Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Rozmawiamy dzisiaj racjonalnie

Pragmatyk
x 129

Rozmawiamy dzisiaj racjonalnie

Nieprzeczytany post autor: Pragmatyk » poniedziałek 18 lip 2022, 01:41

Szukałem chyba z 10 godzin tego postu jak ten niejaki pan janusz w ogóle raczył odpisać mi w swój arogancki / introwertyczny sposób. Bo napisałem sugestie, żeby usunąć stąd wątek Projektu Cheops, a ten wybuchł do mnie agresją zapominając o tym, że sam parę dni temu nazwał Projekt Cheops sektą xD I twierdził, że co ja mogę wiedzieć o historii tego miejsca, że w ogóle raczę udzielać się.

I potem musiałem wysłuchiwać tych bzdur waszych sekciarskich xD naiwni ludzie że co ja mogę mieć do powiedzenia i takie pierdoły. A ja znam to forum od ładnych 20 lat? Pamiętam jak jeszcze administratorem był Michał Jaworski i ten jego kolega z Wrocławia, nie pamiętam już imienia, ale bardzo ładnie grał na gitarze. I pamiętam, że Kapłan 718 często udzielał się, ja tam bynajmniej siedziałem cicho. Pamiętam Kiarę, wiem, że zmarła no trudno mówi się jedni rodzą się, a drudzy umierają proste była sympatyczną osobą dużo z nią rozmawiałem kiedyś. Nie przyszedłem tutaj bez powodu niewdzięcznicy musicie pogodzić się z takim losem. Wy będziecie kopać w kalendarz, a my młodzi nadal tutaj operować. Chcecie, żeby was dobrze zapamiętać? :) to postarajcie się lepiej bo ciency jesteście :)

To miało być forum wolnomyślicielskie, a jednak narzucacie swój post-komunistyczny sposób myślenia każecie myśleć po swojemu xD

Wydaję mi się, że tutaj trzeba jeszcze więcej rzeczy powiedzieć:

Witam wszystkich użytkowników tego forum
Niestety nie mam pozytywnych informacji, od czasu rozpoczęcia walk na Ukrainie, to forum generuje olbrzymi strumień negatywnej energii. Powszechne kosmiczne prawo przyciągania / karma mówi: co siejesz – to zbierasz.
Nie mogę nie reagować, będąc tego świadomym.
Nie życzę sobie, ani swoim rodakom, aby te enegie spadły na nas w jakiejkolwiek formie, indywidualnej, grupowej, narodowej, czy globalnej.


No jaki niby negatywny strumień energii? :) Narzucasz swoją wolę. Wiesz o tym? Grozisz konsekwencjami. I to już mi się nie podoba ale spokojnie nie wzruszę się jak mnie zbanujesz :) bo pewnie to zrobisz.
Dlatego pozamykam tematy związane z Ukrainą, właściwie ze zmaganiami na jej terenie, na miesiąc i proszę nie zakładać nowych tematów, ani nie wstawiać takich postów w inne tematy, gdyż będą usuwane, a ich posterzy – blokowani. Dotyczy to także wszystkich osób „funkcyjnych” na tym forum.

Myślałem nawet o wyłączeniu forum na miesiąc, ale byłby to jednak „strzał w swoją stopę”, bo mamy dobrze ponad tysiąc innych interesujących wątków.


I co myliłem się? Napisałeś, że wojna nie jest w planie pamiętasz te słowa? zarecytować ci je? a niestety stało się inaczej.
Krótkie uzasadnienie. Pisałem wielokrotnie, że nic nie jest takim na ziemi takim, jakim wydaje się być. Nie można osądzać czegokolwiek tylko za pomocą rozumu, bo rozum nie rozróżnia prawdy od kłamstwa, jeśli nie ma dowodów własnych (na własnie oczy) w danej sytuacji, to polega na opiniach innych ludzi, a ci, nawet jeśli udają „niezależnych”, to też podlegają tej samej zasadzie dotyczącej rozumu. Prawdę od kłamstwa można rozróżnić tylko na podstawie energii, jakie za daną sytuacją się kryją, Stąd ludzie pracujący z energiami na co dzień, to „wiedzą” lub „widzą”. Ale też są tacy, co nie wiedzą skąd wizja pochodzi, to kwestia techniczna.
Brakuje nam ś.p. @Kiary, która miała szybkie „wglądy” w świat energii. Jednak sami też możemy tak mieć, bo „wyposażono” wszystkich nas w intuicję i sumienie. Reszta to kwestia dość długiego treningu / pracy. Wszechświat odpowiada na wszelkie zapytania, tylko na swój sposób i w swoim czasie. W każdym razie trzeba budzić w sobie intuicję i nauczyć się jej słuchać, bo jest to nasze połączenie ze światem duchowym / energetycznym, a bez tego połączenia nie posuniemy się dalej w ewolucji do „złotego wieku”. A po drodze do niego czeka nas jeszcze duża ilość „wstrząsów”, Ukraina jest jednym z nich, następne mogą być dla nas o wiele trudniejsze, zwłaszcza dla tych, którzy nie skorzystają z okazji do „przebudzenia się”.
Odbieram takie wrażenie, że próbujesz uchodzić za osobę, która ma najwięcej najmądrzejszego do powiedzenia i oczywiście nie wolno podważyć twojego zdania, bo jesteś administatorem tego forum nie ? :)

P
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Rozmawiamy dzisiaj racjonalnie

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 18 lip 2022, 13:32

Nigdzie nie odpisywałem w arogancki sposób, ale rozumiem że za szybko się pan dzisiaj przebudził i źle odczytuje rzeczywistość. Druga sprawa, nie ja pozamykałem tematy związane z wojną na Ukrainie.
Ale...dobrze że tak się stało. Koszmar zniszczeń i śmierć ludności jest nie do opisania. Żadna wojna nie jest dobrą wojną i wszyscy powinni o tym wiedzieć. Wielu jednak tego nadal nie rozumie i nie zrozumie. Szkoda marnować czas na ich nieludzkie rozumowanie.

Pisanie "że nic nie jest takim na Ziemi, jakim wydaje się być" jest totalną bzdurą. Ludzie giną są zabijani i to jest realny fakt. Siedzenie zaś w foteliku przed komputerem i pisanie o czymś czego się nie przeżyło, opierając się na, tzw. "niezależnym rozumowaniu", to łatwizna. Łatwo bowiem filozofować i wrzucać kłamliwe filmiki w spokojnym domowym otoczeniu z dala od nieszczęść wojennych.
"Od czasu rozpoczęcia walk na Ukrainie, to forum generowało olbrzymim strumieniem negatywnej energii"
I to jest prawda, dlatego racjonalne było zamknięcie tych tematów aby...
Na Naszym Forum zacząć poruszać tematy prowadzące do prawidłowego rozwoju duchowego, a unikać szerzenia nienawiści rasowej, oraz wrogiego napuszczania na znane osoby, przypisując im brednie szerzone przez tzw. teorie spiskowe. Skutki takich niebezpiecznych manipulacji są często powodem zagrożenia życia psychicznego i fizycznego, każdego kto w te opowieści uwierzy jako w obowiązującą prawdę.
Temat zamykam, gdyż nadal obraża pan Administrację i manipuluje faktami, pisząc nie prawdę.
Ogólnie zostaje pan zablokowany na naszym forum na zawsze.
0 x



Zablokowany