Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Dobre strony życia - YOLO

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Dobre strony życia - YOLO

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 20 wrz 2014, 11:13

"YOLO", czyli "you only live once", żyjesz tylko raz.
Zakładam nowy wątek, dla uzmysłowienia sobie i innym, co tak na prawdę jest WAŻNE w naszym życiu...



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: YOLO

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 20 wrz 2014, 11:41

Drogi Thotalu ,kto to wie ? Myślę że na każdym etapie życia coś innego.To temat rzeka....... :(
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: YOLO

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 20 wrz 2014, 12:58

To zabrzmi jak banał, ale napiszę, że WSZYSTKO, dosłownie.
Nie ma rzeczy nie ważnych w życiu. Kropka.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Dobree strony życia

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 21 lis 2014, 06:07

Chociaż Kay i Dave Butler są małżeństwem już prawie 40 lat, ciągle bardzo się kochają. Dlatego, gdy 15 lat temu żona zgubiła swój pierścionek zaręczynowy, rozpaczy nie było końca. Mimo długich poszukiwań nie udało jej się odnaleźć zguby. Minęło wiele lat i małżeństwo zapomniało zaginionym przedmiocie. Aż do niedawna...


http://dobrewiadomosci.net.pl/801-15-la ... iwy-sposob




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Dobree strony życia

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 06 lut 2015, 13:32

NIEZWYKŁA AKROBATKA BEZ NÓG...


Akrobatka, która urodziła się bez nóg, pokonała w życiu wszystkie przeciwności losu, żeby spełnić swoje marzenia. Rodzice oddali ją do domu dziecka, bo nie chcieli wychowywać kaleki. Ludzie, którzy ją adoptowali, obdarzyli nie tylko bezgraniczną miłością, ale też pokazali, że może wszystko. Po latach Jennifer Bricker odnalazła swoją rodzinę. Okazało się, że jej biologiczna siostra jest słynną gimnastyczką, którą Jenny zawsze podziwiała.

Jennifer Bricker (27 l.) z Illinois w USA została porzucona przez swoich biologicznych rodziców zaraz po urodzeniu. Powód? Urodziła się bez nóg, a oni nie chcieli wychowywać kaleki. Na całe szczęście, dla adopcyjnych rodziców Jenny jej kalectwo nigdy nie stanowiło problemu. To dzięki nim uwierzyła w siebie i w to, że pomimo niepełnosprawności może być kim zechce.

Kobieta od dziecka była bardzo aktywna fizycznie. Grała w koszykówkę, siatkówkę – uczestniczyła w zawodach sportowych. Robiła to wszystko bez nóg. Największą miłością dziewczyny była jednak gimnastyka. Idolką Jenny była mistrzyni olimpijska z 1996 roku, Dominique Moceanu. Jakie było jej zdziwienie, kiedy po latach okazało się, że Dominique jest jej biologiczną siostrą! – Gdy miałam 6 lat, oglądałam telewizję i naśladowałam jej ruchy! Kiedy miałam 16 lat odkryłam, że Dominique jest moją siostrą. Pomyślałam wtedy, że tego typu rzeczy zdarzają się tylko w filmach – wspomina Jennifer.

To właśnie dzięki sukcesom sławnej siostry Jenny odważyła się wystartować w zawodach gimnastycznych dla pełnosprawnych. Wzięła udział w Igrzyskach Olimpijskich Juniorów i zdobyła mistrzostwo stanu.

Chociaż Jenny odkryła prawdę o swojej rodzinie mając 16-lat, odważyła się napisać do Dominique dopiero cztery lata później. Nie sądziła, że siostra jej odpisze. – Tuż przed Bożym Narodzeniem w 2007 roku, kiedy miałam 21 lat, otworzyłam list i tam była kartka od Dominique. Napisała, że zostanę ciocią, więc wiedziałam, że mnie zaakceptowała. Cztery miesiące później poznałem Dominique i moją młodszą siostrę, Christine – mówi Jenny.

Co ciekawe Dominique tuż po wygranej na igrzyskach w 1996 roku podała swoich rodziców do sądu. Oskarżyła ich o kradzież fortuny, którą zarobiła jako gimnastyczka. Teraz siostry znowu są razem. Wspierają się i utrzymują ze sobą stały kontakt. Jennifer zaangażowała się również we wspieranie innych. Została mówcą motywacyjnym.


http://dobrewiadomosci.net.pl/987-niezw ... ka-bez-nog





Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



ODPOWIEDZ