Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Zappery

soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: soma » niedziela 20 mar 2022, 12:56

spairo, do spinera masz link na FB. Mozesz poczytac i spytac co chcesz.
https://www.facebook.com/cemtechspinoraktom

Ja teraz testuje juz chyba 1,5 miesiaca inne urzadzenie Biomedis Trinity i bardzo je lubie.
Ma programy na pasozyty i wszelkie inne patogeny. Ma tez komplexy zdrowotne, w ktorych sa czestotliwosci zwiazane z dana choroba. W urzadzeniu jest ponad 200 programow, a dodatkowo mozna sobie zladowac 1000 albo wiecej.
http://aparatybiomedis.pl/produkty-biom ... s-trinity/
0 x



wgozno1
Posty: 37
Rejestracja: piątek 01 maja 2020, 18:20
x 1
Podziękował: 108 razy
Otrzymał podziękowanie: 19 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: wgozno1 » poniedziałek 21 mar 2022, 08:35

A ile to kosztuje bo opis jest dość enigmatyczny jak magia jakaś.
0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: soma » poniedziałek 21 mar 2022, 10:34

wgozno1, Biomedis Trinity kosztuje okolo 600 euro.
0 x



wgozno1
Posty: 37
Rejestracja: piątek 01 maja 2020, 18:20
x 1
Podziękował: 108 razy
Otrzymał podziękowanie: 19 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: wgozno1 » poniedziałek 21 mar 2022, 21:51

soma pisze:
niedziela 20 mar 2022, 12:56

Ja teraz testuje juz chyba 1,5 miesiaca inne urzadzenie Biomedis Trinity i bardzo je lubie.
Ma programy na pasozyty i wszelkie inne patogeny. Ma tez komplexy zdrowotne, w ktorych sa czestotliwosci zwiazane z dana choroba. W urzadzeniu jest ponad 200 programow, a dodatkowo mozna sobie zladowac 1000 albo wiecej.
http://aparatybiomedis.pl/produkty-biom ... s-trinity/
Możesz napisać dlaczego C odpowiada, bo na wątku "fale milimetrowe " widziałem,z ę posiadasz też Spinor.
Czy Spinor to było za mało , za słabo i teraz Biomedis Trinity ?
0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: soma » poniedziałek 21 mar 2022, 22:53

wgozno1, Spinor jest dobry, ale trzeba byc zdyscyplinowanym. Trzeba zrobic gruntowne oczyszczenie ciala i spinor w tym pomoze. Ale to oznacza skanowanie informacji z moczu, a kalu, z ciala i potem jako homeopatyczne lekarstwo pic ta wode z przekazana informacja. I tu pojawia sie problem, bo trzeba pic regularnie ta wode, zeby mialo jakis efekt. Robilam to jak bylam mlodsza, a teraz mi to troche ciazy, ciagle zapominam. A to nie moge wypic bo akurat palilam. Tak ze jak ktos jest zdyscyplinowany, to Spinorem mozna duzo zdzialac.

Biomedis Trinity jest latwiejszy w obsludze. Nastawiasz sobie program na np. detox, zawiesisz go na szyje i mozna robic to co ma sie robic. Jest bezproblemowy. Spodobaly mi sie tez programy w Trinity, np. poza czasem, uwalnianie lekow, na problemy z oczami, artroze, krotkowzrocznosc, nawet na miazdzyce, czakry, aure i na co tylko sie chce. Nawet na wzmocnienie miesni (gimnastyka dla leniwych) :)
Zaimponowalo mi co to urzadzenie moze, a duzo z tych rzeczy Spinor nie moze.

Gdy kupilam Trinity mialam duze problemy z ukladem moczowo plciowym. Zadne z moich innych urzadzen nie pomoglo i zdecydowanie mi tak szybko jak Trinity. Odczuwalam ciagly bol w dole brzucha i po wlaczeniu programu "leczenie ukladu moczowo plciowego po 15 minutach bol ustal i potem bylo juz lepiej i lepiej. Zaimopowalo mi to. Nie odczuwam juz zadnych dolegliwosci w tym miejscu.

