Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

CENZURA - Łamanie wolności słowa

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 230
Podziękował: 32219 razy
Otrzymał podziękowanie: 9274 razy

CENZURA - Łamanie wolności słowa

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 12 cze 2016, 23:18

Zamieszczajmy tu informacje o wszelkich jej przejawach.
Białczyński pisze:Jak myśl jezuicka i czyn Watykanu gładzi grzechy Świata! – "Władca much" a 200 drzew wyciętych dla Świętego Jana Pawła w Kraśniku!
6 kwietnia 2014

Obrazek

Obydwa filmy i komentarz do nich nadesłał 5 kwietnia Dwakruki. Przypomniało mi to o innych praktykach watykańskich w Polsce, mianowicie o cenzurowaniu współczesnych wydań C. K. Norwida przez szacowne wrocławskie wydawnictwo Ossolineum oraz o cenzurowaniu wydań ‚Mitów Greckich” Roberta Gravesa, czy „Złotej Gałęzi” Jamesa Frazera. Ostatnio znalazłem też dziwacznie skrócone wydanie „Króla Ducha” Juliusza Słowackiego. Nie zajmowałem się do tej pory takimi „subtelnościami”. Jednak te działania w połączeniu z masowymi przekrętami treści encyklopedycznych na Wikipedii, i haseł związanych z Wiarą Przyrodzoną Słowiańską czy w ogóle ze Słowiańszczyzną, domagają się chociażby wzmianki, jeśli już nie znajdujemy czasu i nie posiadamy siły przebicia, by je szerzej udokumentować i sprostować.

Także propagandowa wojna wytoczona światu przez Rosję w związku z anszlusem części Ukrainy każe przypomnieć po raz kolejny o istocie manipulacji jakiej jesteśmy poddawani.Także manipulacja Watykanu i przedstawicieli jego korporacji w Polsce dokonana na Ślęży, każe nam zwrócić uwagę na jezuickie metody działania i sposób „cenzurowania” rzeczywistości, przez tych którzy uważają się za władnych do stosowania takich praktyk. Mowa tu również o tak zwanym środowisku naukowym, które sygnuje swoimi podpisami Katastrofę Smoleńską, z tej czy innej strony.

Jeśli komuś się zdaje, że działalność judeo-chrześcijańskiego lobby i „płaskich ateistów” to wyłącznie polska specjalność i nie ma miejsca gdzie indziej, przytoczony przykład „Władcy Much” pomoże mu zrozumieć faktyczną skalę problemu. W istocie zakłamany jest cały obraz Zachodniej Cywilizacji i wyobrażenie ludzi na jej temat.

Przykłady poniższe pokazują jak na dłoni mechanizm przy pomocy którego narody, w tym naród polski, są pozbawiane korzeni, są przytłaczane treściami judeo-chrześcijańskimi, albo materialistycznymi konceptami i definicjami Świata.

Nie dziwmy się, że w polskich szkołach nie uczy się niczego o Lechii (Lęgii, Lugii, Leszy – Królestwie Lasów), państwie poprzedzającym bezpośrednio Po-Lechię (Po-Leszę, Polszę, Polskę) Piastów, a tym bardziej nie uczy się niczego o Wenedii, Wielkiej Sarmacji i Wielkiej Scytii oraz Tartarii – starożytnych prasłowiańskich dawczyniach niemal całej pierwotnej duchowej kultury Indii i Persji oraz znaczących elementów religii Judei i Egiptu czy starożytnej Grecji.Problem nie dotyczy tylko Polski, ale całej zakłamanej kultury zachodniej. Czy myślicie, że w szkołach USA uczy się prawdziwej historii Ameryki Północnej i dziejów eksterminacji jej prawowitych mieszkańców, jaka leży u podstaw Najwspanialszej Demokracji Wszechświata?! Czy myślicie że w podręcznikach historii do francuskich szkół jest choćby linijka o dewastacji Algierii i krwawym wyzysku oraz rzezi Konga, albo o masowej grabieży i przymusowej chrystianizacji innych okolic Afryki dokonanych przez Francuzów?


Obrazek

Czegóż lepszego można zatem oczekiwać po Niewolnikach judeo-katolickiego wdruku, utrwalanego w Polsce systematycznie od XVII wieku przez Jezuitów?!

Wszak pilni uczniowie owych „Krwawych Rycerzy Jedynego Boga” wraz z postkomuną, czyli marksistowskimi ateistami, inną, tylko pozornie odmienną, grupą „Morderców Chrystusa”, obsiedli dzisiaj licznie ministerstwa, administrację państwa, rząd Polski i Sejm III RP. Dla nich Słowianie czy Polska zaczyna się od IX wieku lub 966 roku, a Naród Polski od 1794!

Dla nich stan szlachecki kultywujący sarmacką tradycję herbów i tamg, od czasów pogańskich, od starożytności to nie naród!!! Dla nich sięganie do starożytnego pojęcia wojostwa (rycerstwa przedchrześcijańskiego), wiecu ludowego i tożsamości rodowej, to zbyt niebezpieczne przypomnienie o prawdziwej wartości N A R O D O W O Ś C I, jako etnosu kulturowego, najdawniejszych korzeni Słowiaństwa, sposobu bycia i życia.

To oni właśnie, Duchowe Karły Krystiańskie i Pojałtańskie, decydują dzisiaj w naszym kraju jakiej historii Polski uczą się nasze dzieci. Tak naprawdę Ich korzenie są jeszcze płytsze i bardziej rachityczne niż korzonki Saprofitów z Judejskiej Pustyni.Przesyłka od Dwakruki:

https://www.youtube.com/watch?v=FPj2U7GhVkw

https://www.youtube.com/watch?v=TZOeZyxg12c


Lord Of The Flies 1963 .

Ten sam film z roku 1990 – Co za zmiana???

Lord Of The Flies[1990]full movie

Oto przykład jak kościół zmienił pewien stary film który nie był po jego myśli. Czarno biały to autentyk, a kolorowy to przeróbka . W drugim przerobionym filmie wątek kościelny zniknął całkowicie a „źli” chłopcy u których ujawniły się cechy zdziczenia to ci cywilni nie ZUNIFORMIZOWANI .Tutaj cenzura wycięła mi film więc macie film na górze w przesyłce od Dwakruki dzięki spostrzegawczości Edwarda Gorczyckiego

„Władca Much” to czołowy przykład, w jaki sposób polityka jezuicka Watykanu oraz tzw. materialistyczna, ateistyczna „polityczna poprawność”, oczyszcza przestrzeń publiczną z oryginalnych treści.

