Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

NWO/EU, itd..

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13117
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30116 razy
Otrzymał podziękowanie: 19659 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 28 maja 2023, 10:39

ciekawy naprawdę wpis z wps !
władcy, gracze, asystenci graczy, ich asystenci i kolejne poziomy asystentów :mrgreen:
gra w szachy..
ci widoczni w ścieku to zwykli lokaje :lol:

https://wiernipolsce1.wordpress.com/202 ... m-schwaba/
Ultimatum Schwaba


Obrazek
.

Gospodarze Światowej Gry ogłosili swoje planyW poprzednim artykule przeanalizowaliśmy grupę Bilderberg i Grupę Trójstronną,
a w tym artykule chciałbym rozwinąć temat innego szczytu.

Mowa o szczycie na Bali w Indonezji przywódców i przedstawicieli 20 największych mocarstw świata,
G-20 oraz struktur globalistycznych, takich jak Światowe Forum Ekonomiczne.

Faktycznym gospodarzem szczytu na Bali nie był Biden ani prezydent Indonezji,
ale Klaus Schwab.


Patrzyłem, jak przemawia na tym forum i nadal nie mogłem zrozumieć, kogo mi przypomina na zewnątrz. I patrząc na jego przemówienie na szczycie na Bali, zrozumiałem. Bardzo przypomina mi Jegora Gajdara. Nie zewnętrznie, ale jako postać.
W związku z tym chcę powiedzieć kilka słów o tym człowieku.

Ponieważ w naszym kraju i na Zachodzie ta osoba została rozdęta, a nawet demonizowana, mówiąc, że jest on prawie jednym z przywódców rządu światowego, globalnym graczem.
Ale w istocie Schwab napisał kilka takich książek-manifestów, które wyrażają interesy ultraglobalistów.
Ale to nie znaczy, że on sam jest globalnym graczem.

Otóż, żeby nie wracać do pytania, kto jest graczem, a kto nie, chciałbym powiedzieć kilka słów o typologii, którą zaproponował kiedyś Bernd von Wittenburg. On jest scjentologiem.
Czyli członkiem takiej okultystycznej quasi-religijno-politycznej organizacji, pracującej w ścisłym kontakcie ze służbami specjalnymi. To znaczy Wittenburg dobrze wie, o czym mówi. Wie, jak działa zakulisowa władza.


A w swojej książce „Sprawdź planetę Ziemię” mamy całą typologię tych ludzi,
którzy są związani z Wielką Grą.

A Oleg Markiejew w powieści „Broń zemsty” bardzo aktywnie wykorzystywał ten schemat, a nawet go uzupełniał.
Tak więc Bernd von Wittenburg, mówiąc o Grze, zauważył, że

istnieją trzy typy ludzi.

Pierwsi to ci, którzy mają wpływ na to, co się dzieje,

drudzy to ci, którzy uważnie przyglądają się temu, co się dzieje, a

trzeci to ci, którzy są zaskoczeni tym, co się dzieje.


Cóż, naturalnie ci, którzy nie tylko nie rozumieją, czym jest Gra, ale w ogóle nie wiedzą, czym jest Gra, mogą być zaskoczeni. Myślą, że istnieje jakieś życie. Ci, którzy mają wpływ – w różnym stopniu, od zwykłego uczestnictwa po ustalanie zasad, wiedzą, że Gra trwa. Ale ci, którzy obserwują, wiedzą też, że Gra się toczy, nie uczestniczą z różnych powodów, tylko obserwują i analizują. I żyją niejako zgodnie z zasadą „esse non videri”, „być, ale nie być widocznym”.

Wśród uczestników Gry von Wittenburg wyróżnia następujące kategorie.

Gospodarz lub gospodarze Gry, gracze, asystenci graczy,
pionki Gry i zbite pionki.


Jak już powiedziałem, Oleg Markiejew w powieści „Broń zemsty” aktywnie zastosował ten schemat, wyjaśniając konkretną sytuację.

Kim są gospodarze gry?
To ludzie, którzy nie przestrzegają żadnych zasad. Rozwijają je dla innych, dowolnie zmieniają i dyktują graczom.

Gracze to ci, którzy naprawdę grają w Grę, mają niezależność i swobodę działania,
ale tylko w ramach zasad, których nie mogą zmienić.

