Witam wszystkich użytkowników tego forum

Niestety nie mam pozytywnych informacji, od czasu rozpoczęcia walk na Ukrainie, to forum generuje olbrzymi strumień negatywnej energii. Powszechne kosmiczne prawo przyciągania / karma mówi: co siejesz – to zbierasz.
Nie mogę nie reagować, będąc tego świadomym.
Nie życzę sobie, ani swoim rodakom, aby te enegie spadły na nas w jakiejkolwiek formie, indywidualnej, grupowej, narodowej, czy globalnej.

Dlatego pozamykam tematy związane z Ukrainą, właściwie ze zmaganiami na jej terenie, na miesiąc i proszę nie zakładać nowych tematów, ani nie wstawiać takich postów w inne tematy, gdyż będą usuwane, a ich posterzy – blokowani. Dotyczy to także wszystkich osób „funkcyjnych” na tym forum.

Myślałem nawet o wyłączeniu forum na miesiąc, ale byłby to jednak „strzał w swoją stopę”, bo mamy dobrze ponad tysiąc innych interesujących wątków.

Krótkie uzasadnienie. Pisałem wielokrotnie, że nic nie jest takim na ziemi takim, jakim wydaje się być. Nie można osądzać czegokolwiek tylko za pomocą rozumu, bo rozum nie rozróżnia prawdy od kłamstwa, jeśli nie ma dowodów własnych (na własnie oczy) w danej sytuacji, to polega na opiniach innych ludzi, a ci, nawet jeśli udają „niezależnych”, to też podlegają tej samej zasadzie dotyczącej rozumu. Prawdę od kłamstwa można rozróżnić tylko na podstawie energii, jakie za daną sytuacją się kryją, Stąd ludzie pracujący z energiami na co dzień, to „wiedzą” lub „widzą”. Ale też są tacy, co nie wiedzą skąd wizja pochodzi, to kwestia techniczna.
Brakuje nam ś.p. @Kiary, która miała szybkie „wglądy” w świat energii. Jednak sami też możemy tak mieć, bo „wyposażono” wszystkich nas w intuicję i sumienie. Reszta to kwestia dość długiego treningu / pracy. Wszechświat odpowiada na wszelkie zapytania, tylko na swój sposób i w swoim czasie. W każdym razie trzeba budzić w sobie intuicję i nauczyć się jej słuchać, bo jest to nasze połączenie ze światem duchowym / energetycznym, a bez tego połączenia nie posuniemy się dalej w ewolucji do „złotego wieku”. A po drodze do niego czeka nas jeszcze duża ilość „wstrząsów”, Ukraina jest jednym z nich, następne mogą być dla nas o wiele trudniejsze, zwłaszcza dla tych, którzy nie skorzystają z okazji do „przebudzenia się”.

Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia, bo będzie wam bardzo potrzebne.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

starość-jak z nią żyć

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 19950
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 978
Podziękował: 33928 razy
Otrzymał podziękowanie: 27143 razy

Re: starość-jak z nią żyć

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 25 kwie 2021, 18:47

Tamika ma 90 lat i jest instruktorką fitness. "Wielu ludzi na całym świecie starzeje się przedwcześnie"
16 kwietnia 2021

Obrazek

Mika Takishima, znana jako Takimika pochodzi z Japonii i jest jedną z najstarszych instruktorek fitness na świecie. Tym, co robi dzieli się nie tylko na sali treningowej, ale również w Internecie. Jak udało jej się osiągnąć taką formę?

Takimika - instruktorka fitness, która ma 90 lat
Mika Takishima, przedstawiająca się zwykle jako Takimika świetną formę utrzymuje już blisko 25 lat. Poważnie wzięła się za treningi w wieku 65 lat. Po wielu latach ćwiczeń stwierdziła, że poza robieniem tego dla siebie, chciałaby mieć dobry wpływ również na innych. Dlatego w wieku 87 lat została instruktorką fitness. Stale motywuje innych i nie zamierza rezygnować z tego, co robi. Jest trenerką osób w każdym wieku. Oprócz prowadzenia zajęć na żywo, prowadzi treningi również online. Zestawami ćwiczeń i olbrzymią ilością motywacji dzieli się na swoim kanale w serwisie YouTube oraz profilu na Instagramie o nazwie takimika_poweraging.

