Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

SYSTEM - który trzeba zmienić!

Devana
x 106
x 23
Podziękował: 1228 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy

Re: SYSTEM - który trzeba zmienić!

Nieprzeczytany post autor: Devana » środa 15 kwie 2020, 23:50

Laura Eisenhower, prawnuczka Prezydenta, z Apelem do Sił Ciemności!
Nie Możecie Nas Mieć!

https://www.youtube.com/watch?v=zRxWsNe7_FQ
Apel prawnuczki Prezydenta Eisenhowera, Laury Magdaleny Eisenhower, który wystosowała 10 kwietnia do Sił Ciemności, Cabal, Billa Gates'a i spółki.
Ludzkość mówi NIE! Dłużej nie możecie nas krzywdzić!
Link do oryginału: https://www.youtube.com/watch?time_co...

0 x

Devana
x 106
x 23

Nieprzeczytany post autor: Devana » niedziela 03 maja 2020, 21:33

Raport 29 kwietnia 2020- Kilka słów od LAURY EISENHOWER i jeszcze inne rzeczy.
https://youtu.be/oBkVNnZJa8M
Ciężko się słucha takiego tłumaczenia ad hoc, bez przygotowania tłumaczki, ale Laura Eisenhower - prawnuczka prezydenta USA Eisenhowera - przekazuje naprawdę bardzo ważne treści.
0 x

Devana
x 106
x 23

Nieprzeczytany post autor: Devana » piątek 08 maja 2020, 14:17

KOMENTARZ NA CZAS KRYZYSU. WRACAMY DO NORMALNOŚCI ? OD CZEGO ZACZĄĆ ?
https://www.youtube.com/watch?v=MPLz1o19--Q

Jacek Sokal podaje garść konkretnych sugestii do wykorzystania w obecnym czasie. Działania pokojowe, zgodne z prawem.
Zanim będzie za późno...

Zróbcie to, po prostu to zróbcie!
- mówi Jacek. Analizuje różne pojawiające się w przestrzeni propozycje działań, przekazuje swoje opinie (np. Deklaracja Suwerena i Pol Lechicki - Marcin Vam, NEOS Jarosiewicza, Potocki, itd.)
Wiedza dla Wszystkich.
Projekt edukacyjno-społeczny.
kontakt: wdwinfo.kanal@gmail.com
facebook: https://www.facebook.com/Wiedza-dla-w...
Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę:
- poprzez serwis PayPal https://paypal.me/wiedzadlawszystkich...
- lub wpłatą nr konta PL 23 88821032 2001 0027 1934 0002-PBS Kędzierzyn-Koźle ty tułem: darowizna na WIEDZA DLA WSZYSTKICH
0 x

Sławne Czasy
x 1
x 5
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 21 razy

Nieprzeczytany post autor: Sławne Czasy » środa 13 maja 2020, 08:29

Apel do Polskiej Policji:

https://youtu.be/c4pOZ686B5g
1 x

Devana
x 106
x 23

Nieprzeczytany post autor: Devana » środa 13 maja 2020, 10:43

Pobierz Deklarację Suwerena II RP
https://marcinvam.com/ds2rp/
Przyłącz się do tysięcy rodaków, którzy odrodzą naszą suwerenną II RP, która została zakryta przez okupację PRL oraz PRLbis (nazywane dla niepoznaki III RP)

​Nasza ojczyzna to II Rzeczpospolita, która do dnia dzisiejszego jest pod okupacją, kontrolowana przez polskojęzyczne marionetki i przestępców
​Tylko II Rzeczpospolita stała się ofiarą napaści, grabieży, terroru oraz zdrady przez tzw. "sojuszników"
​Jedynymi spadkobiercami państwa, majątku, odszkodowań są Suwereni IIRP
​Jeżeli jesteś rdzennym i prawym mieszkańcem ziemi naszych przodków i jesteś gotowy zadeklarować siebie jako Suweren II RP...
0 x

Awatar użytkownika
Thotal
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12147 razy

