Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 03 sie 2021, 17:32

Będzie Można Zwolnić z Pracy Pracownika Za Brak Preparatu - Analiza Komentator Finanse Obostrzenia
3 sie 2021

https://www.youtube.com/watch?v=fj_Y7HB3Oow

wideoprezentacje
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 04 sie 2021, 09:05

gdyby głupota umiała latać...
Nosel Wkręca w Radiu ZET - Śrubka gwintowana cynkowana
https://youtu.be/cd1L75oAUVs
zaczyna się 2 etap wojny > winni atyszczepionkowcy :mrgreen:
recepty i przepisy, rozkazy (prowokacje) płyną wartko do syntezatora prosto od najlepszych:
NIEDZIELSKI idzie na WOJNĘ! "Antyszczepionkowcy jak terroryści!" Przegląd Mediów wRealu24!
https://youtu.be/0xJubC4pbaE
https://astromaria.wordpress.com/hyde-p ... ment-90792
astromaria pisze:
03/08/2021 o 21:17
Hitler podpalił Reichstag, a Morawiecki punkt szczepień.
Ciekawe, ile kasy za to dostali z Wall Street? Hitler dostał tyle, że starczyło na rozpętanie II wojny światowej.
A na co wystarczy Morawieckiemu?
https://tvn24.pl/polska/zamosc-podpalen ... ru-5163693
M. Adams widzi to podobnie:
https://ce-publiclw.naturalnews.com/ct. ... MVcA%3d%3d

już tokują o lambda, perpetuum mobile :mrgreen:
Nadchodząca blokada Delta jest ZAPROJEKTOWANA,
aby wywołać ogólnokrajowe protesty, aby można je było wykorzystać jako tło dla wydarzenia fałszywej flagi, aby obwiniać „antyszczepionkowców”


W ciągu najbliższych 12 dni, wiele źródeł poinformowało nas,

że pretendent naczelny
Joe Biden ogłosi ogólnokrajową blokadę, nieuczciwie obwiniając wariant „delta” i „antyszczepionkowców”

za nadgorliwe działania.

Blokada nie będzie miała konkretnej daty zakończenia i prawdopodobnie stany czerwone będą się jej sprzeciwiać,

podczas gdy stany niebieskie zostaną skutecznie przekształcone w stany policji medycznej z brutalnym egzekwowaniem środków blokujących.

Co najważniejsze, nowa blokada będzie postrzegana jako tak daleko idąca i totalitarna, że ​​wkrótce rozpoczną się ogólnokrajowe protesty .

To właściwie wszystko jest częścią planu. Nacisk na blokadę ma na celu wywołanie sprzeciwu, nawet wśród lewicowców, którzy dołączą do konserwatystów i wyjdą na ulice, by zaprotestować przeciwko tyranii medycznej.


To tło ogólnokrajowych protestów jest scenerią potrzebną głębokiemu państwu do zorganizowania brutalnego wydarzenia pod fałszywą flagą, które , jak mi powiedziano, najprawdopodobniej będzie skierowane na placówkę medyczną lub jakąś grupę medyczną. FBI będzie oczywiście prowadzić to tak, jak prowadziło „porwanie” Whitmera w Michigan, a także operację fałszywej flagi „oblężenie stolicy” z 6 stycznia. Prawie każdy akt terroryzmu w Ameryce w ciągu ostatnich dwóch dekad został zaplanowany i zainicjowany przez skorumpowane FBI i nie ma wątpliwości, że planują nowy teatralny kaprys, aby zrzucić winę na tak zwanych „antyszczepionkowców”.

Przestępcy desperacko tworzą nowy kryzys, aby ukryć swoje poprzednie przestępstwa

Widzisz, przestępcy bagienni, którzy prowadzili tę całą kowdowską plandemię, stają się zdesperowani i muszą stworzyć nowy kryzys, aby spróbować przejąć jeszcze więcej władzy. Oto, jak ten plan będzie działał, według wielu źródeł:

Krok 1) Biden ogłasza ogólnokrajową, nadmierną blokadę.

Krok 2) Amerykanie reagują na tyranię medyczną i wychodzą na ulice w pokojowych protestach.

Krok 3) Zbrodniczy reżim Bidena wykorzystuje chaos protestów do przeprowadzenia brutalnego ataku fałszywej flagi na placówkę medyczną, aby można było obarczyć winą posiadaczy broni, którzy są również „antyszczepionkami”.

Krok 4) CNN wyświetla zainscenizowane materiały, twierdząc, że antyszczepionkowcy są terrorystami. Całe media rzucają się na sztuczną narrację, by wywołać masową histerię i nienawiść wobec nieszczepionych. To dalej dzieli Amerykę, podczas gdy media podnoszą emocje do szalonych poziomów.

Krok 5) Biden wykorzystuje emocjonalną histerię, aby wydać zarządzenie zabraniające cywilom posiadania broni. Tak, to nielegalne i niekonstytucyjne, ale spróbuje. Wiele czerwonych stanów potępi ten wysiłek, a to przyspieszy rozpad Stanów Zjednoczonych Ameryki, ponieważ czerwone stany zdadzą sobie sprawę, że nie mogą dłużej utrzymywać żadnej lojalności wobec przestępczej kliki bagiennej, która nie uznaje granic władzy rządu.

Krok 6) Biden uruchamia od drzwi do drzwi zespoły „siły uderzeniowej”, teraz ciężko uzbrojone po teatrze fałszywej flagi, aby przymusowo szczepić ludzi pod groźbą użycia broni i konfiskować ich broń palną.

W ten sposób rozpoczyna się wojna bez ograniczeń z narodem amerykańskim.
Masowe egzekucje na ulicach Ameryki. Rozlew krwi na niespotykaną dotąd skalę.

Wojska USA zwróciły się przeciwko niewinnym cywilom i lekarzom,
którzy promowali witaminę D zamiast toksycznych zastrzyków proteinowych.

To wszystko nadchodzi, a pierwsze kroki są już za dwa tygodnie (lub mniej).

