach. Iracki minister transportu jednak przekonuje, że pierwsze porty kosmiczne w dziejach ludzkości powstały w starożytnych miastach Eridu i Ur około 5000 lat temu.

Profesor Kamal Aziz Ketuly oświadczył, że podczas wizyty w Muzeum Irackim w sumeryjskim skrzydle Bagdadu, skupiając uwagę na datowanych na około 3000 lat p.n.e sumeryjskich tabliczkach glinianych z pismem klinowym i ilustracjami, na jednej z nich rozpoznał heliocentryczne obrazy Układu Słonecznego. Oznaczałoby to, że Sumerowie dobrze zbadali nasz układ słoneczny i wiedzieli, że to Ziemia krąży wokół Słońca, a nie odwrotnie, jak sądzono w późniejszych latach, aż do czasów Kopernika. Ponadto profesor wypowiedział się w tym temacie następująco:
„Ludy mezopotamskie wykorzystywały kalendarz z miesiącami i latami począwszy od roku 3000 p.n.e., co wskazuje, że Księżyc został zbadany już tak dawno temu […] Wszystkie pięć planet widocznych gołym okiem, czyli Merkury, Wenus, Mars, Jowisz i Saturn, a także nasz naturalny satelita – Księżyc oraz Słońce, niektóre gwiazdy i inne zjawiska niebieskie były badanie przez wspomniane cywilizacje”
Czy Sumerowie opuścili naszą planetę?
Sumerowie zademonstrowali tęsknotę zarówno za poznawaniem praw rządzących wszechświatem, jak i za głęboką duchowością. Jednak, czy pomimo tak silnego dążenia do mądrości, rzeczywiście mogli być w stanie podróżować w przestrzeni kosmicznej? Gdyby Sumerowie podbili kosmos, zapewne opuściliby naszą planetę. Być może rzeczywiście im się to udało, gdyż w pewnym momencie ślad po nich całkowicie zaniknął. Czy tak właśnie się stało? Tego niestety nikt nie wie, a prawda zostanie ukryta - być może już na zawsze - pod zasłoną czasu.

Bibliografia:

1 - Independent - Iraqi transport minister claims first airport was built 7,000 years ago in Iraq by ancient Sumerians.

https://zdrowepasje.pl/ezoteryka/ufo/st ... -w-sumerii
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7366
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1344
x 382
Podziękował: 13506 razy
Otrzymał podziękowanie: 13545 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 21 wrz 2022, 09:58

Marynarka Wojenna USA powiedziała, że ​​wszystkie filmy UFO są tajne, ponieważ ich uwolnienie „zaszkodzi bezpieczeństwu narodowemu”

Obrazek
Źródło: Pixabay.com

Marynarka Wojenna USA twierdzi, że ma więcej nagrań UFO, ale nie chce ich upubliczniać. Marynarka Wojenna USA stwierdziła, że ​​ujawnienie jakiegokolwiek dodatkowego materiału filmowego UFO „byłoby szkodliwe dla bezpieczeństwa narodowego” i stwierdziła, że ​​wszystkie nagrania rządowe dotyczące UFO stanowią informacje tajne.

https://innemedium.pl/wiadomosc/marynar ... um=twitter

https://youtu.be/TczvOtgjYtA
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7366
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1344
x 382
Podziękował: 13506 razy
Otrzymał podziękowanie: 13545 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 27 wrz 2022, 15:46

Znowu nas uprowadzają. Część I

https://youtu.be/34EVgCfqHfU


Kosmiczne Ujawnienie
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7366
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1344
x 382
Podziękował: 13506 razy
Otrzymał podziękowanie: 13545 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 29 wrz 2022, 15:55

Znowu nas uprowadzają część II

https://youtu.be/E9SqLncs1lY

Kosmiczne Ujawnienie
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 20465
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 934
Podziękował: 33887 razy
Otrzymał podziękowanie: 25964 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 02 paź 2022, 16:51

