Witam wszystkich użytkowników tego forum

Niestety nie mam pozytywnych informacji, od czasu rozpoczęcia walk na Ukrainie, to forum generuje olbrzymi strumień negatywnej energii. Powszechne kosmiczne prawo przyciągania / karma mówi: co siejesz – to zbierasz.
Nie mogę nie reagować, będąc tego świadomym.
Nie życzę sobie, ani swoim rodakom, aby te enegie spadły na nas w jakiejkolwiek formie, indywidualnej, grupowej, narodowej, czy globalnej.

Dlatego pozamykam tematy związane z Ukrainą, właściwie ze zmaganiami na jej terenie, na miesiąc i proszę nie zakładać nowych tematów, ani nie wstawiać takich postów w inne tematy, gdyż będą usuwane, a ich posterzy – blokowani. Dotyczy to także wszystkich osób „funkcyjnych” na tym forum.

Myślałem nawet o wyłączeniu forum na miesiąc, ale byłby to jednak „strzał w swoją stopę”, bo mamy dobrze ponad tysiąc innych interesujących wątków.

Krótkie uzasadnienie. Pisałem wielokrotnie, że nic nie jest takim na ziemi takim, jakim wydaje się być. Nie można osądzać czegokolwiek tylko za pomocą rozumu, bo rozum nie rozróżnia prawdy od kłamstwa, jeśli nie ma dowodów własnych (na własnie oczy) w danej sytuacji, to polega na opiniach innych ludzi, a ci, nawet jeśli udają „niezależnych”, to też podlegają tej samej zasadzie dotyczącej rozumu. Prawdę od kłamstwa można rozróżnić tylko na podstawie energii, jakie za daną sytuacją się kryją, Stąd ludzie pracujący z energiami na co dzień, to „wiedzą” lub „widzą”. Ale też są tacy, co nie wiedzą skąd wizja pochodzi, to kwestia techniczna.
Brakuje nam ś.p. @Kiary, która miała szybkie „wglądy” w świat energii. Jednak sami też możemy tak mieć, bo „wyposażono” wszystkich nas w intuicję i sumienie. Reszta to kwestia dość długiego treningu / pracy. Wszechświat odpowiada na wszelkie zapytania, tylko na swój sposób i w swoim czasie. W każdym razie trzeba budzić w sobie intuicję i nauczyć się jej słuchać, bo jest to nasze połączenie ze światem duchowym / energetycznym, a bez tego połączenia nie posuniemy się dalej w ewolucji do „złotego wieku”. A po drodze do niego czeka nas jeszcze duża ilość „wstrząsów”, Ukraina jest jednym z nich, następne mogą być dla nas o wiele trudniejsze, zwłaszcza dla tych, którzy nie skorzystają z okazji do „przebudzenia się”.

Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia, bo będzie wam bardzo potrzebne.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Podróże w czasie

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 20881
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 983
Podziękował: 34216 razy
Otrzymał podziękowanie: 27274 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 06 sty 2022, 18:31

10 zdjęć, które mogą udowodnić, że istnieje podróż w czasie!
6 sty 2022

https://www.youtube.com/watch?v=tvsLMlSaGlo

Nieznana Lista

Znasz te historie równie dobrze jak ja – wszystkie wątki z różnych powieści fantasty lub filmów science fiction, które opowiadają wiele historii podróży w czasie. Myśl o podróżowaniu w odległą przyszłość lub odległą przeszłość często przemawiała do nas, ponieważ staramy się dowiedzieć więcej o ludzkości i o tym, jak udało nam się tak długo przetrwać. Jak będzie wyglądał świat za 200 lat? Co byś powiedział swojemu młodszemu ja, gdybyś się z nim spotkał? Jak dokładne są niektóre wspomnienia z najważniejszych momentów z historii?
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 20881
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 983
Podziękował: 34216 razy
Otrzymał podziękowanie: 27274 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 07 sty 2022, 17:33

Najdziwniejsza podróż w czasie czy przejście do alternatywnego świata?
3 sty 2022

https://www.youtube.com/watch?v=D7iXgtSKHrk

Tajemity

Jeden z najdziwniejszych przypadków podróży w czasie miał miejsce w południowo-wschodnim Utah, w pobliżu torów kolejowych w Modenie, na skraju pustyni Escalante. O nim w dzisiejszym odcinku. Naukowcy jednak nie do końca są pewni czy była to podróż w czasie czy przejście przez spontaniczny portal do świata alternatywnego. Od pewnego czasu, teoria alternatywnych czasów jest brana pod uwagę przez świat naukowy, gdyż istnienie światów równoległych zostało już udowodnione. Takie zdarzenia mogą być pozostałością po zderzeniu się dwóch rzeczywistości odnoszących się do naszego świata. W dzisiejszym filmie zajmujemy się też przypadkiem fotografii "podróżnika w czasie..." Zapraszamy do oglądania.
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 15349
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1035
x 448
Podziękował: 16658 razy
Otrzymał podziękowanie: 23546 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 18 sty 2022, 09:18

