Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Gender ideologia i Świat

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4914 razy

Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 16 lip 2018, 18:47

Zamierzałam dołączyć ten art do już istniejącego wątku "Mężczyzna a kobieta" ale uznałam, że jednak będzie lepiej gdy pozostanie wydzielonym....
Jeśli admini uznają inaczej prosze o połączenie wątków.

Termin gender pochodzi pośrednio od łacińskiego słowa genus przez starofrancuskie gendre i angielskie gender. W języku angielskim słowo gender jest powszechnie używane w dwóch znaczeniach: „rodzaj gramatyczny” (masculine, feminine i neuter – męski, żeński i nijaki) oraz „płeć”.

Już samo istnienie pojęć „kobieta” i „mężczyzna” to dyskryminacja. Są ciskobiety i cismężczyźni
Obrazek
Szaleństwo ideologii gender wydaje się nie mieć końca.
Środowiska LGBT wymuszają na państwach i organizacjach ponadnarodowych uznawanie wciąż nowych płci.
Zamiast dwóch – męskiej i żeńskiej – mamy ich więc już kilkadziesiąt.
Transseksualistom i transgenderystom to jednak za mało. Rażą ich same pojęcia: „mężczyzna” i „kobieta”, ponieważ sugerują one istnienie jakiejś normy, od której wszystkie inne tożsamości płciowe są tylko odchyleniem. Dlatego wprowadzane są dziś w obieg nowe kategorie: cispłciowość, cisgenderyzm, cisseksualizm.
O co w tym wszystkim chodzi?
Otóż kobieta, która czuje się kobietą, nie będzie już więcej nazywać się kobietą, lecz ciskobietą.
Tak samo mężczyzna, który czuje się mężczyzną, nie będzie już dłużej mężczyzną, lecz cismężczyzną.
W ten sposób znikną w ogóle pojęcia „mężczyzny” i „kobiety”, ponieważ samo ich istnienie jest oznaką dyskryminacji (choć trzeba przyznać, że część ideologów genderyzmu woli inną terminologię i zamiast używania słowa mężczyzna proponuje „nie-trans-mężczyzna” a zamiast kobieta – „nie-trans-kobieta”).
Niestety, nie jest to motyw z teatru absurdu lub antyutopii science-fiction, lecz ponura rzeczywistość.
Zderzyła się z nią niedawno znana brytyjska piosenkarka Alison Moyet, niegdyś wokalistka duetu Yazoo – popularnej grupy reprezentującej na początku lat 80-tych nurt new romantic.
W ostatnich latach Moyet zasłynęła z popierania postulatów lobby LGBT. Występowała na imprezach organizowanych przez środowiska genderowe, wypowiadając się pozytywnie o transseksualizmie, transgenderyzmie i innych… dawniej mówiło się „zboczeniach” lub „perwersjach”, ale dziś trudno nadążyć za wciąż zmieniającym się słownikiem poprawności politycznej.
A jednak Alison Moyet została zdemaskowana i publicznie potępiona przez środowiska LGBT. Ośmieliła bowiem nazwać się kobietą. To wywołało prawdziwy wstrząs wśród wielu jej fanów, którzy zwrócili piosenkarce uwagę, by naprawiła swój błąd i przyznała, że jest „ciskobietą”. Wokalistka odmówiła, tłumacząc, że czuje się kobietą i nie chce używać zbędnych przedrostków. Tego już jednak było za wiele. Zalała ją prawdziwa fala hejtu w internecie. Została oskarżona – o zgrozo! – o transfobię, a największą furię wywołało zredukowanie przez nią trzech tożsamościowych liter „cis” do roli banalnego „przedrostka”.
Przez jakiś czas piosenkarka wymieniała polemiczne ciosy ze swymi zwolennikami/przeciwnikami w internecie, lecz w końcu dała za wygraną i wystąpiła z samokrytyką, przyznając, że z powodu swej lekkomyślności „brutalnie demontowała ekosystem” i „bezpardonowo oskarżała całą społeczność”.
Strzeżcie się, cisludzie! Nadchodzą cistotalitaryści!
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/4040 ... -mezczyzna
0 xAwatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4914 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 16 lip 2018, 19:03

