Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Prawa autorskie, patenty - żądania

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Prawa autorskie - żądania.

Nieprzeczytany post autor: sandra » środa 28 mar 2018, 14:19

Regulamin strony http://www.naturalniezdrowymbyc.pl
http://www.naturalniezdrowymbyc.pl/regulamin.html
§8. Prawa autorskie do publikacji
1. Zabronione jest pobieranie zawartości jakichkolwiek baz danych udostępnionych w Serwisie i wtórne ich wykorzystywane w całości lub w istotnej części co do jakości lub ilości.

2. Wszelkie prawa do utworów stanowiących część Serwisu w całości i we fragmentach, w szczególności do artykułów, materiałów, elementów tekstowych, graficznych, multimedialnych oraz elementów aplikacji programistycznych generujących i obsługujących strony Serwisu, są zastrzeżone na rzecz Niezależnego Wydawnictwa Informacyjnego lub podmiotów z nią współpracujących.

3. Usługobiorca upoważniony jest do korzystania z treści Serwisu lub udostępnionych artykułów i materiałów ramach Usług Płatnych wyłącznie na użytek osobisty. Poza uprawnieniem wskazanym w zdaniu poprzednim oraz poza dozwolonym użytkiem w rozumieniu przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Użytkownik nie jest upoważniony do zwielokrotniania, rozpowszechniania ani udostępniania innym osobom treści Serwisu lub udostępnionych artykułów i materiałów ramach Usług Płatnych ani ich fragmentów, w szczególności Użytkownik nie ma prawa, sprzedawać lub w inny sposób wprowadzać do obrotu lub rozpowszechniać w celach zarobkowych.
W świetle przepisów i w/w Regulaminu, który mówi jednoznacznie, kopiuj/wklej nie jest akceptowalne.
Na wielu forach korzysta się z takich form, ale przed owym kopiuj/wklej materiał powinien być poddany gruntownej obróbce, a dla bezpieczeństwa kompilowany z kilku zródeł.
Coraz więcej firm dochodzi swych praw w sądzie i... wygrywają, a kwestia wykorzystania wizerunku...to juz horror.
Musimy z tym uważać.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24251 razy

Re: Prawa autorskie - żądania.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 28 mar 2018, 16:46

..z email-a, zresztą cały tekst naszpikowany jest do granic możliwości nazwą źródła z którego pochodzi.
Podstawowa różnica między nami/forum, a nimi- to, to, że my jesteśmy
non-profit, a oni wręcz przeciwnie. :)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Prawa autorskie - żądania.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 28 mar 2018, 19:19

No właśnie, cytat pochodzi z bezpłatnego, nazywając rzecz po imieniu: reklamowego newslettera, treść nie pozostawia wątpliwości, co do jego pochodzenia, a @songo oznaczył go jeszcze kryptonimem PZ, który nawet dziecko rozszyfrowałoby jako "poczta zdrowia". Nie przypuszczam aby @songo chciało się odwiedzać ich stronę i w dodatku czytać ich regulamin - nawiasem mówiąc ja również jej nie odwiedzałem.
Bezpłatna publikacja na dodatek adresowana personalnie do użytkownika dokładnie podlega pod określenia prawne, jakie tu @Jancio przywołał. Dla mnie dostarczony w ten sposób tekst jest domeną publiczną. Nawet jeśli nazwiemy go "utworem" to @songo i tak nie wykorzystał go w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, więc całe to wezwanie jest bezzasadne i bez imiennej sygnatury. Bubel, blef - w sumie nie ważne - było wspominane przez wielu, nazywanych zresztą ezoterykami, że w obecnych czasach prawda będzie wychodziła na jaw. Dla mnie jest to dokładnie taki przypadek.
Przedmiotowa firma określiła dokładnie swój status i potwierdziła tym samym, że temat przywracania ludziom zdrowia, a zwłaszcza bez pobierania opłat, za nazwijmy to po imieniu: skompilowane sposoby innych ludzi, zupełnie nie leży w zakresie ich zainteresowań.
Dlatego absolutnie zaprzestajemy darmowej promocji ich wysiłków w pozyskiwaniu abonentów. I nawet za pieniądze też tego robili nie będziemy!
Swoją drogą, gdy ktoś znajdzie przypadkiem inne cytaty z ich tekstów proszę o linki - wstawimy tam nasz komentarz, aby ludzie nie dawali się łapać w ich misterne sieci i zagrywki.
Działania muszą być przejrzyste, a nie Bolkowe: "jestem za, a nawet przeciw". Kończymy z naciąganiem poczynając od naszego podwórka, róbmy to co możemy, a niektórzy użytkownicy i czytelnicy tego forum zaoszczędzą trochę grosza na zdecydowanie lepsze cele.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14218 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Prawa autorskie - żądania.

