Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

ŚWIĘTA GEOMETRIA

baba
x 66

Re: ŚWIĘTA GEOMETRIA

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 08 kwie 2014, 12:55

Zatem rób to co Tobie bliższe i z czym Ci dobrze, nie każdy musi pływać w oceanie, niektórym całkiem wspaniale jest w jeziorze, to tez woda...... ;) :)

Inna jest miłość emocjonalna, uwarunkowana , a zupełnie inna bezwarunkowa....

Rozumiem, że powyższy tekst jest właśnie przejawem tej bezwarunkowej Kiaro.. ;) :lol:
I dzięki za "zgodę" nie narzekam na swoją wodę. :D
0 x

Awatar użytkownika
Kiara
x 160
Podziękował: 1659 razy
Otrzymał podziękowanie: 3794 razy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 08 kwie 2014, 13:40

baba , ależ oczywiście że tak , miłość bezwarunkowa to przede wszystkim jest akceptacją wszystkich wyborów innej osoby, uznaniem bezwzględnych jej praw do tych wyborów, ale... żeby to mogło zaistnieć TRZEBA przekazać informację o innych możliwościach. I NIGDY nie wymuszać swojego dobra jako najlepszą opcję dla kogoś.

Miłość bezwarunkowa , to nie jest słodzenie i głaskanie, ani dawanie się deptać w imię miłości, to jest poszanowanie wartości cudzej i własnej na równi.
Nie stajesz się ofiara i nie czynisz z nikogo ofiary.

Obrazek
0 x

Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
x 160

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 08 kwie 2014, 13:53

Kiara pisze:Lady ... to doskonały przykład jak schodząca energia z góry wpływa sobą na ewolucję tworząc wir wynoszący , czyli cały czas ewolucyjny. Przekaz energii z centrum ( Gwiazda Matka), powoduje przybliżanie się życia do wzorca doskonałości, oś schodzącej energii swoją mocą niejako wymusza w sposób naturalny ruch spiralny, cała zasada istnienia pol wirowych.

Obrazek

Obrazek

A teraz odwróćcie ten obrazek w drugą stronę , do góry nogami... jak jest do tej pory gdzie energia z ziemi i ludzi była ściągana przez naszych władców.... to co się dzieje? Automatycznie odwraca się wirowanie, a wir zamiast wynosić ... spycha w dół w coraz niższe przestrzenie wibracyjne , aż do całkowitego unicestwienia tych od których jest pobierana energia.

I tak to było aż 3 razy, osiągaliśmy jakiś poziom w górę ewolucji ... to ciach wymuszana precesja i w dół i od poczatku cała jazda.... :twisted:

Tym razem już się nie daliśmy , bo cały energetyczny wirowy system ziemi został odblokowany, jądro doładowane , a parametry nawigacyjne w głównej antenie DNA przywrócone.
I to cały sekret naszej ewolucji.
Daliśmy radę !!!! Teraz żadne pierdoły dyrdymały usiłujące skupić naszą uwagę na bzdurach i bzdetach już nic nie pomogą, energia wraca do góry zdejmując blokady ze wszystkich czakr, a to powoduje odsłonięcie wiedzy pierwotnej, prawdziwej.

Obrazek
0 x

Miłość jest szczęściem!

filiżanka
x 2
x 8
Podziękował: 636 razy
Otrzymał podziękowanie: 599 razy

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » wtorek 08 kwie 2014, 14:14

Góra, dół to pojęcia istniejące w umyśle dla których konieczny jest punkt odniesienia, w przypadku zatwardziałych egocentryków jedyne słuszne-JA.
To co dla Ciebie Kiaro jest wznoszeniem dla Austalijczyka jest spadaniem.
Tak samo z przywiązaniem do kultu solarnego boga i jego kalendarza. Wiosna tu jesień tam :)
Kto zatem czeka na czerwonego konia ?
0 x

Awatar użytkownika
Kiara
x 160

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 08 kwie 2014, 14:31

Góra, dół to pojęcia istniejące w umyśle dla których konieczny jest punkt odniesienia, w przypadku zatwardziałych egocentryków jedyne słuszne-JA.
To co dla Ciebie Kiaro jest wznoszeniem dla Austalijczyka jest spadaniem.
Tak samo z przywiązaniem do kultu solarnego boga i jego kalendarza. Wiosna tu jesień tam :)
Kto zatem czeka na czerwonego konia ?