W wersji filmu z 1990 roku mamy znamienną ewolucję, która jest absolutnym i skandalicznym odejściem od oryginału powieści Williama Goldinga. Podobnych przykładów „działalności” myśli watykańskiej, a szerzej judeo-chrześcijańskiej myśli wypaczającej intencje autorów oryginalnych dzieł, obecnej w wytwórniach filmowych, wydawnictwach i instytucjach nauki, które powinny podawać rzetelny obraz świata i przekazywać niewypaczoną myśl autorską są niestety tysiące. Podobną rolę spełnia płytki materializm będący jedynie pozorem naukowości, a w rzeczywistości kolejnym sposobem cenzurowania i zamykania klatki zniewalającej umysły ludzi. Materializm przyziemny prowadzi do takich kuriozalnych zjawisk jak „poprawność”, która nie ogranicza się wcale do sektora polityki. Obejmuje ona wszelkie dziedziny nauki i powoduje, że ludzie po prostu wierzą w zabobony, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistą nauką. Połączenie obydwu praktyk, cenzury kościelnej i materialistycznej prowadzi do całkowitego wypaczenia obrazu świata w jakim żyjemy.

W Polsce pierwszym z brzegu przykładem takiej działalności są „cenzurowane” wydania dzieł Cypriana Kamila Norwida przez Wydawnictwo Ossolineum, które winno być wzorcem obiektywnego przekazu. Z nowych wydań wycina się fragmenty oryginalnych utworów i dopisuje się nieprawdziwe informacje, iż te fragmenty się nie zachowały.

Mało tego, cenzuruje się również powieści dla dzieci – czego przykładem była przytaczana tutaj na blogu dalsza część Przygód Profesora Gąbki. Tej próbie zapobiegliśmy tylko dzięki temu że posiadamy własne wydawnictwo. Gdyby nie to książka zostałaby solidarnie wykluczona w rynku księgarskiego w Polsce, przez katolickie bądź neomarksistowskie redakcje wydawnictw. To wydarzenie ucieszyło mnie nawet, bo doszedłem do wniosku że to zaszczyt znaleźć sie wśród autorów cenzurowanych przez kościół i Post-PZPRowską Post-Ubecką III RP. Znalazłem się w doborowym towarzystwie, bo trudno o większe wyróżnienie niż znaleźć się w jednej piwnicy z Norwidem, Słowackim, Kochanowskim czy Goldingiem. Ze zdziwieniem odkryłem jednak że znalazł się tutaj także Antoine de Saint-Exupery. Nie zdziwiłbym się gdyby to był De Sade, ale de Saint-Exupery?!! Gdybym tego nie widział na własne oczy nie uwierzyłbym. Gdyby A. de Saint-Exupery żył na pewno nie zgodziłby się na taką bezczelność małych cenzorskich gnojków, jaka spotkała w Polsce jego „Małego Księcia” i po prostu nie zgodziłby się na wydanie lądując w jednej celi z innymi zakazanymi, cenzurowanymi pisarzami. Wyobraźcie sobie, że w nowym wydaniu, Bankiera z jednej z planet, zastąpił Biznesmen!!!
Rozumiecie?!
Teraz o pazernych Bankierach zwanych Banksterami nie wolno pisać w książkach dla dzieci w Polsce tego co napisał de Saint-Exupery!!! Podobny los – cenzura „wycinająca” treści – spotkał w naszym skatoliczonym neomarksistowskim kraju „Nagą Małpę” Desmonda Johna Morrisa.Innym przykładem działania super-cenzury, tym razem na polu nauki, jest systematyczne nieuwzględnianie wyników badań genetycznych w archeologii i rozpowszechnianie przez polskich naukowców, powtarzanej przez Niemców od XIX wieku i podjętej przez propagandę hitlerowską tezy o nieobecności Słowian w Europie do IX wieku. Szereg innych przykładów zaobserwowanych w nauce światowej i rzutujących na szereg dyscyplin naukowych przytaczałem niedawno prezentując wykład Rupherta Sheldrake’a, w artykule
„Czy rEWO-LUCjA wybuchła już na Ziemi”

Wróćmy jeszcze do Władcy Much – jaką niewygodną dla Watykanu prawdę ukrywa się jeszcze przed nami??


Z Wiki:

Władca much (ang. Lord of the Flies) – powieść angielskiego pisarza, laureata nagrody Nobla, Williama Goldinga, która w alegoryczny sposób mówi o upadku kultury stworzonej przez człowieka. Książka opisuje grupę chłopców, ocalałych z katastrofy samolotu na bezludnej wyspie, których próby zorganizowania własnych rządów i społeczności mają katastrofalne konsekwencje. Władca much, wydany w 1954 roku, był pierwszą powieścią Goldinga i wszedł na stałe do kanonu najważniejszych powieści XX wieku, a w 2005 roku książka znalazła się na liście stu najlepszych anglojęzycznych powieści powstałych od 1923 roku, ogłoszonej przez tygodnik Time[1]. Książka była dwukrotnie filmowana, w 1963 i 1990 roku.

Tytuł odnosi się do hebrajskiego imienia demona Belzebuba (בעל זבוב, Baal-Zevuv – pan much), używanego także jako jedno z określeń szatana, którego w powieści obrazuje wbita na kij głowa dzikiej świni.

Wyjaśniam: Miano Baal = Pan, w językach semickich jest kalką sanskrycko-istyjsko-słowiańskiego (scytyjskiego, aryjskiego) Palwan – Pa(lwa)n, Pal(wan) – Święty Kołek (Posąg Boga ze Świętego Drzewa, z Boskiego Gaju – Wyraju – Wanu).

Słowo znane obecnie jako Bał-wan, gdzie człon wan jest wciąż zachowany w niezmienionej formie (oznacza Święty Gaj) zaś człon pierwszy został zastąpiony rdzeniem bał – od „bać się”, w miejsce „pał” – pal, pałający blaskiem, pałka święta, kumir. Czyli obecnie „straszydło święte”, drzewne/drzewe (prastare) z boskiego drzewa, inaczej drzew = dew. Dewan-Dawan-Dywan – boski wzór – Baja na materii wyryta – Boski przekaz, boskimi znakami drzewymi (prastarymi) sanskryckimi (sensu skrytymi) uczyniony, inaczej Taja Taj. Dewa (D[rz]ewa) – bóg – Duch Świętego Gaju – D-Ewa – D-Ana.


