Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Zappery

Awatar użytkownika
Baro063
Posty: 291
Rejestracja: sobota 28 mar 2015, 15:32
x 14
x 5
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podziękowanie: 247 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: Baro063 » sobota 25 lip 2015, 21:56

Pomoże, przed wczoraj rozmawiałem z Janem, i mówił że wyleczyć próchnicę można, przecież to prąd.
I mówił też że kilka gabinetów stomatologicznych jego zappera używa , to samo w szpitalach.
Właśnie też miałem zamiar kupić, chyba zamówię, 300 zł to nie jest aż tak dużo. Skoro dr Clark robiła badania, to musi działać. Prąd ma nie działać ; >
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 25 lip 2015, 22:02

Chłopaki, nie podniecajcie się zbytnio zapperami! Bo jeszcze wam nowe zęby od tego prądu wyrosną.
Może zapper kiedyś usunie jakąś bakterię przyczyniającą się do próchnicy, ale dziur i tak wam nie zalepi.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Baro063
Posty: 291
Rejestracja: sobota 28 mar 2015, 15:32
x 14
x 5
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podziękowanie: 247 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: Baro063 » sobota 25 lip 2015, 22:09

Ja się nie podniecam, ale to musi działać.
Ja np dziur nie mam ; ) ale jeśli wszystkie bakterie się zabije to nowa tkanka przecież powstaje?
A Jan w jednym z filmiku mówił, albo i Pan Marek że zrobił sesję wieczorem i rano nie miał nalotu na języku.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 25 lip 2015, 22:25

Jak tam sobie chcesz, to twoje pieniądze.
Może i nalot usunął, bo jego powodów może być co najmniej kilka. Często na początku stosowania występują dość spektakularne efekty, bo dla organizmu to coś nowego, a potem najczęściej użytkownicy się zniechęcają - bo efektów już nie widać, a jeżeli już, to po relatywnie długim czasie stosowania.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Baro063
Posty: 291
Rejestracja: sobota 28 mar 2015, 15:32
x 14
x 5
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podziękowanie: 247 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: Baro063 » sobota 25 lip 2015, 23:01

Jak często? Jak występuję to znaczy że działa, na początku działa a później już nie ? ;) przecież Jan pokazuje w filmikach wiadomości z podziękowaniami, nawet w nowym filmie o efektach część 2 https://www.youtube.com/watch?v=T-Dx-n54fR0
Łuszczyca niby nieuleczalna jest, a w ciągu 2 tygodni można ją wyleczyć.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 25 lip 2015, 23:15

Już pisałem, zapper działa jak karabin maszynowy, gdy na początku przeciwników dużo, trup ściele się gęsto, gdy są pojedynczy, możesz ich nigdy nie trafić.
Ja jestem zwykle daleki, od uwierzenia w różne rewelacje, myślę, że częściej w tych wyleczeniach bywają błędne diagnozy medyczne, co jest dość powszechne, a przykładów bezlik.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Baro063
Posty: 291
Rejestracja: sobota 28 mar 2015, 15:32
x 14
x 5
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podziękowanie: 247 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: Baro063 » sobota 25 lip 2015, 23:19

Ale chyba na darmo nie są pisane książki na ten tema, jeśli nie pomoże to Pan Jan zwraca pieniądze.
0 x



Awatar użytkownika
Baro063
Posty: 291
Rejestracja: sobota 28 mar 2015, 15:32
x 14
x 5
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podziękowanie: 247 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: Baro063 » sobota 25 lip 2015, 23:31

Ale chyba na darmo nie są pisane książki na ten tema, jeśli nie pomoże to Pan Jan zwraca pieniądze.
Tak czytam poprzednie strony i inaczej się wypowiadałeś ; )
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 26 lip 2015, 00:13

Owszem zapper działa, ale nie na wszelki przypadek. To doskonała broń w walce z patogenami, jednak w takiej formie walka może być bardzo długa.
Dziś już są dostępne selektywne urządzenia, mikroprocesorowe, jak choćby wymieniany "Spoky2" , które są o wiele bardziej efektywne.
Jednak zasadą jest, że wiesz, co chcesz ubić, chociaż Spoky ma też chyba funkcję skanera.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Baro063
Posty: 291
Rejestracja: sobota 28 mar 2015, 15:32
x 14
x 5
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podziękowanie: 247 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: Baro063 » niedziela 26 lip 2015, 01:17

No ale dział. To najważniejsze.
Spoky2 Ile kosztuje, na pewno więcej niż ten Jana Taratajcio ?
0 x



Awatar użytkownika
Baro063
Posty: 291
Rejestracja: sobota 28 mar 2015, 15:32
x 14
x 5
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podziękowanie: 247 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: Baro063 » niedziela 26 lip 2015, 03:21

