Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

ISTOTA WSZECHŚWIATA. PRAWA UNIWERSALNE.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: ISTOTA WSZECHŚWIATA. PRAWA UNIWERSALNE.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 01 cze 2014, 15:53

Nie wszystko w tym info jest prawdziwe , sądzę iż z powodu braku wiedzy, skupię się na jednym aspekcie, czyli "wyższa jaźń". Bo nalezy skorygować tą informację z powodu rangi ważności.

M.

"Specyficznym rodzajem Przewodników są nasze indywidualne Wyższe Jaźnie. Na czym polega ich wyjątkowość? Dla wielu z nas wiedza o tym, kim jest naprawdę nasza Wyższa Jaźń może być swoistą terapią szokową, ponieważ nie jest to nikt inny jak Ty, jak Ja, jak każdy z nas indywidualnie. Wyższa Jaźń to po prostu ta część nas, która osiągnęła już wyższy poziom, w związku z czym przebywa w wyższych wymiarach i może nas otwierać na nie, czuwając nad nami jako doradca i pocieszyciel, nauczyciel duchowy, z którym możemy samodzielnie się komunikować, by uzyskać rady dotyczące kierunków naszego rozwoju, celów i metod działania w świecie, a czasem otrzymywać ostrzeżenia bądź zachęty. Każda Wyższa Jaźń ma swoją Wyższą Jaźń za Przewodnika i tak dalej. "

Czy mamy dwie lub więcej "wyższych jaźni"?

Ponieważ w trakcie Atlantydzkiego rozdzielenia matrycy , a raczej wydzielenia z niej trzeciowymiarowej "matki" większość z nas ma ( ci którzy jeszcze nie scalili matrycy astralnej z nad przestrzenną) dwie wyższe jaźnie w stosunku do wcielonej Iskry w ciało Ludzkie.
W wypadku scalenia matrycy astralnej z nad przestrzenną (co jest wynikiem procesu rozwoju duchowego) istnieje jedna wyższa jaźń.

Ale... cel inspiracji dla Człowieka jego jaźni z astralu jest inny niż nad przestrzennej. Astralna jaźń dąży do utrzymania trzeciego wymiaru, zatem inspiruje przekazami i informacjami tak by cel został zrealizowany na jej poziomie energetycznym. Ona boi się scalenia ze swoją wyższą jaźnią z nad przestrzeni , gdyż boi się utraty swojej indywidualnej tożsamości. Zatem z premedytacją blokuje przekaz informacji od wyższej jaźni z nad przestrzeni używając do tego starych zagrywek strachem i logicznymi analizami korzyściom.

Wyższa jaźń z nad przestrzeni zna te zasady , wie o strachu ale jej działania opierają się na energii miłości , która jest nadbudową wszystkich działań , najwyższą wibracją przekształcającą rzeczywistość.
Możemy się komunikować z obydwoma aspektami nas.. ale... człowiek otwierający swoją świadomość zaczyna rozumieć i odczuwać rolę i różnicę obydwu, wybiera to co, jest mu bliższe.
Zatem czym bardziej otworzona jest nasza czakra serca, czym większe jest wirowanie w nas energii miłości tym bardziej świadomie wybieramy jedną z dróg przekazywaną przez obydwie jaźnie.

Z czym komuś po drodze.. i po jakiej, której drodze.... objawia się w naszym życiu przez system wartości i poziom uczuć, a to jest przejawem otworzenia siebie na dominację uczuć lub logiczną kalkulację zysków... zresztą bardzo pozornych zysków. Bo na drodze miłości nigdy nie ma strat, są same zyski..... :)
Zatem tak naprawdę każdy ma tylko JEDNĄ wyższą JAŹŃ, ale ona może wydzielić z siebie niższy aspekt w celach poznawczych , rozwojowych.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

quetzalcoatl888
Posty: 1245
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 9
Podziękował: 474 razy
Otrzymał podziękowanie: 964 razy

Re: ISTOTA WSZECHŚWIATA. PRAWA UNIWERSALNE.

