Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nafta - petroleum

mikolay07
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 16 paź 2016, 12:22
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 9 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: mikolay07 » środa 07 gru 2016, 22:12

Nafta szwajcarska ponownie dostępna :)
http://allegro.pl/nafta-oswietleniowa-z ... 44291.html
Czy ktoś już jej próbował?
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 07 gru 2016, 22:24

Osobiście trzymam się naszego "Dorex'u". :D
I właśnie id ę na małego łyczka onej.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

stefan62
Posty: 3
Rejestracja: piątek 27 sty 2017, 19:46
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: stefan62 » piątek 27 sty 2017, 20:13

Witam.
Kupiłem buteleczkę nafty Dorex i piję 3ml na czczo. Dzisiaj był piąty dzień jak zaczołem. Po czterech dniach było Ok. Natomiast piątego dnia, jakieś pół godziny po wypiciu zaczeło mi piec w klatce piersiowej po lewej stronie i piec w dołku. Trochę się wystraszyłem, bo nigdy takiego czegoś nie miałem. Natomiast teraz cały dzień piecze i boli mnie w dołku. Chcę zapytać czy to jest normalne jak zacznie sie pić naftę?
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: abcd » piątek 27 sty 2017, 20:44

Witaj na naszym forum >stefan62<. :)
Jeśli czytałeś cały ten wątek to zauważyłeś, że już dość długo ją piję i coraz to nowe efekty odkrywam.
Tak się składa, ze ostatnio w mojej okolicy i familii zapanowała grypa i by uniknąć jej uciążliwych skutków po raz drugi w tym miesiącu sięgnąłem po naftę, nie tylko zresztą.
I co ciekawe, również wystąpiło u mnie takie pieczenie. Nie piję jej już drugi dzień, a pieczenie w rurze wciąż mam. Nie odbieram tego jako negatywny skutek, a raczej pozytyw. Ot, coś wygryza i dobrze. :D
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

stefan62
Posty: 3
Rejestracja: piątek 27 sty 2017, 19:46
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: stefan62 » sobota 28 sty 2017, 14:58

Witam
Dzięki za odpowiedz. Ja myślałem, że to wina nafty. Gdzieś na forum czytałem, że jakość nafty Dorex się pogorszyła i nie zalecają jej picia. A tak to zwykłe herxy. Dzisiaj już mnie flaczki nie pieką. Popiję troszkę ostropeza na wątróbkę i od Poniedziałku zaczynamy.
Pozdrawiam
0 x



stefan62
Posty: 3
Rejestracja: piątek 27 sty 2017, 19:46
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: stefan62 » poniedziałek 30 sty 2017, 14:51

Witam
Przeglądając temat nafty natrafiłem na posty które mnie zaciekawiły. Autor blueray21 napisał że można połaczyć DMSO z naftą i wcierać w skórę. Zrobiłem ową miksturę 50/50 ale ku memu zdziwieniu te dwie substancje nie chcą się ze sobą połączyć. W buteleczce najwyrażnie widać dwa oddzielne składniki. Po wstrząśnięciu robi się mętna i szybko się rozłączają. Nie rozumiem jak DMSO ma być ciągnikiem nafty do guza skoro nie chcą się ze sobą łączyć.
0 x



kirs89
Posty: 15
Rejestracja: piątek 21 kwie 2017, 11:46
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: kirs89 » piątek 21 kwie 2017, 11:56

Witam, od trzech dni razem z żoną pijemy naftę, rano i wieczorem po 5 kropli. Żona ma problemy z żołądkiem i jelitami, podwyższone żelazo, obniżone leukocyty i płytki krwi. Nikt do końca nie wie co jej jest. Właśnie dlatego chcemy coś zadziałać z naftą. Nafta jest prawidłowa, tako jaka powinna być. Rodzice też ją pili jakiś czas temu, zero skutków ubocznych. Żona po wypiciu nafty trzeciego dnia, ma dreszcze i zbiera ją na wymioty, czy to może być powód? Dodatkowo bierze lek przepisany przez lekarza Iberogast. Ja nie stwierdziłem u siebie żądnych skutków ubocznych brania nafty.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: abcd » piątek 21 kwie 2017, 12:22

Może niech żona zmniejszy dawkę, np. do 2 kropli.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

kirs89
Posty: 15
Rejestracja: piątek 21 kwie 2017, 11:46
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: kirs89 » piątek 21 kwie 2017, 12:25

Czyli twierdzisz, że to może być po nafcie? Jak ją najlepiej brać na czczo, czy po posiłku?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 21 kwie 2017, 13:18

Po nafcie , ale to może być efekt czyszczenia pasożytów krwi:
Żona ma problemy z żołądkiem i jelitami, podwyższone żelazo, obniżone leukocyty i płytki krwi.


