Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Devana
Posty: 196
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 106
x 23
Podziękował: 1228 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy

CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: Devana » sobota 28 mar 2020, 20:47

Stoimy jak się wydaje u progu gigantycznych zmian, spowodowanych przez "PANDEMIĘ"...
Proponuję przenieść tutaj dyskusję o nich. To także miejsce na jakieś pomysły, sugestie na przyszłość, itp.
Mnie dał do myślenia artykuł z linku, który zamieścił @cedric (choć wcześniej też już się nad tym zastanawiałam), co będzie z żywnością?
KLUB INTELIGENCJI POLSKIEJ 27/03/2020
Jak się wyżywić i nie chorować, gdy zbliżają się niedobory żywności w Polsce, w związku z samobójczym krachem gospodarczym, spowodowanym pod pretekstem koronawirusa ?
Zbliżają się czasy wielkiego bezrobocia i niedoborów żywności w Polsce, spowodowanych samobójczym, dekadenckim „odruchem stadnym” rządzących i rządzonych w krajach Zachodu, w tym w Polsce, pod pretekstem epidemii koronawirusa.

Zmasowana medialna PORNOGRAFIA STRACHU uczyniła wirusa, co najwyżej tak samo groźnego, jak coroczny wirus grypy, uzasadnieniem dla wprowadzenia medycznych stanów wyjątkowych.

W konsekwencji doprowadzi to do głębokiego kryzysu gospodarczego, upadłości wielkiej liczby małych i średnich polskich firm, wielkiego wzrostu bezrobocia, braków żywności zwłaszcza w dużych miastach, a nawet głodu najsłabszych warstw społeczeństwa.

Jeśli nastąpi przyśpieszenie upadku polskich sklepów i dostawy żywności zostaną zupełnie zdominowane przez globalne korporacje sieci zagranicznych marketów, to należy się spodziewać jeszcze większego zatrucia żywności, niż obecnie. Ta żywność, głównie sprowadzana z Zachodu, jest jedną z ważniejszych przyczyn rosnącej zachorowalności i umieralności na wiele chorób, z rakiem na czele.

Rosnąca świadomość Polaków kupowania żywności od wiadomego producenta, przede wszystkim polskiego, umożliwia stworzenie nowych rozwiązań produkcji i zaopatrzenia się w żywność od wiadomego i znanego wytwórcy, którego można na bieżąco kontrolować. Dla osób przedsiębiorczych i z wyobraźnią skutków uruchomionych procesów, a zamieszkałych w miastach, polecamy kilka rozwiązań:

- produkcji żywności w małych ogródkach przydomowych, a nawet na werandach;
- organizowanie się społeczności lokalnych w celu wspólnego organizowania produkcji żywności;
- organizowania produkcji żywności u rolników z udziałem organizacyjnym i finansowym w jej produkcji w formie przedpłat oraz organizowaniem dostaw do miast;
- organizowanie niezależnych sieci dostaw żywności od rolników na zasadach kontraktacji i dostaw do sieci polskich sklepów w miastach, na ujednoliconych zasadach dzielenia się nadwyżką w poszczególnych ogniwach ( produkcja, skup i transport, handel miejski) według ponoszonych kosztów, w tym czasu pracy.

Poniżej zamieszczamy wycinkowe informacje jak produkować na małych areałach, co to znaczy zdrowa żywność i przykłady z innych krajów.
Redakcja KIP

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Źródło:
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... onawirusa/
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 28 mar 2020, 21:37

Nie demonizowałbym tematu na zapas. Jak będzie, to zobaczymy.
Zdecydowanie zmiany będą ogromne, ale niekoniecznie prowadzące do drastycznych sytuacji, czy ograniczeń.
W/g mnie zachodnia część UE może mieć znacznie gorzej niż my, a pieniędzmi nikt się nie nakarmi.
Wszystko wskazuje na to, że czeka nas kolejny rok suszy, a Hiszpania i nawet Niemcy jak i Francja poważnie ucierpieli wskutek ubiegłorocznej suszy wzmocnionej powodziami na jesień.
Tak więc u nich niedobory też mogą wystąpić i będą musieli sami konsumować swoje zatrute pokarmy.
W supermarketach, choć są obce, produkty rolne sprzedają polskie, ale warzywa ściągają z Zachodu, bo ichniejsze pomidory są tańsze, bo chemiczne.
Reszta to kwestia świadomości konsumentów, przed II wojną było hasło "nie kupuj u ...", choć ten też miał tylko produkty polskie i to hasło dobrze działało.
Więc jest to kwestia uświadamiania ludzi i ewentualnych niedoborów finansowych, czyli ubóstwa.
To ostatnie to poważna kwestia, będziemy się z nią mierzyć.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Devana
Posty: 196
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 106
x 23
Podziękował: 1228 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: Devana » niedziela 29 mar 2020, 15:39

@cedric pisze:
http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... 95#p116790
Jeśli obecna sytuacja potrwa kilka miesięcy ,to może się okazać , że stan wojenny to był drobiazg , przy tym jakie spustoszenie spowoduje CV.
Na miejscu rządzących obawialbym się pozwów w przyszłości o ludobójstwo- zniszczenie biznesów, ograniczenie wolności, dostępności do leczenie, pozbawienie dochodów,za kłamstwa medyczne. Sama sytuacja, gdzie min. zdrowia dostaje list otwarty z informacjami o witaminie C od lekarza z tytułami i nabiera wody w usta(?) powoduje, że odbieram jego spotkanie ze św. Matką Teresą Z Kalkuty ,jako sweet focię, pic na wodę/fotomontaż.
O GIS-u " w szczepionkach nie ma aluminium"-nie wspomnę.

Domowe skoszarowanie ludzi, nauka i praca przez internet może spowodować lawinowy wysyp chorób spowodowanych promieniowaniem EM.

Wg naukowców jesteśmy właścicielami 30 tys . wirusów. Nie słyszałem wśród znajomych , żeby mieli CV, tacy są czujni.

https://oswiat.neon24.pl/post/154102,st ... tegi-entej

https://zakop999pl.neon24.pl/post/15410 ... na-swiecie

https://zbigniew1108.neon24.pl/post/154 ... -pozytywny

https://ryszard-opara.neon24.pl/post/15 ... nosc-odc-7

https://12345-abcde.neon24.pl/post/1541 ... ok-na-kase

https://socjolog61.neon24.pl/post/15411 ... iem-na-zlo

https://cygnus.neon24.pl/post/154085,wi ... ed-wirusem

https://c-z06.neon24.pl/post/154097,kas ... z-epidemii

https://gps65.neon24.pl/post/154091,kon ... -odleglosc

https://pubmedinfo.org/2020/03/29/sars- ... ajow-oecd/
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 610
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18584 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 29 mar 2020, 16:06

tymczasem w Italii już teraz dochodzi do takich debilizmów, aż nieprawdopodobne!
-zezwala się.... dzięki :evil:

z https://ram.neon24.pl/post/154104,uwaga ... -holodomor
Uwaga: Lichwa szykuje «Korona-Hołodomor»

ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM
Obrazek

«Oligarchia chce zabronić samowystarczalności żywnościowej, jako że jest ona wolnością podstawową – rodzącą także wolność polityczną...»


