Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Q anon - Plan Ratowania Świata

Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: Devana » sobota 04 kwie 2020, 11:47

Tylko o który kanał Wam chodzi - @chanell i @BABA, Prawda Istnieje czy Wiedza dla Wszystkich czy jeszcze inny??? Bo się pogubiłam...
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 04 kwie 2020, 11:49

Off Topic
zaczalem ogladac "Klepsydra"/e, patrze material prawie 2h,-
a on zaczyna od czemu nikogo nie ma na czacie...
odpuscilem.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Podróżnik w Czasie
Posty: 49
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2020, 17:30
x 46
x 12
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowanie: 73 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: Podróżnik w Czasie » sobota 04 kwie 2020, 13:33

chanell pisze:
sobota 04 kwie 2020, 10:52
Być może, że chcą odwrócić naszą uwagę od czegoś co chcą wprowadzić ale .... ilu jest ludzi ,którzy śledzą takie portale jak Q i inne niezależne media ? Moim zdaniem garstka ,bo większość nastawiona jest na przeżycie i konsumpcję ,nawet nie ma pojęcia i nie podejrzewa ,że jest wykorzystywana . Dla niektórych wystarczy mieć pracę ,mieć gdzie spać i coś do jedzenia .Nie interesuje ich rozwój duchowy,nauka ani ukryta władza.

edit: jak już pisałam tu gdzieś na forum ,przestałam ufać temu kanałowi .
I tak właśnie kształtują całe społeczeństwa, od narodzin narzucają nam swoje mylne i fałszywe poglądy, historię i tak naprawdę większość z czym związane jest życie. Nastawili ludzkość na konsumpcję i pogoń za pieniądzem, kontrolując to wszystko za pomocą strachu i cierpienia. Ich rządy nad ludzkością dobiegły końca, a ci świadomi jak my, którzy odnajdą się duchowo wejdą pewnym krokiem w nową erę. Życzę nam wszystkim dużo miłości i zdrowia, niech nasz duch nas prowadzi na wyższe poziomy świadomości i odrzucajmy negatywne wibracje, które z każdej strony próbują nam wprowadzić zamęt i wątpliwości. Dobro wygrało, sami się o tym niebawem przekonacie. Pozdrowiam Was serdecznie
2 x


Żeby dostrzec cokolwiek z Prawdy o Życiu i otaczającym nas Świecie, trzeba wyjść ponad wszystko to co wiemy i znamy🌌

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: azo » sobota 04 kwie 2020, 18:47

Devana - Ja już teraz bardzo ostrożnie podchodzę do wszystkich kanałów. I tych wymienionych przez Ciebie i innych, dość, a nawet bardzo popularnych, a nawet do tych, które sama wstawiam też. Każdą płynącą informację trzeba traktować wybiórczo, bo Moim zdaniem wszędzie są, lub mogą być wymieszane z dezinformacją.

Podróżniku - optymizm to Moja druga natura. Jak najbardziej zgadzam się z tym, że zwłaszcza teraz, powinniśmy dbać o Nasze emocje i utrzymywać je na możliwie jak najwyższym poziomie. Uczulam jedynie na to, żeby te uspokajające lub pocieszające informacje nie spowodowały, iż osiądziemy na laurach, biernie czekając zrezygnujemy z Naszych działań i tego co Sami powinniśmy zrobić. "Pożądana przyszłość przychodzi do Nas, ale tylko wtedy, kiedy Sami zrobimy krok w jej kierunku". Jak sądzę. 8-)
2 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 04 kwie 2020, 19:56

Devana chodziło mi o kanał "Wiedza dla wszystkich " Jakoś chyba w grudniu albo wcześniej pan J z jaką kobietą o włosach do pasa nawoływał do stworzenia jakieś sekty (przynajmniej ja to tak zrozumiałam).Ponieważ ,kiedy pojawia się jakiś guru ja nabieram podejrzeń .Przestałam go oglądać .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 04 kwie 2020, 20:14