Można sobie tworzyć interpretacji , co nie zmienia faktu wynoszenia kręcącej się ziemi po spirali w górę , a że cykle na kuli nie przebiegają równocześnie to zrozumiałe, jednak punkty początku i końca , wznoszenia i obniżania istnieją zawsze, niezależnie czy się to komuś podoba czy nie.
Oceany na obydwu półkolach reagują identycznie na księżycowe fazy przypływem i odpływem, pomimo.... ale we własnych zasadach położeń geograficznych związanych z tymi fazami.
W Australii zaistnieje to samo co w Europie ( odniesienie przesunięcia położenia) w tym samym czasie ale skutki biologiczne widoczne są inne ze względu na przesunięcie cykli.

To normalne i naturalne pomimo tych inności :) one naprawdę niczego nie blokują , nie zatrzymują są w cyklach fraktalnych i globalnych.

filiżanka , jak dla Ciebie góra i dół ... to tylko wymyślone pojęcia .. to proponuję majtki na głowę i zacznij chodzić na głowie a myśleć nogami... może się da?

Obrazek
0 x

Miłość jest szczęściem!

filiżanka
x 2
x 8

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » wtorek 08 kwie 2014, 14:59

Kiara pisze:
Można sobie tworzyć interpretacji , co nie zmienia faktu wynoszenia kręcącej się ziemi po spirali w górę , a że cykle na kuli nie przebiegają równocześnie to zrozumiałe, jednak punkty początku i końca , wznoszenia i obniżania istnieją zawsze, niezależnie czy się to komuś podoba czy nie.

Wystarczy wziąć globus do ręki i odwrócić tak, żeby Antarktyda była " na górze". Wznosi się ?
Umysł tkwiący po pachy w dualizmie karmi się nie jedną frapująca historią, program do niebycia tu i teraz.

filiżanka , jak dla Ciebie góra i dół ... to tylko wymyślone pojęcia .. to proponuję majtki na głowę i zacznij chodzić na głowie a myśleć nogami... może się da?

Takie odkrywanie prawdziwego oblicza liderów "nowej ziemii", choć może zdawać się smutne, otwiera oczy tym co patrzą a nie widzą, bo szukają informacji u "samozwańczych, na wyższym poziomie rozwoju i moralności" .
Właśnie takimi postami Kiaro pokazujesz co tam Ciebie napędza i nieważne jak słuszne treści znajdzieśz i przekleisz na forum.
:|
0 x

Awatar użytkownika
Kiara
x 160

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 08 kwie 2014, 16:08

Ponieważ nie mam zamiaru licytować , ni przebijać Twojej mądrości..... filiżanka, zostań przy swoim , a ja przy swoim.

Twoja intencja zemsty za moje domniemane krzywdzenie Twojego znajomego silniejsza jest w Tobie niż logika.
Globus się kręci w miejscu, a ziemia ( chociaż to niewidoczne dla Ludzi) unosi się ruchem spiralnym na osi.
Zatem to co było dołem jest dołem ale w miejscu góry , bo ona jest już wyżej , to co było w wibracji dołu jest w wibracji tego co było gorą.

"Kult solarny", nie jest żadnym kultem a wyłącznie wiedzą o roli słońca w stosunku do ziemi i układu słonecznego. Wielkanocne święcenie jajek ( które zapewne tradycyjnie kultywujesz) jest jak najbardziej starą solarną tradycją , zaadoptowana przez Krk.
Śmieszny i groteskowy był mój przykład , jednak zastosowany w celu dydaktycznym wyłącznie , a nie ośmieszającym ( nie miałam takich intencji w stosunku do nikogo), gdy ktoś twierdzi iż nie ma żadnych kierunków , a dół i góra , to jedynie wymysły.

Jakoś nie da się zmienić praw fizyki na ziemi i wszystko opada w dól zgodnie z nimi. Dualizm wbrew wszystkim rewelacyjnym teorią , jest , był i będzie,tak jak istnieje kobieta i mężczyzna , ciepło i zimno, biały i czarny, przyciąganie i odpychanie.
Te zasady tworzą ciągły ruch i zmienność inaczej była by stagnacja, z ruchem związane jest wszystko absolutnie wszystko rownież te symboliczne konie Apokalipsy ( czyli zmian), konie zaś są symbolicznymi odpowiednikami pozycji słońca w 4 porach roku.

ps. Ciekawa jestem czy kiedyś pokonasz ta wielka awersję do mnie, czy zaczniesz widzieć miast tylko oglądać, czego życzę ci z całego serca razem z powodzeniem w życiu we wszystkich jego aspektach.

