Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Niewyjaśnione przypadki

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 21 lut 2022, 13:11

Co się dzieje na niebie?? Tajemnicze incydenty. - Tysiące ptaków spadają z nieba w Meksyku. - Nowy trop w sprawie tajemnicy zaginięcia samolotu malezyjskiego, Boeinga 370 (Przejmujące materiały z zagranicy))
·
https://fb.watch/bjeJyyeMBV/
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 24 lut 2022, 13:01

Niezależna telewizja
22 lutego o 21:04 ·
Co się dzieje na niebie cz. 2
Zaskakujące wyznania pilotów z USA: "Widzieliśmy CZARNY PROSTOPADŁOŚCIAN w PRZEZROCZYSTEJ KULI".
Co się stało z samolotem 447 Air France? "Pilotów uczy się, by ZANADTO POLEGALI na KOMPUTERACH" - mówi ekspert, oceniający katastrofę.
W ostatnim programie "Co się dzieje na niebie" poruszyliśmy temat tajemniczego zniknięcia samolotu linii Malezyjskich.
Teraz omówiono katastrofę samolotu Air France.
Pokaż mniej
https://fb.watch/bnbcu0CuTo/
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 24 mar 2022, 19:58

prawie zapomniałem, dzisiaj moja drukarka wydrukowała sama pewne "życzenia",-
na dzień Mamy.
Czy ktoś się mógł włamać i to zrobić, pewnie tak, tylko po co?

PS. niedawno moja Mama wróciła do innego wymiaru :(
dziwne to...
PSX_20220324_185812.jpg
PSX_20220324_185812.jpg (92.34 KiB) Przejrzano 3058 razy
aha, oczywiście tego obrazka nie miałem na laptopie i widzę go pierwszy raz w życiu po wydrukowaniu :shock:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Mgławica NGC6960
Posty: 436
Rejestracja: niedziela 28 mar 2021, 07:44
x 6
x 19
Podziękował: 134 razy
Otrzymał podziękowanie: 569 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: Mgławica NGC6960 » piątek 25 mar 2022, 19:02

Kiedyś zrozumiesz co chciała Ci przekazać.

Moja Mama trzy dni po tym jak wyruszyła w inną drogę zostawiła mi wiadomość. Moja córka była przy tym. Przygotowywałyśmy obiad dla rodziny która przyszła Ją pożegnać. Krzątałyśmy się w kuchni od rana gdy nagle sam włączył się pusty czajnik elektryczny. Wyłączyłam go tak jakoś bez większej refleksji, po chwili znowu się włączył... spojrzałam na córkę, córka na mnie... gdy włączył się trzeci raz zrozumiałyśmy że jest. Nie zamieniłam z córką ani słowa, wlałam wodę do czajnika ,gdy się zagotowała zrobiłam kawę i wyszłyśmy na ogród z tą kawą. Pretekst żeby chwile odpocząć. Kilkanaście miesięcy analizowałam sytuacje. Co chciała mi przekazać?
To forum pomogło mi zrozumieć.
Zawsze robiła mi kawę gdy byłam zmęczona, nie mówiła odpocznij, tylko robiła kawę bo wiedziała że to dobry pretekst bym usiadła chociaż na chwilę i odpoczęła.
I wierz mi lub nie tamtego dnia powiedziała mi żebym się tak nie spinała, ze wszystko jest OK i nie muszę już zadawać sobie pytania -co po?
Nie prosiłam moją Mamę o to, ale nie musiałam. Ja znałam Ją a ona znała mnie. Wiedziała jakie pytania mnie nurtują. Odpowiedziała.
Dziś jestem spokojna.
0 x


Instynkt idzie, refleksja wędruje.
K.P.

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: forester » niedziela 03 kwie 2022, 14:10

Epidemia śpiączki w Kazachstanie
https://www.youtube.com/watch?v=YlNXsMXct0M
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 08 kwie 2022, 16:27

NIEWIARYGODNY PRZYPADEK RUDOLPHA FENTZA | KAROLINA ANNA
27 lip 2020

https://www.youtube.com/watch?v=KQjNTcYCv54


Karolina Anna
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 29 wrz 2022, 16:51

Coś się dzieje na Antarktydzie - dokonano oszałamiającego znaleziska.

https://youtu.be/YPofmOoFaWQ

Tajemity
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: forester » niedziela 20 lis 2022, 06:24