Polecam obejrzeć ten film ,pasuje do całej sytuacji .
https://www.cda.pl/video/64747822?fbcli ... Yv7uQYoJjY

edit;
Tutaj macie rekomendaję i komentarz Kiary

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... ter#p53106
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 04 kwie 2020, 21:57

Pod filmikiem para od "Wiedzy dla wszystkich" jest komentarz kogoś ktoś wypowiada się na temat Putina I Rosji, ale nie ma pojęcia jak to rzeczywiście wygląda.
A krótko i zwięźle mówiąc, za "caratu" Putina dochód realny na głowę mieszkańca się zwyczajnie podwoił, ale za to spożycie wódki spadło do połowy. Jest tam mnóstwo działań na korzyć obywateli, począwszy od podatków, że krótko mówiąc życzyłbym Polsce takiego przywódcy.
W wydatkach na cele obronne (wojskowe) Rosja spadła na 7-me miejsce, choć jej obszar się przecież nie zmniejszył. Można?
Niewątpliwie sztab Putina ma łączność z Q-Anonami, niezależnie od łączności prezydenckiej z Trumpem.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: Devana » sobota 04 kwie 2020, 22:14

Off Topic
chanell pisze:
sobota 04 kwie 2020, 19:56
Devana chodziło mi o kanał "Wiedza dla wszystkich " Jakoś chyba w grudniu albo wcześniej pan J z jaką kobietą o włosach do pasa nawoływał do stworzenia jakieś sekty (przynajmniej ja to tak zrozumiałam).Ponieważ ,kiedy pojawia się jakiś guru ja nabieram podejrzeń .Przestałam go oglądać .
@chanell, z tego co piszesz, wynika, że chyba nie oglądałaś wcześniejszych odcinków pt. "Kościół wielkiej ściemy" czy jakoś tak. Oni założyli sobie przeprowadzenie "eksperymentu społecznego", tzn. utworzenia związku wyznaniowego, ponieważ wg prawa obowiązującego w Polsce tylko takie związki mogą obecnie np. kupić las. O to głównie chodziło, także o inne przywileje, ulgi i możliwości, z których korzysta np. ojciec dyrektor...
No i pytali ludzi, kto wszedłby w taki projekt, aby wspólnie z tego korzystać, tak ja to zrozumiałam. Podobno zgłosiło się sporo osób, ale w międzyczasie wyszło, że jednak ponoć nie jest tak łatwo u nas taki związek założyć, że może za granicą. Potem już nie śledziłam tego, możliwe, że pomysł upadł.
Ja osobiście - ale to tylko moje prywatne odczucie - nie mam wrażenia, że to jacyś sekciarze. A Jacek Sokal wydaje mi się być dość wyważonym gościem, ostatnio prowadził medytacje o jedność, o pokój, mnie się tego dobrze słucha, on w ogóle działa na mnie uspokajająco. Zamieściłam tu jego analizę ruchu Q-Anon, ciekawa byłam reakcji.
Inna sprawa, że ta panienka "z włosami do pasa" to moim zdaniem jakaś ich mega porażka, miała być specjalistką od zdaje się edukacji... No i może robili sobie jaja przy okazji tej rozmowy z "kościoła", który miał być zakładany (miał bodajże dotyczyć "kultu Matki Ziemi"). Czasem się tam nawet zaśmiewają z czegoś, taki mają styl. A Ty może odebrałaś to jako nawoływanie do sekciarstwa?...
0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: soma » niedziela 05 kwie 2020, 19:34

Gdzie mogę znaleźć Q-info?
Tutaj mam zebrane informacje Q znalazłem.
https://bakomkulisserna.biz/2020/04/05/ ... ag-q-info/
Translator på prawej stronie.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 05 kwie 2020, 20:37

Tu jest wszystko związane z tematem Q ,więc pasuje jak najbardziej ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 05 kwie 2020, 20:42

