Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

NWO/EU, itd..

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17052
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1091
x 553
Podziękował: 17178 razy
Otrzymał podziękowanie: 24274 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 27 sty 2024, 06:13

Kto wymyślił Unię Europejską

Zakazane Historie
357 tys. subskrybe
https://youtu.be/eGOQsGleNNM?si=sDigiaOPwQsG0L9I
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17052
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1091
x 553
Podziękował: 17178 razy
Otrzymał podziękowanie: 24274 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 07 lut 2024, 09:55

a jednak nie strzał w stopę ale w głowę... :?

https://x.com/Szafarowicz2001/status/17 ... 69748?s=20
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13129
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30138 razy
Otrzymał podziękowanie: 19675 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 18 lut 2024, 13:57

tu i teraz ......
to są nasi wrogowie, wszyscy ..

z https://www.newstarget.com/2024-02-09-g ... nasia.html
Globaliści dążący do „pokojowego” wyludnienia sześciu miliardów ludzi poprzez masową eutanazję


Autor: Ethan Huff // 9 lutego 2024 r
TAGI: wielki rząd , klimat , alarmizm klimatyczny , upadek , spisek , oszustwo , wyludnienie , elity , koniec , eugenika , eutanazja , zło , ludobójstwo , globaliści , zielona tyrania , szaleństwo , szaleńcy , władcy , kontrola populacji , propaganda , Pokręcony , wytrącony z równowagi


Obecnym mocarstwom zależy na ostatecznym osiągnięciu długo oczekiwanego nowego porządku świata, który dla nich oznacza znacznie mniej ludzi przemierzających planetę .

Przez lata prawdziwy wątek został pogrzebany w różnego rodzaju zwodniczych narracjach, począwszy od „zmian klimatycznych” i dziur w warstwie ozonowej, a skończywszy na prostych komunikatach, że ludzie rodzą „zbyt wiele” dzieci, aby planeta mogła sobie z nimi poradzić. We wszystkich narracjach prawdziwy cel był zawsze ten sam: masowe wyludnienie .


Obrazek

Jedno z ostatnich, bardziej wyraźnych wezwań do ludobójstwa wyszło od Dennisa Meadowsa z Klubu Rzymskiego kierowanego przez globalistów, który bez wątpienia stwierdził, co pociąga za sobą globalistyczny plan dla świata:

„Chcemy mieć wolność i chcemy mieć wysokie standardy, więc będziemy mieć miliard ludzi. Mamy teraz siedem lat, więc musimy wracać na dół. Mam nadzieję, że będzie to powolne – stosunkowo powolne – i można to zrobić w stosunkowo równy sposób.”

Innymi słowy, „my”, czyli górne 0,1 procent górnej skorupy świata, chcemy żyć w świecie bez całej reszty „bezużytecznych zjadaczy”. W takim świecie obowiązywałyby bardzo „wysokie standardy”, w przeciwieństwie do dzisiejszych niskich standardów, w których występuje tak wiele dodatkowych osób, więc zdaniem Meadowsa coś musi się zmienić.


Meadows nie tylko nie owijał w bawełnę w sprawie swoich zamiarów powyższym stwierdzeniem, ale także rzucił kilka dokładnych liczb ilustrujących, ile osób musi przejść, aby on i reszta globalistów mogli osiągnąć swój długo oczekiwany raj na świecie ziemia.

„Chce, aby liczba ludności na świecie wzrosła z 7 miliardów do 1 miliarda!”

– pisze Daniel Bobinski na swoim podstacku „Keep the Republic”. „Chce, aby 6 miliardów ludzi zniknęło – po równo. Powiedział też, że chce, aby stało się to „pokojowo”, czyli „bez przemocy”… Jak to mogłoby się stać?

https://youtu.be/Dbo6uvJBtZg
(Powiązane: Kanada, która ma jedne z najbardziej liberalnych przepisów dotyczących eutanazji na świecie, pozwala obecnie na zabijanie niemowląt i małych dzieci w ramach swojego programu eutanazji.)