Obrazek

Zatem Baal Zevuv – to przekręcenie semickie dawnego scytyjskiego miana Pana Zewu, Obra Zwu – Tego Który Władał Nazwami (Mianami), Obra-Zowaniem i OBO-rotem (gdzie B lewo-prawe będące B jak i W – ruskie, Wawel=Babel), czyli Tajami – Perepułta , Przepląta – Władcy Taj. Przepląt – Pan Zwania, Władca Głosu, Pan Głagołu (Mowy i Pisma, Taj). Władca Taj – Przepląt utracił władanie tajami w wyniku Wojny o Taje i stał się Panem Dokuczliwym, Wielkim Plątem, Tym Który Kłóci, zamiast Kłódzić (zamykać w kłódź, sedno, jądro, zamyk Swąta, Jedność Światła Świata), co czynił Tają Taj – Głagołem – Obwiecadłem (Owi[e]dziadłem). Jego symbolem w świecie owadów jest Mucha – najdokuczliwszy z owadów.


Z Wiki:

Powieść powstała w pierwszych latach zimnej wojny, jej akcja toczy się podczas nieokreślonego konfliktu nuklearnego. Chłopcy, których działania są tematem tej historii, są uczniami brytyjskich szkół: znajdują się wśród nich zwykli uczniowie w wieku od kilku do kilkunastu lat, ale także świetnie zorganizowany, dowodzony przez Jacka chór, ubrany w jednakowe peleryny. Powieść opisuje ich stopniowe pogrążanie się w barbarzyństwie, kontrastując w ten sposób z wymową innych książek głoszących ciągły rozwój ku pełniejszym formom ludzkiej natury, jak miało to miejsce np. w Koralowej Wyspie (1857) Roberta Michaela Ballantyne’a[2], Dwóch latach wakacji (1888) Juliusza Verne’a. Choć obie książki były niewątpliwą inspiracją dla Goldinga, to w przeciwieństwie do XIX-wiecznego optymizmu autorów, Golding – świadek historii XX wieku – rozwiewa złudzenia o, z gruntu dobrej, naturze człowieka. Dzieci z dobrych domów, pozostawione same z dala od cywilizacji w rajskim krajobrazie, zatracają stopniowo ludzkie odruchy. Ze względu na przesłanie płynące z książki, można ją określić mianem dystopii.

Na poziomie alegorycznym głównym tematem jest konflikt pomiędzy dążeniem do cywilizacji, harmonijnej i pokojowo rządzonej według ustalonych reguł, a Nietzscheańską wolą mocy, która nie toleruje sprzeciwu słabszych. W powieści Goldinga można również odnaleźć opis napięć powstających pomiędzy indywidualną jednostką a zbiorowością, wykazującą syndrom grupowego myślenia, między racjonalną i emocjonalną reakcją na sytuację oraz pomiędzy moralnością a niemoralnością. Powieść pokazuje, jak do tego typu napięć dochodzi i jak ludzie podlegają ich wpływom[3].

Ze względu na kontrowersyjny pogląd autora w kwestii natury ludzkiej powieść znajduje się na liście stu tytułów, których usunięcia z amerykańskich bibliotek najczęściej domagają się czytelnicy[4].

Oto przykład, że nawet skatoliczona i skrajnie materialistyczna polska Wikipedia nie jest w stanie uniknąć przedstawienia w sposób zakamuflowany Prawdy. Niestety trzeba umieć bardzo dobrze „czytać” zmanipulowane, zakamuflowane treści przedstawiane tam w sposób tendencyjny czasami z intencją cenzurowania rzeczywistości a czasami bez intencji, w wyniku podświadomej cenzury wewnętrznej autora hasła.

Nie będę wyrokował czy i w tym wypadku mamy do czynienia z jawnym naciskiem jezuickim i działalnością kościoła wprost – nie znamy autora tego hasła i jego powiązań. Być może jest to cenzura podświadoma autora wychowanego w judeo-chrześcijańskim środowisku i efekt kalki-wdruku, utrwalonej postawy wobec kościoła, cenzurującej „złe zdanie o jego działalności i roli moralnej w dziejach”. Pocieszające jest iż mimo tego wysiłku prawda wychodzi na jaw.Znamy dobrze mechanizm stosowany od wieków przez jezuitów, jest to tzw „nacisk wiernych”. Przychodzą „turyści” na Ślężę i domagają się usunięcia posągu Świętowita. Przychodzą „turyści” do magistratu w Krakowie i domagają się usunięcia spod Kościoła Mariackiego aktorów odgrywających nieruchome postacie ‚Diabła” i „Śmierci”! Przychodzą „czytelnicy” i domagają się usunięcia z bibliotek w USA „Władcy Much”. Hasło nie wyjaśnia jakiego rodzaju „czytelnicy” domagają się zakazania udostępniania tej książki. Na szczęście nie jest to tajemnicą. Usunięcia z bibliotek „Władcy much” domagają się skrajni judeo-chrześcijanie.


Obrazek Koncha – symbol demokracji w książce Goldinga – archetypowa, utrwalona w językach słowiańskich ikona miłości – kochania-koszania i kosza-rodni, żeńskości, naczynia roz-koszy. Roz-koszajacy znaczy nie tylko dający rozkosz i kochanie, ale także „rodzący kosze”. Ktoś kto nie zna słowiańskiego pojęcia „kosz” – znaczącego przypadkowy byt, los niekontrolowany – ten nie ma możliwości by pojąć właściwie miano „ko(n)cha”, kochać = koszać, kosz – dziurawe naczynie, przepuszczające, „koszawe”. Pojęcie to przejęli od Scyto-Indo-Słowian z Sistanu Semici (także Żydzi) i jest ono używane przez nich nieświadomie także dzisiaj, podobnie jak miano Belzebuba. W tym wypadku na oznaczenie rytualne świeżego pokarmu, czystego od krwi, świeżo zrodzonego i „czysto zgładzonego” bytu, bytu „koszernego”.

Z WIKI:
Koncha


Koncha wyróżnia Ralpha jako przywódcę, wprowadza na zebraniach ład, staje się istotnym narzędziem demokracji i równości praw. Jej dźwięk gromadzi rozproszonych po wypadku chłopców, później na ten sygnał wszyscy schodzą się na zgromadzenia. Ralph zostaje wybrany na przywódcę, ponieważ to on przy jej pomocy zebrał wszystkich. Zgodnie z wprowadzoną zasadą podczas obrad może wypowiadać się tylko ten, kto trzyma konchę w ręku, a prawo głosu ma każdy. Znaczenie konchy maleje wraz z odrzuceniem praworządności przez Jacka i jego myśliwych. Do konchy najbardziej przywiązany jest Prosiaczek, on pilnuje podczas zebrań, aby prawo głosu było przestrzegane, on też inicjuje wyprawę z konchą pod Skalny Zamek, aby nie tylko odzyskać okulary, ale też ratować społeczność. Koncha – symbol praworządności i demokracji – ginie razem z Prosiaczkiem, od tej pory na wyspie rządzi terror, wprowadzony przez Jacka[3].