Moja rada dotycząca pokojowego protestowania
Jak wyjaśniam w moim podcaście poniżej, sugeruję, abyś pamiętał o tym, dołączając do pokojowych protestów przeciwko tyranii medycznej:

NIGDY nie przynoś broni na protesty. Nawet gaz pieprzowy. Jeśli przyniesiesz broń, możesz zostać wplątany w kolejny spisek terrorystyczny FBI pod fałszywą flagą.

NIE wchodź do żadnego budynku, w tym szpitala lub kliniki. W ten sposób 6 stycznia aresztowali niewinnych, pokojowo nastawionych demonstrantów.

FILMUJ WSZYSTKO i bądź gotowy do szybkiego ukrycia karty micro SD, aby skorumpowane FBI nie mogło jej skonfiskować po tym, jak wycofają się ze zdarzenia fałszywej flagi. Oznacza to wcześniejsze przygotowanie się do ukrycia kart micro SD w staniku, butach, bieliźnie, włosach, a nawet w innych otworach ciała, jeśli się odważysz. Odkąd Ameryka staje się Koreą Północną, uczciwi Amerykanie muszą teraz uciekać się do tych samych technik wolnościowych, których używają sprzeciwiający się obywatelom Korei Północnej, którzy muszą przemycać filmy pokazujące korupcję i przestępczość reżimu.

UWAŻAJ na wysiłki podejmowane przez pojedyncze osoby lub grupy, aby popchnąć Cię do agresywnych działań jakiegokolwiek rodzaju. FBI oczywiście będzie kierować agentami prowokatorów, którzy będą próbować przekonać ludzi do robienia skandalicznych rzeczy, a kamery CNN będą czekać, aby uchwycić cię na filmie i zniszczyć twoje życie.

JEŚLI WĄTPLIWOŚCI, trzymaj się z daleka. Nie daj się wciągnąć w jakąś sytuację, która wydaje się podejrzana lub wymyka się spod kontroli. Nie wchodź do budynków lub własności prywatnej. Uważaj nawet na to, co mówisz werbalnie, ponieważ wokół ciebie są urządzenia do nagrywania dźwięku. Po prostu wypowiadając na głos coś w stylu: „Powinniśmy tam wpaść!” możesz zostać oskarżony o terroryzm pod rządami nowego reżimu Bidena i jego skorumpowanego Departamentu Sprawiedliwości.

Pamiętaj też, że My, naród, nie wygramy tej wojny poprzez konflikt kinetyczny. Wygramy , demaskując przestępczość reżimu , a to oznacza strzelanie kamerami, a nie karabinami. Skorzystaj z dostępnych dziś platform wideo, aby opublikować swoje filmy i ujawnić reżim. Nagrania wideo są twoją największą „bronią” przeciwko nielegalnemu, przestępczemu rządowi, który teraz wprawia w broń kowbojską histerię przeciwko narodowi amerykańskiemu.

Dowiedz się więcej z dzisiejszego bardzo ważnego podcastu o aktualizacjach sytuacji:

Brighteon.com/cba45892-be02-474a-beea-a26e767f2797
????
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 04 sie 2021, 11:36

ad. "ocena punktowa obywateli"- coś mi się przypomniało i mały cytat a Astromarii,-

otóż w jednej z rozmów tutaj w wlk.bryt.- przy okazji scypionek usłyszałem,-
iż nizascypionym służba zdrowia najprawdopodobniej nie będzie mogła pomóc.

i cytat:
Benjamin Rush, sygnatariusz Deklaracji Niepodległości:

Jeśli nie wprowadzimy wolności medycznej do Konstytucji nadejdzie czas, kiedy medycyna zorganizuje się w tajną dyktaturę, aby ograniczyć sztukę leczenia tylko jednej klasy ludzi, bez przywilejów dla innych. Ten czas jest teraz!
https://astromaria.wordpress.com/?blogs ... cribe-blog
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 05 sie 2021, 12:14

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 05 sie 2021, 12:39

wobec gróźb dr Mercola usuwa wpisy z portalu zgromadzone w ciągu wielu lat. Obecne będą dostępne przez 48 godzin. Póki co, polska wersja ma starsze wpisy, więc trzeba się spieszyć. Warto gromadzic książki ,blogi, suplementy wspomagające zdrowie, porządkować wiedzę .Nadchodzą czasy totalnej cenzury i tyranii medycznej. Będą znikać filmy, wykłady, blogi, dostępność do lekarzy.
https://polish.mercola.com/

https://www.mercola.com/newsletter-announcement.htm?
Dziś mam najważniejsze ogłoszenie w kwartale wieku historii tego biuletynu. Mój cel i pasja zawsze chodziła o wspieranie ciebie i pomagając podjąć kontrolę nad swoim zdrowiem. Jestem bardzo zachwycony, że są dziesiątki milionów ludzi, którzy skorzystały z tego, co dzieliłem przez lata.

Jestem wypełniony radością i wdzięcznością za każdym razem, gdy podróżuję i wykład jako niezmiennie wielu ludzi mówią mi, jak zmieniłem swoje życie, zapewniając istotne informacje, które nie mogły znaleźć istotne informacje, a nawet lepiej, że był całkowicie wolny.

Były to czasy, w których wielu poglądów, które przedstawiłem, zostało skrytykowane, ale to należy się spodziewać. To była jedna z wielkich wolności, którymi się podobała. Moglibyśmy mieć różne widoki i moglibyśmy mówić otwarcie o tych poglądach bez strachu przed retbilitem.

Ale teraz jesteśmy w innym czasie. Znacznie ciemniejszy czas. Cisza wolnego słowa jest teraz ogłuszająca.

Nie tylko rażąca cenzura tolerowana, jest zachęcana przez osoby, które mają być powierzone z ochroną naszej wolności słowa.

Nie żyjemy z lekcji, których nauczyliśmy się wcześniej. Nigdy w życiu nie wierzę, że siedzi Prezydent Stanów Zjednoczonych zawołał 12 Amerykanów w mccaarthyizmu, jak atak w Stanach Zjednoczonych. Jak wiesz, byłem umieszczony na szczycie tej listy.

Ostatni tydzień przyniósł mi ogromną ilość refleksji i wiele niedopuszczalnych zagrożeń dla firmy pełnej niesamowitych ludzi, którzy pomogli mi wspierać w tej podróży.

