Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Eutanazja

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5772
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 227
Podziękował: 32229 razy
Otrzymał podziękowanie: 9243 razy

Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 15 wrz 2016, 11:06

Jakie jest wasze zdanie?:

admin pisze:Nowy Porządek Świata w działaniu – przymusowa eutanazja!
Środa, 14 wrzesień 2016 19:59

Obrazek

Praktyka satanistycznej „teorii złotego miliarda”. Dnia 26.08.2016 został opublikowany w amerykańskich mediach artykuł o tym, jak „bajki” o korzyści z eutanazji zakończyły się przymusowym uśmiercaniem ludzi bez jakiejkolwiek zgody albo konsylium. W artykule mówi się o strąceniu z piedestału mitu o rzekomo, swego rodzaju, „korzyści” eutanazji. Okazało się, że stworzono mechanizm najbrutalniejszego, przymusowego morderstwa pod przykrywką niewinnej „pomocy medycznej” dla rzekomo chorych.

PRZYMUSOWĄ EUTANAZJĘ STOSUJE SIĘ JUŻ NIE TYLKO WOBEC CHORYCH W EUROPIE, KANADZIE I USA

Jeżeli myślicie, że eutanazja i „pomoc przy umieraniu” dotyczy jedynie ciężko chorych ludzi, którym pozostał do życia w ciężkim cierpieniu miesiąc lub dwa, to głęboko się mylicie.

Obie te „nowinki” zachodniego świata mogą dzisiaj dotknąć każdego człowieka, przy czym nie tylko w tych krajach gdzie podobne metody przymusowego „uśmiercania” ludzi są już zalegalizowane i szeroko rozpowszechnione.

„Pomoc przy umieraniu” i eutanazja (zabicie) są legalne i uprawomocnione w Albanii, Belgii, Kanadzie, Kolumbii, Japonii, Szwajcarii i Holandii. W USA „przyspieszanie śmierci” jest legalne w stanach Kalifornia, Montana, Nowy Meksyk, Oregon, Waszyngton i Vermont.

No to popatrzmy jak Holandia przeszła od „przyspieszenia śmierci” do eutanazji, początkowo dobrowolnej a teraz „bez zgody” pacjentów
tak, tak


W artykule ujawnia się, że w latach 70-tych ubiegłego wieku, w Holandii rozpoczęto mówić na temat dobrowolnej eutanazji a zalegalizowano ją w 2002 roku. A w 2013 roku, po upływie zaledwie 11 lat, eutanazji poddano już 650 niczego niewinnych noworodków i niemowląt do 1 roku życia.

W przeciągu 20 lat Holandia od dobrowolnej „pomocy w umieraniu” przeszła do przymusowej eutanazji (zabijania) ludzi. Rozumie się, że początkowo głosiło się, że wszystko będzie, rzekomo, „za zgodą” pacjentów. A czym się to zakończyło? Holandia powolnie przeszła od eutanazji „za zgodą” do, w rzeczywistości, przymusowego „medycznego morderstwa”, przy czym nawet bez powiadamiania pacjenta.

O mitycznej „zgodzie” od której jakoby wszystko się rozpoczynało natychmiast zapomniano i przestano nawet o tym wspominać w raportach i statystykach. W artykule mówi się, że we współczesnej Holandii już połowa „uśmierceń” (eutanazji) nie jest dzisiaj nawet rejestrowana (protokołowana) a około 25% „eutanazji” dokonywanych dzisiaj w Holandii jest już oficjalnie „BEZ POWIADOMIENIA PACJENTA”. Taka oto jest rzeczywistość.

W Belgii jest jeszcze gorzej. Według oficjalnych danych tam „eutananizuje” się już, po prostu, samotnych ludzi. Lekarze mówią tam, na przykład, coś takiego: „Nie możemy ci pomóc w założeniu rodziny ale za to możemy ci pomóc w skończeniu z samotnością, poddaj się eutanazji (umrzyj)”. A już jeżeli pacjent nagle powie, że „zmęczył się życiem” albo, że jest mu „niewygodnie” to dzisiaj w Belgii interpretuje się to jako „czystej wody” „błaganie pacjenta” o „eutanazję”, pisze się w artykule. O ciężkich chorobach i bólach jako „przesłankach” do eutanazji wkrótce przestanie się, najprawdopodobniej, wspominać.

I na koniec Kanada. Tam, piszą dziennikarze, sławna organizacja obrony, rzekomo, dzieci, UNICEF, otwarcie i zażarcie żądała od kanadyjskich prawodawców żeby bezzwłocznie zalegalizowali eutanazję (przymusowe uśmiercenie) dzieci W KAŻDYM WIEKU. Przy czym mowy już żadnej nie było o „zgodzie noworodków” na eutanazję.

Tak więc nie wolno wierzyć w łgarstwa liberałów „o rzekomej korzyści” i rzekomej „dobrowolności” eutanazji w Holandii, Belgii, Kanadzie i USA. W istocie „bajki” o dobrowolności dawno tam już wyrzucono na „śmietnik historii”.

Źródło: 26 sierpnia 2016 roku https://www.lifesitenews.com/opinion/as ... inally-ill Opublikowano 30 sierpnia 2016 roku “Русские матери” http://www.russianmothers.ru/blog/эвтан ... пе-и-в-сша

P.S. Z archiwum: „My i wy, dobrze wiemy, że w wypadku zwycięstwa „globalistów” zatriumfują satanistyczne „wartości” niosące ze sobą całkowitą legalizację narkotyków, pedofilii, homoseksualizmu i innych zboczeń, mordowanie starych i chorych pod szyldem eutanazji, rozpasanie brutalności, sadyzmu, wszystkich rodzajów czarnoksięstwa (magii), itd., z czego wiele już dzisiaj obserwujemy w świecie. Tak więc pod płaszczykiem triumfujacego progresu (postępu) tak naprawdę zwycięża regres (zacofanie), powrót do drzemiącego pogaństwa i potwornego odczłowieczenia.

I dzisiaj chciałabym zwrócić waszą uwagę na jeszcze jedną kwestię. I być może będzie to „kładka” do tematów następnych naszych konferencji. Dla mnie ta kwestia też nie jest czcza, z trwogą obserwuję jej rozwój jako że mam dziecko niepełnosprawne z porażeniem mózgowym, na wózku, które jest najukochańsze i cementuje i napełnia swoją miłością i radością całą rodzinę.

Światowe Siły Zła spieszą się żeby, zgodnie z ich znanymi planami, Światowy Rząd Judeomasoński do 2020 roku zalegalizował, a do 2030 roku, jak postawili sobie oni za cel, wszelkimi dostępnymi metodami i sposobami zniszczyć 80% ludności planety, a jeżeli to się nie uda to, jako minimum, knutem chipizacji (RFID) wszystkim, co do jednego, nałożyć jarzmo.

I oto w ślad za narzucaniem światu czystej sodomii, następną falą idącą lawinowo jest wzrost propagandy eutanazji w świecie.

* W licznych krajach (Dania, Hiszpania, USA, Chiny) eutanazja jest dozwolona prawem.
* W amerykańskim stanie Vermont również zezwolono na eutanazję.
* W Belgii ustawa o eutanazji niepełnoletnich i chorych dzieci została dzisiaj zatwierdzona przez komisję ds. społecznych i sprawiedliwości parlamentu belgijskiego. Jeżeli ustawa zostanie przyjęta podczas bieżącej sesji parlamentu belgijskiego to zacznie obowiązywać ona na początku 2014 roku, informuje agencja ITAR-TASS.

Według nowego projektu ustawy podanie o eutanazję mogą składać niepełnoletni za zgodą rodziców albo sami rodzice w sytuacji niepełnosprawności dziecka, podkreśla agencja ITAR-TASS. (Tymczasem lekarze tam stale żądają ażeby zgoda rodziców nie była wymagana i mówią, że już od dawna, w tajemnicy, praktykują to wykonując śmiertelne zastrzyki chorym, dla „ich dobra”, i że pozostało jedynie zalegalizowanie tego procederu). Żądanie to będzie zaspokojone tylko w przypadku kiedy dziecko cierpi na nieuleczalną chorobę i „doświadcza stałych fizycznych i duchowych cierpień”, które „nie mogą być złagodzone”.

Zgody na eutanazję nie będzie można otrzymać bez potwierdzenia psychologa, że dziecko „całkowicie jest świadome konsekwencji takiej decyzji”. To straszne, że w Belgii praktykowanie eutanazji popiera 75% ludności. Na eutanazję dorosłych zezwala się od 2002 roku.

* „Francja dzisiaj zamierza zalegalizować eutanazję. Prezydent Francji Francoise Hollande wystąpił z przemówieniem w którym obiecał rozpatrzeć kwestię eutanazji do końca roku. Projekt nowej ustawy o eutanazji, według prezydenta, pojawi się już w końcu roku”. 16 grudnia 2013 roku ta kwestia będzie rozpatrywana na wyższym poziomie.
* U nas w Rosji odnotowano, za budżetowe pieniądze, propagandę eutanazji w radio „Orfiej” (w tym w teatrach, TV) a w radio „Majak” dodatkowo jawne szydzenie i natrząsanie się z ludzi słabych i chorych (to fakty z rezolucji tematycznego „okrągłego stołu” Moskiewskiej Dumy Miejskiej)

Nas nie mogą nie niepokoić te fakty ponieważ, niestety, na razie u nas mamy zbyt jawną tendencję do ślepego podpisywania przez Dumę Państwową Federacji Rosyjskiej wszystkich konwencji międzynarodowych, które są niewątpliwie, przy ich uważnej analizie i przejrzeniu, Sodomą i Gomorą a ja bym powiedziała, że są otwartym satanizmem przypudrowanym powierzchownie kłamstwem o dobru dla wszystkich


Powinniśmy wymierzyć wyprzedzający cios w temacie eutanazji tak żeby ciemne siły, znani wrogowie zbawienia, zwykle z daleka, przewrotnie zaczynające podchodzić z narzucaniem społeczeństwu podobnych kwestii pod przewrotnymi „znakami dobrych intencji”, zrozumiały, że nie będzie im tak łatwo się przebijać tutaj, na naszej świętej ziemi, i debilizować naród dla swoich drapieżnych celów.