Zagubienie w czasie - dziwny przypadek Rudolfa Fentza
15 248 wyświetleń17 sty 2022

https://youtu.be/GXJtxBerA0k
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7264
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1333
x 372
Podziękował: 13419 razy
Otrzymał podziękowanie: 13583 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 28 sty 2022, 11:20

253-PL Darek, 124. cykl badawczy, protokół nr 1: EKSPERYMENT FILADELFIA - Halina Potocka CG Academy

https://youtu.be/TBXWCpGfgr4

PL - Calogero Grifasi Investigations - Polski
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 20881
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 983
Podziękował: 34216 razy
Otrzymał podziękowanie: 27274 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 08 lut 2022, 17:24

Podróżnik w czasie w 2022 roku ostrzegł ludzkość
16 lis 2021

https://www.youtube.com/watch?v=D54XzMtoSp4

Ayhan Infire

Podróż w czasie? Historie, które dowodzą, że podróże w czasie istnieją. W tym filmie przedstawię Wam wydarzenia z ludźmi, którzy podróżowali w czasie i czy można podróżować w czasie? W tym filmie przedstawię Wam również dowody na podróże w czasie, twierdzenia o podróżach w czasie okazały się prawdziwe. Może większość ludzi myśli o wehikule czasu? Nie wiem! Ale jakoś ci ludzie przychodzą z przeszłości, aby przepowiadać przyszłość i ludzie, którzy przychodzą z przyszłości z dziwnymi stwierdzeniami.
Życzę miłego oglądania, przyjaciele! 🌍

Temat podróży w czasie jest interesujący nie tylko dla zwykłych ludzi, ale także dla różnych badaczy na całym świecie.Od kilku lat w Internecie pojawiają się historie o ludziach, którzy opowiadają, jak podróżowali w czasie lub znaleźli się w przeszłość, od osoby, która przewidziała, co nas czeka w ciągu najbliższych 10 lat, do osoby, która tkwi między 2 światami, dziś opowiem Wam o ludziach, którzy przebyli podróż w czasie, zaczynajmy.


=====================================
Podróżnik w czasie z 2022 roku ostrzegał ludzkość
=====================================
🕒CZAS - KODY 🕒

00:00 Początek
0:54 Jaki będzie świat. Co wydarzy się w 2022 roku?
1:14 Podróżnik w czasie, który żył 3 miesiące w 2169
2:14 Siergiej Ponomarenko. Podróżnik w czasie
Podróżnik z roku 5000
7:01 Pellegrin Ernetti. Co to jest chronograf?
8:11 Wyprzedził modę. Podróżnik w czasie
9:48 Ostatnie słowa8 przerażających wiadomości od podróżników w czasie
2 lut 2021

https://www.youtube.com/watch?v=LuQSYvRjNSM

Niesamowite Fakty

Niektórzy ludzie nazywają siebie „podróżnikami w czasie” i dzielą się ze światem przepowiedniami oraz różnymi ciekawymi faktami z przyszłości. O ile jedne proroctwa mogą nas co najwyżej rozśmieszyć, drugie nas zasmucają, a nawet przerażają. A co jeśli nie są to tylko czyjeś wymysły, a najprawdziwsza prawda i wszystko co oni powiedzieli naprawdę się ziści? Dowiedzcie się zatem co nas wówczas czeka…
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7264
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1333
x 372
Podziękował: 13419 razy
Otrzymał podziękowanie: 13583 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 15 lut 2022, 09:46

Maszyny czasu mogą pozwolić na uzyskiwanie informacji z niczego

Zamknięte krzywe czasopodobne, są jedną z koncepcji podróży w czasie do przeszłości. Opierają się one na konsekwencjach, wynikających z grawitacji kwantowej. Gdyby były możliwe, mogłyby otworzyć przed ludzkością ogrom możliwości.
Według części naukowców, do których zalicza się np. amerykański informatyk teoretyczny - Scott Aaronson - zamknięte krzywe czasopodobne - mogą umożliwić ludziom rozwiązywanie problemów zbyt złożonych nawet dla najpotężniejszych komputerów kwantowych przyszłości.

Jednym z przykładów jest tzw. „paradoks Szekspira”, w którym cofasz się w czasie i dyktujesz Szekspirowi jego słynne sztuki, aby oszczędzić mu kłopotu z ich wymyśleniem i napisaniem.

