Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Transformacja Świadomości - nadchodzi Wielki Czas Zmian

slowo
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 15 lip 2013, 02:00
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Transformacja Świadomości - nadchodzi Wielki Czas Zmian

Nieprzeczytany post autor: slowo » poniedziałek 15 lip 2013, 07:47

Przeczytajcie to uważnie Drodzy Przyjaciele

1 listopada 2010r. Zakończyła się moja wędrówka w niekończącej się tułaczce po świecie jako nieświadoma istotka. Cierpiałem z powodu myśli , a moje serca było rozdarte aż do tego dnia który odmienił moje całe życie i odwrócił spostrzeganie obecnej rzeczywistości do góry nogami. Kilka minut po północy kiedy doznałem „spontanicznego wtajemniczenia „, „spontanicznego dotknięcia nirwany”, „doświadczenia mistycznego „, „wchłonięcia do kroniki akaszy” , i jakkolwiek jeszcze inaczej jest to doświadczenie nazywane w różnych kulturach i religiach. Wszechobecne Światło pokazało mi Prawdę o całym świecie, znalazłem się poza myślą , czasem i przestrzenią - ogarniająca pustka ale w niej było wszystko. Przeszłość, przyszłość , teraźniejszość , wszystko w jednej chwili wieczności. Czysta energia. Emanacja tła , osobliwość .Byłem Jednością ze Źródłem – tu i teraz. W wiecznym teraz. Miłość, błogość, szczęśliwość , spokój, - Jedność! Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółowym opisem doświadczenia mogę przesłać na maila całe to wzniosłe wydarzenie poza umysłem – poza materialnym światem iluzji umysłu . Ale nie o tym głównie chciałem pisać ponieważ mój cel jest inny.
Widząc tą całą niesprawiedliwość , totalny wyzysk, brak szacunku między ludźmi, zmanipulowanie społeczeństwa przez instytucje państwowe i religijne ,które mają na celu władzę nad ludźmi oraz podział populacji który celowo w określony przez nich sposób ma trzymać ludzi w nieświadomości przedstawiając tą rzeczywistość zupełnie inna niż ona jest naprawdę. Wypaczenie prawdy w ludziach doprowadziła do cierpienia i osamotnienia człowieka w tym świecie.
Na podstawie z góry przyjętych zasad prawnych i politycznych ludzie stali się nieświadomymi niewolnikami którzy akceptują obecny system „wolnoći” choć w rzeczywistości nie mając żadnego wpływu na nic co związane z ich wolnością . Niestety to z góry założony przez nich „plan” przeciw ludzkości. Sam doświadczyłem niesprawiedliwości systemu władzy który pozbawił mnie wszystkiego na co ciężko pracowałem i wiem jak zwykły człowiek kontra państwo i prawo które ma „chronić” - jest zupełnie na odwrót. Człowiek w takiej sytuacji jest bezbronny i bezradny.
Od czasu mojego doświadczenia wglądu zacząłem dostrzegać jak szybko postępuje zmiana i transformacja świadomości ludzi , zaczynają się „budzić” z tego „zimowego snu” , coraz więcej ludzi jest świadomych otaczającej ich iluzorystycznej materialnej rzeczywistości ,zaczynają pragnąć zmiany siebie i świata. Czym świadomość w ludziach będzie wzrastać tym przemiana będzie postępować. Już dostrzegam że dochodzi do zburzeń pewnych systemów manipulacji społeczeństwem. A Tym samym niepokoju na szczeblach politycznych , społecznych , religijnych doprowadzając do pewnych rozłamów które mają znamiona takie jak: wzrost zagrożenia wojnami , zbrojenie się, napięcia w różnych zakątkach świata na tle rasowym i religijnym, pretuberancje w sektorach instytucji finansowych które same doprowadzają do nieodwracalnego rozpadu który objawia się kryzysami a tym samym niepokojem społecznym co wzmaga manifestacje w rożnych państwach na całym świecie. Anomalia pogodowe i zmiany klimatu, zjawiska kosmiczne .
Nadchodzi czas gdzie obecna cywilizacja która swoim wpływem i swoją eksploatacją oraz szybkim wzrostem gospodarczym i postępującym wzrostem liczebności ludzi na świecie przekracza stan krytyczny a tym samym coraz bardziej wyczerpuje zasoby naszej planety doprowadzając ją do coraz szybszego wyeksplatowania i powolnego jej upadku
