Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Gender ideologia i Świat

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 27 sie 2019, 14:57

Basia Piela jest niepowtarzalna, jej twórczość jedyna w swoim rodzaju. Prosty przekaz, a ile podtekstów.
Fascynuję się jej sztuką i za każdym razem nie mogę wyjść z podziwu.
Tak trzymać BP.
@chanell, nie korzystam z fb ani innych social mediów, zamieszczając ten filmowy majstersztyk, sprawiłaś mi dzisiaj ogromną przyjemność. :D
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 27 sie 2019, 15:28

Śmiejmy się dalej :lol: :lol:
Obrazek
1 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 16 wrz 2019, 08:19

no....
Trans-feministki weganki ratują kury przed gwałtami kogutów
kury.jpg
kury.jpg (45.27 KiB) Przejrzano 10267 razy
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/tran ... mi-kogutow

:ugeek:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: św.anna » niedziela 06 paź 2019, 10:13

Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 02 sty 2020, 21:24

Sodoma i Gomora już na horyzoncie..

Są lepsi od najlepszych kabaretów :lol: :lol:

Może małe głosowanie, który model ''najładniejszy''? :D
dla mnie ''rycerz'' w binoklach- fioletowe gacie debeściak.
Chociaż ryży w róż sukience tuż tuż za nim
LABEL PALOMO – NAJNOWSZA MODA GENDER

Najnowsze Menswear Fashion Collection hiszpańskiej firmy Label Palomo. Tak się ogłupia współczesne społeczeństwo. Aż trudno to normalnie skomentować.

Zobaczcie zresztą sami.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
https://www.odkrywamyzakryte.com/label-palomo/

komentarze w linku wymowne, raczej krótkie .. :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 02 sty 2020, 23:17

Widziałam to chyba latem tego roku ,powiem szczerze że byłam przerażona .Na miejscu tych facetów ( ? ) w życiu bym się nie dała w coś takiego ubrać . Te stroje nawet dla kobiety są delikatnie mówiąc szalone :(
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 04 sty 2020, 09:53

starzy kumple, brat Gesslerowej i Krzysiu Bęgowski v. Ania Grodzka

Obrazek
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 09 lut 2020, 08:53

Marka Gucci pokazała, jak powinien wyglądać prawdziwy mężczyzna w 2020 roku.

http://www.webniusy.com/gucci-pokaz-mod ... 1J-0LkBLgs

Czyli niedługo będziemy kłócić się o sukienki ? :shock: :o :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 09 lut 2020, 09:26

:oops: :cry: :lol:
to chyba już bio/roboty/hybrydy :?:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 14 lut 2020, 10:15

Władimir Putin uderza w LGBT!

„Dopóki jestem prezydentem

nie będzie w Rosji ‚Rodzica1’ i ‚Rodzica2′”


Obrazek
Prezydent Rosji Władimir Putin.Foto: Twitter

Władimir Putin spotkał się w czwartek z członkami grupy roboczej, która przygotowuje propozycje zmian w rosyjskiej Konstytucji. Spotkanie miało miejsce w podmoskiewskiej rezydencji prezydenta w Nowo-gariowie.

Putin chce wpisać do Konstytucji definicję małżeństwa jako związku mężczyzny i kobiety.


Izwiestia powołując się na TASS informuje, że Władimir Putin powiedział podczas spotkania, że „dopóki będzie prezydentem, w Rosji nie zostaną wprowadzone takie pojęcia jak ‚Rodzic1’ i ‚Rodzic2′”.

Chodzi oczywiście o politycznie poprawne nazywanie „rodziców” pozostających w związkach jednopłciowych.

– Już to mówiłem publicznie, ale powtórzę: dopóki jestem prezydentem, nie będzie u nas rodzica numer jeden i rodzica numer dwa. Będzie tata i mam – powiedział Putin.

Rosyjski prezydent chce ponoć wpisać do Konstytucji definicję małżeństwa jako związku mężczyzny i kobiety. Taki zapis znajduje się m.in. w polskiej Konstytucji.