W przeciwieństwie do „paradoksu dziadka”, w którym cofasz się w czasie i zabijasz dziadka, w tym wypadku nie ma logicznej sprzeczności. Jedynym „paradoksem”, będzie „wysiłek obliczeniowy”, a więc to, w jaki sposób sztuki Szekspira pojawią się, choć nikt ich nie napisze. Ty otrzymasz informację o sztukach od Szekspira, a on otrzyma ją od ciebie. Informacja powstanie więc z niczego.

Ma to jeszcze głębsze konsekwencje, ponieważ w ten sposób, mogłaby być udaremniona cała teoria ewolucji życia poprzez dobór naturalny. Ludzie wykorzystując zamknięte krzywe czasopodobne, mogliby być ostrzegani i przygotowywani do uniknięcia niebezpieczeństw, które musieliby przezwyciężać w całej swojej późniejszej ewolucyjnej historii.

Pozwoliłoby to korygować historię w taki sposób, aby nie dopuszczać tylko do takich wydarzeń, których skutki były traumatyczne dla jednostek lub większych zbiorowości. W rekonfiguracji czasu, nie chodzi przecież o to, żeby udowadniać absurdalność logicznych sprzeczności. Ludziom nie zależy na generowaniu paradoksów, tylko na naprawianiu niewłaściwych decyzji, rzutujących na ich życie. Z taką technologią można byłoby urządzić świat zupełnie inaczej, nawet jeśli nie byłby wykonalny „paradoks dziadka”.

https://innemedium.pl/wiadomosc/maszyny ... um=twitter
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7264
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1333
x 372
Podziękował: 13419 razy
Otrzymał podziękowanie: 13583 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 17 lut 2022, 18:42

Kamienny portal do innego świata. Dziwne spotkanie w pętli czasowej.

https://youtu.be/A3DFlI0bX-8
Tajemity


Czy działanie portali do innych wymiarów czy też świata równoległego lub jednego z alternatywnych jest zaprogramowane czy przypadkowe? Dlaczego, gdy wiadomości o portalach zataczają coraz szersze kręgi dzieje się coś niezrozumiałego i znikają one z tak zwanej rzeczywistości? Czy nasz czas stanowi składową jakiegoś wielkiego, przenikającego się systemu działającego w określonym przez inne, wysoko rozwinięte byty, miejscu w uniwersum? Czy może dojść do spotkania fizycznego jednostek ludzkich w pętli czasowej? Czy portale stanowią wejścia do pętli czasowych, stanowiących centrum rozchodzących się wektorów czasowych w inne wymiary?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7264
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1333
x 372
Podziękował: 13419 razy
Otrzymał podziękowanie: 13583 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 16 mar 2022, 10:11

Symulacje wykazały, że podróże w czasie są możliwe
Obrazek
Źródło: 123rf.com

Wbrew powszechnym twierdzeniom niektórzy naukowcy uważają, że podróże w czasie są możliwe. Najnowsze symulacje nad fotonami, przeprowadzone przez fizyków z University of Queensland, zdają się popierać tą teorię.

całość tu : https://innemedium.pl/wiadomosc/symulac ... um=twitter
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 20881
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 983
Podziękował: 34216 razy
Otrzymał podziękowanie: 27274 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 09 kwie 2022, 12:51

CZŁOWIEK Z TAURED | KAROLINA ANNA
16 cze 2020

https://www.youtube.com/watch?v=oSHDhPEsPYQ

Karolina Anna
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 20881
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 983
Podziękował: 34216 razy
Otrzymał podziękowanie: 27274 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 04 maja 2022, 18:09

Tajemnica czasu (wykład o czasie; Newton, Einstein, Barbour, DeWitt, Thorn, Wells, podróże w czasie)
16 sty 2022

https://www.youtube.com/watch?v=mnLBy67VfB0

Tomasz Kozlowski
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7264
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1333
x 372
Podziękował: 13419 razy
Otrzymał podziękowanie: 13583 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 06 maja 2022, 20:37

Podróżnik w Czasie Pokazał Dowód! Zdał Test Na Wykrywaczu Kłamstw - Analiza Ator Plociuch Wehikuł

https://youtu.be/iy7g6VswEXw


wideoprezentacje
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7264
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1333
x 372
Podziękował: 13419 razy
Otrzymał podziękowanie: 13583 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 26 maja 2022, 09:56

Czy podróżnik w czasie może zmienić przeszłość?