Do tej pory jestem pewien, że wiesz, że wystąpił ten artykuł w czasie atakujący mnie i był jednym z najczęściej rozpowszechnionych historii na świecie. Artykuł został załadowany fałszywych stwierdzeń dotyczących mnie i mojej organizacji.

Raport byłby roześmiany, gdyby został złożony do przeglądu wzajemnego, grupy, które stworzyły, są finansowane przez ciemne pieniądze i prowadzone przez nielegalnego agenta zagranicznego. Prasa nigdy go nie zakwestionowała, ale biegła z ich zamówieniami z góry.

Mogę sobie poradzić z załogami CNN, które ścigają mnie samochodem, podczas gdy ja rowerem z mojego domu. Przepraszam, że ludzie w mediach, które muszą śledzić zamówienia, które są podane.

Łatwo jest odrzucić pionki medialne, ale najpotężniejsza osoba na planecie ukierunkowała mnie jako jego pierwotna przeszkoda, którą należy usunąć. Każda trzyliterowa agencja jest do jego dyspozycji, a uprawnienia wykonawcze wzrosły poza to, co może chronić prawa Amerykanów indywidualnych.

Spadek mandatów medycznych jest teraz celem i przeszkodą do usunięcia. Wiem - to 25 lat warte krwi, pot i łzy schodzą.

Nie mogę wierzyć, że te słowa wychodzą z moich ust. To Testament, jak radykalne rzeczy zdegenerowały w niedawnej przeszłości. Jednakże będę nadal publikować nowe artykuły, ale idzie do przodu, każdy artykuł, który publikuję, będzie dostępny tylko przez 48 godzin, a następnie zostanie usunięty ze strony internetowej.

Jesteśmy na skrzyżowaniu, gdzie zmiana jest nieunikniona. Wszyscy musimy dokonywać wyborów, które określają naszą przyszłość. Do wielu, wygląda to jak wojna ... ale czego potrzebujemy, aby znaleźć pokój. Znajdę pokój przez tę ofiarę.

Aby być jasnym, wszystkie moje treści zostaną usunięte. Obejmuje to artykuły na temat:

Świetny reset
Ogólne odżywianie.
koronawirus
Moje wywiady z ekspertami

Zostaną one usunięte, aby uspokoić osoby w mocy, które mają arsenał przytłaczających narzędzi do ich dyspozycji i są aktywnie angażowane w ich użycie. Covid-19 aktywował i autoryzowani uprawnienia awaryjne, które osłabiły nasze prawa konstytucyjne. Niestety, Cyberwarfare i siły autorytarne są poza naszymi umiejętnościami, aby wytrzymać, a to jest teraz naszą jedyną drogą do przodu.

Ponad 15 000 artykułów pełnych istotnych informacji, które pomogły dziesiątki milionów na całym świecie przejąć kontrolę nad ich zdrowiem, zostaną usunięte. Było trochę czasu, kiedy ludzie mogli debatować i szanować się swobodnie. Ten czas już minął. Wierzę, że prawa są najlepiej stosowane jak medycyna - lokalnie i konkretnie.

Lokalne jedzenie, Lokalna Demokracja - Nasza lokalna siła społeczności jest najlepszym sposobem na osiągnięcie pokoju ruchu do przodu i zatrzymać autorytarną technokrację. Wierzę również, że jesteśmy w naszym najsilniejszym, kiedy możemy obchodzić i utrzymywać szacunek dla siebie. W ten sposób możemy podejmować nasze najważniejsze decyzje w życiu.

Ponownie będę nadal pisać moje codzienne artykuły, które zaczęłam 25 lat temu, ale będą dostępne tylko przez 48 godzin przed ich usunięciem. W ten sposób mam nadzieję kontynuować moją misję, aby pomóc Ci przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem - ale do pobrania, udostępniaj i ponownej repost tej zawartości. Nie będę egzekwować moich praw autorskich na temat tych informacji, abyś mógł swobodnie udostępnić.

Zachęcamy też innych do czytania "Prawda o Covid-19", gdzie znajdziesz wiele informacji z ostatnich dwóch lat, które ludzie muszą przeczytać, aby obudzić się i otworzyć oczy. Darowiłem wszelkie zarobki do krajowego centrum informacyjnego szczepionek.

Chcę podziękować wszystkim, którzy mnie poparli przez lata. i Mam nadzieję, że rozumiesz, dlaczego postanowiłem dokonać tej dramatycznej decyzji i mieć nadzieję, że pozostałe artykuły efemeryczne będą przydatne dla tych, którzy chcą je przeczytać.

Będziemy kontynuować te trudne czasy i pamiętamy o tym:

Twoje ciało zostało zaprojektowane, aby zachować zdrowie.

Trzymasz w dłoniach moc, aby przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem.

Nigdy nie pozwól nikomu zabrać twojego prawa do zdrowia od ciebie.

Nauka może kwitnąć tylko w atmosferze wolnej słowa. ~ Albert Einstein."
0 x



cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 06 sie 2021, 00:01

https://www.youtube.com/watch?v=6A3jQOIHF14
" Cypr: Stan absolutnej tyranii! Pseudo wolność odnawiana co 72 godziny. Ich los przestrogą! L.Szostak"
0 x



ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: ex-east » piątek 06 sie 2021, 01:47

songo70 pisze:
środa 04 sie 2021, 11:36
ad. "ocena punktowa obywateli"- :
Benjamin Rush, sygnatariusz Deklaracji Niepodległości:

Jeśli nie wprowadzimy wolności medycznej do Konstytucji nadejdzie czas, kiedy medycyna zorganizuje się w tajną dyktaturę, aby ograniczyć sztukę leczenia tylko jednej klasy ludzi, bez przywilejów dla innych. Ten czas jest teraz!
https://astromaria.wordpress.com/?blogs ... cribe-blog
To oczywiście zagrożenie, chociaż z drugiej strony w dzisiejszych czasach oznacza rozwój medycyny alternatywnej i odwrót ludzi " drugiej kategorii" ( o ile System ich wyrzuci poza uprzywilejowany "nawias" ), w kierunku znachorów, energoterapi , ziołolecznictwa i bab akuszerek. I być może będzie to masowy odwrót.