Oba urzadzenia sa dobre na swoj sposob. To zalezy jakie ma sie problemy, do czego chce sie je uzywac.
U mnie duzym problemem jest artroza w biodrze i mam nadzieje, ze Trinity mi pomoze.
0 x



wgozno1
Posty: 37
Rejestracja: piątek 01 maja 2020, 18:20
x 1
Podziękował: 108 razy
Otrzymał podziękowanie: 19 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: wgozno1 » wtorek 22 mar 2022, 08:29

soma
Bardzo dziękuję za odpowiedź , brzmi bardzo obiecująco. :D
Ja od 2 lat zmagam się z zapalaniem prostaty i jakoś niczym nie mogę usunąć. Kuracja 2 lata temu antybiotykiem Levoxa przez 28 dni nie pomogła - raczej po tym od 1,5 roku odczuwam cały czas bóle w jelitach - być może kamienie w układzie wątrobowym (USG nic nie wykazuje) a mnie boli na prawo od pępka w stronę wątroby jakieś 10cm codziennie od 4 do 18 - jakby jakiś organ zaczynał i kończyła pracę. Wg Mortitz'a parataktycznie każdy ma kamienie w dużej ilości tylko czasami nie zwapnione stąd ciężko wykryć badaniami stąd pomysł na oczyszczanie jelit siarczanem magnezu jak on proponuje 21 dni lub też olejem rycynowym bo po siarczanie jakoś palą jelita potem kilkakrotne wątroby - czyli cytrusy i środek przeczyszczający.

Mam też zapper nunczako standard Taratajcio, ale tym jakoś nie udało się wyleczyć prostaty, tylko poparzyć brzuch jedną z elektrod bo jakoś punktowo dawała napięcie i wypaliła dziurę w skórze.

Koledzy z tym problemem na forum Męskie Zdrowie idą raczej w antybiotyki coraz większe + probiotyki dla odnowy - mnie to trochę przerażą bo ja po Levoxa 500mg /28 dni czułem się fatalnie stąd poszukiwania coś z biorezonansem bo metody od jodu, ziół po picie i inhalacje wodą utlenioną nie zmieniły nic w sposób oczekiwany przez mnie.

Czy możesz sprawdzić czy są tam programy na prostatę ? drogi żółciowe, może trzustkę ?
Czy masz też jakieś urządzenie do diagnostyki ?
Na Allegro jest takie Kwantowy analizator składu stanu ciała QUANTUM ,a le czy ktoś ma na jego temat opinie z własnego doświadczenia ?
0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: soma » wtorek 22 mar 2022, 10:40

wgozno, Na prostate jest program. Na drogi zolciowe i trzustke to sa to czesciwe programy wchodzace w sklad cukrzycy, czy detoxu ciala. Trinity robi komplexowo.
Z tymi programami to jest troche pomieszanie. Ja chcialam, zeby ten pan, u ktorego kupilam Trinity wpisal mi polskie nazwy chorob/programow. I teraz place za to pewna cene. Niektorych programow, ktore powinny byc nie moge znalezc. Jezeli zna sie angielski to lepiej miec wersje orginalna. W wersji orginalnej jest taka opcja, na ktorej mozna zobaczyc, z jakich czesci sklada sie dany komplex leczniczy. I nawet jakby np. trzustki nie bylo w liscie programow, to mozna go znalezc jako czesciowy program w komlexie. Ja mam tez taka funkcje, ale u mnie wyswietla sie po rosyjsku, a tego nie mam jakm przwtlumaczyc.
Ale nie wszystko stracone. Mozna sie nauczyc ladowac programy jakie sie potrzebuje, a nawet mozna poprosic producenta o stworzenie komplexu dostosowanego indywidualnie.
Podaje link do programow:
https://www-biomedis-club.translate.goo ... _tr_pto=sc

Ja mam urzadzenie do diagnostyki i robieniu zabiegow, ale te zabiegi nie sa takie efektywne. Trinity jest duzo bardziej efektywne pomimo, ze jest 6-7 razy tansze niz ten moj Monicor. To teraz robie przewaznie tylko diagnoze na Monicorze. Zabiegi robie z Trinity. I widze dobre efekty.