Źródło: Kresy.pl
https://nczas.com/2020/02/14/wladimir-p ... -rodzica2/

czyli jednak można.
1 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 21 lut 2020, 22:50

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 27 lut 2020, 09:42

PRAWDZIWE PLANY AKTYWISTÓW LGBT WOBEC POLSKICH DZIECI


W polskojęzycznych mediach trwa kampania propagandowa, której celem jest oswojenie Polaków z ideologią LGBT oraz “edukacją” seksualną dzieci. Szokuje mnie skala manipulacji, jakich używa się aby zindoktrynować nasze społeczeństwo. Tylko w przeciągu ostatnich kilku miesięcy opublikowano w internecie setki a może i tysiące propagandowych artykułów, wywiadów, felietonów i komentarzy, których celem jest wzbudzenie pozytywnych reakcji emocjonalnych wobec postulatu wprowadzenia “edukacji” seksualnej WHO w polskich szkołach.


Kolejne treści tego typu dosłownie zalewają portale internetowe i media społecznościowe.


Wszystko jednak sprowadza się do kilku podstawowych, głęboko nieprawdziwych, sloganów:

– “edukacja” seksualna zwiększy szansę na stworzenie dojrzałych związków i relacji,
– “edukacja” seksualna zapobiegnie niechcianym ciążom,
– “edukacja” seksualna dostarczy dzieciom rzetelnej wiedzy dostosowanej do ich wieku,
– “edukacja” seksualna pomoże młodzieży uniknąć problemów związanych z seksualnością,
– “edukacja” seksualna przyczyni się do zmniejszenia chorób przenoszonych płciowo.

To starannie przemyślane, propagandowe hasła, dzięki którym rodzice w Polsce mają nabrać zaufania do “edukacji” seksualnej LGBT.

Proszę spojrzeć na słowa szefowej WHO w Polsce (WHO to organizacja odpowiedzialna za tzw. “standardy edukacji seksualnej“):

Naszą ideą jest wszechstronna edukacja seksualna, która nie skupia się wyłącznie na aspekcie biologicznym i fizycznym, ale przede wszystkim pokazuje emocjonalną, socjalną i interakcyjną stronę seksualności. Mowa tu o umiejętności budowania zdrowych relacji z innymi ludźmi, o związkach, przyjaźniach czy równości pomiędzy płciami. Chcemy rozwijać umiejętności dzieci i młodzieży, by w przyszłości podejmowały świadome i satysfakcjonujące decyzje.


Pięknie powiedziane, prawda?
A jaka jest rzeczywistość?

“Edukacja” seksualna, zachwalana dla Polaków takimi słowami jak powyżej, w Niemczech funkcjonuje już od 1974 roku.

Od 45 lat wszystkie roczniki niemieckich dzieci przechodzą przez całe programy “edukacji” seksualnej, które obecnie nadzoruje BZgA – instytucja podległa tamtejszemu ministerstwu zdrowia, będąca jednocześnie współautorem “standardów edukacji seksualnej” WHO.

Dotarliśmy do prowadzonego przez “edukatorów” seksualnych z BZgA internetowego forum dla dzieci i młodzieży, na którym użytkownicy wymieniają się doświadczeniami oraz odpowiadają na pytania innych.

Obrazek

Wynotowałem zaledwie kilka wpisów z tej strony:

Mój chłopak ostatnio u mnie nocował i próbował się do mnie dobierać. (…) Kładł się na mnie (…) i myślę, że chciał uprawiać seks. A mamy dopiero 12 lat!!! Dlatego teraz z nim zerwałam, bo jest taki perwersyjny. (Manga_fee12)

Mam 11 lat i chcę już uprawiać seks z moim 14-letnim chłopakiem. Czy to możliwe, jeżeli nie miałam jeszcze miesiączki? Czy muszę mieć też 14-lat, żeby z nim spać? (Lady-Black)

Czy to, że uprawiałem seks z moim kolegą oznacza, że jestem gejem? (MichaelTsch)

Mój chłopak chciałby ze mną uprawiać seks, ale równocześnie również z moją najlepszą koleżanką. Ona też tego chce. Co mam robić, postawili mi ultimatum? (Christiana)


Skala patologii oraz dramatu dzieci i młodzieży, który wyłania się z oficjalnego forum autorów standardów edukacji seksualnej WHO, jest przerażająca.

Gdzie te dojrzałe związki i głębokie relacje?

Gdzie treści dostosowane do wieku dzieci?

Gdzie to zmniejszenie problemów związanych z seksualnością?