Jak gracze wykonują ruchy?
Z pomocą figur. Zadaniem figury jest wykonanie określonych czynności.
W takim przypadku postać nie powinna dążyć do żadnych własnych celów. Powinna odpowiadać tylko na rozkazy z góry.

Nawet gracze nie znają ostatecznych celów, znają je tylko właściciele.

Gracze znają zasady. Figura nie może jednym spojrzeniem objąć nawet całego pola Gry, jest to prerogatywa gracza.
Jednocześnie figura nie powinna wiedzieć, że jest pionkiem.
Ona i jej otoczenie powinni myśleć, że jest graczem i skupiać się na niej, aby odwrócić uwagę od prawdziwych graczy.

Obrazek

Tak proces tworzenia figur opisuje von Wittenburg w swojej książce „Szach planecie Ziemia”. Jak tworzyć elementy gry? „Odrzuć wszelkie myśli, że Gra jest rozgrywana. Nie pozwól im, figurom, czerpać korzyści dla siebie. Ukryj cel Gry, zachowaj takie warunki, aby one, figury, nie mogły odmówić udziału w Grze. Nie pozwól im czuć się usatysfakcjonowanym z wykonanej pracy. Upewnij się, że naprawdę to robią. Z zewnątrz mogą wydawać się wszechmocni, ale w rzeczywistości nie powinni mieć żadnej mocy. Czasami figury gry znajdują się w sytuacjach, których znaczenia nie mogą zrozumieć. Ale z powodu różnych obiektywnych okoliczności wciąż muszą zrezygnować z prób ustalenia swojej roli w Grze. Oznacza to, że figury to te, które są używane w ciemno. Ale jeśli takie próby są podejmowane przez figury, to muszą być surowo stłumione. W przeciwnym razie figury przeniosłyby się do kategorii graczy i naruszyłyby zasady.

Czasami niektóre postacie stają się graczami lub przynajmniej asystentami graczy. W związku z tym, co zostało powiedziane, Wittenburg stawia pytanie. „Czy można sklasyfikować jako graczy lub pomocników graczy rządy?” I on odpowiada. „Czy we współczesnym świecie istnieje rząd, który może swobodnie podejmować decyzje dotyczące swojego kraju?”

Kredyty są przyznawane tylko tym, którzy akceptują zasady Gry.

Cóż, oczywiście, kraj krajowi nie równy. Są kraje na poziomie Stanów Zjednoczonych, Chin, państwa nuklearnego Rosji.

To jeden poziom. Kolejny poziom to np. Kostaryka, Czad, Malawi, Grecja. Choć tutaj też jest różnica.

Więc Schwab jest oczywiście figurą, nie jest graczem. Przy czym nie jest figurą pierwszego rzędu.

Wszak początkowo był protegowanym Kissingera, który sam był figurą przez długi czas, a potem został przeniesiony do kategorii asystentów graczy.

Co więcej, w niektórych ostrych sytuacjach międzynarodowych, które wymagały natychmiastowej reakcji, Kissinger kilkakrotnie występował jako gracz. Nawiasem mówiąc, poziom Kissingera dla Schwaba jest całkowicie nieosiągalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę wcześniejsze etapy początku XX wieku, to oczywiście taką postacią był pułkownik House, doradca prezydenta Wilsona. Z pewnością nie był graczem. Ale graczem był człowiek, o którym niewiele osób wie. To Tom Ryan. Otóż on był graczem. A House realizował jego decyzje i prośby z taką samą szybkością, z jaką przywódcy ówczesnych państw europejskich wykonywali życzenia pułkownika House’a.

Obrazek

Pracując jako „gadająca głowa” maître d’ ( zarządcy hotelu, ochmistrza -PZ) dla graczy i ich gospodarzy,
Schwab stał się bardzo aktywny w ostatnich latach. Co więcej, w tej czynności coraz bardziej przypomina klauna.

Mimo to Schwab jest przyjmowany przez prezydentów i premierów. I, nie patrząc na to, czy dzieła sygnowane nazwiskiem Schwab, niezależnie od tego, czy je napisał, czy nie, należy czytać bardzo uważnie.