Zobacz: Stado owiec chodzące w kółko przez 12 dni to zagadka
Obrazek

Stado owiec w północnych Chinach zostało sfilmowane, jak idzie zgodnie z ruchem wskazówek zegara po ogromnym okręgu nieprzerwanie przez 12 dni z rzędu i wydaje się, że nikt nie wie, dlaczego.

https://youtu.be/q1jczelQoXE

Miao twierdzi, że zaczęło się od kilku owiec, ale potem dołączyło całe stado.
cd

https://ftw.usatoday.com/2022/11/watch- ... -a-mystery
1 x



Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: forester » czwartek 24 lis 2022, 07:44

Krążące zwierzeta w hipnotycznym transie ?
taki sam motyw w bajce


https://t.me/mistrzfoliarstwa777/2485

🤔Możliwe że szukam dziury w całym ale zwierzęta zaczynają się dziwnie zachowywać ten pies chodzi w koło natomiast mój pies chodzi i piszczy ciągle a wcześniej tego nie robił...
https://t.me/mistrzfoliarstwa777/2470

Stare, ale takie samo dziwne zachowanie..
Mrówki krążące wokół mojego telefonu - iPhone Kontrola mrówek - Mrówki krążące po moim telefonie
https://www.youtube.com/watch?v=GFX7mRl7xDs
0 x



Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: forester » niedziela 27 lis 2022, 22:40

Zwierzęta z różnych stron świata chodzą w kółko

https://wolnemedia.net/zwierzeta-z-rozn ... a-w-kolko/
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 02 gru 2022, 09:59

fałszywy księżyc i chodzenie w kółko raz raz jeszcze:
This Went On For 12 Days Straight... Unsettling New Footage

secureteam10
2,07 mln subskrybentów
https://youtu.be/UPcYVjy9v5c
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 16 gru 2022, 08:16

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 18 gru 2022, 11:04

Bajkał i Munku - Sardyk centrum paranormalnych zdarzeń...
https://youtu.be/1iWIG2xB-70

Bajkał to miejsce, w którym kotłują się wszystkie znane lub też nie prawa fizyki nasiąknięte starożytną duchowością. Tutaj nauka ściera się z legendą, mitem i namacalnymi dowodami na istnienie istot, które nic nie robiąc sobie z naszej - ludzkiej obecności działają w swoim tylko wiadomym celu. Co spotkało rozbitka z rybackiej łodzi? Dlaczego płetwonurkowie zrezygnowali z penetracji wraków? Co ich przestraszyło? Dlaczego w konfrontacji z nieznanym, naukowcy w strachu się wycofują ze wszelkich badań zjawisk mających miejsce w szerokich granicach brzegowych Bajkału i szczytu górskiego Munku - Sardyk?

Tajemity
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: forester » poniedziałek 19 gru 2022, 17:14

800-kilogramowa „kula ginu” zniknęła z dna jeziora

Kula zawierająca 230 litrów limitowanej edycji alkoholu została skradziona - poinformowały lokalne media
Obrazek

Ważąca 800 kg metalowa kula wypełniona 230 litrami wysokiej klasy ginu została prawdopodobnie skradziona z dna Jeziora Bodeńskiego w Szwajcarii, poinformowali w środę dziennikarze jej gorzelnicy. Podniesienie kuli wymagałoby zespołu „absolutnych profesjonalistów” , powiedzieli.

Przed butelkowaniem i sprzedażą Ginial's Lake Constance Gin jest wlewany do gigantycznej stalowej kuli i opuszczany na dno jeziora, gdzie pozostaje przez 100 dni. Destylator Cello Fisch powiedział dziennikarzom w środę, że jego firma robi to, aby nasycić napój aromatem jeziora, słynącego z czystych wód i wyjątkowej flory.


Kiedy zespół Fischa wyruszył w zeszłą środę, aby odzyskać ostatnią partię, ich nurek niczego nie znalazł. Po trzech nurkowaniach „nigdzie nie było ginu” – powiedział Fisch na konferencji prasowej, według szwajcarskiego serwisu informacyjnego Blick .

Nurkowie komercyjni dołączyli do poszukiwań następnego dnia, podobnie jak policjanci. Jednak nigdzie nie można było znaleźć gigantycznej kuli. Aby mieć pewność, że pozostanie na swoim miejscu przez 100 dni, Ginial przymocował do piłki betonową podkładkę o wadze 500 kg. Podniesienie go wymagałoby zatem ciężkiego sprzętu.

„Byli absolutnymi profesjonalistami” – powiedział Fisch, odnosząc się do nieznanych złodziei.