Zamiast tego mamy prawdziwą plagę rozbudzonych seksualne i zagubionych dzieci.

To właśnie rezultat 45 lat działań aktywistów LGBT i rozmaitych “edukatorów”, którzy od pokoleń deprawują uczniów w szkołach i przedszkolach.

Opisywane na forum zachowania niemieckich dzieci w wieku 11-14 lat są szokujące dla większości Polaków.

Dlatego propagatorzy “edukacji” seksualnej ukrywają się ze swoimi prawdziwymi planami i okłamują nasz naród.

W Niemczech, gdzie nie ma już prawie żadnych granic moralnych, pozwalają sobie na szczerość i otwartość.

Podczas zajęć z edukacji seksualnej nastolatkowie nie uczą się, w jakich pozycjach najlepiej uprawiać seks. W edukacji seksualnej ważny jest przede wszystkim temat związków i kompetencji miękkich, dzięki którym może on funkcjonować, a o czym rzadko się mówi.

Tłumaczy polska “edukatorka” seksualna.

A co w tym samym temacie mają do powiedzenia jej koledzy “po fachu” z Niemiec?

Jednym z nich jest Uve Sielert – wieloletni współpracownik BZgA, na którego publikacjach opierają się Standardy Edukacji Seksualnej WHO.

Sielert w 1991 roku napisał podręcznik dla dzieci i ich rodziców pod tytułem „Lisa i Jan”. Można w nim przeczytać m.in.:

Chodź, pobawimy się w „pieprzenie” – zachęcają niektórzy chłopcy swoich kolegów i przyciskają przy tym swojego penisa w zwodzie do ich pupy. Najczęściej kończy się na takich odzywkach, leżeniu na sobie lub pocieraniu się. Przy pięcioletnich chłopcach i dziewczynkach nie może również dojść do poczęcia dziecka, kiedy rzeczywiście spróbują włożyć penisa do pochwy i będą mieli z tego przyjemność. Wzajemne lub wspólne masturbowanie jest również ok.

Z pewnością nie pomagają one w budowaniu jakichkolwiek zdrowych relacji międzyludzkich…

Obrazek

Narracja o “budowaniu szczęśliwych związków” oraz dostarczeniu dzieciom “rzetelnej wiedzy” dostosowanej do wieku, jest przedstawiana jedynie Polakom dla celów propagandowych.

W Niemczech i innych krajach zachodnich, “edukatorzy” i aktywiści LGBT publicznie głoszą coś zupełnie innego.

To dlatego, że w tamtejszych społeczeństwach dokonała się już rewolucja antymoralna.

Wytyczne dla “edukacji” seksualnej w Europie autorstwa WHO i BZgA są takie same dla każdego kraju i każdego dziecka, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Polskie dzieci mają być “edukowane” dokładnie tak samo jak w Niemczech i innych krajach zachodu.

Jednak nasze społeczeństwo nie zostało jeszcze dostatecznie oswojone z ideologią LGBT, aby deprawatorzy mogli wcielić swoje plany w życie.

Dlatego za pomocą mediów, prasy, radia i telewizji promuje się wśród polskich rodzin propagandę na temat “edukacji” seksualnej i LGBT oraz na wszelkie możliwe sposoby blokuje się mówienie prawdy o tym zjawisku.

W ostatnim czasie szczególnie widoczne jest to w internecie.
W ciągu ostatnich dwóch tygodni doszło do serii skandalicznych aktów cenzury w serwisie Youtube, których celem było uniemożliwienie dotarcia z prawdą o ideologii LGBT do Polaków.

Serwis przerwał najpierw transmisję na żywo telewizji wRealu24, która dotyczyła działań aktywistów LGBT, a następnie na kilka dni całkowicie zablokował ten kanał.

Następnie usunięto z Youtube program redaktora Pawła Lisickiego na temat ideologii LGBT oraz nauczania Kościoła na temat homoseksualizmu.

W kilka dni później, Youtube na kilka dni zablokował nagranie homilii abp. Marka Jędraszewskiego, nawiązującej do zagrożeń ze strony lobby LGBT, za “szerzenie nienawiści”.

Wobec tych działań coraz bardziej niezbędne stają się kolejne, niezależne środki docierania do Polaków z informacją o zagrożeniu na temat ideologii LGBT i tzw. “edukacji” seksualnej.