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 17 maja 2020, 09:21

0 x

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 992
x 403
Podziękował: 15182 razy
Otrzymał podziękowanie: 22141 razy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 17 maja 2020, 11:59

co do zmian w Polsce to jak w/w materiale jasno stoi,-
ze decyzje o dojeniu narodu zapadaja w Bazylei,-
za pomoca podatkow, kursu walut, etc. Polacy sa,-
grabieni w pelnym znieczuleniu.
Poza tym Deep State, a piramida siega wyzej...
0 x

Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 29
x 932
Podziękował: 32175 razy
Otrzymał podziękowanie: 25784 razy

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 01 lip 2020, 15:48

Dlaczego zwykli skazani po odbyciu kary siedzą dalej? - casus Ośrodka w Gostyninie
1 lip 2020 niezaleznatelewizja

https://www.youtube.com/watch?v=RLSiAjD3ryM

Rozmowa z Henrykiem Adamajtisem pacjentem Krajowego Ośrodka Zachowań Dysocjacyjnych w Gostyninie. Trzeba było protestu głodowego, by sprawa stała się głośna. Interweniuje Rzecznik Praw Obywatelskich.
0 x

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 992
x 403

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 14 lip 2020, 09:47

Upadek neoliberalnego modelu ekonomicznego Bretton Woods wraz z nadejściem Trumpa, Daniel Estulin

https://youtu.be/fLVHkT4I9VE
0 x

Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 992
x 403

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 14 sty 2021, 16:59

0 x

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 992
x 403

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 11 lip 2021, 09:18

CZY JAMES BOND POPEŁNI BŁĄD ? czyli JAK DEMONTUJE SIĘ ALTERNATYWĘ POLSKĄ -CZ.1/2-

https://youtu.be/s547YxkdQyo
0 x

ex-east
x 2
x 91
Podziękował: 392 razy
Otrzymał podziękowanie: 1520 razy

Nieprzeczytany post autor: ex-east » poniedziałek 13 wrz 2021, 05:32

https://www.youtube.com/watch?v=a8N-uTBPNdU&lc=z22yj3ublzuczxbhj04t1aokgrzjxzvjvoj2dd5tm1z5bk0h00410

Nie wiem czy ten temat gdzieś już nie wypłynął, ale myślę, że i tutaj pasuje. Chodzi o DEMOKRACJĘ BEZPOŚREDNIĄ.

Janusz Zagórski z kilkoma kolegami, między innymi znanym wszystkim tutejszym czytelnikom Panem Ziębą zabrał się za tworzenie platformy do głosowania bezpośredniego, z poziomu aplikacji telefonicznej opartej na BLOCKCHAIN.

Pomysł jest w zasadzie hmmm, prosty.

Demokracja Bezpośrednia ma funkcjonować podobnie do aplikacji bankowych jakie chyba już wszyscy potrafimy obsługiwać. Skoro akceptujemy telefony jako urządzenia, za pomocą których wykonujemy przelewy bankowe, a więc mamy przez nie dostęp do własnych finansów, to czemu jak do tej pory nie powstała podobna aplikacja do PRZELEWANIA naszego głosu wyborczego ??

Technologia taka istnieje i nazywa się blokchain. Użytkownik ma być niepowtarzalny i nie do podrobienia, tak jak jest analogicznie jego konto bankowe w telefonie. Panowie pod egidą Zagórskiego już testują działanie nowego systemu do głosowania na poziomie Sejmików w samorządach. Ale to nie Ci zebrani na sali głosują, lecz wszyscy zainteresowani i zarejestrowani poprzez aplikację !

Jeśli ten pomysł się spopularyzuje ( i usunięte zostaną ewentualne niedociągnięcia ), poprzez Sejmiki początkowo, to ma się stać propozycją ogólnopolską, a w dalszej kolejności, co mi się osobiście najbardziej podoba, mają być uznawane głosy polonii za granicą. Każdy Polak poza granicą Polski będzie mógł się docelowo zarejestrować - jak rozumiem zdalnie - w okręgu warszawskim.

Ostatecznie hmm .. można sobie wyobrazić zasięg ogólnoświatowy, jeśli pomysł sprawdziłby się w Polsce, jako pierwszym kraju na Świecie dysponującym demokracją bezpośrednią ( chociaż pierwsze kroki wykonali Szwajcarzy i mają u siebie nieco kaleką wersję takiej demokracji - o tym dlaczego kaleką w filmie na początku opowiada Pan Janusz )

Dlaczego, według mnie, pomysł jest godny wsparcia i rozwijania ?