Obrazek
RAM 28 marzec 2020


Włoski bloger, Maurizio Blondet pisze: Coraz to częściej ukazują się wiadomości o tym, że policja i karabinierzy karzą grzywnami rolników przygotowujących rolę pod zasiew.

Działalność tę, aktualny rząd włoski uznał za niepriorytetową, skutkiem czego zabronił jej przy pomocy dekretu.

Władze regionu Sardynia, posunęły się jeszcze dalej i pod groźbą kary zakazały także hobbystycznego zajmowania się niewielkimi winnicami czy też ogrodami owocowo-warzywnymi.
Zakaz złagodziły nieco później uwagą, że:
«zezwala się na pójście do ogrodu w pojedynkę i wyłącznie raz na dzień».


Obrazek

https://www.youtg.net/primo-piano/24076 ... -e-da-soli

Nie pomagają tłumaczenia, że prace na polach muszą być wykonane w określonym czasie i że natura nie pozwala na przesunięcia terminów procederów rolniczych.

Głosy z prasy:
"Otrzymaliśmy doniesienia od wielu burmistrzów, rolników i hobbystów o absurdzie polegającym na tym, że w wielu strukturach sektora, sprzedaż sadzeniaków ziemniaków, nasion w workach i sadzonek jest zabroniona. Jesteśmy w środku sezonu i opowiadano mi o groteskowych scenach, podczas których operatorzy sieci dostaw, sprzedający produkty dla rolnictwa i szkółek są przez cały dzień monitorowani przez policję. Unikamy forsowania obowiązujących dekretów, ale jeśli nie posadzisz ziemniaków dzisiaj, to kiedy masz to robić?".

"To prawda, że sadzonek nie je się, ale ich (póżniejsze) owoce karmią ludzi. Dlaczego zabroniono ich sprzedaży?"

"Ratowanie jak największej liczby istnień ludzkich jest słuszne. Ale jednocześnie powinniśmy pomyśleć o tym, jak przetrwać później, kiedy, epidemia skończy się. Dziś nalega się na pozostawienie wszystkich w domu, ale należy wziąć pod uwagę także kwestię wyżywienia społeczeństwa".
http://www.varesenoi.it/2020/03/20/legg ... ntano.html

Maurizio Blondet cytuje list czytelnika pochodzącego z regionu Emilia Romagna, który donosi, że zabroniona jest również sprzedaż ziemi ogrodniczej, nawozów, pestycydów oraz narzędzi ręcznych używanych do produkcji ogrodniczej.

Pisze, że podobnych pociągnięć rządu, nie sposób nie skojarzyć z Hołodomorem, wprowadzonym w roku 1932, przez Stalina na Ukrainie, ponieważ i tam ziarno było wieśniakom konfiskowane.
Obrazek

Zauważa, że rząd nie zabronił sprzedaży papierosów, jako że jest ona źródłem znacznych wpływów podatkowych, czego nie można powiedzieć o sadzonkach pomidorów czy szpinaków.

Dodaje ponadto:
W budynkach rządowych siedzą ludzie, którzy nienawidzą tych, którzy organizują się sami, by móc zasadzić sobie trochę ziemniaków czy pomidorów i w ten sposób zadbać o własne wyżywienie, oszczędzając przy tym. Nienawidzą tych, którzy działają samodzielnie, uwalniając się w tenże sposób spod kurateli «jaśniepaństwa» oligarchów z rządu.

Przypomina, że Hollande nazywał wszystkich Francuzów niezamożnych – «bezzębnymi» i dodaje, że «jaśniepaństwo rządowi» okazują – przed kamerami telewizyjnymi – miłosierdzie wobec Afrykańczyków (którzy zresztą nie są biedakami, bo należą do warst średnich – będąc zdolnymi do wysupłania nawet 5 000 euro na przyjazd do Europy) przerzucanych do Europy przez statki NGO – nie dbając o własny naród i jego potrzeby.

«Jaśniepaństwo rządowi» walczą o «prawa» dla migrantów, zboczeńców i im podobnych, ignorując problemy dotyczące Włochów.

List swego czytelnika Blondet komentuje, stwierdzając, że oligarchia chce zabronić samowystarczalności żywnościowej, jako że jest ona wolnością podstawową, rodzącą także wolność polityczną.

Przypomnijmy, że próby stopniowej eliminacji samowystarczalności żywieniowej w Europie miały miejsce już kilka lat temu, o czym pod linkiem:
European Commission to criminalize nearly all seeds and plants not registered with governmen
https://truth11.com/2013/05/08/european ... overnment/

We Włoszech, z godziny na godzinę rosną trudności spowodowane zamknięciem ludzi w domach.

VIDEO: Zamknięty bank nie wypłaca emerytury matki właścicielki sklepu w Bari – zamkniętego dekretem Conte – która nie ma pieniędzy na zakupy i buntuje się na ulicy wraz z całą rodziną. Przechodnie ofiarują pomoc finansową.
https://www.blitzquotidiano.it/video/ba ... a-3167231/

VIDEO: Palermitańczyk pyta: «Panie Conte, kiedy wypłacicie zapomogi? Dzieciom trzeba dać jeść!»
https://www.blogsicilia.it/palermo/tens ... re/525880/
Grupowe próby wyjścia z palermitańskiego Lidla bez zapłacenia zostały odnotowane już 2 dni temu. Ludzie zorganizowali się przy pomocy Facebook'a. W sklepie krzyczeli: «Musimy przecież jeść, obalmy Państwo!»
https://www.liberoquotidiano.it/news/it ... stato.html

Wykorzystano:
https://www.maurizioblondet.it/conte-ci ... -carestia/
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14294
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 990
x 399
Podziękował: 15120 razy
Otrzymał podziękowanie: 22054 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 29 mar 2020, 16:43

był już taki eksperyment:
Obrazek
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Devana
Posty: 196
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 106
x 23
Podziękował: 1228 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: Devana » czwartek 02 kwie 2020, 09:53

KORONA NEWS -Twierdza Wrocław cz.1
https://www.youtube.com/watch?v=Xk56kvvR83s

Rozmówcy zachęcają do wykorzystania momentu w którym się znajdujemy i twórczego podejścia, zaplanowania dalszyćh działań niejako obok tego, co się aktualnie wydarza. Robert Drozdowski nawiązuje do powiedzenia "My home is my castle", a Mieczysław Bielak odnosi się do teorii "Transerfingu rzeczywistości" Vadima Zelanda (ciekawa recenzja np. tu: https://rubikonwings.com/2018/05/14/tra ... iepolecam/).