Obecnie, gdy rośnie rezonans Schumana , wzrasta Świadomość i wielu Przebudzonych ma już dostęp do duchowych narzędzi uzdrawiania, taki ruch Systemu tylko przyspieszy eksodus ze świata tzw 3ciej gęstości ( nie lubię tej terminologii rozrzedzania ) w kierunku "wyższych rzadkości " .

Bez szczepionki nie wejdziesz do kina, teatru, sklepu, lekarza, na statek ani do samolotu czy pociągu?? - ok, to nie ma wyjścia tylko trzeba poszukać ALTERNATYWY . Cześć się podda i wróci do Systemu po "znak besti", ale ci najwytrwalsi zbudują lepszy, nowy świat.
Nastał w praktyce czas rozdzielenia światów.
1 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 06 sie 2021, 07:28

genetyczne manipulacje szczepankowe stworzą
ludzi gołych (bez majątku) i szczęśliwych ? :D
albo będzie mniej przyjemnie....

https://astromaria.wordpress.com/hyde-p ... ment-90827
Morwa pisze:
06/08/2021 o 01:05

Po modyfikacji genetycznej białko hybrydowe Magneto uszczęśliwia

– doswiadczenie naukowców opisane przez Nature,a przeprowadzone na myszach.
Najpierw zmodyfikowali myszy,a potem poddawali je działaniu pola elektromagnet,
aby utrzymywać je w stanie poczucia szczęścia
(http://dakowski.pl/index.php?option=com ... &Itemid=47 )

.”…Modyfikacja polegała na modyfikacji genu TRPV4 w celu powiązania go z białkiem żelaza określanym jako ferrytyna, wrażliwym na zewnętrzne promieniowanie elektromagnetyczne.
Rezultatem było nowo uzyskane białko hybrydowe, określone przez naukowców mianem Magneto.

Jego największą zaletą jest właśnie to, że reaguje na promieniowanie magnetyczne,
otwierając kanał jonowy, zmieniający ładunek elektryczny w połączeniach neuronowych…..


…W przypadku myszy naukowcy umieścili gen Magneto w obszarach odpowiedzialnych za produkcję dopaminy,

czyli neuroprzekaźnika związanego z uczuciem nagrody, satysfakcji i szczęścia.

Zmodyfikowane w ten sposób myszy wyraźnie preferowały obszar klatki,
w którym działało przygotowane przez naukowców pole elektromagnetyczne.


Naukowcy planują teraz dalsze eksperymenty na żywych zwierzętach, mające na celu między innymi stworzenie białka bardziej wrażliwego na promieniowanie magnetyczne i precyzyjniejszego umieszczania go w określonych obwodach neuronowych mózgu”

Jak napisał ten psychopatyczny świr K.Schwab będziecie biedni,nie będziecie mieli nic,ale będziecie szczęśliwi,trzeba nas tylko zmodyfikować genetycznie.

Jakis czas temu oglądałam bodajże na H2 materiał,w którym podawano właśnie przykład zmodyfikowanych myszy,

tylko tam regulowano ich poziom agresji za pomocą określonego natężenia światła.

W zalezności od stopnia naświetlenia stawały się bardziej lub mniej agresywne.
możliwości sterujących jest wiele z utylizacją włącznie.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 06 sie 2021, 18:45

cedric pisze:
czwartek 05 sie 2021, 12:39
wobec gróźb dr Mercola usuwa wpisy z portalu zgromadzone w ciągu wielu lat. Obecne będą dostępne przez 48 godzin.
Póki co, polska wersja ma starsze wpisy, więc trzeba się spieszyć.
Warto gromadzic książki ,blogi, suplementy wspomagające zdrowie, porządkować wiedzę .

Nadchodzą czasy totalnej cenzury i tyranii medycznej. Będą znikać filmy, wykłady, blogi, dostępność do lekarzy.
https://polish.mercola.com/
przykra historia, ....


placebo, wspominane niejednokrotnie - jest chyba coś na rzeczy ..??



z https://chemicalviolence.com/2021-07-29 ... leges.html
Ludzie, którzy otrzymali zastrzyki „placebo”
podczas prób szczepień przeciw covid,
będą mieli takie same przywileje, jak „w pełni” zaszczepieni,

mówi rząd Wielkiej Brytanii


29.07.2021 / Ethan Huff
Obrazek

Zwróciliśmy uwagę, że niektórzy biorcy zastrzyków, którzy brali udział w badaniach klinicznych „szczepionek” przeciwko koronawirusowi z Wuhan (Covid-19) w Wielkiej Brytanii, podobno otrzymywali „placebo” zamiast prawdziwych. A brytyjski minister ds. szczepionek Nadhim Zahawi, muzułmanin, mówi, że ci ludzie będą mieli takie same przywileje, jak „w pełni zaszczepieni”, jeśli chodzi o życie i uczestnictwo w „nowej normalności”.

Ci fałszywie zaszczepieni otrzymają przepustkę NHS Covid Pass, brytyjską wersję paszportu szczepionkowego, podobnie jak ci, którzy zakasali rękawy i uzyskali trwałą modyfikację genetyczną, powiedział Zahawi mediom, dodając, że program ma „ważną rolę w grać w spowalnianie rozprzestrzeniania się wirusa”.

Zahawi chce Brytyjczyków, którzy są właścicielami firm i prowadzą duże lokale, w których ludzie gromadzą się, aby szybko przyjąć krajowy certyfikat zdrowia, aby „zabezpieczyć swoich klientów lub klientów” przed najnowszymi „wariantami” Fauci Flu, które magicznie pojawiają się zgodnie z przewidywaniami .

NHS Covid Pass działa jako aplikacja na smartfona, pokazując dowód statusu szczepienia, negatywne wyniki testów lub naturalną odporność na wirusa chińskiego. Zahawi mówi, że ludzie, którzy otrzymali fałszywe szczepionki Wuhan Flu, będą rejestrowani w aplikacji jako „w pełni zaszczepieni”, mimo że otrzymali inną miksturę chemiczną niż ta, która według miliarderów globalistów zapewni wszystkim „bezpieczeństwo” przed chińską chorobą.
apartheid ze szczepionką przeciw Covid nadal rozprzestrzenia się
w Wielkiej Brytanii z Zahawi na czele
Co dziwne, niektórzy z tych wczesnych uczestników badania, którzy otrzymali placebo, a nie rzeczywiste białka kolce wirusa chińskiego lub chemikalia mRNA, są „teraz traktowani tak, jakby byli negatorami szczepionki z tekstami, które otrzymują od NHS ( Narodowej Służby Zdrowia )”, ubolewał deputowany Partii Pracy. Rupa Huq do Zahawiego o niezgodności z obecnym paradygmatem.