Taki stan sytuacji która postępuje ma skutki w tym że musi być szybko rozwiązana i opanowana. W przeciwnym razie sytuacja która wymknęła by się spod kontroli WLADZ świata zagroziła by przetrwania gatunku ludzkiego. Można to przyrównać do III Wojny Światowej w której nie będą używane bomby ani broń nuklearna – jedynym skutecznym sposobem rozwiązania w tak trudnej i krytycznej sytuacji będzie broń chemiczna i biologiczna która zapewni przetrwanie gatunku –czeka nas najstraszniejsza z wojen – wojna ostateczna jakiej świat do tej pory nie widział bo będzie ona miała na celu zredukowanie i podjęcia stanowczego zadecydowania i unicestwienia ponad połowy populacji która umożliwi ludziom w przyszłym Nowym Świecie przetrwać. Powstanie „Nowy Świat” zbudowany na gruzach naszej cywilizacji . Nowa cywilizacja to Korporacje które na dzień dzisiejszy rządzą całym światem politycznym , religijnym , naukowym, finansowym. Manipulują i zatajają fakty. W Nowym Świecie gdzie będzie już tylko garstka ludzi Wybranych. Inni ludzie byli tu tylko po to żeby wybudować miasta, wydobyć zasoby , przetestować zachowanie ludzi w różnych systemach (demokracja,komunizm,totalitaryzm, itd) i unowocześnić różne technologie i medycynę . Te miasta zbudowane są po to w tak ciasnych i skupionych miejscach które w przyszłości będzie łatwo można je przetwarzać na zasadzie recyklingu – przetworzone i posegregowane zasoby w jednym skupisku będą recyklingowane przez ogromne Korporacje. Społeczeństwo mieszka w tak skupionych miastach po to żeby w przyszłości łatwo ich unicestwić bronią chemiczną i biologiczną zganiając to później na atak terrorystyczny lub inne ugrupowania. Prawda jest taka że ten globalny wzrost gospodarczy miał na celu stworzenia ukrytego planu przyszłości przez ludzi którzy mieli związek z obozami zagłady i całym zaplanowaniem i finansowaniem I i II Wojny Światowej. Te miasta to nic innego jak podstępnie „ukryte getta” a ludzie w tych domach jak w „komorach gazowych” będzie łatwo zabić „po cichu” nocą podczas snu tak śmiercionośnym gazem -związkiem chemicznym po którym już się nikt nie obudzi. Broń biologiczna która będzie miała za zadanie zarażenia groźnym szczepem nowoczesnego wirusa który został wyprodukowany w tym celu przez ludzi którzy wykorzystują pod ukrytymi nazwami laboratoria które pod pretekstem innych badań wyprodukowały strasznego zabójcę populacji. Wszystkie obiekty które widzimy na naszym niebie , cała wiedza o kosmosie kreowana przez współczesną „naukę” o których też muszę koniecznie napisać jest umiejętnie manipulowana i przeinacza w tzw„fakty”. Tak naprawdę nasze niebo kryje wszystkie tajemnice naszego istnienia. Tam jest zapisane od dawna wasza przyszłość. Słońce i księżyc było tu zanim my byliśmy i beda jak już nas nie będzie – widziało całą historię ludzi.
Jest takie stare chińskie powiedzenie "Kiedy mędrzec pokazuje palcem na księżyc to głupiec patrzy na palec" To Właśnie nasz księżyc , gdyby każdy się przyjrzał podczas jego pełni i zbadał z bliska zdjęcia księżyca z każdej strony może by dojrzał ile ciekawych rzeczy nam pokazuje ile jest na nim ukryte obrazów i jaką skrywa tajemnice. No właśnie co skrywa jego ciemna strona ?Prawda jest przed Wami tylko wy jej nie dostrzegacie. Wystarczy się dobrze przypatrzeć i wyostrzyć wzrok.
