Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Gender ideologia i Świat

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 21 mar 2023, 22:09

św.anna pisze:
wtorek 21 mar 2023, 09:57
Ale to chyba dobrze, ...
no tak, chyba tak :lol:
zawsze jest ''balans'' płciowy, nie uciekniemy od tego i nie uciekajmy :D

mógł startować jako facet w konkurencjach męskich,
a tak, yy, pajacowanie się skończyło :D

edit:
i tu już nie jest śmiesznie, to zaprzeczenie biologii, uczciwego sportu..
jeżeli ja ważę 99, a my wife 48, to ''razem'' walczymy w zapasach ? :mrgreen:

https://rairfoundation.com/trans-lunacy ... to-hitler/
Trans Lunacy: sportowiec identyfikujący się jako kobieta kradnie 8. tytuł biegacza, porównuje swoich krytyków do „Hitlera”
Obrazek
50-letni transpłciowy biegacz zdobył swój ósmy tytuł mistrzowski w kategorii kobiet
po rozbiciu konkurencji na halowych mistrzostwach Włoch weteranów w Ankonie.

12 marca Valentina Petrillo, ur. Fabrizio, wystartowała w biegu na 200 m dla kobiet w wieku od 50 do 54 lat. Marco Alciator, statystyk, był obecny na mistrzostwach, aby monitorować występy Petrillo i przedstawił raport dla Italian Feminist Post na temat tego, czego był świadkiem .

Alciator odnotował różnicę w „fizyczności [była] natychmiast zauważalna” i że zawodniczki nie mogły stawić czoła Petrillo, który bez wysiłku zdominował rywalizację.
nawet pyrdka se zostawił :lol:
i jeszcze oszust bezczel się odgraża hitler-yzmem!
oj fabrizio sfabrykowany, ty oddasz kiedyś ten medalik.

jeden taki salcesonik (cwaniaczek), odbywał karę i stosunki płciowe ze współwięźniarkami !
gwałcił sobie kobitki, do woli.. :ugeek:
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 23 mar 2023, 05:34

sam początek - tęczowa POLIS w Szwecji :lol:

https://youtu.be/lcRKqFsWfu8
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 30 mar 2023, 13:08

20230330_120717.jpg
20230330_120717.jpg (23.77 KiB) Przejrzano 1198 razy
https://twitter.com/DrakkonRaa/status/1 ... kaX5w&s=19
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 30 mar 2023, 21:20

ten brzydal-cwaniak-przebieraniec i dwóch pozostałych wygrało zawody kolarskie kobiet !! :ugeek:

z https://nypost.com/2023/03/23/transgend ... mens-race/
Obrazek

Mistrzyni kolarstwa kobiet rezygnuje po porażce z zawodniczką transpłciową;
kolejny zwycięzca trans kilka dni później w wyścigu w Nowym Jorku


Była mistrzyni kolarstwa kobiet ze złością rzuciła ten sport po przegranej z transpłciowym jeźdźcem – decyzja została podjęta zaledwie kilka dni później przez inną transpłciową kolarkę, która stwierdziła, że ​​czuje się jak „superbohaterka” po zwycięstwie w wyścigu kobiet w Nowym Jorku.

Mistrzyni kolarstwa przełajowego, Hannah Arensman, wzmocniła swoją decyzję oświadczeniem złożonym w Sądzie Najwyższym w tej sprawie.

„Zdecydowałem się zakończyć karierę kolarską” – powiedział Arensman w zeszłą środę.

Powiedziała, że ​​w swoim ostatnim wyścigu, w elitarnej dywizji kobiet Mistrzostw Narodowych UCI w przełajach pod koniec grudnia, przyjechała na 4. miejscu, otoczona z obu stron przez mężczyzn, którym przyznano 3.

„Moja siostra i rodzina szlochali, gdy patrzyli, jak mężczyzna kończy przede mną, będąc świadkami kilku fizycznych interakcji z nim podczas wyścigu” – napisała w oświadczeniu udostępnionym również przez Niezależną Radę ds. Sportu Kobiet (ICONS ) .

