Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

MMS - cudowny suplement

vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 360 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: vic88 » wtorek 08 wrz 2015, 20:26

Wiem, przesadziłem. Jutro spróbuje metody oczyszczania 3 krople co godzinę przez 8 godzin. Podobno szkoły zastosowania dają różne efekty końcowe.
0 x



Awatar użytkownika
Baro063
Posty: 291
Rejestracja: sobota 28 mar 2015, 15:32
x 14
x 1
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podziękowanie: 247 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: Baro063 » wtorek 08 wrz 2015, 20:44

@vic88
To jednak mi żołądek wyczyściło jak wziąłem 4 krople, bo jak tu piszecie że wam nic nie jest po 12 kroplach, to jesteście zdrowi.
12 kropli i ból głowy tylko, u innych ludzi powinny być niezłe wymioty i latanie do WC, a Ty miałeś tylko ból głowy, to nieźle ;)
0 x



Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: dama » środa 09 wrz 2015, 11:03

Zauważyłam ze kiedy zjadłam sniadanie i ok 20 min później wypiłam 3 krople MMS to było WC ale kiedy przeciągnęłam czas
po sniadaniu to przeczyszczenia nie było.
Dlatego jak chciałam przeczyścic jelita musiałam wypic MMS 20 min po śniadaniu.
O ile pamiętam bo dawno nie brałam - działało tak rano a nie wciągu dnia.

Co do bólu głowy jesli MMS znajduje miejca zanieczyszczone i tam działa czy to żoładek wymioty ,czy to jelita i WC
to moze ból głowy nie jest ot taki sobie jak po kacu ?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 09 wrz 2015, 11:33

Ależ MMS, nie powinno się brać wcześniej niż 2 godz. po jedzeniu!
Jaki sens najeść się, nie strawić, tylko wyrzucić to niestrawione, czasami na 2 strony?
Jeśli ktoś chce tylko "przepłukać" jelita to nie znam lepszego środka niż słona woda.
Jeżeli nie słona woda to sól gorzka, Epsom, czyli siarczan magnezu.
Ból głowy przy MMS, ale generalnie przy oczyszczaniu, jest efektem wtórnego zatrucia, Herxa - organizm nie nadąża wydalać tego co MMS, czy inny specyfik wyprodukował, jedyna dobra rada - użyć mniejszej dawki, wolniej jedziesz - zajedziesz dalej. To nie są zawody sportowe, po co przeciążać organizm?
Przy ciężkiej chorobie stosujemy większe dawki - ale odciążamy organizm lewatywami, błonnikiem itp.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
analityczka
Posty: 443
Rejestracja: wtorek 21 kwie 2015, 16:16
x 1
x 12
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podziękowanie: 584 razy

sport

Nieprzeczytany post autor: analityczka » czwartek 10 wrz 2015, 11:09

Baro063 pisze:Tak w wielu maratonach startowałem, i niezłe nagrody pozdobywałem

Teraz jest sezon (pogoda) biegania.
Zobaczymy cię w którymś z tych w Twojej okolicy?
http://www.biegajmyrazem.pkobp.pl/kalendarz
http://www.maratonypolskie.pl
0 x


* Informacja bez sprawdzenia wiarygodności źródeł jest tylko hipotezą.
* Ja mogę być nieobiektywna, dowody – nie.

Awatar użytkownika
Baro063
Posty: 291
Rejestracja: sobota 28 mar 2015, 15:32
x 14
x 1
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podziękowanie: 247 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: Baro063 » czwartek 10 wrz 2015, 11:50

@analityczka
Mógłbym spokojnie pobiec, ale ja za kilka dni jadę z bratem za granicę i nie wiem na ile, może w Październiku uczestniczę ;)
A jak nie da rady, to na drugi rok na pewno.
0 x



Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: dama » piątek 11 wrz 2015, 17:40

blue moze i 2 godz po jedzeniu nie wiem czy wtedy wiedziałam ,ale ja tak chciałam 20 min po jedzeniu i z dobrym skutkiem.
Sól gorzka tez brałam ale po niej czułam sie nie dobrze a solanki nie piłam nie wiedziałam ,ze sie pije za to mówili ze pije sie
na zatrzymanie biegunki.