Z oczywistych względów - nic o nas bez nas. Od samego początku należałoby to zrobić dobrze i z rozmachem. To MY, SUWEREN decydujemy, jesteśmy ponad Rządami, my stanowimy prawo. Jako istoty ludzkie mamy takie prawo naturalne. Mamy Prawa Człowieka których nie można ograniczać czy wyłączać ani podważać, albo obchodzić kruczkami prawnymi. Wolni Ludzie decydują o tym jak ma wyglądać Świat i o to w demokracji bezpośredniej chodzi.

I to nie polityk, ani urzędnik państwowy ( w tym Premier czy Prezydent ) będzie decydował co jest dobre dla Ciebie czy mnie. To my zadecydujemy w dzisiejszym popołudniowym głosowaniu a urzędnik będzie MUSIAŁ WYKONAĆ wolę Suwerena NATYCHMIAST. Może się okazać, ze nie będą nam potrzebni nawet politycy , bo i po co ? I połowa urzędników straci pracę.
0 x

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 1258
x 350
Podziękował: 12596 razy
Otrzymał podziękowanie: 12888 razy

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 14 wrz 2021, 09:42

Pomysł Janusza Zagórskiego bardzo mi się podoba i jestem za . Dobry jest też pomysł TV wRealu stworzenia Polskiej platformy medialnej coś na kształt YT .
Może wreszcie coś drgnie i odsuniemy od władzy banksterów i chazarską mafię .
0 x

Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Ramzes3
x 13
x 72
Podziękował: 3352 razy
Otrzymał podziękowanie: 1373 razy

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » czwartek 16 wrz 2021, 22:03

Oj .. gdyby Twoje słowa stały się ciałem to w obecnym Sejmie pozostałaby chyba tylko Konfederacja.
0 x

ex-east
x 2
x 91
Podziękował: 392 razy
Otrzymał podziękowanie: 1520 razy

Nieprzeczytany post autor: ex-east » poniedziałek 20 wrz 2021, 10:13

Ramzes3 pisze:
czwartek 16 wrz 2021, 22:03
Oj .. gdyby Twoje słowa stały się ciałem to w obecnym Sejmie pozostałaby chyba tylko Konfederacja.
Mogłaby sobie być. Zresztą każda partia mogłaby sobie istnieć i gaworzyć o swoich mrzonkach w swoich lokalach, ale najważniesjsze, że to nie członkowie tych Partii ( no chyba, że ktoś ich popiera i głosuje zawsze tak, jak Partia każe ), ale miliony osób ze swoich aplikacji głosuje. Początkowo w kwestiach gminnych , lokalnych, a może nawet osiedlowych, czemu nie ? Przecież struktury Samorządu Terytorialnego mają kasę z budźetu, ,a zatem ludzie mogą dysponować pieniędzmi wspólnymi, w lokalnej kasie. W takim razie Głos Wyborczy nie jest tylko aktem wyrażenia woli, ale też PRZELANIEM PIENIĘDZY na jakiś projekt. Dosłownie.

Początkowo tak się zastanawiałem jak zweryfikować, że głosują realni ludzie, a nie boty komputerowe. I oświeciło mnie, że tak samo jak zakłada się konta online, można przeprowadzić weryfikację obywatela, że jest uprawniony ( pełnoletni np ).

W praktyce, gdy ubiegałem się o status OSIEDLEŃCA na Wyspach Brytyjskich, wszystko, cała weryfikacja odbyła się online. Poprzez rządową stronę internetową. Musiałem wypełnić formualrz, podać nr ubezpieczenia NIN , aplikacja zrobiła mi zdjęcie , a jednym z etapów weryfikacji, który mnie naprawdę zaskoczył , to było żądanie, abym na telefonie położył PASZPORT.

