Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Jarek
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2014, 22:41
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: Jarek » piątek 03 paź 2014, 23:18

Serdecznie dziękuję, za porcję konkretów i rozwianie moich wątpliwości oraz szybką odpowiedź!
Pozdrawiam i życzę wszystkim najlepszego zdrowia!
0 x



vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 360 razy

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: vic88 » wtorek 07 paź 2014, 15:50

Witam!
Mam pytanie do osób, które mają już jakieś doświadczenia z bioflawanoidami. Ten lek, o którym mówicie jest bardzo drogi. Czy mogę użyć preparatów, kryjących się po tym linkiem - http://ukrainashop.com/search/?fraza=taxifolin&submit.x=0&submit.y=0? Są tańsze, tabletki po 15 mg tej substancji, ale każą brać ich więcej dziennie.

Z niezbyt gruntownego przejrzenia tematu wywnioskowałem, że duże znaczenie ma czystość substancji. Czy biorąc Капіляр mogę liczyć na jakieś efekty (z tych przez was opisanych) i nie grozi mi wycieczka na tamten świat? ;)
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 241
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 07 paź 2014, 16:48

Witaj >vic88< na forum.
Nie jestem zbyt dobrze zaznajomiony z tematem, ale myślę, ze musiałbyś dużo tego nałykać by osiągnąć wyniki podobne do oryginału, a co za tym idzie koszty i tak byłyby wyższe niż za taksifolinę Bajkalską.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

ZDROWIK
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 14 lip 2014, 20:38
Otrzymał podziękowanie: 30 razy

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: ZDROWIK » wtorek 07 paź 2014, 17:57

W odpowiedzi na postawione pytanie mogę podzielić się swoją wiedzą w tym temacie . Zgadza się - czystość taksifoliny i jej forma to podstawa skuteczności i dobrych efektów regeneracji organizmu . Z posiadanych informacji wiem że biologicznie czynna-aktywna taksifolina znajduje się w witaminie P-Bajkalskiej i jedynym jej licencjonowanym producentem jest , Sybirskij Cedr ,, Jakość taksifoliny można bardzo łatwo sprawdzić przy pomocy wahadełka lub różdżki do poszukiwań żył wodnych które reagują na biologicznie czynną energię zawartą w tej taksifolinie . Specjaliści twierdzą iż tylko słynne ,,żywe komóki ,,z Morza Martwego i ta biologicznie czynna taksifolina mają takie właściwości . Co do preparatu Kapilar zawiera on taksifolinę o dużo niższym stopniu czystości zanieczyszczoną związkami fenolowymi ( bardzo szkodliwymi dla zdrowia )- tzw martwą - nie biologicznie aktywną . Nie zalecałbym spożywania kapilaru miedzy innymi dlatego iz w wielu regionach Federacji Rosyjskiej został on zupełnie wycofany a jego stosowanie wręcz wstrzymane po pojawieniu się poważnych komplikacji u stosujących go ludzi . Dla zachowania bezpieczeństwa i realnej poprawy stanu zdrowia proponuję korzystać z taksifoliny bajkalskiej pochodzącej ze sprawdzonego żródła Dla informacji mogę podać Państwu email do OOO Sibirskij Cedr i tam z całą pewnością uzyskacie więcej informacji w tym temacie . Pozdrawiam


kalsibirkedr[małpeczka]mail[kropeczka]ru

lub

kalsibirkedr[małpka]gmail[kropka]com
(przerobiłem adresy - barneyos)
0 x



vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 360 razy

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: vic88 » czwartek 09 paź 2014, 10:45

Dzięki za odpowiedzi. Chciałbym zamówić tę jakościową wersję DHQ, ale tyle osób już wypowiedziało się w tym wątku, przeczytałem chyba o 5 wersjach Taxifoliny i nie mam pojęcia co dalej. Interesuje mnie taka z dobrym ratio cena/jakość/ilość substancji. Gdzie się zwrócić, do kacper60? ;)
Pozdrawiam!
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 241
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 09 paź 2014, 11:29