Udostępnij ten artykuł dla dobra Twoich obecnych lub przyszłych dzieci.

https://stoppedofilii.pl/

⇒ Czytaj także: ONZ “NORMALIZUJE” PEDOFILIĘ I CHRONI ZBOCZEŃCÓW!
https://www.odkrywamyzakryte.com/onz-no ... pedofilie/
https://www.odkrywamyzakryte.com/lgbt/


UWAGA!

TIKTOK

– TA APLIKACJA TO PEDOFILSKI MAGNES!

OSTRZEGAJĄ EKSPERCI DS. CYBERBEZPIECZEŃSTWA
https://www.odkrywamyzakryte.com/tiktok ... ki-magnes/

DZIECI NAGMINNIE używają tę aplikaCJĘ :!:
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 04 mar 2020, 13:45

reakcje urzędasów znamienne :x

https://nczas.com/2020/02/21/to-sie-mus ... ziewczyne/
To się musiało tak skończyć.

Przeniesiony do więzienia dla kobiet zmiennopłciowiec zgwałcił osadzoną z nim dziewczynę


Przez JS -21/02/2020
Obrazek
Andre Patterson udawał kobietę i został przeniesiony do więzienia dla nich. Tam zgwałcił osadzoną z nim dziewczynę. Zdjęcie: Pontiac Correctional Center

W amerykańskim więzieniu dla kobiet zmiennopłciowiec zgwałcił osadzoną razem z nim dziewczynę.

Władze zakładu chciały ukryć, że sprawca tak naprawdę jest mężczyzną.


Jane Doe odbywająca karę w więzieniu Logan Correctional Centre w Illinois skarży władze placówki o to, że osadziły ją razem z mężczyzną. Ten twierdził, że jest kobietą i tak trafił do zakładu dla pań. Tam zgwałcił Jane Doe.

Według stacji telewizyjnej WTTW kobietę próbowano zmusić do wycofania zeznań o o gwałcie. Ukarano ją nawet za złożenie fałszywych zeznań.

Ofiarę miał zgwałcić niejaki Andre Patterson, zmiennopłciowiec twierdzący, że jest kobietą i przedstawiający się jako Janiah Monroe. Oszust i dewiant ma oczywiście męskie narządy płciowe. Wcześniej Patterson został skazany na 12 lat więzienia za usiłowanie zabójstwa. Potem na kolejne 20 za zamordowanie osadzonego z nim w jednej celi więźnia.

Wtedy nagle Patterson „uświadomił” sobie, że jest kobietą i pozwał Departament Resocjalizacji stanu Illinois i zażądał transferu do więzienia dla kobiet. Tak trafił do zakładu Logan, gdzie osadzona była także jego przyszła ofiara Jane Doe

Zgwałcona w swym pozwie twierdzi, że zmiennopłciowiec od początku przejawiał „zainteresowanie” nią.

W końcu zgwałcił ją, a ona jako „znacznie mniejsza i lżejsza” nie była w stanie obronić się.

Doe twierdzi, że władze więzienia od początku nie wierzyły jej, a lekarze wręcz zlekceważyli jej skargi. Zgwałcona została ukarana za złożenie fałszywych zeznań. Na tym nie koniec jednak jej kłopotów.

Oskarżana jest teraz również o transfobię, więc walczy pozywając władze więzienia.
transfobia - nowość :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 04 mar 2020, 15:12

''rasistowska'' CHIŃSKA reklama proszku do praniA :D
Rasistowska reklama w Chinach

https://youtu.be/VjkKg2u9WHw


ktrips.pl
45 subskrypcji
Odbiła się szerokim echem w mediach. Ponoc inspiracja byly jakies wloskie reklamy. Tworcy przekonuja, ze nie jest rasistowka tylko ludzie są zbyt przewrazliwieni.

Chinczycy nie są na szczescie agresywnymi rasistami jak jakis tam maly odsetek ludzi w Polsce.
Tym niemniej po prostu uwazaja murzynów za ludzi poziom nizej od białych co ma bezposrednie czasami np na kwestie płacowe czy szanse dostania konkretnej pracy.
...