Trinity dziala tak, ze w pierwszych sekundach gdy sie wlaczy program skanuje cialo i potem dopasowuje czestotliwosci ta, zeby cialo je slyszalo i zrobilo z nich uzytek.

Jest jeszcze takie zagadnienie, ze duzo chorob ma podloze psychosomatyczne. Na Trinity jest sporo programow z tym zwiazanych, np. depresje, leki, stresi wiele innych.
Uczestnicze tez w kursie na Younity pl w kursie "Powrot do korzeni" z Anderasem Goldemannem. Za pomoca glosu, specjalnych spiewow uwalnia od wypartych emocji i to umozliwia wyleczenie. Bardzo sobie cenie ten kurs. W ciagu 20 lekcji, w ktorych jest teoria, transformacja i fil dzwiekowy przechodzi przez kazda czesc ciala i pomaga uzdrowic. Juz przeszlam 5 lekcji i odczuwam zmiany na lepsze. Po 5 lekcji, gdzie balansowal system nerwowy spie "jak zabita". Jak slucham jego spiewow to czesto wchodze w stam theta, co dlugo bylo moim marzeniem. Probowalam osiagnac to za pomoca czestotliwosci ale to zawsze mialo odwrotny skutek i stawalam sie bardziej nerwowa. Za pomoca jego glosu mi sie to udaje. Mozna znalezc troche gratisowych sesji z nim. Warte wyprobowania. Koszt kursu to 250 euro. Nie wiem czy mozliwe jest jeszcze sie zapisac.
Dzisiaj przyszla nastepna, 6 sesja zwiazana z kregoslupem ledzwiowym:
"Dziś czeka na Ciebie kolejny pouczający dzień z Andreasem Goldemannem, ponieważ zagłębimy się w nowej ekscytującej sesji!

Dziś poznasz:
· Prawdziwe znaczenie dobrego snu
· Czym są 3 mózgi i jak dieta może pomóc im lepiej funkcjonować
· Jak kręgosłup lędźwiowy łączy się z naszymi emocjami, energią i problemami
Jesteś poszukiwaczem czy znalazcą? Odkryj to i wiele więcej, oglądając następną sesję."


Mam jeszcze takie przemyslenia na temat zapperow. Sama kiedys kupilam, ale ich dzialalnosc jest ograniczona. Pozabija sie pasozyty, ale jak energia nie przeplywa to one beda sie znowu pojawialy. Zappery moga byc pomocne na jakims etapie, wspomagac, ale nie mysle ze to jest ostateczne rozwiazanie. Zastoje w ciele jak byly tak sa, tylko tymczasowo bez pasozytow. Trzeba usunac przyczyny zastojow.
0 x



wgozno1
Posty: 37
Rejestracja: piątek 01 maja 2020, 18:20
x 1
Podziękował: 108 razy
Otrzymał podziękowanie: 19 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: wgozno1 » wtorek 22 mar 2022, 12:26

Ja też próbuję rozruszać swoje czakry metodą 5 rytuałów tybetańskich opisanych przez Kelder Peter - jakoś po 4 tygodniach brak zmian na lepsze
0 x



bogdantm
Posty: 21
Rejestracja: sobota 16 maja 2020, 11:00
x 2
x 1
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 15 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: bogdantm » sobota 26 mar 2022, 16:33

wgozno1 pisze:
wtorek 22 mar 2022, 12:26
Ja też próbuję rozruszać swoje czakry metodą 5 rytuałów tybetańskich opisanych przez Kelder Peter - jakoś po 4 tygodniach brak zmian na lepsze
jakie zmiany masz na myśli ?
0 x



spairo
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 11 lip 2021, 13:00
x 4
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: spairo » niedziela 27 mar 2022, 21:18