Bo takie są plany wroga.
Trzeba je bardzo dobrze studiować. I nie ma znaczenia, czy Schwab jest klaunem, czy nie, czy jest figurą, czy figurą bitą. Ale on jest gadającą głową. Jego funkcją jest wyrażanie określonego stanowiska, które odpowiada interesom jego właścicieli. (Podobnie jak Booström, o którym będziemy mówić).

Tak więc Schwab odegrał bardzo dużą rolę na szczycie na Bali. Wygłosił przemówienie wprowadzające i powiedział: „Musimy przeciwstawić się głębokiej systemowej i strukturalnej restrukturyzacji naszego świata, obecnym trendom. Świat będzie wyglądał inaczej, gdy przejdziemy przez tę zmianę”. Oznacza to, że

Schwab przyznał, że świat systematycznie zmienia się w kierunku nie do przyjęcia dla jego właścicieli.

I musimy zadbać o to, by rozwijał się on we właściwym kierunku. Cytuję dalej: „Jak sobie poradzimy z tym przejściem, które potrwa kilka lat? Jeśli przeprowadzasz restrukturyzację firmy, odpisujesz koszty, a udziałowcy cierpią. Ale jeśli zrestrukturyzujesz gospodarkę, rezultatem będzie spadek dochodów do dyspozycji, co doprowadzi do masowych niepokojów społecznych. Czwarta rewolucja przemysłowa, a my jesteśmy w punkcie zwrotnym, technologia całkowicie zmieni to, co robimy i kim jesteśmy. Oznacza to, że kryzysu gospodarczego i społecznego należy uniknąć (według Schwaba) za pomocą czwartej rewolucji przemysłowej”.

Chcę przypomnieć, że czwarta rewolucja przemysłowa, zdaniem Schwaba, zasadniczo różni się od pierwszych trzech tym, że zmienia biologiczną naturę człowieka. To znaczy, według Schwaba, jego mistrzów, a dokładniej,

czwarta rewolucja przemysłowa nie ma nic wspólnego z przemysłem.

Musi biologicznie naprawić nierówności społeczne, aby zapobiec kolejnym kryzysom gospodarczym i niebezpiecznym dla właścicieli napięciom społecznym. I ten medyczny i biologiczny wpływ na człowieka powinien zmienić go w taki sposób, aby stał się osobą posłuszną.

Obrazek

A potem Schwab mówi: „W czwartej rewolucji przemysłowej zwycięzcy biorą wszystko, więc jeśli zostaniecie pierwszymi uczestnikiem WEF( Światowego Forum Ekonomicznego -PZ) -, jesteście zwycięzcami”. Oznacza to, że w rzeczywistości Schwab mówi, że w czwartej rewolucji przemysłowej będą zwycięzcy, którzy wezmą wszystko, i będą absolutni przegrani, którzy wtedy nie będą mieli szans. To będzie niższa kasta, a ich dzieci będą niższej kasty, wnuki i tak dalej. itp. Otóż ​​Schwab zakończył swoje przemówienie na spotkaniu na Bali w ten sposób: „Rząd i biznes muszą ze sobą współpracować, aby stać się szybką rybą. Nie chodzi o to, że duże ryby zjadają małe ryby, ale o to, że szybkie ryby zjadają powolne ryby”.

Ale to drogo kosztuje. Faktem jest, że przez „szybką rybę” Schwab rozumie korporacje, a przez „wolną” ma na myśli państwa.


Aby stać się szybką rybą, państwa muszą ściśle współpracować z korporacjami.
Ze wszystkiego, co powiedział Schwab, wynika jedno. Korporacje muszą same w sobie rozwiązać państwa, a przy okazji zarówno Schwab i jego forum gospodarcze, jak i Fundacja Carnegie nieustannie opowiadają się za połączeniem agencji wywiadowczych i organów ścigania z bankami i korporacjami w jeden kompleks, taki jak Brytyjska Kompania Wschodnioindyjska ,
ale dostosowany do naszych czasów.
Oznacza to, że tworzy się bardzo głęboka władza, która z jednej strony będzie musiała zastąpić państwo. A z drugiej strony, jeśli państwa odejdą, to zamknięte struktury ponadnarodowe nie są potrzebne, głęboka władza usuwa tę sprzeczność.