Obrazek

Odwrotnym działaniem jezuickim jest zawłaszczanie publicznej przestrzeni i wprowadzanie w nią na niespotykaną skalę tak zwanych „znaków wiary”. Przykładem jest Ślęża z jej kościołem na szczycie, krzyżem kamiennym i Drogą Krzyżową, przykładem jest głośny ostatnio Park w Kraśniku.
Jedyny park w mieście ma się zamienić w Świątynię Świętego Jana Pawła, w której zamiast drzew rosnąć będzie kilkadziesiąt jego pomników.
Pytam, sam będąc Teistą, gdzie mają pójść na spacer niewierzący w judeo-katolickiego boga (jak JA), albo Ateiści, żeby nie musieć w przestrzeni publicznej obcować z tym, według ich oceny „zabobonem”?!Kraśnik im. Jana Pawła II. Wycięli lipy, postawią rzeźby


Dodano: 1 kwietnia 2014, 6:30 Autor: Agnieszka Antoń-Jucha

Rzeźby powstaną w czasie pleneru rzeźbiarskiego. Od 22 do 29 kwietnia nad swoimi papieżami będzie pracować dwunastu artystów.

Obrazek Wycinka, na którą kraśnicki magistrat dostał zgodę pod koniec lutego, obejmie 231 drzew. (fot. Archiwum)

Pasja z jaką katolicy w Polsce dewastują stare drzewostany (drzewe zapisy dziejów) musi mieć moim zdaniem u podstawy głęboko zakorzeniony wdruk, którym jest pogarda dla natury, dla przyrody, dla wszystkiego co nie jest kontrolowane przez Pismo Święte, do wszystkiego co nie jest PUSTYNIĄ.Nienawiść do Puszczy, Królewskiego Lasu – Królestwa Lechii – Lęgii, Świętej Lugii – Rodzinnego Gniazda Po-Lachów, wysysa się bowiem we współczesnej Polsce prosto z kate(s)chizmu wraz z tak zwaną Pierwszą Komunią, która jest Deklaracją Pustynnej Wiary, niezbędnym po chrzcie w niemowlęctwie etapem stygmatyzacji czarną magią, kolejnym etapem dalszej, systematycznej dewastacji słowiańskiej tożsamości Polaków.

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... /140339881

– M.in. z Włodawy, Chodla i Szczytna. Każdy z nich będzie autorem co najmniej jednej rzeźby. Gwarantuję, że są to dobrzy artyści, bo wszystkich znam – zapewnia Szczepan Ignaczyński, rzeźbiarz i współorganizator imprezy.

Ignaczyński tłumaczy, że Ojciec Święty zostanie przedstawiony jako aktor, górski turysta, czy kajakarz. – Postaci będą miały do 180 cm wysokości, bo nie mamy większych klocków. Mimo to, jeden z rzeźbiarzy przymierza się do zrobienia dwumetrowego papieża – zdradza.

– Rzeźby powstaną z lip wyciętych z parku miejskiego, który od ubiegłego czwartku nosi nazwę Jana Pawła II – mówi Michał Mulawa, p.o. dyrektora Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku. I podkreśla: – Drzewa wrócą do parku w postaci rzeźb.

Wycinka, na którą kraśnicki magistrat dostał zgodę pod koniec lutego, objęła 231 drzew. – 68 chorowało, pozostałe były zdrowe. Kolidowały jednak z planami inwestycyjnymi miasta – tłumaczy Agnieszka Mochol ze Starostwa Powiatowego w Kraśniku. – Na urząd został nałożony obowiązek nasadzenia 213 nowych drzew.

27 kwietnia, w dniu kanonizacji papieży Jana Pawła II i Jana XXIII, rzeźby zostaną zaprezentowane mieszkańcom miasta. – Bez względu na to, czy będą już skończone czy też nie – zaznacza Ignaczyński.

Główne papieskie uroczystości miasto organizuje wspólnie z parafią p.w. Miłosierdzia Bożego. – Uroczystości z Watykanu będzie można oglądać na telebimie. Będzie też koncert Eleni – zapowiada Mirosław Włodarczyk, burmistrz Kraśnika.

O wartość artystyczną figur burmistrz się nie martwi. – Ci rzeźbiarze nie są nowicjuszami – przekonuje.

Nie wszyscy jednak są tego tak pewni. – Siedem setek, w większości miernych i kiczowatych pomników Jana Pawła II, z plastiku, kamienia i brązu naprawdę może męczyć – zauważa dr Kazimierz Ożóg, historyk sztuki z Instytutu Sztuki Uniwersytetu Opolskiego, który swój doktorat poświęcił pomnikom papieża powstałym za jego życia. – Uważam, że pomysł na szybki plener i zwielokrotnienie papieża w drewnie jest odbiciem naszej nieskomplikowanej i lichej świadomości znaczenia przyszłego świętego. Może to i jakiś hołd, ale czy na pewno kompletny i mądry? Niby w drewnie przez tydzień można coś zdziałać, ale raczej nie będzie to nawet cień klasy ołtarza mariackiego, ale zwykły świątek.

Ile będą kosztować kraśnickie rzeźby? – Budżet przeznaczony na ten cel to ok. 20 tys. zł. Przedsięwzięcie sfinansuje wspólnie miasto i powiat – mówi Mulawa. – Na rękę rzeźbiarze dostaną po 1300 zł – zdradza Ignaczyński.

Na rzeźbach się nie skończy. W miejskim parku papieskich elementów ma być więcej. – Na ławkach chcemy umieścić tabliczki, na których znajdą się cytaty z encyklik Jana Pawła II – zapowiada Łukasz Wyka, kierownik Wydział Inwestycji, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UM w Kraśniku.

Nie ujmując nic artystom z Włodawy i Chodla jestem pewien, że dziesiątki głów Papieża-Polaka nie muszą być najwyższej artystycznej jakości, a pomysł zgromadzenia tylu popiersi w jednym miejscu, będącym otwartą przestrzenią publiczną, a nie przyzakonnym ogrodem, jest co najmniej mocno dyskusyjny. Czy tam w Kraśniku działa Konserwator Zabytków i Architekt Miejski?! A może Konserwator i Architekt Wojewódzki?!

W cytowanym tutaj artykule oczywiście w ogóle nie porusza się aspektu zawłaszczenia przestrzeni publicznej przez wyznawców jednej określonej religii. To jest poza schematem myślowym autorki, albo nie przechodzi jej przez usta z lęku przed wyznawcami tegoż kościoła w Kraśniku, a może wręcz z lęku przed mocodawcami dziennikarki w redakcji, w samorządzie miasta, w kręgach politycznych Kraśnika. W cywilizowanym kraju świata taka praktyka byłaby prawnie zabroniona.