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 28 mar 2018, 22:31

Ta cała PZ to spam ,który codziennie dostaję na pocztę mailową ,nie umiem się od nich uwolnić .Mam konto pocztowe załozone na interii chyba 15 lat temu i nie chcę go likwidować z wielu powodów .Dzisiaj mam od nich chyba z 10 wiadomości ,które od razu bez otwierania ladują w koszu. Nigdy nie promowałam ich strony i nie będę tego robić .
@Blu ,czy mam przeglądać kolejno wszystkie tematy zdrowia w poszukiwaniu PZ ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Prawa autorskie - żądania.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 29 mar 2018, 09:13

Nie, @chanell, darujmy ich sobie, niech wskazują sami, publikacji jakich tekstów się boją.
A jeśli ktoś zupełnie przypadkiem się natknie na ich teksty na forum niech je po prostu tu podlinkuje, to wtedy usuniemy z komentarzem, który napiszę.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: Prawa autorskie - żądania.

Nieprzeczytany post autor: Jancio » czwartek 29 mar 2018, 15:07

chanell pisze:
środa 28 mar 2018, 22:31
Ta cała PZ to spam ,który codziennie dostaję na pocztę mailową ,nie umiem się od nich uwolnić .Mam konto pocztowe załozone na interii chyba 15 lat temu i nie chcę go likwidować z wielu powodów .Dzisiaj mam od nich chyba z 10 wiadomości ,które od razu bez otwierania ladują w koszu.
NA to jest prosta rada jak nie chcesz otrzymywać od nich spamu. Wystarczy na adres który podali do blue napisać ze żądasz wykreślenie swojego adresu z ich bazy danych.

@adminów Należy się zastanowić czy silnik forum umożliwia oglądanie wklejanych materiałów jedynie dla zarejestrowanych forumowiczów. Wtedy problem udostępnień byłby zasadniczo rozwiązany. Bo wtedy forumowiczów traktuje się jako grupę znajomych,a znajomemu można nawet książkę użyczyć. Tak to robią na innych forach.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24251 razy

Re: Prawa autorskie - żądania.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 29 mar 2018, 15:31

Dzięki @jancio za profesjonalne porady, sam zlikwidowałem już subskrypjce PZ., to proste ze stopki email- a od nich. Co do twojej sugesti, to zamieniło by otwarte forum dla wszystkich w klub z przywilejami.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: Prawa autorskie - żądania.

Nieprzeczytany post autor: Jancio » czwartek 29 mar 2018, 15:45

Chyba mnie nie zrozumiałeś forum nadal było by otwarte tylko tak jak teraz goście nie mogą pisać tak i nie mogli by oglądać dodatków,a takie moje wypociny były by widoczne ;) Jak komuś będzie zależało to się zarejestruje. I wtedy będzie traktowany przez prawo jako znajomy, a ze znajomym można prawie wszystko :D a na pewno wiele więcej. To jest jedynie moja sugestia by administracja nie musiał marnotrawić czasu na takie cwane zagrywki.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24251 razy

Re: Prawa autorskie - żądania.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 29 mar 2018, 16:08

Takie rozwiązania stosują portale nakłaniając do płatnej subskrupcji, ale to można nawet przegłosować w propozycjach zmian w regulaminie.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: Prawa autorskie - żądania.