Otóż w Paszportach mamy zainstalowany czip z zakodowanymi o nas podstawowymi danymi potwierdzającymi, że jesteśmy obywatelami. Prawdopodobnie rządowa strona brytyjskiego Home Office na podstawie mojego zdjęcia oraz danych z paszportu i bazy krajowego ubezpieczneia ( numer NIN ) dokonała weryfikacji, że ja to rzeczywiście ja i to wystarczyło. Jakiś urzędnik pewnie jeszcze sprawdzał moją aplikację zdalną, bo potwierdzenie otrzymania Statusu Osiedleńca dostałem mailem z linkiem do moich danych dopiero po 3 dniach. Odtąd jestem tak jakby pod-obywatelem brytyjskim ;)

"Podobywatel" brzmi może niepoważnie, ale niektórzy Brytyjczycy twierdzą , że mam o wiele więcej praw niż Obywatel brytyjski, ponieważ zachowuję wszelkie przywileje obywatela Europy, a Brytyjczycy tych przywilejów już nie mają, a zyskuję dodatkowo większość praw i przywilejów obywatelskich brytyjskich - pobyt na czas nieograniczony, prawo do pracy, wynagrodzenia, dostępu do służby zdrowia i emerytury tutejszej, a także prawo do głosowania w lokalnych akcjach dotyczących tutejszych samorządów ( ale nie ogólnokrajowe do rządu ). Osiedleniec to ktoś taki jak Rezydent. Tak czy inaczej, choć oficjalnie elektroniczny status osiedleńca nie jest dowodem osobistym, to dysponując nim pokazujesz, że masz prawa.

Coś takiego, jak sądzę, mogłoby funkcjonować podczas zakładania elektronicznego dostępu do systemu głosowania w oparciu o blockchain.

W Konstytucji jest zapisane niezbywalne prawo do głosowania BEZPOŚREDNIEGO i nie ma tam narzuconego odgórnie nakazu do wybierania swojego reprezentanta raz na 4 lata. A jeśli nawet, to Reprezentant może być, ale np bezpartyjny i tylko do tego byłby, aby głosować w Sejmie tylko tak, jak mu Suweren każe ( np wyświetlając decyzję podjętą online na swoim telefonie ). Wszelkie naciski , lobbowanie czy podkupianie takiego Reprezentanta nie mają sensu, bo każda próba machlojki będzie odnotowana i dotrze do każdego głosującego. Jeśli Reprezentant głosował inaczej niż większość głosujących (która go wybrała z danego regionu) online to aplikacja od razu to wykaże i taki człowiek natychmiast żegna się z posadą.
Albo nawet prościej, po co w ogóle płacić na istnienie Sejmu i Sentatu , jeśli głosować będzie każdy Wyborca, a jedynie Urzędnicy wykonawczy będą wdrażali w życie podjęte mocą głosowania decyzje, a i owi urzędnicy mogliby być wymieniani w takim samym wyborczym trybie, jeśli będą coś kręcić , albo za leniwi będą.

W chwili obecnej poliycy MOGĄ , ale nie muszą kierować się nastrojami społecznymi przeprowadzanymi przez sondażownie badania opinii publicznej, które zresztą też mogą , i są , fałszowane bo przeprowadza się je NA ZLECENIE , tej czy innej gazety wiadomego pochodzenia. Kto płaci ten wymaga określonych wyników, wiadomo. W nowej rzeczywistości to już nie będą sondaże opinii publicznej, tylko NAKAZY wykonania woli opinii publicznej.

Ciekawostka z UK . Celebrytka ( modelka /youtuberka ), Niki Minoge ( o ile dobrze zapamiętałem nazwisko ) która ma na swoim instagramie i yt 20 milionów followersów, została zapewniona , że Biały Dom do niej zadzwoni by porozmawiać i wyjaśnić jej , że się myli wyzywając ich od plandemiarzy :D :D - rozumiecie to ? INFLUENCERKA , laska która ma gdzieś polityków, a oni nic jej nie mogą zrobić , NIC, być może sama ma inteligencję ameby , ale .. aleeee , ma 20 milionów popierających ją ludzi, ZMUSIŁA Biały Dom by coś zrobił !!! Jeśli taka jest moc yt i follow up-ów, to jaką moc może mieć Demokracja Bezpośrednia ???
0 x

ODPOWIEDZ