Zachód naciska na Kijów, by przyjął ustawodawstwo gender. Ukraina broni się

Obrazek
Z powodu trwającego konfliktu zbrojnego z Rosją państwo ukraińskie w coraz większym stopniu staje się uzależnione od pomocy Zachodu. Okazuje się jednak, że za wsparcie finansowe i polityczne trzeba płacić.
Co jest ceną, jaka w zamian jest wymagana? Wszystko wskazuje na to, że na władze w Kijowie wywierana jest presja, by wprowadziły ustawodawstwo, które wcieli w życie postulaty genderowe środowisk LGBTQ.
Naciskowi z Zachodu uległ zarówno ośrodek prezydencki, jak i rządowy, które próbują przeforsować wymagane zmiany pod hasłem wprowadzania w kraju standardów unijnych.

„Przez ostatnie dwa lata przeprowadzono więcej ataków na instytucję rodziny niż przez wszystkie lata niepodległości
”,
komentuje obecną sytuację Adrian Bukowiński, ukraiński działacz ruchów pro family i pro life.
W listopadzie 2015 roku gabinet ministrów przyjął dokument o nazwie „Plan działania dla realizacji narodowej strategii w sferze praw człowieka do 2020 roku”. Przewiduje on m.in. wprowadzenie tzw. związków partnerskich, co otworzy drogę do nadania przywilejów małżeńskich parom jednopłciowym. Wstępem do tego ma być zmiana artykułu 51 konstytucji, mająca na celu wprowadzenie nowej definicji małżeństwa poprzez wykreślenie słów „kobieta” i „mężczyzna” oraz zastąpienie ich zdaniem, że „każdy ma prawo do ślubu”.

W innym punkcie rządowy plan zakłada wprowadzenie do szkół zajęć edukacyjnych realizujących agendę gender, np. przez proponowanie dzieciom i młodzieży „alternatywnych orientacji seksualnych”. Odpowiednie zmiany pod tym kątem mają być też wprowadzone do ustawodawstwa socjalnego, służby zdrowia, prawa pracy czy kodeksu karnego.
Na przykład wiek, w którym wolno podejmować aktywność seksualną, ma się zmniejszyć do 14 lat, co praktycznie oznacza częściową legalizację pedofilii.
Działacze prorodzinnej organizacji „Wsi razom” podkreślają, że na Ukrainie istnieje wiele rzeczywistych problemów, takich jak niski poziom życia, duża liczba sierot, ograniczony dostęp do usług medycznych, brak w miejscach publicznych infrastruktury dla inwalidów czy niemożność znalezienia pracy przez osoby niepełnosprawne, a jednak rząd z uporem maniaka stara się przeforsować prawo zgodne z ideologią gender.

W tej sytuacji jedyną zaporą, która uniemożliwia wprowadzenie nowego ustawodawstwa, pozostaje ukraiński parlament. W tej sprawie linia podziału nie pokrywa się z przynależnością partyjną. Właściwie we wszystkich ugrupowaniach – od prawa do lewa – znajdują się deputowani broniący normalnej rodziny i prawa naturalnego. W obecnej kadencji stanowią oni większość. W efekcie Rada Najwyższa w Kijowie wielokrotnie odrzucała projekty antyrodzinnych ustaw wnoszonych pod jej obrady przez rząd i prezydenta.
O nastawieniu ośrodka prezydenckiego wiele mówi sytuacja, do jakiej doszło w ostatnich dniach. Ukraińskie prawo przewiduje, że jeśli minimum 25 tysięcy osób podpisze się pod projektem obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej, to władze mają obowiązek go rozpatrzyć.
Powinien też zostać upubliczniony na stronach internetowych administracji prezydenta, gabinetu ministrów i parlamentu.
Ukraińscy obywatele, zaniepokojeni ofensywą lobby LGBTQ, postanowili skorzystać z przysługującego im prawa. Zebrali ponad 25 tysięcy podpisów pod propozycją ustawy „O zakazie propagandy homoseksualizmu na Ukrainie”. Podobną ustawę w czerwcu 2009 roku – przy sprzeciwie zaledwie trzech posłów – przyjął Sejm Litwy.
Ukraiński projekt zawisł na stronach internetowych trzech ośrodków władzy, jednak wkrótce – po protestach środowisk gejowskich i genderowych – został zdjęty z oficjalnej strony prezydenta. Wiele organizacji pozarządowych zaprotestowało z tego powodu, uznając, że jest to łamanie prawa obywateli do swobodnego wyrażania własnych poglądów.
Na Ukrainie trwa nie tylko wojna w Donbasie. Trwa także wojna kulturowa w Kijowie.
https://wpolityce.pl/swiat/389278-zacho ... -broni-sie
0 xAwatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4914 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 17 lip 2018, 11:39