- ja na prostatę stosuję lampy, tj. LED Prostate Device, gdzieś nawet podawałem zdjęcie.
- było już żle, szczególnie z oddawaniem moczu i inne rzeczy, teraz nie narzekam ale trzeba brać lampy systematycznie.
- mam też artrozę w biodrze, IV stan wg zdjęcia rentgenowskiego miałem mieć wstawianą protezę ale zacząłem stosować kolagen MSM Plus.
- obecnie przeszedłem na liposomalny kolagen ale dokończę zakupione liposomy i wracam do MSM Plus (o wiele tańsze.)
- stosuje także na biodro fonowanie trzy razy dziennie aparatem Vitafon-2, bez tego chyba miałbym kłopoty z codziennym rozruchem.
- trochę zabiera czasu ta cała "diagnostyka, lampy 35 minut , fonowanie 3 x godzina ale nie ma wyjścia a jest coraz lepiej.
0 x



spairo
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 11 lip 2021, 13:00
x 4
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: spairo » poniedziałek 28 mar 2022, 13:08

- małe sprostowanie liposomalny to jest koenzym Q10, stosuję także liposomalna witaminę C.
- jedna saszetka z liposomem C to tak jakby wziąść 20 -40 gram askorbinianu sodu we wlewie.
- jedna jest tylko bariera, ceny.
0 x



wgozno1
Posty: 37
Rejestracja: piątek 01 maja 2020, 18:20
x 1
Podziękował: 108 razy
Otrzymał podziękowanie: 19 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: wgozno1 » poniedziałek 28 mar 2022, 18:50

Witam

Witaminy C to przez 2 lata zeżarłem chyba ze 2 kilo - liposomalna samodzielnie -nawet smaczne było, no może na przeziębienie są efekty.
Lampy LED - był/jest jakaś polski producent, ale cena była zaporowa jakieś 7000PLN w 2021- efekty były dyskusyjne na forum Męskie Zdrowie
Wlewy nie stosowałem i raczej nie zastosuję - wg mnie efekty są też dość dyskusyjne, a ceny faktycznie wysokie.

Co do próby rozruszania czakr by wirowały z odpowiednią prędkością - to skoro są odpowiedzialne za przepływ energii - a to ma gwarantować zdrowie = oczekiwałem ustąpienia objawów chorób w pierwszej kolejności, potem ewentualnie kolejnych jak po przywróceniu energii polepszenia wyglądu z powodu w zdrowym ciele , zdrowy duch a zdrowa aura utrzymuje organizm w dobrym zdrowi i tak nawzajem się wspierają
0 x



spairo
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 11 lip 2021, 13:00
x 4
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: spairo » poniedziałek 28 mar 2022, 20:10

- ok zrobisz jak będziesz chciał, jednemu pomaga to innemu tamto.
- ja nie mówiłem o produkcie polskim , tylko z Hong Kongu., urządzenie do fonowania jest produkcji radzieckiej.
- dawno już skończyłem z polskimi produktami , na poziomie p. Taratajcio
- a czakry obecnie i meridiany są w tzw. trybie wedrującym,(rozszerzone , w całkiem innym miejscu) także żadne kotły i blaszaki nie pomogą,
- ja cię to interesuje to posłuchaj dr Aleksandra Wożnego.
0 x



wgozno1
Posty: 37
Rejestracja: piątek 01 maja 2020, 18:20
x 1
Podziękował: 108 razy
Otrzymał podziękowanie: 19 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: wgozno1 » poniedziałek 28 mar 2022, 21:11

spairo pisze:
poniedziałek 28 mar 2022, 20:10
- a czakry obecnie i meridiany są w tzw. trybie wedrującym,(rozszerzone , w całkiem innym miejscu) także żadne kotły i blaszaki nie pomogą,
Tego o blaszakach ie rozumiem - jak mógłbyś rozwinąć.
Ja stosuję 5 rytuałów tybetańskich - czyli nic oprócz odpowiednich ćwiczeń bez użycia narzędzi dodatkowych