Ale ta pralka pierze na żółto więc dalej źle
:D
Koronawirus? Tak. Wirus politycznej poprawności?
Nie. Ta chińska reklama to HIT INTERNETU! [VIDEO]

Przez SG -04/03/2020
Azjatka, czarnoskóry Źródło: FB, collage

W chinach szaleje koronawirus, ale nie ma tam wirusa poprawności politycznej. Hitem Internetu stała się chińska reklama proszku do prania.
Może i koronawirus dziesiątkuje Chiny, ale za to nie trawi ich wirus poprawności politycznej. Do miana hitu Internetu pretenduje chińska reklama proszku do prania.


Widzimy na niej Chinkę, która robi pranie. W pewnym momencie nachodzi ją czarnoskóry mężczyzna ubrudzony farbą. Gdy podchodzi do Azjatki, to ta… wrzuca go do pralki!

Chwilę później wyciąga z niej…Azjatę!
Trzeba przyznać, że w Europie lub USA coś takiego na pewno by nie przeszło.
https://nczas.com/2020/03/04/koronawiru ... etu-video/
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 05 mar 2020, 09:54

LGBT-DISNEY.jpg
LGBT-DISNEY.jpg (87.53 KiB) Przejrzano 8337 razy
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 05 mar 2020, 20:53

noo, nie jest źle, nie jest źle
Polska daje wycisk kochającym inaczej,-
grzmią zachodnie media, np:
https://www.pinknews.co.uk/2020/02/25/t ... omophobia/
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 11 kwie 2020, 16:22

fakt, nowość, ale to zaskakuje jednak, czy nie? :lol:

z https://monitorpostepu.pl/spis-i-charak ... h-56-plci/
Spis i charakterystyka

wszystkich 56 płci


Obrazek

Dziś prezent od Mikołaja dla lewaków – lista wszystkich płci, wraz z objaśnieniem każdej z nich.

W Polsce działają setki organizacji genderowskich, biorących grube dotacje ze środków publicznych, ale tym leniuchom nie chciało się dotychczas opisać i scharakteryzować wszystkich rodzajów płci.

Muszę więc zrobić to ja, bo zawodowi genderyści mają dużo ważniejsze rzeczy do roboty (np. obecnie strajk w obronie uprzywilejowanych PRL-owskich emerytur mundurowych czy przepraszanie Francuzów za brak kupna Caracali).

Wzorował się będę na Facebooku, który podążając za „ewolucją gatunku” uraczył nas niedawno 56 rodzajami płci, które możemy sobie wybrać z rozwijanej listy.

Na początku, przy wyborze płci – do wyboru mamy: „male”, „female” i „custom”.

Dopiero po wybraniu „custom” – do wyboru są kolejne 54 płcie, co uważam za dyskryminację, bo powinny być dostępne od razu, przy pierwszym wyborze.
Dawniej, w czasach jaskiniowo-średniowiecznych, płeć człowieka stwierdzano zaraz po porodzie, wnioskując ją z czynników fizycznych, gdzie posiadanie „fletu” świadczyło o chłopcu, a brak posiadania w/w organu – o dziewczynce.

W dzisiejszych, nowoczesnych czasach społeczeństwa otwartego jest już inaczej – płeć człowieka jest sprawą dynamiczną, uwarunkowaną subiektywnym uczuciem samego zainteresowanego w aktualnym czasie

(w dowolnym odstępie czasu płeć można zmienić wielokrotnie, np. rano ktoś jest kobietą, w południe MTF, po południu Cis, wieczorem Transmasculine, a nocą Intersex, co zresztą podpada pod osobną płeć – Gender Fluid).

Obrazek

Zapraszam więc do lektury, poniżej wszystkie płcie:


Agender – „płeć bezpłciowa”, która nie uznaje się za żadną z pozostałych 55 płci (jak się zaraz okaże – wiele innych „płci” to dublowanie agender z powodów mi nieznanych)
Androgyne – „płeć dwupłciowa” – połączenie cech kobiety i mężczyzny
Androgynous – to samo, co androgyne – nie wiem, dlaczego jest to rozbite na dwie osobne płcie, taka sytuacja wystąpi jeszcze wielokrotnie poniżej (zwłaszcza wśród płci „cis” i „trans”)
Bigender – „płeć dwupłciowa”, ale od „androgyne” różni się prawdopodobnie tym, że może to być mix dowolnych dwóch spośród 56 płci, a nie tylko kobiety i mężczyzny
Cis – płeć, która jest taka sama, jak w chwili narodzin. Czyli każdy, kto jest tak zacofany, że nigdy w życiu nie zmienił płci – może nazwać się jako „cis„
Cisgender – to samo co cis (jeżeli ktoś zna różnicę – niech opisze w komentarzu)
Cis Female – kobieta, która urodziła się kobietą i nadal uważa, że nią jest
Cis Male – mężczyzna, który urodził się mężczyzną i nadal uważa, że nim jest
Cis Man – chyba to samo, co cis male
Cis Woman – chyba to samo, co cis female
Cisgender Female – chyba to samo, co cis female i cis woman
Cisgender Male – chyba to samo, co cis male i cis man
Cisgender Man – chyba to samo, co cis male, cis man i cisgender male
Cisgender Woman – chyba to samo, co cis female, cis woman i cisgender female

Obrazek
Jeżeli ktoś nigdy nie zmienił płci (jest ‚cis’), to według tego lewaka – powinien zginąć

Female to Male – mężczyzna, który wcześniej był kobietą, ale dzięki różnym zabiegom (hormonalnym, chirurgicznym i innym) stał się mężczyzną
FTM – chyba to samo, co female to male
Gender Fluid – płeć „płynna”, czyli zmieniająca się często w niedługich okresach czasowych
Gender Nonconforming – to już nie na moje nerwy, gdybym wiedział, że tak to będzie wyglądać – nie zaczynałbym w ogóle pisać tego tekstu, no ale w sumie czego niby miałem się spodziewać? Przepraszam za dygresję. Gender nonconforming to prawdopodobnie to samo, co gender fluid, ale z mniejszym poczuciem satysfakcji z „transferu” w nową płeć
Gender Questioning – jest to synonim płci „queer”, czyli tego „Q” w skrócie LGBTQ. Chodzi o osoby, które jeszcze nie wiedzą, jakiej są płci – ciągle są na etapie poszukiwań i odkrywania siebie. Prawdopodobnie jest to płeć „średniookresowa”, bo szybkie odkrycie i zmiany płci podpadałyby już pod gender fluid, a z drugiej strony – zbyt długie namyślanie się byłoby klasycznym agender
Gender Variant – chyba to samo, co gender nonconforming
Genderqueer – chyba to samo, co gender questioning, choć prawdę mówiąc – queer pasuje chyba pod każdą możliwą płeć
Intersex – chyba to samo, co androgyne i bigender
Male to Female – kobieta, która wcześniej była mężczyzną, ale dzięki różnym zabiegom (hormonalnym, chirurgicznym i innym) stała się kobietą (np. przemiana Krzyśka Bęgowskiego w Annę Grodzką)
MTF – (nie mylić z WTF) chyba to samo, co male to female
Neither – ani jedna, ani druga, ani żadna inna płeć, czyli chyba to samo co agender, ewentualnie gender questioning i queer
Neutrois – płeć neutralna, czyli chyba to samo co agender
Non-binary – chyba to samo, co genderqueer
Other – płeć inna, żadna z wymienionych (brzmi jak żart – większość „płci” się powtarza, więc co innego tu jeszcze można wymyślić?)
Pangender – płeć, która składa się z wszystkich możliwych płci (z każdej po trochę)
Trans – płeć-mieszanka damskiej i męskiej, w zależności od określonej sytuacji. Przedstawiciel płci trans np. w pracy jest mężczyzną, a wieczorem przebiera się za kobietę. Trans od androgyne i bigender różni prawdopodobnie to, że trans jest albo jednym albo drugim, ale nie dwoma na raz. Porównałbym to też do gender fluid, przy czym „płynność” jest regularna, uwarunkowana stałymi, przewidywalnymi bodźcami.
Trans* – gwiazdka po słowie „trans”, tak jak gwiazdka w informatyce oznacza, że po tej gwiazdce może wystąpić dowolna treść. Nie rozumiem tylko tego, że skoro jest Trans* (z gwiazdką) – dlaczego później jest ponad 20 kolejnych „transów”, skoro ta gwiazdka je znakomicie zastępuje?
Trans Female – mam już tego dosyć, zaraz wywiozą mnie w kaftanie na lobotomię do Tworek. W dodatku w poszukiwaniu informacji w Google wyskoczył mi jakiś portal randkowy dla osób trans i wąsaty Janusz w damskich pończochach – co się zobaczyło, tego się już nie odzobaczy… Widzę, że do końca listy zostały same klony płci „trans”, więc pozwolę sobie tutaj zakończyć swe interpretacje i tłumaczenia z angielskiego. Mój ścisły umysł tego po prostu dłużej nie wytrzyma. Nie wiem, jaki jest cel dublowania tych wszystkich płci (26 odmian samego „trans”). Chciałem dobrze, ale nie udało się. Coraz mniej zaczynam się dziwić, że cywilizacja zachodnia chyli się ku upadkowi. Muszę to wszystko odreagować lekką szyderką, która pod wyliczanką
Trans* Female
Trans Male
Trans* Male
Trans Man
Trans* Man
Trans Person
Trans* Person
Trans Woman
Trans* Woman
Transfeminine
Transgender
Transgender Female
Transgender Male
Transgender Man
Transgender Person
Transgender Woman
Transmasculine
Transsexual
Transsexual Female
Transsexual Male
Transsexual Man
Transsexual Person
Transsexual Woman
Two-Spirit