Dodam tylko jeżeli chcesz znać prawdę o wodzie , szukaj jej w samym źródle, bo czym dalej od niego tym ona jest bardziej zmieniona.

Miłego dnia i wszelkich błogosławieństw na teraz i przyszłość Ci życzę.

Obrazek
0 x

Miłość jest szczęściem!

filiżanka
x 2
x 8

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » wtorek 08 kwie 2014, 16:53

Kiara pisze:Twoja intencja zemsty za moje domniemane krzywdzenie Twojego znajomego silniejsza jest w Tobie niż logika.

Wow, a kogo "domniemanie" skrzywdziłaś ?

Globus się kręci w miejscu, a ziemia ( chociaż to niewidoczne dla Ludzi) unosi się ruchem spiralnym na osi.
Zatem to co było dołem jest dołem ale w miejscu góry , bo ona jest już wyżej , to co było w wibracji dołu jest w wibracji tego co było gorą.

Dół i góra wymaga punktu odniesienia. To tyle.
Ruch Ziemi, jest wielppłaszyznowy, zwyczajnie. Wszystko jest w innym miejscu z sekundy na sekundę, nie na dole czy górze. :)
Miłego dnia i wszelkich błogosławieństw na teraz i przyszłość Ci życzę.

Wypada podziękować, choć z dużą ostrożnością , bo to dość istotne kto BŁOGOSŁAWI . :|
0 x

ex-east
x 2
x 58
Podziękował: 333 razy
Otrzymał podziękowanie: 1162 razy

Nieprzeczytany post autor: ex-east » wtorek 08 kwie 2014, 17:17

W przestrzeni kosmicznej pojecia gora/dol nie maja sensu. Polozenie i kierunek okresla sie zawsze wzgledem czegos, na przyklad najblizszej gwiazdy, Slonca, albo odleglej galaktyki (ewent. ustawienia galaktyk widzianych z Ziemi ). Do tego czlowiek w Australii bedzie widzial wir prawoskretny, kiedy na "naszej" polkuli bedzie on lewoskretny ( i na odwrot). Zatem nie da sie nawet okreslic jednoznacznie w ktora strone wirowanie jest dobre. Chyba, ze dla "tamtych" ma byc gorzej ;-)
0 x

baba
x 66

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 08 kwie 2014, 17:34

No, w przestrzeni to nie ma sensu ale jak ktoś się uparł być sobą to już ma. Jest sam punktem odniesienia dla wszystkich innych punktów, prawda? :D
Fair Lady: Ziemia obraca się wokół swojej osi i dlatego dla ciał poruszających się po powierzchni Ziemi występuje efekt Coriolisa.

Sprawdziłam. Efekt Coriolisa nie dotyczy wirów wodnych. Na obu półkulach są takie same tzn woda spływając wiruje przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Tylko pytanie czy to znaczy w lewo czy w prawo? Bo na "szczycie" łuku ruch jest w lewo a na "dole" w prawo. Dla mnie to znaczy jednak w lewo. Nie mam pojęcia czemu jestem taka zakręcona na to kręcenie ale jakieś pokrętnie ważne jest dla mnie.. :roll: :lol:

Więc ciągle się upieram że biorąc siebie za punkt odniesienia czyli centrum - ruch sprowadzający jest w lewo, wznoszący w prawo. Czyli część z nas zajmuje się głównie "dźwiganiem" materii w wyższe wibracje a część z nas głównie"sprowadzaniem" wyższych wibracji w materię. Tak to widzę. :P

Ale chyba jednak chodzi o to żeby oba nurty w sobie połączyć. No to jak mnie teraz będzie za bardzo w kosmos wyciągało to spróbuję czy mi wirowanie wokół własnej osi pomoże. I zapodam. 8-)

nie wklejam bo za dużo, linki do tego ruchu wirowego wody:

https://www.youtube.com/watch?v=dTUFJwrQ8KI
http://ifd.fuw.edu.pl/fizyka/zapytaj-fi ... -coriolisa
0 x

Awatar użytkownika
Kiara
x 160

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 08 kwie 2014, 18:06

Położenie ziemia w kosmosie jest określone od początku jej istnienia, zmiany są minimalne, nie ma co twierdzić iż ich nie ma, nie znamy i co 5 minut będą inne. Bo nie działała by żadna nawigacja, a jednak dział. Natomiast prawa fizyki dotyczące zjawisk wir po jednej lub drugiej stronie określa się w stosunku do położenia i kierunków. A, co za tym idzie uznaje je jako niezmienne. Można też wszystkie zjawiska odczytywać w stosunku do siebie jako punktu odniesienia, ale to nie jest miarodajne do przyjętych ustaleń.

