Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

NWO/EU, itd..

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6098
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 912
x 292
Podziękował: 10712 razy
Otrzymał podziękowanie: 11289 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 11 mar 2020, 12:51

Co kryje za sobą epidemia koronawirusa

Witamy Was ponownie, w kolejnym artykule na temat koronawirusa. Tym razem postaramy się zebrać opinie alternatywnych badaczy, którzy ostrzegają nie tylko przed koronawirusem, ale przed propagandą związaną z nagłaśnianiem tej sprawy. Postaramy się Wam przedstawić opinię kilku badaczy globalnych zjawisk, którzy mają nieco odmienne zdanie na temat tego, co się obecnie dzieje na świecie. Uważamy, że warto posłuchać opinii innych, by umocnić swoją własną lub by wyrobić ją sobie, jeżeli jeszcze takowej nie posiadacie.

Poniższy artykuł staraliśmy się oprzeć na możliwie największej liczbie dostępnych materiałów tak, by nie zawężać badań do opinii kilku osób. Proszę wziąć pod uwagę, że sytuacja rozwija się z dnia na dzień i nowe fakty będą wyznaczały nowe kierunki wnioskowania.

Pamiętajmy, że zdrowy rozsądek i intuicja jest wskazana w każdej sytuacji. Obecna sytuacja jest na tyle poważna, że będzie rzutowała na przyszłość państw, które podążają za scenariuszem wydarzeń. Co z tego wyniknie? Po zapoznaniu się z przedstawianymi tutaj informacjami, sami odpowiecie sobie na to pytanie.

Ja osobiście (SL), mam na ten temat dość mocne zdanie, którym się tutaj nie podzielę, by niczego Wam nie sugerować.

Na końcu artykułu, dla tych którzy obawiają się pandemii, podamy odnośniki do urządzeń, które podobno są skuteczne w niszczeniu koronawirusa.

Przejdźmy teraz do artykułu i zapoznajmy się z doniesieniami.

PRZYPOMNIENIE Z HISTORII

Czy pamiętamy epidemię świńskiej grypy z 2009 roku? Czy pamiętamy ze wcześniejszych odcinków „Kosmicznego ujawnienia” o tym, co mówił Corey odnośnie globalnego resetu? Ludzie oglądają się na globalny system ekonomiczny, jednak być może globalna zmiana została skierowana na inne tory? Czy epidemia może doprowadzić do zmiany globalnego systemu finansowego? Czy może stać za tym coś jeszcze? Spójrzmy co stoi za koronawirusem.

Pamiętajmy o powiedzeniu:

GLOBALNY PROBLEM WYMAGA GLOBALNEGO DZIAŁANIA

Słowa te są prorocze, a dodatkowo obecnie nabierają ogromnej wagi, ze względu na gorączkę związaną z informacjami o pandemii koronawirusa.

Przytoczmy tutaj przykład pandemii świńskiej grypy, która pojawiła się znikąd i tak szybko jak przyszła, tak szybko odeszła w zapomnienie.

John Rappoport podaje nam wnioski oparte na jego prywatnym śledztwie. Zaangażował w to dziennikarkę Sharyl Attkisson, która pracowała nad napisaniem artykułu na temat świńskiej grypy. Do jakich wniosków doszła? Ano do takich, że praktycznie cała ta pandemia ze świńską grypą została zmyślona, a wszelkie fakty podawane były w taki sposób, by wzbudzać w nas jak największy lęk. W poniższym odnośniku podajemy tłumaczenie, w którym możecie zapoznać się ze szczegółami jej dochodzenia:

https://kosmiczneujawnienie.com/2020/01 ... -sa-wazne/

Dnia 3 marca 2020 r Johnowi Rapportowi usunięto film, w którym przeprowadzał wywiad z prawnikiem na temat przymusowych szczepień.

Napisał on w swoim artykule:

“Vimeo również usunęło kolejne interview z Fittisem, znanym prawnikiem, podczas którego dyskutowaliśmy na temat koronawirusa oraz szczepień.

Mieszają się w nasze sprawy i decydują za nas … “

https://blog.nomorefakenews.com/2020/03 ... -vaccines/

Przejdźmy do kolejnych doniesień, tym razem pochodzących od funkcjonariusza wojskowego sprzed 10 lat, który uczestniczył w konferencji na której otwarcie omawiano zorganizowanie depopulacji niektórych kontynentów na ziemi.