Wielu kosmonautów chciało poznać tą tajemnice , wielu chciało tam polecieć , dotknąć i poznać co ukrywa ale nigdy nawet NASA nie doleciała tam a tym bardziej nie mogli tam wylądować. Promieniowanie kosmiczne nigdy nie pozwoli człowiekowi wylecieć poza . To niestety kolejna ich manipulacja społeczeństwem które niestety nie ma możliwości sprawdzenia tego „na własnej skórze” Od zarania dziejów wielcy Faraonowie powoływali się na niebo żeby mieć władze „nad ludem”. Jedyne co mogę napisać o tych kosmonautach to fakt że spotkali się jakimś rodzajem jakiejś formy „obecności” która wprawiała ich w lęk. Wpływała bardzo głęboko na ich stan myśli powodując totalne rozkojarzenie . Ich stan niekiedy przekraczał stan krytyczny racjonalnego spostrzegania rzeczywistości. Jakiekolwiek spostrzeganie przez okienka promu kosmicznego w kierunku kosmosu na orbicie której się znajdowali nie mogli niczego tam zaobserwować – jakby tego tam nie było. I to co widzieli nie przypominało jakiejkolwiek rzeczy z ziemi. Ten lęk towarzyszy im po dziś dzień . Wszyscy kosmonauci którzy mieli kontakt z tą rzeczywistością gdzie powinny znajdować się gwiazdy ,słońce ,planety, księżyc doznali szoku bo tego tam nie widzieli. Ale zobaczyli za to coś innego. Ci którym to opowiedzieli ,było to zbyt straszne żeby informować kogokolwiek i dlatego zachowali to w wielkiej tajemnicy ponieważ byłoby to zbyt niebezpieczne żeby to rozpowszechnić do wiadomości publicznej. Oni po prostu stwierdzili że jesteśmy w piekle... Mogę potwierdzić wiele wydarzeń które nigdy nie zostały ujawnione nikomu, zostały zapomniane jak ci kosmonauci którzy po przylocie ze stacji kosmicznej niewiele mogą opowiedzieć o kosmosie za to jak widać po filmikach NASA z promu wiele mogą powiedzieć na temat jak wygląda życie na promie , ziemia z kosmosu, ale nie mogą nic powiedzieć na temat jakie są tam gwiazdy i jak wygląda słońce i księżyc. Czy ktoś widział kiedyś zdjęcia żeby robili z promu a dokładnie z okienek wystawionych w stronę kosmosu ? Czemu tylko pokazują ziemię...często jeszcze są to kompilacje graficzne i komputerowe..Wiele by rzeczy jeszcze tu opisywać , nie starczyłoby miejsca Skąd to wiem? Wiem o wiele więcej ale to dla tych zainteresowanych przy spotkaniu.
Tak naprawdę całe losy ludzkości już od początku są utkane i przewidziane-wszystkie epoki, wszystkie wydarzenia, historie- od początku świata. Losy ludzi z przeszłości i ich wpływ na ludzi w przyszłości . Przychodzi czas aby ujawnić wszystkie tajemnice i zagadki które ludzie w których „ciemność” się skrywa ukrywają przed innymi ludźmi tego świata. Straszne rzeczy człowiek planuje zgotować człowiekowi w imię jego żądzy władzy nad innymi. Prawdziwa historia jest tuszowana ale nadchodzi czas kiedy prawda wyjdzie na jaw i wszystkie postępki które były skrywane ujrzą Światło dzienne. Ciemność nie może zapanować w umysłach ludzi , Światło uchroni ludzkość i zakończy to cierpienia i wyjawi wszystkie skrywane tajemnice jakie „piekło” szykuje tu na Ziemi. Moja forma i kształt nie ma tu żadnego znaczenia – jak wyglądamy i skąd pochodzimy – jesteśmy Jednym. Najważniejszą rzeczą są słowa bo one mają wielką moc oraz to aby dopełniło się przeznaczenie i zatriumfuje Światło Miłości , pokoju i szczęścia. Moi Najdrożsi Przyjaciele prawda nie ma przed sobą tajemnic dlatego przychodzę do Was żeby Was ostrzec i obudzić bo zbliża się czas wielkiego przebudzenia ludzkości i zapobieżenia planom doprowadzenia do globalnej walki o przetrwanie gatunku które zakończyć się miało unicestwieniem przez wojska i inne państwa znacznej liczby ludzi na świecie . Bo tylko ludzie w takiej sytuacji żeby przeżyć zgotują innym piekło na ziemi bo ta wojna trwa bez przerwy od wojny do wojny aż w końcu doprowadza do wojny ostatecznej o przetrwanie. Dlatego nie zwlekajcie bo spotkanie ze mną może być niewyobrażalnie ciekawą przygodą „intelektualną”dla każdego .To inny stan świadomości w którym wszystko w czarodziejski sposób się odmienia. Jeśli Cie to zainteresowało zrób dobry uczynek i wyślij komuś innemu bo to jest do wszystkich i każdego żeby odmienił swoje życie , zrobić je bardziej „Czarodziejskie”, „magiczne”.
Zbyt ludzki żeby ludzie mogli dostrzec we mnie coś niezwykłego . Niezwykłe we mnie jest to co jest ukryte we mnie – moje słowa , Miłość , Szczęście, Dobro , Życie , Prawda
Kto uratuję jednego człowieka to jakby uratował cały świat.
Do zobaczenia