W przestrzeni poza fizycznej można traktować siebie jako punkt odniesienia, ale to już inna dyskusja.

Obrazek
0 x

Miłość jest szczęściem!

ex-east
x 2
x 58

Nieprzeczytany post autor: ex-east » środa 09 kwie 2014, 08:57

Polozenie Ziemi w kosmosie? Nalezy tu uscislic czy mowimy o polozeniu w sensie ezoterycznym czy fizycznym polozeniu. Fizycznie Ziemia, wraz z calym Ukladem Slonecznym podrozuje przez kosmos poruszajac sie wzgledemCentrum Galaktyki co jakis czas ruchem precesyjnym przecinajac jej plaszczyzne ekliptyki, wiec nie jest to miejsce raz na zawsze ustalone i niezmienne. Konstelacje gwiazd widziane z Ziemi rowniez nie sa niezmienne, gdyz caly Wszechswiat sie rozszera.
Jesli ktos pisze, ze DLA NIEGO wszystko jest niezmienne, bo On znajduje sie w Centrum Wszechswiata, to trudno z kims takim dyskutowac, gdyz dla takiej osoby jedynym argumentem bedzie wlasne zdanie na zasadzie Ja WIEM BO TAK I JUZ. Rozbuchane ego i nic wiecej, szkoda slow.
0 x

baba
x 66

Nieprzeczytany post autor: baba » środa 09 kwie 2014, 09:32

Z geometrią to co prawda już nic nie ma wspólnego ale też lubię sobie czasem wyobrazić ten niewiarygodny pęd. Wiatr mi włosy rozwiewa, nawet jak siedzę w domu przed kompem, na pupie. :lol:
Przyzwyczajeni jesteśmy do "statycznego" obrazu naszego Układu Słonecznego a prawda jest taka, że on cały porusza się z niewiarygodną prędkością przez Kosmos. Planety wcale nie krążą wokół Słońca po żadnych eliptycznych orbitach tylko poruszają się ruchem spiralnym. I tak naprawdę nie wiadomo co jest przed nami. Możemy np razem z całym układem trafić w czarną dziurę, albo inny układ niezorganizowanej materii np. Podobno wchodzimy teraz w rejon/obszar Kosmosu gdzie szokująco diametralnie zmieniają się jakieś warunki promieniowania kosmicznego. O tysiące czy miliony jednostek. No i odsłania się bezpośrednie na nasz układ oddziaływanie Gwiazdy Centralnej. Tylko nie wiem czy chodzi o centrum Wszechświata czy o galaktyczną Gwiazdę Centralną (btw jest to Czarna Gwiazda). Rozbieganie się chyba dotyczy samych Galaktyk. Popytam dzisiaj, przyjaciel te info na bieżąco śledzi. 8-)
0 x

Awatar użytkownika
Kiara
x 160

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 09 kwie 2014, 09:39

ex-east pisze:Polozenie Ziemi w kosmosie? Nalezy tu uscislic czy mowimy o polozeniu w sensie ezoterycznym czy fizycznym polozeniu. Fizycznie Ziemia, wraz z calym Ukladem Slonecznym podrozuje przez kosmos poruszajac sie wzgledemCentrum Galaktyki co jakis czas ruchem precesyjnym przecinajac jej plaszczyzne ekliptyki, wiec nie jest to miejsce raz na zawsze ustalone i niezmienne. Konstelacje gwiazd widziane z Ziemi rowniez nie sa niezmienne, gdyz caly Wszechswiat sie rozszera.
Jesli ktos pisze, ze DLA NIEGO wszystko jest niezmienne, bo On znajduje sie w Centrum Wszechswiata, to trudno z kims takim dyskutowac, gdyz dla takiej osoby jedynym argumentem bedzie wlasne zdanie na zasadzie Ja WIEM BO TAK I JUZ. Rozbuchane ego i nic wiecej, szkoda slow.

Kiara.
Położenie ziemia w kosmosie jest określone od początku jej istnienia, zmiany są minimalne, nie ma co twierdzić iż ich nie ma, nie są znae i co 5 minut będą inne. Bo nie działała by żadna nawigacja, a jednak dział. Natomiast prawa fizyki dotyczące zjawisk wir po jednej lub drugiej stronie określa się w stosunku do położenia i kierunków. A, co za tym idzie uznaje je jako niezmienne. Można też wszystkie zjawiska odczytywać w stosunku do siebie jako punktu odniesienia, ale to nie jest miarodajne do przyjętych ustaleń.