Przede wszystkim wzywam wszystkich naszych duchowych ojców-pasterzy ażeby wznieśli swój głos, głos Prawdy w wyprzedzającym uderzeniu w tej sprawie, nazywając rzeczy po imieniu i, w ten sposób, ostrzegając wszystkich, którzy mogą być zwiedzeni pod hipnozą architektów Nowego Porządku Świata (architektów Dyktatury Kłamstwa i antyprzykazań antybożych) przed upadkiem w otchłań piekła.

Jak by nie wyjaśniały wszystkie słowniki świata to pojęcie to trzeba bezkompromisowo, wyraźnie i głośno wskazać, że eutanazja, w przypadku dobrowolnego jej przyjęcia, jest grzechem samobójstwa co jest grzechem przeciwko Duchowi Świętemu, to znaczy, że jest jedynym grzechem, którego Bóg nie przebacza czyli popełniając go zbawienie nie jest możliwe.

Natomiast w przypadku przymusowego narzucenia ludziom eutanazji jest to grzech zabójstwa za którym następuje (według nieodwracalnego prawa Bożego), dla osób biorących w tym wymuszeniu udział w ostatecznym wyniku, już jako zasada, zakończenie życia w sposób gwałtowny (inaczej nie bywa!).

Dzisiaj przypomnimy tylko co następuje:

„Eugenika, pokrótce, jest „społecznym sterowaniem ewolucją człowieka”. Liczni propagatorzy i zwolennicy eugeniki przyznawali, że prawdziwym celem eugeniki nie jest polepszenie dziedziczności zwykłego człowieka ale jest wyrzucenie go na śmietnik ewolucji po to żeby uczynić go bardziej uległym i pokornym niewolnikiem no i w celu zniszczenia „zbędnej ludzkości”.

Do osiągnięcia tych celów powinny służyć: pożywienie; szczepionki; biologiczna i genetyczna broń; najsurowsze zakazy od najmłodszego wieku; zniszczenie kultury; zniszczenie języka; propaganda eutanazji; propaganda homoseksualizmu; totalna kontrola elektroniczna; wojny; zniesienie granic; nawet ekologiczne ruchy ochrony natury wcielające to w życie pod „znakami dobrych intencji”.

W 1924 roku w książce „Mein Kampf”, Hitler pisze, że eugenika w USA jest jego natchnieniem. W 1933 roku, kiedy Hitler doszedł do władzy to pierwszym jego działaniem było uchwalenie ustaw eugenicznych według modelu obowiązującego w USA. W 1936 roku Niemcy zostały światowym liderem w dziedzinie eugeniki podejmując skuteczne działania w sterylizacji i uśmiercaniu setek tysięcy ludzi.

Czytamy w wolnej encyklopedii (wikipedii):

„Po to żeby ujrzeć jak ważnym jest żeby eutanazja nie była rozumiana tak jak to wyjaśnia słownik, jako, po prostu, łatwą albo szybką śmierć, wystarczy tylko przypomnieć, że hitlerowski program „eutanazji” spekulował na tej dwuznaczności. Zgodnie z tym programem, opracowanym jeszcze przed wojną ale wprowadzonym w życie dekretem od września 1939 roku, prawie 275 tysięcy ludzi zostało wysłanych do komór gazowych, podobnych do tych w których później unicestwiano żydów. Każdy mógł być wysłany do komory gazowej jeżeli został zakwalifikowany jako „niezdatny” do użytecznej pracy. Jak powiedział dr Leo Aleksander, opierając się na świadectwach neuropatologów, którzy przebadali mózgi 500 ofiar z jednego z obozów śmierci, w Niemczech eksterminacji podlegali opóźnieni w rozwoju umysłowym, chorzy psychicznie (w tym schizofrenicy), epileptycy, pacjenci cierpiący z powodu słabości starczej i różnorodnych neurologicznych niedomagań organizmu, takich jak paraliż, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane i guz mózgu. W rzeczywistości wszyscy, którzy nie mogli pracować i byli zakwalifikowani jako „niezdatni”, zostali uśmierceni w pierwszej kolejności. Ludzie ci zostali zamordowani dlatego, że byli oficjalnie zakwalifikowani jako „bezużyteczni”, jako „balast społeczny”, jednakże sposób ich uśmiercenia można uważać za stosunkowo lekki i spokojny”.

Przy zdecydowanym wsparciu USA i Wielkiej Brytanii, Niemcy zostały krajem, którego ofiarami stały się dziesiątki milionów ludzi. Mowa jest o II Wojnie Światowej o czym nie ma potrzeby przypominać ponieważ wszyscy o tym wiedzą. Najważniejsze to żeby nie nastąpić na te grabie ale na już bardziej zdradliwe i podstępne


Tłumaczenie Tamara (dsnmp.ru)Źródło: Wolna Polska

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-inform ... -eutanazja
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.


Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11601
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26948 razy
Otrzymał podziękowanie: 17428 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 15 wrz 2016, 15:21

Trudno w to uwierzyć...
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6278
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 968
x 307
Podziękował: 11087 razy
Otrzymał podziękowanie: 11647 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 15 wrz 2016, 15:57

masakra ! czyli legalne morderstwa :twisted:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11601
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26948 razy
Otrzymał podziękowanie: 17428 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 15 wrz 2016, 16:35

''Legalne''.. Ale ta sportsmenka sama tego chce!!
Jak trzeba być nakręconym propagandą genderyzmu, żeby się na to godzić?
Ba, ona sama się zgłosiła!
To jest nieludzkie. Zwyrodnienia się cofa i leczy..
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12269
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 863
x 268
Podziękował: 11961 razy
Otrzymał podziękowanie: 18363 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 15 wrz 2016, 17:32

..I tak zatoczylismy kolo wracajac do pelnego barbarzynstwa, do czasow starozytnej Grecji,-
gdzie Sprartanie placzace niemowlaki wrzucali w przepasc jako nieprzydatne do zycia w ich spoleczenstwie,-
ale problem nie jest taki prosty, zeby zakazac, albo dac "zielone swiatlo" dla "godnej smierci",-
z drugiej strony mamy samobojcow co nikogo o nic sie nie pytaja, wiec :?:
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6278
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 968
x 307
Podziękował: 11087 razy
Otrzymał podziękowanie: 11647 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 15 wrz 2016, 18:31

grzegorzadam pisze:''Legalne''.. Ale ta sportsmenka sama tego chce!!
Jak trzeba być nakręconym propagandą genderyzmu, żeby się na to godzić?
Ba, ona sama się zgłosiła!
To jest nieludzkie. Zwyrodnienia się cofa i leczy..


No tak ,zgodziła się sama ale jak mówi ,jej stan zdrowia się pogarsza i ma ciągłe uciążliwe bóle.To jeszcze jestem w stanie zrozumieć .Czyli eutanazję na zyczenie klienta.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........


Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 175
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4902 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: sandra » niedziela 18 wrz 2016, 17:50

Sa takie kwestie natury moralnej na , które nie ma prostych odpowiedzi.
Stwórca dał nam wolną wolę po to abyśmy mogli z niej korzystać i dokonywać wyborów.
Tak wiele nieszczęścia jest na tym świecie, że gdyby nie było wiary gorliwej i głębokiej, to Świat, bez zwolenników eugeniki szeroko pojętej wyludniłby się raz, dwa , trzy .
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11601
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26948 razy
Otrzymał podziękowanie: 17428 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 05 gru 2016, 00:07

Holandia już zabija alkoholików.

Historia Marka pokazuje, jak mało warte jest życie ludzkie. Zamiast pomocy i leczenia – igła i zastrzyk, by pozbyć się „problemu”.

To, co dzieje się m.in. w Holandii, przyprawia o gęsią skórkę.
Można legalnie zabijać chorych psychicznie, dzieci, osoby starsze, osoby znudzone życiem itp., itd. Krąg się poszerza. Przed chwilą przeczytałam historię opublikowaną na lifenews.com. Holenderski dziennikarz wspomina swojego młodszego brata, który był alkoholikiem i nie potrafił poradzić sobie z nałogiem. Przez osiem lat walczył, był na odwyku, jego małżeństwo się rozpadło. Nim samym zajmowali się rodzice.

Poprosił o eutanazję. Fizycznie podobno był bardzo chory, psychicznie również cierpiał. Spełniał więc minimalne wymogi holenderskiego prawa, by go uśmiercić. Przyjechała do niego lekarka, zweryfikowała, czy na pewno można go zabić, i podała mu zastrzyk.


Trudno stwierdzić, na ile ktoś mu pomagał, na ile rodzina go wspierała. Na ile on miał w sobie siły do walki. Na pewno był mocno pogubiony, zraniony, a jego nałóg musiał mieć głębsze korzenie. Przerażający jest fakt, że prawo cywilizowanego państwa, zamiast potencjalnego samobójcę zatrzymać, podaje mu stryczek i wykopuje stołek spod jego nóg.

Chcesz umrzeć, umieraj. Co nam do tego? Nie chcesz walczyć, nie walcz. Ogólnie to twoje życie nic nie jest warte. Takie komunikaty płyną m.in. z tej historii. Holandia, i nie tylko Holandia, wprowadza sobie nowoczesny Holocaust na własne życzenie.