https://youtu.be/H3pntGBylho

W związku z powyższym, domagam się od rządu spełnienia trzech poniższych warunków:

1. Postuluję o całkowite zakazanie używania faszystowskiego zwrotu: „panie i panowie” (ladies and gentlemen) oraz obligatoryjne zastąpienie go wyliczanką wszystkich 56 rodzajów płci, tak jak zrobił to niemiecki poseł Steffen Königer na poniższym filmiku.
W celach kontrolnych domagam się utworzenia Urzędu Monitorowania Interpłciowych Zwrotów Grzecznościowych (UMIZG), który byłby organizacją pozarządową (finansowaną ze środków publicznych kwotą 2.5 miliarda złotych rocznie), sprawdzającą, czy ktoś nie używa średniowiecznego zwrotu „panie i panowie”.
UMIZG powinien mieć kompetencje nakładania mandatów karnych oraz pozaprokuratowego wysyłania sprawców do więzień. W zarządzie UMIZGu powinni zasiadać niezależni eksperci, w osobach Dariusza Paczkowskiego, Olgi Tokarczuk, Zbigniewa Hołdysa, Jasia Kapeli, Róży Marii Barbary Gräfin von Thun und Hohenstein oraz feministki z różowym serduszkiem na głowie.

2. Świat i gatunek ludzki ewoluuje, a nie nadąża za nim polskojęzyczne słowotwórstwo i encyklopedie. Należy to koniecznie zmienić! Niniejszy tekst jest pierwszym w Polsce, gdzie opisana została każda z płci. Dlaczego nikt wcześniej tego nie zrobił? Postuluję niniejszym o utworzenie Krajowej Uzupełniarki Katalogowania i Słowotwórstwa (KUKiS), czyli organizacji pozarządowej (finansowanej ze środków publicznych kwotą 2 miliardów złotych rocznie), która na bieżąco, na swojej stronie internetowej będzie dodawała kolejne, nowe płcie, wraz z definicją. Dożywotnim prezesem KUKiS powinien zostać Sławomir Sierakowski, a kanclerzami Rafał Gaweł, Adrian Zandberg, Sylwia Chutnik i Anna Dryjańska.

3. Sprawa toalet – każda płeć powinna mieć własną, gdyż obecnie są tylko 2 rodzaje (męska i damska). Postuluję o wyposażenie wszystkich miejsc publicznych (restauracje, knajpy, szkoły, uczelnie, baseny, szalety, urzędy, centra handlowe itd.) o pełną paletę ubikacyjną, z przynajmniej jednym, osobnym lokalem dla każdej z 56 płci. Obecny system to jawna dyskryminacja i zmuszanie osób 54 płci do korzystania z toalety, przeznaczonej dla płci całkowicie obcej. Organem kontroli jakości powinna zostać specjalnie utworzona organizacja pozarządowa: Fundacja Inwentarzy Ubikacyjno-Toaletowych (FIUT), zajmująca się testowaniem ergonomii sedesów i przyznawaniem licencji na legalność ubikacji. FIUT (finansowana ze środków publicznych) powinna zatrudniać 60 osób, czyli 56 testerów (każdy innej płci) oraz 4-osobowy zarząd ekspertów w osobach Rafalali, Anny Grodzkiej, Zofii Komorowskiej i Róży Rzeplińskiej. Z obowiązku prowadzenia 56 rodzajów toalet (z powodów antyfaszystowskich) powinny zostać zwolnione lokale Krytyki Politycznej, budki z kebabem własności osób pigmentalnie uposażonych oraz vege-foodtrucki.