„Dodatkowo trudno mi myśleć o bardzo realnej możliwości, że zostałam pominięta podczas międzynarodowej selekcji do drużyny USA na Cyclocross Worlds w lutym 2023 r. Z powodu męskiego zawodnika”.

Obrazek
Zawodniczka Cyclocross Hannah Arensman porzuciła ten sport z powodu transseksualistów.
Twitter/IKONY Kobiety


Powiedziała, że ​​„coraz bardziej zniechęca mnie trenowanie tak ciężko, jak ja, tylko po to, by przegrać z mężczyzną z nieuczciwą przewagą androgenizowanego ciała, które z natury daje mu oczywistą przewagę nade mną, bez względu na to, jak ciężko trenuję”.


Drużyna koszykówki dziewcząt została wykluczona z rywalizacji po tym, jak przegrała z drużyną z transpłciowym graczem
„Współczuję młodym dziewczynom, które uczą się rywalizować i dorastają w czasach, w których nie mają już szans na zdobycie nowych rekordzistów i mistrzów w kolarstwie” – napisała.

„Czułam się głęboko rozgniewana, rozczarowana, przeoczona i upokorzona, że ​​twórcy przepisów w kobiecym sporcie nie uważają już za konieczne, aby chronić sport kobiecy, aby zapewnić kobietom uczciwą rywalizację” – napisała w aktach.

W sobotę 47-letnia transpłciowa kolarka Tiffany Thomas została sfotografowana z uniesionymi rękami w zwycięstwie na szczycie podium w Randall's Island Crit – co najmniej jej 20. zwycięstwie, odkąd zaczęła ścigać się w 2018 roku, mając już 40 lat .

Biolog z Nowego Jorku opublikowała swoje zdjęcia w pełnym locie z wyścigu, mając na sobie jaskrawopomarańczowy strój drużynowy swojego sponsora zespołu, LA Sweat.

Obrazek
Tiffany Thomas na podium w sobotę po wygraniu Randall's Island Crit.
Instagram/Tiffany Thomas


„Nie zamierzam kłamać, czasami czułam się jak superbohaterka, kiedy ją nosiłam” — powiedziała, obok jednego zdjęcia,
na którym jest w pełni skupiona na wyścigu w Nowym Jorku.

„W tym sporcie chodzi o jazdę na rowerze z przyjaciółmi” — napisał obok innego samozwańczy „miłośnik fitnessu” .

Thomas — która również regularnie publikuje zdjęcia z podnoszenia ciężarów — otrzymała miłość i wsparcie w odpowiedzi na jej wiadomości, a jedna osoba napisała: „Jesteś superbohaterem i jednym z najmądrzejszych naukowców, jakich znam!!”


Thomas zaczęła ścigać się w 2018 roku, kiedy miała już 40 lat.
Instagram/Tiffany Thomas
Ale jej zwycięstwo wkrótce wywołało ostrą reakcję – z nowojorskim sklepem rowerowym, który opublikował jej zdjęcia z podium , powstrzymując powódź gniewnych komentarzy.

Jeden z krytyków powiedział, że „czują się tak źle, że kobiety-sportowcy w Ameryce, które trenowały całe życie”, przegrywają ze sportowcami transpłciowymi, którzy według niektórych ekspertów mają przewagę genetyczną nawet po terapii hormonalnej .

„Niszczymy prawa kobiet w Ameryce” – napisał na Twitterze anonimowy krytyk.

Protestujący trzymający tabliczkę z napisem „Powiedz nie męskim konkurentom jako kobietom”.
Zwycięstwo Thomasa ma miejsce wśród protestów przeciwko transseksualnym sportowcom w sporcie kobiecym.
AP
Inny kolarz , używając hasztagu #SaveWomensSports, powiedział, że Thomas przeszedł „od totalnego początkującego do elitarnego poziomu w ciągu zaledwie 5 lat”.

„Wszyscy koledzy z drużyny Tiffany mają od 24 do 32 lat. Niesamowite, że Tiffany może za nimi nadążyć w wieku 46 lat, po tym jak zaczęła jeździć na rowerze w wieku 40 lat!” - napisała sarkastycznie.