Gotowy na miękkie zabójstwo

W 2010 roku Mark Notaras i Darek Gondor z Uniwersytetu Narodów Zjednoczonych (UNU) napisali artykuł o Meadowsie, wyjaśniając jego plany ograniczenia wzrostu populacji w celu „uratowania świata”.

Meadows, profesor i współautor książki „The Limits to Growth”, wygłosił wówczas oświadczenie, w którym stwierdził, że masowe wyludnianie jest jedynym sposobem zapewnienia, że ​​w przyszłości planeta nadal będzie nadawała się do zamieszkania.

„Jeśli obecne trendy w zakresie światowej populacji, industrializacji, zanieczyszczenia, produkcji żywności i wyczerpywania się zasobów pozostaną niezmienione, granice wzrostu na tej planecie zostaną osiągnięte w ciągu najbliższych 100 lat” – powiedział wówczas Meadows.

„Dzisiaj jesteśmy w takim momencie historii ludzkości, że nawyki, które kiedyś działały dobrze, już nie działają”.

Minęło prawie 14 lat, odkąd ci dwaj autorzy UNU zacytowali Meadowsa jako osobę składającą takie oświadczenia i nawet wtedy stwierdzili, że „brzmi to rozsądnie” w porównaniu z tym, jak brzmiałoby to, powiedzmy, w 1972 roku.

W 2010 roku znaczna część Zachodu została już zindoktrynowana w kierunku kultu klimatycznego jako „ostatecznego rozwiązania” problemu ludzkiej działalności przemysłowej, która rzekomo powoduje „topienie” planety – lub, mówiąc dzisiejszym językiem, gotowanie oceanów . Jego rozwiązanie? Zabić miliardy ludzi, choć powoli i pokojowo, tj. poprzez eutanazję.

Model komputerowy opracowany przez Meadowsa i kilku jego współpracowników dowodzi, że granica krytyczna dla pojemności Ziemi przez człowieka została przekroczona około 1980 roku. Od tego czasu warunki planetarne pogorszyły się do tego stopnia, że ​​aby naprawić sytuację, konieczna jest jeszcze bardziej radykalna interwencja.

Masowe wyludnienie to sposób, w jaki globaliści zamierzają dokończyć swoją grę końcową, pozwalając im odziedziczyć świat poprzez morderstwo i siłę. Więcej informacji można znaleźć na stronie Genocide.news .

Źródła tego artykułu obejmują:

DanielBobinski.substack.com

NaturalNews.com

UNU.edu
jiva das
7 godzin temu

Mike, twoja głupia maszyna (AI) W piątek moglibyśmy tu Mike'owi jednocześnie dwa różne programy, mówisz, że Weebly ma piętnaście do osiemnastu miesięcy opóźnienia. Ja i moja żona mieszkamy na północ od Quebecu.

Brak prądu, brak telefonu, raz w tygodniu idę do znajomego, żeby zobaczyć, co się dzieje w tym szalonym świecie.

Podróż zajmuje mi trzy godziny (przepływ kajakiem i powrót) oni mają dostęp do mojego obozu tylko przez kajak rzeczny latem, skuter śnieżny lub niebo zimą.

Jemy czystą rybę, mamy jedno krakanie, dobre mięso z łosia i wapiti. Mój najbliższy sąsiad znajduje się na wysokości dwudziestu kilometrów. minęły trzy lata, kiedy mieszkamy tam na pełny etat. I dwadzieścia pięć lat, a nigdy nie byliśmy tak szczęśliwi. Spróbuj rozwiązać problem z głosem do Mike'a w tym samym czasie, ale w dwóch różnych odcinkach. Dziękuję za Twoją, wspaniałą pracę.
Jiva Das.
powrót do jaskiń?
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17052
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1091
x 553
Podziękował: 17178 razy
Otrzymał podziękowanie: 24274 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 16 mar 2024, 07:26

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17052
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1091
x 553
Podziękował: 17178 razy
Otrzymał podziękowanie: 24274 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 26 mar 2024, 14:27