Teraz pewnie dobiorą się do narkomanów, anorektyczek, chorych na bulimię itd. Jeden zastrzyk rozwiąże wszystko


http://gosc.pl/doc/3574635.Holandia-juz ... -narkomani
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

ex-east
Posty: 1034
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 75
Podziękował: 352 razy
Otrzymał podziękowanie: 1260 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: ex-east » poniedziałek 05 gru 2016, 07:11

Tak , jak napisala sandra - w tym temacie nie ma gotowych i jednoznacznych , najlepszych recept.
Moim zdaniem do takiego chorego , albo alkoholika , czy kogokolwiek innego , bardzo cierpiacego powinien nie tylko przyjezdzac jeden lekarz z zastrzykiem , ale co najmniej dwoch lekarzy w tym jeden psycholog. Chodzi o to, by pokazac czlowiekowi, ze zawsze jest nadzieja , zawsze jakies wyjscie sie moze znalezc zamiat tego "najlatwiejszgo " - zabic i po problemie. Zle sie dzieje , gdy Panstwo dziala tak cynicznie nie wykorzystujac calego arsenalu srodkow pomocy czlowiekowi. Od czegos sa przeciez Ci wszyscy specjalisci-psychologowie , te zastepy psychiatrow i terapeutow. Sa do diaska alternatywne sposoby leczenia ludzi. Zamiast zastrzyku smierci mozna przeciez zastosowac mase innych srodkow a w tym nawet psychotropowe , celem poprawy nastroju chociazby , bo czlowiek zdesperowany czesto po prostu nie widzi innego wyjscia jak ze soba skonczyc i traci szersza perspektywe , traci nadzieje. Ale w tzw "nowoczesnym panstwie" nie ma juz miejsca na Tradycje przodkow, na silne wiezi spoleczne. Zamiast tego wprowadza sie eutanazje bo tak jest prosciej i najtaniej. Upadek wartosci i kasa wypraly Holandie z ludzkich odruchow pomocy drugiemu czlowiekowi ?
Wolnosc wyboru powinna miec swoje granice, lub chociazby bardzo "waskie gardlo" do przejscia , aby czlowiek decydujacy sie na smierc z wyboru musial zadac sobie spory trud aby dokonac tego , co zamierza. Ulatwianie tego eutanazja na zyczenie w moim odczuciu dyskwalifikuje Holandie jako kraj wolnych ludzi.
Z drugiej strony .... znam osobiscie przypadek starszej osoby wycienczonej walka z rakiem do granic mozliwosci fizycznych i psychicznych. Taka osoba , bez wzgledu na otrzymywane wsparcie rodziny czy specjalistow umiera w mekach. Wedlug mnie ma ona prawo wyboru momentu i sposobu swojej smierci, ktora i tak ja nieuchronnie czeka zas zwyklym bestialstwem jest czekanie az umrze w potwornych mekach i smiertelnych drgawkach zaznajac niewyobrazalnego cierpienia. Dla takich osob eutanazja powinna byc dostepna. To nie jest zabijanie , tylko pomoc. Kto jest wieksza bestia , ten , kto pomaga skrocic cierpienie takiej osobie , czy ten kto skazuje ja na potworne meki w niewyslowionym bolu w imie na przyklad religijnego dogmatu o milosci chrzescijanskiej ?

Na szczescie zyjemy w czasach , w ktorych jest wiele terapii , w tym takich nie sprawdzonych do konca , w fazie testow klinicznych , ktore wygladaja obiecujaco, ale nie moga byc jeszcze stosowane bo nie zostaly do konca sprawdzone , ani zatwierdzone. Moim zdaniem terapie te powinny byc warunkowo stosowane dla osob smiertelnie chorych , bo moze pomoga ? Jesli zaszkodza ,to i tak nie ma wielkiego znaczenia , ale zawsze jest jakas nadzieja - nie zapominajmy o efekcie placebo. Jesli podajesz lek eksperymentalny smiertelnie choremu to tak naprawde podajesz mu nadzieje na ostatnia szanse i samo to w sobie juz dziala uzdrawiajaco.
Ludzie proszacy o eutanazje maja , jak mi sie wydaje, bardzo zawezona perspektywe swojego postrzegania , lub tez nie potrafia dostrzec zadnych pozytywow w zyciu, ale zawsze gdzies na dnie w czlowieku czai sie nadzieja , nawet nieuswiadomiona. To nawet nie jest nadzieja, ale walka organizmu o kazdy oddech , o jeszcze jeden moment przetrwania. Cialo to nie tylko mozg i umysl , to tez 50 miliardow komorek ktore po prostu chca zyc, bo gdyby tak nie bylo , to by zwyczajnie przestaly ze soba wspolpracowac. Jesli komunikacja z umyslem czlowieka nie jest mozliwa, to trzeba komunikowac sie bezposrednio z jego cialem, z odruchami zycia. Szkoda, ze Holendrzy tak latwo sie poddali w walce o ludzkie zycie.
Kiedys ogladalem taki krotki film o facecie bez rak i bez nog ( mial kikut zamiast jednej nogi ) - taki sie juz urodzil ( kwestie genetyczne ). Film byl bardzo wzruszajacy , bo ten kaleki czlowiek przemawial do dzieciakow w szkole o nadziei , o zyciu , o tym , ze zawsze jest jakies wyjscie i robil wiecej dobrego w edukacji niz niejeden wyszkolony psycholog , bo pokazywal , ze mozna dobrze i godnie zyc , a nawet pomagac tym zdrowym samemu bedac okaleczonym. Dzis byc moze ten czlowiek , gdyby urodzil sie w Holandii nie mialby szans wyrosnac na bohatera , bo lekarze uznaliby, ze lepsza dla niego bylaby eutanazja ...

Pewnych granic nie wolno przekraczac , a Holendrzy sa na drodze ku totalnej zapasci , jako narod jesli eutanazja na zyczenie stanie sie tam legalna.
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7670
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 253
Podziękował: 6066 razy
Otrzymał podziękowanie: 12090 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 05 gru 2016, 08:33

Patrząc z boku można stwierdzić nie tylko cynizm i brak empatii...
Według mnie to zaprogramowany cykl eksperymentów, na szeroką skalę prowadzi się doświadczenia socjotechniczne na grupach społecznych. Widocznie władcy świata potrzebują mieć przepracowane programy według których będą mogli w przyszłości stosować je na całym zdominowanym ludzkim materiale.
I tak, na Kubie sprawdzą jak działa komunizm, na Cyprze zobaczą co się stanie i jaka będzie reakcja po "wyczyszczeniu" kont bankowych, a w Holandii dokładnie prześledzą proces degeneracji społeczeństwa, zawoalowany "postępem cywilizacyjnym".Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 175
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4902 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: sandra » piątek 30 gru 2016, 14:19

Śmiertelne żniwo eutanazji w Kanadzie.
Przez pół roku z tzw. wspomaganego samobójstwa skorzystało co najmniej 744 osób

Obrazek
Już 744 osoby w Kanadzie zostały pozbawione życia za pomocą tzw. wspomaganego samobójstwa. To efekt dostępu do eutanazji, którą zalegalizowano w połowie 2016 roku. Jak zaznacza CTV News dane te nie są ostateczne.
Dr Ellen Wiebe, która uczestniczyła w eutanazji 40 osób, nie ma wątpliwości, że liczba ta będzie wzrastać.
Myślę, że dojdziemy do podobnych statystyk jak w Belgii czy Holandii, bo nasze prawa są podobne
— stwierdziła.
Najwięcej tzw. wspomaganych samobójstw przeprowadzanych jest w Ontario. Tam co tydzień eutanazji poddawanych jest średnio 13 osób.
Profesor etyki i prawnik Trudo Lemmen nie kryje obaw, że może dochodzić do sytuacji, w których osoby pod presją związaną z problemami finansowymi lub utrudnionym dostępem do usług medycznych będą decydowały się zakończyć swoje życie.
lap/gosc.pl/ctvnews.ca
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5772
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 227
Podziękował: 32229 razy
Otrzymał podziękowanie: 9243 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 01 lut 2017, 23:54

onalubi.pl pisze:Eutanazja: chcą prawnie dokonać samobójstwa osób starszych

Obrazek

Kanadyjscy naukowcy opublikowali analizę kosztów i korzyści przewidując, że eutanazja i wspomagane samobójstwa, oszczędzą pieniądze kanadyjskich podatników o 139 milionów dolarów rocznie.

Naukowcy twierdzą, że badanie dostarcza “dowodu” dla rządu, aby namawiać starsze osoby na eutanazje, na „spełnienie obowiązku” wobec systemu opieki zdrowotnej.

„Ten rodzaj badania stworzy nowy rodzaj presji społecznej” – powiedział Alex Schadenberg, szef londyńskiej Koalicji Przeciw Eutanazji (Euthanasia Prevention Coalition) do LifeSiteNews.

Schadenberg mówi dalej: „Nowy model dobrego obywatela” będzie naciskał na poważnie lub śmiertelnie chorych, dając im do zrozumienia, że śmierć jest kwestią obowiązku publicznego”.


Oszczędności dzięki eutanazji

Badanie zatytułowano: „Analiza kosztów kanadyjskiej pomocy medycznej w umieraniu”. Zostało opublikowane w kanadyjskim magazynie „Medical Association Journal”.

Wykorzystując informacje od pionierów eutanazji z Belgii i Holandii, lekarze Aaron Trachtenberg i Braden Manns stworzyli scenariusz, w którym osoby poddające się eutanazji zmniejszyłyby swoją żywotność o tygodnie, a nawet miesiące. Następnie oszacowali koszty usług lekarskich, gdyby pacjenci nie poddali się eutanazji.

Na tej podstawie oszacowali kwotę zaoszczędzoną, dzięki przymuszonej eutanazji pacjentów.

Napisali:

„Pomoc medyczna w umieraniu mogłaby zmniejszyć roczne wydatki opieki zdrowotnej w Kanadzie pomiędzy $ 34.7 mln a $ 138,8 mln, przekraczając $ 1.5- $ 14,8 milionów kosztów bezpośrednio związanych z realizacją planu”.


Pieniądze cenniejsze od życia

Przeciwnicy eutanazji i wspomaganego samobójstwa, natychmiast potępili naukę za stawianie dolarów przed ludzkim życiem. Uważają, że jest to pierwszy krok do niebezpiecznej propagandy licznych samobójstw, a następnie polityki, która nie tylko zatwierdzi wspomaganie samobójstwa, ale promuje je jako obowiązek obywatela.

Schadenberg oskarża:

„Przesłanie do pacjentów będzie brzmiało: Jak można być takim egoistą? Będą im mówić, że jeśli zdecydują się pozostać przy życiu i naciągać państwo na takie koszty, to sami powinni płacić z własnej kieszeni za opiekę medyczną”.


Schadenberg przewiduje, że jeśli tok myślenia zmieni się przez to badanie, to ludzie, u których zdiagnozowano nieuleczalną i śmiertelną chorobę, natychmiast będą dostawali wybór pomiędzy medycznym samobójstwem lub wypisaniem do domu z jakimiś środkami przeciwbólowymi – cokolwiek, aby odsunąć ich z dala od wysokich kosztów pobytu w szpitalu.