Zastanawiasz się co dalej?
Oryginalna wersja jest tylko jedna i tę tu "propagujemy", tylko Rosjanie to produkują.
Koszt jednego opakowania to 150 zł, w opakowaniu jest 30 kapsułek z 60 mg taksifoliny.
Jak pisał wcześniej >Dariusz< i potwierdził to chyba >ZDROWIK< najlepiej jest ją używać z wit. C i magnezem.
Polecam ci dokładnie przeczytać ten temat gdyż są tu zamieszczone również wyniki badań przeprowadzone przez łódzki instytut - chyba na drugiej stronie.
Na pw mogę ci podesłać kontakt do pana, który pracuje w tej firmie i moze ci przysłać oryginalną.
Do ceny musisz doliczyć koszt przesyłki.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 360 razy

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: vic88 » czwartek 09 paź 2014, 12:03

Ok, nie chcę wyczerpać czyjejś cierpliwości. Czyli zgłaszam się pod ten adres kalsibirkedr[małpeczka]mail[kropeczka]ru ? Dzięki :D
0 x



baba
x 129

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 09 paź 2014, 13:43

Vic88 możesz też zatelefonować pod ten numer z ulotki Kalsibirkedru jak Ci się spieszy, tam po polsku mówią i szybciej się dogadasz, my tak załatwiamy dla siebie. Jeśli nie masz ciężkiej choroby i przymusu żeby szybko, to też niektórzy bierzemy jedną kapsułkę dziennie od początku i pomaga. 8-)
0 x



vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 360 razy

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: vic88 » czwartek 09 paź 2014, 19:16

Dzięki baba. To nic naglącego, po prostu chciałbym wskoczyć na wyższy poziom i już ;) Napisze do nich maila.
Jeśli chodzi o Ciebie, to jak tam, nadal śpisz 16 godzin dziennie? To był dla mnie mały szok, kiedy to przeczytałem, przeglądając Wasze wypowiedzi.
0 x



baba
x 129

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 09 paź 2014, 21:27

Coś Ty Vic zanudziłabym się gdyby tak ciurkiem było. :D
To już historia, potem sypiałam po cztery godziny na dobę a teraz coś jak niemowlę, trzy godziny snu i trzy czuwania w dzień i w nocy. :lol:
Jak nie urok to przemarsz wojsk panie dzieju. :D
Tzw rozwój alibo zdrowienie to niezła zabawa. A jak boli, rety te "święte bóle" to dopiero frajda. ;) :lol:
I nigdy nie wiadomo co za chwilę zza zakrętu wyskoczy, jakiś "trup z szafy" wypadnie albo inne licho. :D
0 x



vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 360 razy

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: vic88 » czwartek 09 paź 2014, 23:45

Chyba nie do końca zrozumiałem końcówkę wypowiedzi :lol:
0 x



vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 360 razy

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: vic88 » niedziela 12 paź 2014, 12:27

Czyli do kapsułki z P-bajkalską mam dorzucić jeszcze dwie tabletki: witamine C 200mg i magnez? Kiedy to brać? Po śniadaniu?
0 x



baba
x 129

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 12 paź 2014, 15:55

Vic, spokojnie przecież dostaniesz ulotkę informacyjną w przesyłce. 8-)
Przyjmuje się w trakcie posiłku razem z wit C jaką tam sobie wybierzesz, ja preferuję tą w proszku lewoskrętną buforowaną sodą, mamy wątek. O magnezie jako komplementacji do Bajkalskiej nic nie wiem co nie znaczy że wiem wszystko. ;)
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 241
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 12 paź 2014, 17:27

>vic<, domyślam się, ze nie przeczytałeś tego tematu. :( ;)
Nie wiem czym kierujesz się chcąc stosować taksifolinę, ale podpowiem ci byś zapoznał się ze streszczeniem tego tematu, a znajdziesz je od tego posta:
viewtopic.php?f=17&t=750&start=125#p24787
To jakby pigułka tego co jest zawarte w całym temacie.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 360 razy

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: vic88 » wtorek 14 paź 2014, 16:26

