Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nafta - petroleum

Kuniek
Posty: 9
Rejestracja: środa 18 lis 2020, 12:36

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: Kuniek » niedziela 22 lis 2020, 10:08

Dariusz pisze:
sobota 30 lis 2013, 18:43



Nie stosować w czasie laktacji, ciąży, przy niewydolności nerek. Nie podawać chorym na białaczkę!


Witaj. Czy możesz coś więcej napisać o tym złym działaniu przy leczeniu białaczki ? Ja znalazłem przykład wyleczenia z białaczki tu na forum z Niemiec ( Saarbrücken). Jest to sprawa pilna bo pacjent po chemiach ledwo żywy. Czy warto spróbować czy odpuścić bo jeszcze gorzej może być.
Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 22 lis 2020, 10:44

Jak po chemiach, to mocno wyniszczony organizm. Możesz spróbować od małych ilości (łyżeczka) począwszy.
Nafta ma też silne działanie detoksykacyjne, więc mogą wystąpić objawy Herxheimera, co oznacza przejściowe pogorszenie samopoczucia.
Po mojemu większe efekty można byłoby osiągnąć stosując 4 gramy kurkuminy 95% rozłożone na 4 dawki dziennie, każda dawka z 10 mg piperyny. Wszystko jednak zależy od stanu organizmu pacjenta.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 22 lis 2020, 12:21

I jeszcze jedno:
dożylnie podana witamina C (askorbinian sodu) jeśli osiągnie stężenie 2 mini mole we krwi, likwiduje białaczkę w jeden dzień.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 22 lis 2020, 18:09

@Kuniek,dlaczego nie podajecie swiezego soku z buraka?To pierwsza rzecz,jaka powinno sie zrobic przy kazdym raku.
0 x



Kuniek
Posty: 9
Rejestracja: środa 18 lis 2020, 12:36

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: Kuniek » niedziela 22 lis 2020, 18:22

blueray21 pisze:
niedziela 22 lis 2020, 12:21
I jeszcze jedno:
dożylnie podana witamina C (askorbinian sodu) jeśli osiągnie stężenie 2 mini mole we krwi, likwiduje białaczkę w jeden dzień.
Wow...to niezłe. Dzięki !!!
Może jakiś namiar ktoś ma na gabinet z dobrą renomą gdzie to robią w Lublinie ?
0 x



Kuniek
Posty: 9
Rejestracja: środa 18 lis 2020, 12:36

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: Kuniek » niedziela 22 lis 2020, 18:27

blueray21 pisze:
niedziela 22 lis 2020, 10:44
Jak po chemiach, to mocno wyniszczony organizm. Możesz spróbować od małych ilości (łyżeczka) począwszy.
Nafta ma też silne działanie detoksykacyjne, więc mogą wystąpić objawy Herxheimera, co oznacza przejściowe pogorszenie samopoczucia.
Po mojemu większe efekty można byłoby osiągnąć stosując 4 gramy kurkuminy 95% rozłożone na 4 dawki dziennie, każda dawka z 10 mg piperyny. Wszystko jednak zależy od stanu organizmu pacjenta.
I jeszcze - proszę się nie gniewać za " nękanie" i słabą orientację: w jakiej postaci ta kurkuma ma być podana ( jakiś roztwór dożylny czy jak) ?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 22 lis 2020, 19:12

Kurkumina i suplementy doustnie, natomiast askorbinian sodu dożylnie, oczywiście w roztworze fizjologicznym.
Nie znam gabinetów ani w Lublinie, ani gdzie indziej, choć w Warszawie nasza forumowiczka miała taki kontakt.
Przy nowotworach występuje też nagminnie niedobór selenu, trzeba suplementować.

I proszę nie cytuj postów będących powyżej.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Kuniek
Posty: 9
Rejestracja: środa 18 lis 2020, 12:36

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: Kuniek » niedziela 22 lis 2020, 20:47

Dziękuję :)
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 22 lis 2020, 21:59

@Kuniek,robcie swiezo-wycisniety sok z buraka + cytryna+jablko z 5 dni.Postaw na nogi chorego i wtedy bierz sie za nafte.Buraka ma byc 50% i tak z 3 razy dziennie.
0 x



Kuniek
Posty: 9
Rejestracja: środa 18 lis 2020, 12:36

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: Kuniek » poniedziałek 23 lis 2020, 05:50

Dziękuję :)
0 x



Kuniek
Posty: 9
Rejestracja: środa 18 lis 2020, 12:36

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: Kuniek » wtorek 24 lis 2020, 08:11

Jeszcze mam pytanie odnośnie stwardnienia rozsianego , bo znajoma po długiej emisji choroby już jest bez ruchu.
Czy są efektywne sposoby leczenia SM metodami niekonwencjonalnymi ?
Pozdrawiam i dziękuję .
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 24 lis 2020, 19:56