Nieprzeczytany post autor: Jancio » czwartek 12 lip 2018, 13:36

Nie tylko nakłaniające np sławna elektroda zacne forum a załączników nie ujrzysz dopóki się nie zarejestrujesz. To była tylko moja sugestia bo jak w życiu na jedna głupote zawsze można zleźć dwie ;)
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24251 razy

Re: Prawa autorskie - żądania.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 12 lip 2018, 13:41

teraz po RODO i nowych regulacjach typu ACTA2- to już będą i płatne i nie wiadomo co..
sugestia tj forum "elektroda" popieram :)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
devi
Posty: 1562
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 73
Podziękował: 711 razy
Otrzymał podziękowanie: 2662 razy

Re: Prawa autorskie - żądania

Nieprzeczytany post autor: devi » czwartek 12 lip 2018, 13:56

A ja nie popieram, to forum ma tak znikomą ilość użytkowników (przynajmniej aktywnych), że wklejanie czegokolwiek dla 5 osób mija się zupełnie z celem.

A tzw. "wypociny" użytkowników są najmniej ważną częścią forum (bynajmniej dla mnie).
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24251 razy

Re: Prawa autorskie - żądania.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 12 lip 2018, 14:39

..po pierwsze sprawa jest otwarta, drugie primo- regulacje odgórne np. RODO
po trzecie i tak i nie z tymi 5 użytkownikami, ktoś to monitoruje bo była skarga do admina,-
w końcu jeżeli przyjąć, że forum to 5 osób- to co za różnica czy załączniki lub cytaty z innych stron będą,-
dostępne tylko po rejestracji?.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
devi
Posty: 1562
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 73
Podziękował: 711 razy
Otrzymał podziękowanie: 2662 razy

Re: Prawa autorskie - żądania.

Nieprzeczytany post autor: devi » czwartek 12 lip 2018, 15:04

..po pierwsze sprawa jest otwarta
Dlatego wyrażam swoją opinię.
ktoś to monitoruje bo była skarga do admina
Podejrzewam, że ktoś kliknął w linka do pz i stąd był wiadomo, że artykuły były tu cytowane.
Poza tym wystarczy wpisać fragment tekstu w google i wyskakują wszystkie strony, które go cytowały.
Więc nie przesadzałabym z tym "monitorowaniem".
w końcu jeżeli przyjąć, że forum to 5 osób
Pisałam o liczbie osób zarejestrowanych, które ewentualnie zobaczyłyby materiał po zmianach.

Obecnie na forum przebywa na raz 20-50 osób z skali ŚWIATA.

Mnie osobiście zniechęcają takie fora jak elektroda, bo właśnie połowy rzeczy tam nie widać, i jakoś zupełnie nie zachęciło mnie to rejestracji.

Poza tym wziąwszy pod uwagę fakt, że użytkownikom tego forum najczęściej nie chce się nawet kliknąć w podany link, to raczej nie sądzę, żeby komukolwiek chciało się rejestrować na forum tylko po to, żeby coś zobaczyć, po prostu zamknie stronę i pójdzie gdzie indziej.

Ale jak chcecie całkowicie położyć forum, to cóż..

Chciałabym również zauważyć, że po prawie roku od zmiany adresów forum liczba osób je przeglądających (w danej chwili) jest wciąż dużo mniejsza (przypominam, że dochodziła już do 120 osób).

PS. W razie zgłaszanych obiekcji materiały można zawsze usunąć, nie uważam, żeby była to sytuacja na tyle częsta, by wymagała wprowadzenia tego typu obostrzeń.
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24251 razy

Re: Prawa autorskie - żądania.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 12 lip 2018, 20:02

np. JM
rej.png
rej.png (24.38 KiB) Przejrzano 9854 razy
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14218 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Prawa autorskie - żądania.

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 12 lip 2018, 20:50

Właściwie to zgadzam się z devi ,jesli będą jakieś zgłoszenia to się usunie ,ale po wskazaniu konkretnego postu .
Nie zgadzam się tylko z tą częścią Twojego postu devi :
A tzw. "wypociny" użytkowników są najmniej ważną częścią forum (bynajmniej dla mnie)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Prawa autorskie - żądania.

Nieprzeczytany post autor: sandra » piątek 13 lip 2018, 11:10

@chanell, brawo, że jako admin zwróciłaś szczególną uwagę na ten wyraz lekceważenia użytkowników.