Pobyt w szpitalu będzie oferowany tylko jako bardzo odległa trzecia opcja.

Schadenberg zaatakował nieprawdziwą sugestię naukowców, aby oszczędności w systemie opieki zdrowotnej dzięki wczesnej eutanazji pacjentów, będą stosowane do opieki paliatywnej:

„Autorzy tego badania są naiwni. Im więcej ludzi będzie umierać przedwcześnie dzięki śmiertelnemu zastrzyku, tym mniejsze będzie zapotrzebowanie na opiekę paliatywną” – powiedział.


Amy Hasbrouck, dyrektor wykonawczy Toujours Vivant/Not Dead Yet Canada powiedział, że badanie jest przykładem postawy, którą niepełnosprawni Kanadyjczycy napotykają codziennie.

Te badania tylko zwiększyły interpersonalną i instytucjonalną presję na seniorów, chorych, i niepełnosprawnych ludzi. Hasła typu” Zrób, co do Ciebie należy” i „przestań być ciężarem dla swojej rodziny i systemu opieki zdrowotnej ” psychiczne ciążą na tych ludziach. Jest jasne, że oszczędności będą czynnikiem decyzyjnym o żądaniu i zatwierdzaniu eutanazji i wspomaganego samobójstwa.

Musimy wziąć pod uwagę fakt, że osoby starsze inaczej odbierają rzeczywistość. Bardzo łatwo można przekonać ich do samobójstwa. Dlatego kluczowa jest rola rodziny, aby chronić starsze osoby przed brakiem empatii naukowej.

źródło: lifesitenews.com


Obrazek Kasia Brzoza
https://onalubi.pl/badania-naukowe/euta ... starszych/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11601
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26948 razy
Otrzymał podziękowanie: 17428 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 31 mar 2017, 08:03

Obrazek

Przerażające amerykańskie korzenie nazistowskiej eugeniki.

Niemieckim i japońskim obozom zagłady są winni Amerykanie i ich tajne bractwa ...

"Amerykańska demokracja i liberalizm to trucizna przenoszona z kraju do kraju, jako cichy zabójca wolności i suwerenności narodowej i obywatelskiej..."
Dydymus

Hitler i jego okultystyczni bracia złożyli w ofierze cały kontynent i zgładzili miliony istnień ludzkich w dążeniu do stworzenia " hierarchicznej struktury rasy panów ", która dziś skupia już w swoich rękach 65% bogactw tego świata.

http://historiazakazana.hvs.pl/czarne-s ... wieconych/

http://historiazakazana.hvs.pl/zakon-zielonego-smoka/

Koncepcja białego, o blond włosach, niebieskich oczach mistrza rasy nordyckiej nie pochodzi jednak od Hitlera. Pomysł ten powstał w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie rzecz biorąc w Kalifornii, kilkadziesiąt lat przed dojściem Hitlera do władzy.

Eugenicy z Kalifornii odegrali ważną, choć mało znaną rolę w kampanii, amerykańskiej eugeniki. Ruch ten prowadzony rękoma tajnych bractw doprowadził do straszliwych czystek etnicznych.

Gorsza rasowo ofiara zawsze jest pod ręka, Afroamerykanie, Żydzi, Słowianie ... Kwestia doboru pasującego do koncepcji mitu czy legendy podaje wytyczne konstruującym go ludobójcom.

Eugenika była i jest pseudonauką o charakterze rasistowskim, która postanowiła zabić lub przekształcić w bezduszne maszyny wszystkie istoty ludzkie za ich "nieprzydatność", zachowując tylko tych, którzy znajdują się wsród kast wybranych, i uwierzcie mi z nordykami ludzie Ci zawsze mieli mało wspólnego.

http://zanimkupisz.hvs.pl/ektogeneza-i- ... ch-matryc/

http://zanimkupisz.hvs.pl/naukowcy-chca ... ji-dzieci/

Dążenie eugeników do rasy nordyckiej to mit, mający ukryć dążenie hierarchii do istoty wiecznej władzy.

Elementy filozofii eugenicznej zostały zawarte w anerykańskiej polityce krajowej przez przymusowe sterylizacje i segregacje oraz opisujące je przepisy prawa, czy ograniczenia małżeńskie, wprowadzone w dwudziestu siedmiu stanach.

W 1909 roku, Kalifornia (zwana złotym stanem, którego dewizom jest : Eureka) stała się trzecim stanem, który przyją takie przepisy.

Ostatecznie lekarze i zwolennicy eugeniki przymusowo wysterylizowali ponad 60.000 Amerykanów, oraz rozdzielono siłą segregacji dziesiątki tysięcy małżeństw.

Powstały także (bazowały na nich niemieckie obozy koncentracyjne) kolonie-obozy koncentracyjne służące segregacji rasowej, liczba ofiar tych obozów dopiero teraz ponad 100 lat po tych wydarzeniach jest liczona.

Przed II wojną światową, prawie połowa przymusowych sterylizacji została wykonana w Kalifornii, a nawet po wojnie w Kaliforni przeprowadzano jedną trzecią wszystkich takich operacji na świecie.

Kalifornię uznano za epicentrum amerykańskiego ruchu eugeniki.

W pierwszych dziesięcioleciach XX wieku, eugenicy w Kalifornii stanowili zawartą siłę mało znanych naukowców skupionych wokół armii, byli to specjaliści od chorób wenerycznych tacy jak dr Paul Popenoe (en.m.wikipedia.org/wiki/Paul_Popenoe), magnat rynku cytrusowego i dobroczyńca Paul Gosney (en.m.wikipedia.org/wiki/E._S._Gosney), bankier Charlesa M. Goethe (en.m.wikipedia.org/wiki/Charles_Goethe), a także członkowie Kalifornijskiego Państwowego Urządu charytatywnego i członkowie zarządu Uniwersytetu Kalifornijskiego. Jednym słowem masoni, masoni i jeszcze raz masoni ...

Eugenika byłby zwykłym ludobójstwem gdyby nie otaczające ją dziwaczne gabinety, i płynące z nich szerokim strumieniem finansowanie.

Zagadnieniem tym interesowała się filantropia korporacyjna, konkretnie Carnegie Institution, Fundacja Rockefellera i kolejowy magnat Harriman. O dziwo i znów mamy elitę masonów i illuminatów, którzy uciekli z ciemnymi rytuałami z Europy do Ameryki.

Wszyscy byli w zmowie z najbardziej szanowanymi amerykańskimi naukowcami z takich prestiżowych uczelniach jak Stamford, Yale, Harvard i Princeton. Akademicy forsowali teorię rasy i pseudo nauki, a potem upozorowali dane tak aby służyły one wizji rasistowskiej eugeniki.

Wizja wiecznej władzy oparta na stworzeniu dwóch kast, zakamuflowana została obrzędami rytualnymi - wojnami, pochłaniającymi miliony ludzkich istnień ... Wszystko co złe, wyszło i wychodzi od grupy zdeterminowanych ludobojców skupionych w szeregach tajnych bractw.

Jeśli ktoś zaprzecza niech prześledzi nazwiska, fakty, historyczne zawirowania i niech zestawi je z liniami rodowymi ludzi związanych z tajnymi bractwami. (Dlatego Liga Świata jest za całkowitym zniesieniem istoty hierarchii, sekretów i tajemnic...)

Od prezydenta i rektora Stanforda Davida Starr Jordana (pl.m.wikipedia.org/wiki/David_Starr_Jordan) pochodzi pojęcie "rasy i krwi".

Pojęcie to zostało zamieszczone w 1902 roku na łamach jego rasowej epistoły: "Blood of a Nation", w której oświadczył, że cechy ludzkie, takie jak talent czy ubóstwo przekazywane są przez krew. Nie wspomniał jednak, że członkowie wielu bractw na świecie badali psychologiczny aspekt wielopokoleniowego ubóstwa w aspekcie kontroli urodzin, przymusu społecznego, wymuszeń kastowych itp.

W 1904 roku, Carnegie Institution założył kompleks laboratoryjny w Cold Spring Harbor na Long Island, który składuje do dziś dnia miliony kart indeksowych zwykłych Amerykanów.

Zastanawiacie się po co ?
Naukowcy starannie wykreślali plan usunięcia rodzin, rodów i narodów.
Jak myślicie jak naziści najpierw stali się Niemcami, a potem przybrali nazwiska takich rodów jak Bushowie ?!?! Jak myślicie jakim cudem amerykańscy i izraelscy syjoniści odbierają majątki po zamordowanych Żydach na terenie całej Europy ?!?! Jak myślicie na jakiej bazie powstał plan powstania zjednoczonej Europy ?

http://newspaper.hvs.pl/zjawisko-tungus ... nik-tesli/

http://ligaswiatowa.hvs.pl/paneuropejsk ... lturowosc/

Zbrodniarze z Cold Spring Harbor, zwolennicy eugeniki poruszyli ustawodawstwo Ameryki, a także agencje usług społecznych i stowarzyszenia.

Dzięki temu do struktury tej dołączył Harriman, magnat kolejowy skupiający do około siebie lokalne organizacje charytatywne tworzone na bazie fortuny ich właściciela.

Znacie to, takie organizacje pro demokratyczne zabijające państwa narodowe tworzy Soros, utrzymują one bezrobocie, niskie pensje oparte na pensji minimalnej, biedę, wielopokoleniową patologię, nałogi, wysokie podatki ... Dzięki takim ludziom, można utrzymać przy życiu mit biedy przenoszonej poprzez krew ...

Dowody : http://ligaswiatowa.hvs.pl/george-soros ... arodowych/

Organizacje Harrimana w tym otwarte w Nowym Yorku, Biuro Przemysłu i Imigracji, służyły wyłącznie do poszukiwania żydowskich, włoskich i innych imigrantów w Nowym Jorku i innych miastach. Ludzi tych deportowano, sterylizowano, kobiety poddawno zabiegom aborcji i sterylizacji.