A oto inne przykłady myślenia w duchu judeo-chrześcijańskiej ideologii pustynnej – Niech wszystko zamieni się w pustynię!!! Jak w Judei!

” Bierz sobie Ziemię i czyń ją sobie poddaną – nich ci uległą będzie. Tyś jest jej panem!!!”...
http://bialczynski.pl/2014/04/06/jak-my ... hy-swiata/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 230
Podziękował: 32219 razy
Otrzymał podziękowanie: 9274 razy

Re: CENZURA

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 20 lip 2016, 19:40

a303 pisze:Jeff Rothschild pomaga amerykańskiemu wojsku w cenzurowaniu Facebooka
Lipiec 15, 2016

Jeff Rothschild został zarekomendowany przez CIA aby wspomóc Marka Zuckerberga w zwiększeniu „ wydajności na wielką skalę“, amerykańska agencja rządowa CIA i armia USA ściśle współpracuje z właścicielami Facebooka.

Obrazek

Jeff Rothschild – Facebook – CIA

Zdjęcie: Nagłówek magazynu biznesowego Forbes „Poznaj Jeff’a Rothschilda, który uratował Facebook przed upadkiem”. Link do artykułu:

* http://www.forbes.com/sites/ryanmac/201 ... 56584c5558

Prawda jest taka, że Jeff Rothschild został wprowadzony i otrzymał 600 milionów dolarów w akcjach Facebooka, został wspólnikiem w celu maksymalizacji wydajności oprogramowania Palantir, które jest używane przez armię amerykańską do synchronizowania się z Facebookiem i cenzurowania dużej społeczności.

* https://en.wikipedia.org/wiki/Palantir_Technologies

W 2012 roku Jeff Rothschild otrzymał 18 milionów akcji Facebook, które w 2015 roku zostały wycenione na 1,67 miliarda dolarów (US$1.67 billion), co pozwoliło mu znaleźć się na liście miliarderów magazynu Forbes. Dziś Forbes wycenia Jeff Rothschilda na 2,1 miliarda dolarów:

* http://www.forbes.com/profile/jeff-rothschild/

Zarówno Jeff Rothschild jak i zarząd Facebook wielokrotnie odcinał się od wszelkich spekulacji na temat powiązania współwłaściciela firmy Facebook z rodziną żydowskich bankierów Rothschild, udowodnienie koligacji rodzinnych jest niezwykle trudne z dwóch powodów: po pierwsze rodzina Rothschild liczy kilka tysięcy członków rozsianych po całym świecie, a po drugie bardzo dba o swoją prywatność.

CIA – Operacja Earnest Voice

Ludzie korzystając z Facebooka i YouTube lubią myśleć, że nikt ich tam nie monitoruje, mylą się zwłaszcza ci, którzy umieszczali posty o naturze anty wojennej i wyrażające sprzeciw względem rosnącej ingerencji rządu w sfery prywatne. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że operacje te przeprowadzane są potajemnie, a pomysły pochodzą od elity, która chce mieć pełną kontrolę. Do takich operacji należała akcja w Iraku pod kryptonimem Operation Earnest Voice (Operacja Poważny Głos).

Operacja Earnest Voice została wprowadzona przez rząd Stanów Zjednoczonych (CIA). Celem inicjatywy jest użycie sockpuppets, aby rozprzestrzeniać pro-amerykańską propagandę na portalach społecznościowych poza granicami USA. Program obsługiwany jest przez Wojskowe Centrum Dowództwa USA ( CENTCOM ).

Rząd USA podpisał 2,8 mln USD kontrakt z firmą Ntrepid na zabezpieczenie i opracowanie specjalistycznego oprogramowania, dzięki czemu agenci rządowi mogą z łatwością operować na „stronach obcojęzycznych”.

* https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Earnest_Voice
* https://en.wikipedia.org/wiki/Ntrepid

W 2011 roku Julian Assange, dziennikarz śledczy i właściciel agencji WikiLeaks powiedział w wywiadzie: „Facebook is CIA spying machine” (Facebook to maszyna szpiegująca CIA)

https://www.youtube.com/watch?v=_iyEVq4uH5c

W departamencie bezpieczeństwa wewnętrznego USA pracuje 50 000 osób zatrudnionych prosto po ukończeniu liceum, ludzi którzy nigdy nie byli zagranicą, a do ich zadań należy szerzenie prefabrykowanych informacji dotyczących działań wojennych oraz fenomenu UFO.

Miliarderzy tacy jak Jeff Rothschild i Mark Zuckerberg są częścią globalnej elity, której celem nie jest wyłącznie pomnażanie majątków ale władza i kontrola nad społeczeństwem.


Ryszard Kaczmarek, Dallas (USA)

Źródło: https://www.nwo.report/nwo/jeff-rothsch ... booka.html

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/jeff- ... ka-2016-07
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
devi
Posty: 1637
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 75
Podziękował: 730 razy
Otrzymał podziękowanie: 2811 razy

Re: CENZURA

Nieprzeczytany post autor: devi » czwartek 15 gru 2016, 23:27

Strona dr Zbigniewa Kękusia kekusz.pl zablokowana bez wyroku sądowego!

https://www.youtube.com/watch?v=Z_5NCUxllFQ

https://web.archive.org/web/20161003233 ... kekusz.pl/
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
devi
Posty: 1637
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 75
Podziękował: 730 razy
Otrzymał podziękowanie: 2811 razy

Re: CENZURA

Nieprzeczytany post autor: devi » sobota 17 gru 2016, 02:22

Nowa strona Zbigniewa Kękusia (na hamerykańskim serwie raczej bezpieczna :mrgreen: ):

https://kekuszsite.wordpress.com/
1 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 230
Podziękował: 32219 razy
Otrzymał podziękowanie: 9274 razy

Re: CENZURA

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 16 lut 2017, 10:45

Być może jestem przewrażliwiony ale cenzurują nasze forum!
Wstawiałem ostatni post w temacie konopii ( viewtopic.php?f=17&t=342&start=175#p64094 ) i najpierw wyświetlił mi się "błąd - jakiś tam", a następnie nim artykuł po ponownym kliknięciu "wyślij" udało się zamieścić w temacie, ukazała się informacja w lewym dolnym rogu - tam gdzie wyświatla się na wąskim białym pasku info, że połączono lub oczekuje itp. - że "przeczytano ytimp" czy coś w podobie.
Dopiero po tym "przeczytaniu" można było zamieścić artykuł.
Nie dziwię się więc, że znikają z naszego forum różne posty tak wybiórczo. :lol:
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: CENZURA

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 16 lut 2017, 11:00

Absolutnie nie jesteś przewrażliwiony, nasze forum jest cenzurowane od początku, niektóre moje posty zniknęły, niektóre są niewidoczne dla innych , bardzo często w trakcie pisania znikają.

