Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Gender ideologia i Świat

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 05 mar 2020, 09:54

LGBT-DISNEY.jpg
LGBT-DISNEY.jpg (87.53 KiB) Przejrzano 3905 razy
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 05 mar 2020, 20:53

noo, nie jest źle, nie jest źle
Polska daje wycisk kochającym inaczej,-
grzmią zachodnie media, np:
https://www.pinknews.co.uk/2020/02/25/t ... omophobia/
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18587 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 11 kwie 2020, 16:22

fakt, nowość, ale to zaskakuje jednak, czy nie? :lol:

z https://monitorpostepu.pl/spis-i-charak ... h-56-plci/
Spis i charakterystyka

wszystkich 56 płci


Obrazek

Dziś prezent od Mikołaja dla lewaków – lista wszystkich płci, wraz z objaśnieniem każdej z nich.

W Polsce działają setki organizacji genderowskich, biorących grube dotacje ze środków publicznych, ale tym leniuchom nie chciało się dotychczas opisać i scharakteryzować wszystkich rodzajów płci.

Muszę więc zrobić to ja, bo zawodowi genderyści mają dużo ważniejsze rzeczy do roboty (np. obecnie strajk w obronie uprzywilejowanych PRL-owskich emerytur mundurowych czy przepraszanie Francuzów za brak kupna Caracali).

Wzorował się będę na Facebooku, który podążając za „ewolucją gatunku” uraczył nas niedawno 56 rodzajami płci, które możemy sobie wybrać z rozwijanej listy.

Na początku, przy wyborze płci – do wyboru mamy: „male”, „female” i „custom”.

Dopiero po wybraniu „custom” – do wyboru są kolejne 54 płcie, co uważam za dyskryminację, bo powinny być dostępne od razu, przy pierwszym wyborze.
Dawniej, w czasach jaskiniowo-średniowiecznych, płeć człowieka stwierdzano zaraz po porodzie, wnioskując ją z czynników fizycznych, gdzie posiadanie „fletu” świadczyło o chłopcu, a brak posiadania w/w organu – o dziewczynce.

W dzisiejszych, nowoczesnych czasach społeczeństwa otwartego jest już inaczej – płeć człowieka jest sprawą dynamiczną, uwarunkowaną subiektywnym uczuciem samego zainteresowanego w aktualnym czasie

(w dowolnym odstępie czasu płeć można zmienić wielokrotnie, np. rano ktoś jest kobietą, w południe MTF, po południu Cis, wieczorem Transmasculine, a nocą Intersex, co zresztą podpada pod osobną płeć – Gender Fluid).

Obrazek

Zapraszam więc do lektury, poniżej wszystkie płcie:


Agender – „płeć bezpłciowa”, która nie uznaje się za żadną z pozostałych 55 płci (jak się zaraz okaże – wiele innych „płci” to dublowanie agender z powodów mi nieznanych)
Androgyne – „płeć dwupłciowa” – połączenie cech kobiety i mężczyzny
Androgynous – to samo, co androgyne – nie wiem, dlaczego jest to rozbite na dwie osobne płcie, taka sytuacja wystąpi jeszcze wielokrotnie poniżej (zwłaszcza wśród płci „cis” i „trans”)
Bigender – „płeć dwupłciowa”, ale od „androgyne” różni się prawdopodobnie tym, że może to być mix dowolnych dwóch spośród 56 płci, a nie tylko kobiety i mężczyzny
Cis – płeć, która jest taka sama, jak w chwili narodzin. Czyli każdy, kto jest tak zacofany, że nigdy w życiu nie zmienił płci – może nazwać się jako „cis„
Cisgender – to samo co cis (jeżeli ktoś zna różnicę – niech opisze w komentarzu)
Cis Female – kobieta, która urodziła się kobietą i nadal uważa, że nią jest
Cis Male – mężczyzna, który urodził się mężczyzną i nadal uważa, że nim jest
Cis Man – chyba to samo, co cis male
Cis Woman – chyba to samo, co cis female
Cisgender Female – chyba to samo, co cis female i cis woman
Cisgender Male – chyba to samo, co cis male i cis man
Cisgender Man – chyba to samo, co cis male, cis man i cisgender male
Cisgender Woman – chyba to samo, co cis female, cis woman i cisgender female