Realizowano jednocześnie program "badań", na uprowadzonych imigrantach. Znacie bajki o uprowadzeniach przez UFO i eksperymentach medycznych prowadzonych przez obcych... Zastanowił bym się nad tak daleko idącymi refleksjami... Eksperymenty tego typy w 95% dotyczyły małych miasteczek i osób samotnych, warunki te pozwalały na testy leków, sterylizacje chemiczną, kontrolę umysłu, a nawet testy zapłodnień invitro ...

Fundacja Rockefellera współtworzyła program niemieckiej eugeniki już w latach 1920 -1939 , finansując cały program Josefa Mengele, jeszcze zanim zaczął on działać na terenie Auschwitz.

Wielu ludzi z kierownictwa duchowego ss i agitacji politycznej dla amerykańskiego ruchu eugeniki pochodzi z quasi-autonomicznego, eugenicznego społeczeństwa Kalifornii.

Między innymi ludzie ci pochodzą z Pasadeny, której środowisko zostało oczyszone przez członków wielu Fundacji i oddziału Amerykańskiego Stowarzyszenia Eugenicznego z nieporządanego elementu rasowego, kulturowego i etnicznego.

Działania te były koordynowane przez Research Society z Long Island.
Te organizacje, które funkcjonowały jako - części solidarnej sieci - opublikowały tysiące rasistowskich eugenicznych biuletynów i pseudonaukowych czasopism, takich jak Eugenical News oraz magazyn rozprowadzany wsród tajnych bractw : Eugenika i propaganda dla rodzącego się nazizmu.

Druga wojna zaprojektowana była jako gigantyczne laboratorium testujące : broń, leki, chemię, technologie ... zastosowaną po wojnie w celu ukształtowania nowego dwu kastowego społeczeństwa:

http://ligaswiatowa.hvs.pl/flouryzacja-kontrola-mas/

http://ligaswiatowa.hvs.pl/swiatowy-obo ... zasad-fda/

http://ligaswiatowa.hvs.pl/dowody-zasto ... ronicznej/

Eugenika urodził się jako ciekawostka naukowa w epoce wiktoriańskiej. W 1863 roku, Sir Francis Galton, kuzyn Karola Darwina (znów to nie przypadek), wysnuł teorię, że ​​jeśli tylko utalentowani ludzie będą wiązali się w pary to w wyniku tego kolażu powstanie lepsze genetycznie potomstwo. (Być może ładne, szkoda, tylko że po rodzicach chore psychicznie...)

Na przełomie ubiegłego wieku, idee Galtona zostały przywiezione do Stanów Zjednoczonych, tak jak zasady Gregora Mendla o dziedziczności.

Amerykańscy zwolennicy eugeniki wierzyli z religijnym zapałem, że te same pojęcia Mendla określające kolor i rozmiar groszku, kukurydzy i bydła regulują także charakter społeczny i intelektualny człowieka.

W Ameryce demografia zmieniana była przez imigrację, chaos genetyczny i wewnętrze konflikty kulturowe. Mówienie o cudzie multikulturowości w Ameryce to utopia spajana siłą, kontrolą i manipulacją mediami.

Oligarchowie, liberalni utopiści, demokraci i socjaliści, a także monarchia czyli utopia hierarchiczna zwana była "kastą postępu", pragnącą fuzji rasy panów z nowo powstającym lepszym światem, w którym niepotrzebne byłyby już fałszowane wybory, wojny i rewolucje w celu zachowania swojej władzy nad światem...

Przyłączono więc ideologię eugeniki Galtona do ideologii rasistowskich represji.

Intencja: podbić ziemię i kontrolować sytuacje społeczno-gospodarczą oraz wszystkie aspekty biologiczne. Utworzyć dwie kasty społeczne, z których jedna ma charakter nadrzędny, a druga musi ewoluować do formy niewolniczej.

Ta grupa, uwierzyła, że na własność może posiadać ziemię i rządzić ludźmi odbierając im prawo wolności duchowej poprzez nałogi i popędy.
W procesie, przejmowania władzy przez ruch eugeniczny należy zmieszać poprzez multikulturowość czyste genetycznie rasy i narody prowadząc do ich uległości poprzez osłabienie czystości genetycznej.

Murzyni, Azjaci, Indianie, Latynosi, narody Europy, Żydzi, ludzie biedni, chorzy i wszyscy inni nie zaklasyfikowani do uprzywilejowanych linii genetycznych będą podlegali procesom zniszczenia przez chemię, wojnę, multikulturowość oraz mutacje i sterylizacje... Wszystko to dzięki amerykańskiemu ruchowi eugenicznemu.

W jaki sposób? Poprzez określenie tzw. "wadliwego" drzewa genealogicznego (zarys pochodznia jest zawarty w kodach dowodów osobistych) i poddanie ich programom segregacji i sterylizacji przez całe życie, aby zabić więzy krwi, pokrewieństwa oraz siły. Masz tzw. "Wykształcenie", "tytuł", a mimo to z zazdrością spoglądasz na tych, którzy mają wszystko oprócz rozumu.

Wielki plan miał i ma zetrzeć zdolność reprodukcyjną narodów i ras uznanych za słabe i gorsze nazywane przez okultystów - "Niezdatnymi".

Eugenicy chcą zneutralizować 10 procent populacji w okresie jednego cyklu czyli 100 lat, dopóki nie osiągną celu jakim jest pozostawienie przy życiu tylko samych siebie.

Osiemnaście rozwiązań problemu rasowego zostało zbadanych w Carnegie w 1911 roku.

Na podstawie tych badań powstało : "wstępne sprawozdanie Komisji Amerykańskiego Stowarzyszenia Eugenicznego Sekcji Hodowców".

Analiza i złożenia sprawozdania obejmowały tematy najlepszych praktycznych środków do odcinania wadliwej plazmy zarodkowej w populacji ludzkiej. Punktem ósmym sprawozdania była eutanazja.

Skąd wzięły się komory gazowe ?

Najczęściej sugerowaną metodą eugeniczną w Ameryce w celu ochrony czystości rasowej, były : "komory śmierci", czyli publiczne, lokalne komory gazowe.

W 1918 roku, Popenoe, doradca armii stojący na czele specjalistów od chorób wenerycznych w czasie I wojny światowej, został współautorem powszechnie używanego podręcznika: Applied Eugenics, w którym argumentował :

" Z historycznego punktu widzenia, pierwszym sposobem, sprzyjającym eugenice jest wojna, niosąca za sobą multikulturowość, ofiary, gwalty, choroby weneryczne oraz osłabienie ras narodowych ... Jej wartości w utrzymaniu standardów rasy uprzywilejowanej nie należy lekceważyć..."

Eugenice Stosowanej poświęcił także rozdział: "Zabójczy Wybór", który opisuje zniszczenie jednostki przez niektóre niekorzystne cechy środowiska, takie jak nadmierne zimno lub bakterie, głód, niedożywienie i niską wagę ciała. Wojna ma zniszczyć ludzi ,a nie dowodzących nimi polityków, lekarzy i bankierów !!!

Tutaj warto przytoczyć słowa kogoś kto ten program realizuje : ,,Żołnierze są tępymi, głupimi zwierzętami używanymi w polityce zagranicznej." Henry Kissinger. Słowa te bezpośrednio odnoszą się do eugeniki, bo kto jest powoływany do wojska jako mięso armatnie ... Nadal macie ochotę zabijać w imieniu państwa swoich braci? Czy macie ochote stać się inteligentnymi ludźmi zabijającymi swoją władze ???!!!

Eugeniczni hodowcy wiedzieli, że amerykańskie społeczeństwo nie było w tym czasie gotowe do wdrożenia zorganizowanych rozwiązań bazujących na ludobójstwie.

Ale wiele instytucji działało już wtedy nad problemem przekształcenia psychicznego obywateli USA. Moralność i wyższa duchowość ... musi być niszczona poprzez obniżenie norm moralnych : prostytucja, deprawacja, media, oraz psychologiczny aspekt zbrodni i nie moralności musi wpływać codziennie na myśli całego społeczeństwa ... Zmiana myślenia społecznego wpłynie na niezdolności ludzi do odróżniania dobra od zła. Tak powstaje proces narzuconego prawnie schematu tolerancji wobec zła, i schemat podboju państwa poprzez podział społeczny ...

http://newspaper.hvs.pl/psychologia-now ... zoficznej/

Lekarze zachęcani przez koncerny praktykowali złożony proces obumierania medycznego przyspieszając zgony pacjentów oraz improwizowali tworząc metody pasywnej eutanazji oparte m.in. na lekomani lub stosowanej przez psychiatrów i psychologów metodzie doprowadzania pacjentów do obłędu i stanów maniakalno-depresyjnych.
Co można myślec o lekarzu wprowadzającym tego typu praktyki na własną rękę. ?!?!

Jedna z instytucji medycznych w Lincoln w stanie Illinois karmiła pacjentów mlekiem krów zarażonych gruźlicą. Badając w ten sposób indywidualny system odpornościowy na bazie założeń eugeniki.

Badania te pochłonęły czterdzieści procent rocznych zgonów w Lincoln. Niektórzy lekarze praktykowali pasywną eugenikę na noworodkach. Inni lekarze w szpitalach psychiatrycznych zajmowali się stworzeniem idealnych warunków śmiertelnych zaniedbań.

Te metody związane z pozostawianiem pacjentów w skrajnych warunkach egzystencjalnych łączone z mieszaniem leków doprowadzały do samobójstw, morderstw i do kreowania osobników używanych w zamachach fałszywej flagi ...

Niemniej jednak, eugenika i jej zagadnienia były marginalizowane, głównym rozwiązaniem dla eugeników była szybka i cicha ekspansja przymusowej segregacji i sterylizacji, a także więcej ograniczeń związanych z małżeństwami mieszanymi.

Kalifornia poprowadziła naród amerykański do samozagłady. Sterylizacja poprzez leki, medycynę, szczepienia i jedzenie oraz wodę to standardy dzisiejszego życia.

Do dziś ofiary przymusowej sterylizacji nie doczekały się wszczęcia postępowania sądowego przeciwko ich oprawcom.