Thomas w czwartek bezpośrednio odniosła się do sprzeciwu wobec własnej wygranej.

„Celem było zastraszanie i nękanie transpłciowych sportowców (w tym przypadku mnie), aby uczynić nasze życie tak nieszczęśliwym, jak to tylko możliwe, abyśmy porzucili ten sport” – napisała o reakcji.

„Osoby transpłciowe są ludźmi i zasługują na szacunek. Trwają prace nad polityką włączenia; zastraszanie, nękanie i groźby użycia przemocy nie mają miejsca w tym procesie” – napisała.

Upierała się również, że zawodnicy, którzy towarzyszyli jej na podium, byli jej „dwoma najlepszymi przyjaciółmi”, którzy „są tak samo silni jak ja”.

„Tak się złożyło, że tego dnia miałem lepszy dzień. Z pewnością pokonają mnie w przyszłych wyścigach” – powiedziała.

Tiffany Thomas jadąca w Nowym Jorku.
Kierowca z Nowego Jorku odniósł się do sprzeciwu w czwartek.
Instagram/Tiffany Thomas
Jeden z zawodników powiedział jej, że ściganie się z tobą, moja piękna przyjaciółko, było dla mnie absolutnym zaszczytem.

Inny kibic odpowiedział: „Zasługujesz na świętowanie swoich zwycięstw! … Jesteś inspiracją dla tak wielu z nas”.

We wcześniejszych postach Thomas wyraziła obawy, że jej kontrowersje „odbędą się kosztem utraty sponsorów i wsparcia dla moich kolegów z drużyny”.

Podnoszenie ciężarów Tiffany Thomas.
Thomas regularnie publikuje również zdjęcia swoich ciężarów.
Instagram/Tiffany Thomas

Nic mi nie będzie, ale się boję. Myślę, że większość osób transpłciowych jest teraz przerażona.
Większość z nas po prostu próbuje przetrwać dzień”
– napisała.

Rowery i sztanga nadal sprawiają mi radość, więc nadal będę pedałować, podnosić duże ciężary i pokazywać się mojej społeczności, ponieważ w ten sposób uczynimy świat lepszym miejscem. W końcu."

Jej sponsor, LA Sweat, powiedział jej: „Twoje istnienie w tym zespole nic nie daje, ale ogromnie go wzbogaca dzięki pracy zespołowej i motywacji. Mamy cię!"
inna sprawa, że ktoś tym pajacom na to pozwala !! :mrgreen:
rozdaje medale, szarfy...................
a brzydal zabiera nagrody kobietom, i jest przerażony/a :lol:
to nie może się dobrze skończyć :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 02 kwie 2023, 17:26

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 02 kwie 2023, 17:42

jak durne ideolo ryje bereciki :D
mam doktoraT :lol:

z https://click1.email.zerohedge.com/gygl ... ?a=&b=1379
Obejrzyj: Profesor antropologii rozgniewał się po tym, jak został wyśmiany
za odmowę możliwości odróżnienia płci od ludzkich kości


SOBOTA, 01 KWIETNIA 2023 - 23:30
autorstwa Jonathana Turleya,


Istnieje interesująca kontrowersja, która wybuchła na Uniwersytecie w Pittsburghu po tym, jak dr Gabby Yearwood , wykładowca antropologii i prawa, został zapytany przez pływaka Rileya Gainesa,
czy mógłby określić płeć osób na podstawie szczątków szkieletów.
.....
Gaines zapytał Yearwooda: „Gdybyś wykopał dwoje ludzi za sto lat, zarówno mężczyznę, jak i kobietę, czy byłbyś w stanie odróżnić je wyłącznie na podstawie kości?”

Według Foxa , Yearwood odpowiedział „Nie!” a potem poczuł się urażony, gdy sala wybuchła śmiechem.

Podobno przypomniał im, że jest „ekspertem w pokoju” i zapytał: „Czy ktoś z was był na stanowiskach antropologicznych? Czy ktoś z Was studiował antropologię biologiczną? Mówię tylko, że mam ponad 150 lat danych i jestem po prostu ciekawy, dlaczego się ze mnie śmieją. Mam doktorat!”