https://youtu.be/vGkRojqity0

Materiał filmowy pokazujacy związki przyczynowo -skutkowe szerzącej sie ideologii genderyzmu.
Wszystko zaczęło sie w USA już od 1968 roku.
Pomimo oporu społecznego ruch ten kroczy swoimi ścieżkami i w wielu Krajach osiagnął już niepokojące wyniki.
Idzie drogą stopniowej seksualizacji dzieci, która w efekcie ma prowadzić do legalizacji pedo-seksualizmu.
Od 18 min i 40 sek mówi o herbicydie atrazyna, który jest wg naukowców gorszym niż glifosat :shock:
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14293
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 989
x 399
Podziękował: 15117 razy
Otrzymał podziękowanie: 22053 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 17 lip 2018, 11:54

ktoś mi mówił, że te mikrocząsteczki plastiku w wodach butelkowanych mogą być odpowiedzialne za,-
fizyczne zmiany w org. człowieka odpowiedzialne za zmiany w psyche.

mimo tych i innych teorii os. uważam, że gender i inne wynaturzenia ultra-liberalnych oszołomów są i tak narzędziami w,-
w rękach wiadomo kogo, kto chce depopulacji, chaosu i wojny.
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12147 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 17 lip 2018, 12:02

0 xAwatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4914 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: sandra » niedziela 05 sie 2018, 17:56

Wokół szkoły podstawowej Willamette w Portland w amerykańskim stanie Oregon rozwieszono plakaty z hasłem „Pedofile to też ludzie, bo miłość to miłość”. Na tle tęczowej flagi mężczyzna prowadzi za rękę dziecko.
Obie postaci mają czerwone serduszka.
Obrazek

Oburzeni rodzice zerwali plakaty, a sprawę nagłośniła lokalna telewizja.
O opinię w tej sprawie dziennikarze poprosili Camerona Whittena, dyrektora ośrodka dla mniejszości seksualnych Q Center z Portland.

–To bardzo jasne, że ten przekaz miał na celu piętnować i stereotypować ludzi LGBTQ – powiedział Whitten.
– W czasie, gdy mamy do czynienia z homofobią, transfobią, powinniśmy dbać aby tego rodzaju szkodliwe wiadomości nie były rozpowszechniane.

Kto zatem rozwiesił plakaty?
Czy była to prowokacja skierowana przeciw LGBT, czy może jakiś „postępowiec” wyrwał się przed szereg, ponieważ nie zrozumiał, że jeszcze nie czas na otwarte promowanie pedofilii?
Warto wiedzieć, że przygotowywanie gruntu do społecznej akceptacji dla pedofilii już trwa.
Pod płaszczykiem wprowadzania określeń politycznie poprawnych pedofile mają być teraz określani jako „osoby zafascynowane nieletnimi” („minor attracted persons” – MAP).