Obrazek
Jeżeli ktoś nigdy nie zmienił płci (jest ‚cis’), to według tego lewaka – powinien zginąć

Female to Male – mężczyzna, który wcześniej był kobietą, ale dzięki różnym zabiegom (hormonalnym, chirurgicznym i innym) stał się mężczyzną
FTM – chyba to samo, co female to male
Gender Fluid – płeć „płynna”, czyli zmieniająca się często w niedługich okresach czasowych
Gender Nonconforming – to już nie na moje nerwy, gdybym wiedział, że tak to będzie wyglądać – nie zaczynałbym w ogóle pisać tego tekstu, no ale w sumie czego niby miałem się spodziewać? Przepraszam za dygresję. Gender nonconforming to prawdopodobnie to samo, co gender fluid, ale z mniejszym poczuciem satysfakcji z „transferu” w nową płeć
Gender Questioning – jest to synonim płci „queer”, czyli tego „Q” w skrócie LGBTQ. Chodzi o osoby, które jeszcze nie wiedzą, jakiej są płci – ciągle są na etapie poszukiwań i odkrywania siebie. Prawdopodobnie jest to płeć „średniookresowa”, bo szybkie odkrycie i zmiany płci podpadałyby już pod gender fluid, a z drugiej strony – zbyt długie namyślanie się byłoby klasycznym agender
Gender Variant – chyba to samo, co gender nonconforming
Genderqueer – chyba to samo, co gender questioning, choć prawdę mówiąc – queer pasuje chyba pod każdą możliwą płeć
Intersex – chyba to samo, co androgyne i bigender
Male to Female – kobieta, która wcześniej była mężczyzną, ale dzięki różnym zabiegom (hormonalnym, chirurgicznym i innym) stała się kobietą (np. przemiana Krzyśka Bęgowskiego w Annę Grodzką)
MTF – (nie mylić z WTF) chyba to samo, co male to female
Neither – ani jedna, ani druga, ani żadna inna płeć, czyli chyba to samo co agender, ewentualnie gender questioning i queer
Neutrois – płeć neutralna, czyli chyba to samo co agender
Non-binary – chyba to samo, co genderqueer
Other – płeć inna, żadna z wymienionych (brzmi jak żart – większość „płci” się powtarza, więc co innego tu jeszcze można wymyślić?)
Pangender – płeć, która składa się z wszystkich możliwych płci (z każdej po trochę)
Trans – płeć-mieszanka damskiej i męskiej, w zależności od określonej sytuacji. Przedstawiciel płci trans np. w pracy jest mężczyzną, a wieczorem przebiera się za kobietę. Trans od androgyne i bigender różni prawdopodobnie to, że trans jest albo jednym albo drugim, ale nie dwoma na raz. Porównałbym to też do gender fluid, przy czym „płynność” jest regularna, uwarunkowana stałymi, przewidywalnymi bodźcami.
Trans* – gwiazdka po słowie „trans”, tak jak gwiazdka w informatyce oznacza, że po tej gwiazdce może wystąpić dowolna treść. Nie rozumiem tylko tego, że skoro jest Trans* (z gwiazdką) – dlaczego później jest ponad 20 kolejnych „transów”, skoro ta gwiazdka je znakomicie zastępuje?
Trans Female – mam już tego dosyć, zaraz wywiozą mnie w kaftanie na lobotomię do Tworek. W dodatku w poszukiwaniu informacji w Google wyskoczył mi jakiś portal randkowy dla osób trans i wąsaty Janusz w damskich pończochach – co się zobaczyło, tego się już nie odzobaczy… Widzę, że do końca listy zostały same klony płci „trans”, więc pozwolę sobie tutaj zakończyć swe interpretacje i tłumaczenia z angielskiego. Mój ścisły umysł tego po prostu dłużej nie wytrzyma. Nie wiem, jaki jest cel dublowania tych wszystkich płci (26 odmian samego „trans”). Chciałem dobrze, ale nie udało się. Coraz mniej zaczynam się dziwić, że cywilizacja zachodnia chyli się ku upadkowi. Muszę to wszystko odreagować lekką szyderką, która pod wyliczanką
Trans* Female
Trans Male
Trans* Male
Trans Man
Trans* Man
Trans Person
Trans* Person
Trans Woman
Trans* Woman
Transfeminine
Transgender
Transgender Female
Transgender Male
Transgender Man
Transgender Person
Transgender Woman
Transmasculine
Transsexual
Transsexual Female
Transsexual Male
Transsexual Man
Transsexual Person
Transsexual Woman
Two-Spirit


https://youtu.be/H3pntGBylho

W związku z powyższym, domagam się od rządu spełnienia trzech poniższych warunków:

1. Postuluję o całkowite zakazanie używania faszystowskiego zwrotu: „panie i panowie” (ladies and gentlemen) oraz obligatoryjne zastąpienie go wyliczanką wszystkich 56 rodzajów płci, tak jak zrobił to niemiecki poseł Steffen Königer na poniższym filmiku.
W celach kontrolnych domagam się utworzenia Urzędu Monitorowania Interpłciowych Zwrotów Grzecznościowych (UMIZG), który byłby organizacją pozarządową (finansowaną ze środków publicznych kwotą 2.5 miliarda złotych rocznie), sprawdzającą, czy ktoś nie używa średniowiecznego zwrotu „panie i panowie”.
UMIZG powinien mieć kompetencje nakładania mandatów karnych oraz pozaprokuratowego wysyłania sprawców do więzień. W zarządzie UMIZGu powinni zasiadać niezależni eksperci, w osobach Dariusza Paczkowskiego, Olgi Tokarczuk, Zbigniewa Hołdysa, Jasia Kapeli, Róży Marii Barbary Gräfin von Thun und Hohenstein oraz feministki z różowym serduszkiem na głowie.

2. Świat i gatunek ludzki ewoluuje, a nie nadąża za nim polskojęzyczne słowotwórstwo i encyklopedie. Należy to koniecznie zmienić! Niniejszy tekst jest pierwszym w Polsce, gdzie opisana została każda z płci. Dlaczego nikt wcześniej tego nie zrobił? Postuluję niniejszym o utworzenie Krajowej Uzupełniarki Katalogowania i Słowotwórstwa (KUKiS), czyli organizacji pozarządowej (finansowanej ze środków publicznych kwotą 2 miliardów złotych rocznie), która na bieżąco, na swojej stronie internetowej będzie dodawała kolejne, nowe płcie, wraz z definicją. Dożywotnim prezesem KUKiS powinien zostać Sławomir Sierakowski, a kanclerzami Rafał Gaweł, Adrian Zandberg, Sylwia Chutnik i Anna Dryjańska.

3. Sprawa toalet – każda płeć powinna mieć własną, gdyż obecnie są tylko 2 rodzaje (męska i damska). Postuluję o wyposażenie wszystkich miejsc publicznych (restauracje, knajpy, szkoły, uczelnie, baseny, szalety, urzędy, centra handlowe itd.) o pełną paletę ubikacyjną, z przynajmniej jednym, osobnym lokalem dla każdej z 56 płci. Obecny system to jawna dyskryminacja i zmuszanie osób 54 płci do korzystania z toalety, przeznaczonej dla płci całkowicie obcej. Organem kontroli jakości powinna zostać specjalnie utworzona organizacja pozarządowa: Fundacja Inwentarzy Ubikacyjno-Toaletowych (FIUT), zajmująca się testowaniem ergonomii sedesów i przyznawaniem licencji na legalność ubikacji. FIUT (finansowana ze środków publicznych) powinna zatrudniać 60 osób, czyli 56 testerów (każdy innej płci) oraz 4-osobowy zarząd ekspertów w osobach Rafalali, Anny Grodzkiej, Zofii Komorowskiej i Róży Rzeplińskiej. Z obowiązku prowadzenia 56 rodzajów toalet (z powodów antyfaszystowskich) powinny zostać zwolnione lokale Krytyki Politycznej, budki z kebabem własności osób pigmentalnie uposażonych oraz vege-foodtrucki.


W razie odmowy spełnienia powyższych postulatów – zorganizujemy protest z Agnieszką Holland, Ryszardem Petru, Mateuszem Kijowskim, Ryszardem Kaliszem, Janem Hartmanem, Misiem Kamińskim, Krystyną Jandą, Kingą Dunin, Katarzyną Kolendą-Zaleską, Dorotą Warakomską i człowiekiem-helikopterem z KOD.
Żarty się skończyły, chapeau bas, no pasaran!