Ponieważ niektóre władze nie uważają tych osób za „w pełni zaszczepionych”, ponieważ otrzymali fałszywy zastrzyk, wielu z nich zostało „uziemionych”, mówi Huq. Jedna osoba, Amerykanin, który brał udział w brytyjskim programie testowym Trump Vaccine, musiał znosić rodzaj szczepionkowej „ksenofobii”, ponieważ nie był w stanie uzyskać dostępu do pewnych wydarzeń, które są dostępne wyłącznie dla osób wstrzykniętych.

„Ludzie myślą, że są karani za właściwe postępowanie”, jęknął Huq do Zahawiego. „Czy minister to naprawi?”

W odpowiedzi Zahawi obiecał, że każdy, kto uczestniczył w badaniach klinicznych ze szczepionką covid, niezależnie od tego, jaki zastrzyk otrzymał, będzie traktowany jako osoby „w pełni zaszczepione”, jeśli chodzi o dostęp do tych samych wydarzeń, miejsc i firm.

„Współpracujemy z innymi krajami, aby upewnić się, że zostało to uznane, ale jeśli chodzi o Wielką Brytanię, będą one uważane za w pełni zaszczepione, niezależnie od tego, czy otrzymali placebo, czy szczepionkę”, mówi Zahawi.

Zahawi był wcześniej przeciwny pomysłowi cyfrowego paszportu szczepionki na koronawirusa (Covid-19), który w lutym nazwał pomysł „dyskryminującym”. Od tego czasu jednak Zahawi zmienił zdanie i teraz w pełni popiera apartheid ze szczepionką przeciw krowim, który wydaje się być najbardziej popularny w obszarach świata, gdzie ludzie o jasnej skórze nadal stanowią większość populacji.

„Nadhim Zahawi nie ma prawa być posłem, a co dopiero ministrem, ponieważ jest obcokrajowcem” – zauważył jeden z komentatorów RT .

„Angielska Karta Praw mówi: 'I oświadczam, że żaden zagraniczny książę, osoba, prałat, stan ani potentat nie ma ani nie powinien mieć żadnej jurysdykcji, władzy, wyższości, prymatu ani władzy, kościelnej lub duchowej w tej dziedzinie. Tak mi dopomóż Bóg.' Zignoruję go i każdą decyzję, którą podejmie, z którą się nie zgadzam”.

Najnowsze szaleństwo związane z wstrzykiwaniem chińskiego wirusa można śledzić na stronie ChemicalViolence.com .

Źródła tego artykułu obejmują:

RT.com

NaturalNews.com
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 06 sie 2021, 20:25

Ludzie, którzy otrzymali zastrzyki „placebo”
podczas prób szczepień przeciw covid,
będą mieli takie same przywileje, jak „w pełni” zaszczepieni,

mówi rząd Wielkiej Brytanii
w sumie to dobrze, bo one mają pewnie odnotowane kto miał co.
Placebo działa, ale to było potwierdzane już dawno temu,-
umysł nad materią- w Izraelu badali wszystkich i w pewnej grupie,-
oczekujących na strzał- już bolały ich ramiona w miejscu gdzie mieli,-
dostać zastrzyk :o :shock:
Co by nie pisać to wielki eksperyment na ludzkości.
Bóle fantomowe ludzi z obciętymi kończynami, których już nie mają.
Cała potęga umysłu w działaniu. :D
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 10 sie 2021, 00:17

0 x



cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 10 sie 2021, 00:35

https://www.cda.pl/video/611198900
Szach Mat dla Ludzkości - z 2013 [napisy PL] [12 min]
0 x



ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: ex-east » wtorek 10 sie 2021, 06:54

Te wszystkie apokaliptyczne i mroczno -orwellowskie scenariusze są oczywiście możliwe, ale muszą wystąpić pewne warunki.
1. Ludzi trzeba ogłupić. Służy temu fałszywa pandemia. Ci, którzy przyjmą Preparat będą odcięci od Wyższej Świadomości, już są w pewnym stopniu, niezdolni do samodzielnego myślenia. Robią to, co Władza im powie.
2. Władza. Jaki jest cel ludzi na szczycie władzy ? - zachować Władzę. Skoro już widać gołym okiem jak wprowadzają podział sanitarny i reżym sanitarny, za nic mając prawa człowieka, a nawet Konstytucję, to wiadomo, że władzy odebrać sobie dobrowolnie nie pozwolą. Co ich tam obchodzi jakaś demokracja ?. Pierwsza linia wyszczepionych to Wojsko, Policja i Służba zdrowia, a dlaczego ? Bo przede wszystkim ludzie ze Służb NIE powinni być Świadomi. Oni mają ślepo wypełniać rozkazy Władzy.

To jak spieszą się wyszczepic wszystkich i wszędzie, bez względu na ustrój polityczny czy społeczny, od komunistycznych Chin , przez bananowe republiki, "carską" Rosję, czy egzotyczne księstwa jak Bhutan, wszędzie Wladza robi to samo. Oni wiedzą już to, o czym my na tym forum piszemy od lat - o Przebudzeniu. Wiedza, że nadchodzi i boją się tego jak ognia, z każdej strony politycznej władzy.

Czego konkretnie się tak boją ?

Świadomość nas przemieni, rozszerzy nasze możliwości przestrajajac nasze ciała na nowe częstotliwości i to bez względu na to czy w to wierzymy czy nie, chyba , że ciało nie będzie zdolne poddać się przemianie. Czy nie temu służą te Preparaty, po których nagle wzrasta podatność na pola elektromagnetyczne ? To rozstrojenie organizmu, niezauważalne dla umysłu, ale katastrofalne dla subtelnych częstotliwości na których działa Świadomość zadziała niczym klatka Faradaya odcinając od wszelkich kosmicznych sygnałów.