kontakt:690146256
mail:na.poczatku.bylo.slowo@o2.pl
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Transformacja Świadomości - nadchodzi Wielki Czas Zmian

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 15 lip 2013, 11:33

Witaj w klubie forumowych świrów :D

To prawda że żyjemy w czasach cywilizacji STRACHU, DŁUGU I POCZUCIA WINY.
jednak zaczynamy MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, a to wielki krok naprzód...



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Transformacja Świadomości - nadchodzi Wielki Czas Zmian

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 15 lip 2013, 13:02

Witaj slowo!

Wielu z nas TU obecnych juz ma to za soba, to przebudzenie. Po to jestesmy wlasnie otwarci na forum, mysle, ze i poza nim i w zyciu realnym, aby siac wiedze prawdziwa.
Polecam zapoznanie sie z wieloletnim trudem tworzenia swiadomosci prawdy (czy tu, czy w archiwach), wykladow, ciekawych linkow, ale rowniez i trollowania, zagluszania, etc.
Masz wiele racji w tym co piszesz, widze, ze powoli zaczynasz nabierac dystansu do papki medialnej, ktora ci kladli caly czas, az do tego owego 10 listopada 2010.
Ja otworzylam oczy jakies 5-6 lat temu, tez to wszystko ujrzalam, i mnie straszono i grozono. Bo tak dziala wlasnie pieklo.
A niebo to juz kazdy musi sobie sam wykreowac - na tym polega piaty wymiar.
Pozdrawiam! FL (Efel).
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Transformacja Świadomości - nadchodzi Wielki Czas Zmian

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 15 lip 2013, 16:37

Wielkie ŚWIATŁO dopadło mnie w 1999roku...
Od tamtej pory jestem "trochę" inny :D



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Transformacja Świadomości - nadchodzi Wielki Czas Zmian

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 15 lip 2013, 17:29

Witaj słowo ,my cię tu wszyscy rozumiemy
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Transformacja Świadomości - nadchodzi Wielki Czas Zmian

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 15 lip 2013, 18:12

witaj słowo, może napisz więcej o swoich doświadczeniach i wiedzy,-
lub na PW, jeśli tak wolisz, bo zrobiło się ciekawie. ;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Transformacja Świadomości - nadchodzi Wielki Czas Zmian