Co się działo z Astronautą, który zaginął w kosmosie na 311 dni!
2 paź 2022

https://www.youtube.com/watch?v=BKwAJYYgbVE

SpinkaFun

Wszyscy wyobrażaliśmy sobie, jak by to było odwiedzić kosmos, ale podczas gdy bycie astronautą jest marzeniem dla wielu małych dzieci, a także dorosłych już osób, jest jeden człowiek, którego marzenia stały się prawdziwym kosmicznym koszmarem. Więc dołącz do nas w tej prawdziwie dzikiej opowieści, o astronaucie, który utknął w kosmosie na 311 dni.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Posty: 20465
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 934
Podziękował: 33887 razy
Otrzymał podziękowanie: 25964 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 09 paź 2022, 18:58

Naukowcy znaleźli Złotą Księgę Obcych w Ekwadorze
5 paź 2022

https://www.youtube.com/watch?v=1CkVqOPNo5A

Ayhan Infire

Skąd pochodzą ludzie? Czy to możliwe, że pozaziemskie cywilizacje mają w tym swój udział, czy jest to mit? Jakie tajemnice, tajemnice i zagadki kryje złota księga kosmitów w Ekwadorze?

Gdyby pięćset lat temu zapytano człowieka, skąd pochodzi życie, wskazałby palcem na niebo, nauka oczywiście nie była z tego zadowolona i kontynuowała, dopóki nie dotarła do sedna prawdy, próbując zrozumieć, jak życie Ziemia powstała, naukowcy mieli niemałą nadzieję na złotą księgę kosmitów znalezioną w Ekwadorze, wierząc, że rzuci ona światło na te tajemnice, jakie to są księgi i jaki jest jej sekret oraz czy naukowcom udało się rozszyfrować strony z tej najbardziej tajemniczej książki z tobą jest Ayhan Infire, a dziś w tym filmie dowiesz się wielu ciekawych rzeczy.

===============================
Naukowcy znaleźli Złotą Księgę Obcych w Ekwadorze
===============================

00: 00 Początek
1:18 Złota Księga Obcych
6:54 Teoria panspermii
11:30 Ostatnie słowa

===============================
0 xAwatar użytkownika
janusz
Posty: 20465
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 934
Podziękował: 33887 razy
Otrzymał podziękowanie: 25964 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 12 paź 2022, 16:38

Fizycy Cern właśnie Dokonali Przerażającego Odkrycia, Które Wszystko Zmienia
17 wrz 2022

https://www.youtube.com/watch?v=AHomLeTsv4I

FutureUnity PL

Gdziekolwiek się zwrócisz we Wszechświecie, kryje się wiele tajemnic. Wraz ze wzrostem
wyrafinowanie sprzętu, do którego mamy dostęp, odkrywamy wiele z nich
ich. Jednak im więcej się dowiadujemy, tym jaśniejsze staje się, że jest ich tak wiele
jeszcze! W tym filmie przybliżamy głębokie tajemnice z kosmosu i Ziemi! Zaczniemy
z tym, jak fizycy z CERN dokonali właśnie niesamowitego odkrycia, które wszystko zmienia
dosłownie!
Nie każdego dnia odkrywasz nową cząsteczkę, więc możesz sobie wyobrazić podekscytowanie
w środowisku naukowym, gdy zapowiedziano pojawienie się
nowa cząsteczka w CERN! Nowa egzotyczna cząstka odkryta przez fizyków z LHCb
Współpraca w Wielkim Zderzaczu Hadronów w CERN, LHC, zawiera dwa kwarki i dwa
antykwarki. Oznaczona jako Tcc+, jest najdłużej żyjącą egzotyczną cząstką, jaką kiedykolwiek odkryto, a
najpierw mieć dwa ciężkie kwarki i dwa lekkie antykwarki
0 xAwatar użytkownika
janusz
Posty: 20465
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 934
Podziękował: 33887 razy
Otrzymał podziękowanie: 25964 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 15 paź 2022, 17:10