W rzeczywistości Schwab skierował coś w rodzaju ultimatum do głów 20 największych państw świata. No i co, ktoś mu się sprzeciwił, ktoś go zepchnął z podium? Czy ktoś powiedział, jak Alicja „w krainie czarów”, kiedy królowa zaczęła jej grozić? Powiedziała jej, że „jesteś talią starych kart”. NIE!
Wysłuchali go bardzo uważnie, bo zrozumieli, że to tylko urzędnik, ale za nim stoją jego właściciele.


Fursow_Bali

Foto wyżej: prof. A. Fursow
Na zakończenie spotkania na Bali, na podstawie 59-stronicowego biuletynu G-20, Bali-2022, przyjęto dokument końcowy, deklarację.
Analitycy i obserwatorzy opisali deklarację jako „rażące naruszenie suwerenności państw narodowych”.
Zatem, co zostało zapisane w tej deklaracji jako „pożądane cele dla przyszłego rozwoju”:

1. Wprowadzenie globalnych paszportów cyfrowych i dowodów osobistych podłączonych do globalnych systemów cyfrowych. Opieka zdrowotna, przede wszystkim, i inne. I do tych systemów, które regulują ruch między krajami. Jest to tzw. paszport obowiązkowych szczepień. Pomimo faktu, że wydaje się, że nikt nikogo nie zmusza do szczepienia, w wielu krajach.

2. Wprowadzenie cyfrowych walut banku centralnego. Cóż, myślę, że wszyscy rozumieją, że cyfrowa waluta wcale nie jest walutą, to nie są pieniądze, to sposób kontrolowania zachowań poprzez śledzenie zakupów.

3. Inwigilacja i cenzura internetu pod pozorem walki z dezinformacją. Generalnie zarówno na spotkaniu Klubu Bilderberg, jak i na Bali, chodziło o konieczność walki z dezinformacją. W rzeczywistości jest to właśnie promowanie dezinformacji.

4. Rozbudowa globalnego aparatu bioasekuracji w obliczu nowych zagrożeń pandemicznych. Oznacza to, że w rzeczywistości mówimy o stworzeniu innego organu ponadnarodowej kontroli, automatycznie tłumiącego suwerenność. Po drugie, postuluje się, że pandemie będą nieuniknione i nie da się ich uniknąć.

5. Potrzeba reform w produkcji i dystrybucji żywności. Za tą uproszczoną tezą kryje się uderzenie w małe i średnie gospodarstwa oraz kontrola nad tym, co można, a czego nie można jeść. Wszyscy uczestnicy spotkania złożyli swoje podpisy.
Rosję reprezentował Ławrow. A obecny na spotkaniu minister zdrowia Muraszko (kolega Ursuli von der Leyen – podobnie jak ona jest ginekologiem) powiedział, że Federacja Rosyjska będzie rozwijać współpracę z WHO…

A ja, kiedy tego słuchałem, pomyślałem: „Czy dobrze usłyszałem?” Czy jest to ta sama WHO, z którą Gates i Rockefellerowie aktywnie współpracują? Czyli siły ponadnarodowe. Dzieje się tak z tą samą WHO, która promuje nowe zachodnie wartości jako uniwersalne. I to pomimo faktu, że opowiadamy się za tradycyjnymi wartościami i suwerennością.

Rozumiem, że urzędnik, klerk, nawet wysoki, nie jest władzą, zwłaszcza w Rosji. Nasza władza urzędnika każdej rangi potrafi zaciągnąć, postawić w kącie… Ale nawet głupota i służalczość wobec Post-Zachodu powinna mieć swoje granice.

I musi być zrozumienie – przed tobą jest wróg, chleb jest gorzki w jego domu. I tak powinno być zawsze, a w obecnych warunkach nie sposób było tego nie zrozumieć. Więc to jest sytuacja, krok do przodu, dwa kroki do tyłu.