N ale działa. To najważniejsze.
Spoky2 o wiele jest droższy niż Jana Nunczako.
Na początku wspominałeś że Nunczako jest dobry więc taki na pewno jest
0 x



tadwoj
Posty: 28
Rejestracja: piątek 24 kwie 2015, 09:59
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 34 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: tadwoj » niedziela 26 lip 2015, 07:38

Baro063 pisze:N ale działa. To najważniejsze.
Spoky2 o wiele jest droższy niż Jana Nunczako.
Na początku wspominałeś że Nunczako jest dobry więc taki na pewno jest


Jeśli ten zapper kosztuje 300 zł, a Spooky2 115$, to dlaczego piszesz że jest o wiele droższy.
Druga sprawa to Nunczako ma się tak do Spooky2, jak hulajnoga do samochodu, jednym i drugim dojedziesz.
Jak nie znasz prawdziwych "maszyn Rifea', to się przynajmniej nie ośmieszaj z tymi zabawkami.
W czasach Huldy Clark , to tak, bo maszyny Rifea były zniszczone i zakazane, na szczęście to się zmieniło.
Blu tłumaczy Ci to dość długo , a Ty swoje.
0 x



Awatar użytkownika
Baro063
Posty: 291
Rejestracja: sobota 28 mar 2015, 15:32
x 14
x 5
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podziękowanie: 247 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: Baro063 » niedziela 26 lip 2015, 13:22

To Nunczako albo Spooky2, twoim zdaniem to pewnie Spooky2 jest lepszy od Nunczako ? : )
To gdzie Spooky2 można zakupić? jeśli to na polskie ok 440zł to wcale nie tak dużo ;)
0 x



tadwoj
Posty: 28
Rejestracja: piątek 24 kwie 2015, 09:59
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 34 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: tadwoj » niedziela 26 lip 2015, 13:30

Baro063 pisze:To Nunczako albo Spooky2, twoim zdaniem to pewnie Spooky2 jest lepszy od Nunczako ? : )
To gdzie Spooky2 można zakupić? jeśli to na polskie ok 440zł to wcale nie tak dużo ;)



poczytaj:http://www.spooky2.com/
0 x



Awatar użytkownika
layla
Posty: 334
Rejestracja: środa 08 kwie 2015, 10:46
x 8
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 552 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: layla » poniedziałek 24 sie 2015, 22:23

Jeśli chodzi o nalot na języku i ranki to ssanie oleju Ci pomoże. Jestem tego żywym przykładem i jeszcze jedna osoba z mojej rodziny. Poszukaj wątku, jest tutaj. Jak idzie do przyczyny to sądzę, że w kieszonkach zębów lub w węzłach chłonnych lub moich zatokach bądź uchu coś siedzi i po zaniechaniu ssania znów wyszło.
Piłam boraks w dawce leczniczej, nalot trochę zmalał ale nie zeszedł. Grzybicy test EAV nie wykazał. Nalot praktycznie zszedł podczas ssania oleju ale została środkowa linia pionowa , pogoiły się dziąsła, rozjaśniły zęby, zszedł kamień.
Totalnie nalot zlikwidował mi... jęczmień. Piję go już dłuższy czas, język już praktycznie różowy, bez czyszczenia szczoteczką.

Jeśli idzie o te moje kłopoty co powyżej, mam urządzenie do protokołu becka, zamierzam próbować.
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 25 sie 2015, 11:19

@layla,
Mogłabyś cos więcej napisać na temat urządzenia do protokołu becka ?
Może jakieś linki ?
Trochę przejrzałam w sieci i jest to bardzo interesująca sprawa.
0 x



Awatar użytkownika
layla
Posty: 334
Rejestracja: środa 08 kwie 2015, 10:46
x 8
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 552 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: layla » wtorek 25 sie 2015, 15:29

@Sandra.
Na stronie Vibronika, możesz zakupić projekt wykonania urządzenia za niecałe 80 zł do celów prywatnych. Autor podaje jakie części są potrzebne, gdzie i co kupić.
Zaprzyjaźniony elektronik wykona to bez kłopotu lub ktoś kto ma smykałkę elektryczną i lubi dłubanie. W projekcie , oprócz wskazówek technicznych jest także opis, jak wykonywać protokół zdrowotnie: picie wody, używanie sprzętu oraz cenne wskazówki.

Ja nie będę miała pełnego protokołu Becka.
Z 4 opcji, na które składa się cały protokół mam 2: urządzenie zaper Becka oraz srebro koloidowe. brakuje mi wody ozonowej i pulsera magnetycznego. O pulserze, autor także pisze, więc można się dowiedzieć jak go zrobić.. Srebra potrzeba bardzo dużo, więc wytwornica jest konieczna bo kupowane srebro może nie być dobre i kosztuje krocie.
Póki co mam zamiar bawić się w to połowicznie, sądzę że pomoże mi na bóle stawowe oraz opryszczkę a także zatoki. Jeśli będą sukcesy, pomyślę o pozostałych opcjach aby była całość.