Są różne sposoby na tą przypadłość, zdarza się, że następuje pełna remisja.
Mamy, o ile pamiętam, odrębny temat na tą okoliczność, spróbuj go poczytać, a potem spróbujemy coś znaleźć.
Jednak taki stan po drugim rzucie to dość niesamowicie szybki postęp dolegliwości.
Jest wiele charakterystycznych niedoborów i o nie należy zadbać w pierwszej kolejności.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

revo
Posty: 208
Rejestracja: piątek 22 wrz 2017, 16:08
x 3
x 5
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 106 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: revo » wtorek 29 gru 2020, 16:52

0 x



kudłatek
Posty: 72
Rejestracja: piątek 03 sty 2020, 09:29
x 16
x 23
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podziękowanie: 125 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: kudłatek » czwartek 21 sty 2021, 10:46

W alche pojawiła się nafta.
Cena jak widać dość wysoka,nie miałem jej,więc nie polecam jako coś sprawdzonego.
Jeśli ktoś się zdecyduje,to niech napisze -czy nafta ultraczysta to dobry wybór :)
https://alche.pl/Nafta-oczyszczona-Labo ... 500ml-p192
0 x



talula
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 21 sty 2021, 13:57
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: talula » piątek 22 sty 2021, 12:34

Cześć Wszystkim,
Jestem tu nowa. U mojego Dziadka (86lat) wykryto raka żołądka (10 cm) z przerzutami do wątroby oraz na coś prostacie. Już 2 tygodnie leży w szpitalu. Miał 2 razy przetoczoną krew bo miał silną anemie. Obecnie anemia się ustabilizowała a lekarze szukają chirurga który by się podiął operacji wycięcia guza ale już 2 chirurgów odmówiło. Dziadek poza tym miał zawsze silny organizm.
Myślę o dawaniu Dziadkowi nafty tylko muszę zdobyć jakąś dobrą która mu nie zaszkodzi.
Poza tym nie wiem od czego zacząć bo ma żołądek w złym stanie, a nie chcę spowodować krwawienia.
Zamówiłam też paski ph i chciałabym włączyć sodę i soki warzywne (burak przede wszystkim) oraz suplementacje.
Chciałabym dać Dziadkowi kroplówki z witaminą c ale nie wiem jak się do tego zabrać. Nie znam pielęgniarki która by się tego podjęła i nie wiem skąd wziąć kroplówkę.
Zamówiłam lampę ze światłem podczerwonym żeby próbować robić coś na kształt hipertermii na brzuch.
Nie chce Dziadkowi zaszkodzić a chce być gotowa jak go wypiszą ze szpitala.
Poradźcie proszę co robić a z czym na razie poczekać.
0 x



Lazer-vertigo
Posty: 1
Rejestracja: sobota 15 maja 2021, 21:43
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: Lazer-vertigo » wtorek 18 maja 2021, 07:35

Witam, chciałabym się poradzić odnośnie mojej mamy. Wiem, że decyzję jaka podjeme będzie na moją odpowiedzialność ale jako że szukam wszędzie pomocy to znalazłam właśnie sporo informacji o nafcie. Mianowicie chodzi o moją mamę. Wg mnie zaczęło się wszystko od nieszczęsnej szczepionki Astra 8.04.br. Probowalam mamę odwieść od tego ale sama zadecydowala ze pójdzie i koniec kropka. Wg lekarzy oczywiście szczepienie nie ma związku. Po około 3tyg od podania szczepionki mocno spuchły mamie nogi, normalnie aktywna osoba, dużo chodząca, nie mogła przemieszczać się z pokoju do kuchni. W końcu zdecydowała się na szpital, tam dostaje leki w zastrzykach przeciwzakrzepowe, diuretyki, i leki na krążenie (stwierdzono lekko powiększona komorę serca oraz marskość wątroby), oczywiście do szpitala wejść nie mogę. W czwartek tj. 13.05.miała tomografię i tu uwaga stwierdzono nowotwór w płucu z przerzutami do kości, przerzuty małe ale są. Co ciekawe mama miała tomografię w sierpniu 2020 i tam lekarz stwierdził jedynie zwapnienie na płucu, które lekarz ocenił na po covidowe (chociaż stwierdzonego i objawowego covida mama nie miała). Mama ma 66lat, 30 lat temu miała usunięta nerkę z powodu roponercza, a obecnie doszło zapalenie pęcherza. Nerka w tomografii w porządku. Na razie nie zaproponowano żadnego leczenia i raczej nie zaproponują, bo marskość wyklucza leczenie nowotworu... 🙄 chciałam spróbować z tą nafta bo na czytałam się dużo dobrego, tylko dalej nie wiem jaką (jedni polecają apteczna inni oświetleniowa) jak dawkować, czy z cukrem czy bez (rak lubi cukier, ale ponoć dzięki cukrowni nafta "łatwiej się do niego dostanie") no i czy przy tej marskość i jednej nerce można w ogóle zacząć stosować 🤔 z góry dziękuję za informację i pomoc 😉 miłego dnia
0 x



Mun
Posty: 2
Rejestracja: środa 22 wrz 2021, 14:10
x 16
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: Mun » środa 22 wrz 2021, 15:46