Obrazek
Źródło: 123rf.com

Czy podróżnik w czasie może zmienić przeszłość? Jeśli tak, to wszechświat wydaje się mieć nieznaną moc, która może zmieniać wydarzenia.
Nowe badanie z University of Queensland sugeruje, że nie można cofnąć się w czasie i zmienić wydarzeń z przeszłości. Nawet jeśli podróże w czasie są możliwe, dziwaczny łańcuch wydarzeń może zmienić oś czasu. To jak fabuła filmu science-fiction, ale może być prawdziwa.

całość :https://innemedium.pl/wiadomosc/czy-pod ... um=twitter
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7264
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1333
x 372
Podziękował: 13419 razy
Otrzymał podziękowanie: 13583 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 09 cze 2022, 12:51

Wywiad z Podróżnikiem w Czasie! Ujawnił Przyszłość Ludzkości - Analiza Ator Przepowiednie Wehikuł

https://youtu.be/v-YJdQqrhHU


wideoprezentacje
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7264
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1333
x 372
Podziękował: 13419 razy
Otrzymał podziękowanie: 13583 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 14 cze 2022, 20:43

Podróżnik w Czasie Ujawnia Sekret Tajnych Organizacji! Wywiad cz2 Analiza Ator Przepowiednie Wehikuł

https://youtu.be/TLtPKqO0t-0

wideoprezentacje
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7264
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1333
x 372
Podziękował: 13419 razy
Otrzymał podziękowanie: 13583 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 17 cze 2022, 19:20

Śladem podróżników w czasie

https://youtu.be/sRy-OD4A0FE

Gdzie zniknął pieszy, na chwilę przed wybuchem gazu? Czy na zdjęciu plaży z 1943 roku, widać „podróżnika w czasie ze smartfonem”? Co usłyszał operator 911? Czy pani W. faktycznie cofnęła się w czasie, czy też przytrafiło jej się jasnowidzenie retrospektywne? Kim był Olivier - podróżnik z 6491 roku?

Tajemity
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7264
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1333
x 372
Podziękował: 13419 razy
Otrzymał podziękowanie: 13583 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 19 cze 2022, 10:05

Brytyjska astrofizyk twierdzi, że można przenieść się o 100 lat w przyszłość

Obrazek
Źródło: Pixabay.com

Czołowa brytyjska astrofizyk Sarah Bridle powiedziała, że istnieją dwa sposoby, które nauka potwierdziła jako sposoby podróżowania 100 lat w przyszłość. Powiedziała również, że to zjawisko można rozwiązać za pomocą statku kosmicznego.

całość artykułu : https://innemedium.pl/wiadomosc/brytyjs ... um=twitter
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 15349
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1035
x 448
Podziękował: 16658 razy
Otrzymał podziękowanie: 23546 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 24 lip 2022, 07:54

Wehikuł czasu w Słowiańskich opowieściach ludowych
406 wyświetleń 23 lip 2022

https://youtu.be/Ji1yjlZusk8
1 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 20881
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 983
Podziękował: 34216 razy
Otrzymał podziękowanie: 27274 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 05 sie 2022, 16:48

Manipulowanie czasem - POP Science Short
5 sie 2022

https://www.youtube.com/watch?v=EipGgRPT_s8

Czy da się podróżować w czasie? Czy fizyka i matematyka pozwalają na takie zjawisko, czy jest to domena tylko i wyłącznie science fiction? Czy możliwe jest manipulowanie czasem? Zobacz fragment odcinka POP Science o podróżach w czasie.

ZOBACZ CAŁY ODCINEK: https://youtu.be/hlWEY8QUAfc

Astrofaza
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 20881
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 983
Podziękował: 34216 razy
Otrzymał podziękowanie: 27274 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 06 sie 2022, 19:13

Projekt Montauk przerasta sam siebie. Istnieją informacje, że w latach 60 istniał portal na Marsa.
7 sty 2021

https://www.youtube.com/watch?v=KToR-7iFbLw

Rozwój projektu Montauk przypomina wyciągnięcie kamyczka i ruszenie lawiny. Łańcuch powiązanych ze sobą odkryć, które oparły się o wypracowanie metody tworzenia portali przenosił technologię nawet o 500 lat do przodu. Powiązano metafizykę, ezoterykę wraz z nauką osiągając miażdżący sukces naukowy. Gdzie obecnie znajdują się owe odkrycia? Dr. Rauni Leena wspominała, że była w podobnej bazie jako obserwator z ONZ wraz z innymi wysłannikami i widziała jak teraz odbywają się podróże ciał astralnych przeszkolonych specjalnie do tego celu żołnierzy. Jeżeli technologia materializacji została opanowana choćby na poziomie podstawowym, to nie ma w tym nic dziwnego, że jest pilnie strzeżona. Gdyż strach pomyśleć, co by się stało, gdyby ktoś upodobał sobie bajkę "Stoliczku Nakryj się"..

Tajemity
0 xODPOWIEDZ