Coś niewytłumaczalnego dzieje się teraz na Antarktydzie!
15 paź 2022

https://www.youtube.com/watch?v=KnCBaIEM7Rc

Ukryte Światy

Antarktyka została odkryta w 1820 roku i po raz pierwszy wkroczono na nią w 1821 roku. Jest tak trudno dostępna i niegościnna, że wiele wypraw na Antarktydę i Biegun Południowy zakończyło się później niepowodzeniem. Do dziś teren ten uważany jest za niezamieszkały. Najczęściej przebywają tam naukowcy w stacjach badawczych. Jednak co roku Antarktykę odwiedza około 40 tysięcy turystów, których przyciąga wyjątkowość krajobrazu i wiele ciekawych aspektów tej części świata. W dzisiejszym filmie przedstawiamy Wam dziesięć rzeczy, które sprawiają, że Antarktyka jest tak fascynująca.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Posty: 20465
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 934
Podziękował: 33887 razy
Otrzymał podziękowanie: 25964 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 17 paź 2022, 17:51

REPTILIANIE ATAKUJĄ kopalnie w Pensylwanii. Masakra w Dixonville . Sektor Tajemnic
4 paź 2022

https://www.youtube.com/watch?v=MvUDRsZzIig

Sektor Tajemnic

Spotkanie z Reptilianami, w wyniku którego zginęli górnicy w pobliżu Dixonville w stanie Pensylwania, zostało niesklasyfikowane w 2008 roku. W kopalniach w Pensylwanii odnotowano inne śmiertelne incydenty z Reptilianami.
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7366
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1344
x 382
Podziękował: 13506 razy
Otrzymał podziękowanie: 13545 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 30 paź 2022, 11:03

Bezprecedensowe doniesienia odnośnie lini czasowych- walka o wyzwolenie Ziemi i Rozbłysk Słoneczny

https://youtu.be/z8cvXmxzDas


Kosmiczne Ujawnienie
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
mecz
Posty: 209
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2018, 20:54
x 2
x 10
Podziękował: 31 razy
Otrzymał podziękowanie: 226 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: mecz » niedziela 30 paź 2022, 17:08

Po rosyjsku

"Udostępnianie baz, portali windy i Star Gate"

https://www.youtube.com/watch?v=AguhHTIka8c


Można w ustawieniach włączyć napisy a potem je przetłumaczyć automatycznie.

frag. opisu tłumaczenie tlanslatora:
Informacje poufne od grupy uczestników kilku projektów w ramach TPK ("Pegasus", "Mirror", "Rubicon", "Radiant Warrior"), występujących pod zbiorowym pseudonimem Justin Lewis

Nawiązuje do tematu bram i wind:

viewtopic.php?f=21&t=1828
0 x


pl.gravatar.com/mateusz43

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15655
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1038
x 485
Podziękował: 16749 razy
Otrzymał podziękowanie: 23622 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 04 lis 2022, 07:57

0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7366
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1344
x 382
Podziękował: 13506 razy
Otrzymał podziękowanie: 13545 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 04 lis 2022, 08:32

@songo ,to było oczywiste .Przecież to jest w planie Deep State i sam o tym dobrze wiesz .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1132
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 115
x 86
Podziękował: 880 razy
Otrzymał podziękowanie: 1845 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: forester » wtorek 15 lis 2022, 18:24

Fałszywa Inwazja Kosmitów
Przekazane powyżej informacje od osób takich jak Wernher von Braun, David Wilcock, dr Michael Salla, Anthony Bragalia, wskazują na to, że w niedalekiej przyszłości może dojść do fałszywej inwazji kosmitów.

Moje osobiste przemyślenia na temat doniesień Haima Eshed’a wzbudzają we mnie mieszane uczucia, gdyż z jednej strony ludzie nie są gotowi na kontakt z istotami pozaziemskimi, jednakże, za Galaktyczną Federacją może stać propaganda pewnej globalnej agencji wywiadowczej. Powstrzymywanie nas przed zapoznaniem z nieustannie odwiedzającymi nas ludźmi pozaziemskimi paradoksalnie może sugerować chęć przygotowania fałszywej inwazji kosmitów, by pogrążyć nas w niechęci do utrzymywania kontaktów pozaziemskich.