Andriej Fursow

Za:https://dzen.ru/a/ZG0RXdXOwQODayRn

( tłum.-PZ)
podpisali ASYSTENTOWI WSZYSTKO ... :ugeek:
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17234
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17247 razy
Otrzymał podziękowanie: 24352 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 10 cze 2023, 08:23

UKRAINA 2030, Najbardziej cyfrowe państwo świata (BaldTV)

BaldTV
241 tys. subskrybentów
https://youtu.be/d2nttwXtLmU
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1748
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 158
x 114
Podziękował: 1350 razy
Otrzymał podziękowanie: 2708 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: forester » środa 14 cze 2023, 00:49

(1985) Cathy nie idź do supermarketu

TruthFlix
15,5 tys. subskrybentów

https://www.youtube.com/watch?v=47TZ9MHI1qg
0 xsoma
Posty: 614
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 56
Podziękował: 1056 razy
Otrzymał podziękowanie: 1063 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: soma » czwartek 06 lip 2023, 15:29

0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17234
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17247 razy
Otrzymał podziękowanie: 24352 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 06 lip 2023, 16:39

chyba będzie jeszcze "lepiej", unia będzie certyfikować ludzi cyfrowo:

Nowe prawa jazdy w UE – tak mają wyglądać cyfrowe certyfikaty

https://youtu.be/k87TB6IkIyU
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13117
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30116 razy
Otrzymał podziękowanie: 19659 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 06 lip 2023, 21:12

jest obowiązek 'mania' smartfona?
to musi zdechnąć, te ich psychopatyczne skłonności,
razem z nimi, rzecz jasna, to jest nie-reformowalne :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7866
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1431
x 414
Podziękował: 14370 razy
Otrzymał podziękowanie: 13893 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 09 lip 2023, 14:46

Stało Się! Zorganizowano Obrady Rządu Światowego! To Już NIE TEORIA! - Analiza Ator Finanse Schwab

https://youtu.be/D9KdmKO7CK4

wideoprezentacje
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1748
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 158
x 114
Podziękował: 1350 razy
Otrzymał podziękowanie: 2708 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: forester » czwartek 20 lip 2023, 16:45

0 x
Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13117
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30116 razy
Otrzymał podziękowanie: 19659 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 03 sie 2023, 18:55

badania nad genetycznie modyfikowanymi kleszczami dla bydła
— teraz 450 000 Amerykanów ma alergie na czerwone mięso z powodu „zespołu alfa-Gal”
spowodowanego ukąszeniami kleszczy
odwracanie (kota ogonem) >> uwagi od sedna !
jakoś, jak dla mnie za dużo kombinacji, i to zbytecznych.

wiadomo, że bandyci już szczepią mrna
zwierzaki hodowlane!

mój ziomek z Berlina otwarcie mówił (w połowie lipca), że zaczął mieć alergie na świninę :o

i nie jest tego powodem na pewno kleszcz zza oceanu.

nie znamy skali tego procederu..


polecam to, też:
Naukowcy dowodzą, że nanoboty grafenowe są w Covid Jabs i

są przenoszone

od zaszczepionych do nieszczepionych

atak bandytów z każdego kierunku !

całość:
https://expose-news.com/2023/05/28/scie ... ovid-jabs/
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

zdro
Posty: 727
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 805 razy
Otrzymał podziękowanie: 745 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: zdro » czwartek 03 sie 2023, 23:21

@grzegorzadam A moze to wszystko sciema? Wystarcza stare dobre pasozyty i czlowiek ma juz duzy problem. No, ale narracja scifi dodaje mocy machinacja.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17234
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17247 razy
Otrzymał podziękowanie: 24352 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 05 sie 2023, 21:08

..tak stary dobry strach, choć jak to będzie albo już jest w produktach spożywczych to po ptakach :P
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17234
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17247 razy
Otrzymał podziękowanie: 24352 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 07 sie 2023, 07:32

starszy męższczyzna w Aldi na wyspach olewa płatności wyłącznie kartą :P 8-)

https://youtu.be/Je246B2NKLE
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13117
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30116 razy
Otrzymał podziękowanie: 19659 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 07 sie 2023, 10:31

co taki jeden dziaduszek może zrobić
jak reszta oślepiona ? :mrgreen:
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17234
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17247 razy
Otrzymał podziękowanie: 24352 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 09 sie 2023, 10:53

...może sobie kupi pompe ciepła ?

https://youtube.com/shorts/BGd9hJ9yEHM?feature=share
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13117
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30116 razy
Otrzymał podziękowanie: 19659 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 09 sie 2023, 11:07

może ruszą 4 litery ...