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 15 lip 2013, 20:52

Witaj słowo. Twój post wzbudził we mnie trochę mieszane uczucia. Nie wiem, czy jesteś autorem tekstu, czy wstawiasz go tylko na czyjąś prośbę lub z własnej inicjatywy.
Ciekawy opis, bo dotyczy stanu odmienionej świadomości, a to jest sprawa niepowtarzalna lecz indywidualna. Cieszy mnie ta publikacja i ten kolejny "przebudzony". Jak FL wspomniała, tu na tym forum jest duża część użytkowników "świadomych". Nawet jeśli ich "przebudzenie" nie odbyło się tak spektakularnie to i tak "swoje" wiedzą.
Ja natomiast chciałbym się odnieść do części opisu NWO. To chyba wszyscy znamy, ale ta wersja tu zaprezentowana, jest o wiele bardziej łagodna, niż dane z innych źródeł. Wiem, że to "przyszło" w takiej formie, ale z moich dociekań wynika np., że zamierzona depopulacja miałaby wynieść 90%, a nie ponad 50%, to olbrzymia różnica. Niestety "elity" wdrażają to systematycznie (i od dość dawna) począwszy od spryskiwania nas z samolotów po cichą sterylizację obydwu płci, wieloma różnymi metodami, choć najmocniej byli nastawieni na GMO, co teraz zaczyna im się sypać.
Pytanie, czy możemy się przed tym bronić? Zdecydowanie możemy- i tu główną rolę odgrywa właśnie świadomość jednostki. Każda forma budzenia jest dobra, ale należy też pamiętać, że każdy z nas ma swój indywidualny cykl rozwoju i po prostu wielu nie da się obudzić, jeśli do tego nie dojrzeli.
Oczywiście wszelkie zdarzenia typu katastroficznego przyspieszają budzenie świadomości, ale tego sobie i innym nie życzymy.
Więc pozostaje tylko przedstawienie swojej wiedzy i stanowiska, bo jakiekolwiek działania ponad to będą już interwencją w czyjeś życie.
Stąd trochę mnie dziwi apel o kontakt osobisty - czyżby autor zamierzał np. zadziałać na scenie politycznej?
Z mojego punktu widzenia NWO jest w odwrocie, choć na razie wydaje się inaczej. Jest wiele różnych przykładów tego, że ludzie, a nawet całe kraje przeciwstawiają się ich pomysłom, a to, jak gdzieś już napisałem jest początkiem przeciekania wałów przeciwpowodziowych, od pewnego momentu tego nie da się zatrzymać. Czy ten moment już nadszedł? W/g mnie jeszcze nie, ale jest blisko i wszelkie akcje o kierunkach środowiskowych i ekologicznych go przybliżają i nie tylko one.
Zresztą uważam, że w "budzeniu" wystąpi efekt domina, lawinowy, czy choćby "setnej małpy" i dalej to już będzie szybko.
Planiści NWO przewidzieli PRAWIE wszystko, ale zapomnieli, że to elity potrzebują ludzi jako niewolników (którymi rządzą) i ogałacają ich z energii , bez nich elity nie mogą istnieć, ktoś musi pracować, roboty nie są jeszcze doskonałe.
Natomiast niewolnicy bez elit dadzą sobie radę, choć zapewne ze stratami, ale nieporównywalnie mniejszymi niż planowana depopulacja.
Już na koniec, jest tu mowa o Korporacjach i tu się nie zgadzam, one rządzą pozornie - za sznurki pociąga zawsze ktoś, kogo nie widać! To nie korporacje mają rządzić, a ich mocodawcy! - personalnie, a ich jest bardzo, bardzo mało.

Więc 'słowo', przybliż nam, jeśli możesz poglądy i wizje autora, ponieważ każda wiedza / informacja jest cenna.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Transformacja Świadomości - nadchodzi Wielki Czas Zmian

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 16 lip 2013, 10:24

Wyglada na to, ze tekst wstawiony przez slowo jest pewnego rodzaju ulotka, wiec nie oczekuje sie dyskusji, lecz werbunek, czyli wciagniecie do klikania na innych stronach, tudziez wchodzenia w kontakt podany powyzej. Zreszta ten sam tekst slowo wstawil na swietejgeometrii.info. Uzyl platformy forum w celach szerzenia pewnej informacji.

Nie neguje tresci. Zwlaszcza tego fragmentu:
Jedyne co mogę napisać o tych kosmonautach to fakt że spotkali się jakimś rodzajem jakiejś formy „obecności” która wprawiała ich w lęk. Wpływała bardzo głęboko na ich stan myśli powodując totalne rozkojarzenie . Ich stan niekiedy przekraczał stan krytyczny racjonalnego spostrzegania rzeczywistości. Jakiekolwiek spostrzeganie przez okienka promu kosmicznego w kierunku kosmosu na orbicie której się znajdowali nie mogli niczego tam zaobserwować – jakby tego tam nie było. I to co widzieli nie przypominało jakiejkolwiek rzeczy z ziemi. Ten lęk towarzyszy im po dziś dzień . Wszyscy kosmonauci którzy mieli kontakt z tą rzeczywistością gdzie powinny znajdować się gwiazdy ,słońce ,planety, księżyc doznali szoku bo tego tam nie widzieli. Ale zobaczyli za to coś innego. Ci którym to opowiedzieli ,było to zbyt straszne żeby informować kogokolwiek i dlatego zachowali to w wielkiej tajemnicy ponieważ byłoby to zbyt niebezpieczne żeby to rozpowszechnić do wiadomości publicznej. Oni po prostu stwierdzili że jesteśmy w piekle...