Dodał, że większość z 395 butelek ginu zawartych w kuli została sprzedana z wyprzedzeniem, a jego firma przygotowała już ręcznie robione torby podróżne i etykiety na każdą butelkę. Powiedział, że Ginial zaoferuje tym klientom możliwość zakupu ich numerowanej butelki i torby po kosztach własnych.

Każda butelka dżinu z Jeziora Bodeńskiego kosztowałaby 99 franków szwajcarskich (106 USD), co oznacza, że ​​kula zawierała alkohol wart prawie 42 000 USD.


https://www.rt.com/news/568454-gin-ball-stolen-lake/
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 22 gru 2022, 07:42

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 22 gru 2022, 18:30

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: św.anna » wtorek 27 gru 2022, 11:45

Czytam sobie coś tam o Titanicu, i moją uwagę przykuwa krótka ciekawostka, że kilka lat wcześniej przed jego zatonięciem, ukazała się książka W. Stead'a „Od Starego Świata do Nowego”, która nie dość, że opisuje 'spotkanie' statku z górą lodową, to jeszcze kapitan nazywa się tak jak kapitan Titanica :shock:
Zainteresowało mnie to na tyle, że poszukałam nieco info nt. pana Stead'a, i, okazało się, że wśrós jego zainteresowań był spirytualizm, brał udział w sesjach, otaczał się jasnowidzami (sam też miał wizje), medium, itd. Napisał też książkę "Listy z zaświatów". No nieźle.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 28 sty 2023, 05:50

Ludzie-cienie, których można zobaczyć tylko kątem oka. Przerażająca miejska legenda
ALEKSANDRA DEGÓRSKA
26.01.2018 17:01

[attachment=0]cień.jpg[/attachment]


Ludzie-cienie, których można zobaczyć tylko kątem oka. Przerażająca miejska legendaFot. materiały prasowe
Czy zdarzyło Wam się kiedyś, siedząc samotnie w mieszkaniu, zauważyć kątem oka cień jakiejś istoty tuż za Waszymi plecami? Albo wstawać w nocy po ciemku do kuchni i nagle stwierdzić, że w jej najciemniejszym kącie ktoś stoi?

Zobaczyliście ludzką sylwetkę na zupełnie pustym odcinku drogi, który przemierzaliście samotnie albo mieliście wrażenie, że jadąc nocą samochodem w pojedynkę dostrzegliście ... zarys ludzkiej sylwetki na tylnym siedzeniu? Dziś opowiemy Wam co to było.

Ludzie-cienie widywani byli już od czasów starożytnych, ale po raz pierwszy temat ten został szerzej opisany w 1887 roku. Francuski pisarz Guy de Maupassant napisał historię „Le Horla” („Ciemnych istot”), którzy żyją na mleku oraz wodzie i poniewierają ludzkimi umysłami. Po raz pierwszy w mediach opowieść o ludziach-cieniach zagościła jednak dopiero 21 września 1953 roku jako tytuł radiowej audycji, która została wyemitowana w Chicago WGN-AM „Hall of fantasy”.

Historia wywołała jednak prawdziwą medialną burzę w 2001 roku, podczas jednej ze słynnych audycji Arta Bella dotyczących zjawisk nadprzyrodzonych. Autor audycji w ciągu kilku dni dostał tysiące wiadomości od słuchaczy, którzy widywali cienie.

Jak się okazuje zjawisko występuje na całym świecie. W islamskiej kulturze znane są jako Jinn i opisywane są jako postaci z czarnego dymu. Indianie Cherokee mówią o czarownicy kradnącej ludzkie dusze.

Wysokie istoty z przesadnie długimi rękami nie mają ust, nosów, uszu i włosów. Czasem posiadają jednak czerwone lub żółte oczy, niekiedy noszą kapelusz. Ich ruchy są chaotyczne: najpierw powolne, a następnie ultraszybkie. Świadkowie twierdzą, że postacie pojawiają się na krawędzi ich pola widzenia i że potrafią się nagle rozpuścić lub przenosić. Wszystko trwa w ułamku sekundy. Najczęściej stają w kącie lub zachowują się jak tańczące na ścianie cienie.

CZYM SĄ LUDZIE-CIENIE?
Badacze mają kilka teorii na wyjaśnienie tego zjawiska: duchy, demony, ciała astralne, istoty z innych wymiarów, obcy, a nawet podróżnicy w czasie. Jednak jedna z najbardziej interesujących mówi, że są one zbiorami negatywnych energii, które kumulują się w obecności osób, które przeżyły jakieś traumatyczne wydarzenia lub w miejscach gdzie stało się coś bardzo złego.