W oparciu o doniesienia Billa Ryana z Projektu Avalon mamy powody, by przypuszczać, że pandemia świńskiej grypy była jednym z wielu narzędzi w celu odarcia nas z praw tak, byśmy to my sami błagali rządy, by wprowadzili jeszcze większą kontrolę nad obywatelami swoich państw, by powstrzymać (zaaranżowane) ataki terrorystyczne i szalejącą (również zaaranżowaną) wojnę nuklearną na Bliskim Wschodzie. Jak wiemy plany te spełniły się tylko częściowo, przynajmniej jeśli chodzi o ataki terrorystyczne. W rzeczywistości pandemia świńskiej grypy była bronią biologiczną wymierzoną w chińskie grupy etniczne. Nie wierzycie? Posłuchajcie co Bill Ryan ma do powiedzenia na ten temat. Pamiętajmy, że miało to miejsce 10 lat temu.

Film nosi tytuł „Misja anglo-saksońska wyjaśniona przez Billa Ryana, Projekt Avalon” i ciągle dostępny jest na YouTube (dostęp uzyskany dnia: 3/3/2020):

https://www.youtube.com/watch?v=rw4z-rSwNjY

Dlaczego cofamy się o dekadę wstecz? Dlatego, że Bill wyraźnie mówi w tym video o pośpiechu decydentów, w celu zainicjowania biegu wydarzeń doprowadzających do pożądanego rezultatu. Pośpiech tutaj jest sprawą kluczową.

JAK SYTUACJA MA SIĘ TERAZ?

Uwzględniając fakt, że 10 lat temu nie udało doprowadzić się do: zbrojnego konfliktu na skalę światową, depopulacji Azjatów, światowego głodu i terroru oraz ograniczenia naszych praw i wprowadzenia totalnej kontroli, to być może obecnie, po dekadzie przygotowań, przyszedł czas na kolejną próbę? Czy jest możliwe, by po latach przygotowań Tajny Rząd (Cabal) z nowymi siłami ruszył do ataku?

Wszystkie agencje prasowe donoszą o załamaniu gospodarczym z powodu zatrzymania produkcji w Chinach, czyli mamy tutaj do czynienia z zatrzymaniem siły napędowej zachodniego konsumpcjonizmu. Jakiż to dziwny zbieg okoliczności, że “wirus” ponownie “odkryty” został w Chinach. Nawiasem mówiąc pierwotnie ten wirus został już odkryty w 2002 r. (Źródło: Katalog częstotliwości pasożytów, str. 249, 309; https://www.ceneo.pl/31135794#). Darujmy sobie tutaj wszelki sarkazm, jednak podejrzane jest to, że historia zatoczyła wielkie koło i znowu pojawia się chiński wątek. Czy świat zachodni wiedział już wtedy, że Chiny wyrosną na giganta gospodarczego zagrażającego dominacji amerykańskiej? Badacze tego tematu są zgodni co do jednego: wygląda na to, że “pandemia” koronawirusa ma za zadanie ukrycie innych spraw rozgrywających się za kulisami. Jak zwykle w takich sytuacjach musimy wyczulić się na wiadomości umieszczane gdzieś w bocznych zakładkach portali informacyjnych małym drukiem, które są właśnie sabotowane przez władzę. To one tak naprawdę są tutaj kluczem i to one są sygnałem nadchodzących wydarzeń.

Więcej na ten temat przekażemy w kolejnym artykule na temat “epidemii’ w oparciu o informacje od Bena i Roba z „The Edge of Wonder”.

CZY MOŻE BYĆ TO PRÓBA OGRANICZENIA SWOBÓD OBYWATELSKICH?

Czy istnieją argumenty podtrzymujące teorię o celowym wznieceniu sztucznej epidemii mającej na celu odarcie nas ze swobód obywatelskich? Nie musimy szukać daleko.

2 marca 2020 roku Sejm Polski przegłosował specustawę w sprawie walki z koronawirusem. Spójrzmy o czym, między innymi, stanowi nowa ustawa:

CHORZY MOGĄ BYĆ PODDAWANI OBOWIĄZKOWEJ KWARANTANNIE …

Więcej informacji na temat nowej ustawy znajduje się w poniższym odnośniku:

https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie ... mieni.html

Zwróćmy uwagę na to, że ustawa daje możliwości zmuszenia do hospitalizacji chorych i podejrzewanych o zachorowanie na koronawirusa … czyli praktycznie KAŻDEGO OBYWATELA. Każdy z nas może być potencjalnym nosicielem wirusa i każdy z nas mógł mieć świadomy lub nieświadomy kontakt z osobami chorymi lub (co gorsze) podejrzanymi o kontakt z innymi osobami, które mogły być zarażone. Rozumiemy o co tutaj chodzi?