Piłam wode po ogórkach kiszonych tez po jedzeniu raz diałało innym razem nie ..
MMS nie piłam juz ok 5 lat .
0 x



vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 360 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: vic88 » wtorek 22 wrz 2015, 13:27

Po raz pierwszy miałem okazję przetestować MMS na przeziębienie. Obudził mnie po 4 rano ból gardła - słynne "szalejące stado dzikich bestii". Zawsze to niedobrze zwiastowało. Wziąłem od razu 10 kropli MMS, przepłukałem gardło, wypiłem to, bo po co ma się marnować. Jest 13 i wygląda na to, że inwazja całkowicie opanowana kosztem kilkunastu groszy :)
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 22 wrz 2015, 17:03

WU jest w podobnej cenie za kurację ;)
W niedzielę zaczęło mnie brać po południu, a że nie byłem na czczo, zastosowałem askorbinian sodu z sokiem
Okazało się, że miałem 30 gramowe przeziębienie..
Ale 2 gramy w 100 ml soku co.. 5 minut, jak dr Saul:
W 3 godziny wyleczył się Dr. Andrew W. Saul specjalista od odżywiania, uwalniania od uzależnień, biologii komórki, od dekady działający na Uniwersytecie Stanu Nowy Jork i specjalista od żywienia klinicznego dla New York Chiropractic College.
Bardzo chory na zapalenie płuc doktor Saul zaraz po przebudzeniu przyjął 2 gramy kwasu askorbinowego, a następnie co 6 minut przyjmował kolejne 2, co dawało w ciągu godziny 20g; wszystko powtórzył w ciągu kolejnych 3 godzin
W tym czasie wysoka gorączka spadła i został wyleczony z zapalenia płuc

Dr. Saul w wywiadzie przytacza też historię pewnego niemowlęcia, które przeszło już 12 kuracji antybiotykowych, a jego drogi oddechowe były nadal zajęte. Dziecko dostało w odstępach czasu w ciągu całego dnia 20 g witaminy C i następnego dnia było zdrowe.

Z Pepsieliot

Można i tak ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

janpg
Posty: 27
Rejestracja: środa 30 wrz 2015, 20:28
x 1
x 1
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: janpg » środa 30 wrz 2015, 20:45

witam serdecznie mam ojca u którego tomografia wykazała guza mózgu ma 80 lat operacja jest niemożliwa przestał chodzić czy mogę spróbować z nim jakiejś kuracji nie akademickiej np olejek z konopi MMS lub coś innego czy jest sens go męczyć proszę o radę
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 30 wrz 2015, 21:02

Witaj @janpg.
Guz musi być spory skoro przestał chodzić, czy w rozpoznaniu jest rodzaj nowotworu?

Jeżeli chcesz próbować ojca niekonwencjonalnie uzdrawiać - to od dziś 0 - zero cukru - zaopatrzyć się w glukometr i utrzymywać poziom cukru we krwi najlepiej poniżej 90, stosując suplementy GUAR i BERBERINE (wyciąg).
Druga podstawowa kwestia - zmierzyć pH moczu w południe, ale prawie na pewno niezbędna będzie alkalizacja, na szybko soda z kwaskiem cytrynowym, ale jak najszybciej trzeba włączyć potas i dopóki nie będzie niepożądanych objawów stosować w większości węglan potasu i kwas cytrynowy.
Mamy wątek o równowadze kwasowo zasadowej, poczytaj, jak również wątek o wodzie utlenionej, którą to terapię możesz zacząć natychmiast. MMS jest dość kłopotliwy w stosowaniu i nieprzyjemny w pobieraniu.