Filmy zamieszczone na Twitterze pokazują tylko pierwszą część tej wymiany zdań.

Gaines podobno odpowiedział, że
„Każda racjonalnie myśląca osoba zna odpowiedź:
mężczyźni mają węższe biodra, ich czaszki są inne,
mają dodatkowe żebro, ich kości udowe są dłuższe, ich szczęki są inne”.

0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 29 cze 2023, 13:43

usa już zaczyna zbierać zgniłe ''owoce'' dowolności zmiany płci na kaprys..
agresywne ideolo już pokazuje jakie tragiczne skutki dotykają dzieci i młodzież :geek:

z https://jarek-kefir.com/2023/06/11/sens ... a-w-ciazy/
Obrazek
chyba nie jest dziwne , że ''baba zaszła w ciążę '' :D
a że się jej zachciało być man'em, to tylko zachciewajka ..
a Maja, piękna porażka RR >> Rozumu i Rozsądku :mrgreen:
można zrobić sobie dziurę albo przyszyć kawałek szlaucha od pralki,
ale xx czy yx się nie zmieni :lol:

upadają centralnie na ciemiączko !

z https://www.thegatewaypundit.com/2023/0 ... ents-that/
Texas College zwalnia profesora biologii za nauczanie studentów, że płeć jest determinowana przez chromosomy
Autorstwa Cassandry MacDonald 27 czerwca 2023 07:45

Kolegium św. Filipa w San Antonio w Teksasie podobno zwolniło profesora biologii za nauczanie studentów, że chromosomy determinują płeć.
Według First Liberty Institute, firmy prawniczej reprezentującej profesora, w listopadzie czterech studentów wyszło
z wykładu dr Johnsona Varkeya w sprawie standardowego nauczania o chromosomach X i Y.
„Innymi słowy, został zwolniony za nauczanie prawdziwych i powszechnie akceptowanych koncepcji” – powiedziała kancelaria.
„Złożone przez niego oświadczenia są poparte badaniami i zgodne z jego doświadczeniem zawodowym i wykształceniem”.

Poza tym, że są czysto naukowe, wypowiedzi dr Varkey odzwierciedlają również jego pobożne chrześcijańskie przekonania religijne. Służy jako pastor pomocniczy w swoim kościele w San Antonio i prowadzi radiową służbę studium Biblii.
to jak palenie książek w latach 30-tych...

edit:

https://newswars.com/biological-male-wi ... therlands/
Biologiczny samiec został po raz pierwszy koronowany
na Miss Universe Netherlands 2023


i będzie rywalizował w nadchodzących wyborach Miss Universe w Salwadorze.

Obrazek

Rikkie Valerie Kolle, 22-letnia transpłciowa modelka holenderskiego pochodzenia moluckiego, pokonała w sobotę w AFAS Theatre w Leusden 10 innych uczestniczek.
transpłciowy model !!!
Holandia >>> zakaz fajek... to jest ok :mrgreen:

mają gust, ''jurorzy'' :lol:
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 30 lip 2023, 11:41

kiedy kończy się transseksualizm?

Gdy trzeba leczyć prostatę.
:lol:
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 16 sie 2023, 05:32

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: forester » piątek 25 sie 2023, 21:24

"Osoby queerowe również tu są". Marsz Równości przejdzie ulicami Krosna [SOBOTA, 14:00]

https://krosno24.pl/informacje/osoby-qu ... osna-i7542


Osoby borykające się z różnego rodzaju zaburzeniami osobowości zamiat mówic o tym w zaciuszu gabinetu terapeuty, wychodzą na ulice afirmować swoje intymne aberracje. Zakompleksieni ignoranci i posłuszne autorytety chcąc zamanifestwoac swoją otwartość, nazywają to postępem. Kiedy pokolenia słabych ludzi, wychowanych pod kloszem dobrobytu, dla których problemem jest okreslenie własnej płci, zrujnują zachodni świat, wszystko wróci do normy.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 03 wrz 2023, 12:01

fajny gość, mówi jak jest 8-)
Kreskówka Disneya z lat 50. XX wieku przedstawiająca dzisiejszą pielęgnację i feminizację współczesnego mężczyzny
https://www.bitchute.com/video/tN3gp9KvoV6K/
Nie mają pojęcia, co właściwie dla nich zrobiono ani jak to odwrócić,
dosłownie nikt z nich nie może myśleć, być ani naprawdę wyrażać siebie.