W przestrzeni poza fizycznej można traktować siebie jako punkt odniesienia, ale to już inna dyskusja.

Nic tu już dodać nie można ...pozdrawiam. ;) :D

Obrazek
0 x

Miłość jest szczęściem!

ex-east
x 2
x 58

Nieprzeczytany post autor: ex-east » środa 09 kwie 2014, 11:55

Natomiast prawa fizyki dotyczące zjawisk wir po jednej lub
drugiej stronie określa się w stosunku do położenia i kierunków. A, co
za tym idzie uznaje je jako niezmienne
Prawa fizyki nie zaleza od polozenia i kierunku ( czyli tego po ktorej stronie Ziemi sie obserwator znajduje ). Trudno sie Ciebie czyta, Kiaro , kiedy kolejne zdanie zaprzecza poprzedniemu.
Baba pod tym wzgledem jest bardziej klarowna w odbiorze.
0 x

Awatar użytkownika
Kiara
x 160

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 09 kwie 2014, 12:13

ex-east pisze:
Natomiast prawa fizyki dotyczące zjawisk wir po jednej lub
za tym idzie uznaje je jako niezmienne
Prawa fizyki nie zaleza od polozenia i kierunku ( czyli tego po ktorej stronie Ziemi sie obserwator znajduje ). Trudno sie Ciebie czyta, Kiaro , kiedy kolejne zdanie zaprzecza poprzedniemu.
Baba pod tym wzgledem jest bardziej klarowna w odbiorze.

Kiara.
"Natomiast prawa fizyki dotyczące zjawisk wir po jednej lub
za tym idzie uznaje je jako niezmienne "

ps. ja piszę normalnie... jasno i w prosty sposób, a, że ze zrozumieniem u rożnych ludzi jest rożnie.... bywa.
wyjmowanie fragmentów z całości kontekstu znaczenia, to Twoja specjalność east, zatem nie interesuje mnie co ty z tym wyprawiasz i Twoja filozofia z filozofii , ale wyłącznie to co ja napisałam i całokształt znaczenia.

Obrazek
0 x

Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
x 1
x 2
Podziękował: 556 razy
Otrzymał podziękowanie: 856 razy

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 09 kwie 2014, 12:42

baba -

Sprawdziłam. Efekt Coriolisa nie dotyczy wirów wodnych.

Niezupelnie. W gre wchodza rozne inne czynniki, to dosc skomplikowana fizyka.

Polecam Tobie tu na naszym forum zapoznanie sie z nastepujacymi materialami:

viewtopic.php?f=53&t=579

oraz

viewtopic.php?f=49&t=417

Ostatnio dosc intensywnie interesuje sie wirami (fizyka wirow) fascynujace.

--------------------------------

Co do zagorzalej dyskusji w powyzszych postach, to mnie zainteresowala ta wersja eastowa Ziemi w Ukladzie Slonecznym i Ziemi w ukladzie ezoterycznym, bo chyba do tego drugiego to sie wszystko sprowadzi, zwlaszcza, gdy poczyta sie troche o ... kosmitkach etc. ;) i innych niebianskich bytach. Dosc jasno przedstawiona jest wizja piekla i nieba, albo odwieczna wedrowka dusz.
0 x

quetzalcoatl888
x 1
x 3
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podziękowanie: 662 razy

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » czwartek 10 kwie 2014, 12:47

prawo, lewo, plus, minus, wszystko jest zludzeniem programem to chyba oczywiste - hologram..:) (wiec nie moze byc zadnych fundamentalnych teorii chyba..)

ziemia jest plaska, i jest szescianenm ewntualnie cubem..:)

to ze starego forum..

http://www.youtube.com/watch?v=OPtGetgpP_o

http://translate.google.pl/translate?hl ... CF8Q7gEwBw

Obrazek

kilka ciekawych watkow o iluzji luctfera :) - chos troche pomieszanych...

http://translate.googleusercontent.com/ ... YVXyoI_22Q

http://translate.googleusercontent.com/ ... pweG6D1vEw

Obrazek

http://www.timecube.com/

ogolnie rzecz biorac swiat materialny jest calkowicie iluzja pulapka i nieswiadomoscia -hexagon-cube itd:) jedyne wyjscie to rezygnacja ze swiata i zwrocenie sie ku duchowej naturze..przynajmniej teoretycznie..

http://translate.google.pl/translate?hl ... window%3D1
0 x

ex-east
x 2
x 58

Nieprzeczytany post autor: ex-east » czwartek 10 kwie 2014, 15:04

@Kiara
nie interesuje mnie co ty z tym wyprawiasz i
Twoja filozofia z filozofii , ale wyłącznie to co ja napisałam i
całokształt znaczenia.