Czy wirus jest naprawdę niebezpieczny? PANIKA CHAOS DEZINFORMACJA MANIPULACJA BANKRUCTWO
https://www.youtube.com/watch?v=WITzE7Y-IdI
30 mar 2020

Suwerenny trochę się powtarza, ale może to dlatego, żeby jego przekaz był wyraźny i jasny dla wszystkich ;) Widzę pewne podobieństwa do propozycji z filmu powyżej.
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6833
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1256
x 350
Podziękował: 12571 razy
Otrzymał podziękowanie: 12877 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 02 kwie 2020, 20:41

Co będzie dalej? - Igor Witkowski

https://youtu.be/aIxpw5Vv4QY

TV Victoria
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 610
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18584 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 02 kwie 2020, 21:58

songo70 pisze:
niedziela 29 mar 2020, 16:43
był już taki eksperyment:
Ukraina?
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14294
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 990
x 399
Podziękował: 15120 razy
Otrzymał podziękowanie: 22054 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 02 kwie 2020, 22:14

wielki głód.. :evil:
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 610
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18584 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 02 kwie 2020, 22:25

"Pisze, że podobnych pociągnięć rządu, nie sposób nie skojarzyć z Hołodomorem,
wprowadzonym w roku 1932, przez Stalina na Ukrainie//

Ja w kwestii formalnej.Zdjęcie którym usiłował pan zilustrować
hłodomor" nie zostały zrobione na Ukrainie.

Kultowe już dziś zdjęcia zastały zrobione na Powołżu i pochodzą ze zbiorów norweskiego polarnika Fridtjofa Nansena, który w 1923 wraz z ekipą Ligii Narodów podróżował po ogarniętej wojna domową Rosji i zrobił rzeczone fotografie aby przy ich pomocy zainteresować problemem światową opinię publiczną

https://www.google.com/search?q=Nansen% ... irefox-b-d
za swą wielce humanitarną działalność przyznano mu nagrodę Nobla.
Nansen zmarł w 1930 więc jak sam pan rozumie nie mógł dwa lata po śmierci robić fotografii na Ukrainie.
Spór spadkobierców Nansena z banderowskimi rządami które gwałcąc prawa autorskie używają ich w dowolny sposób jest znany i ma już kilkunastoletnią tradycję.To po pierwsze.
A po drugie w wyniku tak niefortunnego skojarzenia zdjęcia z komentarzem wkrada się fałsz jak że geneza głodu 1921/1923 jest w istotny sposób odmienna niż głodu w 1932 r.
nadużycie link skomentuj
ikulalibal 28.03.2020 18:09:01
z https://ram.neon24.pl/post/154104,uwaga ... -holodomor
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

cedric
Posty: 6204
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 91
x 154
Podziękował: 3832 razy
Otrzymał podziękowanie: 9775 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 03 kwie 2020, 10:58

Zapasy/logistyka/głód-tekst sprzed 10 lat
http://permakultura.net/2010/01/11/glod-just-in-time/

Kazachstan jeden z najwiekszych eksporterow pszenicy wprowadza zakaz
eksportu
https://mobile.twitter.com/QuickTake/st ... 4438682624
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14294
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 990
x 399
Podziękował: 15120 razy
Otrzymał podziękowanie: 22054 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 03 kwie 2020, 11:09

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

cedric
Posty: 6204
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 91
x 154
Podziękował: 3832 razy
Otrzymał podziękowanie: 9775 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 03 kwie 2020, 11:28

@songo
Trudno powiedzieć , czy jesteśmy tacy zwarci , silni , gotowi.
Jesli ceny na swiatowych rynkach bedą wysokie, to i dla polskiego konsumenta też-nawet przy dużej produkcji.
Chyba ,że rząd ustanowi ceny urzędowe, zakaże eksportu.
Zimąś -było sucho tego roku, wiosnąś -też nieciekawie.
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14294
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 990
x 399
Podziękował: 15120 razy
Otrzymał podziękowanie: 22054 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 03 kwie 2020, 11:42

to już lepiej mówć/pisać "nie wiadomo",-
niż "Strachy na Lachy"

teraz mi się rozkminiło Lachy = Lechici

"nie z nami te numery Bruner" :D
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

cedric
Posty: 6204
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 91
x 154
Podziękował: 3832 razy
Otrzymał podziękowanie: 9775 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 04 kwie 2020, 20:59

Nie wiem, czy Mike Adams jest lepiej poinformowany od reszty świata-ale roztacza katastrofalne scenariusze.
Trąbienie inżyniera B.Gatesa "no vaccine, no -job" brzmi złowrogo. W sumie to nie o szczepienie na lipną chorobę chodzi, bo wystarczy znaleźć życzliwego lekarza , który klepnie szczepienie -tylko o "zakolczykowanie bydła".

https://www.naturalnews.com/2020-04-02- ... chaos.html

Pilne notatki - Chiny są gotowe zaatakować Amerykę w szczytowym chaosie finansowym / społecznym, przygotować się do globalnej wojny i zdziesiątkowania gospodarczego
Czwartek, 02 kwietnia 2020 r. Autor: Mike Adams

(Natural News) Muszę pilnie przekazać tę wiadomość i nie ma czasu na jej poprawne napisanie. Tylko uwagi, przepraszam za literówki:

- Zobacz ostatni artykuł, trzy wyraźne oznaki nadchodzącej wojny: Pompeo nakazujące Amerykanom powrót do domu, Pentagon nakazujący personelowi NORAD do podziemnego bunkra, Trump aktywujący milion rezerwistów do statusu aktywnego, koncentrujący się na medycynie na polu bitwy.

- Chiny chcą wykorzystać chaos gospodarczy i nadchodzący chaos społeczny, aby rozpętać nowe fale ataków na USA.

- Atak finansowy: próba obalenia dolara jako światowej waluty rezerwowej poprzez ogłoszenie nowej waluty wspieranej przez Chiny, zabezpieczonej złotem, przy jednoczesnej sprzedaży całego długu Skarbu USA, upadku zdolności Ameryki do sprzedaży nowego długu i zmuszeniu USA do wydrukowania nowych pieniędzy na wykupić własny dług (załamanie waluty hiperinflacji).

- Cyberatak: uderzenie w sieć elektryczną podczas jednoczesnego cyberataku, również na obiekt jądrowy i inne elektrownie, które są podatne na ataki cybernetyczne. Wszystkie luki zostały już przeskanowane i udokumentowane przez Chiny, gotowe do uruchomienia fali ataku ze skryptami. Powoduje natychmiastowy chaos „wyłączania świateł” w całej Ameryce, a następnie natychmiastową ogólnokrajową panikę, gdy internet i telefony komórkowe zanikają.