http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewto ... tek#p58191
http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewto ... tek#p60165

Iberogast może być, zawsze lepiej i pewniej sporządzać własne nalewki i napary:
viewtopic.php?f=17&t=1241&hilit=zio%C5%82a+zastosowanie#p28531
viewtopic.php?f=17&t=127&hilit=leki+z+bo%C5%BCej+aptekie
viewtopic.php?f=17&t=127&hilit=leki+z+bo%C5%BCej+aptekie
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

kirs89
Posty: 15
Rejestracja: piątek 21 kwie 2017, 11:46
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: kirs89 » piątek 21 kwie 2017, 14:28

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewto ... tek#p58191
http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewto ... tek#p60165

zamieściłeś te dwa linki, twierdzisz, że mogą to być pasożyty?
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: abcd » piątek 21 kwie 2017, 16:34

Nafta sama w sobie bardzo skutecznie oczyszcza krew poza innymi właściwościami więc może to być wynikiem nie tyle negatywnego wpływu nafty, bo takich nie ma, a zwyczajnie wywala z organizmu na tyle dużo niepotrzebności, że efekty są jakie są.
Dlatego napisałem by zmniejszyć dawkę.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 21 kwie 2017, 17:18

kirs89 pisze:zamieściłeś te dwa linki, twierdzisz, że mogą to być pasożyty?

Tak, sprawdziłbym, dla pewności najpierw:
viewtopic.php?f=17&t=1167&p=67551&hilit=czarkowskim#p67551
viewtopic.php?f=17&t=1167&p=66836&hilit=bicom#p66354
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

kirs89
Posty: 15
Rejestracja: piątek 21 kwie 2017, 11:46
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: kirs89 » piątek 21 kwie 2017, 20:11

Może to wina jednak nafty? Mamy taką naftę
"Nafta kosmetyczna Shellsol D100
mieszanina węglowodorów C12-C15 afilatycznych i cykloparafinowych
Olmix"
0 x



ares43
Posty: 27
Rejestracja: wtorek 17 sty 2017, 19:04
x 21
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 32 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: ares43 » piątek 21 kwie 2017, 20:25

JEZELI CHODZI O NAFTE tylko NAFTA ŚWIETLNA -do lamp naftowych ,oczyszczona innych pić nie wolno- trucizna niszczy wątrobe i nerki, nafta w sklepach oświetleniowa(świetlna) nie każda sie nadaje ,powinna miec zapach nafty , lepiej dac sobie spokój ja piłem firmy Dorax ale efekty słabe i zle sie czułem ,szukac innych terapii
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 21 kwie 2017, 21:00

kirs89 pisze:"Nafta kosmetyczna Shellsol D100

Taką polecał Last, ale czy kosmetyczną?
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: abcd » piątek 21 kwie 2017, 22:27

Jak pisze >ares<, ma być najzwyklejsza nafta oświetleniowa.
Nie żadne wynalazki, w których więcej jest alkoholu niż samej nafty.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

kirs89
Posty: 15
Rejestracja: piątek 21 kwie 2017, 11:46
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: kirs89 » sobota 22 kwie 2017, 11:23

To proszę podajcie mi jakiegoś linka gdzie można kupić naftę, którą wy pijecie.

Czy nafta może się przeterminować?

Mc.gregor twierdzi, że ta nafta którą ja pije jest dobra.
viewtopic.php?f=17&t=723&p=47434#p47434

"Ogólnie polecane są / w różnych konfiguracjach nazw producentów / Shellsol D100 - o temperaturze wrzenia 100-140 C oraz Shellsol D40 - o temperaturze wrzenia 145-210 C . Inne produkty poniżej temperatury 80 C nie wykorzystuje się ze względu na benzen . Ja zakupiłem te produkty i stosuję pojedynczo oraz jako mix obydwu - w wykonaniu preparatu Todikamp + kit pszczeli . Każde z nich ma inne właściwości i cel działania . Niemcy w swoich terapiach natomiast stosują naftę Petroleum G 179 w cenie 40,60 euro litr o doskonałej czystości i parametrach / sprzedawana jest także w aptece.Więc tak sobie myślę , że do typowej kuracji nie potrzeba tego dużo dlatego lepiej kupić coś wypróbowanego i pewnego niż zastanawiać się czy nasze rodzime produkty nie " wyjdą nam bokiem "- ale to jest moje skromne zdanie.Rosjanie stosują bardzo dużo nafty w różnych połączeniach np. preparat Fitotodikamp albo niesłychanie ciekawy balsam Gerasimov / bez nafty /"
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: abcd » sobota 22 kwie 2017, 19:16

>kris<, nafta "Dorex".
Możesz ją kupić w większości sklepów chemicznych i w składach budowlanych typu "mrówka".
Ja swojego "Dorex'a" kupiłem właśnie w mrówce.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

karolka
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 27 cze 2016, 11:17
x 7
x 2
Podziękował: 35 razy
Otrzymał podziękowanie: 55 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: karolka » niedziela 23 kwie 2017, 19:56

Kris- nawiązując do Twej prywatnej wiad. właśnie nafta dorexa- tą piję co jakiś czas i mam się dobrze :D . Jak pisze ABC jest w sklepach chemicznych i chyba nawet na allegro.
0 x



Ewka88
Posty: 2
Rejestracja: sobota 10 cze 2017, 12:32
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: Ewka88 » sobota 10 cze 2017, 12:39

Witam Wszystkich bardzo serdecznie.