Witam wszystkich w potrzebie.
Próbuję walczyć z boreliozą, która męczy mnie od około dwudziestu pięciu lat (już ledwo zipię) i robię to za pomocą nafty. Zacząłem w lipcu zeszłego roku. Najpierw kupiłem pierwszą jaka nawinęła mi się pod rękę: VOKE. Po około czterech dniach stosowania poczułem się źle i przerwałem, po czym znalazłem w necie info, że nafta tej firmy "stanowczo nie" i że jest polecana nafta DRAGON w puszce. Kupiłem i stosowałem przez około rok, aż do zużycia całego opakowania. Co do boreliozy nie odczułem poprawy, ale sądzę że robiła porządki w organizmie: ciemno szara kupa śmierdząca jak po ostrej popijawie, ustały prawie codzienne burczenia w brzuchu, przestałem się przeziębiać (co zdarzało mi się nawet kilka razy w okresie letnim), trochę zmniejszyła się wrażliwość na zimno, pomału znikały różne drobne narośle na skórze.
Kupiłem następną puszkę DRAGONA i po kilku dniach zrezygnowałem: dziwny smak i dziwne samopoczucie. Wyczytałem na waszym forum, że polecana jest nafta firmy Kremer Polska (sprzedawana jako benzyna ekstrakcyjna 70400) i kupiłem ją za pośrednictwem sklepu z preparatami do medycyny niekonwencjonalnej (Kremer Polska sprzedaje każdej firmie bez względu na profil działalności). Otrzymałem litrowe opakowanie, ale nie z etykietą Kremera tylko firmy ROMAN SZMALART z Czernichowa (przesyłka nadana przez Kremer Polska). Po czterech dniach stosowania (1/2 łyżeczki rano i wieczorem) dałem sobie z tym spokój, bo czułem się niepokojąco do dupy.
Wznowiłem poszukiwania w necie i mocno zdziwiony, bo firma chyba jest nowa, natrafiłem na coś takiego: Nafta Oczyszczona Laboratoryjnie. Ultraczysta. 500 ml (firma z Katowic www.alcheo.pl) . Zamówiłem, otrzymałem po dwóch dniach. Smak łagodniejszy i nie odbija się po niej. Stosuję trzeci tydzień. Pierwsze dwa tygodnie 1/2 łyżeczki rano i wieczorem. Teraz jedna łyżeczka rano i wieczorem. Jak zauważę jakieś pozytywne efekty działania, to napiszę. Wypróbujcie i dzielcie się spostrzeżeniami.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 22 wrz 2021, 19:07

Mun pisze:
środa 22 wrz 2021, 15:46
Witam wszystkich w potrzebie.
Próbuję walczyć z boreliozą, która męczy mnie od około dwudziestu pięciu lat (już ledwo zipię) i robię to za pomocą nafty.
Witaj na forum, polecam jeszcze ten temat:
viewtopic.php?f=17&t=1082&hilit=borelioza#p22142

i tę słynną pozycję, chyba, że masz już:

Wolf-Dieter Storl - Naturalne leczenie boreliozy

https://www.scribd.com/doc/126827291/Wo ... -Boreliozy
https://docer.pl/doc/ncnxc
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 34
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 609 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: kupfer » sobota 22 sty 2022, 20:12

znalazłem oryginalne protokoły Waltera,niestety po niemiecku,
http://www.health-science-spirit.com/Li ... roleum.pdf
jest też po angielsku strona główna
http://www.health-science-spirit.com/index.html
0 x



Sun
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 26 maja 2022, 20:01
x 1
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: Sun » wtorek 31 maja 2022, 16:07

Witam,
Czy ktoś tu jeszcze zagląda?jak się macie po stosowaniu nafty?
Ja zaczęłam stosowac cazet campinos na oczyszczanie krwi.troche mam wyniki zanizone,a poza tym pękajsce naczynka na nogach duzo swiadczą o pasozytach we krwi.moze za duze dawki,bo rano i wieczorem po łyzeczce od piatku a w niedziele gorzej się poczulam.jest mi zimno i czuje bole stawowe.mysle,ze to efekt Herexh.
Co myslicie?narazie przerwalam.
0 x



Gacek
Posty: 36
Rejestracja: środa 21 gru 2022, 21:26
Podziękował: 278 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: Gacek » środa 04 paź 2023, 22:09

Benzyna ekstrakcyjna 70400 kosztuje teraz 39 PLN za litr + 20 PLN kurier na Kremer Polska (pisałem właśnie maila do tej firmy).
Na Alledrogo dostępna potrójnie oczyszczona również do zastosowań wewnętrznych. Droga, za 500 ml za 42 PLN
https://allegro.pl/oferta/nafta-chemicz ... 701b8c0118
Ja sobie kupię Cazetu za 9,9 na Alledrogo i przetestuję.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nafta - petroleum

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 10 mar 2024, 12:04

https://allegro.pl/oferta/alcheo-nafta- ... 1bd1d899d5



Co sadzicie o tej nafcie,moze kupic na probe?

Dr Alcheo 100 ml nafta wrotyczowa-kolejna z tej samej firmy...


Nastepna z wrotyczem,ale tez z piolunem i krwawnikiem,ciekawe...
0 x



ODPOWIEDZ