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1677
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 157
x 110
Podziękował: 1337 razy
Otrzymał podziękowanie: 2639 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: forester » wtorek 26 mar 2024, 21:19

0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7821
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1431
x 410
Podziękował: 14289 razy
Otrzymał podziękowanie: 13848 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 26 mar 2024, 21:48

Nie chcę tu przeklinać ale po wysłuchaniu tej kobiety jestem wściekła. To ,że od lat ogrzewam cały dom gazem nic nie znaczy ? Wywłaszczą mnie z mojego domu ? Masakra ! Q....a zielony ład :evil: Najpierw nie wolno węglem ,teraz gazem a za kilka lat pompami ciepła :evil:
To jest dokładnie tak jak z samochodami elektrycznymi ale najciekawsze jest ,że cały ten paranoiczny zielony ład tylko w Europie .A co z całą resztą świata ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1677
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 157
x 110
Podziękował: 1337 razy
Otrzymał podziękowanie: 2639 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: forester » środa 27 mar 2024, 15:13

Zajączkowska-Hernik zgasiła Senyszyn ws. Unii Europejskiej!

https://www.youtube.com/watch?v=C5OX3bt3Mts

+komentarze...
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7821
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1431
x 410
Podziękował: 14289 razy
Otrzymał podziękowanie: 13848 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 27 mar 2024, 17:23

Ma rację pani Ewa i wspaniale wypunktowała " unijny ład "
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17052
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1091
x 553
Podziękował: 17178 razy
Otrzymał podziękowanie: 24274 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 27 mar 2024, 18:58

tak, pytanie jak się z tego wymiksować :?:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17052
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1091
x 553
Podziękował: 17178 razy
Otrzymał podziękowanie: 24274 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 10 kwie 2024, 08:47

jak Urszula prze....ła >35mld.€ :

https://youtu.be/jLEJ4xBiurk?si=eI0Jnrr-mJ6JNRSV
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17052
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1091
x 553
Podziękował: 17178 razy
Otrzymał podziękowanie: 24274 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 28 kwie 2024, 04:26

Konfederaci miażdżą Zielony Ład. Braun: To jest zwyczajny faszyzm [VIDEO]
UE-Zielony-Lad-Unia-Europejska-nczas.jpg
UE-Zielony-Lad-Unia-Europejska-nczas.jpg (21.82 KiB) Przejrzano 292 razy
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17052
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1091
x 553
Podziękował: 17178 razy
Otrzymał podziękowanie: 24274 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 01 maja 2024, 14:56

"Jesteśmy OSŁAMI" Dr Artur Bartoszewicz KRYTYKUJE Tuska i Unię: To ZNIEWOLENIE!
https://youtu.be/Kr_6wbdVLk0?si=m0pxJdyzPGEfJU8X
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1677
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 157
x 110
Podziękował: 1337 razy
Otrzymał podziękowanie: 2639 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: forester » poniedziałek 13 maja 2024, 18:14

songo70 pisze:
sobota 16 mar 2024, 07:26
Pożary w Teksasie i broń o ukierunkowanej energii | Napisy PL
Tym czasem u nas... :?: :!:
Najpierw Michałowice..
[url=https://strazacki.pl/akcje/michalowice- ... m-do-wody/]Michałowice: Nocny pożar delikatesów i restauracji – problem z dostępem do wody
Później Siemianowice Śląskie..;
https://www.youtube.com/watch?v=4Ti0y8XbGcA


Teraz Warszawa...;

GIGANTYCZNY POŻAR W WARSZAWIE! SPŁONĘŁA HALA MARYWILSKA 44

https://www.youtube.com/watch?v=N_3GaBUzzj8

+komentarze

Peter 22:36 on 12 Maj 2024
Pewnie wszyscy wszystko już wiedzą z mediów głównego nurtu. Ale napiszę kilka moich spostrzeżeń.