Dzięki Wam za pomoc. Już jestem szczęśliwym posiadaczem Bajkalskiej ;)
Babci zafundowałem Kapilara, w końcu już nie ma wiele do stracenia w swoim wieku :lol:

Mam jeszcze jedno pytanko do Was. Czy są jakieś produkty do unikania, które mogą zmniejszać lub dezaktywować działanie Bajkalskiej?
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 241
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 14 paź 2014, 16:44

Na pewno znalazłyby się takie, jednak pamiętaj by nie stosować taksifoliny razem z innymi specyfikami, poza wspomnianą wit. C i magnezem.
Staraj się zachować 2 godzinny (niektórzy mówią, że wystarczy 1/2 godz., bo po tym czasie witamina jest już przyswojona przez organizm) odstęp czasu pomiędzy zażywaniem innych preparatów, a o ich wpływ na działanie taksifoliny nie będziesz musiał się martwić.
Tak to widzę. :)

Edycja:

Jedno jest pewne, alkohol na pewno jej nie szkodzi, a ona skutecznie przyczynia się do uszlachetnienia go oraz pomaga w pozbyciu się kaca. :lol: ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 360 razy

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: vic88 » wtorek 14 paź 2014, 19:18

I to mi się podoba. BTW, spoko z Was ziomeczki i Panie-ziomeczki. Pomocni jak nigdzie w Internecie :D ;)
1 x



ZDROWIK
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 14 lip 2014, 20:38
Otrzymał podziękowanie: 30 razy

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: ZDROWIK » środa 15 paź 2014, 10:02

Witam !
Mam do przekazania myślę że bardzo miłą dla wszystkich nowinę , a mianowicie Firma OOO Sybirskij Cedr uruchomiła od 15.10.2014 r. do 31.12.2014 r. promocyjną cenę na Witaminę P - Bajkalską i wynosić ona będzie od dzisiaj w przeliczeniu na PLN 100 zł za opakowanie . Co do jakosci taksifoliny to tylko ta firma produkuje najwyzszej jakości taksifolinę i ma to chronione patentem .
Pozdrawiam
0 x



vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 360 razy

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: vic88 » środa 15 paź 2014, 11:57

Mam mieszane uczucia co do tego posta :D Dopiero co wczoraj dostałem 3 opakowania za 150 :lol:

Dostałem jeszcze od Pana Wieczysława z tej firmy następujące informacje:
1) nie zanotowano negatywnych reakcji DHQ z innymi substancjami
2) zanotowano pozytywne reakcje z witaminą C oraz magnezem

Osobiście słyszałem jeszcze o pozytywnej reakcji z potasem. Generalnie chodzi o to, że zwiększa się przyswajalność tych pierwiastków.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 241
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 15 paź 2014, 18:12

Takich promocji nigdy nie przewidzisz ale, jeśli weźmiesz pod uwagę informacje z tych dwóch postów:
viewtopic.php?f=17&t=750&start=125#p25199
viewtopic.php?f=17&t=750&start=125#p25222

to szybko będziesz miał zapotrzebowanie na tę po promocyjnej cenie. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 360 razy

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: vic88 » środa 15 paź 2014, 21:58

Wiem, wiem. Ważę 71 kg, zapotrzebowanie standardowe to niby 1 mg/1 kg, a dawka podwyższona to ma być 150-200% normy. Muszę przyznać, że po 2 dniach i 2 tabletkach dziennie pod koniec śniadania kop jest mega pozytywny :D
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 241
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 15 paź 2014, 22:21

I tak ok. 3-ch miesięcy (organizm sam ci podpowie kiedy mu dość), później normalne dawki.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 360 razy

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: vic88 » środa 15 paź 2014, 22:55

Od miesiąca jestem też na mocnej dawce Vin Vity, ale oprócz fajnego, spokojnego snu nic się nie działo. Chyba, że teraz wyszedł jakiś bioflawonoidowy koktajl mołotowa! :lol:
0 x



baba
x 129

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 16 paź 2014, 03:09

Vic, kop po jednym dniu brania to chyba jednak efekt placebo bo Bajklaska potrzebuje czasu żeby nasycić organizm w sensie biologicznym. Ale się nie upieram może mieć przecież inne niż czysto fizyczne działanie skoro jest preparatem aktywnym biologicznie (czyli ma "żywą" energię). 8-)