Czy to jest coś takiego co posiadasz ?
https://pl.aliexpress.com/item/40012832 ... pt=glo2pol
0 x



spairo
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 11 lip 2021, 13:00
x 4
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: spairo » wtorek 29 mar 2022, 10:50

- ja kupowałem tutaj bezpośrednio, kiedy cła nie było.
https://www.miramate.com/product/mirama ... tate-pack/
0 x



Awatar użytkownika
somiracle
Posty: 60
Rejestracja: poniedziałek 09 lis 2020, 16:31
x 23
Podziękował: 162 razy
Otrzymał podziękowanie: 73 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: somiracle » poniedziałek 06 lut 2023, 17:45

Witam,
czy ktoś może wie jaką częstotliwość mam ustawić na zapperze na objawy grypowe tj. bóle kości , mięśni, podwyższona gorączką, ogólnie bardzo złe samopoczucie. Mam zapper od zakresu od 20 kHz do 1 MHz. Z góry dzieki za sugestie.
0 x


Największym bogactwem jest zdrowie - Virgil

sopla4ever
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 14 kwie 2019, 11:31
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: sopla4ever » czwartek 18 maja 2023, 12:10

Witajcie, stronka biotroniki padła, więc zapytam tutaj. Czy ktoś z Was próbował zamienić standardowy akumulator multizapa na 3 ogniwa 18650? Czy coś poza BMS będę potrzebował zmienić w kodzie lub wymienić jakiś rezystor?

Chodzi mi konkretnie o linijkę 56, w kodzie:
https://github.com/biotronika/multiZAP/ ... ZAP_func.h
#define BATTERY_VOLTAGE_RATIO 0.153 // Include divider 10k/4,7k resistors. 5V*(10k+4,7k)/4,7k = 0,0153 (x10)
Pamiętam Was @euroscan @spairo z forum :)

Czy ma ktoś płytkę PCB multizapa?

P.S.: Jakie komercyjne urządzenie warto obecnie kupić? Czy jest coś o możliwościach spooky2 (oprogramowanie) i w podobnej kwocie na rynku? To nie dla mnie, więc flashowanie albo wysyłanie downloaderem do programu użytkownika [0] będzie uciążliwe.
0 x



spairo
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 11 lip 2021, 13:00
x 4
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: spairo » czwartek 18 maja 2023, 19:49

- ja bym się nie bawił w zmianę kodu, tylko dał oprócz BMS przetwornicę chyba step-down (step-up), ustawił poprawne napięcie na jej wyjściu.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 18 maja 2023, 23:02

@spairo ma rację, przetwornice na te prądy kosztują pojedyncze złotówki. Ja natomiast wiem, że dobry zapper musi mieć jak najbardziej ostre zbocza no i amplitudę sygnału co najmniej 15 V PP dla "gruboskórnych". Dlatego dorabiałem "końcówkę" z komparatorem i szybkim, szerokopasmowym wzmacniaczem operacyjnym z wyjściem R-R, czyli maksimum i minimum sygnału bardzo bliskie linii zasilania.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Zappery

Nieprzeczytany post autor: barneyos » środa 20 gru 2023, 21:12

Healy
Wiem, że to MLM, nie mam żadnych doświadczeń, znam kogoś kto ma itd itp.

np tu:
https://edusol.pl/pl/p/Healy-Medical-Edition/62

Ktoś coś ?
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

ODPOWIEDZ