Wolność!!! Równość!!! 56 płci!!!

RacimiR, 7.12.2016

Obrazek
Transpłciowość - czym jest a czym nie?

https://youtu.be/N2iglx-iH_s
g h o s t k i d s
2 lata temu
Joł, nareszcie kanał o transach po polsku, muszę to rodzicom pokazać :D.
Zajebista robota ludziki
:D. xx Kyle
no tak, brakowało nam tego :D

teraz jest porządek, 56 pci łatwo zapamiętać
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18587 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 13 kwie 2020, 16:12

Devana pisze:
poniedziałek 13 kwie 2020, 14:39
Demokracja po brytyjsku
Pod osłoną walki z koronawirusem w Wielkiej Brytanii od. 1.04.2020 po cichu zmienione zostało prawo dotyczące leczenia w państwowej służbie zdrowia NHS (odpowiednik naszego NFZ).

Według nowego prawa jeśli

„pacjent będzie przejawiać zachowania homofobiczne, rasistowskie czy seksistowskie
może zostać pozbawiony pomocy medycznej i prawa do leczenia.
(...)
Więcej tu:
https://wolnislowianie.wordpress.com/20 ... brytyjsku/
nie dziwi nic :D
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 13 kwie 2020, 16:29

oczywiście przekręcone w 3 kopii ze źródła na którego str. nie ma tego art.
“A person’s personal beliefs or any historical views are entirely irrelevant for this policy – a person would only be refused treatment if they made openly discriminatory remarks to a staff member at that time,” Owen Taylor, senior media relations officer for NHS England, said to CNA.
„Osobiste przekonania lub poglądy historyczne są całkowicie nieistotne dla tej polityki - osobie odmówiłoby leczenia tylko wtedy, gdyby w tym czasie wyraził jawnie dyskryminujące uwagi wobec pracownika”, powiedział Owen Taylor, starszy specjalista ds. Kontaktów z mediami w NHS England
https://catholiccitizens.org/news/91080 ... -patients/
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18587 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 13 kwie 2020, 16:35

osobie odmówiłoby leczenia tylko wtedy, gdyby w tym czasie wyraził jawnie dyskryminujące uwagi wobec pracownika”
nie ma takiej samowolki, leczy się nawet rannych zbrodniarzy, od osądzania jest sąd, a
nie tęczowy zbzikowany personel :)
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 13 kwie 2020, 16:37

..przyjechać i wyrazić swoje zdanie do odpowiednich czynników,-
zawsze to powtarzam. :)
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18587 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 13 kwie 2020, 16:48

które ''czynniki'' są teraz normalne? ;)
aaa, odpowiednie, no tak.
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 13 kwie 2020, 16:50

Off Topic
..i co "Polskie media" interesuje jak się żyje na wyspach?
a nie w Polsce??
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18587 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 13 kwie 2020, 17:13

"Polskie media" interesuje jak się żyje na wyspach?
jeżeli chodzi o kłamstwa w sprawie śvirusa, tak, zdecydowanie.
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17651
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32156 razy
Otrzymał podziękowanie: 25774 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 19 cze 2020, 20:18

Wołczyk: W Hiszpanii powstaje gejowska biblia. Przekonuje się dzieci, że życie LGBT jest ciekawsze
Radio WNET

https://www.youtube.com/watch?v=zoGlpf4tuCc

Opublikowany 17 cze 2020
Małgorzata Wołczyk – dziennikarka tygodnika Do Rzeczy
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17651
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32156 razy
Otrzymał podziękowanie: 25774 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 13 sie 2020, 17:28

Tęczowa rewolucja jest utopią. Obalamy główne tezy i manipulacje aktywistów LGBT
13 sie 2020

https://www.youtube.com/watch?v=tRpMpAgCrcM

PCh24TV · Polonia Christiana

Zwolennicy ideologii gender oraz LGBT podważają najbardziej podstawowe wartości i cechy takie jak rodzina, małżeństwo, macierzyństwo czy płeć. Dokąd zaprowadzi nas tęczowa rewolucja, której jesteśmy świadkami? W jaki sposób odpowiadać na tezy i manipulacje aktywistów LGBT? Co jest największym zagrożeniem dla ładu społecznego i prawnego? Na te i inne pytania odpowiedź można znaleźć w publikacji „Utopia tęczowej rewolucji. 10 pytań i 100 argumentów”.
0 xAwatar użytkownika
św.anna
Posty: 1289
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 79
x 101
Podziękował: 2474 razy
Otrzymał podziękowanie: 2970 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: św.anna » sobota 31 paź 2020, 16:16