Blu ,pracuję z Rosjanką ,wypytywałam ją trochę o sytuację w jej kraju . Bogata jest tylko europejska część Rosji a reszta kraju to bieda,gangi złodziei i brak pracy. Ona akurat pochodzi z Omska i razem z całą rodziną postanowili emigrować do Polski i nie chcą tam wracać :shock:
Putina tam nie cierpią .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 05 kwie 2020, 21:16

Wierzę, bo nawet pozorów równości to w tamtym kraju nigdy nie było. Pisałem o statystyce i choć jak widać, nie wszędzie, ale postęp jest.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 13 kwie 2020, 12:20

ESKA PL w 2017 roku podała taką informację . Ktoś to dzisiaj odgrzebał i zamieścił na FB

https://www.eska.pl/hotplota/news/katy- ... 3Ipl9i9JwA
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 13 kwie 2020, 12:32

tam pewnie tak większość- takie rytuały, sex z oslem, to też ona,-
trzymają ich w zamkniętym kręgu milczenia. :|
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 19 kwie 2020, 18:38

Z grupy Q z FB
Trump, który mówi otwartym tekstem,że szczepionki są bardzo niebezpieczne, po słynnym oświadczeniu Szumowskiego, dzwoni do Dudy.

Po półgodzinnej rozmowie,okazuje się, że 30 tys. żołnierzy polskich jedzie do USA ( jak informuje ściek, w ramach pomocy dla Chicago, jakby USA potrzebowało pomocy...). Wszystko wskazuje na szeroko zakrojoną akcję szkoleniową i brzmi perspektywicznie dla ludzi o otwartych sercach🤗.

Żołnierze zostaną znakomicie wyszkoleni do usunięcia tych, którzy naprawdę zagrażają Polsce...

Wyobrażam już sobie panikę w kręgach , którym dotąd zbrodnie uchodziły płazem.

Mam również nadzieję, że śmierć znanej dziennikarki( 16 kwietnia), która zajmowała się pedofilią i handlem dziećmi, nie poszła na marne. A ona sama jest dziś w pięknym świecie, w którym widać przyszłość Ziemi.

Widać też stamtąd aresztowania wszystkich zboczeńców, których dotąd chronił immunitet i których wspierała większość spoleczeństwa, kłócąc się - która partia lepsza...
Wkrótce, dowie się, że żadna.

I nawet jeśli macie Wy, tam u żłobu nadzieję, na ukrycie się w swoich podziemnych rezydencjach, które tak pieczołowicie
szykowaliście przez ostatnie lata - nie schowacie się.

Nawet naszej, zwykłych ludzi uwadze, nie uszło, jak starannie samoloty skanowały przez ostatnie tygodnie całą Europę....

Wasz czas się kończy.

Dajcie w tych ostatnich dla Was dniach wytchnąć narodowi polskiemu,to i kara może będzie mniejsza..

Odpuście już teraz, bo sprawiedliwość nadchodzi.

Dziennikarze śledzczy nie popełniają samobójstw i nie są idiotami...
Wkrótce dowie się o was cały świat a immunitet nie pomoże.

Jesteśmy wszędzie.
Jeden za wszystkich.
Wszyscy za jednego.
tak tylko zostawiam do przemyslenia
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 29 kwie 2020, 19:36

Ponad 50 000 traumatycznych dzieci zostało uratowanych z tuneli pod amerykańskimi miastami


Liczba ta wynosiła obecnie ponad 50 000 traumatycznych, niedożywionych i zmarłych dzieci, które zostały wyciągnięte z podziemnych tuneli w całym kraju przez wojsko USA i żołnierzy piechoty morskiej od października ubiegłego roku.

Operacje zostały zatwierdzone przez Prezydenta Trumpa jako naczelnego wodza, generała Marka A. Milleya i innych generałów wojskowych grupy zadaniowej Pentagon Pedophile.