Źródło informacji i cytatów: katu.com, twitter
czytaj więcej;
http://wprawo.pl/2018/07/12/kolejna-gra ... ieletnimi/
http://wprawo.pl/2017/08/17/bycie-peder ... li-lgbtqp/
0 xquetzalcoatl888
Posty: 1245
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 9
Podziękował: 474 razy
Otrzymał podziękowanie: 964 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » poniedziałek 06 sie 2018, 09:11

0 xAwatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4914 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 29 wrz 2018, 13:10

NIe żebym miała cos przeciwko panu/pani Grodzki/ej ale ten watek wydaje mi się odpowiednim miejscem na zamieszczenie ciekawostki prasowej.

A to dobre! „WO” stają w obronie kandydatury Grodzkiej na Polkę Stulecia: Prawicowy internet wydał z siebie transfobiczny rechot

Obrazek
Czyżby znów coś nie wyszło? Redaktorzy „Wysokich Obcasów” musieli bardzo zmartwić się nagłym wzrostem wyników Anny Grodzkiej w ich plebiscycie na Polkę stulecia.
Na łamach „Gazety Wyborczej” opublikowali tekst o tym, jak nietolerancyjna jest prawa strona internetu.

O co chodzi?
„Wysokie Obcasy” zorganizowały plebiscyt na Polkę stulecia. Jednym z kandydatów albo kandydatek jest Anna Grodzka, była posłanka Ruchu Palikota. Prawicowi użytkownicy Twittera postanowili zrobić z tego „show stulecia” i nawoływali do oddawania głosów właśnie na Grodzką. Jak całą akcję skomentowali redaktorzy z „WO”?
Zareagowali transfobicznym rechotem oraz wezwaniem do zbiorowego głosowania na Grodzką, aby – jak to ujął portal wPolityce.pl - „ośmieszyć Wysokie Obcasy”. (…) Nie czujemy się jednak ośmieszeni, bo nie widzimy w Annie Grodzkiej nic śmiesznego
– próbowali robić dobrą minę redaktorzy z „WO”.
Jeśli ktoś tu się ośmiesza, to prawica, eksponująca prymitywne uprzedzenia i wąskie horyzonty
– kpili stwierdzając, że ten mechanizm jest im dobrze znany – to, co wykracza za nasze możliwości poznawcze, budzi lęk.
Ale to nie wszystko. Czymże byłby tekst w „Wyborczej” bez pochwał w kierunku Grodzkiej? Dlatego też nie zabrakło „ochów i achów” oraz stwierdzenia, że „Anna Grodzka jest dla milionów Polek i Polaków symbolem niestrudzonej walki z uprzedzeniami i wiary w to, że nie ma takich ograniczeń, których nie da się pokonać”.
Takie posunięcie ze strony „Wysokich Obcasów” nie dziwi. Nie mieli przecież oporów przed tym, by otwarcie promować zabijanie nienarodzonych dzieci…
wkt/”GW”
https://wpolityce.pl/polityka/414328-a- ... -grodzkiej

Zabawny film zastępujący wszelki komentarz...
https://youtu.be/IzNGkwGYE4E
0 xAwatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4914 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 20 paź 2018, 16:46

Nie byłam pewna czy to ten właściwy wątek, bo temat pasowałby i do Eurokołchozu i do Euroabii i pewnie do wielu innych..., a tak przy okazji...jakie dziwne zrządzenie ślepego losu :(

Rośnie liczba ataków imigrantów na homoseksualistów w Berlinie! Czyżby niemiecka lewica ukręciła bicz na własne środowiska?

Obrazek
Środowisko homoseksualistów w Polsce narzeka, że osoby LGBT rzekomo są w naszym kraju dyskryminowane i domagają się przywilejów. Tymczasem w Niemczech ich życie prawdopodobnie byłoby znacznie trudniejsze. W Berlinie ma miejsce coraz więcej ataków na homoseksualistów, a za prawie wszystkie z nich odpowiadają imigranci! Całą sprawę przedstawia portal breitbart.com.
Tylko w 2017 roku berlińskiej grupie antyhomofobicznej Project Maneo zgłoszono aż 324 brutalne zdarzenia wymierzone w homoseksualistów i transseksualistów. Około jedna trzecia z nich miała dotyczyć obrażeń ciała.