Oprócz tego na forum jest zmiennie kilka osób ( niektóre od dawna) w bardzo określonej roli "forumowiczów", to forum ma pewna specyfikę, ale takie zdarzenia dotyczą wszystkich forów ezoterycznych.
Oni chcą informacji od nas ,ale też chcą informacji o nas... bo tworzą mapę zachowań i reakcji tego typu LUDZI.

Chodzi o pełną władzę nad wszystkimi typami osobowości , a szczególnie nad tymi, którzy są pionierami rozwoju duchowego.
Po za tym znając nurt i kierunek, można tworzyć łatwo dla nas fałszywe informacje na kanwie prawdy.. to sa socjotechniki.
Czas przyspiesza, jesteśmy coraz bliżej wydarzenia globalnego... elity skręcają się ze strachu, bo to Ich definitywny koniec władzy.. ze wszystkiego trzeba będzie się rozliczyć, bo PRAWDA wypłynie na światło dzienne.. zatem wyobraź sobie co, się tam dzieje???? Ludzi świadomych coraz więcej ,a w służbach ograniczona ilość.

Myślę ,że wielu w środ nich już strach paraliżuje.. plus coraz mniej cudzej energii da się kraść!
LUDZIE SA CORAZ SILNIEJSI!

Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek 16 lut 2017, 11:12 przez Kiara, łącznie zmieniany 1 raz.
1 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
ważka
Posty: 105
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2016, 15:55
x 17
x 21
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowanie: 174 razy

Re: CENZURA

Nieprzeczytany post autor: ważka » czwartek 16 lut 2017, 11:09

ja dzisiaj też nie mogłam wysłać odpowiedzi w jednym z wątków. Może to jednak jakieś problemy z serwerem? Miałam intuicję, pomyślałam sobie, że jak będą problemy z wysłaniem to powinnam sobie odpuścić...
0 x


Łączę światy...

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4914 razy

Re: CENZURA

Nieprzeczytany post autor: sandra » czwartek 16 lut 2017, 13:46

ważka pisze:............Miałam intuicję, pomyślałam sobie, że jak będą problemy z wysłaniem to powinnam sobie odpuścić...

Postępuję podobnie.
Pokazują się i mnie jakieś dziwne komunikaty, ale nie zwykłam budować teorii i to podszytych spiskiem.
Gdyby tak wszędzie upatrywać jakieś celowe działania, to nie dałoby się żyć.

Znana zasada głosi;
Nie walcz z tym na co nie masz wpływu.
Zaakceptuj, pokochaj swojego "wroga", a dostrzeżesz, że on najczęściej mieszka w tobie... ;)
Wykreowałeś go sobie na własny użytek, bo jest ci potrzebny. A po co ?
Odpowiedz tez jest w nas.
2 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: CENZURA

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 16 lut 2017, 21:42

Kochani, nie wyciągałbym zbyt pochopnych wniosków. "Cenzura" nie może działać w ten sposób, musi najpierw przeczytać i nie wie co napisałeś dopóki nie wyślesz tego na serwer. Serwer mamy teraz na Malcie. Włamań ani ich śladów na razie nie zauważyłem. Kopie zapasowe robimy regularnie, co dzień. Zasługa @janusza.
Są problemy z "wysyłaniem" czasami i jest to zwykle kwestia skryptu forum, czasem uszkodzonego pliku, np. ostatnio musiałem usunąć plik powiadomień, bo powodował takie błędy w obserwowanych przez kogoś tematach.
Skrypt forum jest amatorski, składany, nie wszystko można przetestować podczas symulacji, więc zawsze jakieś błędy mogą wychodzić w czasie eksploatacji, ale i tak nie jest źle. Przynajmniej ja tak twierdzę.

W trakcie wysyłania wiadomości jeśli masz w niej linki do obrazków i filmików to przeglądarka się z nimi łączy, jest to szczególnie widoczne przy wolnych łączach. Ten przywołany przez @abcd adres, to jest coś z YouTube.

Jak sobie z tym radzić? Nie odpuszczałbym sobie wysyłania, bo te komunikaty to tylko błędy maszyn i ewentualnie komunikacji w internecie, a nie jakaś opatrzność.
Gdy pisze dłuższy post to przed wysłaniem cały zaznaczam, klawisze CTRL + "A" i kopiuję do schowka: CTRL + "C".
W ten sposób treść posta nie zniknie, nawet po błędzie, chyba że wywali sie nasz system operacyjny, co jest już rzadkością.
W razie błędu klikam "Cofnij" w przeglądarce i "Podgląd" pod okienkiem edycyjnym, żeby zobaczyć, czy post został wysłany mimo błędu, czy nie. Jeżeli jest wysłany, to klikam np. "wykaz forów" na dole strony po lewej wychodząc z edycji bez ponownego wysyłania. Jeśli się nie zapisał próbuję wysłać ponownie, zwykle się udaje, bo w absolutnej większości są to błędy naszego połączenia internetowego.

Teraz @Kiara. Ludzie są wszędzie i tu też, to fakt. Jak dużo mogą zrobić nie wiem, ale wiem, że można to zrobić tylko przy bezpośrednim dostępie do plików na serwerze i trzeba dobrze wiedzieć co się robi, bo informacje są zapisywane równocześnie w kilku bazach danych. Jest to szalenie czasochłonne, bo operujemy na wielkich plikach, które mają po kilkadziesiąt megabajtów tekstu, więc już wyszukanie miejsca, zapisu jest upierdliwe. Jeżeli nie usuniemy wszystkich odnośników zostaną ślady, łatwe do zauważenia, nawet z poziomu użytkowników forum np. puste linki.
Ale nie mam informacji o obcych próbach, czy dostępie do naszego sektora na serwerze, tam też wszystko jest logowane i na dodatek szyfrowane.
Proponuję ci zapisywać posty osobno w plikach, w dowolnym edytorze tekstowym, wybierając nowy plik i polu edycji
skopiować treść posta, teraz to CTRL + "V". Jeśli coś zniknie dać mi znać, wstawimy posta z powrotem.
Nawet jeśli to robili, widząc, że odtwarzamy zrezygnują, bo nie będzie się opłacało tego robić. Za duży nakład pracy.
Z poziomu administracji forum nikt tego nie robi, nie ma zapisów w logach, a inaczej się nie da i zapisów nie da się usunąć z tego poziomu.