Władza boi się Nowego Człowieka, jego nowych możliwości i sprawności, niezależności. Nie wiem jakie one będą, ale wystarczająco przerażają Władzę by już teraz , globalnie gwałcić wszelkie ludzkie prawa.

Może to będzie telepatyczny przekaz myśli, odżywianie się energia z kosmosu, kontrola niewidzialnej energii pola punktu zerowego oraz połączenie z jaźnią Planety ? - wybierzcie sobie.
Wtedy wszelka Władza stanie się zbędna. Świat jaki znamy przestanie DLA NAS mieć znaczenie niczym jakiś niezrozumialy relikt z odległej, mglistej przeszłości.

Nieświadomi niczego nie zauważą i będą dalej tyrać posłusznie w starym Systemie. Władza nie chce depopulacji, bo kim miałaby rządzić ? Kto na nich będzie pracował ? Dlatego Preparaty rozdaje za darmo, zachęca na wszelkie sposoby, nakłania a nawet próbuje narzucać.

Przeanalizujcie sobie to wszystko o czym wiecie. Dla mnie wnioski o których napisałem powyżej wydają się oczywiste.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 10 sie 2021, 07:46

w U.S. coś się dzieje i to obserwowalnego czego mamy nie widzieć, dlatego wyłączone,-
z użytku wiele radio/teleskopów, obraz z C19 wystarczająco dobrze opisuje dr.Jaśkowski,-
zintensyfikowane energie docierają z kosmosu na planetę, jednocześnie pole magnetyczne,-
systematycznie słabnie.
Trzy dni ciemności mogą być czasem kiedy jądro się zatrzyma na ten czas i będziemy odsłonięci,-
na te fale energii. Jaki będzie tego efekt i kiedy- to się jeszcze okaże.
Odcinają nas od informacji z kosmosu- to zostały nam domysły..

https://youtu.be/cMnGzm7Xr4c
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: ex-east » wtorek 10 sie 2021, 16:15

Nie porównujmy Marsa do Ziemi. Mars nie ma takiego Księżyca jak my mamy. To nasz satelita jest "restarterem" pola magnetycznego Ziemi. Nasze pole magnetyczne nie może na zawsze zaniknąć bo Ziemia się obraca, a ponadto oddziaływaje na nią Księżyc, który nie tylko miesza wodę w oceanach ale ma również mierzalny wpływ na jądro naszej planety. Chwilowe osłabienie pola magnetycznego Ziemi może natomiast "dopuścić " do jej powierzchni subtelne promieniowanie kosmiczne i w tym upatrywał bym zmiany ludzkiego genomu. Chyba, że będzie on już przestrojony i odcięty magnetycznie niczym klatka Faradaya.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 11 sie 2021, 11:01

Off Topic
..nie porównuje, ale nasunąłeś ciekawą myśl,-
gdyby księżyc byłby faktycznie sztuczny i jeszcze w dużej części składałby się,-
z metalu--> to będąc na orbicie- faktycznie może działać jako składowa generująca,-
pole magnetyczne ziemi, a wtedy nie ma szans aby był tworem przypadkowym.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 13 sie 2021, 09:11

PiS przygotowuje się na IV falę! Analiza druku 1449!
5898 wyświetleń12 sie 2021
https://youtu.be/IXLMmJQjNOY
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 15 sie 2021, 12:16

https://naodlew.pl/2021/07/17/zycie-zac ... czepionce/
"Bandyci nie zatrzymają się na dzieciach!
Inżynier elektryk Krzysztof Saczka pełniący (bezprawnie – bo ustawa nakłada WYMÓG, aby był to lekarz – art. 8 pkt 6 ust. 1) funkcję szefa GIS mówi z kolei:
– Może dojść do takiej sytuacji, że w Polsce też pewnego rodzaju zasady będą wdrożone właśnie w takim kontekście, aby osoby, które są zaszczepione, nie były narażane na ryzyko przez osoby, które nie są zaszczepione. Ale decyzje w sprawach tego typu rozwiązań należą do premiera.
Segregacja sanitarna w pełnym rozkwicie! "
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 15 sie 2021, 13:04

p.Morawiecki:
p(l)andemia potrwa jeszcze przyszły rok
Gowin Potwierdza: Nowy Polski Ład to Bankructwo Polski! PIS Chce Przedterminowe Wybory! Analiza Ator
25 056 wyświetleń15 sie 2021
https://youtu.be/lOG2bRqq-U0
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: ex-east » niedziela 15 sie 2021, 17:48

W UK nawet mainstreamowa klamczuchownia , BBC dostrzega "problem" antivaxxers jak nas się tu nazywa.
Ubolewają, że usuwanie niepoprawnych z insta, FB, google, nic nie daje bo ONI śmią się organizować na Telegramie na przykład i że myślenie antyszczepionkowe się rozchodzi jak zaraza. W artykule
"Anti-vaxxers are building their own communities only for the unvaccinated

https://f7td5.app.goo.gl/qb6NXH

Wysłane przez @updayUK
"
Autorzy z oburzeniem zauważają, że powstający ruch zaczyna tworzyć nawet biznes Tylko Dla Nie Zaszczepionych. Polecane są hotele w Zabzibarze dla niezaszczepionych a także dyskutuje się założenie linii lotniczych tylko dla NIEzaszczepionych !

Powstają społeczności "wykluczonych" ze względu na status Szczepankowy :D
Z treści artykułu tchnie wyraźnym rozżaleniem, że coraz większa populacja odwraca się od mainstreamowej narracji.
I nawet serwis randkowy dla nie zaszczepanowanych powstał :)))
Załączniki
Screenshot_20210815-162228_Firefox.jpg
Screenshot_20210815-162228_Firefox.jpg (49.73 KiB) Przejrzano 3821 razy
Screenshot_20210815-163336_Firefox.jpg
Screenshot_20210815-163336_Firefox.jpg (121.81 KiB) Przejrzano 3821 razy
0 x



cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: cedric » poniedziałek 16 sie 2021, 08:18

https://babylonianempire.wordpress.com/ ... sci-dawek/
" Czas na zastopowanie projektu kontroli ludzkości przy pomocy “szczepionek” kończy się: Skorumpowane rządy zmagazynowały potworne ilości dawek
Date: 15 agosto 2021
Author: Uczta Baltazara
0 Commenti
(…) Aby obywatele mogli uzyskać dostęp do życia społecznego, globalistyczny rząd Wielkiej Brytanii zamierza wprowadzić obowiązek powtarzających się szczepień na czas nieokreślony.
W tym celu magazynuje 450 milionów dawek szczepionek, co wystarcza do siedmiokrotnego zaszczepienia każdego członka populacji brytyjskiej; inne kraje dysponują podobnymi ilościami. Z czasem, będą zamawiać kolejne dostawy.