Zgodnie ze słowami szefa Project Maneo Bastian Finke, prawie wszyscy sprawcy tych zdarzeń to mężczyźni pochodzący ze środowisk migracyjnych.

Widać, że masowe przyjmowanie imigrantów z Bliskiego Wschodu to także wielkie zagrożenie dla społeczności LGBT, która podobno jest tak ważna dla środowisk lewicowo-liberalnych.
https://wpolityce.pl/swiat/417495-rosni ... w-berlinie
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14293
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 989
x 399
Podziękował: 15117 razy
Otrzymał podziękowanie: 22053 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 20 paź 2018, 18:39

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6833
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1256
x 350
Podziękował: 12571 razy
Otrzymał podziękowanie: 12876 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 21 paź 2018, 13:09

Ten cały marsz równości to jedna wielka porażka .Polecam wysłuchać tego vloga .Tak zwany "normalny gej " nie lata z tęczową flagą i genitaliami po ulicach miast . Znam kilka osób z tego środowiska i nikt z nich tego nie robi ,tylko żyją sobie w zaciszu domowym.


Organizacja LGBT Dyskryminuje Geja - W tle Pieniądze na Finansowanie - Analiza Komentator Wywiad
https://youtu.be/XeaB2DS68GM

wideoprezentacje
Opublikowany 7 paź 2018
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6833
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1256
x 350
Podziękował: 12571 razy
Otrzymał podziękowanie: 12876 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 21 paź 2018, 14:13

Węgry likwidują studia gender. „To ideologia”

Nie będzie naboru na studia gender na Węgrzech – taką decyzję podjął premier Viktor Orban. W najnowszym „Monitorze Węgierskim” ukazał się dekret w tej sprawie.

O wycofaniu „gender studies” z węgierskich uczelni wyższych spekulowano od wielu miesięcy. Jeszcze w marcu br. minister zasobów ludzkich Bence Retvari przekonywał, że trudno traktować gender w kategoriach naukowych. „Studia gender, tak samo jak marksizm, leninizm, można uznać bardziej za ideologię niż naukę” – podkreślił.

W połowie sierpnia ministerstwo zasobów ludzkich (edukacji – red.) wykreśliło gender z uniwersytetów na których go wykładano. Władze tłumaczyły wówczas swoją decyzję względami ekonomicznymi. W opinii urzędników, rynek węgierski nie jest kompletnie zainteresowany absolwentami studia gender.

cały artykuł https://wmeritum.pl/wegry-likwiduja-stu ... der/251865

nawet nie wiedziałam że jest taki kierunek studiów :shock:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14293
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 989
x 399
Podziękował: 15117 razy
Otrzymał podziękowanie: 22053 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 21 paź 2018, 14:20

chanell pisze:
niedziela 21 paź 2018, 13:09
Ten cały marsz równości to jedna wielka porażka .Polecam wysłuchać tego vloga .Tak zwany "normalny gej " nie lata z tęczową flagą i genitaliami po ulicach miast . Znam kilka osób z tego środowiska i nikt z nich tego nie robi ,tylko żyją sobie w zaciszu domowym.

też popieram tską postawę. :)
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4914 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 22 paź 2018, 19:56

Włochy kontra LGBT. "Dwóch mężczyzn nie czyni matki". Świetna akcja środowisk pro-life w Italii
Obrazek
Dwóch mężczyzn nie czyni matki

– pod takim hasłem ruszyła ogólnokrajowa akcja organizacji pro-life we Włoszech.

Na bannerach, które wywieszone zostały w największych włoskich metropoliach, widzimy płaczące dziecko i dwóch homoseksualistów, którzy je adoptowali. Plakaty opatrzone są hasłem: „Dwóch mężczyzn nie czyni matki”. Innym hasłem kampanii jest „Stop dla macic do wynajęcia”.