Mam pytanie odnośnie nafty, bo posiadam firmy VOKE - Oświetleniowa nafta do celów oświetleniowych, zmywacz tłuszczów i smarów.
Czy taka nadaje się do celów spożywczych? Takie coś http://www.nova-chemia.pl/foto_towar/maxi/136.jpg
Miał ktoś styczność z tą naftą? Piszę że Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią, działa drażniąco na skórę.

Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: abcd » sobota 10 cze 2017, 15:24

Witaj.
Nie znam tej nafty tj. tej firmy ale myślę, że możesz ją pić.
Czy wiesz jak pachną rozpuszczalniki?
Jeśli czegoś takiego nie wyczujesz w jej smaku to jest spoko.
Tak piszą bo muszą coś pisać by nieświadomych w błędzie dalej trzymać.
Wdychanie może rzeczywiście coś by wskórało negatywnie ale i w to wątpię.
Jeśli czytałaś cały temat to wiesz jak dział na skórę, ile trzeba wypić by rzeczywiście doprowadziła do zejścia.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Ewka88
Posty: 2
Rejestracja: sobota 10 cze 2017, 12:32
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: Ewka88 » sobota 10 cze 2017, 16:16

Dziękuję za odpowiedź.
Wiem jak pachną, ale nie wiem dokładnie jak pachnie nafta :) i ten zapach z tej nafty jakby taki podobny do rozpuszczalniku ale może tylko mi się zdaje?
Zdaje się że administrator miał styczność z tą naftą http://cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?t=723&start=525#p42436 , może nie koniecznie z tą samą.
Całego tematu jeszcze nie bo trochę tego jest :)
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: abcd » sobota 10 cze 2017, 22:37

Więc powiem Ci tak, możesz sobie łyknąć nawet łyżeczkę ropy naftowej, benzyny czy rozpuszczalnika i nic Ci nie będzie.
Na początku tego tematu jest nawet przykład chińczyka, który po uniemożliwieniu mu picia nafty zaczął pić benzynę.
Nasi przodkowie nie umieli destylować ropy i w celach leczniczych używali tej czarnej mazi i działało.
O tym wszystkim jest w tym wątku.
Aby wyrobić sobie zdanie na ten temat nie mając nijakiego doświadczenia to weź kilka kropli rozpuszczalnika i wlej do paszczy.
Nie musi łykać. Smak zapamiętasz do końca życia. Wypluj i przepłukaj ciepłą wodą lub alkoholem.
Następnego dnia weź łyżeczkę nafty i również spróbuj, tym razem śmiało możesz połknąć.
Również popij czymś ciepłym lub alkoholem, może być piwo. Alkohol skuteczniej usuwa nie tylko smak ale i tłuszcz jaki te substancje pozostawiają w jamie. ;)
I to wszystko.
Ja piję naftę juz cztery lata przynajmniej, bom stracił rachubę i żyję, i mam się coraz lepiej. :)
Tego życzę również Tobie.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Mariah
Posty: 13
Rejestracja: piątek 28 lip 2017, 00:38
x 2
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: Mariah » piątek 28 lip 2017, 01:24

Witam serdecznie!
Mam pytanie w temacie.:-) Od prawie sześciu tygodni zażywam polecaną tutaj na forum naftę Dorex. Cierpię na znaczny przerost candidy i towarzyszące temu wieloletnie problemy jelitowe (zjd - postać 'raczej' zaparciowa ;-)), trądzikowe problemy ze skórą i zatokami. Nafta, jak dotąd, działa skutecznie (zwłaszcza po wdrożeniu probiotyków, inuliny i psyllium), ale nie można brać jej cały czas. W. Last w swojej książce o drożdżycy pisze, że kurację 'można dowolnie powtarzać', co planuję uczynić.
Ile czasu, w takim przypadku, powinna trwać przerwa w zażywaniu nafty i co brać w tym czasie, aby candida nie zaatakowała ze zdwojoną siłą? (naturalnie rozsądna dieta antygrzybiczna to podstawa :-)). Byłabym wdzięczna za poradę. Pozdrawiam.:-)
0 x



ODPOWIEDZ