W pierwszych dwudziestu pięciu latach działania prawodawstwa eugenicznego w, Kalifornii wysterylizowano 9782 osoby, w większości kobiety. Wiele z nich zostało sklasyfikowanych jako "złe dziewczęta", czyli prostytutki.

(A dziś co druga suka na usługach masonerii, namawia kobiety do bycia złymi dziewczynami i wysterylizowanymi suczkami, bo to modne i wygodne ... Prawda ?!)

Te złe dziewczyny zdiagnozowano jako: "namiętne", "wyuzdane" lub "seksualnie nieobliczalne." Hmmm, a dziś namawia się poprzez media i książki do tego typu zachowań, prowadzących do sterylizacji medycznej przez antykoncepcję ...

(W rożnych krajach wprowadzano różne typy deprawacji , Skandynawia była przyczułkiem zepsucia moralnego, które następnie trafiło do Europy i USA.)

W hrabstwie Sonoma, niektóre kobiety były sterylizowane, tylko dlatego, że uznano ich łechtaczki lub wargi sromowe za rażąco duże i nie adekwatne do kryteriów rozwojowych danej rasy .

W 1933 roku, przeprowadzono tam, co najmniej 1278 przymusowych sterylizacj , 700 z nich na kobietach.
W 1933 roku w sterylizacjach wiodły dwa ośodki: hrabstwo Sonoma i Szpital stanowy Pattona, który przeprowadził 363 operacji tego typu.

Inne centra sterylizacji znajdowały się w Agnews, Mendocino, Napa, Norwalk, Stockton i szpitalu państwowym Pacyfik Colony.

Nawet Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych zatwierdził praktyki eugeniki. W jego niesławnej decyzji z 1927 roku, sędzia Sądu Najwyższego Mason Oliver Wendell Holmes napisał:

"Ta decyzja pomoże światu stać się lepszym, zamiast czekać na zdegenerowane potomstwo i dopuszczać się aborcyjnych przestępstw, lub też pozwolić im głodować przez ich głupotę, społeczeństwo może pomóc tym, którzy w oczywisty sposób nienadają się do rozmnażania ... Trzy generacje imbecyli wystarczą. "

Decyzja ta otworzyła bramy dla tysięcy przymusowych sterylizacji i prześladowania biednych i chorych jako podludzi. Lata później, naziści w procesach norymberskich cytowali słowa Holmesa w swojej obronie, wskazując na amerykańskie pochodzenie eugeniki.

Eugenika w Stanach Zjednoczonych została wyciszona dopiero po udanej kampani przeniesienia głównych laboratoriów badawczych do Niemiec.
Tam naziści za pieniądze Amerykanów (Ford, Rockeffeler ...) do woli mogli eksperymentować na wszystkich rasach świata.

Eugenicy z Kalifornii, opublikowali broszurę idealizującą sterylizacje i przekazali ją niemieckim urzędnikom i naukowcom.

Hitler dzięki swojemu mentorowi Fordowi studiował amerykańskie badania nad eugeniką. Próbował legitymizować antysemityzm (wystąpienie tajnych bractw - syjonistów przeciwko Żydom i Arabom) przez prawo medyczne, i budował temat dookoła pseudonaukowej elewacji eugeniki.

Hitler był w stanie przekonać do eugeniki rozsądnych ludzi twierdząc, że nauka jest po jego stronie.

Podczas wyścigu nienawiści, Hitler stworzył zarys intelektualnej eugeniki eksperymentalnej, będącej dziedzictwem amerykańskich doświadczeń z 1924 roku. To dziewictwo dało otwartą drogę do eksperymentów przeprowadzanych w latach 1932 - 1945 w Europie, Azji i Afryce na dziesiątkach milionów ludzi .

W latach 20-tych, naukowcy z Carnegie Institution mieli osobiste i zawodowe relacje z faszystowskimi eugenikami w Niemczech.

W Mein Kampf, opublikowanym w 1924 roku, Hitler cytował zagadnienia amerykańskiej ideologii eugenicznej i otwarcie za pomocą gruntownej wiedzy analizował amerykańskie doświadczenia eugeniczne.

"Ameryka jest dziś jedynym państwem", pisał Hitler ", w którym stworzono początki programu lepszego radzenia sobie z biedą i imigracją. Oczywiście, to nie jest nasz model, ale model Stanów Zjednoczonych..."

Hitler z dumą opowiadał swoim towarzyszom, jak ściśle śledzi amerykański ruch eugeniczny.

"Przypatruje się z dużym zainteresowaniem," powiedział marionetkowy przywódca nazistów, "prawu w kilku amerykańskich stanach, dotyczącemu zapobiegania rozmnażaniu się ludzi, których potomstwo nie będzie miało , według wszelkiego prawdopodobieństwa, żadnej wartości lub będzie szkodliwe dla czystości rasowej".

Hitler napisał nawet list do Madisona Granta (pl.m.wikipedia.org/wiki/Madison_Grant) pioniera eugenicznego wyścigu. List ten był pełen zachwytów nad książka Granta :" Wielki Wyścig", którą Hitler nazwał "biblią" eugeniki.

Walka Hitlera o stworzenie wyższej rasy była szaloną krucjatą.
Teraz amerykański termin "Nordic" został swobodnie zastąpiony sloganem "rasy germańskiej" lub "aryjskiej".

Pseudo Nauka, a raczej wyścig, ku stworzeniu podstaw czystości rasowej i dominacji rasowej stał się siłą napędową hitleryzmu. W końcu idioci musieli się fascynować podsunięta im wielką ideą...,której mogli być tylko ofiarami.

Nazistowskie eugenika wpisywała się w amerykańskie plany powstania unii europejskiej. Dzięki eugenice było można także zabić i przejąć majątki i osobowości martwych osób : Żydów, Słowian, cyganów ...

Przygotowane przez Amerykanów i IBM listy osób przeznaczonych do eksterminacji były gotowe nad długo przed rozpoczęciem drugiej wojny światowej.

Nazistowscy lekarze stali się niewidocznymi generałami w wojnie Hitlera wobec Żydów i Europejczyków. Wynalazcy, naukowcy, inteligencja, bogacze, przemysłowcy, bankierzy byli eksterminowani i podmieniani.

Lekarze tworzyli naukę i nową medycynę oraz farmacje i rynek spożywczy, na bazie opracowania eugenicznych formuł.

Sterylizaowano, uśmiercano na ołtarzach ofiaranych nauki i wojny miliony osób.

Podczas pierwszych lat od powstania Rzeszy, eugenicy Amerykańscy zadowoleni byli z planów Hitlera, logicznie realizującego ich własne przeprowadzane od dziesięcioleci badania.

Eugenicy z Kalifornia publikowali nazistowską propagandę wśród czystych rasowo Amerykanów.
Ludzie ci organizowali dla hitlerowców wystawy naukowe, takie jak ta w sierpniu 1934 roku, na terenie Muzeum LA County, na dorocznym spotkaniu Amerykańskiego Stowarzyszenia Zdrowia Publicznego.

W 1934 roku, w Niemczech sterylizacje osiągnęły pułap ponad 5000 miesięcznie. Kalifornijski lider eugeniki CM Goethe po powrocie z Niemiec chwalił swoich niemieckich kolegów:

" Cały świat się dowie, że wasza praca odegrała potężną rolę w kształtowaniu opini grupy intelektualistów, którzy są za Hitlerem w tym epokowym dla ludzkości programie. Wszędzie czułem, że ich opinie są ogromnie stymulujące dla amerykańskiej myśli. ...

Chcę , moi drodzy przyjaciele, aby ta myśl została z nami do końca naszego życia, myśl która da władze nad światem 60 milionom nad ludzi . "

(Mamy więc odpowiedź, ilu mniej więcej tych mentów chodzi po ziemi...)

W tym samym roku, dziesięć lat po pierwszych zabiegach sterylizacji w Wirginii, Józef DeJarnette, kurator Szpitala Zachodniej Wirginii, powiedział w wywiadzie dla Richmond Times-Dispatch: "Niemcy biją nas w naszej własnej grze."

Amerykanie zrobili znacznie więcej niż tylko dostarczenie Niemcom planu naukowego, Amerykanie finansowali również wszystkie instytuty eugeniczne w Niemieczech. Do 1926 roku, Rockefeller podarowała 410,000 dolarów, czyli dziś prawie 4 miliony dolarów setkom niemieckich naukowców.

W maju 1926 roku, Rockefeller przyznał 250,000 dolarów dotacji dla Niemieckiego Instytutu Psychiatrycznego (później :Kaiser Wilhelm Institute). Do czołowych psychiatrów w Niemieckim Instytucie Psychiatrycznym należał Ernst Rüdin, (pl.m.wikipedia.org/wiki/Ernst_Rüdin) który został dyrektorem i ostatecznie architektem systematycznych represji medycznych Hitlera wobec populacji całej Europy.

Kolejnym elementem eugenicznego kompleksu Kaiser Wilhelm Instytut, był Instytut Badań Mózgu. Od 1915 roku instytucje te działały ramie w ramie.

Wszystko zmieniło się, gdy Rockefeller przyjechał w 1929 roku z dotacją wynoszącą 317.000 dolarów, co pozwoliło Instytutowi zbudować nowe laboratorium, które niedługo potem stało się centrum niemieckiej biologii badającej czynniki rasowe.

Instytut otrzymał dodatkowe dotacje z Fundacji Rockefellera w ciągu następnych kilku lat. Główny dyrektorem Instytut został po raz kolejny giermek medyczny Hitlera Ernst Rudin.

Organizacja Rudina stał się głównym reżyserem i wykonawcą morderczych eksperymentów i badań przeprowadzonych na Żydach, Cyganach i Słowianach.

Holokaust Niemców

Począwszy od 1940 roku tysiące Niemców wziętych z domów starców, szpitali psychiatrycznych i innych obiektów w tym więzień było systematycznie zagazowanych. Ostatecznie zabito od 50.000 do 150.000 osób.

Leon Whitney, sekretarz wykonawczy amerykańskiego Stowarzyszenia Eugenicznego oświadczył : "My bawiliśmy się tamten eugeniki, niewykorzystując jej potencjału ... Niemcy nazywają rzeczy po imieniu."