https://kosmiczneujawnienie.com/2021/05 ... -kosmitow/
0 xAwatar użytkownika
forester
Posty: 1132
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 115
x 86
Podziękował: 880 razy
Otrzymał podziękowanie: 1845 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: forester » niedziela 08 sty 2023, 11:43

Fałszywa Inwazja - Część 1 (Ewaranon Polska)
https://www.youtube.com/watch?v=tkui5jKNIHo
Fałszywa Inwazja - Część 2 (Project Blue Beam)
https://www.youtube.com/watch?v=4xBb1qbJeMQ
Fałszywa Inwazja - Część 3 (Incepcja)
https://www.youtube.com/watch?v=8PIahUBa0hQ
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15655
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1038
x 485
Podziękował: 16749 razy
Otrzymał podziękowanie: 23622 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 08 sty 2023, 14:22

w pon. bodajże na porannej "odprawie" nasza menadżer-ka stwierdziła, że nastał nowy rok,-
i będzie on ciekawy,-
ktoś zapytał a dlaczego,-
a on na to iż "odwiedzą nas w tym roku kosmici/obcy/ET"

właściwie nawet nikt się nie zdziwił(przynajmniej oficjalnie), ja też chyba nie :o

sam nie wiem czy mnie nie/dziwi, że tak się teraz mówi jak o wizycie ciotki z Ameryki,-
czy to że mnie już też to nie/dziwi,-
taka superpozycja kwantowa,-
może to znak czasów, apokalipsy... :?:
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 72
Rejestracja: piątek 25 sty 2013, 18:02
Lokalizacja: Kraków
x 8
x 8
Podziękował: 271 razy
Otrzymał podziękowanie: 158 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: Robin » niedziela 08 sty 2023, 14:32

Wszystko to już wiem ale jakoś trudno mi uwierzyć w teorię płaskiej Ziemi . To co zawarte jest w tych trzech filmikach ,dawno już zostało zamieszczone na tym forum w różnych tematach . Dzięki za całość .
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15655
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1038
x 485
Podziękował: 16749 razy
Otrzymał podziękowanie: 23622 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 13 sty 2023, 06:14

ciekawie się to teraz ogląda, ile rzeczy się nie zrealizowało,-
- 2018 Amerykanie misja załogowa na księżyc
- Japończycy mieli już założyć bazę na księżycu a tu "nagle" Fukushima(czyli o to chodziło??)
- 2025 ujawnienie ET, ciekawe czy dadzą radę?
itd.:
Dlaczego NASA Nie Lata na Księżyc? + Plan Ujawnienia Istnienia Obcych na 2025 - Spiskowe Teorie

wideoprezentacje
646 tys. subskrybentów
https://youtu.be/NwRPjxrPXeE
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15655
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1038
x 485
Podziękował: 16749 razy
Otrzymał podziękowanie: 23622 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 25 sty 2023, 01:32

Ujawnienie informacji obudzi najbardziej śpiących cz. 1 - rozmowa z Eleną

michalxl600
20,8 tys. subskrybentów
https://youtu.be/Y7RsR_3VI5k
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15655
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1038
x 485
Podziękował: 16749 razy
Otrzymał podziękowanie: 23622 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 26 sty 2023, 05:46

Ujawnienie informacji obudzi najbardziej śpiących cz. 2 - rozmowa z Eleną

michalxl600
20,9 tys. subskrybentów
https://youtu.be/B0EbtItkX1U
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15655
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1038
x 485
Podziękował: 16749 razy
Otrzymał podziękowanie: 23622 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 27 sty 2023, 07:50

Ujawnienie informacji obudzi najbardziej śpiących cz. 3 - rozmowa z Eleną

michalxl600
20,9 tys. subskrybentów
https://youtu.be/ULzYKi84Hkg
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15655
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1038
x 485
Podziękował: 16749 razy
Otrzymał podziękowanie: 23622 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 27 sty 2023, 15:45

Ukraina...?
Ujawnienie informacji obudzi najbardziej śpiących cz. 4 - rozmowa z Eleną

michalxl600
21 tys. subskrybentów
https://youtu.be/dwNDPPLROxw
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