Potem ten post przeniosę do tematu Nasze porady zdrowotne i opinie i tam będziemy kontynuowali.
Napisz jeszcze jaki jest stan ogólny ojca, ewentualnie czym go medycy faszerują.
Trzymaj się.

Edit: niestety nikt z nas raczej doświadczeń z olejem z konopi nie ma, tu radą nie mogę służyć.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

janpg
Posty: 27
Rejestracja: środa 30 wrz 2015, 20:28
x 1
x 1
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: janpg » środa 30 wrz 2015, 21:21

dzięki za szybka odpowiędż ojciec jest jeszcze w szpitalu jutro ma być decyzja lekarza co dalej wiem że dostaje coś na obrzęk mózgu myśli normalnie ma apetyt chce iść do domu dużo śpi nie chodzi ma zawroty głowy no i tyle .
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 30 wrz 2015, 21:32

To zapewne dostaje sterydy na obrzęk, które będą go systematycznie zatruwały, ale może przywrócą mu władzę w nogach.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
analityczka
Posty: 443
Rejestracja: wtorek 21 kwie 2015, 16:16
x 1
x 12
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podziękowanie: 584 razy

guz mózgu

Nieprzeczytany post autor: analityczka » piątek 02 paź 2015, 18:51

janpg pisze:ojciec jest jeszcze w szpitalu jutro ma być decyzja lekarza co dalej

Zapytaj lekarza, czy ojcu grożą ataki padaczki (łatwo je szybko przerwać, link) albo bolesne migreny. Jak tak, to dopilnuj, żeby w karcie choroby wpisał nazwy leków i szybko się w nie zaopatrz, żeby na wszelki wypadek były w domu.
http://glejak.com/guz-mozgu-leczenie-wspomagajace/
0 x


* Informacja bez sprawdzenia wiarygodności źródeł jest tylko hipotezą.
* Ja mogę być nieobiektywna, dowody – nie.

janpg
Posty: 27
Rejestracja: środa 30 wrz 2015, 20:28
x 1
x 1
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: janpg » piątek 02 paź 2015, 20:16

dzięki za link ojciec ma glejaka tak powiedział chirurg chce go operować dodał że tak nie usuną całości tylko zlikwidują ucisk inny znawca chce naświetlać czekają na opinie kardiologa bo ojciec ma rozrusznik .Jeżeli mógłbym prosić o krótkie wskazówki jak powinno wyglądać takie leczenie jak przedstawił blu gdzie to kupić będę wdzięczny. Sam jestem po radioterapii prostaty na hormonach i pewne sprawy mnie przerastają .
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 02 paź 2015, 20:49

Te preparaty kupisz na Allegro. One nie leczą, to są suplementy, które obniżają cukier we krwi - podstawowy pokarm nowotworów. O terapii medycznej zdecydują lekarze, ojciec może się na nią zgodzić,lub nie. O ile interwencja chirurgiczna przynosi takie skutki, jak chirurg twierdzi, choć guz będzie chciał odrastać, to operacja złagodzi niepożądane objawy ucisku. Kontrolując parametry organizmu można ten odrost spowolnić, jeśli nie zatrzymać całkowicie, a nawet obkurczać guza nadal. Natomiast naświetlania powodują poważne zatrucia organizmu. Nie daję tutaj żadnych rad, tylko oceniam skutki.