To jest wlasnie rozdzielenie swiatow, czyli kolejna "wieza Babel", kiedy mowimy niby tym samym jezykiem, ale zupelnie sie nie rozumiemy.
Probowalem ogarnac Twoje lewo/prawo/gora/dol, ale szczerze mowiac , kiedy ustawiac zaczynasz prawa fizyki pod kierunki, to wykracza poza granice zrozumienia. To, co Ty z tym wyprawiasz, to na pewno NIE przybliza czytajacego do poznania czegokolwiek. Skoro interesuje Ciebie tylko wlasny punkt widzenia, bez proby zrozumialego wyjasnienia go innym, czy chocby proby polemiki, to po co to pisanie ? Dla kogo ?
0 x

Fair Lady
x 1
x 2
Podziękował: 556 razy
Otrzymał podziękowanie: 856 razy

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 11 kwie 2014, 10:44

quetz -

Obejrzalam polecany material.
Pragne odniesc sie do pierwszego filmiku z YT (ca 1:58) - jest mowa o ruchu Slonca wzgledem Ziemi, ktora troche inaczej jest przedstawiona niz oficjalnie sie nam to kladzie do glow.

Polecam ten material - Stewarta Swerdlowa.

http://www.youtube.com/watch?v=VQ-JBcfURjA

edit: polecam tez to
viewtopic.php?f=11&t=238
0 x

quetzalcoatl888
x 1
x 3

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » sobota 12 kwie 2014, 00:09

no tak jest..wszystko to iluzja tylko jak sie w tym okreslic,,:)

tu jest troche ciekawych informacji

Agharta - Żyjemy wewnątrz czy na zewnątrz Ziemi ? -część II

http://www.youtube.com/watch?v=2_dQ_MQmIeI

Żyjemy wewnątrz Ziemi ? Część 3 (Ziemia jako statek kosmiczny)

http://www.youtube.com/watch?v=sH11k1XOONg

i fajnyt film dark city..cos w stylu matrix

http://www.filmweb.pl/film/Mroczne+miasto-1998-4885
0 x

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
x 12
Podziękował: 5089 razy
Otrzymał podziękowanie: 1584 razy

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 12 kwie 2014, 09:55

@quetz, myślę że te filmy mógłbyś zamieścić również w temacie o Agarcie >>
0 x

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 637
x 215
Podziękował: 8581 razy
Otrzymał podziękowanie: 8942 razy

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 12 kwie 2014, 10:54

Dariusz pisze:@quetz, myślę że te filmy mógłbyś zamieścić również w temacie o Agarcie >>

już są tu :) viewtopic.php?f=11&t=220
0 x

Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

quetzalcoatl888
x 1
x 3

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » sobota 12 kwie 2014, 15:00

w kazdym razie glownym symbolem archontow sluzacym do manipulacji wydaje sie byc heksagram-saturn :)

natomiast symbolem oswiecajacym , ukierunkowujacym jest octagon - pieczec melchizedeka, wyjscie poza cube itd,

http://www.heavenlyascents.com/2010/02/ ... n-degrees/

co ciekawe w wielu starozytnych synagogach istnial wizerunek slonca

http://translate.google.pl/translate?hl ... 6bih%3D593

http://translate.google.pl/translate?hl ... 6bih%3D593

w kazdym razie o potrojnym swiecie najdokladniej opowiada mitologia incow

http://translate.google.pl/translate?hl ... window%3D1

http://translate.google.pl/translate?hl ... 6bih%3D636

http://blog.world-mysteries.com/science ... s-mandala/

wiec symbolika chkana cross wskazuje ze do wyzszego swiata mozna dostac sie tylko poprzez slonce:)

Obrazek

znajduje sie on rowniez w ksiedze z kells

http://www.log24.com/log/pix03A/030722-kells.jpg
0 x

vulkanviv
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post autor: vulkanviv » niedziela 13 kwie 2014, 17:13

Obrazek ostatnim czasie często natrafiam na ten znak... śnił mi się 2 dni temu... Co on oznacza ?
0 x

Who Dares Wins ...

ODPOWIEDZ