Blu - co do redukcji populacji, to ciekawa jestem, ze wlasnie cywilizowana czesc globu chce sie zdziesiatkowac. A moze prawda wyglada zupelnie inaczej? Moze wlasnie pogon za dobrami materialnymi, kariera, wygodnictwem oraz powszechny stopien uswiadamiania (antykoncepcja) spowodowala, ze demograficznie zacznie sie to zmniejszac u ludzi, ktorzy sami bez pomocy socjalnej beda musieli zarabiac na siebié i rodziny. jeszcze pare generacji wstecz nasi pradziadowie, czy dziadowie mieli po kilkoro rodzenstwa. A dzis jedno, dwoje dzieci pies i kot:)

Oczywiscie jest grupa pozbawiona mozliwosci rozplodowych, ale chyba w istocie zawsze bylo to mniej wiecej w tej samej proporcji.

A co dzieje sie np. w Indiach?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Transformacja Świadomości - nadchodzi Wielki Czas Zmian

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 16 lip 2013, 11:48

Lady, nie ująłbym tematu depopulacji w ten sposób, że cywilizowana część chce, jeśli już dokonałaś takiego podziału to napiszę, że zarówno cywilizowana, jak i niecywilizowana część nie tylko tego nie chcą, ale wręcz są tego kompletnie nieświadome. Kiedyś duże wojny i podboje przynosiły duże straty w ludzkości. Obecnie elity, oprócz ciągłego straszenia wojną, poszły w "oszczędności".
Na starym forum prezentowałem taki kawał rysunkowy o broni masowego rażenia (mniej więcej):
wojskowi chwalą się: " nasza bomba może zabić milion osób i kosztuje tylko milion dolarów" - z drugiej strony występuje Big Pharma i stwierdza: " to jesteście cieniasy, bo nasza szczepionka może zabić sto milionów osób i one nam jeszcze za to zapłacą".
A to nie jedyna metoda, antykoncepcja dobrze działa w cywilizowanej części, jak to określiłaś, ale nie dalej jak wczoraj czytałem artykuł, przy okazji pojawienia się smogu w Shanghaju, że rocznie umiera na świecie ponad 10 milionów osób właśnie z powodu skażenia powietrza związkami chemicznymi, jakby nie patrzeć to sporo i dotyczy głównie wielkich miast. A jeśli przyjrzysz się działalności Monsanto i nie o GMO mi teraz chodzi, tylko herbicydy i pestycydy, to wystarczy poczytać o Argentynie, która stała się głównym producentem ich soji.
Więc program depopulacji poprzez skażenie środowiska jest w pełnym pędzie.
Co do fizycznej sterylizacji, można powiedzieć, że w skali globalnej jest marginalna, ale popatrz na poczynania Bila Gatesa, więc można wnioskować o zainteresowaniach "górnej półki".
Osobiście mam nadzieję, że ze wzrostem świadomości większość ludzi nauczy się odtruwania, czy usuwania toksyn, bo do pewnego czasu organizm jest wydolny, jeśli będzie wspomagany w oczyszczaniu i nieco zredukuje przyjmowanie trucizn, przez różne nawet prymitywne zabiegi, jak w ostatnim opisie Thotala, to wszystkie próby tego typu wezmą w łeb, tym bardziej, że szczepionki już zaczynają być na cenzurowanym.
Myślę, że sporo faktów zacznie obecnie wypływać na wierzch odnośnie szkodliwości szeroko stosowanych substancji. Tak jak bez wątpienia ustalono, co (kto) pozbawia nas pszczół - to też w sumie jedna z metod depopulacji, przez ograniczanie podaży żywności.
A Indiach są bardziej świadomi i nie chcą GMO i spotykają ich reperkusje.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Transformacja Świadomości - nadchodzi Wielki Czas Zmian