- Atak kinetyczny: możliwość ataku Narco dowodzonego przez Chicom przez południową granicę, być może skupiającego się na Arizonie jako słabym punkcie inwazji lub próbie ukrycia „lądowania” przez Kalifornię i zdradzieckiego rządu. Newsom, który musi zostać aresztowany i osądzony za zdradę stanu wraz z senatorem Feinsteinem, 20-letnim szpiegiem dla Chin. Zostałby połączony z atakami finansowymi i cyberatycznymi dla maksymalnej penetracji.

- Ataki terrorystyczne: aktywowanie komórek terrorystycznych (zarówno narco, jak i islamskich), które zostały wprowadzone przez Chiny lub Rosję, jednoczesny atak samobójczy na kluczowe punkty infrastruktury, w tym tamy, elektrownie i instalacje wojskowe. Być może mogą obejmować systemy wodne, przecinanie linii światłowodowych, które przenoszą komunikację, uderzanie w USA tamy, sabotowanie rafinerii moździerzami lub strzelanie z karabinów dalekiego zasięgu niszczące podstacje energetyczne.

- Broń biologiczna, wersja 2, wersja 3 itd.: Chiny mogą uwolnić bardziej zaawansowaną broń biologiczną daleko poza koronawirusem Wuhan, aby zarazić wrażliwych Amerykanów, o których wiadomo, że cierpią z powodu otyłości, chorób serca i nadciśnienia (o PÓŁ dorosłych lub więcej). Druga fala broni pozwoli uniknąć prób szczepionek CDC i NIH (Dr. Fauci, Mr. Vaccine).

- Chiny prowadzące szybką ekspansję terytorium na spornych terytoriach oceanicznych w pobliżu Tajwanu, Filipin itp. Budowanie sztucznych wysp za pomocą sprzętu wojskowego i 12-milowego terytorium wód oceanicznych twierdzi, że kontroluje cały ruch oceanów i zasoby naturalne, a także ustanawia bazy wojskowe z długimi pasami startowymi do promowania samolotów wojskowych, bombowców itp.

- CZAS: Chiny będą czekać nie tylko na szczyt śmierci koronawirusa, ale raczej na szczyt chaosu będący połączeniem chaosu finansowego i chaosu społecznego. Zamieszki w głównych miastach, w miarę przedłużania się blokad, narastania bezrobocia, wyczerpują się wolne pieniądze z Fedu, ludzie nie mogą się wyżywić, zamieszki na ulicach, wzywa do lewicowej rewolucji socjalistycznej, miasta pogrążone w chaosie, a następnie masowa bezdomność. Cała nowa fala milionów bezdomnych pojawi się w Ameryce przed końcem tego roku.

- Trump jest daleko przed konkurencją, toczył już wojnę gospodarczą z Chinami, aby zawalić krajową gospodarkę przed koronawirusem, uniemożliwiając Chinom posiadanie niezbędnej siły ekonomicznej do zbudowania floty lotniskowców, która dominowałaby w oceanach na świecie i projektowała władzę polityczną komunizmu prawie każdemu narodowi na całym świecie. Pompeo wyprzedza również tę grę i wprawiło w ruch, aby wyeliminować Chiny, zanim Chiny zdołają pokonać USA (obecnie jest to światowy zwycięzca, który jest rozgrywany za kulisami, ale wkrótce eksploduje publicznie) ). Pompeo jest twardym tyłkiem, ale jest po stronie Ameryki, o ile wiemy.

- Niedawne zamówienie personelu Pentagonu do głębokich podziemnych bunkrów oczekuje na możliwy samobójczy atak pierwszego uderzenia przez Chiny, który szybko wyczerpuje możliwości. Chiny uderzyły w nową falę załamania popytu po pierwszej fali załamania podaży, co oznacza, że ​​światowe zamówienia na chińskie produkty upadły, nawet jeśli Chiny mogłyby zarządzać fabrykami, nikt nie kupuje. Przed tym wszystkim Chiny utrzymywały bardzo wysokie wskaźniki zadłużenia do PKB.

- Jednym z głównych celów pokonania Chin jest zapora Three Gorges Dam, którą można uderzyć bronią kinetyczną dalekiego zasięgu, rakietami typu stealth cruise lub innymi środkami. Ta pojedyncza tama zapewnia Chinom ogromną część energii elektrycznej. Jest to zdecydowanie największa tama hydroelektryczna na świecie (22 500 MW). Taki
wyeliminowanie go sparaliżowałoby zły reżim komunistyczny Chin na nadchodzące dziesięciolecia, ale byłaby to także apokalipsa humanitarna i ekologiczna, za którą na zawsze obwiniano by Amerykę. (Ostatecznie zabiłoby to więcej ludzi niż zginęło w bombardowaniu Hiroszimy bombą atomową).

- Chiny są na skraju załamania gospodarczego i ekologicznego. Tylko ich drakońska, antyludzka tyrania trzyma naród razem. USA wiedzą, że jeśli Chiny mogą nieco bardziej dotknąć ekonomicznie, ich własny naród powstanie i obali reżim. Jednak Chiny próbują zastosować tę samą taktykę przeciwko Stanom Zjednoczonym, mając nadzieję, że popularne powstanie oparte na socjalistach zniszczy Trumpa i zmieni Amerykę w socjalistyczny, a następnie komunistyczny naród. Nawiasem mówiąc, duże pakiety ratunkowe Fed to zasadniczo „socjalizm fiskalny”, a Fed wkrótce będzie właścicielem większości firm, banków, instrumentów finansowych i pakietów wierzytelności w Ameryce.

- Rosja chce tylko utrzymać wysokie ceny energii i umocnić swoją pozycję dominacji energetycznej i technologii wojskowej, więc Rosja cieszy się, widząc, jak Chiny i USA niszczą się nawzajem tak bardzo, jak to możliwe, podczas gdy Rosja buduje więcej rurociągów i najnowocześniejszą technologię uzbrojenia, taką jak jako niesamowicie szybki nuklearny pocisk napędzany energią jądrową, którym się bawili. Czy 9? Spójrz na mobilne silosy na broń nuklearną zamontowane na kontenerach, które są prawie nie do odróżnienia od zwykłych kontenerów transportowych. Brannon Howse opisuje tę technologię w tym filmie „Pearl Harbor 2.0”, który warto obejrzeć:Inne uwagi:

- W Ameryce nie funkcjonują już rynki na zasadach „wolnego rynku”. Pieniądze na ratowanie były wykupem mas, utrzymującym ich w ciszy i zamkniętym w domu, podczas gdy bogata elita po prostu wszystko ukradła. Kiedy ludność się zorientuje, że tak powiem, wyjdą na ulice z widłami. Więc Trump ma tutaj prawie niemożliwą równowagę i nie może jeszcze powiedzieć amerykańskiej opinii publicznej (nieświadome płatki śniegu, skrupuły i psychologicznie wrażliwi eksperci od wiktymologii), że jesteśmy już w świecie. Liberałowie zostaną „wyzwoleni” i popełnią masowe samobójstwo, z których część już się rozpoczęła.

