Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

KASTA

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 6697
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 22
x 183
Podziękował: 5187 razy
Otrzymał podziękowanie: 10309 razy

KASTA

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 12 sty 2018, 16:38

Po przeczytaniu tego artykułu, nie będziesz miał wątpliwości. Trzeba rozpędzić tą bandę


Prokurator wziął 300 tys. łapówki za uwolnienie gangstera. Został złapany na gorącym uczynku, a sąd go uniewinnił. Nie pracuje w zawodzie od 10 lat, a ponieważ jest tylko zawieszony w czynnościach, bierze pensje, 5 tys. zł miesięcznie.

Prokurator w tej chwili pobrał już 0,5 miliona zł pensji przez te 10 lat. Nie można go usunąć z zawodu, ponieważ nie został skazany prawomocnym wyrokiem.

Prokurator Krzysztof W. został skazany przez Sąd Okręgowy w Warszawie na karę 7 lat więzienia. Jednak 6 grudnia został uniewinniony przez Sąd Apelacyjny, który uznał, że policja nie przestrzegała wymaganych procedur.

Krzysztof W., śledczy z Prokuratury Okręgowej w Warszawie, przyjął łapówkę
od pośrednika od łapówek Konrada T. we własnym mieszkaniu, na warszawskiej Starówce. Obiecał pomoc w uwolnieniu gangstera zwanego „Młodym Sajmonem”. Wtedy do jego mieszkania weszli funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego.

Prokurator W. i Konrad T. współpracowali od dawna. Konrad T. był „naganiaczem”.


„Prokurator często pomagał mi w sprawach dotyczących przestępców, którzy wiedząc o moich znajomościach, zgłaszali się do mnie po pomoc w uniknięciu więzienia” – opowiadał w śledztwie Konrad T. Jak powiedział, skorumpowany prokurator za prawie 50 tys. zł umorzył wcześniej postępowanie w sprawie znanego biznesmena, który miał sfałszować weksel na 12 mln zł na szkodę sieci handlowej Carrefour.

Prokurator W. wpadł, ponieważ naganiacz, który sam znalazł się na celowniku służb i „wystawił” go policji. Łapówkę dla śledczego – w złotówkach i euro – Konrad T. wręczył już pod kontrolą policjantów. Pieniądze były znaczone. Odbierając pieniądze oblepione fluorescencyjnym proszkiem, miał od tego brudne ręce i spodnie.

Prokurator ze względu na immunitet nie został aresztowany. Próbował sam wręczyć łapówkę, żeby uniknąć więzienia. Został ponownie złapany na gorącym uczynku.

„Sędziowie przyjęli na wiarę tłumaczenia prokuratora, że łapówka nie była łapówką, lecz rzekomo jego sprytnym wybiegiem. Oskarżony tłumaczył, że co prawda wziął równowartość 300 tys. zł i obiecał w zamian pomoc w uwolnieniu gangstera, ale zamierzał zwrócić pośrednikowi część gotówki. Chciał tylko odliczyć sobie z tej sumy 130 tys. zł, które był mu rzekomo winien pośrednik” – taki przekaz podała osoba znająca sprawę.

W przypadku łapówki, którą wręczył sam prokurator, sąd nie uznał to za korupcję !!! Uznał, że policja, która kontrolowała oskarżonego, nie dochowała wszystkich procedur.

Źródło: Onet.pl

http://wolnosc24.pl/2017/12/16/po-przec ... -ta-bande/
Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 7970
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 555
x 131
Podziękował: 6524 razy
Otrzymał podziękowanie: 11344 razy

Re: KASTA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 12 sty 2018, 17:36

Widzę, że plan depopulacji w Polsce jest traktowany wyjątkowo poważnie. :evil:
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 904
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 33
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1074 razy

Re: KASTA

Nieprzeczytany post autor: Jancio » piątek 12 sty 2018, 18:38

Która bandę trzeba rozpędzić, bo nie rozumiem?. Skoro policja nie postępowała zgodnie z prawem co stwierdził sad to o co chodzi. W cywilizowanym świecie to się nazywa "dowody z zakazanego drzewa" i wywala się do kosza. Znacz y to ni mniej ni więcej tylko skoro wymagasz przestrzegania praw od innych to zacznij od siebie. To tylko w tym dzikim kraju urzędnicy państwowi wszelkiej masci robią co chcą. Na zasadzie. "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi". Nazywam to bolszewickim cwaniactwem i boleje że większość zwraca dopiero na to uwagę jak już umoczy rękę w nocniku.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 6697
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 22
x 183
Podziękował: 5187 razy
Otrzymał podziękowanie: 10309 razy

Re: KASTA

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 12 sty 2018, 21:47

Wszyscy tylko o rekonstrukcji, tymczasem sąd po raz kolejny broni Wałęsę w/s akt TW Bolka!


http://prawicowyinternet.pl/wszyscy-tyl ... -tw-bolka/
Pozdrawiam - Thotal :)
0 xODPOWIEDZ