Specjalnym odbiorcą dotacji od fundacji Rockefellera był instytut antropologii, dziedzictwa i eugeniki w Berlinie. Znajdował się on oczywiście na terenie kompleksu Kaiser Wilhelm Instytut.

Przez dziesięciolecia amerykańscy eugenicy pragnęli eksperymentów na bliźniętach, aby zbadać wszystkie elementy dziedziczności.

Instytut był już przygotowany do podjęcia takich badań na niespotykanym poziomie. W dniu 13 maja 1932 roku, Fundacja Rockefellera w Nowym Jorku wysyłane radiogram do swojego biura w Paryżu:
"Czerwiec, SPOTKANIE KOMITETU WYKONAWCZEGO, dziewięć tysięcy dolarów w ciągu trzyletniego okresu, do KWG INSTYTUT ANTROPOLOGII.

"Badania nad bliźniakami i wpływ na późniejsze pokolenia substancji toksycznych dla plazmy zarodkowej."

Chodzi tu o zastosowanie całej znanej wam chemii z leków, jedzenia, szczepionek, wody i przedmiotów codziennego użytkowania ...

W momencie wyposażenia laboratorium, Rockefeller, przywiózł z sobą Otmara Freiherra von Verschuera, bohatera amerykańskich kręgów eugenicznych, który stał się szefem niemieckiego Instytutu Antropologii, dziedziczności i eugeniki.

Finansowanie tego Instytutu za pośrednictwem fundacji Rockeffelera i innych kanałów odbywało się bardzo intensywnie.

W 1935 roku Instytut opuścił Verschuer tworząc konkurencyjną placówkę eugeniki we Frankfurcie, której otwarcie było szeroko zapowiadane w amerykańskiej prasie eugenicznej.

Badania nad bliźniętami w Trzeciej Rzeszy, poparte były dekretami rządowymi. Verschuer napisał w czasopiśmie eugenicznym : Der Erbarzt, redagowanym przez lekarzy, że niemiecka wojna pozwoliła na "całkowite rozwiązanie problemu żydowskiego". W tamtym okresie syjoniści przejmowali największe żydowskie fabryki i banki ...

Verschuer miał długoletniego asystenta. Asystent ten nazywał się Josef Mengele. W dniu 30 maja 1943 roku Mengele przybył do Auschwitz. Verschuer powiadomił Niemieckie Towarzystwo Badawcze : "Mój asystent, dr Josef Mengele (MD, Ph.D.) dołączył do mnie w tej dziedzinie badań. Mengele jest obecnie zatrudniony jako Hauptsturmführer [kapitan] i lekarz obozowy w obozie koncentracyjnym Auschwitz.

Zadaniem doktora Mengele są antropologiczne testy na najbardziej zróżnicowanych grupach rasowych, badania w obozie są realizowane za zgodą Reichsführer SS [Himmlera]. "

Mengele rozpoczął poszukiwania setek par bliźniaków. Kiedy je znalezł, rozpoczął bestialskie eksperymenty, wykonywane skrupulatnie, o czym pisał w swoich raportach wysyłanych do instytutu Verschuera za oceanem.

Amerykanie nie interweniowali do dnia zakończenia eksperymentów, potrzebnych dla wdrożenia trzeciej wojny światowej...

Często zwłoki, oczy i inne części ciała również wysłane były do berlińskich lub amerykańskich instytutów.

Kierownictwo fundacji Rockefellera i Carnegie od 1939 roku czerpało garściami z doświadczeń przeprowadzanych przez niemieckich eugeników. Te badania dały podstawy amerykańskiemu "nowemu" rynkowi chemicznemu, farmaceutycznemu, medycznemu i spożywczemu ... Wszystkiego tego doświadczacie na codzień ...

Po wojnie, eugenika została uznana za zbrodnię przeciwko ludzkości - akt ludobójstwa. Pomimo to eksperymenty przeprowadzane w obozach koncentracyjnych, są dziś podstawą masowej sterylizacji poprzez farmaceutykę, szczepienia oraz jedzenie...

Niemieccy zbrodniarze sądzeni przez międzynarodowy trybunał byli uciszani kiedy mówili prawdę o programie eugeniki, trybunał skrzętnie pomijał wątki nawiązujące do współpracy Amerykanów z Niemcami.

Skazano pionki pozostawiając na wolności inspiratorów ludobójstwa, które trwa w najlepsze od dziesiątków lat. To dotyczy także was samych i waszych dzieci oraz wnuków. Popatrzcie na ilości konserwantów w produktach spożywczych, na składy leków i na ich wzajemne oddziaływanie wraz z alkoholem ...

Szef Mengele, Verschuer uciekł ścigany międzynarodowym listem gończym, członków amerykańskich fundacji nie ścigał nikt ...

Verschuer wznowił pracę w Kalifornii, wraz z eugenikami, którzy przeszli do podziemia. Jego organizacja toczy swoistą krucjatę przeciwko ludzkiej genetyce za pieniądze fundacji Rockeffelera.

25 lipca 1946 roku, Popenoe napisał do Verschuera : "To była dla mnie wielka przyjemnością znów przeczytać od Ciebie list. Byłem bardzo niespokojny o Ciebie i naszych kolegów w Niemczech .... Przypuszczam, że program sterylizacji został przerwany w Niemczech?"

Popenoe pisał o różnych ciekawostkach wprowadzonych do amerykańskiej medycyny po drugiej wojnie światowej. Wysłał również Verschuerowi luminarz eugeników amerykańskich, a następnie wysyłał mu różne eugeniczne publikacje.

Verschuer odpisał: "Twój list z 7/25, dał mi wiele radości i bardzo Ci dziękuje za pamięć. Buduje kolejny dziejowy most dla naszej pracy naukowej. Mam nadzieję, że ten most już nigdy się nie zawali, i umożliwi nam wzajemną stymulację za pomocą osiągnięć, które zmienią świat. "

Wkrótce Verschuer ponownie stała się szanowanym naukowcem w Niemczech, Ameryce i na całym świecie. W 1949 roku został członkiem korespondentem nowo utworzonej American Society of Human Genetics, organizacji stworzonej przez amerykańskich eugeników i genetyków.

Jesienią 1950 roku, Uniwersytet Münster zaoferował Verschuerowi stanowisko w nowo powstałym Instytucie Genetyki Człowieka, na, którym później został dziekanem.

W 1950 roku, Verschuer został honorowym członkiem licznych prestiżowych stowarzyszeń, w tym Włoskiego Towarzystwa Genetyki, Towarzystwa Antropologii w Wiedniu, i japońskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka.

(Jak widzicie opisywane przezemnie powiązania tajnych bractw Japonia - Niemcy - USA , były i są realne ...)

Ludobójcze korzenie Genetyki Człowieka i eugeniki były ignorowane przez "zwycięskie narody" i kolejne zagospodarowywane fizycznie i duchowo stracone już wystraszone chorobom strachu pokolenia.

Pokolenia te milczeniem, odmówiły odwołania się do zbrodni nazizmu w kontekście działania dzisiejszych rządów i korporacji, pokolenia te zapomniały o działaniach poprzedzających wojnę, fałszując tym samym historię i wybielając rozsianych po całym świecie zbrodniarzy i ich dzieci.

Otacza was zakłamana prawda, ponieważ ufacie zbrodniarzom mówiącym do was za pomocą mediów o lekach i szczepionkach, wojnach i rewolucja, a przecież wystarczy zrozumieć jedno : nie byłoby tych ludzi nie byłoby też tych problemów !!!

Dzisiaj poprzez ignorację tych milczących pokoleń, sterylizacja jest automatycznym procesem i konsekwencją stosowania leków, badań profilaktycznych, operacji, stosowania środków antykoncepcyjnych, jedzenia ,a nawet picia wody ...

Pięć stanów, w tym Kalifornia wystosowały publiczne przeprosiny w stosunku do ludzi, na których stosowane były praktyki sterylizacji i innych nadużyć tworzących pojęcie eugeniki. Problem polega na tym, że praktycznie nikt z tych osób już nie żyje, nikt nie opowie jak to Amerykanie tworzyli podstawy nazizmu, nikt nie oskarży i nie ujawni praktyk amerykańskich ludobojców ...

Genetyka człowieka jest oświeconym celem tajnych bractw.

Pracowici, oddani tajnym bractwom naukowcy w końcu złamali kod ludzkiego Genomu.
Teraz, każdy człowiek może być biologicznie zidentyfikowany i sklasyfikowany przez cechy i pochodzenie.

Teraz znów, niektórzy czołowi naukowcy i przywódcy (wyznawcy rasy panów) wzywają do oczyszczenia społeczeństwa z niechcianych społecznie elementów, szczególnie tych, którzy mają czelność, myśleć i mówić prawdę, która może zburzyć NWO, czyli OWO - One World Order.

Nowe nadużycia powoli wchodzą w wasze życie INDECT, karty miejskie, RFiD, zatrudnianie na podstawie badań genetycznych ... to wszystko tworzy otaczające was powoli miasto obozowe FEMA ...

http://ligaswiatowa.hvs.pl/fema-100-mia ... kefellera/

W dniu 14 października 2014 roku, pierwsze genetyczne ustawodawstwo antydyskryminacyjne przeszło w senacie Amerykańskim jednogłośnie. Jednak, ponieważ badania genetyczne są problemem globalnym, prawo jednego narodu, nie może powstrzymać światowego zagrożenia...

Kto pomoże nam pozwać Rockeffelerów, Fordów, Rotschildów, Carniegieów ... Kto pomoże pozwać nam : Kaczyńskich , Kwaśniewskich, Tusków, Wałęsów, Michników ...?

http://newspaper.hvs.pl/iv-rzesza-banks ... r-rzadowy/

(Zdjęcia nazizmu nie przedstawiają Niemiec będących pod sterami Hitlera, ale USA w latach 1920-1940...

1923-1942: USA. Dziadek George'a W. Busha, Prescott Bush, jest Dyrektorem Zarządzającym banku inwestycyjnego. Brown Brothers, Harriman, od 1920 do 1940 roku, podobnie jak ojciec Prescotta, Samuel Bush, stają się oddanym wyznawcami okultyzmu, nazizmu i eugeniki. Są to czołowe rodziny amerykańskiej klasy rządzącej.