- Nie mogę przecenić poziomu bezdomności, który ma zamiar ogarnąć Amerykę. Dziesiątki milionów Amerykanów, którzy niedawno ledwo trzymali się hipotek i czynszu, będą spłacać w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. Zobaczymy linie żywności / linie chleba i miasta namiotów masowych, których nie widziano w Ameryce od wczesnych lat 30. XX wieku. (Moi dziadkowie mieszkali w namiocie po Wielkiej Depresji. Moja babcia właśnie skończyła 102 lata i wciąż mi o tym mówi… ludzie nie zapominają o tego rodzaju cierpieniu).

Wszyscy Amerykanie powinni się przygotować na:

- Wydłużone przerwy w dostawie prądu

- Społeczny chaos, zamieszki, zbrojne grabieże, zorganizowane „grabieże flash mob” uderzą w placówki handlowe, apteki, sklepy spożywcze będą atakowane i sprzątane.

- Ekstremalne szkody ekonomiczne, załamanie hipotek komercyjnych i mieszkaniowych. Załamanie wszystkich instrumentów inwestycyjnych opartych na hipotekach.

- Niedobór żywności wzrośnie w ciągu najbliższych kilku miesięcy, ekstremalne niedobory żywności w niektórych obszarach (np. Jaja), zakłócone linie dostaw.

- Szybka utrata siły nabywczej dolara, ponieważ ta waluta fiducjarna przeżywa ostatni etap szaleństwa w postaci ratowania. Zanim rząd skończy ratować wszystkich, dolar przejdzie do historii, a Stany Zjednoczone rząd, jaki znamy, może zostać rozbity. Możliwym scenariuszem do rozważenia jest bałkanizacja Ameryki, regionalne państwa narodowe, takie jak Teksas / Oklahoma / Luizjana, lub wiejski Waszyngton / Oregon / Północna Kalifornia, tworzące się jako nowe narody, do prowadzenia własnych banków, walut, sieci energetycznych i krajowych obrona.

- Każda osoba, która jest na tyle głupia, że ​​może zostać w posiadaniu dolarów, gdy muzyka się skończy, straci wszystko. Dolary staną się bezwartościowe. Peter Schiff przez cały czas miał rację.

Na marginesie, złoto i srebro są teraz „unobtanium”, ponieważ wszystkie fizyczne wcześniejsze metale zniknęły, a kopalnie zamykają się w niektórych obszarach z powodu wirusa. Papierowe metale są iluzją. Cena fizyczna to cena rzeczywista, a złoto wkrótce osiągnie szalony poziom w porównaniu z dolar jako dolar ostatecznie spada. Nie ma sensu próbować wyrażać wartości złota w bezwartościowej walucie fiducjarnej. Lepszą wyceną jest złoto vs. stosunek srebra lub złota vs. żywność lub czynsz. Ile złota kupuje roczna podaż żywności? Ile srebra płaci za jeden miesiąc wynajmu? Są to ekonomie, które Amerykanie wkrótce zaczną wykorzystywać do obliczania wartości, handlu wymiennego i handlu.

Jeśli nie masz jeszcze wystarczającej ilości żywności, aby przygotować się na 18 miesięcy masowych zgonów, blokad, zamieszek, załamania gospodarczego i zakłóceń żywności, jesteś za zakrętem. Staraj się nie pozostać za zakrętem, w przeciwnym razie zostaniesz przez nią przekroczony.

Zasiej jedzenie teraz. Wychowuj kurczaki (wykluwam około 50 nowych kurcząt w ciągu najbliższych 2-3 tygodni). Jajka staną się walutą. Skonfiguruj lokalne komunikacje. Mam zapasowe generatory i paliwo (używam generatora WOM, który może ciągnąć się za starym silnikiem Diesla
Ciągnik John Deere). Olej napędowy można bezpiecznie przechowywać, a benzyna nie.

Zablokuj i załaduj całą broń palną. Sprawdź wizyty. Sprawdź baterie na czerwonych kropkach. Załaduj wszystkie magazyny AR do 28 rund. Użyj rozszerzającej się amunicji. Dostosuj zestaw na klatkę piersiową do aktywnego użytkowania. Przygotuj wszystkie swoje płyty balistyczne. Wyczyść Glock i nasmaruj BCG na swoim AR. Jeśli nie wiesz, czym jest BCG, jesteś już za zakrętem. Spróbuj dogonić.

Zacznij wszystko od mikropachowania. NJ nakazał policji skonfiskowanie wszystkich artykułów medycznych. Wkrótce przybędą po twoje jedzenie, amunicję i złoto. To nie jest żart. Ukrywasz je lub gubisz w miastach rządzonych przez Demokratów. Dodatkowe zapasy żywności będą oznaczone jako „nielegalne gromadzenie”. Zostaniesz odciągnięty i wrzucony do obozu śmierci kwarantanny wirusa koronawirusa prowadzonego przez FEMA, jeśli złapiesz dodatkowe zasoby w liberalnym mieście. To dobry moment, aby wyruszyć na przelot nad Ameryką i uciec od Dems. Przejdź do wolnych stanów, jeśli możesz. W ciągu ostatnich dziesięciu lat większość producentów broni, amunicji i magazynów przeprowadziła się już z Connecticut, Kalifornii, Nowego Jorku itp. Wszystkie państwa liberalne nie mają żadnych lokalnych środków produkcji, by walczyć w wojnie domowej, jeśli o to chodzi, więc będą skonfiskować wszystko od lokalnych mieszkańców.

Wreszcie połowa Ameryki odrzuci wynik wyborów w listopadzie, bez względu na to, co się stanie. Demi popełnią ogromne oszustwo w głosowaniu pocztą, które już działa. Jeśli Trump wygra, wyborcy Dem stracą swoje gówno. Jeśli Trump przegra, patrioci uznają wybory za nieważne. Prawie nie ma scenariusza, w którym nadchodzące wybory zostaną zaakceptowane przez stronę przegrywającą. Wojna domowa jest bardzo realną możliwością, zaostrzoną przez załamanie gospodarcze wywołane przez koronawirusa, które szczególnie mocno uderza w liberalne miasta o dużej gęstości.