Czy jest to naruszenie praw obywatelskich, czy może konieczność związana z blokadą rozpowszechniania się “groźnego” wirusa? Ponownie nie wypowiadam swojej opinii na temat, jednak z treści artykułu możecie wydedukować jakie wnioski same się nasuwają jeśli chodzi o cały ten teatrzyk.

Czy znamy przypadki organizowania bulwersujących, śmiercionośnych i dzielących społeczności wydarzeń, które doprowadziły do ograniczania swobód obywateli?

Historia zna wiele takich przypadków, które np. po atakach terrorystycznych doprowadziły do wzmożonej kontroli w portach lotniczych oraz do zaglądania ludziom do telefonów komórkowych i komputerów (wbrew ich zgody), w celu zapobiegania ogólnoświatowemu terroryzmowi.

Czy znamy przypadek, który wywołał wojnę, która udowodniła w sposób jednoznaczny, że to pan “X” dokonał jakiegoś ataku terrorystycznego? Czy też przychodzi Wam na myśli WTC 11.09.2001 r. i interwencja zbrojna w Afganistanie?

Może znamy przypadek, gdzie w celach poszukiwania broni chemicznej niszczy się gospodarkę pewnego kraju, co i tak nie prowadzi do znalezienia dowodów na produkcję takiej broni … Czy przychodzi Wam na myśli Iran, czyli strefa wpływów Bushów?

Podążając tym tropem, teraz tylko możemy czekać na ustawę, która będzie skazywała na więzienie lub grzywnę za podważanie zasadności ograniczania swobód obywateli w przypadku zaistnienia “sytuacji wyjątkowej”. Wielkim krokami zbliża się zakaz organizowania zgromadzeń, czyli ludzie nie będą mogli się spotykać w grupach, gdyż może to doprowadzić do dalszego rozpowszechniania się wirusa.

Historia rzuca nam prosto w twarz fakt, że “sytuacje wyjątkowe” są tworzone na zawołanie przez władzę realną (Cabal). Do takiej sytuacji miało dojść podczas kryzysu w 2008 roku w USA. Istnieje wiele opisów o izolowanych obozach FEMA, w których władza planowała zamykać obywateli amerykańskich również w celu niedopuszczenia do rozprzestrzeniania się „groźnego wirusa”. Czy Polska kupuje ten patent od USA i staje się poligonem doświadczalnym tak, by w USA bezbłędnie przeprowadzono ofensywę wymierzoną przeciwko własnym obywatelom?

Przecież Polska ostatnio dość poważnie zbliżyła się do USA, co można zaobserwować wraz z napływającymi amerykańskimi wojskami do Polski, które stacjonują w swoich bazach na terenie naszego kraju. Czy wprowadzona w zeszłym roku ustawa o ruchu bezwizowym obywateli Polski do USA była przygotowaniem (czyt. zmiękczeniem) naszego rządu do ustępstw odnośnie pewnego planu? Na to dowodów nie posiadamy, jednak jest to bardzo zastanawiające. Amerykanie nie robią nic za darmo, możecie w to wierzyć lub nie. Po prostu obserwujcie.

CZY „PANDEMIA” MA ZWIĄZEK Z TECHNOLOGIĄ 5G?

Kolejnym wątkiem, którego nie można wykluczyć jest przykrywka na wprowadzenie ogólnoświatowej sieci 5G. Dlaczego jest to takie ważne?

Aby urządzenia w sposób niezakłócony kontaktowały się ze sobą oraz wymieniały polecenia potrzebna jest sieć 5G.

Ponownie zadamy to samo pytanie: dlaczego jest to takie ważne? Z powodu dalszej inwigilacji ludzi. Nie będziemy podejmowali tutaj tematu sztucznej inteligencji, jednak wiąże się ona bezpośrednio z siecią 5G.

Popatrzmy na to, co ma na ten temat do powiedzenia John Rappoport.

Jeden z artykułów Johna Rappoporta opisuje genezę epidemii, która może zostać wzniecona na zawołanie w dowolnym punkcie na świecie, a następnie przy pomocy mass mediów, przetransferowana do innych lokalizacji na ziemi. Dlaczego opisuje on to w ten sposób? Dlatego, że statystyki podające przyczyny śmierci są niejasne. Rappoport opisuje to w ten sposób:

“Jeśli wygłodzona osoba wędruje bez wody, to czy istnieje tylko jedna przyczyna jej potencjalnej śmierci? W obecnej epidemii, kombinacje śmiercionośnych zanieczyszczeń powietrza w Chinach oraz wprowadzanie technologii 5G mogą wywierać śmiercionośny wpływ na mniej odpornych ludzi … “

John Rappoport zadaje pytanie, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi ze względu na brak wiarygodności informacji przekazywanych przez Chiński Rząd. Pytanie brzmi: jak wiele technologii 5G w Chinach operuje w zakresie częstotliwości powyżej 60GHz (Gigaherców), które są najbardziej szkodliwe dla zdrowia człowieka? Czy możliwe jest, by komunistyczna partia rządząca testowała nową sieć 5G? W komunistycznych Chinach wszystko jest możliwe dokładnie tak, jak miało to miejsce podczas głębokiej komuny w Polsce i Rosji.