Chodzi o proceder adopcji przez homoseksualistów dzieci urodzonych przez surogatki i uznawania takiego stanu rzeczy we Włoszech.

Akcję zorganizowały organizacje Pro Vita oraz Generazione Famiglia. Bannery pojawiły się w Mediolanie, Rzymie i Turynie.
https://wpolityce.pl/swiat/417218-wloch ... zyni-matki
0 xNordri
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 22 paź 2018, 06:52
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: Nordri » poniedziałek 22 paź 2018, 23:55

Sama ideologia gender i jej propagowanie nie są dobre, natomiast akceptację ludzi, którzy tacy są uważam za słuszną. Znam osobiście taką osobę, jest świetnym przyjacielem. Nie obnosi się jednak ze swą seksualnością czy orientacją.
0 xAwatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4914 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 23 paź 2018, 16:54

@Nordri, prawie każdy z nas zna kogoś takiego i ja również mogę z własnego życia potwierdzić, że znamienita większość to fajni ludzie.
Przez wiele lat wynajmowałam mieszkanie dwóm L i jednemu T.
Zaprzyjazniłam się z nimi i do dzisiaj utrzymuję kontakty.
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6833
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1256
x 350
Podziękował: 12571 razy
Otrzymał podziękowanie: 12876 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 13 lis 2018, 00:27

Mega ważna wypowiedź dla Polski i Polaków! To powinien zobaczyć każdy.


https://www.facebook.com/glosgminny/videos/170144457273501/UzpfSTE1ODQ5MjAwODk6MTAyMTU2NDE3NDEzODgzMTU/

Właściwie ten materiał pasuje do kilku tematów na forum .Na przykład do kontroli umysłu,KK,patiotyzmu itp. Nawiązując do wypowiedzi DR.M.Jonesa o roli KK w Polsce ,to obawiam się, że to nie najlepszy przykład ponieważ ma zbyt wiele grzechów na sumieniu.
Reszta wypunktowana genialnie .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4914 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 13 lis 2018, 01:04

Dr Jones mówi, krótko o tym co juz w latach 30 XIX wieku się zaczęło.
Nie minęło nawet 100 lat, a indoktrynacja sięga po najmłodsze umysły.
Krzewiciele doskonale wiedzą co robią, bo są kraje gdzie sprawdza im się tenże system, np Szwecja...
Cóż z tego, że każdy to przeczyta, usłyszy....dla wielu jest już za pózno.
Neoliberałowie uznają , że ludzie przeciwni ideologii gender, to ksenofobia i średniowiecze...i to właśnie oni dążą do Polexit.
0 xAwatar użytkownika
św.anna
Posty: 1288
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 79
x 100
Podziękował: 2474 razy
Otrzymał podziękowanie: 2966 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: św.anna » wtorek 13 lis 2018, 14:42

Jakiś czas temu przeczytałam książkę dr E. M. Jones'a Libido dominandi. Seks jako narzędzie kontroli społecznej.
Książka ważna, otwiera oczy na wiele spraw.
Nie wszystkim jednak spodoba się fakt, że autor jest obrońcą katolicyzmu.

Dostępna na docerze.

O książce:
Bestseller doktora Michaela Jonesa, który wyjaśnia pochodzenie i naturę nowoczesnych technik inżynierii społecznej i politycznej kontroli. Fascynująca i bogata faktograficznie lektura, ujawniająca zatajane fakty. Z wielką przenikliwością opisane w niej zostały mechanizmy, z których  mieliśmy chyba nie zdawać sobie sprawy. Historia przeprowadzonego na ogromną skalę, udanego przeprogramowania zachodniej kultury.

