Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

marcin222
Posty: 31
Rejestracja: sobota 28 maja 2016, 17:00
x 1
x 3
Podziękował: 184 razy
Otrzymał podziękowanie: 56 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: marcin222 » sobota 15 lip 2017, 16:51

Czy bezpieczne jest wypicie DMSO z kilkoma kroplami wody utlenionej 3%? Czy taki miks ma sens i czy może on wzmocnić działanie samej WU, która dzięki DMSO przenikającemu każdą tkankę może działać na cały organizm jeszcze lepiej? Pewien pan z mojej pracy który od kilku lat używa DMSO codziennie powiedział mi że tak można, ale mam wątpliwości bo nigdzie w sieci nie mogą znaleźć żadnych konkretów na ten temat.

A druga kwestia - czy askorbinian sodu dodany do DMSO ma większą przyswajalność i czy jest jakikolwiek sens takiego połączenia? Chodzi mi raczej o stosowanie wewnętrzne.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 15 lip 2017, 17:09

Czytałem Fischera, coś o tym pisze, nie mam teraz książki, krąży po kolegach.
Polecam zapoznać się, warto, praktyk ze stażem:

https://www.ceneo.pl/39577616
Obrazek
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: dama » czwartek 20 lip 2017, 13:38

Stosuje DMSO jak cos boli w stawach w mięsniach na siniaki ale nie wiem czy mozna smarowac miejsca po zastrzykach
takie wiecie zasinione no i zrosty , też sie robia.
Czy ktos ma doswiadczenie i stosował czy ja pierwsza o to pytam ?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 20 lip 2017, 23:33

@marcin - woda utleniona zmienia DMSO w MSM a ten ma potencję 16 razy mniejsza niż DMSO, więc róby tego typy wzmacniania DMSO raczej wychodzą bokiem.

@dama, DMSO na pewno pomoże zmniejszyć odczuwanie tych wylewów i zrostów, ale do przyspieszania ich pozbywania się potrzeba jakiegoś czynnika przyspieszającego wchłanianie, najlepiej w żelu, teraz jest mnóstwo w aptekach, może być z arniką, chyba też z heparyną.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Kumor44
Posty: 9
Rejestracja: sobota 22 lip 2017, 09:35
x 4
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: Kumor44 » sobota 22 lip 2017, 09:40

Czesc wszystkim, jestem tu nowy, zaczalem stosowac DMSO ktore kupilem na ebayu (70% dmso, 30% żel aloesowy) ale po 3-4 dniach mialem duzo syfu ktory ze mnie wychodzil gdzie sie tego przestraszylem.

Czytając forum jednak zdecydowalem sie uzywac dalej bo to proces oczyszczania jak widac.

Chcialbym to kupic swojemu dziadkow ktory ma problemy bólowe plecow, nóg, ale pije on duzo piwa i nie wiem jak to sie ma do tego... Moze mi ktos pomoc odpowiedziec na pytanie czy mozna to stosowac jesli sie pije alkohol ???
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 22 lip 2017, 09:49

Witaj @Kumor na forum. Akurat do tego alkohol ma się nijak, w sumie jest to przecież inny rozpuszczalnik.
Jeśli pije dużo piwa i jego organizm tego potrzebuje, to może też chodzić o niedobory witamin z rodziny B.
Ja zafundowałbym mu 250 kapsułek B50, po 2 na dobę przez pierwszy miesiąc, potem po jednej. A dodatkowo jeszcze może B3 i B12, ale poczytaj temat o tych witaminach może skojarzysz coś więcej.
DMSO daje silne efekty oczyszczania, no i jeden przykry zapachowo efekt uboczny.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: dama » sobota 22 lip 2017, 13:26

kumor@ jak stosujesz DMSO przez smarowanie czy picie i co naczy ze wiele syfu zaczeło wychodzic

jak to sie objawia ?
Ja DMSO stosuje do wcierania na skóre czy na bolace miejsca ale nie zauwazyłam
zeby jakies syfy wychodziły . .
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » sobota 22 lip 2017, 13:37

poprzez stosowanie wewnętrzne jest duże oczyszczanie ale też i zapaszek konkretny. Tak naprawdę to ja właśnie dlatego, że tak to później wychodzi z człowieka nie stosuje wewnętrznie.
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: dama » sobota 22 lip 2017, 14:05

blue czy DMSO mozna wcierac w żylaki na nogach czy to moze rozrzedzić krew ?
kóra na nodze po wylewie żylaków jest ciemiejsza jak opalona i po posmarowaniu DMSO wacik zabarwił sie od tej ciemnej skóry -dlaczego ?
0 x