Chcę jednak zacząć od badania krwi, kropli przed i po aby ten eksperyment był bardziej wizualny.
0 x



Awatar użytkownika
mikok
Posty: 137
Rejestracja: niedziela 28 gru 2014, 22:16
Lokalizacja: Poznań
x 8
Podziękował: 108 razy
Otrzymał podziękowanie: 185 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: mikok » sobota 21 lis 2015, 15:28

Kiedyś gdzieś w sieci wyczytałem że przyjmowanie ziół podczas używania zappera to nie jest dobry pomysł i chyba coś w tym jest. Ostatnim razem kiedy tak zrobiłem na drugi dzień czułem się jakby koń kopnął mnie w głowę. Bolało mnie chyba wszystko. Czy ktoś z Was miał podobne objawy?
P.S.
W końcu forum znów ruszyło!!!!
0 x



Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: euroscan » poniedziałek 23 lis 2015, 06:56

- jak tam prace, testy protokołu Becka ?
O pulserze, autor także pisze, więc można się dowiedzieć jak go zrobić..

- zrobiłem pulser magnetyczny (inna fajna nazwa Prysznic magnetyczny, nie ma to jak handlowcy...) wg tej stronki i wyszedł dość słaby.
- uzyskałem marne parametry, mierzone tak jak autor strony podaje.
- dość dużo zmodyfikowałem i uzyskałem około 100 mV na tej petli z drutu, tak jak pisze w instrukcji.
- stosowałem pulser aby usunąć ból zęba, minął ten ból po czasie około półtora tygodnia.(pulser miał w impulsie około 1 Tesli.)
- za to zastosowane do bółu kolana nic nie pomogło, widać za małe pole magnetyczne.
- dla składaczy tego urzadzenia powiem, że spaliłem podczas używania 3 cewki oraz chyba z 6 triaków.
- orientowałem sie na rynku polskim , są podobne urządzenia ale dają pole magnetyczne około 2 000 Gausów, czyli mizernie, ale opinie za to są dobre i ludziom pomaga i tak trzymać.
- jest też Sweeper z pętla magnetyczną i programami do wybija patogenów i innych chorób.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 23 lis 2015, 19:53

Największym pulserem w sensie mocy są urządzenia PAPIMI, parametrów nie pamiętam, używa się cewki w postaci 2 zwojów grubego kabla, na stawy, kolana działa, leczyli narciarzy po wypadkach.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: euroscan » wtorek 24 lis 2015, 07:43

- parametrów tego Papimi też nie znalazłem, ale patrząc na obrazek to chyba ma te 2-4 Tesle.
Załączniki
PAPIMI_edited-1.jpg
(63.42 KiB) Pobrany 13 razy
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
mikok
Posty: 137
Rejestracja: niedziela 28 gru 2014, 22:16
Lokalizacja: Poznań
x 8
Podziękował: 108 razy
Otrzymał podziękowanie: 185 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: mikok » środa 16 gru 2015, 14:40

Sopooky2 zamówiony już jedzie DHL-em z Chin.
Kupiłem Generator 10MHz, Spooky Bost, Spooky remote BN, i ten układzik jakby coś się spaliło.
Dostawa do 5 dni.
Ciekawe czy naliczą mi vat i cło. Podobno Chińczycy wpisali niższą wartość aby tego uniknąć, ale zobaczymy.
0 x



Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: euroscan » środa 16 gru 2015, 18:21

- na alegro był do sprzedania nowy spooky2, cena 1300zł.
- a co będziesz wybijał na początek ?
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
mikok
Posty: 137
Rejestracja: niedziela 28 gru 2014, 22:16
Lokalizacja: Poznań
x 8
Podziękował: 108 razy
Otrzymał podziękowanie: 185 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: mikok » środa 16 gru 2015, 20:51

Ja zapłaciłem 975zł teraz pytanie czy doliczą mi cło i vat. Jeśli doliczą to też wyjdzie ok 1300zł
Najpierw wybijam chlamydię potem EBV. Masz jakieś wskazówki co do użytkowania? Nie chcę na początku popełnić jakiś grubych błędów.
0 x



Awatar użytkownika
mikok
Posty: 137
Rejestracja: niedziela 28 gru 2014, 22:16
Lokalizacja: Poznań
x 8
Podziękował: 108 razy
Otrzymał podziękowanie: 185 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: mikok » poniedziałek 21 gru 2015, 21:23

Doliczyli mi 92zł Vat więc za komplet wyszło 1067zł. Faktycznie zaniżyli cenę i cło mnie ominęło.
Zaczynam testować- właśnie go zainstalowałem :)
0 x



ODPOWIEDZ