0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 27 sty 2021, 17:57

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 64
Rejestracja: piątek 25 sty 2013, 18:02
Lokalizacja: Kraków
x 6
x 8
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podziękowanie: 141 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: Robin » środa 27 sty 2021, 23:30

1 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 21 mar 2021, 12:25

ALE OGIEŃ W UE! NIE BĘDZIECIE UCZYĆ POLAKÓW KULTURY!
111 285 wyświetleń•10 mar 2021

https://youtu.be/Dv-iHCJv4yk

PS. Alan Turing- matematyk, kierujący grupą naukowców pracujących nad,-
całkowitym złamaniem/rozszyfrowaniem niemieckiej maszyny szyfrującej Enigma,-
był gejem i w tamtych latach w Angli groziła mu za to nawet kara śmierci!

Teraz może zostać uhonorowany na nowym banknocie 50-funtowym.
Lepiej późno niż wcale.
50-concept.png
50-concept.png (466.24 KiB) Przejrzano 1554 razy
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6837
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12593 razy
Otrzymał podziękowanie: 12884 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 21 mar 2021, 15:31

No to pojechał po nich ale w sumie ma rację .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 21 mar 2021, 15:34

bdb., to hipokryci i manipulatorzy!
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 20 cze 2021, 09:07

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6837
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12593 razy
Otrzymał podziękowanie: 12884 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 20 cze 2021, 10:20

Inteligencja niektórych osób po prostu poraża .Były może ze trzy konstruktywne wypowiedzi . Idą żeby iść ,nie mają pojęcia o co chodzi w tej paradzie .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 21 cze 2021, 09:50

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6837
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12593 razy
Otrzymał podziękowanie: 12884 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 05 sie 2021, 19:02

ZACOFANA POLSKA - POSTĘPOWY ŚWIAT

https://youtu.be/tAw9pU8_8sg
:lol: :mrgreen:

Dziki Trener
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17651
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32156 razy
Otrzymał podziękowanie: 25774 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 21 sie 2021, 22:15

PILNE! LGBT szturmuje Jasną Górę! Czy Polacy obronią stolicę Matki Bożej?
Transmisja na żywo 8 godzin temu

https://www.youtube.com/watch?v=_EmFrrY1fUQ

Media Narodowe
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18587 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 11 paź 2021, 00:17

Media Narodowe pisze:
sobota 21 sie 2021, 22:15
Czy Polacy obronią stolicę Matki Bożej?
a powinni ? :D

prawdziwy polak 'nojman' nie jest zakładnikiem.
co to to nie :lol:
Obrazek
Neumann: Nie jesteśmy partią LGBT. Nie będziemy zakładnikami skrajności

Nie jesteśmy partią LGBT, z całym szacunkiem dla osób o innej orientacji seksualnej. My jesteśmy partia chadecką - mówił w niedzielę Sławomir Neumann (KO).
Został on zapytany w Radiu ZET, czy w ramach zmian w deklaracji programowej partii wezmą na sztandary sprawy społeczności LGBT.


"Policyjna ręka pisowskiego rządu jest coraz brutalniejsza". Marsz w Katowicach
zobacz również

- Nie jesteśmy partią LGBT, z całym szacunkiem dla osób o innej orientacji seksualnej. My jesteśmy partią chadecką.
Jednak jako partia chadecka to Platforma wprowadziła na przykład in vitro finansowane z budżetu, przeprowadziła ustawę o uzgodnieniu płci, którą potem zawetował prezydent. Nie zrobiła tego żadna partia lewicowa - oznajmił Sławomir Neumann.
jaki bohater, a jaki bystrzak :lol:
to się chad-ek naszoł, wnuk rabina, ostoja nasiej demon-kracji..

https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzen ... licja.html
"Policyjna ręka pisowskiego rządu jest coraz brutalniejsza". Marsz Równości w Katowicach
Obrazek
tragedie się dzieją (działy), a kaczyńscy siedzą z kotami przy kominkach :D
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

ODPOWIEDZ