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 29 wrz 2013, 18:18

slowo pisze:na.poczatku.bylo.slowo


Najmocniej przepraszam ale czy małe sprostowanie iż na początku była Myśl to będzie czepianie 8-)
to może pozdrawiam :lol:

PS.
Czy w Indiach są bardziej świadomi ? hm bo nie jedzą tego czy tamtego to hm mocny argument oczywiście :D
Zdrowa kuchnia by być bardziej świadomym to normalnie podstawa :mrgreen:
Najmocniej przepraszam szacownego ale przypominam, że czytają te zacne forum goście
No i co wchodzi sobie gość i wnioskuje, że by być bardziej świadomy musi emigrować i odżywiać się jak hm Hindus :lol:
Rozumiem że wielce szacowny blu ma na myśli tych bogatych bo z tego co wiem ci biedniejsi nie wybrzydzają.
To tak na marginesie ;)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Transformacja Świadomości - nadchodzi Wielki Czas Zmian

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 29 wrz 2013, 21:22

Przebiśniegu, w tamtym poście chodziło mi o bardzo selektywną świadomość - to dotyczyło sposobów upraw i GMO, stąd mowa o świadomości, bo "zawetowali" Monsanto i to odgórnie z poziomu rządowego, co jak przyznasz nie jest powszechne, a nawet nie spotykane.
Natomiast co do powszechnej świadomości o oczywiście nie stawiałbym Hindusów wyżej i trudno to oceniać. Jednak biedniejsi jak mówisz nie mają wyboru, ale i tak prawda jest taka, że zjadają znacznie więcej naturalnej żywności niż my, choć zupełnie nieświadomie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Transformacja Świadomości - nadchodzi Wielki Czas Zmian

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » poniedziałek 30 wrz 2013, 19:57

Szacowny blu ponieważ troszkę wymieniamy się że tak wyrażę informacjami (znaczy troszkę się znamy) więc pozwolę sobie zwrócić Twoja uwagę na to, że czytają to forum goście, gdyby nie ten fakt mój post powyżej ograniczyłby się tylko do pierwszej części :D
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Transformacja Świadomości - nadchodzi Wielki Czas Zmian

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 30 wrz 2013, 22:27

Ależ wcale nie twierdzę, że Hinduska dieta jest lepsza niż nasze piwo, daleko jej do tego.
Dobrze, jeśli goście czytają, to się dowiedzieli, ze w przeciwieństwie do wszystkich naszych Euro-coś tam, Hindusi i to na wysokim szczeblu postawili sztywny sprzeciw truciznom Monsanto.
Natomiast dieta jest generalnie pochodną warunków bytowych i klimatycznych, były czasy, wcale nie tak dawno, że my też jadaliśmy ubogo i prosto, przynajmniej popularnych 99% obywateli - a jaki zdrowy i żywotny był nasz naród wtedy!
Ja osobiście nie propaguję żadnej diety, uważam, że organizm sam najlepiej wie czego mu potrzeba i podsyła nam na to apetyt. Bez ograniczeń, ale też bez przesady, nie dać się zwieść cukrowi, czy produktom mlecznym ( dla dorosłych). Ot cała moja dietetyczna filozofia.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Transformacja Świadomości - nadchodzi Wielki Czas Zmian

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 30 wrz 2013, 22:41

Najważniejsze żeby nie cukrzyć ;)
Licho znajdzie sobie drogę do założenia kolonii nawet na wegeteriańskiej pożywce :evil:

ale pifko musi być :D



Pozdrawiam wieczorowo - Thotal :)
0 x




Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Transformacja Świadomości - nadchodzi Wielki Czas Zmian

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 08 kwie 2014, 11:55

..jajogłowi jeszcze nie załapali, że to co się przewiduje w oczekiwaniu większości,-
staje się wypadkową następujących zdarzeń i dalej na komputerkach próbują wyliczyć co się stanie..
:P
zbiorowe marzenia

viewtopic.php?f=7&t=40&p=17979#p17979
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