„Niestety, aby ratować dzieci, trzeba było wykonać więcej operacji” - powiedział Timothy Charles Holmseth, reporter grupy zadaniowej:
Niedożywione, zamknięte w klatkach i torturowane dzieci zostały uratowane lub znalezione martwe w podziemnych tunelach pod dużymi i małymi miastami USA, w tym pod New York Central Park. Podobno z tunelu Clinton Foundation biegnie kolejny tunel do portu w Nowym Jorku. W Central Parku wiele dzieci i dzieci uratowanych z tunelu do namiotów medycznych zmarło lub umarło, zanim dotarły na szczyt i nie zdążyły.
Niemowlęta i dzieci całe życie żyły w tunelu, nie mogły być narażone na działanie światła i potrzebowały wentylatorów.

Stosy małych zwłok, dzieci urodzonych jako nastolatki, a nawet dzieci w tunelach, które nigdy nie widziały światła dziennego, zdeformowane i urazowe dzieci, dzieci i nastolatki, które były ewidentnie eksperymentowane i porażone prądem w ramach CIA Mind Control i eksperymentów genetycznych , wykorzystywani seksualnie, zamknięci w klatkach, torturowani i zabijani w celu pobrania organów i Adrenochromu, aby elity mogły pić w kulcie satanistycznym.

Ponad 170 000 zapieczętowanych aktów oskarżenia złożonych przez sądy federalne w całym kraju wobec tych elit było w trakcie doręczenia. Większość zawierała zarzuty pedofilii. Pod zwierzchnictwem generałów Pentagonu odbywały się akty oskarżenia i ratowania traumatycznych dzieci. W tunelach w całych Stanach Zjednoczonych dosłownie toczyła się podziemna wojna, w której zginęli zarówno dzielni żołnierze, jak i sprawcy. Najwyraźniej ta tajna operacja wojskowa USA od miesięcy zamiata rozległą sieć podziemnych tuneli w całych Stanach Zjednoczonych oraz do Kanady i Meksyku, aby uratować tysiące przerażająco molestowanych dzieci. Ostatnie operacje koncentrowały się pod głównymi miastami w Nowym Jorku, Kalifornii, na Florydzie, w Teksasie i Waszyngtonie.
więcej tu :
https://kochanezdrowie.blogspot.com/202 ... AUVhc4&m=1
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 30 kwie 2020, 00:03

Upiory Gdańska - Dariusz Kwiecień 04 2020
RieseOlbrzym

https://www.youtube.com/watch?v=OeGjvRwdldk

Opublikowany 23 kwi 2020
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 11 maja 2020, 20:33

17anon Polska

17anon Polska
6 maja o 21:01 ·
💪💛
Prezydent TRUMP to najniebezpieczniejszy huragan wszechczasów: pozwy wniesione przeciwko Obamie, Clintonowi, Billowi Gatesowi, Sorosowi, Bidenowi - SUMRAK GLOBALIST

Rozliczanie amerykańskich suwerenów i globalistów w końcu weszło w ramy prawne. W sądzie federalnym w Kalifornii wniesiono pozew przeciwko dwóm byłym prezydentom USA, kilku członkom ich rodzin, bliskim współpracownikom, sponsorom, a także zagranicznym politykom i firmom. 87-stronicowy pozew został złożony przeciwko Barackowi Obamie, Billowi i Hillary Clinton, Joe'owi i Hunterowi Bidenowi, Billowi Gatesowi, George'owi Sorosowi i innym przedstawicielom byłej administracji i „głębokiego państwa”. Pozew obejmuje również niektóre z najbardziej udanych firm Amazon, Boston Dynamics, Hanson Robotics, Sensetime, Icarbon X, Tesla Inc., Neuralink Inc, Alphabet Inc, a także Gatesv Microsoft i Zuckenberg na Facebooku. Lista obejmuje chińskie firmy Huawei i Alibaba, a także Chińską Partię Komunistyczną.

Fundacja Sorosa i Rockefellera, Harvard i University of Vermont zostały postawione w stan oskarżenia, a także kilka najbardziej wpływowych amerykańskich mediów: CNN, New York Times, Time Magazine, Washington Post i The World Bank.