DONIESIENIA OD BENJAMINA FULFORDA,

Spójrzmy na doniesienia pochodzące od Benjamina Fulforda. Bez szczegółowego tłumaczenia jego artykułu już po tytule możemy zorientować się jakie wiadomości przekazuje nam Fulford.

“Pandemia wskazuje na konieczność powołania światowego rządu, Projekt Blue Beam będzie następnym krokiem … “

https://benjaminfulford.net/2020/03/02/ ... beam-next/

W artykule tym Benjamin humorystycznie opisuje fakt, że koronawirus ma zostać użyty w celu wyjaśnienia tego, co stało się z upadającym system finansowym.

Dowody na przedstawiane przez niego twierdzenia możemy znaleźć na każdym portalu informacyjnym. Trąbią one ostatnio, że finanse upadają, cena ropy naftowej leci w dół i mamy się bać, gdyż ponownie pieniądze znikną z banków … a winowajcą tego stanu rzeczy nie jest nic innego jak tylko KORONAWIRUS.

Proszę Was, zastanówcie się choć przez chwilę do czego to wszystko zmierza?

CZY EPIDEMIA MOŻE MIEĆ ZWIĄZEK Z ROSZCZENIAMI ODNOŚNIE ZAGRABIONEGO ZŁOTA PRZEZ FED PRAWIE 100 LAT TEMU?

Spójrzmy na inny wątek, który znacznie wybiega poza to, co przekazywane jest nam w mass mediach. Ma to związek z tym, o czym mówi Benjamin Fulford, który jest blisko związany z Rodziną Białego Smoka.

Czy mamy jakieś dowody przemawiające za tym, że epidemia może mieć związek z zaniechaniem zwrotu złota zagrabionego prawie 100 lat temu przez Federalny Rząd USA?

Pewien trop możemy znaleźć w książce Davida Wilcocka „Financial Tyranny”, gdzie opisuje on pewien bardzo ciekawy wątek.

https://divinecosmos.com/davids-blog/10 ... tyranny/4/

Po I wojnie światowej, gdy okazało się, że wszelkie walki nie polepszyły sytuacji ludzi, wewnątrz kręgów insiderów panowało przekonanie, że to ekonomia oparta na złocie jest winna powstawaniu wojen. Wierzyli oni, że powody nakreślone są w książce Adama Smitha „The Wealth of Nations”, z 1776 roku. W 1921 roku stworzono Bank Rozrachunków Międzynarodowych (Bank for International Settlements, BIS), by poszerzyć wpływy FED na cały świat. To do BIS i FED napłynęły tysiące ton srebra i złota, gdzie miały być zdeponowane w bezpiecznym miejscu.

Na podstawie przyjmowanych ilości złota i srebra wydawano obligacje lub certyfikaty, zamknięte w drewniane, szczelnie zapieczętowane skrzynie tak, by czas ich nie zniszczył. Miały one przetrwać przez 60 lat, a następnie miały zostać spieniężone.

Zgodnie z doniesieniami Benjamina Fullforda, Keenana i innych źródeł, rządząca w tamtym latach Dynastia Kuomintang, wysłała w 1938 roku 7 okrętów wojennych wypełnionych złotem do USA, by chronić je przed ewentualną kradzieżą, której mogła dokonać Japonia. W międzyczasie Chińska Partia Komunistyczna doszła do władzy, krwawo odsuwając od władzy Dynastę Kuomintang. Partia ta ma za cel rządzenie światem i przewodzi jej motto: po trupach do celu.

60 letni czas przechowywania kruszców skończył się w 1998 roku i Dynastia Kuomintang upomniała się o zagrabione jej złoto. Z pewnością nie domyślicie się, co się wydarzyło? FED (Rezerwy Federalne USA) odmówiły zwrotu złota lub wypłacenia umówionej ilości gotówki i doszło do procesu sądowego pomiędzy FED a Dynastią Kuomintang. Ta druga wygrała sprawę i 11 września 2001 roku Rządowi Federalnemu został przedstawiony wyrok sądowy nakazujący wypłacenie kwoty zawartej w umowie. Wszyscy wiemy co się wydarzyło tego dnia, jednak nie wszyscy wiedzą, że zgodnie z informacjami Davida, pod budynkiem nr. 7 na World Trade Centre zdeponowane było całe to złoto. Oczywiście zniknęło ono stamtąd w tajemniczy sposób.