Istnieje również bardziej racjonalna teoria: nasze umysły nas zwodzą. Ludzkie zmysły łatwo jest oszukać. Nasze oko jest zaprojektowane do dostrzegania ruchu, nawet w ciemności. Natura skonstruowała je w ten sposób, by ludzie mogli bronić się przed drapieżnikami już od początku naszego istnienia. Posiadamy tę zdolność nadal, tylko w bardziej osłabionej formie.

Kolejna teoria próbująca wyjaśnić ten fenomen w sposób racjonalny mówi o tym, że podczas paraliżu sennego ludzie mogą zaobserwować różne rzeczy, bo uśpiony mózg lubi płatać figle. Jest to zatem tylko sen.

Ale tutaj nasuwa się kolejne pytanie - dlaczego ludzie doświadczają też tego zjawiska nawet w ciągu dnia i dlaczego cienie są widywane przez kilka osób jednocześnie? Dlaczego w większości przypadków w czasie takich spotkań odczuwają straszliwy, wręcz paraliżujący lęk i fizycznie odczuwają obecność istoty? Naoczni świadkowie nie potrafią jednak żartować ze swoich doświadczeń i są święcie przekonani, że nie są to omamy i urojenia.

A Wy kończąc czytać ten tekst w ciemnym pokoju w środku nocy, odważycie się obejrzeć za siebie?

ALEKSANDRA DEGÓRSKA
REDAKTOR ANTYRADIA
Załączniki
cień.jpg
cień.jpg (19.77 KiB) Przejrzano 1537 razy
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 02 lut 2023, 14:45

W ostatnich dniach w wielu miejscach na Ziemi zauważono wyjątkowe tęczowe chmury na niebie. Choć potrafią zachwycić, to niestety mają też swoją mroczną stronę.

Czytaj więcej na https://geekweek.interia.pl/meteorologi ... ign=chrome

000GP4LZP6TLIQ94-C122-F4.jpg
000GP4LZP6TLIQ94-C122-F4.jpg (24.24 KiB) Przejrzano 1485 razy
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 10 mar 2023, 07:55

jeszcze to - tak zaraz po 4 nad ranem jeszcze chciałem przysnąć i nagle słyszę szum jak trzepaczka,-
moja zmiotka elektryczna na baterie sama się uruchomiła - pewnie to normalny błąd Matrixa :shock: :roll: :lol: :D
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 03 maja 2023, 09:40

Q&A z Robertem Bernatowiczem cz. III

Artur Wójtowicz
8,57 tys. subskrybentów


6520 wyświetleń 1 maj 2023
Kolejna porcja odpowiedzi na pytania słuchaczy.
Link do kanału p. Roberta Bernatowicza: https://www.youtube.com/@bernatowiczr...
https://youtu.be/LAG8fkGBUEo
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 03 maja 2023, 09:44

Bernatowicz to pajacyk z polsatu, litości :lol:
z rodów lichwiarskich.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 24 maja 2023, 17:40

PS. co raz więcej UAP nad RP... :?:

Tajemniczy przedmiot spadł na dom w Wielkopolsce. "Dziura, jakby po jakiejś bombie"
PSX_20230524_164041.jpg
PSX_20230524_164041.jpg (71.15 KiB) Przejrzano 614 razy
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 10 cze 2023, 21:23

Jak 5-letni chłopiec, który przeżył trzęsienie ziemi w Turcji, znalazł się nagle w Holandii?

Obrazek

Źródło: innemedium

Pięcioletni Ali, ocalały z trzęsienia ziemi, które nawiedziło Turcję, został znaleziony na ulicach Maastricht, miasta oddalonego o około 2500 km od jego rodzinnego kraju. To niewinne dziecko, błąkające się samotnie po nieznanym mu terytorium, wywołało falę zaskoczenia i współczucia. Cała historia jest pełna niewiadomych, które wprowadzają element tajemniczości, której nie da się zignorować.

Ali utrzymuje, że stracił swoich rodziców w wyniku trzęsienia ziemi. Jego pojawienie się w Holandii jest niezwykłym fenomenem, który wstrząsnął lokalną społecznością i pracownikami socjalnymi, którzy teraz dążą do odnalezienia rodziny chłopca i odpowiedzi na pytania, jak Ali znalazł się tak daleko od domu.

cały artykuł : https://innemedium.pl/wiadomosc/jak-5-l ... um=twitter
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Niewyjaśnione przypadki

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 23 lip 2023, 08:09

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