Co najważniejsze, pozostań przy życiu. Przetrwanie to zwycięstwo. Jeśli zginiesz od koronawirusa, nie możesz pomóc w obronie Ameryki przed jej okrutnymi, zdeterminowanymi wrogami. Najpierw musimy pokonać wirusa, następnie musimy pokonać komunizm, co oznacza również aresztowanie i ściganie (a być może egzekucję) wszystkich ukrywających się komunistów, którzy już infiltrowali rząd USA."
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 04 kwie 2020, 21:40

Uważam, że p. Mike Adams jest jednak znacznie gorzej poinformowany od reszty świata, jeśli jest preppersem, to mogę tą dysertację zrozumieć.
O wojnie chińsko - amerykańskiej już pisałem, nie będę się powtarzał, jak na razie jest to wojna na słowa, cła i wirusy, poza tym się dogadują, ale żadna strona nie może się do tego przyznać.
W sumie lepiej czytać Q-Anona niż tego rodzaju wymysły.
Trump lawiruje od dawna, aby do wojny domowej nie dopuścić, stąd mówi jedno, a robi coś innego.
I jest wiele sposobów, aby jakiejkolwiek wojny uniknąć, jeden właśnie poznajemy.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

cedric
Posty: 6204
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 91
x 154
Podziękował: 3832 razy
Otrzymał podziękowanie: 9775 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 04 kwie 2020, 22:20

@blu
Zapodaję NN ze względu na generalną solidność w podawaniu informacji.
0 xcedric
Posty: 6204
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 91
x 154
Podziękował: 3832 razy
Otrzymał podziękowanie: 9775 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 05 kwie 2020, 20:07

Koronawirus będzie wirusem o dużej śmiertelności w wyniku samobójstw i napaści, braku dostępu do leczenia, żywności, braku ruchu, narażenia na smog EM.
Dzieci nie mogą się wyszaleć w parkach, na boisku, na wu-efie, zamiast tego muszą siedzieć godzinami przy komórce i kompie, żeby uczestniczyć w lekcjach , mieć kontakty klasowe.

Szczepionka na CV może być wykonana z wody destylowanej, ważne żeby był elektroniczny certyfikat.
W związku z obniżeniem standardu życia może nie być masowych buntów , bo obroża elektroniczna wskaże każdego nieposłusznego.

Lektura na przyszłość

http://orwellsky.blogspot.com/2012/03/l ... wella.html

https://joemonster.org/art/25096/8_trag ... ous_Huxley

http://www.comporecordeyros.cba.pl/lekt ... leyNWS.pdf
ALDOUS HUXLEY
„Nowy Wspaniały Świat” (Przełożył: Bogdan Baran)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14294
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 990
x 399
Podziękował: 15120 razy
Otrzymał podziękowanie: 22054 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 05 kwie 2020, 20:09

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 610
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18584 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 06 kwie 2020, 21:43

z http://www.pospoliteruszenie.org/Co%20d ... edzie.html
Co dalej z nami będzie? Czyli jak zakończy się oszukana pandemia?Aby postawić jakąś sensowną prognozę "co dalej" trzeba sprecyzować jaki jest cel sztucznie wywołanego kryzysu. O co chodzi?

Cel pierwszy i najważniejszy:
przejąć strategiczne na świecie firmy za bezcen,
poprzez wywołanie sztucznej paniki na giełdach światowych.
Ten cel został już osiągnięty.


Być może finansowi grandziarze jeszcze pospekulują , aby dodatkowo okraść tak zwanych "giełdowych leszczy", jednak w zasadzie dalsze trwanie paniki nie jest w ich interesie, gdyż aby oni dalej zarabiali gospodarka światowa musi się kręcić!

Drugi cel: wymusić na rządach państw wprowadzenia przymusowych szczepień.

Przypomnę, że na grypie świńskiej (wywołanej w mediach światowych w roku 2009, w identyczny sposób jak obecnie) producenci szczepionek zarobili miliardy dolarów, choć tylko w Szwecji wprowadzono przymus szczepień. (tam zaszczepiono 60% populacji kraju)! W innych państwach nie udało się wprowadzić przymusu szczepień, więc ludzie olali szczepienia i 95% szczepionek zostało zniszczonych.

Ale za szczepionki zapłacono, więc grandziarze swoje zarobili bardziej humanitarnie niż w Szwecji, gdyż w Szwecji szczepionki wywołały groźne powikłania zwłaszcza wśród dzieci. Rząd szwedzki do tej pory wypłaca odszkodowania ludziom zatrutym szczepionkami, zaś stowarzyszenie osób poszkodowanych przez szczepienia nadal prowadzi batalie sądowe o dalsze odszkodowania.

(tutaj więcej na ten temat: http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/15 ... 0-lat-temu )

Aby osiągnąć drugi cel, (czyli wprowadzenie przymusu szczepień) gebelsowskie media muszą nadal "podkładać do pieca" i siać panikę tak długo, aż rządy państw "zmiękną".

Ale za długo nie mogą, gdyż jest to sprzeczne z celem podstawowym: przyjęcie za bezcen dużego segmentu gospodarki światowej i czerpania z tego korzyści.

W krótkim czasie panika będzie stopniowo "zwijana", nawet jeśli przymusu szczepień nie uda się wprowadzić w skali całego świata.
Obecna "pandemia" pokazał wiele faktów dotychczas skrzętnie ukrytych, na przykład takich, że rządy państw światowych są tylko atrapą zaś politycy to tylko żałośni figuranci postawieni na fasadzie przez światowych grandziarzy finansowych. ( chlubnym wyjątkiem jest pan Łukaszenka, który okazał się jedynym niezależnym politykiem w Europie, reszta to kukiełki!).

Jeśli przymus szczepień zostanie wprowadzony, to cała ludzkość (zwłaszcza dzieci) znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Przykład Szwecji z czasów tak zwanej świńskiej grypy pokazuje, że światowi grandziarze są gotowi pokaleczyć dowolną liczbę ludzi szczepionkami, byleby tylko okraść ich!
Co wówczas nam pozostaje?

Samoobrona taka jak podczas trucia dzieci szczepionkami na polio w Indiach i Pakistanie. Ludzie przerażeni skalą zgonów dzieci i ogromem powikłań, przy bierności rządu Indii, wzięli sprawy w swoje ręce i zastrzelili 8 szczepionkowców, reszta zdołała uciec.

Reasumując: w krótkim czasie finansowi grandziarze będą "zwijać" epidemię i pandemię, gebelsowskie media ogłoszą zwycięstwo rządów, zaś otumanione stado baranów poprosi o szczepionki.

Myślę, że pandemia zakończy się w ciągu 1 miesiąca, dalej jest to dla grandziarzy nieopłacalne.

Nie ma się czym martwić, ONI nas tylko okradną metodą na „wirusa” tak jak to już zrobili wcześniej w ten sam sposób, tylko inaczej nazywając swój szwindel: „grypą świńską”, „grypą ptasią”, dziurą ozonową, ocieleniem klimatu, itp., itd.