Averell W. Harriman i jego młodszy brata, E. Roland Harriman, służą jako frontmani i pośrednicy dla inwestycji Busha w hitlerowskie koncerny.

http://ligaswiatowa.hvs.pl/flouryzacja-kontrola-mas/

Bush, Harrimans, rodzina Rockefellerów, Standard Oil, Duponts, Morgan i Ford zapewnieniły 100% finansowanie Hitlera.

Przejęcie władzy w 1923 roku przez Hitlera i SA/SS było finansowane przez amerykańskie korporacje.

"Zatwierdzona" wersja dojścia Hitlera do władzy ma doprowadzić naród niemiecki, kraje europejskie oraz ich ekonomię do zniszczone przez wojnę światową i traktat wersalski, napisany przez braci Dullesów, Morganaów i Warburgów ...

http://ligaswiatowa.hvs.pl/rosja-ukrain ... ldingtona/

300.000 najemników z SS i SA, było uzbrojonych, wynajętych i finansowanych przez Rockefellerów, Fordów, Bush'ów ,Harrimansów, Dupontsów... ,aby terroryzować naród niemiecki... Ci sami bandyci zamordowali ponad czterystu polityków niemieckich, którzy mieli odwagę przeciwstawić się nazizmowi.)

Liga Świata
Dydymus

http://ligaswiata.hvs.pl
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 175
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4902 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 23 wrz 2017, 18:35

Liczba przypadków eutanazji w Holandii rośnie w zastraszającym tempie
15 lat temu zalegalizowano w Holandii eutanazję, czyli „uzasadnione” odbieranie życia pacjentom w określonej sytuacji.
Dziś każdego dnia w towarzystwie lekarza zabija się tam ok. 20 osób.

W 2016 roku weszła w życie nowelizacja, która rozszerzyła liczbę przypadków, w jakich można dokonać legalnej eutanazji w Holandii.
Teraz można odebrać życie nawet osobie cierpiącej samotność po bolesnej stracie - nie mówiąc o ludziach mających problem z poruszaniem się lub ze starczym zniedołężnieniem.
Nie trzeba już być nawet śmiertelnie chorym - wystarczy być, w konkretnej sytuacji, nieszczęśliwym.
Świat zachodni, zwłaszcza Holendrzy, mają ogromny problem, bo eugenika, czyli życie niegodne przeżycia, się utrwala.
Nie leczy się bólu, nie wyjaśnia się ludziom podstawowych rzeczy, nie uwzględnia się lęku pacjenta, który jest chory, tylko po prostu można go uśpić. To spływa na całe społeczeństwo
— mówi Ewa Kowalewska Human Life Intenational – Polska.
Według niej ludzie w Holandii boją się iść do szpitala i, w obawie przed byciem poddanym eutanazji, uciekają do Niemiec.
Ks. kard. Willem Eijk, przewodniczący holenderskiej Komisji ds. etyki medycznej, komentuje, że zwiększająca się liczba osób poddających się (lub nieświadomie poddawanych) eutanazji „odzwierciedla wcześniejsze obawy Kościoła”.
Oskarża on też Komisję ds. eutanazji o potajemne uśmiercanie osób ubezwłasnowolnionych, które miało rozpocząć się, kiedy zdecydowano się na poddawanie eutanazji noworodków, urodzonych np. z rozszczepem kręgosłupa.
https://wpolityce.pl/swiat/359126-liczb ... cym-tempie
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5772
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 227
Podziękował: 32229 razy
Otrzymał podziękowanie: 9243 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 18 kwie 2018, 21:56

0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
devi
Posty: 1637
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 74
Podziękował: 730 razy
Otrzymał podziękowanie: 2808 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: devi » wtorek 24 kwie 2018, 20:25

Żyjemy w naprawdę strasznych czasach, lekarze zamiast uzdrowicielami, są mordercami..

Alfie Evans przeżył noc po odłączeniu od aparatury

Sprawa nieuleczalnie chorego Alfiego Evansa podzieliła opinię publiczną na Wyspach. Zgodnie z nakazem sądu 2-latek został wczoraj odłączony od aparatury przy sprzeciwie rodziny chłopca i licznych Brytyjczyków, z których część postanowiła walczyć o jego życie siłą.

https://www.youtube.com/watch?v=YJI1GkghoaQ

Dalej: https://wolnemedia.net/alfie-evans-prze ... cej-zycie/
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12269
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 863
x 268
Podziękował: 11961 razy
Otrzymał podziękowanie: 18363 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 24 kwie 2018, 22:16

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/alfi ... -udala-sie

no więc nie udało się, ale nie rozumiem tego postępowania, pewnie jak wielu, wielu innych. Sędzia nie sędzia, nie dał życia, nie może go odbierać :!:
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
devi
Posty: 1637
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 74
Podziękował: 730 razy
Otrzymał podziękowanie: 2808 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: devi » wtorek 24 kwie 2018, 22:20

Co dalej z Alfiem Evansem?

Rodzice liczyli na korzystną decyzję sądu najwyższego, którego posiedzenie odbyło się we wtorek wieczorem.

Mocnym argumentem rodziców w tej rozprawie miał być fakt, że dziecko ma też włoskie obywatelstwo. Stało się to dzięki podjętej w trybie przyspieszonym decyzji ministra spraw zagranicznych Włoch. Miała ona ułatwić przewiezienie dziecka do Szpitala Dzieciątka Jezus w Rzymie, który ogłosił, że jest gotowy kontynuować jego leczenie. W szpitalu w Liverpoolu z rodziną chłopca jest Mariella Enoc z watykańskiej kliniki. Samolot do transportu udostępniła włoska minister obrony Roberta Pinotti.

Sąd stwierdził jednak, że rodzice nie mogą zabrać dziecka do Rzymu, bo jest również obywatelem brytyjskim. Sędzia nie wykluczył jednak możliwości wypisania chłopca ze szpitala - jeżeli zgodę na to wyrażą lekarze. A ci nie zamierzają się zgodzić, twierdząc, że pacjenci w takim stanie jak Alfie powinni być hospitalizowani. Bo - według lekarzy - na pokładzie samolotu chłopiec może dostać zapaści. W oświadczeniu wydanym we wtorkowy wieczór szpital pisze, że działa w interesie dziecka. Ale przyznaje, że podjęcie decyzji o odłączeniu nie przyszło łatwo.
JAKIM PRAWEM lekarze i sąd więżą chłopca w szpitalu?? Lekarze nagle przejęli się jego zdrowiem?? Przecież sami chcieli i chcą go zabić!!
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12269
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 863
x 268
Podziękował: 11961 razy
Otrzymał podziękowanie: 18363 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 24 kwie 2018, 22:34

niestety patrząc szerzej większość dała władzę mniejszości nad sobą.
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
devi
Posty: 1637
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 74
Podziękował: 730 razy
Otrzymał podziękowanie: 2808 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: devi » wtorek 24 kwie 2018, 22:46

Alfie Evans can return home, judge rules - but he can't go to Italy for treatment

Terminally ill Alfie Evans may be allowed home, a judge has ruled but he will not be allowed to go to Rome for further treatment.

https://www.telegraph.co.uk/news/2018/0 ... treatment/

JAKIM PRAWEM nie pozwalają im wyjechać do Włoch i kontynuować leczenia??

Nóż się w kieszeni otwiera!!
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12269
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 863
x 268
Podziękował: 11961 razy
Otrzymał podziękowanie: 18363 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 25 kwie 2018, 00:47

..takie prawo i sprawiedliwość na wyspach :(
Ale ludzie protestują
https://www.theguardian.com/uk-news/vid ... ital-video
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12269
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 863
x 268
Podziękował: 11961 razy
Otrzymał podziękowanie: 18363 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 25 kwie 2018, 10:24

bedzie/jest odwolanie do sadu apelacyjnego:
https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/a ... s-12416526
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
devi
Posty: 1637
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 74
Podziękował: 730 razy
Otrzymał podziękowanie: 2808 razy

Re: Eutanazja

Nieprzeczytany post autor: devi » środa 25 kwie 2018, 11:18

Niestety nie bardzo wierzę w powodzenie tego przedsięwzięcia, rodzice już wcześniej chcieli go wywieźć do Rzymu:
19 December 2017

A hospital has prevented parents from sending their brain damaged toddler to the same Vatican doctors who offered to help Charlie Gard, a court has heard.

https://www.telegraph.co.uk/news/2017/1 ... n-doctors/
ale najwyraźniej ci, którzy mają władzę, sprzysięgli co do tego, że chłopczyk ma umrzeć. Strasznie mi to śmierdzi, może jest coś w tym, co napisała pewna osoba na znz:

autor: keri (2018-04-24 21:39)

Za ciężkie uszkodzenie mózgu dziecka szczepionką należy się ogromne odszkodowanie.

Mafia medyczna uznała, że lepiej zabić dziecko i wyciszyć temat.

Inni lekarze mogą to dziecko uratować oczyszczając jego mózg z metali ciężkich, dlatego medyczni kaci nie chcą oddać dziecka rodzicom.

Boją się tej Italii jak diabeł wody święconej, a nie zapominajmy, że to tam właśnie sądy często orzekają o winie szczepień w sprawach autyzmu..

Poza tym nie mieści mi się w głowie, że można w teoretycznie wolnym państwie zakazać komuś wyjazdu z niego?? Na jakiej podstawie, się pytam?? Czy oni są więźniami tegoż państwa, czy pełnoprawnymi obywatelami, którzy mogą je opuścić, kiedy tylko zechcą?? Powinni się zrzec obywatelstwa brytyjskiego dla dziecka! I zgłosić sprawę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka! A w razie śmierci dziecka oskarżyć szpital o zabójstwo..

Media na całym świecie powinny nagłośnić tę sprawę i napiętnować postawę tych "dochtorów" i "sędziów", nawet w Fox News wyemitowano bardzo krytyczny reportaż:

https://www.youtube.com/watch?v=rYSh9k2Wn-Y

Przecież tych konowałów-morderców to trzeba szerokim łukiem omijać, a nie zgłaszać się do nich na "leczenie" z piekła rodem!
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

ODPOWIEDZ