Akt oskarżenia został złożony przez Cyrusa A. Parsę, założyciela i dyrektora generalnego organizacji AI z siedzibą w Kalifornii, która kieruje sektorem analiz kreatywnych i innowacji w dziedzinie obronności.

Parsa od 20 lat bada złożone koncepcje sieci bio-cyfrowych, wojen hybrydowych i terroryzmu biologicznego.

STAŁE PROGNOZY ANALIZY ROSYJSKIEJ: Wojny hybrydowe rozpoczynają się natychmiast po tym kryzysie - TO SIĘ STANIE

Niedawno opublikował wyniki badań ostrzegające przed zagrożeniem wynikającym z możliwego niewłaściwego wykorzystania eksperymentów ze sztuczną inteligencją, robotyką wojskową, siecią 5G i biotechnologią.

Pozew, który złożył w celu zapobieżenia zniszczeniu ludzkości, odnosi się konkretnie do aktualnych zagrożeń technologicznych i biologicznych, rozprzestrzeniających się z Chin, Iranu i „głębokiego państwa” USA.

Parsa złożył pozew do sądu w Kalifornii w dniu 26 lutego 2020 r., gdzie został złożony pod numerem 3: 19-cv-02407-CAB-AHG. Obama, Clinton, Gates, Soros i inni są podejrzewani o nadużywanie sztucznej inteligencji, cybernetyki, robotyki, technologii identyfikacji biometrycznej, bioinżynierii, biotechnologii, sieci telekomunikacyjnych 5G i 6G oraz kwantowej technologii komputerowej, która mogłaby zagrozić populacji ludzkiej na całym świecie.

Według tych raportów podejrzewa się, że grupa polityków i firm zdradza interesy narodowe USA. Zdrada, działania wywrotowe i zagrożenia bezpieczeństwa zostały przeprowadzone poprzez transfer technologii broni biologicznej do Chin, która mogłaby zostać wykorzystana do operacji bioterrorystycznych.

Oskarżeni są oskarżeni o wykonanie bio-cyfrowej inżynierii społecznej z wykorzystaniem biometrii człowieka i sztucznej inteligencji. Niewłaściwe użycie kodów identyfikacyjnych i algorytmów nielegalnie zbiera prywatne dane biometryczne, niszcząc w ten sposób cały ludzki korpus prawa, w tym prawo do prywatności.

Zebrane dane zostały wykorzystane do ludobójstwa cech kulturowych, dyskryminacji religijnej i wpływu mediów, co pozwoliło na cenzurę „niewłaściwych” poglądów przez uczonych i polityków, nawet prezydenta USA Donalda Trumpa. Kontrola informacji dozwolona do publicznej kontroli.

Za pomocą zaawansowanych technologii, sieci neuronowych i biochemii oskarżeni stworzyli i opracowali technologie ksenobotów do eksperymentów z komórkami macierzystymi i robotyką, w celu ożywienia pozaziemskich form życia, które mogą mutować lub być zaprogramowane do rozprzestrzeniania chorób zagrażających przetrwaniu gatunek ludzki na niezliczone sposoby.

- Nadużywając biotechnologii, wszystkie wyżej wymienione firmy i osoby starają się wdrożyć plan z chęcią stworzenia sztucznej inteligencji i przeprogramowania ludzi, aby zniszczyć ich wolną wolę, a ostatecznym celem jest sprowokowanie wojen między krajami oraz wykorzystanie wirusów i wielu innych. sposoby zniszcz całą populację świata. Barack Obama, Hillary Clinton, Joe Biden, Nancy Pelosi, Bill Gates, Elon Mask (i inni wymienieni powyżej) w niedbały, niekompetentny i zdradliwy sposób pozwolili Chinom i ich korporacjom na posiadanie lub kradzież biotechnologii kwantowej technologia, biometria, technologia chipowa, 5G, technologia okrętów wojennych, technologie kosmiczne i inne, a także prywatne informacje od obywateli USA.