Na koniec link do kapitalnego wywiadu pani profesor Marii Doroty Majewskiej.
Pani profesor jest światowej sławy neurobiologiem, dwukrotnie nominowanym do nagrody Nobla w dziedzinie medycyny, ma najwięcej cytowań w światowej literaturze medycznej w historii Polski.

https://dziecisawazne.pl/masowe-szczepi ... -majewska/


Anthony Ivanowitz

www.posoliteruszenie.org

06.04. 2020r.
i kilka (dziesiąt) innych ciekawych przemyśleń:
http://www.pospoliteruszenie.org/
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 1054
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 41
x 96
Podziękował: 2324 razy
Otrzymał podziękowanie: 2363 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » poniedziałek 06 kwie 2020, 23:19

0 xcedric
Posty: 6204
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 91
x 154
Podziękował: 3832 razy
Otrzymał podziękowanie: 9775 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 07 kwie 2020, 18:14

0 xDevana
Posty: 196
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 106
x 23
Podziękował: 1228 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: Devana » czwartek 09 kwie 2020, 12:55

Koment z bloga:
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... ment-88489
majk koszyk pisze:
9 kwietnia 2020 o 09:33
macie sami posłuchajcie
oni są przerażeni że ich wyimaginowany świat okazał się fikcją ale dalej w nią brną

.https://youtu.be/mEUbYHFdKMs
Film to wywiad z radia WNET: "Dr Jacek Bartosiak: A co jeśli epidemia covid-19 zdemoluje Zachód, a Azja będzie normalnie pracować?"

Wybór komentów spod filmu:
Xarak Bendardo
1 dzień temu
Znalezione w sieci:
"Co osiągnęły CHINY na covidzie i dlaczego prawdopodobnie przestali już tam rozpylać i twierdzą, że są zdrowi:

Przeprowadziły spis powszechny ludności. Szybki i skuteczny.
Zaostrzono dyktaturę cyfrową. Kontrola sieci społecznościowych i wszelkiej komunikacji.
Stworzyły system do szybkiego ustalenia wszystkich kontaktów w sieciach społecznościowych pożądanej osoby: kto jest z nią w kontakcie, z kim się przemieszczała, gdzie była, z kim się komunikowała.
Wszyscy nielegalni imigranci zostali zidentyfikowani i wielu zostało eksmitowanych z kraju.
Wielu obcokrajowców i szpiegów zostało usuniętych z kraju w łagodny sposób. Sami dążyli do ewakuacji. Resztę zidentyfikowano i przyjęto pod kontrolę.
Opracowano mechanizm masowego i ostrego blokowania całego kraju.
Pokazano całemu światu do czego zdolne są Chiny. Umieszczenie 1,5 miliarda ludzi w pełnej kwarantannie, założenie na wszystkich masek – to jest potężny wpływ, podobnie jak budowa ogromnego szpitala w ciągu tygodnia.
Cały kraj został nauczony, jak dbać o higienę.
Przyjęto ustawę zakazującą spożywania dzikich zwierząt, co jest normą w wielu dzielnicach.
Pokazano światu, jak bardzo wszystkie kraje są zależne od Chin.
Zamrożono wiele łańcuchów produkcyjnych na całym świecie, wywołując globalny kryzys. Zatrzymano całą produkcję na całym świecie!
W służbach policyjnych i różnych służbach reagowania kryzysowego masowo wprowadza się użycie dronów i automatycznych urządzeń śledzących.
Opracowano system masowego obrazowania termicznego z automatycznym obliczaniem danych anomalii.
Zaktualizowano algorytmy działania kamer wideo z rozpoznawaniem twarzy uwzględniając osoby noszące maski, a więc teraz sposób chodzenia osoby jest również uwzględniany w rozpoznawaniu osobowości.
Masowo i szybko tworzone są systemy do automatycznej dostawy towarów.
Opracowano system elektronicznych obozów koncentracyjnych.
Protesty w Hongkongu ustały, a wpływy tamtejszego rządu wzrosły.
Najważniejsze. Podczas gdy świat wciąż pogrąża się w kryzysie, Chiny już go opuściły i za grosze wykupiły akcje wszystkich zagranicznych firm działających w Chinach. Kupują tańsze aktywa wszystkich przedsiębiorstw na całym świecie. Pomagają słabym finansowo państwom, zwiększając swój wpływ globalny. Zyskuje na niższych cenach ropy."

Paulie God
22 godziny temu
ok, ale Chiny są państwem totalitarnym a ponad miliard ich obywateli jest ostro wkurwiona na takie działania jak system oznaczania obywateli, rozpoznawania twarzy itp. Nikt tam nie chce robić już za miskę ryżu. Jakie były problemy z Hongkongiem? Jak własna ludność się zbuntuje i przestaniesz być fabryką świata to nic nie zrobisz. Chiny się bogacą i kolejnym państwem co przejmie bycie fabryką świata to Indie. Najbardziej powinna się bać Rosja mając za sąsiadów dwa najbardziej przeludnione kraje...

Janina Barcicka
1 dzień temu
"Musi nastąpić przywrócenie fundamentalnych zasad - pracowitość..." To w swoich wykładach na YT powtarza Karoń, a nie chwaląc się i moja prawie 100-letnia babka. Od lat powtarzała, że jeszcze się to wszystko przewróci, że ludzie przeproszą się z ziemią i przestaną myśleć o dupie Maryni :P Azjaci nie zasypywali gruszek w popiele, byli bardzo pracowici i dlatego teraz porównując się do Chin, Korei jesteśmy takim 3 światem.

Fenrir the Wolf
1 dzień temu
Prawda jest taka, że Zachód już nie żyje tylko jeszcze o tym nie wie. Najlepszym objawem tego jest to, że Zachód zajmuje się pseudoproblemami LGBT+ czy wojującego feminizmu. Jeśli najważniejszym problemem jest to jak udowodnić, że jest coś więcej niż kobieta i mężczyzna czy też kwestia czy rodzaj męski rzeczownika nie dyskryminuje kobiet no to gdzie my zamierzamy dojść? Azja zostawi nas daleko w tyle a my zostaniemy z gejami, którzy debatują o aborcji, która ich nie dotyczy.
Tak samo jest z wychowaniem dzieci - wszystko wywrócono do góry nogami, pojęcie rodzica, wychowania, nauki czy w końcu zwykłego posłuszeństwa i szacunku. I jest to co jest...
Inny przykład - demografia, która jest podstawą i dla gospodarki i dla nauki i dla polityki czy nauk społecznych w ogóle.
Urlop macierzyński płatny przez rok, potem żłobek, potem przedszkole. 500+, 300+ (nie dyskutuję czy to dobre czy złe, wymieniam), pieluchy jednorazowe, obiadki gotowe... poradnie, kluby sportowe, place zabaw. I ludzie nie chcą mieć dzieci bo im ciężko. Jakie k.... ciężko, po wojnie to było cieżko 5tkę dzieci wychować. Chodzi o wygodę i lenistwo, nazywane samorealizacja i wolnością. Kobiety dały sobie wmówić, że ich największy atut, największa zdolność to danie życia innym istotom, noszenie ich w brzuchu, czucie jak się rozwijają, urodzenie, wychowanie ich. Przecież to nie wyklucza pracy i nauki.
Ale grube, brzydkie i agresywne feminazistki wmawiają im, że dzieci to niewola i męski spisek. A bez dzieci nie ma rozwoju, naukowego, gospodarczego, społecznego.
Tak, tak, Zachód jest już w agonii... pozostaje pytanie kto zada Coup de grace - islam czy Chińczycy?