Co łączy twórcę Iluminatów - Adama Weishaupta, Markiza de Sade, Zygmunta Freuda oraz jego siostrzeńca Edwarda Bernaysa, minister świeżo utworzonego rewolucyjnego rządu Aleksandrę Kołłontaj, działaczy partii socjalistycznych pierwszej połowy XX wieku, berlińską bohemę lat trzydziestych, mieszkańców i bywalców Harlemu, speców od propagandy obu wojen światowych, animatorów rewolucji seksualnej lat 60., techników współczesnych metod kształtowania opinii publicznej?
Oświecenie miało swój początek jako ruch zmierzający do wyzwolenia człowieka, a niemal z dnia na dzień przekształciło się w przedsięwzięcie zmierzające do uzyskania nad nim kontroli. Niniejsza książka to opowieść o tej transformacji. Można w niej widzieć historię rewolucji seksualnej, nowoczesnej psychologii lub wojny psychologicznej. Tym, co je wszystkie łączy, jest wielopokoleniowe przedsięwzięcie realizowane metodą prób i błędów z umysłem wypaczonym przez namiętności, a sprowadzające się do tych samych konkluzji, do jakich doszedł św. Augustyn pod koniec istnienia Rzymskiego Imperium.

Człowiek ma tylu panów, ile przywar, wad i słabości. Sprzyjając im, władza działa na rzecz zniewolenia, które może przyjąć postać kontroli politycznej. Pozostaje jedynie pytanie, czy owo zniewolenie daje się wykorzystywać dla czerpania z niego korzyści finansowych i politycznych, a jeśli tak, w jaki sposób można to osiągnąć. Najlepsza metoda kontrolowania ludzi jest ta, która osiąga swe cele, pozostawiając ich całkowicie nieświadomymi faktu, że podlegają kontroli, a najlepszą drogą do tego jest systematyczna manipulacja ich pożądaniami, albowiem człowiek się z nimi utożsamia. Broniąc ich, broni swojej „wolności”, którą zazwyczaj pojmuje jako nieograniczoną możność zaspokajania własnych pragnień, nie rozumiejąc najczęściej, że niezwykle łatwo jest manipulować nimi z zewnątrz. Manipulacja ta służy dziś mrocznym siłom do udoskonalania systemu finansowego i politycznego nadzoru oraz eksploatacji.

Dogłębnie rozumieli to św. Paweł i św. Augustyn, nazywając zjawisko owo „zniewoleniem przez grzech”. Książka ta, opisując spójną konstrukcję światopoglądu opartego na tym zjawisku, wyjaśnia, w jaki sposób wyzwolenie seksualne stało się formą politycznej kontroli.

E. Michael Jones
http://multibook.pl/pl/p/Michael-Jones- ... cznej/2650
0 xAwatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4914 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 17 lis 2018, 18:15

Rząd przez trzy lata nic dla nich nie zrobił i nie nadał im żadnych przywilejów
wybrany cytat;
I tak działacze LGBTNKWD narzekają, iż odrzucony został złożony przez Nowoczesną, projekt nowelizacji Kodeksu Karnego by specjalnie traktować przestępstwa „z nienawiści także ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową”.

Tak więc przestępstwa przeciwko osobom LGBTKNF są traktowane dokładnie tak samo jak przeciwko innym.

Lambda i KPH narzekają też, że policja nie przechodzi żadnych bezsensownych szkoleń dotyczących „przestępstw z nienawiści” wobec zmiennopłciowych i kochających dziwaczniej. Policja, mimo iż zgodnie z unijnymi zaleceniami przestępstwa takie może kwalifikować inaczej, to nie robi tego. Ponadto też przestępcy ze środowisk LGBTONZ nie są traktowani lepiej przez szefostwo więzień. Nie mają w nich żadnych przywilejów.
https://nczas.com/2018/11/17/bardzo-kor ... zywilejow/

..mój komentarz; to po prostu SKANDAL :mrgreen:
1 xAwatar użytkownika
św.anna
Posty: 1288
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 79
x 100
Podziękował: 2474 razy
Otrzymał podziękowanie: 2966 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: św.anna » wtorek 20 lis 2018, 10:15