Co do ciebie, wygląda na to, że wybrano 2 najgorsze z rozwiązań, w temacie RAK..., dziś wspominam o artykule - tam jest dość dobrze opisane jakie są skutki tych terapii i że w ogóle rak prostaty bywa śmiertelny ogólnie tylko w 15 % przypadków, gdy się przerzuci. Napisz do mnie maila to ci podeślę, jeśli znasz angielski to poczytasz, jeśli nie to tłumacz Google też wystarczy do zrozumienia.
Niekoniecznie musisz kupować ten preparat, ale pomyśl o sobie, hormony zrujnują ci zdrowie kompletnie i chciałbym być złym prorokiem w tym względzie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

janpg
Posty: 27
Rejestracja: środa 30 wrz 2015, 20:28
x 1
x 1
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: janpg » piątek 09 paź 2015, 11:47

Witam pisałem maila ale widocznie coś nie tak przyznam że nie jestem zbyt obyty z komputerem i chyba tak już zostanie wiem że wybrałem złe leczenie ale dopiero teraz sam musiałem wybrać a gdy usłyszałem 4+4 wiadomo do tego doszły jeszcze dwa przypadki w rodzinie po operacji goście odeszli. Tak mną zakręcili uzdrowiciele z Gliwic że się zgodziłem .Proszę o ten artykuł może jeszcze nie wszystko stracone hormonoterapię chciałem już przerwać bo zaczynam odczuwać jej skutki psychiczne i fizyczne .Chciałbym spróbować jakiejś terapii ale przyznam sam nie wiem jakiej która była dobra w moim przypadku wiem że i tak będę musiał sam to zrobić przepraszam że piszę w tym miejscu dziękuje.
0 x



Awatar użytkownika
Baro063
Posty: 291
Rejestracja: sobota 28 mar 2015, 15:32
x 14
x 1
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podziękowanie: 247 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: Baro063 » piątek 09 paź 2015, 14:42

@Bleu Jak Pan pisze że nie jest zbyt obyty z komputerem to najlepsze wyjście tu wstawić linka i po problemie.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 09 paź 2015, 15:41

Nie da rady nie zaloguje się na stronę, przecież pisałem, że płatny serwis.
Publikować nie mogę, tylko jako załącznik do maila mogę wysłać, ale tego nie mogę zrobić z forum, bo nie pozwala na załączniki, jedynie ze swojego na jego maila, tylko musi do mnie napisać z forum, albo go podać, bo nie będę jako admin naruszał czyjejś prywatności.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Baro063
Posty: 291
Rejestracja: sobota 28 mar 2015, 15:32
x 14
x 1
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podziękowanie: 247 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: Baro063 » sobota 10 paź 2015, 00:39

@janpg
Proszę Pana, proszę nacisnąć w ten link ----> ucp.php?i=pm&mode=compose&u=56 <---- którzy przeniesie Pana do wysyłania wiadomości do @blueray21
poda Pan swój e-mail a później poczeka aż wyśle Panu na pocztę, i po kłopocie.
0 x



janpg
Posty: 27
Rejestracja: środa 30 wrz 2015, 20:28
x 1
x 1
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: janpg » sobota 10 paź 2015, 12:12

dziękuję wszystkim mam już ten artykuł
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 17 sty 2016, 13:25

https://youtu.be/6MN9402Ynrc
Kombinują sprzedajne półgłówki, ale baktebiobójczego środka wodociągowego raczej nie
zakażą.
Alternatywnie jest H2O2, także spoko.. ;)
1 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Baro063
Posty: 291
Rejestracja: sobota 28 mar 2015, 15:32
x 14
x 1
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podziękowanie: 247 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: Baro063 » niedziela 17 sty 2016, 18:57

@Grzegorz a Ty używałeś MMS ? czy tak jak wspomniałeś cały czas WU ;)
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 17 sty 2016, 20:29

Bez zmian, WU.
Ale wiem że MMS jest ;)
1 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Baro063
Posty: 291
Rejestracja: sobota 28 mar 2015, 15:32
x 14
x 1
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podziękowanie: 247 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: Baro063 » niedziela 17 sty 2016, 21:22

Pewnie, w razie czego to MMS się przyda.
Też widzę że pomagasz na innych forach i blogach, to dobrze, trzeba pomagać i tym sposobem również sobie pomagamy-duchowo.
Co komuś czynisz, sobie uczynisz.
Pozdro ;)
0 x



ODPOWIEDZ