Barack Obama pozwolił amerykańskim biznesmenom, instytucjom, szkołom i obywatelom inwestować w Chinach i przenosić wrażliwe zaawansowane technologie, które zagrażają przetrwaniu życia wszystkich ludzi na świecie.

Obama i jego współpracownicy sabotowali pracę wszystkich amerykańskich służb bezpieczeństwa narodowego - zgodnie z procesem, w którym uczestniczyło około tysiąca firm, głównie z sektora zaawansowanych technologii.

Przenosząc nowoczesne technologie z USA do Chin, Oskarżeni stworzyli warunki dla chińskiego rządu i jego firm do posiadania sztucznej wiedzy, danych i modeli inteligencja.

Dostęp do sztucznej inteligencji został wykorzystany przez chińskie władze do stworzenia technologii biometrycznych, które monitorują, śledzą, polują, poddają kwarantannie, aresztują, torturują. Specjalne obozy koncentracyjne i laboratoria hodują narządy ludzkie do celów handlowych.

Chińskie władze komunistyczne torturują swoich obywateli, działaczy demokratycznych, niekwalifikujących się naukowców, profesorów, sędziów i dziennikarzy, społeczności religijne, takie jak chrześcijaństwo, mniejszościowe grupy etniczne, takie jak Ujgurowie i Tybetańczycy, oraz wszystkie inne osoby, które nękają autorytety ze stanu techniki z jakiegokolwiek powodu. Reżim chiński wykorzystał zaawansowaną technologię do stworzenia broni biometrycznej, która zagraża bezpieczeństwu całej planety.

Wbrew prawom krajowym i międzynarodowym oskarżeni stworzyli technologię produkcji nowoczesnej niekonwencjonalnej broni.

Przenosząc te technologie wojskowe do Chin, zdradzili interesy narodowe i zagrozili im Bezpieczeństwo Stanów Zjednoczonych. Iran kupił technologię o wartości 150 miliardów dolarów od Chin.

Rząd irański, oligarchia wojskowa i religijna wykorzystują tę technologię do rozprzestrzeniania własnych interesów na Bliskim Wschodzie, ale także wobec Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej, a także nadużywane jest do kontrolowania irańskiego narodu.

Za pośrednictwem Huawei Chiny we współpracy z Iranem opracowały program 5G, którego pierścień powinien łączyć Afrykę, Bliski Wschód i Europę. W tym projekcie Huawei współpracuje z kilkoma znaczącymi zachodnimi firmami technologicznymi.

Aby zrealizować swoje interesy, oskarżeni uzyskali wsparcie grup politycznych, organizacji pozarządowych, fundacji, instytucji naukowych i dydaktycznych oraz mediów.

Oskarżeni Obama, Pelosi, Sumer, Clinton, Soros, Gates, Biden i wielu innych stworzyli konflikty polityczne i rozpoczęli próbę oskarżenia o usunięcie Prezydenta Trumpa i jego administracji.

Utrudnianie pracy instytucji państwowych w Stanach Zjednoczonych, manipulowanie i umieszczanie niedokładnych informacji zagrożonych bezpieczeństwem nie tylko amerykańscy obywatele, ale cała populacja świata.

Korzystali z usług różnych „ekspertów”, aby promować swoje pomysły. Za pośrednictwem Soros, Rockfield i Gates Foundation zatrudniali niekompetentnych analityków w Waszyngtonie, Nowym Jorku, Santa Monica i na całym świecie.

Finansowali projekty, które obejmowały wszystkie niebezpieczeństwa związane z nowoczesną technologią, które mogłyby zagrozić przetrwaniu gatunku ludzkiego. Drogo opłacani „eksperci” spowodowali pojawienie się konfliktów międzynarodowych jako ratowników w strefach podatnych na zagrożenia, aby zmienić model kulturowy i dostosować go do potrzeb ich projektu.

Oskarżeni stworzyli platformę multimedialną obejmującą Facebook, Google, Alfabet i inne firmy. Łącząc się z Internetem i sieciami bio-cyfrowymi, powstaje nieistniejąca rzeczywistość wirtualna.