To po prostu trzeba obejrzeć.
(Pasowałyby tu wszystkie emotikony, no może oprócz tej obojętnej).
Czy tekst o wkładaniu sobie rzeczy w tyłek, albo fragmenty Mein Kampf mogą zostać opublikowane jako praca naukowa? Peter Boghossian i James Lindsay opowiadają jak udało im się zdemaskować i ośmieszyć gender studies.
https://m.youtube.com/watch?v=EgVF5ToSM9k
0 xAwatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4914 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 20 lis 2018, 10:56

Ależ , to klasyczna performatywność heteroseksualnych mężczyzn z fobią transseksualną.... :ugeek:

Orban miał racje zmuszając do przeprowadzki Uniwersytet Środkowoeuropejski (CEU) z Budapesztu do Wiednia.
15 października 2018 roku rząd wydał decyzję o cofnięciu licencji dla programu „Gender Studies” na węgierskich uczelniach, likwidując wydział Gender Study na Węgrzech.
A na Uniwersytecie Warszawskim mamy coś takiego, co prawda nie w takiej skali ale kiełkuje...
0 xAwatar użytkownika
św.anna
Posty: 1288
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 79
x 100
Podziękował: 2474 razy
Otrzymał podziękowanie: 2966 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: św.anna » wtorek 20 lis 2018, 11:18

Ok, zabawmy się :D

Wymyśl Sandro, i kto tam jeszcze chce, temat takiej "gender pracy" :mrgreen:

Nie spiesz się - pomysł / tytuł jest najważniejszy, resztę można (raczej trzeba) podciągnąć, coby pasowało.

PS. Kto wie, może jeszcze na tym zarobimy :lol:
Będą nas publikować, jednym słowem: świat stanie przed nami otworem.. boję się tylko tego którym :?
0 xAwatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4914 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 20 lis 2018, 15:21

Ja się znacznie bardziej boję tego jak daleko można zajść gdy ten Świat już stanie dla nas tym co wiesz...., a jak się w tym wszystkim człowiek pogubi i zbłądzi, to nawet św. Boże nie pomoże :oops:
0 xAwatar użytkownika
św.anna
Posty: 1288
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 79
x 100
Podziękował: 2474 razy
Otrzymał podziękowanie: 2966 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: św.anna » wtorek 20 lis 2018, 16:10

Sandro, bądźmy dobrej myśli ;)

Moje propozycje "gender studies" :mrgreen:

1. Supremacja białych mężczyzn w mediach o szerokim zasięgu, na przykładzie redakcji Gazety Wyborczej.

2. Transfobiczni producenci obuwia.
Tylko 1% "szpilek" jest w rozmiarze >45.

3. Przytłaczająca większość publikacji drukowana jest na białym papierze z czarnymi literami, a nie na odwrót.
Czy to przejaw faworyzowania białych autorów?

4. Czy świętujący Boże Narodzenie są rasistami?
Większość ankietowanych na pytanie o wymarzone święta odpowiada - białe.

5. Wyzwolona jak kukułka - o trudach macierzyństwa i sposobach ich przezwyciężania.
W badaniu wzięły udział uczestniczki "czarnego marszu".

6. Królewna Śnieżka jako przykład dominacji białych mężczyzn.
Śnieżka była jedna, a krasnoludków aż siedmiu - liczby nie kłamią.

Rodzicu, czy Ty wiesz co oglądają Twoje dzieci?!

7. Czy to już feminifobia, czy jeszcze zwykły brak kultury i obycia ze sztuką nowoczesną?
Artystki, które zaprezentowały happening pt. "waginy górą", w czasie którego przespacerowały się Krakowskim Przedmieściem - na rękach i bez bielizny - nie kryją oburzenia wobec reakcji przechodniów.
A więc: feminifobia, czy brak kultury i obycia widzów - my to zbadaliśmy.

8. Czy gatunek jadowitego pająka - czarna wdowa, i jej kopulacyjne zwyczaje, jest najlepszą strategią postępowania damsko-męskiego
dla współczesnej, wyzwolonej kobiety?

;)
0 xODPOWIEDZ