Jak się starzeć, a jak nie – rady Takimiki
Trenerka fitness z Japonii oprócz kanału na YT i profili w mediach społecznościowych, prowadzi również stronę internetową, na której m.in. dzieli się swoim podejściem do życia. Przyznaje, że wielu ludzi na całym świecie starzeje się przedwcześnie, ponieważ sami rezygnują z różnego typu aktywności i uważniejszej troski o siebie, używając argumentu "jestem już za stary".

Uważa, że "starzenie się" i "starzenie się biologiczne" to dwie różne sprawy. To biologiczne jest naturalnym procesem i u każdego przebiega nieco inaczej. Z kolei samo "starzenie się" jest mocno zależne od postępowania człowieka, jego podejścia do siebie samego. Ten rodzaj starzenia zaczyna się od stopniowej rezygnacji z wielu czynności i tłumaczenie tego "bo jestem stary". Takimika udowadnia, że takiemu starzeniu się można zapobiec - jeśli tylko mamy możliwość wpływu na swoją sprawność fizyczną. Przekonuje innych, że kondycja serca i ciała może się poprawiać i ewoluować przez całe nasze życie, również w późniejszych jego latach, powszechnie uznawanych za ludzką "starość".

Marzeniem Takimiki jest utrzymanie formy do 100. roku życia, by pokazać światu, że to naprawdę jest możliwe.

https://www.youtube.com/watch?v=n0cXBM5cz-E

Czytaj więcej na: https://dziendobry.tvn.pl/a/tamika-ma-9 ... aign=paste
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 15327
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1035
x 445
Podziękował: 16655 razy
Otrzymał podziękowanie: 23531 razy

Re: starość-jak z nią żyć

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 05 maja 2021, 09:46

no właśnie w tej kwestii:

Rozwód roku. Bill Gates zatrudnił 97-letniego prawnika z Los Angeles
97.jpeg
97.jpeg (45.65 KiB) Przejrzano 660 razy
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
70bart@protonmail.com
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 19950
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 978
Podziękował: 33928 razy
Otrzymał podziękowanie: 27143 razy

Re: starość-jak z nią żyć

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 31 mar 2022, 20:07

10 Najstarszych ludzi wszechczasów
31 mar 2022

https://www.youtube.com/watch?v=FZyJfn6lfWc

MĄDRA SOWA

Według kilku artykułów, średnia długość życia będzie nadal wzrastać w przyszłości. Dopiero od 1900 roku w wielu krajach dostępna jest odpowiednia dokumentacja, taka jak akty urodzenia. Istnieją prawdziwi ludzie, którzy twierdzą, że urodzili się wcześniej. Niektórzy z nich zostały oficjalnie potwierdzoni przez Księge rekordów guinessa, ale w innych przypadkach istnieje tylko częściowy dowód. Dziś zebraliśmy listę dziesięciu najstarszych ludzi wszech czasów.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 19950
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 978
Podziękował: 33928 razy
Otrzymał podziękowanie: 27143 razy

Re: starość-jak z nią żyć

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 11 maja 2022, 17:09

TE GRZYBY CHRONIĄ PRZED STARZENIEM - dr n. med. Irena Dawidiuk © 2022 VTV
Data premiery: 5 maj 2022

https://www.youtube.com/watch?v=Wojd2UzY91Y

STUDIO - VTV1
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 19950
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 978
Podziękował: 33928 razy
Otrzymał podziękowanie: 27143 razy

Re: starość-jak z nią żyć

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 23 maja 2022, 13:36

Obrazek

A skąd mam wiedzieć, jak powinnam się zachowywać w moim wieku? Nigdy wcześniej nie byłam w takim wieku !

Foto- Jirí Jíru - Swinging grannies, Slovakia 1966
0 xODPOWIEDZ