Zaawansowana technologia umożliwiła dołączanie prywatnych danych do użytkowników tych sieci, które były wykorzystywane do kontroli, monitorowania, manipulacji, przeprogramowywania, prania mózgu i mediów społecznościowych inżynieria, a ostatecznie ludobójstwo kulturowe, prześladowania, aresztowania i zabijanie ludzi, którzy sprzeciwiają się twórcom biocyfrowej sztucznej inteligencji, powiązanej z sieciami 5G i 6G oraz innymi centrami dowodzenia.

Zgodnie z aktem oskarżenia Google stworzyło platformę, która gromadzi dane z całego świata, dotyczące osób i wszystkich podmiotów korzystających z Internetu. Google za pośrednictwem systemu sztucznej inteligencji AI ma dostęp do wszystkiego, co jest skonfigurowane online.

Przyspieszenie przepływu informacji w sieciach 5G umożliwi wszystkie formy nadużyć, od stałej kontroli populacji na podstawie zebranych danych osobowych po siłę fizyczną.

Zaawansowana technologia może w dowolnym momencie symulować awarie, podczas których ataki terrorystyczne na dowolny byt miałyby miejsce przy wsparciu algorytmów genetycznych. Google pomógł Chinom udoskonalić zaawansowane programy AI, których chiński rząd używał do produkcji broni.

Deep Mind AI stworzyło komputery kwantowe, do których były niezbędne przetwarzanie danych uzyskanych za pośrednictwem Google. Według Elon Mask firma przyspieszyła rozwój sztucznej inteligencji. Deep Mind przekazało technologię Chińczykom.

Neuraling i Elon Mask stworzyli projekt, który ustanowił połączenie między ludzkim mózgiem a komputerem, aby stworzyć cyborgi. Elon Mask jest właścicielem Space X i Tesli.

Tesla odrzucił zalecenia rządu Stanów Zjednoczonych, aby nie robić interesów z Chinami i zgodził się współpracować z chińskimi firmami, które, jak się okazało, uczestniczyły w tworzeniu, rozwoju i eksploatacji „farm ludzkich organów”. W ciągu ostatnich 20 lat każdego roku w chińskich obozach koncentracyjnych wykonywano od 60 000 do 100 000 niezarejestrowanych przeszczepów.

Handel organami, kontrolowany przez chińskie władze, obejmuje Amazon, który sprzedaje do Chin różnego rodzaju urządzenia i komponenty wymagane w tej „branży”.

Bill Gates i jego firma Microsoft są również zaangażowani w kontrowersyjne sprawy chińskich władz. Gates pomógł Chińczykom że rozszerza swoje modele biometryczne na całym świecie i nie poinformował opinii publicznej, że jego technologia będzie wykorzystywana w aplikacjach Microsoft.

Podejrzewa się, że Barack Obama świadomie zezwala Chinom i ich korporacjom na przejęcie technologii sztucznej inteligencji. Obama osobiście promował Google i Erica Schmidta, którzy pomagali chińskiemu systemowi polować, nadużywać i zabijać chińskich obywateli oraz wywoływać konflikty w Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Podczas swojej kadencji jako prezydenta USA Obama osłabił FBI, CIA, NSA i służby wojskowe. Chociaż posiadał informacje, że chińskie władze masowo prześladują i zabijają członków mniejszości politycznych, narodowych i religijnych, a nawet organizują międzynarodowy handel organami ludzkimi, nie zrobił nic, aby im zapobiec. Obama pozwolił swojemu zastępcy, Joe Bidenowi, odebrać Chińczykom 1,5 miliarda dolarów.

Te same działania przeciwko interesom i bezpieczeństwu Stanów Zjednoczonych dotyczą Hillary Clinton, Nancy Pelosi i Johna Brennana. Uczestniczyli w transfer technologii AI do chińskich firm, które wykorzystały ją do opracowania projektów produkcji dronów, okrętów wojennych, chipów i odcisków palców F 35, a także technologii kosmicznej.