Reasumując: nic sobie nie odpuszczamy - nie można ustępować maszynom i błędom połączeń między nimi. To one mają nam służyć, może to tylko wymagać od nas więcej cierpliwości.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
ważka
Posty: 105
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2016, 15:55
x 17
x 21
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowanie: 174 razy

Re: CENZURA

Nieprzeczytany post autor: ważka » piątek 17 lut 2017, 12:09

Zrezygnowałam z powodów irracjonalnych, technicznie poradziłabym sobie (pisałam w edytorze). Zdarza mi się traktować przeszkodę jako wróżbę czy coś robić czy nie, szczególnie jeżeli tuż przed działaniem mam taką myśl.
0 x


Łączę światy...

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6833
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1256
x 350
Podziękował: 12571 razy
Otrzymał podziękowanie: 12876 razy

Łamanie wolności słowa czy cenzura ?

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 17 gru 2017, 15:33

Bronił Polskę przed Unią Europejską [ UE ] - YouTube zablokował film - Cenzura Internetu

https://youtu.be/K81h1lIcmYY

wideoprezentacje
Opublikowany 17 gru 2017

To ten filmik ,na razie działa

https://www.youtube.com/watch?v=VCNWtVoOLlo&feature=youtu.be
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6833
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1256
x 350
Podziękował: 12571 razy
Otrzymał podziękowanie: 12876 razy

Re: Łamanie wolności słowa czy cenzura ?

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 01 sty 2018, 22:48

Niestety YT zablokował konto TV wRealu 24 całkowicie :( podaję link do nowej strony https://wrealu24.tv
To tylko kwestia czasu a będzie blokada innych niezależnych stacji .
W Nowy Rok (01.01.2018) nasze konto na YouTube zostało została zablokowane, straciliśy możliwość wrzucania nowych programów oraz kontaku z Wami.

Wielki Brat chce nas zetrzeć z powierzchni ziemi, najpierw odebrali nam możliwość transmisji na żywo, teraz umieszczania naszych filmów i ich publikacji.
Obserwowaliśmy powolny spadek zasięgu na YouTube - nasze filmy docierały do coraz mniejszego grona naszych subskrybentów.
Tym razem jednak zabrano nam całkowicie możliwość komunikacji.
Zapisujcie się na powiadomienia (czerwony przycisk z prawej u góry lub czerowny dzwoneczek w prawym dolnym rogu ekranu). Tylko w ten sposób będziemy mogli was informować o nowych programach i rozwoju sytuacji.
- Marcin Rola z Zespołem wRealu24
P.S.
Bądźcie proszę wyrozumiali dla wyglądu strony i prędkości działania.
Sytuacja jaką zastaliśmy spowodowała przyspieszenie projektu o ponad dwa miesiące, a nie da się pewnych rzeczy technicznie zrobić w ciągu zaledwie kilku dni. Na wszelkie sugestie i pytania czekamy pod adresem: redakcja@wrealu24.pl:)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12147 razy

Re: Łamanie wolności słowa czy cenzura ?

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 03 sty 2018, 13:45

0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6833
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1256
x 350
Podziękował: 12571 razy
Otrzymał podziękowanie: 12876 razy

Re: Łamanie wolności słowa czy cenzura ?

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 04 sty 2018, 11:16

Pilne! Cenzura w mediach! Blokada wRealu24 na YouTube

https://youtu.be/bJVDbC0w9M0
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14293
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 989
x 399
Podziękował: 15117 razy
Otrzymał podziękowanie: 22053 razy

Re: Łamanie wolności słowa czy cenzura ?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 04 sty 2018, 16:52

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6833
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1256
x 350
Podziękował: 12571 razy
Otrzymał podziękowanie: 12876 razy

Re: Łamanie wolności słowa czy cenzura ?

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 05 sty 2018, 17:07

Sprawa robi się poważna !

Piotr Korczarowski o zamknięciu przez YouTube kanału eMisjaTV!

https://youtu.be/3HaYRtbVlx4
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6833
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1256
x 350
Podziękował: 12571 razy
Otrzymał podziękowanie: 12876 razy

Re: Łamanie wolności słowa czy cenzura ?

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 06 sty 2018, 12:31

Kanał pana Marka Podleckiego na YT został zlikwidowany .Oczywiście nie przez pana Marka ,ale tak jak inne "niewygodne" kanały przez zarząd YT .
Pan Marek utworzył nowe konto i wstawił tam niektóre ważne filmiki . Podaję link do jego nowego konta:
https://www.youtube.com/channel/UCRW5ZU ... e_view=500
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6833
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1256
x 350
Podziękował: 12571 razy
Otrzymał podziękowanie: 12876 razy

Re: Łamanie wolności słowa czy cenzura ?

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 06 sty 2018, 14:58

Coś się kończy, coś zaczyna...

https://youtu.be/Osm7zfQ7H9Q

Piotr Korczarowski
Opublikowany 5 sty 2018

YouTube w jednej chwili zniszczył 7 lat naszej pracy, wrzucając ponad 400 filmów wraz z całym kanałem eMisjiTv do internetowego kosza.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6833
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1256
x 350
Podziękował: 12571 razy
Otrzymał podziękowanie: 12876 razy

Re: Łamanie wolności słowa czy cenzura ?

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 07 sty 2018, 13:05

Derucka i Rola po spotkaniu z YouTube!

https://wrealu24.tv/film/derucka-i-rola ... szehradzie
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14293
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 989
x 399
Podziękował: 15117 razy
Otrzymał podziękowanie: 22053 razy

Re: CENZURA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 09 sty 2018, 10:24

Blog usuniety :!: :?:
https://kochanezdrowie.blogspot.co.uk/# ... niety.htmlUsunięcie bloga Kosmiczne Ujawnienie

9 stycznia 2018


Obrazek

9 stycznia 2018

Z przykrością zawiadamiam, że zmuszony zostałem do zamknięcia oryginalnej strony: https://kosmiczne-ujawnienie.blogspot.co.uk/

Wszelkie opublikowane dotychczas odcinki będą ciągle dostępne na stronie: https://pl.spherebeingalliance.com/news ... osure.html

Przepraszam za wszelkie niedogodności.

Proszę pozostawać w kontakcie, będę informował na bieżąco.