Czy uważacie, że atak bronią biologiczną, nazywaną „wirusem”, może być związany z ukryciem roszczeń?

Więcej na temat tego jak rozwija się cała ta historia możecie przeczytać na stronie Benjamina Fulforda, gdzie dostępne są tłumaczenia.

https://benjaminfulford.net

Wątek ten jest jak najbardziej logiczny, a zważywszy na chciwość, okrucieństwo oraz efektywność działania Tajnego Rządu (Cabal), jest on bardzo prawdopodobny. Dlaczego nie upiec by kilka pieczeni na jednym ogniu?

Po przedstawieniu w następnym artykule informacji od Bena i Roba z „The Edge of Wonder”, sami wyrobicie sobie zdanie na temat tego, który wiodący wątek do Was przemawia najbardziej.

THE EDGE OF WONDER – DONIESIENIA OD BENA I ROBA

Doniesienia od chłopaków z „The Edge of Wonder” są nieco inne niż te, które napływają do nas od ludzi śledzących „epidemie”. Przedstawiają oni kilku odcinkowy film opisujący Chińską Partię Komunistyczną, która dla osiągnięcia władzy wytoczyła ze swoich obywateli morze krwi. Twierdzą oni, że doniesienia z Chin są bardzo mało wiarygodne, właśnie ze względu na wszystkie okrucieństwa, których w przeszłości dopuściła się partia rządząca.

Pochodzenie wirusa oraz jego 100% zgodność z innym wirusem SARS jest bardzo podejrzana. Dodatkowy fakt mówiący o tym, że był on przechowywany w chińskiej bazie wojskowej położonej niedaleko miasta Wuhan dodatkowo wzbudza wiele kontrowersji. Jest to coś, co daje wiele do myślenia i sprawia, że całe dociekania robią się bardzo interesujące.

Nie możemy tutaj przemilczeć faktu istnienia książki, pochodzącej z lat osiemdziesiątych, Deana Koontza, pt. „The Eyes of Darkness”. Książka opisuje wojskowe laboratorium, które działa niedaleko miasta Wuhan, z którego wydostał się śmiercionośny wirus pustoszący populację ludzką. W książce nosi on nazwę “Wuhan-400” i przedstawiany jest jako broń biologiczna.

Omawiają oni również pewnego chińskiego stratega, polityka i filozofa z Dynastii Ming z XIV wieku, Liu Bowena (ur. 1 lipca 1311 r., zm. 16 maja 1375 roku). Przewidział on wiele wydarzeń z przyszłości, jak np. powstanie Komunistycznej Partii Chin czy Rosji, a między innymi również i powstanie koronawirusa.

Więcej na ten temat napiszemy w kolejnym artykule, który podzielimy na mniejsze części, by precyzyjnie przedstawić każdy wątek. Proszę uzbroić się w cierpliwość.

KRYZYS EMIGRANCKI

Weźmy pod uwagę jeszcze jeden scenariusz, który przyszedł mi na myśl podczas przeglądania portali z wiadomościami.

Wzbudzenie paniki i zatrząśnięcie Europy w posadach nie udało się przy pomocy tzw. kryzysu emigranckiego, więc może dzisiaj ten czynnik połączony z koronawirusem odniesie większy skutek? Doniesienia świadczą o tym, że Turcja już nie zatrzymuje emigrantów napływających z Syrii. Czy wraz z nimi nie zwiększy się ryzyko rozpowszechnienia się „wirusa” i czy nie zajdzie potrzeba obostrzenia i tak już drakońskich kontroli oraz zaglądania ludziom we wszystkie części ciała po to, by zapobiec rozprzestrzenianiu się „epidemii”? Ostatnie doniesienia mówią o tym, że wirusa znaleziono w kale i moczu osób chorych, czyli … obecnie skażony może być każdy kawałek ziemi, po której przeszła osoba chora.

Czy widzimy mnogość scenariuszy, które mogą doprowadzić do paniki, a w rezultacie spowodować wprowadzenie nowych ustaw odzierających nas z resztek swobód obywatelskich? Czy zwykłe „Ja w to nie wierzę” jest tutaj wystarczającą wymówką na to, by pozwolić na pogorszenie naszej już i tak trudnej sytuacji?

Proszę Was, Czytelnicy, o chwilę refleksji nad tym, co zostało powyżej napisane i zastanówcie się, czy naprawdę nieprawdopodobne są te scenariusze?