Michał Siepsiak
1 dzień temu
To jest schyłkowy okres cywilizacji zachodniej - dekadencja i konsumpcjonizm. Przyjdzie chiński walec i wyrówna. Szafiarki i sojboje nas wtedy nie uratują.

Uchodźca Zarobkowy
20 godzin temu (edytowany)
To pytanie, a właściwie stwierdzenie w 21:28 "Jak to jest, że my (i tu stek kłamstw i bredni) gorzej poradziliśmy sobie z epidemią, gorzej budujemy statki(...) gorzej wszystko" to klasyczna promocja totalitaryzmu, niepierwsza w wydaniu Jacka Bartosiaka.
W Europie już dawno nie ma wolności, kreatywności oraz innych cech europejskich, gdyż to co nazywało się cywilizacją łacińską, zostało zniszczone w w XX-m wieku za pomocą neokomunistycznych ideologii. Zamiast wzdychać za dalszym uwstecznianiem do totalitaryzmu, należy budować cywilizację łacińską 2.0, a wszystko ulegnie wyprostowaniu.

I na Polaków nie pracuje ktokolwiek inny, to my jesteśmy neokolonią zachodu. Skąd się ten Bartosiak wziął? Przecież to jest zwykły propagandysta.

Krzysztof Lewandowski
1 dzień temu
Ludzie nie slyszycie ze tu sama agentura chinska

0000marcin
1 dzień temu
Przeciez od poczatku bylo wiadomo ze to sciema. Tylko lemingi wierzyly w bajki ekspertow i rzadu. Oczywiscie ze tak to jest wojna... miedzy chinami i zachodem. I Chiny juz ja wygrały... to widac.

Rukasuさくら
1 dzień temu
Ludzie nie ogladajcie tych polskich idiotow z yt, uczcie sie informatyki, logiki, jezykow obcych. Swiat idzie w tym kierunku. Konflikt w przyszlosci to nie bedzie czolg vs czolg, tylko haker vs haker, Informacja i umiejetnosc jej pozyskania/wykradzenia to potega.

reepz
1 dzień temu (edytowany)
no i nagle to o czym Karoń mowi od kilku lat zaczyna sie przebijac do glownego nurtu. Tylko praca da sie zrobic dobrobyt, a nie 'nawijaniem makaronu na uszy' :]

krzysiek23b
1 dzień temu (edytowany)
Chciałbym debata Bartosiak z Krzysztofem Karoniem. Bartosiak porusza co raz więcej wątków o których mowi Karoń, ogołnie wszyscy nagle zauwazają problemy o których od lat mowi Karoń. Praca, podział pracy, kto na kogo pracuje, kto jest pasożytem i złodziejem, jak praca została zdewaluowana przez lewacką ideologię, naturalna dla człowieka jest kradzież bo wymaga najmniej energii i umiejętności. I czym jest kradzież. Ludzie muszą zrozumieć czym jest kradzież i kto i kiedy kradnie. Karoń doszedł do odpowiedzi na pytania ktore zadaje Bartosiak typu " co jest z nami nie tak, że wypadamy gorzej".

Kapitan Nemo
1 dzień temu
Dureń. Co się z nami stało? Toż Krzysztof Karoń to tłumaczy od kilku lat. Skowroński też durnia udaje.

CamelKatowice
1 dzień temu
Dziecko w Europie -> youtuberem i szafiarką
Dziecko w Chinach -> Astronautom i fizykiem jądrowym
To jest puenta tego materiału.
Ja bym dodał do tego mój skromny komentarz
Dziecko w Europie -> youtuberem i szafiarką
Dziecko w Chinach -> Astronautom i fizykiem jądrowym
i game over.
0 xsoma
Posty: 561
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 52
Podziękował: 885 razy
Otrzymał podziękowanie: 958 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: soma » sobota 11 kwie 2020, 19:17

Urzędnik FEMA przedstawia BARDZO długo zaplanowany program

Co nas czeka po koronawirusie?
Straszne sceniario jaki przedtawia Celeste Bishop Solum.
Mowi o coronavirusie i innym virusie, ktory nam zaserwuja po nim. Mowi o szczepionkach i jedzeniu jakie beda nam sewowali. Naswietla duzo wiecej rzeczy i to nie jest mile czytanie.
Po prawej stronie jest translator.

https://bakomkulisserna.biz/2020/04/10/ ... s-agendan/
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 610
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18584 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 12 kwie 2020, 15:42

z https://www.farmer.pl/produkcja-zwierze ... 93746.html
Polskie wylęgarnie na skraju bankructwa

Polskie wylęgarnie na skraju bankructwaProblemy polskiego drobiarstwa pojawiły się wraz z początkiem epidemii koronawirusa w Polsce, gdy zaczęły się kłopoty z transportem,

Obrazek
fot. Shutterstock
Autor: PAP

Dodano: 07-04-2020 06:47

Średnie i mniejsze zakłady wylęgu drobiu w Polsce tracą płynność finansową. Wiele z nich stoi na skraju bankructwa, potrzebna jest pomoc publiczna – informuje Krajowa Izba Producentów Drobiu i Pasz.

Problemy polskiego drobiarstwa pojawiły się wraz z początkiem epidemii koronawirusa w Polsce, gdy zaczęły się kłopoty z transportem. Sektor mięsa drobiowego produkuje o 50 procent więcej niż wynosi krajowe zapotrzebowanie, co oznacza, że połowa polskiego drobiu musi znaleźć nabywców zagranicznych. Dodatkowo zamknięcie restauracji, hoteli oraz stołówek na zachodzie Europy spowodowało, że polski eksport mięsa drobiowego z dnia na dzień praktycznie zamarł.

Dramatyczny spadek eksportu doprowadził do tego, że ceny skupu żywca obniżyły się w Polsce o ponad 60 procent. To z kolei zmusiło wielu hodowców drobiu do rezygnacji z zakupu piskląt. Wskutek tego problemy pojawiły się w wylęgarniach - tłumaczy dyrektor Krajowej Izby Producentów Drobiu i Pasz Katarzyna Gawrońska.

Jej zdaniem, bez pomocy dla producentów piskląt Polska może stracić pozycję europejskiego lidera w produkcji drobiu.

Polska jest największym producentem i eksporterem mięsa drobiowego w Unii Europejskiej.

A także liderem w produkcji piskląt w Europie. Rocznie polskie wylęgarnie opusza około miliard trzysta milionów piskląt kurcząt rzeźnych oraz kilkadziesiąt milionów piskląt indyczych, gęsich i kaczych.
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

ODPOWIEDZ