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » sobota 07 cze 2014, 00:28

jest to dosc skomplikowane rzeczywiscie bo wyzsza jazn to taki tez duch sw o ktorego trzeba sie starac itd...bez tego moze byc ciezko jak w ghost in the shell :)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14319
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 991
x 402
Podziękował: 15148 razy
Otrzymał podziękowanie: 22090 razy

Re: ISTOTA WSZECHŚWIATA. PRAWA UNIWERSALNE.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 11 kwie 2019, 16:08

jest kilka praw uniwesalnych ponadczasowych i wymiarowych, np.
- co wysyłasz to do ciebie wraca
- miłość jest początkiem i końcem
- masz woną wolę na równi z innymi(nie dotyczy syntetyków?)
- itd, chyba nie ma ich zbyt wiele..

https://youtu.be/8d1MExd55e8
1 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Pani Wiesia
Posty: 104
Rejestracja: czwartek 14 mar 2019, 22:49
x 75
x 6
Otrzymał podziękowanie: 97 razy

Re: ISTOTA WSZECHŚWIATA. PRAWA UNIWERSALNE.

Nieprzeczytany post autor: Pani Wiesia » piątek 12 kwie 2019, 22:32

Dziękuje , że „wykopałeś’ ten wątek songo, nie mam pojęcia czy te filmy , które wam z całego serca zaproponuje są gdzieś tu na forum , ale nawet jak ,to warto je jeszcze raz pokazać . Jak dla mnie to jest najwspanialszy film dokumentalny

https://m.youtube.com/watch?v=aXuTt7c3Jkg
https://m.youtube.com/watch?v=ZIMoxXO0XvM

https://m.youtube.com/watch?v=yNEruEsb5T4
https://m.youtube.com/watch?v=qmL4CeTENtw
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14319
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 991
x 402
Podziękował: 15148 razy
Otrzymał podziękowanie: 22090 razy

Re: ISTOTA WSZECHŚWIATA. PRAWA UNIWERSALNE.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 13 lis 2020, 16:05

9 “zasad mocy”. Warto je znać, aby życie stało się piękniejsze
Niewiedza może stać się źródłem cierpienia. To o czym myślimy i co czujemy, o czym marzymy każdego dnia, może mieć ogromny wpływ na rzeczywistość. Poniżej przedstawiamy 9 wybranych praw, które mogą pomóc w dochodzeniu do harmonii z samym sobą. Dzięki stosowaniu prostych zasad łatwiej można osiągnąć spokój ducha i szczęście, nie przekraczając jednocześnie granic, aby nikogo nie krzywdzić. Chociaż niektóre z nich wydają się banalne i przecież „każdy o nich wie”, to warto się zastanowić, jak często pamiętamy o tym w codziennym życiu.

Prawo przyczyny i skutku
To, co dajemy innym, prędzej czy później do nas wraca. Każdy zapewne przekonał się o tym na własnej skórze. Chociaż często zachowanie otaczających nas osób nie zachęca do uśmiechu, warto mieć na uwadze, że to, jak traktujemy innych, wpływa na to, jak oni traktują nas. Dobrze jest pamiętać o tej zasadzie zarówno w odniesieniu do obcych, jak i najbliższych nam osób, a ana pewno zaprocentuje ona w przyszłości życzliwością i szacunkiem.

Prawo miłości
Wszyscy potrzebujemy miłości. Uczucie zawiera w sobie mnóstwo innych: akceptację, szczerość, czułość, troskę, gotowość do oddania, niesienia odpowiedzialności, nadzieję, bezinteresowność, szczodrość. Im więcej sami przejawiamy te cechy w działaniach, tym więcej otrzymamy od świata. Strach, zazdrość, uzależnienie, manipulacja, kontrola, pretensje, wymówki tylko niszczą relacje.

Prawo mocy słowa
Warto pamiętać o tym, jaką moc mają słowa. Mogą podnosić na duchu i być pomocne, ale również niszczyć i ranić. Etykiety, oskarżenia, złośliwość tworzą w duszy rany, które goją się bardzo długo. W duszy każdego człowieka mieszka dziecko, które boi się odrzucenia. Pamiętaj o tym i korzystaj z mocy swoich słów tylko po to, aby wspierać, chwalić, mówić rzeczy dobre.