Z DRUGIEJ STRONY …

Czy należy dbać o zdrowie? Oczywiście, że tak. Czy należy robić to za cenę odzierania nas z resztek praw, które nam jeszcze pozostały? Oczywiście, że nie. Kto czerpie korzyści z naszej izolacji od innych ludzi oraz tego, że nie będziemy mogli się bezpośrednio kontaktować z naszą rodziną i przyjaciółmi? Myślę, że kolejne artykuły nakreślą Wam obecną sytuację geopolityczną tak, abyście sami wyciągnęli wnioski i mogli wybrać dla siebie to, co służy Wam najlepiej.

Dla wszystkich tych, którzy obawiają się wirusa, mamy dla Was dobrą wiadomość. Członek naszego zespołu KU, Marcin, śpieszy z wyjaśnieniami, że istnieją urządzenia uśmiercające koronawirusa, oparte na biorezonansie takie jak:

– F-scan ( http://fscan.com.pl/ F-Scan 5)

– LifeBalance ( https://scio-eductor.edu.pl/produkt/lif ... orezonans/ , https://bioanna.com.pl/life-balance/ – dodatkowe programy na obecną mutację koronowirusa proszę zamówić przy zakupie urządzenia).

Również światło o odpowiedniej częstotliwości jest go w stanie skutecznie wyeleminować a dokładnie “Blue Room”, który na dzień dzisiejszy najbliżej jest dostępny u naszych zachodnich sąsiadów: https://www.bluroom.com/

Dla osób posiadających urządzenia typu Zapper np.:

– Ravo Super Zapper,

– VTF3.

Poniżej publikujemy listę częstotliwości do zastosowania. Ustawienia napięcia powinny być dostosowane do urządzenia, polecamy nieco wyższe niż na poniższych screenach:

ObrazekCzęstotliwości są w hercach np. 145,9 Hz lub w kilohercach np. 1,167 kH;

D – czas w minutach; V – napięcie. Pozostałe oznaczenia można pominąć.

W kolejnych artykułach postaramy się Wam nakreślić inne wątki jak np. doniesienia o tym czy wirus został stworzony w oparciu o amerykański patent?

Zapraszamy Was na kolejny artykuł, który pojawi się wkrótce.

Życzymy Wam owocnych dociekań w poszukiwaniu prawdy,

Zespół „Kosmicznego ujawnienia”.

https://kosmiczneujawnienie.com/2020/03 ... rusa-cz-1/
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11130
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 799
x 248
Podziękował: 10703 razy
Otrzymał podziękowanie: 16865 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 01 kwie 2020, 16:09

. Putin i Trump kontra Nowy Porządek Świata: Ostateczna bitwa - 31.03.2020
Obrazek
https://orientalreview.org/2020/03/31/p ... al-battle/

https://kochanezdrowie.blogspot.com/202 ... zadek.html
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11130
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 799
x 248
Podziękował: 10703 razy
Otrzymał podziękowanie: 16865 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 01 kwie 2020, 18:57

. NWO KONTRA WOLNI LUDZIE - DECYDUJĄCE STARCIE - Janusz Zagórski

https://youtu.be/71pplj5pTQY
0 x


panta rhei

quetzalcoatl888
Posty: 1217
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 8
Podziękował: 466 razy
Otrzymał podziękowanie: 941 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » czwartek 02 kwie 2020, 12:42

LUDZKOŚĆ jest karana przez Boga koronawirusem, dopóki w Jerozolimie nie zostanie zbudowana Trzecia Świątynia, jak twierdził rabin.

mozna dodac ze takze przymysowo zaszczepiona i zaczipowana..ale jak wiadac wszystko zmierza w tym kierunku..


https://www.express.co.uk/news/weird/12 ... rus-latest


Obrazek


Pedofilia jest zakorzeniona w „ społeczeństwie ” na całym świecie i istnieje „ dowód ”, że elitarni pedofile są dziećmi handlującymi seksem dla ich obłąkanej przyjemności, mówi współzałożyciel Wikipedii Larry Sanger, który namawiał świat do przebudzenia się do „ okropnej rzeczywistości” . ”

https://newspunch.com/wikipedia-co-foun ... 4XZP6ito8I

https://jarek-kefir.com/2019/03/25/elit ... jFSarSHOvM
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9034
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 366
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 12952 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 02 kwie 2020, 13:05