Sławomir Lernaciński
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: CENZURA

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 09 sty 2018, 11:09

Jak widać wujek Google działa sprawnie. Jest właścicielem YT i Bloggera. To jest korporacja! Jak i FB.
Inna kwestia od kogo dostają żądania likwidacji danego konta - zdaje się, że to akurat ujawniane nie jest.
Niestety jest ludzką głupotą, że ludzie nie zachowują na swoich własnych nośnikach kopii prezentowanych materiałów, potem "płaczą", ze zniknęło im 7 lat pracy.
Nie trzeba wierzyć w żadne YT, FB, chmury, czy serwery - one są pod nadzorem systemu w 100% - tylko własne kopie, przechowywane w 2-ch egzemplarzach na własnych, różnych dyskach - dają prawie 100% pewności natychmiastowego dostępu do materiałów. A jeżeli istnieje ryzyko zastosowania "przeszukań" to jeszcze muszą być ukrywane.
To na dziś podstawy dla wszelkich "konspiratorów". Choć dziś nie do końca wiadomo, co zostanie uznane za konspirację, alternatywne media powinny się z tym liczyć niż "drobni" bloggerzy, ale jak widać i w ten segment wchodzą.
Nawet jeśli umieścicie materiały na rosyjskich, czy chińskich serwerach, których nie ruszą, to i tak będą wam blokować dostęp przez filtrowanie DNS i parę innych informatycznych zabiegów.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14293
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 989
x 399
Podziękował: 15117 razy
Otrzymał podziękowanie: 22053 razy

Re: CENZURA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 09 sty 2018, 11:24

..co do archiwizacji to nawet ojciec interntu zaleca drukowanie sobie najcenniejszych fotografi,-
rozblysk sloneczny albo EMP moze skaowac wszystko w jednej chwili,-
a co bo blokowania- to Pirate bay znalazlo sposob na omijanie filtrowania.
;)
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14293
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 989
x 399
Podziękował: 15117 razy
Otrzymał podziękowanie: 22053 razy

Re: CENZURA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 10 sty 2018, 16:56

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... -projektu/
TAW
.Z przyczyn niezależnych ode mnie muszę zakończyć prowadzenie bloga. Wszystkim stałym Czytelnikom i Komentatorom dziękuję za cztery piękne lata współpracy.
Szczodrych Godów, Bracia i Siostry ❤
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14293
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 989
x 399
Podziękował: 15117 razy
Otrzymał podziękowanie: 22053 razy

Re: CENZURA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 10 sty 2018, 22:16

mamy oficjalne stanowisko nt bloga "Kosmiczne ujawnienie
.Komentarz do Usunięcia bloga Kosmiczne Ujawnienie
10 stycznia 2018

https://kochanezdrowie.blogspot.co.uk/2 ... e.html?m=1


10 stycznia 2018

Witam wszystkich czytelników
W związku z ogromną liczbą komentarzy i pytań śpieszę z wyjaśnieniem tego co się stało z blogiem Kosmiczne Ujawnienie. Wysłano do nas maila z prośbą o usunięcie naszej strony Internetowej ze względu na to, że używaliśmy grafiki i tekstów, które należą do Telewizji Gaia. Ponieważ dostaliśmy na to 24h nie było zbyt wiele czasu na to, by zastanowić się nad odpowiednimi działaniami. Ostateczna decyzja odnośnie zamknięcia bloga należała do założycielki KU Vorteny i poniżej podaję oficjalne wyjaśnienie, które przesłała jednemu z naszych czytelników:
Witam,
Chciałabym wyjaśnić, że decyzję o zamknięciu bloga podjęłam ze względu na groźby prawne, które otrzymaliśmy od GaiaTV. Dostaliśmy 24 godziny na zamknięcie bloga, w przeciwnym razie mieli podjąć kroki prawne. Nie interesowały ich żadne wyjaśnienia, nawet takie, że Corey Goode oraz zespół Spherebeingalliance dobrze wiedzieli o istnieniu naszego bloga. Mnie nie stać na walkę prawną z korporacją i nie chcę narażać mojej rodziny na takie nieprzyjemności. Nie jest też moją intencją układać się z korporacją, która szerzy ujawnienie – ale tylko za pieniądze.
Nie chcę również, aby powstały jakieś teorie spiskowe, że to jakieś „ciemne siły” zmusiły mnie do usunięcia tego bloga. Zrobiła to sama GaiaTV, która posiada prawa autorskie.
Pozdrawiam,
Vortena
Mam nadzieję, że to rozwieje wątpliwości odnośnie tego co się stało oraz zapobiegnie powstawaniu „teorii spiskowych”.
Pozdrawiam wszystkich
SL
kosmiczneujawnienie.com
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6833
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1256
x 350
Podziękował: 12571 razy
Otrzymał podziękowanie: 12876 razy

Re: Łamanie wolności słowa czy cenzura ?

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 11 sty 2018, 22:36

Druga wojna o ACTA. Będziemy walczyć!

https://youtu.be/SQ1srW3Zo3c

Piotr Korczarowski
Opublikowany 9 sty 2018


Ten film jest apelem do wszystkich Polaków, aby wspólnie zaprotestować przeciw cenzurze w mediach społecznościowych i wymusić na ustawodawcy zmiany prawne, dzięki którym monopoliści pokroju YouTube czy Facebooka będą musieli przestrzegać polskiego prawa.

To jest druga wojna o ACTA, czyli odłączaniu z sieci niepokornych jednostek. Dziś nawet nie trzeba się odzywać, aby dostać bana. Wystarczy, że zostanie się sklasyfikowanym jako osoba niepożądana. Tak zrobił facebook blokując mnie (Piotra Korczarowskiego) - redaktora naczelnego eMisjiTv oraz Marcina Rolę - redaktora naczelnego wRealu24, dwóch dużych i dobrze rozpoznawalnych niezależnych telewizji internetowych. Podobno nie spełniamy standardów społeczności - kiedy, jakich i gdzie? Nie doprecyzowano. W tym samym czasie zniknęły kolejne kanały z YouTube, a inne dostały różnego rodzaju ograniczenia. Skala zjawiska jest już tak szeroka, że nikt nie może być pewien swojej obecności w Internecie.

Nie składamy jednak broni! Organizujemy strukturę zrzeszającą wszystkich niezależnych dziennikarzy i publicystów. Chcemy zmian prawnych, które będą bronić zarówno popularnych kanałów jak i tych dopiero rozwijających się. W Internecie wszyscy jesteśmy równi. Zamierzamy rozmawiać o tym problemie ze wszystkimi zainteresowanymi politykami i mediami. Będziemy to czynić na konferencjach, korytarzach sejmowych, a także podczas wiecy na ulicach polskich miast. Nie chodzi o nasz partykularny interes, lecz poczucie wspólnoty, które udało się zbudować w Internecie. Dziś niszczą nas, jutro przyjdą po was. Od tego nie ma ucieczki. Można zmierzyć się z tym problemem lub dać za wygraną i przegrać batalię o wolność słowa. Na tym polu stoimy w pierwszej linii, ale gorąco wierzę, że będziecie zaraz za nami, drodzy rodacy!
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