Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Awatar użytkownika
Thotal
x 27
x 253
Podziękował: 6035 razy
Otrzymał podziękowanie: 12043 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 23 lut 2020, 23:06

Jerzy Zięba ...

https://www.youtube.com/watch?v=ZJJvRvqAl4E

Pozdrawiam - THoTal :)
0 x

eska13

Nieprzeczytany post autor: eska13 » środa 01 kwie 2020, 00:32

Słuchajcie to teraz ja i wołanie o pomoc i niech mi ktoś doradzi z doświadczeniem.....co dalej robić
Od 3 mcy zatoki z ropną wydzieliną i ciągły ból gardła raz lepiej raz gorzej...DMSO zaczęłam pić od 3 tyg w ilości 5 ml dziennie z wit C 1g razem oprócz tego inhalacja DMSO 40% i super odetkalo nos, wydzielina się wyklarowała...po tygodniu pojawiła mi się afta i też DMSO dało jej radę w 2 dni no złoty lek...ale zaczęło mnie boleć gardło myślałam że to alergia wiosenna ja przed wczoraj patrzę w gardło a tam po raz 1 w życiu Candida ma imprezę na całego plus dzusuaj rano zaczęło mnie potwornie piec w przełyku jakbym zgage miała...mój mówi że cuchne jak cholera i co dalej ma ktoś z Was jakieś doświadczenie??? Skąd grzyb i jak dalej z DMSO ?
Dodam jeszcze że od kilku dni mam migrenę i tak ogólnie jedyną rzeczą którą leczę to Hashimoto ;)
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 372
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13044 razy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 03 kwie 2020, 12:39

A w ogóle kontrolujesz sobie pH organizmu? Candida lubi jeść cukier i mnożyć się w kwaśnym środowisku.
Chyba w twoim przypadku najlepsza na candida byłaby terpentyna, nawet na cukier, bo najszybsza.
Boraks działa, ale relatywnie wolno, możesz robić inhalacje roztworem boraksu, jeśli wytrzymasz mydlany smak, zaś inhalacje z wody utlenionej 0,5% usuwają wirusy, bakterie i grzyby.
0 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

eska13

Nieprzeczytany post autor: eska13 » wtorek 07 kwie 2020, 21:25

Nie:( kurcze czyli odstawić DMSO? I terpentyna w ruch w jakiej ilości i przez jaki czas ?
0 x

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
x 61
x 551
Podziękował: 26775 razy
Otrzymał podziękowanie: 17354 razy

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 07 kwie 2020, 21:36

eska13 pisze:
środa 01 kwie 2020, 00:32
Od 3 mcy zatoki z ropną wydzieliną i ciągły ból gardła raz lepiej raz gorzej...
złożony problem, wieloetapowy, mamy kilka tematów z tym związanych:

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... lit=zatoki

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... lit=zatoki

dieta- szczawiany, pasożyty itd:
Bardzo szybkie leczenie zwykłego przeziębienia
http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... nia#p94141

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... o%C5%BCyty

Terpentyna
http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... terpentyna
0 x

czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

eska13

Nieprzeczytany post autor: eska13 » środa 08 kwie 2020, 09:33

Wielkie dzięki :P
0 x

Viola65
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post autor: Viola65 » środa 03 cze 2020, 19:51

Witam serdecznie
Jestem tu nowa i czytając te rewelacje od razu zakupiłam DMSO sądząc(o głupia,naiwna) że smrodek mnie nie dopadnie .
Dziś wypiłam 3 raz i niestety zapaszek daje czadu.
Jest mi ogromnie przykro ponieważ już po pierwszym podaniu ustąpiły bóle kolan które potwornie uniemożliwiały wiele robót.

Po 2 podaniu oprócz niebolących kolan ustąpił ból kręgosłupa (kręgi szyjne) a ponadto ogromne siły witalne we mnie wstąpiły,

zuję się niesamowicie,torpeda po prostu.
Dziś biegam tu i tam szczęśliwa bez żadnych dolegliwości,ale mimo tylu pozytywów z picia DMAO niestety nie mogę dalej zażywać by Ślubny izolacji mi nie zrobił :)

I tu prośba do blu (chylę czoła za ogromną wiedzę którą chętnie dzieli się z innymi)proszę Cię ogromnie o informację czym mogę zastąpić DMSO by efekty były takie same.

Jest tu mowa o MSM ale jest dużo słabsza i pojęcia nie mam jaką ilość musiałabym wypić by była równowartość jednej łyżeczki Dmso,

Bardzo przepraszam za zawracanie głowy ale nie wiem kogo mam poprosić o pomoc.
Dziękuję z góry
pozdrawiam.
0 x

Viola65

Nieprzeczytany post autor: Viola65 » piątek 05 cze 2020, 16:25

Oj, chyba już wszystko zostało powiedziane.Pozdrawiam.
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 372
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13044 razy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 05 cze 2020, 18:02

Witaj @Viola na forum.
Twoje spostrzeżenie jest słuszne, trudno cokolwiek dodać do tego co w tym temacie napisano.
DMSO jest 17 razy silniejszy od MSM, więc trudno byłoby adekwatną ilość pobrać, choć nie jest toksyczny, więc zamiast łyżeczki DMSO trzeba byłoby wziąć 85 g MSM, co nie jest realne. 6-10 g dziennie można brać, o ile pozytywne efekty z czasem przyjdą, to natychmiastowych niestety nie ma.
0 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Viola65

Nieprzeczytany post autor: Viola65 » poniedziałek 08 cze 2020, 10:04

Witam
Dziękuję serdecznie Blu za odpowiedź ,jest dla mnie bardzo ważna.Już zakupiłam SMS nawet szybko przesyłka dotarła.I już od dziś działam według Twojej propozycji.Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.
0 x

ODPOWIEDZ