W razie odmowy spełnienia powyższych postulatów – zorganizujemy protest z Agnieszką Holland, Ryszardem Petru, Mateuszem Kijowskim, Ryszardem Kaliszem, Janem Hartmanem, Misiem Kamińskim, Krystyną Jandą, Kingą Dunin, Katarzyną Kolendą-Zaleską, Dorotą Warakomską i człowiekiem-helikopterem z KOD.
Żarty się skończyły, chapeau bas, no pasaran!


Wolność!!! Równość!!! 56 płci!!!

RacimiR, 7.12.2016

Obrazek
Transpłciowość - czym jest a czym nie?

https://youtu.be/N2iglx-iH_s
g h o s t k i d s
2 lata temu
Joł, nareszcie kanał o transach po polsku, muszę to rodzicom pokazać :D.
Zajebista robota ludziki
:D. xx Kyle
no tak, brakowało nam tego :D

teraz jest porządek, 56 pci łatwo zapamiętać
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 13 kwie 2020, 16:12

Devana pisze:
poniedziałek 13 kwie 2020, 14:39
Demokracja po brytyjsku
Pod osłoną walki z koronawirusem w Wielkiej Brytanii od. 1.04.2020 po cichu zmienione zostało prawo dotyczące leczenia w państwowej służbie zdrowia NHS (odpowiednik naszego NFZ).

Według nowego prawa jeśli

„pacjent będzie przejawiać zachowania homofobiczne, rasistowskie czy seksistowskie
może zostać pozbawiony pomocy medycznej i prawa do leczenia.
(...)
Więcej tu:
https://wolnislowianie.wordpress.com/20 ... brytyjsku/
nie dziwi nic :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 13 kwie 2020, 16:29

oczywiście przekręcone w 3 kopii ze źródła na którego str. nie ma tego art.
“A person’s personal beliefs or any historical views are entirely irrelevant for this policy – a person would only be refused treatment if they made openly discriminatory remarks to a staff member at that time,” Owen Taylor, senior media relations officer for NHS England, said to CNA.
„Osobiste przekonania lub poglądy historyczne są całkowicie nieistotne dla tej polityki - osobie odmówiłoby leczenia tylko wtedy, gdyby w tym czasie wyraził jawnie dyskryminujące uwagi wobec pracownika”, powiedział Owen Taylor, starszy specjalista ds. Kontaktów z mediami w NHS England
https://catholiccitizens.org/news/91080 ... -patients/
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 13 kwie 2020, 16:35

osobie odmówiłoby leczenia tylko wtedy, gdyby w tym czasie wyraził jawnie dyskryminujące uwagi wobec pracownika”
nie ma takiej samowolki, leczy się nawet rannych zbrodniarzy, od osądzania jest sąd, a
nie tęczowy zbzikowany personel :)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 13 kwie 2020, 16:37

..przyjechać i wyrazić swoje zdanie do odpowiednich czynników,-
zawsze to powtarzam. :)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 13 kwie 2020, 16:48

które ''czynniki'' są teraz normalne? ;)
aaa, odpowiednie, no tak.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 13 kwie 2020, 16:50

Off Topic
..i co "Polskie media" interesuje jak się żyje na wyspach?
a nie w Polsce??
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 13 kwie 2020, 17:13

"Polskie media" interesuje jak się żyje na wyspach?
jeżeli chodzi o kłamstwa w sprawie śvirusa, tak, zdecydowanie.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 19 cze 2020, 20:18

Wołczyk: W Hiszpanii powstaje gejowska biblia. Przekonuje się dzieci, że życie LGBT jest ciekawsze
Radio WNET

https://www.youtube.com/watch?v=zoGlpf4tuCc

Opublikowany 17 cze 2020
Małgorzata Wołczyk – dziennikarka tygodnika Do Rzeczy
0 x



ODPOWIEDZ