Nawet nie masz pojęcia ile ta "kara boska" w postaci koronawirusa zrobi dobrego dla ludzkości globalnie.
Ci, co patrzą na czubek własnego nosa, nigdy niczego nie zauważają, więc na przebudzenie się też szans nie mają.
@quetz, kiedy ty zrozumiesz, że przyciągasz do siebie to, czego się boisz?
Ile przerz te lata wstawiłeś tu "straszliwych" postów o wybuchu III WŚ? Wybuchła? NIE i jest dalej do niej w sensie potencjałów niż 5 lat temu i NIE wybuchnie.
O wielu innych straszakach łącznie z NWO też możesz zapomnieć, będzie swego rodzaju globalizacja, gdyż inaczej nie da się rozpowszechnić dobrobytu. Świat idzie w zupełnie inną stronę, niż myślisz.
Ci, którym to rozwiązanie się nie spodoba, opuszczą Ziemię i będzie to znacznie szybciej niż się TY i ONI spodziewacie. Właśnie ta "kara boska" jest na to dowodem.
A tych "kar boskich" zapowiada się więcej, to raczej nie ostatnia kwarantanna w tym roku.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

quetzalcoatl888
Posty: 1217
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 8
Podziękował: 466 razy
Otrzymał podziękowanie: 941 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » czwartek 02 kwie 2020, 13:11

wlasnie bardzo sie ciesze, ze ludzie sie przebudza, nie boje sie tego tylko to widze co mam zrobic udawac ze nie widze?..dlaczego mnie zrownujesz z nimi..ja tylko pokazuje ze oni sa powiazani trump i netanjahu, epstein to prawie rodzina..zydzi darza do zbudowania 3 swiatyni zydowskiej i tylko tyle..jest to przepowiedziane w apokalipsie..poprostu trzeba widziec skad wychodzi problem..oni kontroluja wszystko ..myslisze ze bedzie pokoj w Palestynie i czy Palestynczycy i caly bliski wschod jest szczesliwy?
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9034
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 366
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 12952 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 02 kwie 2020, 13:35

Quetz, bredzisz. Obrażasz również ludzi nie rozumiejąc zupełnie sytuacji.
Trump nie jest Żydem! Musi "współpracować" lub przynajmniej dobrze udawać, co mu wychodzi, bo tacy jak ty widzą to, co ty.
Ta grupa etniczna jest przypisana do finansów, co oczywiście wiesz. Jeśli ktoś przyjmując funkcję prezydenta USA zmierza stoczyć wojnę z systemem, to byłby pospolitym głupkiem, robiąc to na wszystkich frontach jednocześnie, mądry facet będzie zawiązywał układy sojusznicze i zwalczał najbardziej wrażliwe elementy systemu, a właściwie ludzi je nadzorujących. I to się dzieje, choć ty tego nie zauważasz.
Zastanów się co piszesz, bo gdy następnym razem postawisz znak równości pomiędzy Trumpem, a Epsztejnem, czy Bibi, post wyląduje w koszu, a ty zwyczajnie dostaniesz bana.
Ludziom należy się szacunek, a tym, co chcą coś dobrego zrobić podwójny, więc nie próbuj więcej nikogo znieważać.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

quetzalcoatl888
Posty: 1217
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 8
Podziękował: 466 razy
Otrzymał podziękowanie: 941 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » czwartek 02 kwie 2020, 13:45

jest wiele zdjec trumpa z epsteinem, kushner to ziec epsteina i chyba razem naleza do chabad lubawich..narazie nie wiele widze dobrego, chyba ze dobrym bylo zabicie sulejmaniego co rzekomo mialo zapobiec wojnie..moze i tak , moze na chwile uspokoilo to sytuacje, ale myslisze ze bedzie pokoj w Palestynie i czy Palestynczycy i caly bliski wschod jest szczesliwy? i ze "zydzi" zrezygnuja z planow budowy tz 3 swiatyni?>

jak narazie dzieki koronavirusowi i trump i netanjahu unikneli usuniecia z urzedu..
0 xquetzalcoatl888
Posty: 1217
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 8
Podziękował: 466 razy
Otrzymał podziękowanie: 941 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » czwartek 02 kwie 2020, 15:09

ale moze i bedzie lepiej..moze nie az tak zle jak z hillary..

https://www.youtube.com/watch?v=TsezPUxGIdU


chociaz ludzie w ameryce mysla inaczej..