To, co jest wprowadzane w życie, to przymusowe, wielokrotne szczepienia – bez końca. (…) https://www.conservativewoman.co.uk/tim ... l-project/"

ile trzeba będzie prądu na wyprodukowanie tych wszystkich urządzeń i marnowanie energii na śledzenie
https://babylonianempire.wordpress.com/ ... onow-euro/
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 16 sie 2021, 08:58

opaski już we Francji:
Francja Wprowadza Opaski na Rękę w Związku z Zarazą - Analiza Komentator Obostrzenia Finanse Bank
7176 wyświetleń16 sie 2021
https://youtu.be/c_BF2ecAoQA

EDIT:
PS. to gromadzenie szczypawek w kontekście co chwilę nowych wariantów,-
nie ma najmniejszego sensu. :P
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: cedric » poniedziałek 16 sie 2021, 10:41

Naduzywanie alkoholu obniża poziomy wit.z gr.B,zwłaszcza B12,B1, cynku, selenu, wit.rozp.w tłuszczach , C, zwiększa obciązenie endotoksyną i żelazem
https://www.lewrockwell.com/2021/08/no_ ... -pandemic/
" Ukryta epidemia poprzedziła epidemię Covid

Ameryka już doświadczała epidemii niedoboru witaminy B1, gdy ogłoszono pandemię Covid-19. Z blokadami zużycie alkoholu witaminy-b1 zubożonym w domu wzrosło 500%. Nawet przed pandemią w marcu 2020 r. alkoholizm stanowił 24% przyjęć pogotowia. Alkoholizm kosztuje oszacowanie 100 miliardów dolarów w opiece medycznej, przed COVID-19.

{obrazek w linku}
Napoje alkoholowe Boom online podczas Covid-19

Podczas gdy nielegalne narkotyki uliczne tworzą nagłówki wiadomości, nadużywanie alkoholu jest najbardziej powszechnym uzależnieniem od narkotyków, zwłaszcza podczas pandemii. Więcej osób piło w domu, same.

Alkohol nie tylko wypróżnia witaminę B1, obniża poziomy krwi witaminy A, cynku i magnezu. Alkohol niekorzystnie wpływa na układ odpornościowy i może spowodować pneumonia. Jako raport opublikowany w Annałach New York Akademii Nauk państw członkowskich: "Beri-beri może być błędnie zagrożać jako infekcja wirusowa, jak płuc, tyfus lub malaria; Pacjenci beri-beri mogą umrzeć przed prawidłową diagnozą niedoboru tiaminy.

Naukowcy w Brazylii, pisząc w granicach w psychiatrii, mówią, że wpływ pandemii Covid-19 można przewidzieć na alkoholu samotnie, a nie rozprzestrzeniającego się wirusa!

Skuteczność całkowitej blokady w Wuhan, Chiny, która nagle zatrzymała się tam epidemii, była bardziej prawdopodobna niezdolna do dostania się do sklepu alkoholowego niż był to brak rozprzestrzeniania się wyimaginowanego wirusa.

W jednym badaniu około 25% osób, które doświadczyli choroby stresu po traumatycznym nadal mieć objawy 30 miesięcy po podnoszeniu blokady. Uwięziony w domu, wszystkie grupy wiekowe miały segmenty, które zwiększyły spożycie alkoholu, zwłaszcza tysiącleci, młodszą grupę wiekowej o niskiej ryzyku dla Covid-19. Dostawcy napojów alkoholowych dostarczali rzeczy gorsze, oferując domową dostawę napojów alkoholowych.

Kovid-alkoholicy

Problem jest tak rozpowszechniony, że wielu pacjentów COVID-19 powinno być nazywane "Kovid-alkoholikami". Miliony przedwczesnych zgonów występowały już z powodu nadużywania alkoholu na długo przed wybuchem Coronavirus. Nadużywanie alkoholu jest rozpowszechnione we wszystkich regionach globalnych, co wyjaśnia zasięg pandemii.

Dane z jednego badania szpitalnego ujawniają pacjenci z Kovid-19, którzy przeżyli, mieli 0% choroby wątroby, gdyby 7,1%, które zginęło, miała chorobę wątroby. Choroba wątroby jest jednym z najczęstszych problemów zdrowotnych wśród alkoholików.

Około 10% pacjentów leczonych dla COVID-19 ma jakiś czas, był substancją nadużywającą alkoholem, który jest najbardziej powszechny. Covid-19 jest 8 razy wyższy wśród nadużywających substancji.

Innym autorytatywnym badaniem ujawnia 14% młodych dorosłych i 17% dojrzałych dorosłych zwiększył spożycie alkoholu podczas blokady pandemii, na pewno wystarczy, aby wyjaśnić samą pandemię, ponieważ tylko 1% populacji jest zainfekowany w danym momencie. Blokada w Anglii dodała 1 milion więcej osób na liczbę uzależnienia od alkoholu, wytwarzając większy problem.

Kolejna ankieta znalazła 88% dorosłych amerykańskich używających alkoholu jako substancji wyboru, gdy zajmuje się niepokój związany z COVID-19."
0 x



cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: cedric » poniedziałek 16 sie 2021, 12:34

Prasówka z KIP
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... -istnieje/
Rząd w Irlandii zmuszony do przyznania, że ​​Covid-19 nie istnieje .