nic nie ruszą, połowa pod rozkazami rfn,
sami kąpieli w basenach lux się nie pozbawią :mrgreen:

jaki to jest cyrk... :lol:

ponoć jakieś ''wybory'' na jesieni :lol:
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17234
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17247 razy
Otrzymał podziękowanie: 24352 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 10 sie 2023, 11:36

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13117
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30116 razy
Otrzymał podziękowanie: 19659 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 10 sie 2023, 23:03

Pora zmieniać toaletowe nawyki.
Bruksela ma pomysł, czym zastąpić papier
najwłaściwszym dla rozumu będzie jak ''bruksela''
wyjedzie na Madagaskar i da nam w końcu k....a święty spokój :lol:

jakie to są dzbany.. :mrgreen:
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7866
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1431
x 414
Podziękował: 14370 razy
Otrzymał podziękowanie: 13893 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 12 sie 2023, 20:19

Rewolucyjne zmiany w socjalistycznej UE !! Pewnie znowu będzie to towar luksusowy tak jak za PRL :mrgreen:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1748
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 158
x 114
Podziękował: 1350 razy
Otrzymał podziękowanie: 2708 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: forester » wtorek 05 wrz 2023, 10:46

Rzeczywistość w pigułce

GŁOS Obywatelski
39,3 tys. subskrybentów
https://www.youtube.com/watch?v=sLZS_oyhJ80

PS. szybko pobierać, bo zaraz pójdzie w niebyt..
3,9 tys. wyświetleń 1 dzień temu
0 xAwatar użytkownika
forester
Posty: 1748
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 158
x 114
Podziękował: 1350 razy
Otrzymał podziękowanie: 2708 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: forester » niedziela 10 wrz 2023, 08:03

Witamy w Systemie!

Oficjalny polski kanał Ewaranon
19,4 tys. subskrybentów
https://www.youtube.com/watch?v=mwgztxEqyz4&t=7s
0 xAwatar użytkownika
forester
Posty: 1748
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 158
x 114
Podziękował: 1350 razy
Otrzymał podziękowanie: 2708 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: forester » wtorek 19 wrz 2023, 14:36

6. Kali Gibbs - C.O.M.A

KaliGanjaMafia
2,07 mln subskrybentów
6,1 mln wyświetleń 8 lat temu :!:

https://www.youtube.com/watch?v=ke4RalZ97Tc

@archiwumfutbolu2234
2 lata temu
Jak dzisiaj się słucha tej nuty to aż człowiekowi chce się płakać. Kali powiedział tu wszystko co się dzisiaj odpierdala a nagrał tą nutę 7 lat temu. Ogólnie szkoda że tej nuty zabrakło jako Bonus na Hucpie bo tu jest wszystko. A ludzie w większości dalej się nie obudzili :( :( :(
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17234
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17247 razy
Otrzymał podziękowanie: 24352 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 24 paź 2023, 05:15

zarząd centralny istnieje od dawna ale władcy marionetek utrzymują kurtynę i scenerie dla owiec,-
na początku plan-demii to wyszło jak szydło z worka ale owce i tak niewidzo...:

https://youtu.be/Xg-1SQTb2-c?si=cX_vEtyqiuk1qUhL

6min.

https://babylonianempire.wordpress.com/ ... go-resetu/
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17234
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17247 razy
Otrzymał podziękowanie: 24352 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 26 gru 2023, 12:14

zostały 2 latam może mniej:
CYFROWY PORTFEL WCHODZI DO UNII EUROPEJSKIEJ

Andy Choinski
127 tys. subskrybentów
https://youtu.be/pO5ZSSDgK8A?si=svh97GcIDmzye7zx
36 073 wyświetlenia 10 lis 2023
Parlament Europejski właśnie zmierza w kierunku całkowitego usunięcia wolności obywateli. Parlamentarzyści osiągnęli porozumienie w sprawie wprowadzenia tożsamości cyfrowej w postaci portfela cyfrowego. To da biurokratom nieograniczony dostęp do kontroli nad życiem każdego.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17234
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17247 razy
Otrzymał podziękowanie: 24352 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 21 sty 2024, 08:31

Kto naprawdę rządzi Unią Europejską⁉️ - film dokumentalny.

ARMAGEDON
2,05 tys. subskrybentów
https://youtu.be/GNGW-qeS-Zs?si=d5x6EJcrC9uB9hC_
1 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