Anowik
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 23 cze 2016, 11:18
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: Anowik » piątek 28 lip 2017, 12:56

Czy miał ktoś taki objaw po stosowaniu DMSO, że nie mógł spać? Bez względu na to ile użyję i jakiego stężenia, czy posmaruję tylko dłoń czy całe plecy, po 4 dniach nie mogę spać. Ból się zmniejsza albo zanika zupełnie. Po odstawieniu, po dwóch dniach sen wraca. Ale ból też wraca. Tak samo miałam z woda utlenioną. Przy 30 kroplach przestawałam spać. Czego to może być objawem?
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » piątek 28 lip 2017, 15:46

ciężko powiedzieć, dlaczego tak DMSO wpływa na Ciebie. Bardzo ciekawe zależności. Może przysadka, melatonina... Sam nie wiem, tak gdybam. Ale świadczy to dobitnie o tym, że każdy z nas inaczej reaguje na ten sam środek i dlatego właśnie nie można uogulniać danego suplementu do grupy osób...
Obserwuj, może organizm się przestawi, przyzwyczai
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
Hall9000
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 23 cze 2014, 15:21
Podziękował: 35 razy
Otrzymał podziękowanie: 56 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: Hall9000 » wtorek 01 sie 2017, 11:26

Kiszka pisze:przydałaby się jakieś przepisy do stosowania DMSO. Jak, z czym, i na co. Może ktoś ma jakieś takie właśnie rozpiski, to by bardzo ułatwiło stosowanie.

Jak ja zacząłem używać rozcieńczone na pół z wodą to piekła skóra i trochę się zniecheciłem, ale wiem że może jeszcze bardziej się rozmaja aby właśnie takiego efektu pieczenia nie było...


Ile ml dziennie tego wcierałeś w skórę ??
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » wtorek 01 sie 2017, 12:01

a nie wiem ile ml. mam buteleczkę z psikaczem i tak dawkuje
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 34
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 609 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: kupfer » wtorek 01 sie 2017, 22:46

Witam.Interesuje mnie odpowiedź na pytanie kol. dama z dnia 22 lipca,które było skierowane do blu,ale jeśli ktoś coś wie na temat to proszę do tablicy. ;)
Wiem z książki J. Zięby,że małe nitki żylaków można wyleczyć wodą utlenioną poprzez wcieranie.
Pozdrawiam.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 01 sie 2017, 23:57

@dama, skoro mnie wywołują to sie zgłaszam.
Oczywiście można wcierać DMSO, w skórę w miejscu żylaków, ale magicznej mocy ono nie ma i krwi nie rozrzedzi.
Bardziej rozrzedzi przy piciu, ale też nie rewelacyjnie. Nie oznacza to, że wcieranie DMSO w żylaki nic nie daje, daje sporo dla samych naczyń krwionośnych, naprawia je, regeneruje i uelastycznia, ale nie na zasadzie cudu, a systematycznego działania.
DMSO jest bardzo dobrym, organicznym rozpuszczalnikiem i rozpuszcza też zawarty w skórze pigment. Zawsze piszemy, że DMSO transportuje wszystko ze sobą do krwi, ale prawda jest taka, że jeśli dla DMSO jest otwarta droga przez skórę to jest ona dwukierunkowa i co nieco wróci na powierzchnie. To tak obrazowo i łopatologicznie.

Odnośnie stężenia, to zależy zasadniczo od wrażliwości skóry używającego, większość znosi 50%, bardzo wrażliwi (e) 30%, a ci gruboskórni nawet 70% i najlepiej rozcieńczać do wcierania sokiem z aloesu, on mocno łagodzi to pieczenie.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Hall9000
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 23 cze 2014, 15:21
Podziękował: 35 razy
Otrzymał podziękowanie: 56 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: Hall9000 » środa 02 sie 2017, 14:58

Ja wsmarowuje od miesiąca w skórę ok 15 ml dziennie DSMO z wodą utlenioną ( 3 % niestety ) pół na pół czyli stężenie DSMO wynosi 50 %.
Wnioski:
- na pewno łagodzi ból stawów i mięśni
- na pewno kasuje łuszczycę - od 8 lat takiej ładnej nie miałem prawie niewidoczna
- prawdopodobnie kasuje mykoplazmę lub inne robale bo flegmy prawie nie mam a mordowałem się od lat 5 - lub jest to efekt przeciwalergiczny - któryś z tych wariantów jest na pewno prawdziwy