Hala jest ogromna – ponad 60.000 m2, kształt zbliżony do kwadratu czyli po około ćwierć kilometra każdy bok. Straż Pożarna otrzymała automatyczne zgłoszenie z czujki dymowej i po 11 minutach była na miejscu – ale paliło się już 2/3 hali czyli około 40.000 m2. Strażacy wielokrotnie mówili, że ogień rozprzestrzenił się BARDZO SZYBKO, co dla nich samych było BARDZO DZIWNE. Były też niepotwierdzone informacje, że ogień pojawił się w kilku miejscach naraz.
Policja do teraz blokuje wszelkie dojazdy i dojścia, aby nie można było zbliżyć się do hali na odległość wzroku i cokolwiek zobaczyć. Uniemożliwia też robienie zdjęć, choćby z daleka, przez ogrodzenie z innej prywatnej posesji (!). Pod pretekstem utrudniania akcji. Mają coś do ukrycia?
Zakładając podpalenie, zastanawiam się, czy nie użyto tej samej technologii (laser, broń „energii skierowanej” (DEW – Directed Energy Weapon), jak to miało miejsce na Hawajach, w Australii, Chile czy lasach Amazonii.
Strażacy mówili o ogromnej temperaturze, płomienie sięgały dachu, blachy elewacji potopiły się i powyginały, a rosnące w pobliżu drzewa …. nie zostały nawet uszkodzone. Podobnie było w wyżej opisywanych miejscach na świecie. Jeśli się nie mylę, pożary na Maui powstały kiedy były geoinżynieryjne zorze polarne (mówił o tym chyba Rafał Kędzierski), a wczoraj takie zorze mieliśmy nad Polską….
Czy komuś mogło zależeć na tym pożarze? Hala należała do polskiej firmy Mirbud. W środku było 1400 punktów handlowych i usługowych, od bardzo małych boksów do większych i dużych sklepów. Towary były nienajgorszej jakości, ale dość tanie, o wiele tańsze niż markowe w centrach handlowych. Jedyne centrum handlowe w Warszawie czynne również we wszystkie niedziele (służby nie były w stanie zidentyfikować Wietnamczyków czy są właścicielami czy pracownikami). W weekendy były tam ogromne tłumy. Co więcej, od godziny 6.00 do 9.00 odbywała się sprzedaż hurtowa, towar ten zaopatrywał niedrogie butiki w praktycznie w całej Polsce.

To kolejny pożar w ciągu ostatnich kilku dni. Ciekawe jak się sytuacja rozwinie i czy będą jakieś nowe zaskakujące informacje
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17052
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1091
x 553
Podziękował: 17178 razy
Otrzymał podziękowanie: 24274 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 13 maja 2024, 18:56

..jest tego więcej ale się o tym nie mówi:

Komenda Powiatowa PSP w Nowym Dworze Mazowieckim poinformowała wczoraj o pożarze na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego. Dziś 13 maja nad ranem spłonęło też 10 autobusów stojących na zajezdni w Bytomiu. Read more here: https://burbonik.pl/2024/05/13/pozary-w ... omorowski/

+
Za sprowadzenie zdarzenia zagrażającego życiu i zdrowiu wielu osób odpowie 44-latek z Lublina, który podpalił klatki schodowe w dwóch blokach. Ogień został szybko uważony i nikt nie ucierpiał, ale straty oszacowano na 450 tys. złotych.

Do podpaleń doszło 15 kwietnia w lubelskiej dzielnicy Czechów. Policjanci ustalili, że sprawca umyślnie podłożył ogień na klatkach schodowych. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia i nagarnia z kamer monitoringu.

Trwające kilka tygodni śledztwo doprowadziło do sprawcy. 44-latka ustalił dzielnicowy z 5. komisariatu - poinformował rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie nadkom. Kamil Gołębiowski.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty sprowadzenia zdarzenia zagrażającego życiu i zdrowi wielu osób oraz mieniu znacznych rozmiarów. Sąd zdecydował, że 44-latek spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie. Grozi mu do 10 lat więzienia.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17052
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1091
x 553
Podziękował: 17178 razy
Otrzymał podziękowanie: 24274 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 15 maja 2024, 06:09

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