Działania polityczne grupy osłabiły zdolność administracji Trumpa do przeciwstawienia się Chinom. Są winni narażania bezpieczeństwa USA i zbrodni przeciwko ludzkości.

George Soros został oskarżony o zdradę, ponieważ poprzez swoje firmy i fundacje finansował ruchy sprzeczne z interesami rządu USA. Soros wykorzystał spółkę offshore do sfinansowania międzynarodowej kampanii, potępiając próby administracji Trumpa, aby zapobiec zagrożeniu ze strony Chin, takim jak rozprzestrzenianie się korony wirusowej.

Fundacja Rockefellera zainwestowała także duże kwoty w chińskie firmy zajmujące się niebezpiecznymi projektami biotechnologicznymi. Podważa to działania FBI, CIA, NSA i Pentagon w celu zapobiegania nadużyciom w pościgu za obywatelami Chin, torturach i zabójstwach. Są winni zdrady i współudział w ludobójstwie.

Właściwy sąd jest zobowiązany do ukarania wszystkich oskarżonych zgodnie z prawem. Przedsiębiorstwa i osoby powinny być zobowiązane do zwrotu i wypłaty odszkodowania finansowego.

Pozew podkreśla potrzebę przejęcia całego majątku Obamy, Hillary i Billa Clintona, Nancy Pelosi, Billa Gatesa i jego Microsoftu, CNN, Anderson Grope, Times Magazine, New York Times, Washington Post, MIT i Harvard, George Soros i jego fundacje i firma, Mark Zuckenberg i jego Facebook, a także Google, Amazon i wszyscy inni podejrzani.

Sąd w Kalifornii, po przeanalizowaniu odpowiedzi oskarżonych, powinien wszcząć postępowanie, w którym zobaczą się wiodący światowi władcy cieni na ławce oskarżonego.

Źródło :

(predragpopovic.wordpress.com)

https://webtribune.rs/tramp-je-najopasn ... an-svih-vr…/…
https://www.facebook.com/17AnonPolska/p ... 2538165336
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 10 cze 2020, 18:27

Królowa zniknęła zamieszki w toku A jakuboski został wyswatany cz. 2

https://youtu.be/3xV4LzHb_sg

jakuboski76

Gdzieś już słyszałam że Ela z dworem zwiała ale nie brałam tego na poważnie .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 10 cze 2020, 19:00

..dzisiaj książe Filip obchodzi 99ur.,-
są foty, impreza mała bo świrus wciąż grasujje :P

https://youtu.be/zj0R5tREdzw
https://www.insider.com/photo-prince-ph ... tle-2020-6
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 360 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: vic88 » czwartek 11 cze 2020, 01:09

Cześć, czy wyjaśniła się już teoria 4.10.20? Popularne liczby w środowisku Qanonów. Ludzie oczekiwali czegoś wielkiego w kwietniu. A może chodziło o październik?
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 11 cze 2020, 10:39

Nie wiem ale dzisiaj znajomy napisał do mnie że nie ma kontaktu z rodziną w USA od dwóch dni . Martwi się bo moze faktycznie odcięli im internet.Czy ktoś coś wie ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: soma » sobota 13 cze 2020, 18:44

Aresztowania i egzekucje sławnych ludzi w 2020 r

https://bakomkulisserna.biz/2020/06/13/ ... nder-2020/
Translator po prawej stronie
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 13 cze 2020, 18:57

..czyli co, oglądamy w tv hologramy/sobowtóry??
koron w zasadzie ułatwia sprawe..
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Q anon - Plan Ratowania Świata

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 13 cze 2020, 19:17

ludzie się zmieniają- widzę po sobie,-
wg tych info:
viewtopic.php?f=21&t=230&p=119870&hilit ... ie#p119507
Putin nie żyje od 4/5lat- mamy sobowtóra, z królową to nawet trudno mi powiedzieć- 94l:

https://youtu.be/_1_V9lJqnq8
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