Bezduszna konsumpcja w celu dołożenia wszelkich starań, aby stale aktualizować ograniczone i nudne osobowości przetrwania, systemowa demoralizacja i degeneracja są po prostu normalizowane,
rozprzestrzeniane i przekazywane przyszłym pokoleniom.

Nie przewidzieli przyszłości, oni ją zaprogramowali.

Źródło: nieznane
Więcej filmów więcej głupota świata klaunów:
Subskrybuj mój kanał tutaj: https://www.bitchute.com/channel/jim-crenshaw/
Tak jak powinno być. Rodzice w Meksyku usuwają i palą literaturę LGBT ze swojej szkolnej biblioteki
https://www.bitchute.com/video/g8VjHNy2N4PI/

literatura :mrgreen: :lol:
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 02 paź 2023, 10:10

i supcio, jest wesoło, ciepło, czasem cieplej, a dzieci hebany wyprodukują :lol:
płeć można sobie teraz ''zmienić'' na fejsie czy tik toku, proste, a że głupie,
ale proste i trendy ..

z https://www.rt.com/news/583767-uk-lesbian-gay-bisexual/
Liczba homoseksualistów w Wielkiej Brytanii

Obrazek

wzrosła o 50% w ciągu pięciu lat

– badanie

Według Urzędu Statystyk Narodowych około 93% Brytyjczyków nadal uważa się za heteroseksualnych
Liczba homoseksualistów w Wielkiej Brytanii wzrosła o 50% w ciągu pięciu lat – badanie
Coroczna Parada Równości na ulicach Londynu © AFP / Henry Nicholls
Dane Urzędu Statystyk Krajowych (ONS) pokazują, że w Wielkiej Brytanii liczba osób identyfikujących się jako lesbijki, geje lub osoby biseksualne (LGB) wzrosła o ponad 50% w latach 2017–2022.

W opublikowanym w środę badaniu agencja podała, że ​​około 1,8 miliona, czyli 3,3% obywateli Wielkiej Brytanii, identyfikuje się jako osoby LGB w porównaniu z 2,1% w 2017 r.

Większość osób identyfikujących się jako lesbijki,
geje lub osoby biseksualne to osoby młodsze, a dane ONS sugerują, że prawie

co dziesiąta osoba w wieku od 16 do 24 lat należy do jednej z trzech kategorii.


Badanie wykazało, że wśród kobiet w wieku od 16 do 24 lat 10,6% określiło się jako lesbijki/geje lub osoby biseksualne, co oznacza wzrost o 5,8% w porównaniu z 2017 r.

Odsetek Brytyjczyków w wieku 16–24 lat identyfikujących się jako geje lub osoby biseksualne był niższy i wyniósł 7,9%.

Ogółem dane ONS wykazały, że liczba osób uważających się za heteroseksualnych spadła z 95% w 2017 r. do 93,4% w 2022 r.

CZYTAJ WIĘCEJ: Księża Kościoła anglikańskiego chcą zmian w polityce LGBTQ – ankieta
Z badania wynika, że ​​spadek można przypisać „zwiększeniu liczby osób odkrywających swoją tożsamość seksualną”, a także „zmianie postaw społecznych wobec różnych grup”, dzięki której ludzie mogą swobodniej wyrażać siebie.

Około 46% osób identyfikujących się jako hetero było w związku małżeńskim, podczas gdy 72% lesbijek i gejów oraz prawie 83% osób biseksualnych „nigdy nie zawarło związku małżeńskiego ani związku partnerskiego” – podaje ONS.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

ODPOWIEDZ