Prawo podobieństwa
Znane powiedzenie mówi o przyciągających się przeciwieństwach. Na pewno coś w tym jest, ale istnieje też inna zasada, która mówi o tym, że przyciągamy takich ludzi, jakimi sami jesteśmy. Chcesz, aby otaczali Cię uprzejmi i serdeczni ludzi, bądź takich dla nich.

Prawo zaufania
Miłość nie może istnieć bez zaufania. Człowiek nieufny robi się podejrzliwy, niespokojny i pełen obaw. Jego partner czuje się wówczas, jakby utkwił w emocjonalnej pułapce, wydaje mu się, że nie może swobodnie oddychać. Zazdrość to strach przed samotnością, niska samoocena i brak miłości do siebie. Zaufanie to warunek miłości.

Prawo szczerości
Miłość nie jest nam dana raz na zawsze. Niektórym jednak wydaje się, że wystarczy, że kochają. Niestety tak nie jest. Od nas zależy, co zrobimy z darem, który otrzymaliśmy. Albo będziemy o niego dbać i starać się, albo sprawimy, że zacznie obumierać.

Zaufanie to woda, bez której miłość więdnie. Otwartość i szczerość, mówienie drugiej osobie o swoich uczuciach, wspieranie, chwalenie jest jak słońce, które sprawia, że uczucie rośnie w siłę. Wewnętrzne dziecko każdego z nas pragnie akceptacji i przytulenia.

Prawo obdarowania
Chcesz, aby Cię kochano? Daj miłość innym. Skup się na cieple, które chcesz przekazać komuś bliskiemu, a nie na tym, co będziesz z tego mieć.
Kochać oznacza podarować część siebie bezinteresownie i bezwarunkowo. Obdarowywać, a nie poświęcać się. Pamiętaj, że zapas miłości jest nieograniczony. Nie tracisz jej, gdy nią obdarowujesz. Jednym z powodów, dla których ludzie rzadko kochają, jest oczekiwanie, aż ktoś ich pokocha. Miłość jest bezwarunkowa i nie żąda niczego w zamian. Tajemnica szczęśliwych relacji na całe życie tkwi w myśleniu, co możesz dać, zamiast co możesz wziąć.

Prawo dotyku
Dotyk to jeden z najsilniejszych bodźców do okazywania miłości, burzący mury i umacniający związek. Dotknąć kogoś to dotknąć jego duszy. Dlatego, gdy jest nam źle, jesteśmy obrażeni, mówimy „nie dotykaj mniej”. Przytulaj człowieka, którego kochasz tak często, jak jest to możliwe. Trzymajcie się za ręce.
Dotyk jest odprężający, zmniejsza stres, zwiększa odporność, poprawia humor. Im więcej przytulania, tym mniej chorób i dolegliwości. Nie tylko duszy, ale i ciała.

Prawo wolności
Kochanie to dawanie wolności. Pozwól partnerowi podejmować decyzje, słuchaj, dyskutuj, dawaj wybór. Każdy ma prawo decydować o tym, jak chce żyć. Potrzebujemy własnej przestrzeni i raczej nikt nie lubi tkwić w pułapce. Jeśli kogoś kochasz, to uwzględniasz i szanujesz jego życzenia i potrzeby.

Podziel się:
https://www.dobrewiadomosci.info/9-zasa ... ekniejsze/
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Mgławica NGC6960
Posty: 275
Rejestracja: niedziela 28 mar 2021, 07:44
x 4
x 11
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podziękowanie: 361 razy

Re: ISTOTA WSZECHŚWIATA. PRAWA UNIWERSALNE.

Nieprzeczytany post autor: Mgławica NGC6960 » niedziela 30 maja 2021, 17:33

0 x


Instynkt idzie, refleksja wędruje.
K.P.

ODPOWIEDZ