Mamy prawo na tym Forum do wolności wypowiedzi przy zachowaniu elementarnych zasad obycia w necie.
Jeśli narzekamy na małą ilość userów, to napewno taka wypowiedz nie przyczyni się do zwiększenia ich liczby.
Tymi "wypocinami" wylano kubeł zimnej wody nie tylko na zasiedziałych ale i na takich, którzy próbują tu zaistnieć.

Szanujmy sie wzajemnie i panujmy nad słowami...chyba, że czynimy to celowo, bo wówczas podejmujemy ryzyko odwetu.
Przyroda nie lubi próżni.
0 x



Awatar użytkownika
devi
Posty: 1562
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 73
Podziękował: 711 razy
Otrzymał podziękowanie: 2662 razy

Re: Prawa autorskie - żądania.

Nieprzeczytany post autor: devi » piątek 13 lip 2018, 11:58

Uderz w stół, a nożyce się odezwą :lol:
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Prawa autorskie - żądania.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 13 lip 2018, 19:21

@devi, to nie jest miłe i osobiście cię proszę, abyś w taki sposób nie komentowała wypowiedzi innych użytkowników.

Oczywiście różnimy się między użytkownikami poglądami, zapewne we wszystkich poruszanych na forum tematach, jednak oprócz treści zachowujmy także formę.
Osobiście wolę 5-ciu userów, którzy potrafią coś wypocić, niż 500-set, którzy tylko wstawiają cytaty, lub linki, choć bywa, że zawierają one również istotne informacje. Więc nie próbujemy nikogo dyskryminować,

W temacie, cóż obecnie "strażników" jest mnóstwo, absolutna większość to automaty i tu prym wiedzie "Google".
Tych, którzy mają wykupione u nich jakieś usługi obstawiają najmocniej i wyłapują nawet niewielkie fragmenty publikowanych tekstów. Mieliśmy prośbę od poważnego autora o wykasowanie cytatów, dlatego, że Google ciągle mu waliło informacje, że są publikowane plagiaty.
PZ to przegięcie, poczuli się mocni i lekceważą reklamę szeptaną, a to tylko biznes, choć może się wydawać, że coś dobrego dla ludzi robią - to niczego za darmo.

Generalnie jestem przeciwny stosowaniu blokad załączników, czy treści, aby były widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników, choć zapewne będziemy je stosować, ale tylko w wyjątkowych przypadkach, a nie nagminnie.

Forum elektroda to zupełnie inna strona medalu, tam często nie wystarczy logowanie, musisz wykupić, albo pozyskać za publikowane przez siebie posty i załączniki - punkty - którymi płacisz za oglądanie i ściąganie blokowanych treści.
To w sumie jest obrót finansowy.

Co do liczby "przeglądających" forum - to coś bardzo złudnego, bo w tym są wszystkie "pająki" indeksujące i przeszukujące forum, czasami w wielu instancjach na raz, nie wiem o jakie liczby tu komuś chodziło, ale naliczone chyba 550 przeglądających to był atak hakerski. Takie rzeczy też się zdarzają.
W każdym razie nie mamy możliwości stymulować tej liczby bez jawnej reklamy forum, nawet nie jestem przekonany, czy na tych liczbach nam zależy, raczej wolimy mniejsze grono niż było w drugiej odsłonie - kilka tysięcy nie aktywnych użytkowników.

Reasumując, na dziś nie widzę potrzeby jakichkolwiek restrykcji, jeśli użytkownicy będą świadomi tego co robią z treściami objętymi prawami autorskimi. Zawsze usuwamy żądane treści, ale tylko te, które nam wskażą, nie mamy możliwości własnej analizy.
I to by było na tyle.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Prawa autorskie - żądania.

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 04 lip 2021, 19:45

Opłata Reprograficzna Na Poważnie! Wywiad Ekspertem a Nie Jasiem Kapelą - Analiza Komentator Finanse
4 lip 2021

https://www.youtube.com/watch?v=8FHYfdRYtSk
0 x



ODPOWIEDZ