Obrazek

https://centralbankinginsanity.wordpres ... d-amerika/
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9034
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 366
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 12952 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 02 kwie 2020, 19:19

@quetz, jeśli ty nie odróżniasz fejków od rzeczywistości, to lepiej nic już nie pisz. Zdjęcie można każde zrobić, film również, chcesz mieć zdjęcie z królową angielską? A napisać - każdą fantazję.
Pamiętasz "przecieki" jak Trump się w Moskwie zabawiał? W rzeczywistości nigdy w Moskwie nie był, tą "zabawę" pan Steele opisał na podstawie uciech studentów Harwardu albo innego już nie pamiętam.
Amerykanie myśl -leli w/g papki jaką im massmendia serwowały, teraz się to nieco zmieniło, trochę się pobudziło, po "epidemii" powinno być jeszcze lepiej. Jak wielka jest skuteczność tej propagandy po tobie widać najlepiej, aż strach pomyśleć o Amerykanach.
Krushner jest żydem, chyba lepiej takiego, co ma się na niego jakiś wpływ mieć przy sobie, nieprawdaż?
Zresztą Trump stosuje zasadę: trzymaj przyjaciół blisko - wrogów jeszcze bliżej, dlatego zaskoczył Demokratów dając wysokie posady ich ludziom, Boltona już zwolnił, ale jeszcze sporo ich ma w podległych mu urzędach.
Generalnie @quetz nic na świecie nie jest takim, jakim wydaje się być, więc zacznij patrzeć oczami człowieka oświeconego, a nie zastraszonego i postaraj się nam serwować pozytywne informacje, a nie straszaki. One są dostępne, wiem, że potrafisz je znaleźć, ale masz wątpliwości. Więc czas z wątpliwościami skończyć.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

quetzalcoatl888
Posty: 1217
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 8
Podziękował: 466 razy
Otrzymał podziękowanie: 941 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » sobota 04 kwie 2020, 01:06

odróżniam..

"Światłem ciała jest oko. Jeśli więc twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie w świetle. Lecz jeśli twoje oko jest chore, całe twoje ciało będzie w ciemności. Jeśli więc światło, które jest w tobie, jest ciemnością, jakże wielka to ciemność!"

bardzo dobre opracowanie..

https://www.youtube.com/watch?v=zS0_8gYx_aM&fbclid=IwAR2_wrPNFHGuTc99DqmCHrFoEBKhWz0N_9mYTzHePo2ACulHt5YAitNq0PA
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 13505
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 729
Podziękował: 25925 razy
Otrzymał podziękowanie: 21311 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 08 kwie 2020, 22:59

NWO A WŁOSKI POKOJOWY RUCH OPORU - rozmowa a Alicją Drucis
niezaleznatelewizja

https://www.youtube.com/watch?v=UzXDswXufnI

Nadawane na żywo 3 godziny temu
0 xquetzalcoatl888
Posty: 1217
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 8
Podziękował: 466 razy
Otrzymał podziękowanie: 941 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » czwartek 09 kwie 2020, 04:46

Według Henry Kissingera, Stany Zjednoczone muszą dołączyć do „ globalnego programu ”, który zapoczątkuje nowy „ liberalny porządek świata ” po zakończeniu blokady koronawirusa, który ostrzega, że ​​świat może zostać „ podpalony ”, jeśli tak się nie stanie.

https://newspunch.com/henry-kissinger-u ... WSSdceKHRU
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 13505
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 729
Podziękował: 25925 razy
Otrzymał podziękowanie: 21311 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 21 kwie 2020, 23:35

Przygotowano "pokojowy" scenariusz nowego świata. Wszyscy się zgodzimy na ograniczenie naszych praw.

https://www.youtube.com/watch?v=SBsjna3OfQg

Premiera rozpoczęła się 11 godzin temu
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6098
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 912
x 292
Podziękował: 10712 razy
Otrzymał podziękowanie: 11289 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 27 kwie 2020, 19:37

64-PL Ewelina, 38. cykl, protokół nr 1: NWO - Calogero Grifasi Investigations

https://youtu.be/GTDLaMXGDU4?list=TLGGxs5oNCMms9UyNzA0MjAyMA

PL - Calogero Grifasi Investigations - Polski
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11130
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 799
x 248
Podziękował: 10703 razy
Otrzymał podziękowanie: 16865 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 05 maja 2020, 14:36

Skull and Bones Deception of War - Hanna Kazahri o opowieściach próbę wprowadzenia Czwartej Rzeszy pod pozorem plandemii.oNowości FAB

05 maja 2020 r.
Hanna Kazahri o opowieściach o Trzeciej Rzeszy wywołanych przez globalistyczną próbę wprowadzenia Czwartej Rzeszy pod pozorem plandemii. Przykład Prescott Bush - The Guardian
https://www.theguardian.com/world/2004/ ... ndworldwar .

https://youtu.be/C_52OzOq-0E
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 13505
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 729
Podziękował: 25925 razy
Otrzymał podziękowanie: 21311 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 18 maja 2020, 14:50

Będzie rząd światowy i NWO? Kim są "Foliarze"? Marcin Masny o śp. Stefanie Hamburze!

https://www.youtube.com/watch?v=fbmOzLAPf58

Nadawane na żywo 15 maj 2020
0 xODPOWIEDZ