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... infodemic/
W kierunku nauki dezinformacji i oszustwa pandemii informacyjnej –

Wprowadzenie
Teoria informacji i uprzedzeń poznawczych?
Teoria gier, hipergry i rola oszustwa
Naiwność w pozyskiwaniu prawdy z akredytowanych źródeł?
Identyfikacja informacji, które zostały uznane za dezinformację
Niewłaściwe wykorzystanie informacji przez władze – jako zaniedbana „dezinformacja”?
Pandemie wzbudzają wątpliwe przekonanie – jednak błędne?
Lista kontrolna problemów pandemii, czy oprawione jako mity lub kłamstwa
Wymagane naukowe zestawienie obaw pandemii
Prawdopodobieństwo podejścia do prawdy pandemii poza binarną fiksację
Wyobrażając sobie pandemię, jako wojny światów, strategiczne przemieszczenie
bojaźliwych globalnych trosk?
Referencje

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... eczenstwa/
Poziom wyszczepienia miarą deprawacji społeczeństwa

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... zczepione/
Tlenek grafenu w szczepionkach to diabelko skuteczna broń biologiczna

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... utycznych/
Marcia Angell – Prawda o firmach farmaceutycznych
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: CO DALEJ PO KORONAWIRUSIE?

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 22 sie 2021, 22:38

jak to ocenić ?? :geek:

z https://ce-publiclw.naturalnews.com/ct. ... n5QA%3d%3d
Szaleństwo związane z COVID-19: Jacinda Ardern blokuje cały kraj - Nową Zelandię
z powodu JEDNEGO „przypadku” covid
… według tego standardu ludzie nigdy więcej nie zasmakują w wolności

19.08.2021 / By Ethan Huff / Komentarze

https://www.afinalwarning.com/545885.html
Kopiuj URL

Obrazek

Pojedynczy „przypadek” koronawirusa z Wuhan (Covid-19) – co oznacza, że ​​jedna osoba uzyskała wynik „pozytywny” w fałszywym teście PCR – wysłał cały kraj Nowej Zelandii do całkowitego zablokowania .

Skorumpowana tyran Jacinda Ardern, premier Nowej Zelandii,
nałożyła surową blokadę, która ma potrwać co najmniej trzy dni po tym, jak u starszego mężczyzny ustalono, że ma w swoim ciele chińskie zarazki, rzekomo narażając innych na niebezpieczeństwo.

Ardern domaga się, aby „pięciomilionowa drużyna” jej kraju, czyli cała populacja, przyczyniła się do „spłaszczenia krzywej” tego pojedynczego przypadku Fauci Flu, wykonując jej rozkazy.


„Widzieliśmy, co dzieje się gdzie indziej, jeśli nie uda nam się to osiągnąć” – oświadczył Ardern. „Mamy tylko jedną szansę”.

W Auckland, gdzie mieszka „zarażony” mężczyzna, areszt Arderna potrwa co najmniej tydzień, podczas gdy „eksperci ds. zdrowia” będą szukać dalszych informacji o tym, jak zachorował. Wiadomość o ogólnokrajowej blokadzie wprawiła kraj w totalną panikę, gdy ludzie pospieszyli do sklepów spożywczych i wykupili swoje zapasy, aby uniknąć wyczerpania. Dolar nowozelandzki również gwałtownie spadł po tych wiadomościach.

Czy Jacinda Ardern próbuje zdziesiątkować gospodarkę Nowej Zelandii z powodu jednego przypadku?

Ostatnia „wybuch” grypy z Wuhan w Nowej Zelandii została wykryta w lutym i od tego czasu nie zidentyfikowano żadnych nowych przypadków – aż do teraz. Ten pojedynczy przypadek grozi całkowitym zdziesiątkowaniem gospodarki kraju, w zależności od tego, jak długo trwają blokady.

Użycie przez Ardern słowa „co najmniej” do opisania czasu trwania blokad wróży złowieszczo, zwłaszcza po tym, jak rządy na całym świecie obiecały na początku 2020 r., że blokady te potrwają tylko „dwa tygodnie”, aby spłaszczyć krzywą. Ze względu na naprawdę przerażający wariant „delta”, Ardern i inni tacy jak ona twierdzą, że należy zastosować znacznie surowsze środki, aby zapewnić, że przestanie się rozprzestrzeniać tak szybko, jak to możliwe.

Co ciekawe, Nowa Zelandia ma jeden z najniższych wskaźników szczepień na świecie, a tylko 18 procent jej mieszkańców jest „w pełni zaszczepionych”. Około 32 procent otrzymało jedną dawkę zastrzyków. Mimo to od miesięcy w Nowej Zelandii nie zaobserwowano żadnych nowych przypadków chińskich zarazków, co sugeruje, że w ogóle nie ma potrzeby szczepienia ludzi, jeśli nosicielka została już zwalczona.

Ponieważ kraj naciska na coraz więcej osób, aby się zaszczepić, teraz pojawia się ten jeden nowy przypadek. Czy to możliwe, że zarażony mężczyzna otrzymał pierwszy lub drugi zastrzyk i teraz jest z tego powodu chory?

Media nie są jasne co do stanu szczepień mężczyzny, ale plotka głosi, że prawdopodobnie ma on wariant „delta”, mimo że obecnie nie ma na to dostępnych testów. Wiemy, że mężczyzna właśnie przybył do Nowej Zelandii z zagranicy, co oznacza, że ​​mógł „złapać” chorobę podczas podróży i przywiózł ją z powrotem do swojego kraju.

Od początku „pandemii” w Nowej Zelandii zmarło tylko 26 osób, które podobno były zarażone grypą z Wuhan. Nie liczy się to jako stan zagrożenia zdrowia publicznego, ponieważ prawdopodobnie więcej osób umiera z powodu zakrztuszenia się sałatą niż złapania i śmierci z powodu chrząszcza.

Na razie Nowozelandczykom mówi się, że mogą opuścić swoje domy tylko po to, by kupić artykuły spożywcze lub poćwiczyć. Nie mogą wchodzić w interakcje z innymi osobami spoza własnego gospodarstwa domowego i będą musieli poczekać na zaszczepienie, ponieważ program szczepień w tym kraju jest obecnie zawieszony w ramach blokady.

Najnowsze informacje na temat histerii związanej z koronawirusem z Wuhan (Covid-19) można znaleźć na Fascism.news .

Źródła tego artykułu obejmują:

NaturalNews.com

FoxNews.com
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

ODPOWIEDZ