Powiem tak, Zdrowik chyba jest jakoś związany z firmą więc mu nie wypada "reklamy" prowadzić tylko informacje konkretne nam zapodaje. Ale ja nie jestem związana to mi wypada. :mrgreen: :lol:

Gdzieś już ględziłam że w naszym świecie wszystko ma dobrą i złą odmianę. Słowo promocja źle się nam kojarzy bo zostaliśmy wielokrotnie za jego pomocą naciągnięci kiedy to różni handlarze używają go po prostu do pozbycia się lub wciśnięcia nam większej ilości swojego badziewia po i tak wygórowanych cenach. :mrgreen:

W dobrej odmianie tego słowa znaczy to że producent chcąc wejść z nowym produktem na rynek rezygnuje z większej części albo i całego swojego zysku i sprzedaje po samych kosztach produkcji. I taką mamy tutaj sytuację moim zdaniem. To jest promocja producenta, która jest związana z tym że wchodzi na Polski i pewnie Europejski rynek i związana z tym uruchomieniem Zakładu w Polsce o którym wcześniej pisałam. Okres promocji (wiem bo dostałam sms z info i dzwoniłam żeby dopytać) ma trwać co najmniej do końca roku.

Koszt Bajkalskiej (te 150) jest uzasadniony wysokimi kosztami produkcji i pewnie do niego wrócą po okresie promocyjnym więc jak dla mnie to prawdziwa okazja żeby kupić większą ilość na jaką mnie będzie stać skoro chwilowo jest dużo tańsza bo aż o 1/3. Tak to widzę i mam nadzieję że się nie mylę. 8-)


Poza tym dowiedziałam się że jest już kilkanaście albo kilkadziesiąt potwierdzonych medycznie przypadków kiedy Bajkalska stosowana w dawce uderzeniowej, połączona z alkalizacją organizmu sodą (mamy wątek o alkalizacji) wyciągnęła ludzi z nowotworami z tzw stanu nieuleczalnego w sensie medycznym czyli stan bardzo ciężki z licznymi przerzutami. Ale jeśli można prosić to lepiej by było żeby nasz ekspert się w tym kawałku wypowiedział w jakiego rodzaju przypadkach tak się zadziało, żeby nie zrobić nieuzasadnionej złudnej nadziei wszystkim chorym. W każdym razie ja myślę że warto próbować bo taki koszt 300/400 miesięcznie (na ten moment) jest chyba do ogarnięcia a cel na pewno jest wart jego ryzyka. 8-)
0 x



vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 360 razy

Re: Witamina P "Bajkalska" - Taksifolina

Nieprzeczytany post autor: vic88 » czwartek 16 paź 2014, 13:14

baba pisze:Vic, kop po jednym dniu brania to chyba jednak efekt placebo bo Bajklaska potrzebuje czasu żeby nasycić organizm w sensie biologicznym. Ale się nie upieram może mieć przecież inne niż czysto fizyczne działanie skoro jest preparatem aktywnym biologicznie (czyli ma "żywą" energię). 8-)


Ja tam też się nie upieram ;) W normalnych warunkach stwierdziłbym, że to mi się wydaje czy coś w ten deseń. Ale wspomniałem też, że od prawie miesiąca poiłem organizm tą Vin Vitą, co także nie jest tanią rzeczą dla studenta :D W dodatku w okresie letnim mój żołądek miał sporo do czynienia z jagodami, a niedawno ze świeżymi sokami aronii.

Już się miałem zrazić do tych wszystkich bioflawonoidów, bo zachwycających rezultatów nie było na tyle wydanej kasy. Teraz, gdy dołączyłem Taxi, efekt jest wręcz namacalny. Jeśli to działanie placebo, to dla mnie może trwać cały czas i się pogłębiać :D
0 x



ODPOWIEDZ