Dziwi mnie tylko,że nie ma tego śmierdzącego zapachu o którym wszyscy piszą.Może więcej trzeba tego wcierać - problem w ty,że nie wiem ile,maksymalnie można,
Jeden podobno pił 30 ml latami więc sądzę,że do takiej dawki do wcierania w skórę mogę dojść.
Pozdrówki
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » środa 02 sie 2017, 17:50

potężny zapach czosnku zmiksowanego z cebulką jest przy stosowaniu dogębnym... przy zewnętrznych smarowaniach i nacierkach nie będzie tego efektu łał ;)
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Kumor44
Posty: 9
Rejestracja: sobota 22 lip 2017, 09:35
x 4
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: Kumor44 » środa 09 sie 2017, 13:48

Czy moglby ktos wrzucic kilka linkow z DMSO do picia i DMSO do smarowania ??? Bylbym wdzieczny. Moze byc ebay lub allegro. Znalazlem sam kilka plynow dmso ale nie wiem czy sa one "naturalne" czy "chemiczne". Dzieki
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » środa 09 sie 2017, 15:09

kup sobie DMSO jak najbardziej czyste i później sobie już z tematu tego kombinuj z maściami czy tam do picia. DMSO jest tylko naturalne ale właśnie musi być jak najbardziej czyste procentowo
1 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 14 sie 2017, 20:19

0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

eskamila
Posty: 20
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 12:21
x 2
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 17 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: eskamila » sobota 19 sie 2017, 14:31

Czy DMSO można wcierać w pieprzyki? Mam na twarzy 6 pieprzyków, które doprawiają mnie o kompleksy. Znajomi polecają mi usunięcie poprzez wypalenie albo laserowo, ale nie wiem co zrobić, czytałam że DMSO mogło by być pomocne, ale nie wiem jak zastosować? Czy może smarować jodyną? Czytałam różne informacje, że można Wodą utlenioną, cytryną,ale boję się eksperymentować, czy mogłabym prosić o konkretną informację, czy raczej udać się na ten zabieg usunięcia?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 19 sie 2017, 14:48

Na usunięcie zawsze będziesz miała czas, więc możesz poeksperymentować.
Trudno powiedzieć jaki charakter mają te zmiany, ale przy swoich właściwościach DMSO nie może zaszkodzić, przy czym nie spodziewałbym się ich wybielenia.
Radykalnym sposobem jest użycie wody utlenionej 30% (perhydrolu), nanoszenie wacikiem spowoduje działanie podobne do fizycznego oparzenia (będzie chwilowo piekło), potraktowana powierzchnia zrobi się biała. Wielokrotne powtórzenie tego zabiegu spowoduje likwidację zmiany. Zaletą jest, że takie działanie nie pozostawia blizn, w przeciwieństwie do sposobów operacyjnych.

@Hall - zmieszanie DMSO z wodą utlenioną, tylko obniża jego potencję - DMSO nie transportuje WU wgłąb, bo WU utlenia DMSO do postaci MSM, która jest 16 razy słabsza od DMSO. Takie działanie jest bez sensu.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 19 sie 2017, 15:19

Radykalnym sposobem jest użycie wody utlenionej 30% (perhydrolu), nanoszenie wacikiem

I raczej niebezpiecznym.
Lugola jak najbardziej.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 19 sie 2017, 17:36

Nie ma nic niebezpiecznego w takim zastosowaniu jak wymieniłem, wacikiem zbyt dużej powierzchni poza zmienioną nie zwilży, a nawet jeśli to tylko odnowi naskórek. Gdyby nie efekt pieczenia (jak przy oparzeniu) byłaby to najlepsza metoda pod słońcem. Dlatego stosują nieliczni i harcore'owcy zwłaszcza wstrzykując sobie w zmiany nowotworowe. Jednak i to ma swoją zaletę - taki sposób likwidowania nowotworu nie wywołuje u niego alarmu i nie próbuje on przerzutów, co ma miejsce w przypadku zwyczajnego wycinania skalpelem!
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » sobota 19 sie 2017, 19:02

Czy 30% WU lub DMSO można by zlikwidować dziwną narośl/zmianę skóry której zdjęcie wstawiłam w temacie Nasze porady... ?
Załączniki
987.jpg
987.jpg (40.18 KiB) Przejrzano 13248 razy
0 x



ODPOWIEDZ